Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 28 08 2014 r.

Go down 
+26
MedKit*
_ted
MoralnyNiepokój
Janko Traderroo
MICHU
filip
Sir Nick
Bartek
Pan Nikt
Aligator
thorgall
dex
Fanexa
spacerolog
delphia
rafalx
Reser
REALISTA
Krzysztof
Osły
Dave
barany
Windziarz
zibi
kaczor
dziadek
30 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorWiadomość
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 EmptyCzw 28 Sie 2014, 23:14

PIES AZORY napisał:
thorgall napisał:
Dave napisał:


dawno już pisałem, że ideałem dla mnie, było by połączenie liberalizmu gospodarczego korwina z liberalizmem społecznym palikota.
a takiej partii nie ma ..... więc mogę krytykować wszystkich cheers Laughing

Shocked
nie wiem jak opisać dźwięk który wydobył mi się z gardła

hhooghohorrrr Shocked

może hau hau wrrrrr. clown

zresztą obaj jesteście podobni zamordyści, tylko że thorgall preferujesz siłę prawa, a żabowaty prawnie użytą siłę. cat

dobryżart Laughing
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 EmptyCzw 28 Sie 2014, 23:21

moja rodzina pochodzi z białostockiego
tam wiele wakacji spędzałem
jest wiele wpływów rosyjskich czy tam białoruskich
czułem się tam dobrze
wielu ludzi ma teraz dobre stosunki z ruskimi czy białoruskimi
a może raczej miało
bo teraz to hooj wie jak będzie
bo są u nas ludzie którzy tylko podsycają nienawiść
żal mi tego
ale zaraz znajdzie się pizda co nazwie mnie rusofilem
ale ja hooj w to wbijam

Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 EmptyCzw 28 Sie 2014, 23:22

delphia napisał:
dziadek napisał:
delphia napisał:
podobno Zibi będzie musiał dużo dalej jeździć na jebanie Smile

W takim przypadku to PiS może i 50% przekroczyć. Mam nadzieję że tak się nie stanie a część elektoratu PO skapnie KNP.
...
Na Twoim miejscu to bym się cieszył...... ale tak średnio. Czeka Was nieuchronnie syndrom IV Brygady. Tacy legioniści ostatniej godziny to albo szczury uciekające z tonących łodzi albo karierowicze typu Wipler co wszystkie partie obleciał a miał tylko jeden postulat programowy: pierwsze miejsce na liście w dużym mieście. Liczy się tylko kadra z początków działalności np. JK opiera się tylko na Zakonie PC.

możesz jaśniej? Co wyborcy PO mają do Twego wywodu?
...
Niekoniecznie miałem na myśli wyborców PO. Chodziło mi o to że wobec dobrych rokowań czeka Was napływ przypadkowych (delikatnie ujmując) koniunkturalnych członków ,sympatyków i wyborców.
Po zwycięstwie Piłsudskiego zaczęło gwałtownie przybywać legionistów tłumaczących że walczyli w IV (nieistniejącej) Brygadzie , gotowych do dzielenia konfitur.....

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3705
Registration date : 11/03/2010

UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 EmptyCzw 28 Sie 2014, 23:25

REALISTA napisał:
mariner napisał:
Krzysztof napisał:
mariner napisał:

hehe
super serial "07 zgłoś się"
zajebisty
nawet młody Dziewulski w nim występował
a te klimaty- no zajebiste
Very Happy
Jurek jeszcze miał włosy, też lubię te klimaty.

kiedyś przeczytałem i zrozumiałem
scenarzyści i reżyser przemycili
taką postać jak
Z-UBEK
Very Happy
głupio to pisać, ale za komuny lepsze filmy kręcono niż teraz
No ale Psy i Kroll to takie pokomunistyczne perełki. Parę komedii typu Poranek kojota też fajne.

Dobranoc!
Powrót do góry Go down
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY

4 JEŹDŹCY APOKALIPSY


Liczba postów : 532
Location : Madagaskar
Registration date : 24/05/2014

UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 EmptyCzw 28 Sie 2014, 23:34

Dave napisał:
PIES AZORY napisał:
thorgall napisał:
Dave napisał:


dawno już pisałem, że ideałem dla mnie, było by połączenie liberalizmu gospodarczego korwina z liberalizmem społecznym palikota.
a takiej partii nie ma ..... więc mogę krytykować wszystkich cheers Laughing

Shocked
nie wiem jak opisać dźwięk który wydobył mi się z gardła

hhooghohorrrr Shocked

może hau hau wrrrrr. clown

zresztą obaj jesteście podobni zamordyści, tylko że thorgall preferujesz siłę prawa, a żabowaty prawnie użytą siłę. cat

dobryżart Laughing

hmm po refleksji stwierdzę że chyba właściwsze byłoby określenie, że thorgal preferuję prawnie uzasadnione użycie siły a dave woli arbitralnie użycie siły i na tym polega cały deklarowany liberalizm żaby. albino


Ostatnio zmieniony przez PIES AZORY dnia Czw 28 Sie 2014, 23:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 EmptyCzw 28 Sie 2014, 23:34

dziadek napisał:
delphia napisał:
dziadek napisał:
delphia napisał:
podobno Zibi będzie musiał dużo dalej jeździć na jebanie Smile

W takim przypadku to PiS może i 50% przekroczyć. Mam nadzieję że tak się nie stanie a część elektoratu PO skapnie KNP.
...
Na Twoim miejscu to bym się cieszył...... ale tak średnio. Czeka Was nieuchronnie syndrom IV Brygady. Tacy legioniści ostatniej godziny to albo szczury uciekające z tonących łodzi albo karierowicze typu Wipler co wszystkie partie obleciał a miał tylko jeden postulat programowy: pierwsze miejsce na liście w dużym mieście. Liczy się tylko kadra z początków działalności np. JK opiera się tylko na Zakonie PC.

możesz jaśniej? Co wyborcy PO mają do Twego wywodu?
...
Niekoniecznie miałem na myśli wyborców PO. Chodziło mi o to że wobec dobrych rokowań czeka Was napływ przypadkowych (delikatnie ujmując) koniunkturalnych członków ,sympatyków i wyborców.
Po zwycięstwie Piłsudskiego zaczęło gwałtownie przybywać legionistów tłumaczących że walczyli w IV (nieistniejącej) Brygadzie , gotowych do dzielenia konfitur.....

Pewnie tak będzie.
Najważniejsza jest jednak realizacja programu.
A spadochroniarze nie dostaną na listach "miejsc biorących"
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 EmptyCzw 28 Sie 2014, 23:34

Typowe poglady sympatykow KNP na temat Rosji to poglady Thorgala a kazy kto probuje klamac bezczelnie udajac ze JKM nie glosi pogladow partii jest zalosnym sciemniaczem na poziomie Tuska
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 EmptyCzw 28 Sie 2014, 23:41

kaczor napisał:
Typowe poglady sympatykow KNP na temat Rosji to poglady Thorgala a kazy kto probuje klamac bezczelnie udajac ze JKM nie glosi pogladow partii jest zalosnym sciemniaczem na poziomie Tuska

Ja przynajmniej mam nadzieję że zwolennicy KNP mają poglądy na temat Rosji podobne do moich.
To są w przeważającej większości ludzie myślący.
Na forach KNP jest z tym różnie (dużo małolatów) Very Happy

ps. a Ty na Tuska tak nie gadaj, chyba zostanie pierwszym sekretarzem kołchozu niedługo Very Happy

scratch    co tu myśleć o tej unii?
trzeba SPIERDALAĆ CHYBA....... na Krym Shocked
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 EmptyCzw 28 Sie 2014, 23:55

thorgall napisał:
kaczor napisał:
Typowe poglady sympatykow KNP na temat Rosji to poglady Thorgala a kazy kto probuje klamac bezczelnie udajac ze JKM nie glosi pogladow partii jest zalosnym sciemniaczem na poziomie Tuska

Ja przynajmniej mam nadzieję że zwolennicy KNP mają poglądy na temat Rosji podobne do moich.
To są w przeważającej większości ludzie myślący.
Na forach KNP jest z tym różnie (dużo małolatów) Very Happy

ps. a Ty na Tuska tak nie gadaj, chyba zostanie pierwszym sekretarzem kołchozu niedługo Very Happy

scratch   kurwa co tu myśleć o tej unii?
trzeba SPIERDALAĆ CHYBA....... na Krym Shocked

ja też mam nadzieję że zwolennicy knp będą mieli twoje poglądy na temat rosji.
pies z kulawą noga w polsce na was nie zagłosuje.

a jak już zagłosuje .... to wystarczy wydrukować ... i będzie gotowa lista całej agentura ruskiej .... i elementu psychiatrycznego cheers Laughing


scratch scratch tam na krym ..... spierdalaj lepiej do donbasu .... dadzą ci hełm i onuce Laughing .... takie dobre, rosyjskie Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Dave dnia Czw 28 Sie 2014, 23:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 EmptyCzw 28 Sie 2014, 23:56

Jak Tusk będzie szefem UE to premier Kaczyński z unii wyjdzie. dobryżart

Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać dobryżart

http://pl.wikipedia.org/wiki/Farsa

Farsa to odmiana komedii, w której łatwowierni, naiwni bohaterowie zostają wciągnięci w serię coraz bardziej nieprawdopodobnych wydarzeń

dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 EmptyCzw 28 Sie 2014, 23:59

thorgall napisał:
kaczor napisał:
Typowe poglady sympatykow KNP na temat Rosji to poglady Thorgala a kazy kto probuje klamac bezczelnie udajac ze JKM nie glosi pogladow partii jest zalosnym sciemniaczem na poziomie Tuska

Ja przynajmniej mam nadzieję że zwolennicy KNP mają poglądy na temat Rosji podobne do moich.
To są w przeważającej większości ludzie myślący.
Na forach KNP jest z tym różnie (dużo małolatów) Very Happy

ps. a Ty na Tuska tak nie gadaj, chyba zostanie pierwszym sekretarzem kołchozu niedługo Very Happy

scratch    co tu myśleć o tej unii?
trzeba SPIERDALAĆ CHYBA....... na Krym Shocked

Jak ktoś wierzy we władzę to jest ciul a nie myślący.
Sam sobie nie daje rady, to czeka aż jakiś autorytet powie mu jak żyć.

Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 EmptyPią 29 Sie 2014, 00:04

thorgall napisał:
kaczor napisał:
Typowe poglady sympatykow KNP na temat Rosji to poglady Thorgala a kazy kto probuje klamac bezczelnie udajac ze JKM nie glosi pogladow partii jest zalosnym sciemniaczem na poziomie Tuska

Ja przynajmniej mam nadzieję że zwolennicy KNP mają poglądy na temat Rosji podobne do moich.
To są w przeważającej większości ludzie myślący.
Na forach KNP jest z tym różnie (dużo małolatów) Very Happy

ps. a Ty na Tuska tak nie gadaj, chyba zostanie pierwszym sekretarzem kołchozu niedługo Very Happy

scratch    co tu myśleć o tej unii?
trzeba SPIERDALAĆ CHYBA....... na Krym Shocked

to spierdalaj Laughing
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 EmptyPią 29 Sie 2014, 00:08


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 28 08 2014 r.
Powrót do góry 
Strona 9 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» UFO - 04 07 2014 r.
» UFO - 23 07 2014 r.
» UFO - 11 08 2014 r.
» UFO 18 09 2014 r.
» UFO - 07 10 2014 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: