Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 28 08 2014 r.

Go down 
+26
MedKit*
_ted
MoralnyNiepokój
Janko Traderroo
MICHU
filip
Sir Nick
Bartek
Pan Nikt
Aligator
thorgall
dex
Fanexa
spacerolog
delphia
rafalx
Reser
REALISTA
Krzysztof
Osły
Dave
barany
Windziarz
zibi
kaczor
dziadek
30 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 13:09

Ukraińcy po prostu przegrywają i zaczęli mordę drzeć na cały świat.

Ale w onecie czytaliśmy cały czas o ich zwycięstwach.
A tam wschód już przez Noworosjan z Krymem połączony Very Happy
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 13:11

delphia napisał:
Dave napisał:
delphia napisał:
złotówka w opałach EUR/PLN

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 2qscraf


zobacz usd/pln What a Face

tam już wczoraj były naruszenia o czym pisałem. Teraz droga do 3,4 otwarta.

Jak się złotówka zwali to może być problem dla zagranicy i zamykanie pozycji na akcjach.


[img]UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 2ro3i4i[/img]

Very Happy
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 13:12

http://www.fakt.pl/wydarzenia/biznesmen-strzelil-sobie-w-glowe,artykuly,484428.html


~Thorgal : a przypadkiem ekranow do autostrad nie sprzedał mafii z PO

Shocked
Powrót do góry Go down
Pan Nikt
Dobry Kreskarz
Dobry Kreskarz
Pan Nikt


Liczba postów : 5896
Registration date : 29/08/2007

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 13:15

Witam!
Dalej systemowe L na FW20. Spadki doszły do zniesienia 38,2% wzrostów 2257 - 2444 (2373).
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 13:19

thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
dex napisał:
OpCjOnEr napisał:
Znowu się Putler zesrał?

ustrzeliliby ścierwojada jebanego i by było po temacie

ALE MASAKRA affraid affraid affraid

midwig 140pkt w pół sesji

Wolałbyś Żyrinowskiego?

Nie wiem ale w ogóle kacapów to bym zrównał z powierzchnią gleby Evil or Very Mad atomówkę tam jebnąć w pizdu i zaorać ten chory kraj.

Ty patrz czy w Swinoujściu w twojej chałupie niemiec nie siedzi

Co ty chcesz od Niemców? To spokojny naród.
Ruskich się czep - wiecznie jakiś smród ze wschodu. Twisted Evil niedobrze mi
Szkop woli Geld trzepać i nikomu wojny nie wypowiada.
Powrót do góry Go down
Bartek




Liczba postów : 6326
Location : polandow
Registration date : 19/05/2010

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 13:22

thorgall napisał:
Ukraińcy po prostu przegrywają i zaczęli mordę drzeć na cały świat.

Ale w onecie czytaliśmy cały czas o ich zwycięstwach.
A tam wschód już przez Noworosjan z Krymem połączony Very Happy


szkoda ze stalin nie zdazyl z ukraincami porzadku zrobic
dzieki chruszczowowi kara ich ominela bo to tyz ukrainiec byl
Powrót do góry Go down
Bartek




Liczba postów : 6326
Location : polandow
Registration date : 19/05/2010

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 13:23

czy nasz Miszcz dobiera el ,czy dzisiejszy wpierdol mu wystarczy?
Powrót do góry Go down
Bartek




Liczba postów : 6326
Location : polandow
Registration date : 19/05/2010

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 13:25

OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
dex napisał:
OpCjOnEr napisał:
Znowu się Putler zesrał?

ustrzeliliby ścierwojada jebanego i by było po temacie

ALE MASAKRA affraid affraid affraid

midwig 140pkt w pół sesji

Wolałbyś Żyrinowskiego?

Nie wiem ale w ogóle kacapów to bym zrównał z powierzchnią gleby Evil or Very Mad atomówkę tam jebnąć w pizdu i zaorać ten chory kraj.

Ty patrz czy w Swinoujściu w twojej chałupie niemiec nie siedzi

Co ty chcesz od Niemców? To spokojny naród.
Ruskich się czep - wiecznie jakiś smród ze wschodu. Twisted Evil niedobrze mi
Szkop woli Geld trzepać i nikomu wojny nie wypowiada.

przegral dwie to do trzeciej mu sie nie spieszy
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 13:28

Dave napisał:
delphia napisał:
osły reinkarnacja napisał:
na żywoPrezydent Poroszenko: Na Ukrainie ma miejsce inwazja wojsk rosyjskich

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,16542864,Jaceniuk__Putin_rozpoczal_wojne_w_Europie__chcemy.html#MT


Separatyści opanowali wschód kraju, ścierają się z nimi Ukraińcy. Tak wygląda obraz walk

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16542491,Separatysci_opanowali_wschod_kraju__scieraja_sie_z.html#BoxSlotIMT


Ukraińcy już wielokrotnie twierdzili że wojska Rosji wchodziły na jej terytorium - donosili nawet o zniszczonych całych kolumnach tych wojsk.

Prawda jest taka że przegrywają wojnę o Donbass (pisałem wielokrotnie o tym że dają dupy na całej linii)  i stąd te dramatyczne krzyki.


sorki delphia ale pierdolisz jak potłuczony.

rosja najnormalniej w świecie zaatakowała i napadła na ukrainę (tak samo jak hitler w 39) a ty idiotyzmy opowiadasz.

rozumiem, że to kłóci się to z twoimi wizjami ale wymyślasz wytłumaczenia dla agresora. dla kraju, który zaatakował inny.

skąd qurwa u narodowców taki psychiatryk w mózgu ?
zupełnie tego nie qumam.

hitlera i stalina też wielbicie ?

jeśli ktoś pierdoli jak potłuczony to Ty prawdopodobnie z powodu dysonansu poznawczego spowodowanego niezgodnością z tym co prezentowała propaganda ukraińska.
Mnie lata koło ucha czy Ruscy wyrżną Ukraińców czy odwrotnie. Ale Tobie najwyraźniej nie.

Co do tego że Rosja jest zaangażowana w ten konflikt (dostarczając choćby sprzęt) nie ma wątlpliwości o czym wiele razy pisałem. Na razie nie widziałem jednak materiałów potwierdzających iż walczą tam całe jednostki armii rosyjskiej. Mało tego - parę dni temu przyznał to w ukraińskiej TV sam Łysenko - rzecznik ukraińskiej armii. A dopiero wtedy można mówić o inwazji a zwłaszcza w stylu Hitlera 39. Tam trwa wojna domowa i po obu stronach walczą ochotnicy i najemnicy z różnych stron świata. Np Czeczeńcy walczą po obu stronach.

Na przyszłość: mniej GóWna i TVN więcej samodzielnego myślenia. Poszukaj na poratlach OBU stron i wtedy wyrabiaj sobie opinię na temat sytuacji a nie oddawaj się mediom we władanie.
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 13:31

pit39 napisał:
thorgall napisał:
Ukraińcy po prostu przegrywają i zaczęli mordę drzeć na cały świat.

Ale w onecie czytaliśmy cały czas o ich zwycięstwach.
A tam wschód już przez Noworosjan z Krymem połączony Very Happy


szkoda ze stalin nie zdazyl z ukraincami porzadku zrobic
dzieki chruszczowowi kara ich ominela bo to tyz ukrainiec byl

no nie, taki radykalny to ja nie jestem.
uważam natomiast że jeżeli większość ludzi chce autonomię to powinni ją mieć.
dla mnie liczy się zawsze wola jednostki a nie rządu.
dla mnie jest niewyobrażalną zbrodnią strzelanie do cywilów (co robi ukraińska armia)
to jest ludobójstwo
dlatego popieram całym sercem powstańców
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 13:41

Wytłumaczę też co niektórym, że ja nie jestem rusofilem tylko oceniam obiektywnie sytuację.:

To co w ostatnich latach wyprawiają amerykanie (Irak, Afganistan, Libia, Syria a wcześniej Serbia) kwalifikuje się do postawienia dwóch tez:
1. Albo Ameryką rządzą psychopaci rządni krwi czy tam inni faszyści.
2. Albo rządzący którzy mają wpływ na politykę zagraniczną całkowicie rozminęli się z rzeczywistością, popełniają kardynalne błędy doprowadzając do wielkich ludzkich tragedii. Tzn. są debilami dardanelskimi.
Innej możliwości nie ma!!!

Dlatego ja jako polski patriota nie chcę sojuszu z wyżej wymienionymi (psychopatami lub idiotami) i uważam sojusz z Rosją za bardziej korzystny..


Ostatnio zmieniony przez thorgall dnia Czw 28 Sie 2014, 13:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 13:45

delphia napisał:
Dave napisał:
delphia napisał:
osły reinkarnacja napisał:
na żywoPrezydent Poroszenko: Na Ukrainie ma miejsce inwazja wojsk rosyjskich

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,16542864,Jaceniuk__Putin_rozpoczal_wojne_w_Europie__chcemy.html#MT


Separatyści opanowali wschód kraju, ścierają się z nimi Ukraińcy. Tak wygląda obraz walk

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16542491,Separatysci_opanowali_wschod_kraju__scieraja_sie_z.html#BoxSlotIMT


Ukraińcy już wielokrotnie twierdzili że wojska Rosji wchodziły na jej terytorium - donosili nawet o zniszczonych całych kolumnach tych wojsk.

Prawda jest taka że przegrywają wojnę o Donbass (pisałem wielokrotnie o tym że dają dupy na całej linii)  i stąd te dramatyczne krzyki.


sorki delphia ale pierdolisz jak potłuczony.

rosja najnormalniej w świecie zaatakowała i napadła na ukrainę (tak samo jak hitler w 39) a ty idiotyzmy opowiadasz.

rozumiem, że to kłóci się to z twoimi wizjami ale wymyślasz wytłumaczenia dla agresora. dla kraju, który zaatakował inny.

skąd qurwa u narodowców taki psychiatryk w mózgu ?
zupełnie tego nie qumam.

hitlera i stalina też wielbicie ?

jeśli ktoś pierdoli jak potłuczony to Ty prawdopodobnie z powodu dysonansu poznawczego spowodowanego niezgodnością z tym co prezentowała propaganda ukraińska.
Mnie lata koło ucha czy Ruscy wyrżną Ukraińców czy odwrotnie. Ale Tobie najwyraźniej nie.

Co do tego że Rosja jest zaangażowana w ten konflikt (dostarczając choćby sprzęt) nie ma wątlpliwości o czym wiele razy pisałem. Na razie nie widziałem jednak materiałów potwierdzających iż walczą tam całe jednostki armii rosyjskiej. Mało tego - parę dni temu przyznał to w ukraińskiej TV sam Łysenko - rzecznik ukraińskiej armii. A dopiero wtedy można mówić o inwazji a zwłaszcza w stylu Hitlera 39. Tam trwa wojna domowa i po obu stronach walczą ochotnicy i najemnicy z różnych stron świata. Np Czeczeńcy walczą po obu stronach.

Na przyszłość: mniej GóWna i TVN więcej samodzielnego myślenia. Poszukaj na poratlach OBU stron i wtedy wyrabiaj sobie opinię na temat sytuacji a nie oddawaj się mediom we władanie.

ty chyba nie wiesz co piszesz What a Face
może lepiej sam zacznij myśleć a nie bredzić jak broszurki propagandowe federacji rosyjskiej każą.

sprawa jest prosta jak budowa cepa.
najpierw rosja zabrała sobie krym a potem dostarczała broń i ludzi psełdorewolcie w donbasie i okolicach, którą zresztą sama wywołała.
sorki ale nie znam sklepiku gdzie systemy rakietowe można kupić.

na koniec jak się okazał ukrainiec za silny to już bez szczypania wjechali regularną armią.

i ani wyborcza czy tvn nie ma nic z tym wspólnego tylko tak po prostu jest.
jeżeli dla ciebie myśleniem jest .... bezrefleksyjne powtarzanie propagandy rosyjskiej lub negowanie faktów tylko dlatego, że podał to tvn to szczerze ci współczuję.Suspect
naprawdę.

i nie wyobrażam sobie, że ktoś kto rości sobie prawo do bycia Polakiem (i to jeszcze radykalnym czyli narodowcem) był tak bezmyślnie zakochany w rosji i putinie. szczególnie pamiętając naszą historię. dla mnie to coś mocno nienormalnego.

Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 13:49

OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
dex napisał:
OpCjOnEr napisał:
Znowu się Putler zesrał?

ustrzeliliby ścierwojada jebanego i by było po temacie

ALE MASAKRA affraid affraid affraid

midwig 140pkt w pół sesji

Wolałbyś Żyrinowskiego?

Nie wiem ale w ogóle kacapów to bym zrównał z powierzchnią gleby Evil or Very Mad atomówkę tam jebnąć w pizdu i zaorać ten chory kraj.

Ty patrz czy w Swinoujściu w twojej chałupie niemiec nie siedzi

Co ty chcesz od Niemców? To spokojny naród.
Ruskich się czep - wiecznie jakiś smród ze wschodu. Twisted Evil niedobrze mi
Szkop woli Geld trzepać i nikomu wojny nie wypowiada.

Tyle że Putin nienajgorszy, zgodnie z zasadą "lepsze zło znane niż nieznane". Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Bartek




Liczba postów : 6326
Location : polandow
Registration date : 19/05/2010

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 13:50

thorgall napisał:
Wytłumaczę też co niektórym, że ja nie jestem rusofilem tylko oceniam obiektywnie sytuację.:

To co w ostatnich latach wyprawiają amerykanie (Irak, Afganistan, Libia, Syria a wcześniej Serbia) kwalifikuje się do postawienia dwóch tez:
1. Albo Ameryką rządzą psychopaci rządni krwi czy tam inni faszyści.
2. Albo rządzący którzy mają wpływ na politykę zagraniczną całkowicie rozminęli się z rzeczywistością, popełniają kardynalne błędy doprowadzając do wielkich ludzkich tragedii. Tzn. są debilami dardanelskimi.
Innej możliwości nie ma!!!

Dlatego ja jako polski patriota nie chcę sojuszu z wyżej wymienionymi (psychopatami lub idiotami) i uważam sojusz z Rosją za bardziej korzystny..

w tej kwestii cie popieram,ruskie sa lojalnymi sojusznikami ,nie to co jurop i jankes,ktory bez kasy dupy nie ruszy
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 13:52

pit39 napisał:
thorgall napisał:
Wytłumaczę też co niektórym, że ja nie jestem rusofilem tylko oceniam obiektywnie sytuację.:

To co w ostatnich latach wyprawiają amerykanie (Irak, Afganistan, Libia, Syria a wcześniej Serbia) kwalifikuje się do postawienia dwóch tez:
1. Albo Ameryką rządzą psychopaci rządni krwi czy tam inni faszyści.
2. Albo rządzący którzy mają wpływ na politykę zagraniczną całkowicie rozminęli się z rzeczywistością, popełniają kardynalne błędy doprowadzając do wielkich ludzkich tragedii. Tzn. są debilami dardanelskimi.
Innej możliwości nie ma!!!

Dlatego ja jako polski patriota nie chcę sojuszu z wyżej wymienionymi (psychopatami lub idiotami) i uważam sojusz z Rosją za bardziej korzystny..

w tej kwestii cie popieram,ruskie sa lojalnymi sojusznikami ,nie to co jurop i jankes,ktory bez kasy dupy nie ruszy


następny nieuk,
ty widziałeś na oczy jakiś podręcznik do historii ?

Powrót do góry Go down
Bartek




Liczba postów : 6326
Location : polandow
Registration date : 19/05/2010

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 13:55

Dave napisał:
pit39 napisał:
thorgall napisał:
Wytłumaczę też co niektórym, że ja nie jestem rusofilem tylko oceniam obiektywnie sytuację.:

To co w ostatnich latach wyprawiają amerykanie (Irak, Afganistan, Libia, Syria a wcześniej Serbia) kwalifikuje się do postawienia dwóch tez:
1. Albo Ameryką rządzą psychopaci rządni krwi czy tam inni faszyści.
2. Albo rządzący którzy mają wpływ na politykę zagraniczną całkowicie rozminęli się z rzeczywistością, popełniają kardynalne błędy doprowadzając do wielkich ludzkich tragedii. Tzn. są debilami dardanelskimi.
Innej możliwości nie ma!!!

Dlatego ja jako polski patriota nie chcę sojuszu z wyżej wymienionymi (psychopatami lub idiotami) i uważam sojusz z Rosją za bardziej korzystny..

w tej kwestii cie popieram,ruskie sa lojalnymi sojusznikami ,nie to co jurop i jankes,ktory bez kasy dupy nie ruszy


następny nieuk,
ty widziałeś na oczy jakiś podręcznik do historii ?

widzialem żabcia i pamietam jak nam zachod pomgl w 1939

Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 13:56

Nie wiem żaba czego Cię tam na tych studiach uczyli, ale jako politolog to powinieneś wiedzieć, że rządy powstały po to żeby bronić praw jednostki, a nie do nich strzelać.
Jeżeli wola ludzi jest taka, że chcą być autonomiczni to mają takie prawo.

Chyba że jesteś faszystą i się z tym nie zgadzasz. Masz też takie prawo. Ale kiedyś w wolnej Polsce jako autokrata zgnijesz w więzieniu. Very Happy Very Happy Very Happy
O ile nie przedstawisz zaświadczenia że jesteś chory psychicznie i niegroźny dla otoczenia.
Wtedy z takim glejtem będziesz mógł chodzić po wolności i opowiadać banialuki. Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 13:58

pit39 napisał:
Dave napisał:
pit39 napisał:
thorgall napisał:
Wytłumaczę też co niektórym, że ja nie jestem rusofilem tylko oceniam obiektywnie sytuację.:

To co w ostatnich latach wyprawiają amerykanie (Irak, Afganistan, Libia, Syria a wcześniej Serbia) kwalifikuje się do postawienia dwóch tez:
1. Albo Ameryką rządzą psychopaci rządni krwi czy tam inni faszyści.
2. Albo rządzący którzy mają wpływ na politykę zagraniczną całkowicie rozminęli się z rzeczywistością, popełniają kardynalne błędy doprowadzając do wielkich ludzkich tragedii. Tzn. są debilami dardanelskimi.
Innej możliwości nie ma!!!

Dlatego ja jako polski patriota nie chcę sojuszu z wyżej wymienionymi (psychopatami lub idiotami) i uważam sojusz z Rosją za bardziej korzystny..

w tej kwestii cie popieram,ruskie sa lojalnymi sojusznikami ,nie to co jurop i jankes,ktory bez kasy dupy nie ruszy


następny nieuk,
ty widziałeś na oczy jakiś podręcznik do historii ?

widzialem żabcia i pamietam jak nam zachod pomgl w 1939



tiaaaa,

za to rosja nam pomogła w 39 Laughing
tak jak dziś ukrainie.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 14:02

Dave napisał:
pit39 napisał:
thorgall napisał:
Wytłumaczę też co niektórym, że ja nie jestem rusofilem tylko oceniam obiektywnie sytuację.:

To co w ostatnich latach wyprawiają amerykanie (Irak, Afganistan, Libia, Syria a wcześniej Serbia) kwalifikuje się do postawienia dwóch tez:
1. Albo Ameryką rządzą psychopaci rządni krwi czy tam inni faszyści.
2. Albo rządzący którzy mają wpływ na politykę zagraniczną całkowicie rozminęli się z rzeczywistością, popełniają kardynalne błędy doprowadzając do wielkich ludzkich tragedii. Tzn. są debilami dardanelskimi.
Innej możliwości nie ma!!!

Dlatego ja jako polski patriota nie chcę sojuszu z wyżej wymienionymi (psychopatami lub idiotami) i uważam sojusz z Rosją za bardziej korzystny..

w tej kwestii cie popieram,ruskie sa lojalnymi sojusznikami ,nie to co jurop i jankes,ktory bez kasy dupy nie ruszy


następny nieuk,
ty widziałeś na oczy jakiś podręcznik do historii ?


UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Historia__klasa_5__historia_wokol_nas__podrecznik__wsip_IMAGE1_287851_10
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 14:04

Jednak ropa rośnie, wróciłem do eL po 94.
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 14:05

dex napisał:
Jednak ropa rośnie, wróciłem do eL po 94.

pisałem że na 140 idzie
i choćby kaczor odmówił nowennę to nic nie poradzi Very Happy
Powrót do góry Go down
Bartek




Liczba postów : 6326
Location : polandow
Registration date : 19/05/2010

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 14:06

Dave napisał:
pit39 napisał:
Dave napisał:
pit39 napisał:
thorgall napisał:
Wytłumaczę też co niektórym, że ja nie jestem rusofilem tylko oceniam obiektywnie sytuację.:

To co w ostatnich latach wyprawiają amerykanie (Irak, Afganistan, Libia, Syria a wcześniej Serbia) kwalifikuje się do postawienia dwóch tez:
1. Albo Ameryką rządzą psychopaci rządni krwi czy tam inni faszyści.
2. Albo rządzący którzy mają wpływ na politykę zagraniczną całkowicie rozminęli się z rzeczywistością, popełniają kardynalne błędy doprowadzając do wielkich ludzkich tragedii. Tzn. są debilami dardanelskimi.
Innej możliwości nie ma!!!

Dlatego ja jako polski patriota nie chcę sojuszu z wyżej wymienionymi (psychopatami lub idiotami) i uważam sojusz z Rosją za bardziej korzystny..

w tej kwestii cie popieram,ruskie sa lojalnymi sojusznikami ,nie to co jurop i jankes,ktory bez kasy dupy nie ruszy


następny nieuk,
ty widziałeś na oczy jakiś podręcznik do historii ?

widzialem żabcia i pamietam jak nam zachod pomgl w 1939



tiaaaa,

za to rosja nam pomogła w 39 Laughing
tak jak dziś ukrainie.

w 39 rosja nie miala sojuszu z polska
a z ukraina byloby cacy gdydy jankowicza nie wyjebali

po za tym ukraina byla sojusznikiem niemiec i ruskie ich za to nie nawidza,musieli miec za czasow zsrr specjalne zezwolenia na wjazd do moskwy ukraincy
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 14:06

Dave napisał:
delphia napisał:
Dave napisał:
delphia napisał:
osły reinkarnacja napisał:
na żywoPrezydent Poroszenko: Na Ukrainie ma miejsce inwazja wojsk rosyjskich

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,16542864,Jaceniuk__Putin_rozpoczal_wojne_w_Europie__chcemy.html#MT


Separatyści opanowali wschód kraju, ścierają się z nimi Ukraińcy. Tak wygląda obraz walk

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16542491,Separatysci_opanowali_wschod_kraju__scieraja_sie_z.html#BoxSlotIMT


Ukraińcy już wielokrotnie twierdzili że wojska Rosji wchodziły na jej terytorium - donosili nawet o zniszczonych całych kolumnach tych wojsk.

Prawda jest taka że przegrywają wojnę o Donbass (pisałem wielokrotnie o tym że dają dupy na całej linii)  i stąd te dramatyczne krzyki.


sorki delphia ale pierdolisz jak potłuczony.

rosja najnormalniej w świecie zaatakowała i napadła na ukrainę (tak samo jak hitler w 39) a ty idiotyzmy opowiadasz.

rozumiem, że to kłóci się to z twoimi wizjami ale wymyślasz wytłumaczenia dla agresora. dla kraju, który zaatakował inny.

skąd qurwa u narodowców taki psychiatryk w mózgu ?
zupełnie tego nie qumam.

hitlera i stalina też wielbicie ?

jeśli ktoś pierdoli jak potłuczony to Ty prawdopodobnie z powodu dysonansu poznawczego spowodowanego niezgodnością z tym co prezentowała propaganda ukraińska.
Mnie lata koło ucha czy Ruscy wyrżną Ukraińców czy odwrotnie. Ale Tobie najwyraźniej nie.

Co do tego że Rosja jest zaangażowana w ten konflikt (dostarczając choćby sprzęt) nie ma wątlpliwości o czym wiele razy pisałem. Na razie nie widziałem jednak materiałów potwierdzających iż walczą tam całe jednostki armii rosyjskiej. Mało tego - parę dni temu przyznał to w ukraińskiej TV sam Łysenko - rzecznik ukraińskiej armii. A dopiero wtedy można mówić o inwazji a zwłaszcza w stylu Hitlera 39. Tam trwa wojna domowa i po obu stronach walczą ochotnicy i najemnicy z różnych stron świata. Np Czeczeńcy walczą po obu stronach.

Na przyszłość: mniej GóWna i TVN więcej samodzielnego myślenia. Poszukaj na poratlach OBU stron i wtedy wyrabiaj sobie opinię na temat sytuacji a nie oddawaj się mediom we władanie.

ty chyba nie wiesz co piszesz What a Face
może lepiej sam zacznij myśleć a nie bredzić jak broszurki propagandowe federacji rosyjskiej każą.

sprawa jest prosta jak budowa cepa.
najpierw rosja zabrała sobie krym a potem dostarczała broń i ludzi psełdorewolcie w donbasie i okolicach, którą zresztą sama wywołała.
sorki ale nie znam sklepiku gdzie systemy rakietowe można kupić.

na koniec jak się okazał ukrainiec za silny to już bez szczypania wjechali regularną armią.

i ani wyborcza czy tvn nie ma nic z tym wspólnego tylko tak po prostu jest.
jeżeli dla ciebie myśleniem jest .... bezrefleksyjne powtarzanie propagandy rosyjskiej lub negowanie faktów tylko dlatego, że podał to tvn to szczerze ci współczuję.Suspect
naprawdę.

i nie wyobrażam sobie, że ktoś kto rości sobie prawo do bycia Polakiem (i to jeszcze radykalnym czyli narodowcem) był tak bezmyślnie zakochany w rosji i putinie. szczególnie pamiętając naszą historię. dla mnie to coś mocno nienormalnego.


Krym to osobna sprawa (zapewne przegrana na dłuższy czas dla Ukrainy).

Ale co do tego co stało się w Donbasie nie wiesz co mówisz zwłaszcza w temacie klęski akcji ATO. Prześledź sobie moje wpisy na ten temat a w szczególności daty tych wpisów. A już kompletnie irracjonalne jest Twoje stwierdzenie:" na koniec jak się okazał ukrainiec za silny to już bez szczypania wjechali regularną armią. i ani wyborcza czy tvn nie ma nic z tym wspólnego tylko tak po prostu jest.". Możesz pokazać na jakiej podstawie tak piszesz? Zdjęcia, filmy cokolwiek. Możliwe że tak jest ale na razie te informacje nie są potwierdzone więc stawianie tak zdecydowanych twierdzeń może skończyć się tym że za dwa dni wyjdziesz na idiotę.

Moja posty na temat tego konfliktu nie mają nic wspólnego z Putinem czy Rosją - to jest po prostu obiektywna ocena tego co się dzieje pod względem militarnym. A że nie zawsze zgadza się to z oficjalną propagandą stąd Twoje mylne wrażenie że opowiadam się po stronie Rosji.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44327
Registration date : 03/09/2007

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 14:08

Aligator napisał:
Pierwszy raz odkąd założyłem rachunek mam zysk, idę się upić. cheers
to ile lat ?
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 14:10

REALISTA napisał:
Aligator napisał:
Pierwszy raz odkąd założyłem rachunek mam zysk, idę się upić. cheers
to ile lat ?


Registration date: 21/08/2008
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 14:11

Aligator napisał:
Pierwszy raz odkąd założyłem rachunek mam zysk, idę się upić. cheers

masz kapitalizację nocną na wolnych środkach?
gdzie teraz tak dają?
Powrót do góry Go down
Sir Nick
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Sir Nick


Liczba postów : 852
Age : 47
Registration date : 01/11/2010

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 14:15

kaczor napisał:
re ser nick
Jak to czym podgrzac przy destylacji?
Weglem oczywiscie bo to jest paliwo znacznie tansze i duzo latwiej dostepne niz ropa naftowa.

Kaczor! Ktoś Ci konto przejął i pisze takie brednie, że nie wierzę w to co widzą moje oczy!
Chyba, że to jakiś kolejny uraz podczas ćwiczeń... bo sport to tylko w reklamie jest zdrowy.

Węgiel oczywiście jest tańszy, ale znów rosyjski i to o połowę od polskiego. Chyba, że chcesz aby każdy Polak kopał dla siebie węgiel z biedaszybów!
Transport węgla też jest trudniejszy niż ropy, czy gazu (chodzi o wyższość gazociągu, ropociągu nad węglociągiem).
Ludzie jakoś wybierają piece do ogrzewania na gaz niż węgiel (choć są droższe w eksploatacji, ale bardziej bezobsługowe)

kaczor napisał:

Co do niezbednosci ropy to juz sie ZSRR przekonal ze nie jest tak ze rzadzi ten kto sprzedaje a ten kto kupuje. OPEC tez sobie wymyslal embarga w latach 70 i skonczylo sie tak ze ropa byla po 5 dolarow za barylke bez zadnych wielkich technologicznych przelomow.

Skoro dalo sie wtedy to da sie i teraz bez wiekszych problemow.

To kupujmy od ruskich za 5 dolarów baryłkę jestem za.
Cena spada przez podaż / popyt. Zwiększą wydobycie to i cena spadnie. Jak spadnie za bardzo to nie będą wydobywać bo nikt nie będzie "dokładał do interesu". Nie sprzeda poniżej kosztu wydobycia.

Jak sobie wyobrażasz narzucenie ceny producentowi o globalnym zasięgu mający towar który się szybko nie psuje?
Może zrobię na forum kartel i jako kupujący zmuszę Cie do sprzedaży franków 1:1 za złotówki??

Zresztą 5$ w 1970 roku miało inną wartość i powrót do takiej ceny jest nierealny.

kaczor napisał:

Moja teza jest potwierdzona historycznie wasza to tylko spekulacje, idea ze kraj dostarczajacy surowca na dluzsza mete wygra z tymi kto je dostarcza jest bzdurna, bo znajda sie inni dostawcy, inne surowce i inne technologie.
Najlepszym przykladem jest gaz z lupkow, ktory sprawil ze rola Kataru i Rosji dramatycznie sie zmniejszyla

Tu się trochę sam zamotałeś.
A co w przypadku gdy się nie znajdą?
Znam wiele przykładów z historii, gdzie ktoś przegrał bo mu zabrakło surowców.
Najlepsze twierdze padały podczas oblężenia jak kończyły się zapasy jedzenia. Jakoś nie było innych dostawców, inne surowce się kończyły (znikały psy, koty, a na końcu nawet szczury), pewnie dlatego, że nowe technologie cudownego rozmnożenia chleba były ukryte przez Żydów.

Może rola Rosji się dramatycznie zmniejszyła, ale jakoś nikt pomimo nakładania sankcji nie zaprzestał kupować surowców, USA nie została eksporterem gazu...

Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 14:20

Kończymy tydzień na zielono?
Powrót do góry Go down
filip

filip


Liczba postów : 3719
Registration date : 05/09/2008

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 14:25

thorgall napisał:
pit39 napisał:
thorgall napisał:
Ukraińcy po prostu przegrywają i zaczęli mordę drzeć na cały świat.

Ale w onecie czytaliśmy cały czas o ich zwycięstwach.
A tam wschód już przez Noworosjan z Krymem połączony Very Happy


szkoda ze stalin nie zdazyl z ukraincami porzadku zrobic
dzieki chruszczowowi kara ich ominela bo to tyz ukrainiec byl

no nie, taki radykalny to ja nie jestem.
uważam natomiast że jeżeli większość ludzi chce autonomię to powinni ją mieć.
dla mnie liczy się zawsze wola jednostki a nie rządu.
dla mnie jest niewyobrażalną zbrodnią strzelanie  do cywilów (co robi ukraińska armia)
to jest ludobójstwo
dlatego popieram całym sercem powstańców

czyli co 4 powstaniec ukraiński ma helikopter w ogrodzie albo jakąś katiusze na strychu. no ewentualnie jakiś czołg zakopany pod szambem....

Very Happy:D:D:D:D:D:D:D

ogarnij się chłopie....
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 14:29

Podobno Miszcz ma margin calla affraid affraid affraid
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 08 2014 r.   UFO - 28 08 2014 r. - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 28 08 2014 r.
Powrót do góry 
Strona 3 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» UFO - 04 07 2014 r.
» UFO - 23 07 2014 r.
» UFO - 11 08 2014 r.
» UFO 18 09 2014 r.
» UFO - 07 10 2014 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: