Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend

Go down 
+24
nomad
Vegas
EX
Janko Traderroo
janek
Mleczarz
delphia
rydzo
Kazik
Aligator
rafalx
Dave
kamikaze
kaczor
MedKit*
MICHU
zibi
Reser
REALISTA
Osły
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY
spacerolog
mariner
dziadek
28 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 11:03

MICHU napisał:
do Pietruszki  i dziadka List otwarty. Smile 

Cały czas ktoś / wiesz kto / miesza Nam - bezpośrednio Między Nami - w tyglu + sprawy poboczne

1) Ja nie jestem teraz w stanie skrzywdzić Zochy bardziej niż już to do tej pory zrobiłem / nieudane pożycie / i niż to miałem właśnie zrobić / odejść /

Teraz jak wynika miałbym się jeszcze przyczynić do upadku Jej życia zawodowego i w "nagrodę" przysparzać profitów Jej wrogom.

2) Nie gniewaj się na Mnie Polsko / dziadku / ale Ja rzeczywistość oceniam tak jak jest Mi ona podsuwana czyli tak jak działacie.

Pałowanie Zochy zostało Ci dokładnie przedstawione - to co zrobiłeś, żartem czy nie żartem liczy się skutek, zmarnowała 40 dni, mocno niesłusznie odebrano Jej 22k / pacz Ziom na budę kebaba dostał dofinansowanie i nikt się nie przyczepił do JEGO sznuruwek /, jak nie to to zmarnowano 6k + dalsze teraz Jej gnojenie.

3) Jeśli był od początku plan w tym żeby ośmieszyć przed osobą i sprowadzić Mnie do parteru to TAK, mężczyzna który nie zarabia i pozbawiony środków do życia ma problemy z potencją/stres/, którą sobie na ile go stać finansowo zwalcza - jest o niebo lepiej.
Znęcanie się psychiczne ala pantofelkowanie jak widać sobie wybroniłem, sama Pietruszka przyzna że związek partnerski jest sprawiedliwszy i służy budowaniu wzajemnej relacji i więzi uczuciowej.
Dziadek popisując się może mieć inne zdanie ale to nie z Nim chcę sypiać więc spoko luz.

4) Pietruszka jeśli byś się chciała spotkać to jestem dla Ciebie dostępny we wtorek / spytaj dziadka dlaczego we wtorek / chyba że jeszcze dalej przełoży pałując Zochę.

5) Pacz, Ja nie mam jak z Tobą nawet spokojnie pogadać bo ciągle coś w tym zwariowanym świecie.
Te i inne rzeczy chciałem Ci powiedzieć na spotkaniu.
Do zobaczyska kotek. Embarassed I love you

Mysle ze powinienes pogadac z osly na priv bo macie mase wspolnych problemow  What a Face 
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 11:09

kaczor

po co cytujesz  What a Face 

edycja będzie wtedy niemożliwa  clown 

na priv OK tylko że znowu trzepot skrzydeł Motyla w Alabamie wywołał burzę w Nebrasce  What a Face 
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 11:13

kaczor napisał:
/ nieudane pożycie /
mężczyzna który nie zarabia i pozbawiony środków do życia ma problemy z potencją/stres/, którą sobie na ile go stać finansowo zwalcza - jest o niebo lepiej.

Mysle ze powinienes pogadac z osly na priv bo macie mase wspolnych problemow  What a Face 

Tak wystarczyło  What a Face 

starzejemy się  What a Face 
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 11:17

osły rekultywacja napisał:
Ujawnili sekret naszej władzy: Nie starczy na emerytury!

http://www.fakt.pl/polityka/emerytury-zagrozne-tak-wynika-z-rozmowy-sienkiewicz-belka-,artykuly,469520.html


"Według oficjalnych prognoz, ZUS-owi na wypłatę emerytur w latach 2015–2019 zabraknie łącznie aż 356,5 mld zł! I to w wariancie optymistycznym! Dlaczego? Dramatycznie przybywa emerytów, kurczy się za to liczba pracowników, którzy w formie składek finansują dziś emerytury. W wariancie pesymistycznym – jeśli kryzys nadal będzie się utrzymywać – dziura w ZUS wyniesie aż 416,6 mld zł!"

 Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 

system emerytalny się załamie, a wtedy ruszy lawina upadłości małych firemek których tak dużo jest w Polsce
młodzi zaś zaczną wyjeżdżać masowo, bo tylko idiota nie wyjedzie mając w perspektywie całego życia spłatę gigantycznych długów, bycia obłożonym podatkami po uszy i jeszcze prześladowanym za najmniejszy błąd
dzietność spadnie do 1 i proces fizycznego wyniszczenia narodu polskiego nabierze tempa
obym się kurna mylił, ale póki co taki rozwój sytuacji wydaje mi się najbardziej prawdopodobny
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 11:39

kamikaze napisał:
osły rekultywacja napisał:
Ujawnili sekret naszej władzy: Nie starczy na emerytury!

http://www.fakt.pl/polityka/emerytury-zagrozne-tak-wynika-z-rozmowy-sienkiewicz-belka-,artykuly,469520.html


"Według oficjalnych prognoz, ZUS-owi na wypłatę emerytur w latach 2015–2019 zabraknie łącznie aż 356,5 mld zł! I to w wariancie optymistycznym! Dlaczego? Dramatycznie przybywa emerytów, kurczy się za to liczba pracowników, którzy w formie składek finansują dziś emerytury. W wariancie pesymistycznym – jeśli kryzys nadal będzie się utrzymywać – dziura w ZUS wyniesie aż 416,6 mld zł!"

 Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 

system emerytalny się załamie, a wtedy ruszy lawina upadłości małych firemek których tak dużo jest w Polsce
młodzi zaś zaczną wyjeżdżać masowo, bo tylko idiota nie wyjedzie mając w perspektywie całego życia spłatę gigantycznych długów, bycia obłożonym podatkami po uszy i jeszcze prześladowanym za najmniejszy błąd
dzietność spadnie do 1 i proces fizycznego wyniszczenia narodu polskiego nabierze tempa
obym się kurna mylił, ale póki co taki rozwój sytuacji wydaje mi się najbardziej prawdopodobny
system emerytalny sie zalamie i wtedy wszystkim starym obetna emerytury a mlodzi w koncu beda wolni
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 11:44

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,16190762,Kosciol_wyznaje__Wierzylismy_pedofilom__a_nie_ich.html#LokKrajTxt

Za jakis czas prawicowa konserwa na forum wyzna "Wierzylismy Korwinowi a nie Kaczorowi"  Laughing 

https://libertarianizm.net/forums/nierzad.4/page-2
TO forum jest dobre chlopaki czuja co to prawdziwa wolnosc, dla nich fascynacja pedalami jest tak samo chora jak jeszcenie w neidziele na mszy  Laughing 
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 11:52

Z forum l;ibertarian o JPII

Same złe rzeczy.
1. Socjalista
2. Namawiał do głosowania za UE (Kawador napisał, więc się nie będę powtarzać)
3. Wchodził w ślinę z czerwoną hołotą na całym świecie
4. Olewał fajnych ludzi jak Haider czy Bossi
W sumie nic dobrego, za wyjątkiem aktorstwa. Aktor to on był dobry.

THorgal czemu ty nie jestes libertarianinem od razu bysmy sie dogadali  Laughing 
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 11:55

mam następujące sygnały średnioterminowe (na jeden, dwa kwartały, a nie na godzinę, dzień czy nawet tydzień):

S na usd/jpy (polecam wykres miesięczny aby zrozumieć o co chodzi)
S na ropę

ropa ostatnio podskoczyła z wiadomych przyczyn, więc trzeba grać ostrożnie by nie polec, gdyby kryzys w Iraku narastał
najlepiej zaczekać na jakieś sygnały uspokojenia sytuacji i wtedy walnąć S

z esem na usd/jpy też łatwo nie będzie, bo japoniec robi co może by zeszmacić walutę, a na dolarze mamy ograniczenie luzowania

 Like a Star @ heaven 

trochę odgrzewanych kotletów: http://www.forbes.pl/jak-rodzila-sie-gospodarka-wolnorynkowa-w-polsce,artykuly,177301,1,1.html
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 12:21

Zajebista dyskusja
Jazda po pijaku powinna byc legalna
https://libertarianizm.net/threads/jazda-po-pijaku-powinna-byc-legalna.2577/

I w sumie trudno sie nie zgodzic, ten kto nei popelnil przestepstwa nie powinien byc karany
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 12:32

kaczor napisał:
Z forum l;ibertarian o JPII

Same złe rzeczy.
1. Socjalista
2. Namawiał do głosowania za UE (Kawador napisał, więc się nie będę powtarzać)
3. Wchodził w ślinę z czerwoną hołotą na całym świecie
4. Olewał fajnych ludzi jak Haider czy Bossi
W sumie nic dobrego, za wyjątkiem aktorstwa. Aktor to on był dobry.

THorgal czemu ty nie jestes libertarianinem od razu bysmy sie dogadali  Laughing 

Widzisz kaczor
libertarianinem to ja byłem od zawsze
ale z wiekiem doszedłem do wniosków, że libertarianizm nie utrzyma się bez konserwatywnych wartości.
można próbować, ale z moich przemyśleń tak to wynika. (być może by się udało, jednak wolę zostać konserwą- po co próbować nieznanego)
nie wystarczy pełna wolność i dobre prawo. trzeba dodać do tego etykę, moralność itp.
nie mów mi tylko, że tego w kościele nie ma, bo ja o tym wiem.

co do wolności ekonomicznej zostałem libertarianinem, ale co do wolności moralnej mam pewne wątpliwości czy to nie zepsuje całości.

zobacz kaczor
ojcowie założyciele usa ustanowili tak naprawdę libertariańsko- konserwatywne państwo. (i nie łap tu mnie za słówka że albo lib... albo kons..)
i konstytucja tego utrzymała się tak naprawdę tylko 100-130 lat. (od keynsa tak naprawdę została podarta).

bez konserwatywnych wartości myślę, że okres ten był by krótszy.

także kaczor  jesteś na etapie na jakim ja byłem 20-30 lat temu, wszystko przed tobą.  Very Happy


Ostatnio zmieniony przez thorgall 444 dnia Sob 21 Cze 2014, 12:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY

4 JEŹDŹCY APOKALIPSY


Liczba postów : 532
Location : Madagaskar
Registration date : 24/05/2014

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 12:37

"wypowiedzi libertariańskich konserw są z reguły bardziej jasne i bardziej proste niż wypowiedzi libertariańskiej lewicy"


rzeczywiście niezły portalowe rozważania, nawet nie wiedziałem że kryptoanarchizm tak się mocno rozwija. albino 
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 12:45

thorgall 444 napisał:
kaczor napisał:
Z forum l;ibertarian o JPII

Same złe rzeczy.
1. Socjalista
2. Namawiał do głosowania za UE (Kawador napisał, więc się nie będę powtarzać)
3. Wchodził w ślinę z czerwoną hołotą na całym świecie
4. Olewał fajnych ludzi jak Haider czy Bossi
W sumie nic dobrego, za wyjątkiem aktorstwa. Aktor to on był dobry.

THorgal czemu ty nie jestes libertarianinem od razu bysmy sie dogadali  Laughing 

Widzisz kaczor
libertarianinem to ja byłem od zawsze
ale z wiekiem doszedłem do wniosków, że libertarianizm nie utrzyma się bez konserwatywnych wartości.
można próbować, ale z moich przemyśleń tak to wynika. (być może by się udało, jednak wolę zostać konserwą- po co próbować nieznanego)
nie wystarczy pełna wolność i dobre prawo. trzeba dodać do tego etykę, moralność itp.
nie mów mi tylko, że tego w kościele nie ma, bo ja o tym wiem.

co do wolności ekonomicznej zostałem libertarianinem, ale co do wolności moralnej mam pewne wątpliwości czy to nie zepsuje całości.

zobacz kaczor
ojcowie założyciele usa ustanowili tak naprawdę libertariańsko- konserwatywne państwo. (i nie łap tu mnie za słówka że albo lib... albo kons..)
i konstytucja tego utrzymała się tak naprawdę tylko 100-130 lat. (od keynsa tak naprawdę została podarta).

bez konserwatywnych wartości myślę, że okres ten był by krótszy.

także kaczor  jesteś na etapie na jakim ja byłem 20-30 lat temu, wszystko przed tobą.  Very Happy

w takim razie nei roznisz sie niczym od socjalistow ktorzy tez mowia "tak,ale..."

Wolnosc jest tylko jedna tworzenie wyjatkow i wykluczen powoduje ze ograniczenia dla wolnosci rozwijaja sie jak rak.
Godzisz sie na konserwatywne wartosci ok w takim razie nie wolno robci tego, tamtego nie wolno palic,pic, cpac, uzywac prezerwatyw etc.
Chodzi o to ze nie da sie takiego mechanizmu zatrzymac, bo konserwatyzm jest tak samo toksyczny dla wolnosci osobistej jak socjalizm dla wolnosci gospodarczej.

Ty wcale nie wyewoluowales ty po prostu wymiekles, bo prawdziwy liberalizm Cie przerazil, przyznaj sie.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 12:46

Jeszcze raz jazda po pijaku
http://prokapitalizm.pl/o-potrzebie-rewizji-prawa-wypadkowego.html
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 12:54

kaczor napisał:
thorgall 444 napisał:
kaczor napisał:
Z forum l;ibertarian o JPII

Same złe rzeczy.
1. Socjalista
2. Namawiał do głosowania za UE (Kawador napisał, więc się nie będę powtarzać)
3. Wchodził w ślinę z czerwoną hołotą na całym świecie
4. Olewał fajnych ludzi jak Haider czy Bossi
W sumie nic dobrego, za wyjątkiem aktorstwa. Aktor to on był dobry.

THorgal czemu ty nie jestes libertarianinem od razu bysmy sie dogadali  Laughing 

Widzisz kaczor
libertarianinem to ja byłem od zawsze
ale z wiekiem doszedłem do wniosków, że libertarianizm nie utrzyma się bez konserwatywnych wartości.
można próbować, ale z moich przemyśleń tak to wynika. (być może by się udało, jednak wolę zostać konserwą- po co próbować nieznanego)
nie wystarczy pełna wolność i dobre prawo. trzeba dodać do tego etykę, moralność itp.
nie mów mi tylko, że tego w kościele nie ma, bo ja o tym wiem.

co do wolności ekonomicznej zostałem libertarianinem, ale co do wolności moralnej mam pewne wątpliwości czy to nie zepsuje całości.

zobacz kaczor
ojcowie założyciele usa ustanowili tak naprawdę libertariańsko- konserwatywne państwo. (i nie łap tu mnie za słówka że albo lib... albo kons..)
i konstytucja tego utrzymała się tak naprawdę tylko 100-130 lat. (od keynsa tak naprawdę została podarta).

bez konserwatywnych wartości myślę, że okres ten był by krótszy.

także kaczor  jesteś na etapie na jakim ja byłem 20-30 lat temu, wszystko przed tobą.  Very Happy

w takim razie nei roznisz sie niczym od socjalistow ktorzy tez mowia "tak,ale..."

Wolnosc jest tylko jedna tworzenie wyjatkow i wykluczen powoduje ze ograniczenia dla wolnosci rozwijaja sie jak rak.
Godzisz sie na konserwatywne wartosci ok w takim razie nie wolno robci tego, tamtego nie wolno palic,pic, cpac, uzywac prezerwatyw etc.
Chodzi o to ze nie da sie takiego mechanizmu zatrzymac, bo konserwatyzm jest tak samo toksyczny dla wolnosci osobistej jak socjalizm dla wolnosci gospodarczej.

Ty wcale nie wyewoluowales ty po prostu wymiekles, bo prawdziwy liberalizm Cie przerazil, przyznaj sie.

to nie jest tworzenie wyjątków.
przecież prawo, prawo karne nawet w świecie libertariańskim musi obowiązywać (żeby chronić wolnośći innych).
i właśnie to prawo w libertariańskim świecie trzeba oprzeć na znanych nam prawach naturalnych i etyce, moralności chrześcijańskiej. (nie wedłuch zachowań księży, ale Bibli  Very Happy )
tylko tyle i aż tyle
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 13:00

thorgall 444 napisał:
kaczor napisał:
thorgall 444 napisał:
kaczor napisał:
Z forum l;ibertarian o JPII

Same złe rzeczy.
1. Socjalista
2. Namawiał do głosowania za UE (Kawador napisał, więc się nie będę powtarzać)
3. Wchodził w ślinę z czerwoną hołotą na całym świecie
4. Olewał fajnych ludzi jak Haider czy Bossi
W sumie nic dobrego, za wyjątkiem aktorstwa. Aktor to on był dobry.

THorgal czemu ty nie jestes libertarianinem od razu bysmy sie dogadali  Laughing 

Widzisz kaczor
libertarianinem to ja byłem od zawsze
ale z wiekiem doszedłem do wniosków, że libertarianizm nie utrzyma się bez konserwatywnych wartości.
można próbować, ale z moich przemyśleń tak to wynika. (być może by się udało, jednak wolę zostać konserwą- po co próbować nieznanego)
nie wystarczy pełna wolność i dobre prawo. trzeba dodać do tego etykę, moralność itp.
nie mów mi tylko, że tego w kościele nie ma, bo ja o tym wiem.

co do wolności ekonomicznej zostałem libertarianinem, ale co do wolności moralnej mam pewne wątpliwości czy to nie zepsuje całości.

zobacz kaczor
ojcowie założyciele usa ustanowili tak naprawdę libertariańsko- konserwatywne państwo. (i nie łap tu mnie za słówka że albo lib... albo kons..)
i konstytucja tego utrzymała się tak naprawdę tylko 100-130 lat. (od keynsa tak naprawdę została podarta).

bez konserwatywnych wartości myślę, że okres ten był by krótszy.

także kaczor  jesteś na etapie na jakim ja byłem 20-30 lat temu, wszystko przed tobą.  Very Happy

w takim razie nei roznisz sie niczym od socjalistow ktorzy tez mowia "tak,ale..."

Wolnosc jest tylko jedna tworzenie wyjatkow i wykluczen powoduje ze ograniczenia dla wolnosci rozwijaja sie jak rak.
Godzisz sie na konserwatywne wartosci ok w takim razie nie wolno robci tego, tamtego nie wolno palic,pic, cpac, uzywac prezerwatyw etc.
Chodzi o to ze nie da sie takiego mechanizmu zatrzymac, bo konserwatyzm jest tak samo toksyczny dla wolnosci osobistej jak socjalizm dla wolnosci gospodarczej.

Ty wcale nie wyewoluowales ty po prostu wymiekles, bo prawdziwy liberalizm Cie przerazil, przyznaj sie.

to nie jest tworzenie wyjątków.
przecież prawo, prawo karne nawet w świecie libertariańskim musi obowiązywać (żeby chronić wolnośći innych).
i właśnie to prawo w libertariańskim świecie trzeba oprzeć na na znanych nam prawach naturalnych i etyce, moralności chrześcijańskiej. (nie wedłuch zachowań księży, ale bibli  Very Happy )
tylko tyle i aż tyle
a kto tworzy to prawo?

Panstwo!

I kto zagwarantuje ze panstwo nei bedzie ustanawialo coraz to nowych praw coraz bardziej ograniczajacych wolnosc?

W roku 90 w POlsce mozna bylo wszystko, firmy rozwijaly sie i rozwoj byl niesamowity.
Ale zaczelo sie tworzenie prawa na podstawie jakiejs tam etyki "dbanie o ludzi pracy", "uczlowieczenie rynku" etc i mamy to co mamy.
Tak samo prawo dotyczace osobistej wolnosci, nie mozesz teraz pojsc do sklepu w Boze Cialo bo konserwy ustalaja ze jest to niezgodne z ich etyka.

Biblie kazdy moze interpretować jak chce, na podstawie Biblii mozna stworzyc komune kloszardow albo autorytarna dyktature. Biblia nie nadaje sie do stanowienai prawa bo kazdy widzi w niej to co zechce.

Nie wystarczy obnizyc podatkow zeby zapanowala wolnosc.

Przykro mi to powiedziec thorgal ale jak nadejdzie liberalna rewolucja to jestes tak samo do do odstrzalu jak lewacy, po prostu nie rokkowalbys dobrze w nowym systemie
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 13:02

PIES AZORY napisał:
"wypowiedzi libertariańskich konserw są z reguły bardziej jasne i bardziej proste niż wypowiedzi libertariańskiej lewicy"


rzeczywiście niezły portalowe rozważania, nawet nie wiedziałem że kryptoanarchizm tak się mocno rozwija. albino 
Poczytaj inne watki tam, chlopaki daja rade chociaz niestety przejawiaja ideologiczne zacietrzewienie czasami  Very Happy 
Powrót do góry Go down
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY

4 JEŹDŹCY APOKALIPSY


Liczba postów : 532
Location : Madagaskar
Registration date : 24/05/2014

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 13:06

thorgall 444 napisał:

ojcowie założyciele usa ustanowili tak naprawdę libertariańsko- konserwatywne państwo. (i nie łap tu mnie za słówka że albo lib... albo kons..)
i konstytucja tego utrzymała się tak naprawdę tylko 100-130 lat. (od keynsa tak naprawdę została podarta).

bez konserwatywnych wartości myślę, że okres ten był by krótszy.

przy odpowiednim stosowaniu cyklonu b, okres degeneracji ameryki mógłby być wolniejszy.  Wink 


a serio thorgall to pierdolisz, konstytucja amerykańska to już był zalążek upadku, i nie ojcowie założyciele ale właściwym podłożem konserwatywnym była wcześniejsza emigracja grup parareligijnych w stylu amiszy, pragnących budować czysty moralnie Nowy Świat z dala od zdegenerowanej religijnie i sztywnej stanowo Europy.
zresztą już nawet de Tocqueville już w latach 1835-40 pisał o upadku i znacznym pomieszaniu etosu konserwatywnego.

wolni to byli wcześniej indianie w Ameryce potem to już zamordyzm się rozwijał, oczywiście falowo. clown
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 13:14

PIES AZORY napisał:
thorgall 444 napisał:

ojcowie założyciele usa ustanowili tak naprawdę libertariańsko- konserwatywne państwo. (i nie łap tu mnie za słówka że albo lib... albo kons..)
i konstytucja tego utrzymała się tak naprawdę tylko 100-130 lat. (od keynsa tak naprawdę została podarta).

bez konserwatywnych wartości myślę, że okres ten był by krótszy.

przy odpowiednim stosowaniu cyklonu b, okres degeneracji ameryki mógłby być wolniejszy.  Wink 


a serio thorgall to pierdolisz, konstytucja amerykańska to już był zalążek upadku, i nie ojcowie założyciele ale właściwym podłożem konserwatywnym była wcześniejsza emigracja grup parareligijnych w stylu amiszy, pragnących budować czysty moralnie Nowy Świat z dala od zdegenerowanej religijnie i sztywnej stanowo Europy.
zresztą już nawet de Tocqueville już w latach 1835-40 pisał o upadku i znacznym pomieszaniu etosu konserwatywnego.

wolni to byli wcześniej indianie w Ameryce potem to już zamordyzm się rozwijał, oczywiście falowo. clown

To sa bardzo ciekawe rozwazania, istnieje w ekonomii pewna grupa ekonomistow ktora uwaza ze panujacy system ekonomiczny i polityczny nie ma wiekszego znaczenia a caly rozwoj jest zalezny od innowacji.
Wiadomo ze beda panstwa lepsze lub gorsze (tak dlugi jak beda istniec panstwa) co wynika z roznic w dostepie do zasobow etc ale to nie idee i systemy generuja dobrobyt a innowacje.
Ma to w sumie jakis sens patrzac na to ze swiat mimo iz politycznie zroznicowany rozwija sie w pewnym okreslonym tempie. Wiadomo ze sa odchylenai od krzywej regresji ale kat jej nachylenia jest zalezny od skoku innowacyjnosci a nie od systemu politycznego.
Przyklad"Korea Polnocna ktorej system gospodarczy jest calkowicie niewydolny tez buduje satelity i wiezowce. Pewien poziom wiedzy technologicznej sprawia ze nawet chory system jest w stanie cos osiagnac, za to najlepszy system bez technologii moze sie ograniczyc do kilku zagrod z kurami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 13:26

PIES AZORY napisał:
thorgall 444 napisał:

ojcowie założyciele usa ustanowili tak naprawdę libertariańsko- konserwatywne państwo. (i nie łap tu mnie za słówka że albo lib... albo kons..)
i konstytucja tego utrzymała się tak naprawdę tylko 100-130 lat. (od keynsa tak naprawdę została podarta).

bez konserwatywnych wartości myślę, że okres ten był by krótszy.

przy odpowiednim stosowaniu cyklonu b, okres degeneracji ameryki mógłby być wolniejszy.  Wink 


a serio thorgall to pierdolisz, konstytucja amerykańska to już był zalążek upadku, i nie ojcowie założyciele ale właściwym podłożem konserwatywnym była wcześniejsza emigracja grup parareligijnych w stylu amiszy, pragnących budować czysty moralnie Nowy Świat z dala od zdegenerowanej religijnie i sztywnej stanowo Europy.
zresztą już nawet de Tocqueville już w latach 1835-40 pisał o upadku i znacznym pomieszaniu etosu konserwatywnego.

wolni to byli wcześniej indianie w Ameryce potem to już zamordyzm się rozwijał, oczywiście falowo. clown

uderzyłeś w sedno sprawy
jak cywilizacyjnie rozwinęli się indianie a jak europejczycy?
i dlaczego tak jest?
nasza cywilizacja rozwinęła się dzięki
1) filozofi greckiej (szukanie prawdy odbywa się poprzez naukę)
2) prawo rzymskie ( własność, )
3) etyka chrześcijańska (prawo zbudowane jest na tych wartościach)

to są właśnie wartości KONSERWATYWNE które zbudowały najlepszą cywilizację na świecie
Powrót do góry Go down
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY

4 JEŹDŹCY APOKALIPSY


Liczba postów : 532
Location : Madagaskar
Registration date : 24/05/2014

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 13:28

całkiem możliwe z tą innowacyjnością, tyle że każdą technologię system polityczny stara się zachachmęcić i wykorzystywać do trzymania za mordę.

czytałem dawno, dawno temu taką książkę "Technopol. Triumf techniki nad kulturą" wychodziło z tego że dodatkową jakością? jest że technologia uzyskuje własną samodzielność.


ps o są fragmenty
http://technopolis.polityka.pl/2011/kiedy-kultura-przegrywa-z-postepem
"W technopolu celem pracy i myśli jest wydajność. To, czego nie można zmierzyć, nie istnieje albo nie ma wartości. Biurokracja, statystyka, testy (inteligencji, atrakcyjności, itp.), sondaże są podstawą tej kulturowej formy. Użyteczność zastąpiła moralność, nauka zaś stała się niepodważalna (także nauki społeczne, które Postman nazywa - według mnie słusznie - pseudonaukami). Informacja uzyskała status metafizyczny. To doprowadziło do trywializacji symboli kulturowych (widocznej dziś niezwykle wyraźnie) i zaniku rozróżnienia między sacrum a profanum. Statystyczna obiektywność stała się celem samym w sobie. Technopol chce wykluczyć wszelką przypadkowość i nieprzewidywalność. Postman, ośmieszając tę nową formację kulturową, przytacza znaną anegdotę o statystyku, który utonął, ponieważ średnia głębokość rzeki wynosiła metr. " cat 


Ostatnio zmieniony przez PIES AZORY dnia Sob 21 Cze 2014, 13:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 13:29

kaczor napisał:
PIES AZORY napisał:
"wypowiedzi libertariańskich konserw są z reguły bardziej jasne i bardziej proste niż wypowiedzi libertariańskiej lewicy"


rzeczywiście niezły portalowe rozważania, nawet nie wiedziałem że kryptoanarchizm tak się mocno rozwija. albino 
Poczytaj inne watki tam, chlopaki daja rade chociaz niestety przejawiaja ideologiczne zacietrzewienie czasami  Very Happy 

Bardzo mnie cieszy że młodzież zaczyna kontestować obecny sytem.
Jeszcze parę lat temu takich wpisów było jak na lekarstwo (wiem bo szukałem).
Teraz powstaje coraz więcej stron na ten temat.  cheers 
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 13:33

thorgall 444 napisał:
PIES AZORY napisał:
thorgall 444 napisał:

ojcowie założyciele usa ustanowili tak naprawdę libertariańsko- konserwatywne państwo. (i nie łap tu mnie za słówka że albo lib... albo kons..)
i konstytucja tego utrzymała się tak naprawdę tylko 100-130 lat. (od keynsa tak naprawdę została podarta).

bez konserwatywnych wartości myślę, że okres ten był by krótszy.

przy odpowiednim stosowaniu cyklonu b, okres degeneracji ameryki mógłby być wolniejszy.  Wink 


a serio thorgall to pierdolisz, konstytucja amerykańska to już był zalążek upadku, i nie ojcowie założyciele ale właściwym podłożem konserwatywnym była wcześniejsza emigracja grup parareligijnych w stylu amiszy, pragnących budować czysty moralnie Nowy Świat z dala od zdegenerowanej religijnie i sztywnej stanowo Europy.
zresztą już nawet de Tocqueville już w latach 1835-40 pisał o upadku i znacznym pomieszaniu etosu konserwatywnego.

wolni to byli wcześniej indianie w Ameryce potem to już zamordyzm się rozwijał, oczywiście falowo. clown

uderzyłeś w sedno sprawy
jak cywilizacyjnie rozwinęli się indianie a jak europejczycy?
i dlaczego tak jest?
nasza cywilizacja rozwinęła się dzięki
1) filozofi greckiej (szukanie prawdy odbywa się poprzez naukę)
2) prawo rzymskie ( własność, )
3) etyka chrześcijańska (prawo zbudowane jest na tych wartościach)



to są właśnie wartości KONSERWATYWNE które zbudowały najlepszą cywilizację na świecie
lol prawo jets zbudowane na prawie rzymskim i kodeksie napoleona, chrzescijanizm ma swoj wklad tylko tam gdzie sa jakies pojebane zakazy.
W Rzymie tez nie wolno bylo zabic wolnego czlowieka, prawo rzymskie duzo lepiej pasowalo do libertarianizmu niz chrzescijanskie
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 13:34

thorgall 444 napisał:
kaczor napisał:
PIES AZORY napisał:
"wypowiedzi libertariańskich konserw są z reguły bardziej jasne i bardziej proste niż wypowiedzi libertariańskiej lewicy"


rzeczywiście niezły portalowe rozważania, nawet nie wiedziałem że kryptoanarchizm tak się mocno rozwija. albino 
Poczytaj inne watki tam, chlopaki daja rade chociaz niestety przejawiaja ideologiczne zacietrzewienie czasami  Very Happy 

Bardzo mnie cieszy że młodzież zaczyna kontestować obecny sytem.
Jeszcze parę lat temu takich wpisów było jak na lekarstwo (wiem bo szukałem).
Teraz powstaje coraz więcej stron na ten temat.  cheers 

tyle ze oni nienawidza konserwatystow tak samo jak lewakow wiec nei wiem z czego sie cieszysz
Powrót do góry Go down
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY

4 JEŹDŹCY APOKALIPSY


Liczba postów : 532
Location : Madagaskar
Registration date : 24/05/2014

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 13:34

thorgall 444 napisał:

uderzyłeś w sedno sprawy
jak cywilizacyjnie rozwinęli się indianie a jak europejczycy?
i dlaczego tak jest?
nasza cywilizacja rozwinęła się dzięki
1) filozofi greckiej (szukanie prawdy odbywa się poprzez naukę)
2) prawo rzymskie ( własność, )
3) etyka chrześcijańska (prawo zbudowane jest na tych wartościach)

to są właśnie wartości KONSERWATYWNE które zbudowały najlepszą cywilizację na świecie


hehe, śmieję się sam z siebie. cheers 

"rozwój helleńskiej myśli jest ściśle związany z przejściem od oralności do piśmienności, a sam Platon jest tej przemiany owocem. Do tego zagadnienia nawiązuje Postman na pierwszych stronach „Technopolu”. W „Fajdrosie” Sokrates opowiada historię Tamuza, króla wielkiego miasta w Górnym Egipcie. Pewnego razu władcę odwiedza bóg Teut, wielki wynalazca, który przynosi mu w darze m.in. pismo. Tamuz dostrzega zalety nowego medium, jednakże odrzuca je, mówiąc: „Ten wynalazek niepamięć w duszach ludzkich posieje (…) to będą mędrcy z pozoru, a nie ludzie mądrzy naprawdę”. Mędrcami z pozoru Tamuz nazywa oczywiście tych, którzy zawierzą pismu zamiast zaufać własnej pamięci"
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 13:37

kaczor napisał:
thorgall 444 napisał:
PIES AZORY napisał:
thorgall 444 napisał:

ojcowie założyciele usa ustanowili tak naprawdę libertariańsko- konserwatywne państwo. (i nie łap tu mnie za słówka że albo lib... albo kons..)
i konstytucja tego utrzymała się tak naprawdę tylko 100-130 lat. (od keynsa tak naprawdę została podarta).

bez konserwatywnych wartości myślę, że okres ten był by krótszy.

przy odpowiednim stosowaniu cyklonu b, okres degeneracji ameryki mógłby być wolniejszy.  Wink 


a serio thorgall to pierdolisz, konstytucja amerykańska to już był zalążek upadku, i nie ojcowie założyciele ale właściwym podłożem konserwatywnym była wcześniejsza emigracja grup parareligijnych w stylu amiszy, pragnących budować czysty moralnie Nowy Świat z dala od zdegenerowanej religijnie i sztywnej stanowo Europy.
zresztą już nawet de Tocqueville już w latach 1835-40 pisał o upadku i znacznym pomieszaniu etosu konserwatywnego.

wolni to byli wcześniej indianie w Ameryce potem to już zamordyzm się rozwijał, oczywiście falowo. clown

uderzyłeś w sedno sprawy
jak cywilizacyjnie rozwinęli się indianie a jak europejczycy?
i dlaczego tak jest?
nasza cywilizacja rozwinęła się dzięki
1) filozofi greckiej (szukanie prawdy odbywa się poprzez naukę)
2) prawo rzymskie ( własność, )
3) etyka chrześcijańska (prawo zbudowane jest na tych wartościach)



to są właśnie wartości KONSERWATYWNE które zbudowały najlepszą cywilizację na świecie
lol prawo jets zbudowane na prawie rzymskim i kodeksie napoleona, chrzescijanizm ma swoj wklad tylko tam gdzie sa jakies pojebane zakazy.
W Rzymie tez nie wolno bylo zabic wolnego czlowieka, prawo rzymskie duzo lepiej pasowalo do libertarianizmu niz chrzescijanskie



niech ta fraszka J. Kochanowskiego uzmysłowi tobie że te podstawy cywilizacyjne powinny się uzupełniać (grecka fil. i wart. chrześc.)
 Very Happy Very Happy Very Happy 

Na matematyka

Ziemię pomierzył i głębokie morze,

Wie, jako wstają i zachodzą zorze;

Wiatrom rozumie, praktykuje komu,

A sam nie widzi, że ma kurwę w domu
 Very Happy 
Powrót do góry Go down
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY

4 JEŹDŹCY APOKALIPSY


Liczba postów : 532
Location : Madagaskar
Registration date : 24/05/2014

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 13:45

kolego thorgallu, chodzi o to że coś jest/bywa wartością, albo jest/bywa prawem.
a zawsze kolejność staczania się wygląda tak:
- wartości
- prawa
- prawo oparte o wartości
- wyjątki od prawa opartego o wartości
- wyjątki od prawa opartego o prawa opartych o wartości
- zamordyzm
- (czasowa anarchia a potem wyłanianie nowych wartości )

 affraid


ps na przykładzie ufoforum widać podobną przypadłość/upadłość.  clown
nerka
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 13:49

PIES AZORY napisał:
kolego thorgallu, chodzi o to że coś jest/bywa wartością, albo jest/bywa prawem.
a zawsze kolejność staczania się wygląda tak:
- wartości
- prawa
- prawo oparte o wartości
- wyjątki od prawa opartego o wartości
- wyjątki od prawa opartego o prawa opartych o wartości
- zamordyzm

 affraid 

bardzo się cieszę że rozumiesz tą kolejność.

smutną koniecznością jest pozycja 3 tj prawa oparte o wartości, gdyż nie wszyscy niestety wyznają zasady pozycji 1  Very Happy

od poz. 4 włącznie wszystko kasujemy  Very Happy 


Ostatnio zmieniony przez thorgall 444 dnia Sob 21 Cze 2014, 13:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 13:54

idę stąd bo zaraz żaba się obudzi  Very Happy 
Powrót do góry Go down
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY

4 JEŹDŹCY APOKALIPSY


Liczba postów : 532
Location : Madagaskar
Registration date : 24/05/2014

UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 13:56

thorgall 444 napisał:

bardzo się cieszę że rozumiesz tą kolejność.

smutną koniecznością jest pozycja 3 tj prawa oparte o wartości, gdyż nie wszyscy niestety wyznają zasady pozycji 1  Very Happy

właśnie doszedłem do wniosku, albo to ty doszedłeś Rolling Eyes ,
że właściwie każdego człowieka można przyporządkować do jednej z 7 grup (uznających).   clown 
1- wartości
2- prawa,
3- prawo oparte o wartości,
4- wyjątki od prawa opartego o wartości,
5- wyjątki od prawa opartego o prawa opartych o wartości,
6- zamordyzm,
7/0 -czasowa anarchia a potem wyłanianie nowych wartości,


oj, chyba mnie do 7mej.  afro
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 14:01

PIES AZORY napisał:
thorgall 444 napisał:

bardzo się cieszę że rozumiesz tą kolejność.

smutną koniecznością jest pozycja 3 tj prawa oparte o wartości, gdyż nie wszyscy niestety wyznają zasady pozycji 1  Very Happy

właśnie doszedłem do wniosku, albo to ty doszedłeś Rolling Eyes ,
że właściwie każdego człowieka można przyporządkować do jednej z 7 grup.   clown 
1- wartości
2- prawa,
3- prawo oparte o wartości,
4- wyjątki od prawa opartego o wartości,
5- wyjątki od prawa opartego o prawa opartych o wartości,
6- zamordyzm,
7/0 -czasowa anarchia a potem wyłanianie nowych wartości,

1- wartości (baran)
2- prawa, (dziadek)
3- prawo oparte o wartości, (rafalx, delphia)
4- wyjątki od prawa opartego o wartości, (minister Nowak)
5- wyjątki od prawa opartego o prawa opartych o wartości,  Shocked 
6- zamordyzm, (żaba)  Very Happy 
7/0 -czasowa anarchia a potem wyłanianie nowych wartości,
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend   UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 2 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» UFO 06-07 09 2014 r. Weekend
» UFO 01 - 02 11 2014 r. Weekend
» UFO 12 -13 07 2014 Weekend
» UFO 27 - 28.09.2014 r. Weekend
» UFO 22 - 23 11 2014 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: