Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend

Go down 
+20
Windziarz
REALISTA
MICHU
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY
Janko Traderroo
thorgall
MoralnyNiepokój
Reser
dex
Generał
mariner
janek
delphia
tarzan
Osły
zibi
Diablo
barany
KDP
inwestor
24 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 07:56

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/


REGULAMIN
1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
5. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków i innych materiałów nie związanych z tematyką główną (patrz pkt. 4).
Od godz. 22:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
6. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem pod groźbą ujawnienia użytkownika występującego pod wieloma wcieleniami.
Dopuszcza się pisanie pod kilkoma nickami pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika wszystkich swoich tożsamości w podpisie (stopce).
7. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
8. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów.
9. Użytkownik forum powinien po sesji podać swoje nastawienie do rynku przez głosowanie na subforum.
WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu
10. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkowników moderator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie, żółtą lub czerwoną kartką
- wnioskować o czasowe lub bezterminowe wykluczenie użytkownika
2. Moderator ma obowiązek usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie lub usunąć cały post. W przypadku usunięcia tekstu lub posta moderator wypisuje odpowiednią adnotację.
3. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się zostanie usunięte.
4. W przypadku wyjątkowo rażącego i uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może zostać usunięte karnie.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
Dave, inwestor
, dziadek, Jones, Sir Nick


Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl


flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny :flowe:
Powrót do góry Go down
KDP

KDP


Liczba postów : 14
Registration date : 17/12/2014

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 08:15

W weekend też piszecie?
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 09:13

KDP napisał:
W weekend też piszecie?

Złotówka traci na wartości, co jest bardzo dobrą informacja dla gospodarki polskiej. Będziemy na giełdzie bić rekordy niebawem jak w USA.


Ostatnio zmieniony przez barany dnia Sob 20 Gru 2014, 09:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 09:15

KDP napisał:
W weekend też piszecie?

Ja tu jestem na UFO po to żeby nawracać wszystkich do Boga. Każdy może byc zbawiony, Bóg jest miłosierny ale warunkiem jest nawrócenie i życie zgodnie z przykazaniami Bożymi.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 09:17

barany napisał:
KDP napisał:
W weekend też piszecie?

Ja tu jestem na UFO po to żeby nawracać wszystkich do Boga. Każdy może byc zbawiony, Bóg jest miłosierny ale warunkiem jest nawrócenie i życie zgodnie z przykazaniami Bożymi.

Boga niema
Powrót do góry Go down
KDP

KDP


Liczba postów : 14
Registration date : 17/12/2014

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 09:29

barany napisał:
KDP napisał:
W weekend też piszecie?

Ja tu jestem na UFO po to żeby nawracać wszystkich do Boga. Każdy może byc zbawiony, Bóg jest miłosierny ale warunkiem jest nawrócenie i życie zgodnie z przykazaniami Bożymi.

A jakie to są przykazania boże?
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 09:39

KDP napisał:
barany napisał:
KDP napisał:
W weekend też piszecie?

Ja tu jestem na UFO po to żeby nawracać wszystkich do Boga. Każdy może byc zbawiony, Bóg jest miłosierny ale warunkiem jest nawrócenie i życie zgodnie z przykazaniami Bożymi.

A jakie to są przykazania boże?

Te które są znane ludziom od stworzenia świata.
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 09:40

Diablo napisał:
barany napisał:
KDP napisał:
W weekend też piszecie?

Ja tu jestem na UFO po to żeby nawracać wszystkich do Boga. Każdy może byc zbawiony, Bóg jest miłosierny ale warunkiem jest nawrócenie i życie zgodnie z przykazaniami Bożymi.

Boga niema

Ciebie też kiedyś nawrócę. Very Happy
Powrót do góry Go down
KDP

KDP


Liczba postów : 14
Registration date : 17/12/2014

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 09:41

barany napisał:
KDP napisał:
barany napisał:
KDP napisał:
W weekend też piszecie?

Ja tu jestem na UFO po to żeby nawracać wszystkich do Boga. Każdy może byc zbawiony, Bóg jest miłosierny ale warunkiem jest nawrócenie i życie zgodnie z przykazaniami Bożymi.

A jakie to są przykazania boże?

Te które są znane ludziom od stworzenia świata.

Ja ich nie znam, nigdy nie słyszałem.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 09:55

barany napisał:
Diablo napisał:
barany napisał:
KDP napisał:
W weekend też piszecie?

Ja tu jestem na UFO po to żeby nawracać wszystkich do Boga. Każdy może byc zbawiony, Bóg jest miłosierny ale warunkiem jest nawrócenie i życie zgodnie z przykazaniami Bożymi.

Boga niema

Ciebie też kiedyś nawrócę. Very Happy

Wątpię, jestem wierny swoim przekonaniom, i dopóki nie zobaczę to nie uwierzę.
Uważam że Ateiści mają dużo lepiej od katolików, mamy otwarte umysły, katolicy natomiast ślepo wierzą w coś co jest kompletną bzdurą.
Współczuję katolikom, ładują kase Rydzykowi, całując go przy tym po rękach a potem żeby miec co włożyc do gara, biją się w Lidlu o karpia w promocji, straszne
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30173
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 10:05

Diablo napisał:
barany napisał:
Diablo napisał:
barany napisał:
KDP napisał:
W weekend też piszecie?

Ja tu jestem na UFO po to żeby nawracać wszystkich do Boga. Każdy może byc zbawiony, Bóg jest miłosierny ale warunkiem jest nawrócenie i życie zgodnie z przykazaniami Bożymi.

Boga niema

Ciebie też kiedyś nawrócę. Very Happy

Wątpię, jestem wierny swoim przekonaniom, i dopóki nie zobaczę to nie uwierzę.
Uważam że Ateiści mają dużo lepiej od katolików, mamy otwarte umysły, katolicy natomiast ślepo wierzą w coś co jest kompletną bzdurą.
Współczuję katolikom, ładują kase Rydzykowi, całując go przy tym po rękach a potem żeby miec co włożyc do gara, biją się w Lidlu o karpia w promocji, straszne

JA PIERDOLĘ Shocked Shocked Shocked

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 10:25

zibi napisał:
Diablo napisał:
barany napisał:
Diablo napisał:
barany napisał:
KDP napisał:
W weekend też piszecie?

Ja tu jestem na UFO po to żeby nawracać wszystkich do Boga. Każdy może byc zbawiony, Bóg jest miłosierny ale warunkiem jest nawrócenie i życie zgodnie z przykazaniami Bożymi.

Boga niema

Ciebie też kiedyś nawrócę. Very Happy

Wątpię, jestem wierny swoim przekonaniom, i dopóki nie zobaczę to nie uwierzę.
Uważam że Ateiści mają dużo lepiej od katolików, mamy otwarte umysły, katolicy natomiast ślepo wierzą w coś co jest kompletną bzdurą.
Współczuję katolikom, ładują kase Rydzykowi, całując go przy tym po rękach a potem żeby miec co włożyc do gara, biją się w Lidlu o karpia w promocji, straszne

JA PIERDOLĘ Shocked Shocked Shocked

kogo , karpia czy lidla ? Very Happy Very Happy

to nie bieda to dziadowska mentalność
pchać  sie za 2 zł ?
a przecież można zaoszczędzic w lepszy sposób kupic zamiast 1 kg pól kilo albo nie kupowac wcale
chuj z karpiem , wolałbym suchy chleb zjesc  niz sie tak dfeptac

a z  innej beczki to np . opcjoner lubi takie spedy jak sie ludzie depczą
dać mu bucha , słuchawki na uczy z muzyczka na pelnej kurwie i Go wyslac w kolejke po karpie

bedzie jak na love parade Very Happy
Powrót do góry Go down
tarzan
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior



Liczba postów : 11352
Registration date : 16/09/2007

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 10:28

Diablo napisał:
barany napisał:
Diablo napisał:
barany napisał:
KDP napisał:
W weekend też piszecie?

Ja tu jestem na UFO po to żeby nawracać wszystkich do Boga. Każdy może byc zbawiony, Bóg jest miłosierny ale warunkiem jest nawrócenie i życie zgodnie z przykazaniami Bożymi.

Boga niema

Ciebie też kiedyś nawrócę. Very Happy

Wątpię, jestem wierny swoim przekonaniom, i dopóki nie zobaczę to nie uwierzę.
Uważam że Ateiści mają dużo lepiej od katolików, mamy otwarte umysły, katolicy natomiast ślepo wierzą w coś co jest kompletną bzdurą.
Współczuję katolikom, ładują kase Rydzykowi, całując go przy tym po rękach a potem żeby miec co włożyc do gara, biją się w Lidlu o karpia w promocji, straszne
to chyba stare nagranie Shocked
gdzie to taka chołota
to chyba lud z parafii barany
ale ludzie mają narąbane w tych łbach z tymi świętami
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 10:32

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Tajemnica-katastrofy-MH370-Szokujaca-teoria-zestrzelili-go-Amerykanie,wid,17120658,wiadomosc.html?ticaid=114033

moja hipoteza postawiona jeszcze w marcu po tym gdy samolot był widziany w okolicy Malediwów była taka że ten samolot wylądował na Diego Garcia.

https://ufoforum.forumotion.com/t3635p100-ufo-18-03-2014r


teoria o uprowadzeniu i celowym locie porywaczy w kierunku Diego Garcia jest kompletnie bez sensu - samolot musiałby tam lądować bo zabrakłoby paliwa na lot gdziekolwiek indziej. Nie było zatem obaw by mógłby być wykorzystany do jakichkolwiek ataków a ten kto chciałby tak uczynić z pewnością nie kierowałby się na Diego Garcia



Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 10:34

Diablo napisał:
barany napisał:
Diablo napisał:
barany napisał:
KDP napisał:
W weekend też piszecie?

Ja tu jestem na UFO po to żeby nawracać wszystkich do Boga. Każdy może byc zbawiony, Bóg jest miłosierny ale warunkiem jest nawrócenie i życie zgodnie z przykazaniami Bożymi.

Boga niema

Ciebie też kiedyś nawrócę. Very Happy

Wątpię, jestem wierny swoim przekonaniom, i dopóki nie zobaczę to nie uwierzę.
Uważam że ateiści mają dużo lepiej od katolików, mamy otwarte umysły, katolicy natomiast ślepo wierzą w coś co jest kompletną bzdurą.
Współczuję katolikom, ładują kase Rydzykowi, całując go przy tym po rękach a potem żeby miec co włożyc do gara, biją się w Lidlu o karpia w promocji, straszne

Kto powiedział, że to są katolicy? Ja tam widzę ateistów wielu. Wierzący w Jezusa nie przeklinają i nie przywiązują dużej wagi do rzeczy materialnych. Zatem ja tam nie widzę nikogo z Kościoła, który założył Jezus.
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30173
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 10:38

tarzan napisał:
Diablo napisał:
barany napisał:
Diablo napisał:
barany napisał:
KDP napisał:
W weekend też piszecie?

Ja tu jestem na UFO po to żeby nawracać wszystkich do Boga. Każdy może byc zbawiony, Bóg jest miłosierny ale warunkiem jest nawrócenie i życie zgodnie z przykazaniami Bożymi.

Boga niema

Ciebie też kiedyś nawrócę. Very Happy

Wątpię, jestem wierny swoim przekonaniom, i dopóki nie zobaczę to nie uwierzę.
Uważam że Ateiści mają dużo lepiej od katolików, mamy otwarte umysły, katolicy natomiast ślepo wierzą w coś co jest kompletną bzdurą.
Współczuję katolikom, ładują kase Rydzykowi, całując go przy tym po rękach a potem żeby miec co włożyc do gara, biją się w Lidlu o karpia w promocji, straszne
to chyba stare nagranie Shocked
gdzie to taka chołota
to chyba lud z parafii barany
ale ludzie mają narąbane w tych łbach z tymi świętami

świeże nagranie sprzed kilku dni lol!

a z ta mentalnością to prawda , że Polak jest taki pojebany ,że za złotówkę żabę na piechotę do Szczecina by zagnał lol!

mnie osobiście wkurwiaja spędy i tłok , nie cierpię dużych miast i wyścigu szczurów , a do tego dołączyła jeszcze kolejka po karpia Laughing
jak przy kasie dwie osoby stoi to się zastanawiam jak sklep funkcjonuje , bo tu obsługa samą idzie się zrazić Rolling Eyes

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 10:41

osły reinkarnacja napisał:
zibi napisał:
Diablo napisał:
barany napisał:
Diablo napisał:
barany napisał:
KDP napisał:
W weekend też piszecie?

Ja tu jestem na UFO po to żeby nawracać wszystkich do Boga. Każdy może byc zbawiony, Bóg jest miłosierny ale warunkiem jest nawrócenie i życie zgodnie z przykazaniami Bożymi.

Boga niema

Ciebie też kiedyś nawrócę. Very Happy

Wątpię, jestem wierny swoim przekonaniom, i dopóki nie zobaczę to nie uwierzę.
Uważam że Ateiści mają dużo lepiej od katolików, mamy otwarte umysły, katolicy natomiast ślepo wierzą w coś co jest kompletną bzdurą.
Współczuję katolikom, ładują kase Rydzykowi, całując go przy tym po rękach a potem żeby miec co włożyc do gara, biją się w Lidlu o karpia w promocji, straszne

JA PIERDOLĘ Shocked Shocked Shocked

kogo , karpia czy lidla ? Very Happy  Very Happy  

to nie bieda to dziadowska mentalność
pchać  sie za 2 zł ?
a przecież można zaoszczędzic w lepszy sposób kupic zamiast 1 kg pól kilo albo nie kupowac wcale
chuj z karpiem , wolałbym suchy chleb zjesc  niz sie tak dfeptac

a z  innej beczki to np . opcjoner lubi takie spedy jak sie ludzie depczą
dać mu bucha , słuchawki na uczy z muzyczka na pelnej kurwie i Go wyslac w kolejke po karpie

bedzie jak na love parade Very Happy

szkoda ze sie nie pozabijali
mniej ludzkich małp to więcej przestrzeni
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30173
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 10:43

delphia napisał:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Tajemnica-katastrofy-MH370-Szokujaca-teoria-zestrzelili-go-Amerykanie,wid,17120658,wiadomosc.html?ticaid=114033

moja hipoteza postawiona jeszcze w marcu po tym gdy samolot był widziany w okolicy Malediwów była taka że ten samolot wylądował na Diego Garcia.

https://ufoforum.forumotion.com/t3635p100-ufo-18-03-2014r


teoria o uprowadzeniu i celowym locie porywaczy w kierunku Diego Garcia jest kompletnie bez sensu - samolot musiałby tam lądować bo zabrakłoby paliwa na lot gdziekolwiek indziej. Nie było zatem obaw by mógłby być wykorzystany do jakichkolwiek ataków a ten kto chciałby tak uczynić z pewnością nie kierowałby się na Diego Garcia





w Polsce nie ma jeszcze zapewne miesięcznika teorii spiskowych i zapewne powinieneś zostać w nim wydawcą i redaktorem naczelnym

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 10:45

zibi napisał:
delphia napisał:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Tajemnica-katastrofy-MH370-Szokujaca-teoria-zestrzelili-go-Amerykanie,wid,17120658,wiadomosc.html?ticaid=114033

moja hipoteza postawiona jeszcze w marcu po tym gdy samolot był widziany w okolicy Malediwów była taka że ten samolot wylądował na Diego Garcia.

https://ufoforum.forumotion.com/t3635p100-ufo-18-03-2014r


teoria o uprowadzeniu i celowym locie porywaczy w kierunku Diego Garcia jest kompletnie bez sensu - samolot musiałby tam lądować bo zabrakłoby paliwa na lot gdziekolwiek indziej. Nie było zatem obaw by mógłby być wykorzystany do jakichkolwiek ataków a ten kto chciałby tak uczynić z pewnością nie kierowałby się na Diego Garcia





w Polsce nie ma jeszcze zapewne miesięcznika teorii spiskowych i zapewne powinieneś zostać w nim producentem i redaktorem naczelnym


http://pl.wikipedia.org/wiki/Zagubieni
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 10:49

zibi napisał:
tarzan napisał:
Diablo napisał:
barany napisał:
Diablo napisał:
barany napisał:
KDP napisał:
W weekend też piszecie?

Ja tu jestem na UFO po to żeby nawracać wszystkich do Boga. Każdy może byc zbawiony, Bóg jest miłosierny ale warunkiem jest nawrócenie i życie zgodnie z przykazaniami Bożymi.

Boga niema

Ciebie też kiedyś nawrócę. Very Happy

Wątpię, jestem wierny swoim przekonaniom, i dopóki nie zobaczę to nie uwierzę.
Uważam że Ateiści mają dużo lepiej od katolików, mamy otwarte umysły, katolicy natomiast ślepo wierzą w coś co jest kompletną bzdurą.
Współczuję katolikom, ładują kase Rydzykowi, całując go przy tym po rękach a potem żeby miec co włożyc do gara, biją się w Lidlu o karpia w promocji, straszne
to chyba stare nagranie Shocked
gdzie to taka chołota
to chyba lud z parafii barany
ale ludzie mają narąbane w tych łbach z tymi świętami

świeże nagranie sprzed kilku dni lol!

a z ta mentalnością to prawda , że Polak jest taki pojebany ,że za złotówkę żabę na piechotę do Szczecina by zagnał lol!

mnie osobiście wkurwiaja spędy i tłok , nie cierpię dużych miast i wyścigu szczurów , a do tego dołączyła jeszcze kolejka po karpia Laughing
jak przy kasie dwie osoby stoi to się zastanawiam jak sklep funkcjonuje , bo tu obsługa samą idzie się zrazić Rolling Eyes

ja juz od dawna mam taki pomysl zeby sobie indywidualnie boze narodzenie zrobic tydzien przed lub po
tak samo jak i wszystkich swietych czy inne ogolne swieta/spędy gdy sie wszyscy umawiaja ze beda o jednej porze w jednym miejscu przesunac sobie indywidualnie na inny termin
to przeciez tylko kwestia umowna ze sie kiedys ludzie umowili
to ja sobie moge wyznaczyc inny , dogodny dla mnie termin

ale niestety dotąd nie uzyskalem zrozumienia w najblizszej rodzinie do swoich nowatorskich pomysłow Very Happy Very Happy

Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 11:06

osły reinkarnacja napisał:
zibi napisał:
tarzan napisał:
Diablo napisał:
barany napisał:
Diablo napisał:
barany napisał:


Ja tu jestem na UFO po to żeby nawracać wszystkich do Boga. Każdy może byc zbawiony, Bóg jest miłosierny ale warunkiem jest nawrócenie i życie zgodnie z przykazaniami Bożymi.

Boga niema

Ciebie też kiedyś nawrócę. Very Happy

Wątpię, jestem wierny swoim przekonaniom, i dopóki nie zobaczę to nie uwierzę.
Uważam że Ateiści mają dużo lepiej od katolików, mamy otwarte umysły, katolicy natomiast ślepo wierzą w coś co jest kompletną bzdurą.
Współczuję katolikom, ładują kase Rydzykowi, całując go przy tym po rękach a potem żeby miec co włożyc do gara, biją się w Lidlu o karpia w promocji, straszne
to chyba stare nagranie Shocked
gdzie to taka chołota
to chyba lud z parafii barany
ale ludzie mają narąbane w tych łbach z tymi świętami

świeże nagranie sprzed kilku dni lol!

a z ta mentalnością to prawda , że Polak jest taki pojebany ,że za złotówkę żabę na piechotę do Szczecina by zagnał lol!

mnie osobiście wkurwiaja spędy i tłok , nie cierpię dużych miast i wyścigu szczurów , a do tego dołączyła jeszcze kolejka po karpia Laughing
jak przy kasie dwie osoby stoi to się zastanawiam jak sklep funkcjonuje , bo tu obsługa samą idzie się zrazić Rolling Eyes

ja juz od dawna mam taki pomysl zeby sobie indywidualnie boze narodzenie zrobic tydzien przed lub po
tak samo jak i wszystkich swietych czy inne   ogolne swieta/spędy gdy sie wszyscy umawiaja ze beda o jednej porze w jednym miejscu przesunac sobie indywidualnie na inny termin
to przeciez tylko kwestia umowna ze sie kiedys ludzie umowili
to ja sobie moge wyznaczyc inny , dogodny dla mnie termin

ale niestety dotąd nie uzyskalem zrozumienia w najblizszej rodzinie do swoich nowatorskich pomysłow Very Happy Very Happy


data nie jest przypadkowa bo nakłada się z dniem równonocy / nakladka na święto poganskie /
od dnia narodzin Boga jest coraz dłuższy dzień i coraz więcej boskiego swiatla i radości
ta sprytna sztuczka powoduje stabilność obrządku

Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 11:10

Rosja Rosja Rosja
Ostatnio obejrzałem film dokumentalny o Rosji
no jest hoojowo
Ale aleeee
Obejrzałem też dokument znanego dziennikarza Siekielskiego
o Meksyku kraju demokratycznym który jest sąsiadem USA
i co- tam jest jeszcze gorzej niż teraz w Rosji
ale hoooj- dokument o Meksyku w porze dla cierpliwych co się interesują
a w mediach pierdoły o Rosji
Niech się USA zajmą swoim sąsiadem a nie wpierdalają się z butami w Europę

Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 11:12

zibi napisał:
delphia napisał:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Tajemnica-katastrofy-MH370-Szokujaca-teoria-zestrzelili-go-Amerykanie,wid,17120658,wiadomosc.html?ticaid=114033

moja hipoteza postawiona jeszcze w marcu po tym gdy samolot był widziany w okolicy Malediwów była taka że ten samolot wylądował na Diego Garcia.

https://ufoforum.forumotion.com/t3635p100-ufo-18-03-2014r


teoria o uprowadzeniu i celowym locie porywaczy w kierunku Diego Garcia jest kompletnie bez sensu - samolot musiałby tam lądować bo zabrakłoby paliwa na lot gdziekolwiek indziej. Nie było zatem obaw by mógłby być wykorzystany do jakichkolwiek ataków a ten kto chciałby tak uczynić z pewnością nie kierowałby się na Diego Garcia





w Polsce nie ma jeszcze zapewne miesięcznika teorii spiskowych i zapewne powinieneś zostać w nim wydawcą  i redaktorem naczelnym

widzisz - ja tamtą tezę postawiłem roboczo w 10 dni po zaginięciu tylko na podstawie kierunku, czasu lotu a także doniesień iż są świadkowie którzy widzieli ten samolot. Jeśli wtedy pisać o niej per "spiskowa" mogę zrozumieć - inne bardziej prawdopodobne hipotezy były na stole. Ale miesiące zakrojonych na ogromną skalę i najdroższych w historii poszukiwań mijają a efekt jest żaden - nie znaleziono nawet fragmentu poszycia, kawałka kamizelki, tratwy ratunkowej. Nic. A to oznacza iż rośnie prawdopodobieństwo innych hipotez.

Swoja drogą ciekawe czy kiedykolwiek dowiemy się co widziała stacja radarowe dalekiego zasięgu na Diego Garcia. W przypadku MH17 Amerykanie dostarczyli ICAO i prokuraturze holenderskiej dane satelitarne (też ciekawostka że ta informacja praktycznie nie zaistniała w mediach).
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 11:24


Nie jestem historykiem
Ale jeśli ktoś potrafi - może Janko Traddero
porównać historię Krymu z historią Kosowa
Bo pewnie jestem w błędzie i jak coś to mogę zmienić zdanie


Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 12:15

"Na krawędzi" - Krzysztof Numpsa.
Szedł wypełniony nadzieją, że proboszcz pomoże ściągnąć mu z pleców ciężar, który tak przytłaczał, czyniąc go beznadziejnie nieszczęśliwym.
Po przybyciu na plebanię, Damian chwycił za klamkę gabinetu proboszcza, wszedł do środka, natychmiast uderzył go piękny wystrój, drewniane meble, półki pełne mądrych ksiąg, wielkie biurko, a za nim cierpiący na nadwagę ksiądz siedzący na bogato zdobionym fotelu. Pierwsza myśl, jaka przeszyła Damiana na widok proboszcza, przyniosła pytanie, czy człowiek, który folguje sobie życiem w takim przepychu, będzie w stanie udzielić mu duchowej pomocy.
Zerknął niepewnie na okrągłą, zaczerwienioną od nadużywania mszalnego wina twarz wyrażającą niecierpliwe pytanie: czego tam chce? Zapasiony duszpasterz przyodziany w czarną sukienkę usiłował pozbyć się uczucia świądu odbytu, z zapałem wiercąc się na fotelu-tronie.
– Niech będzie pochwalony – rzucił cichutko Damian do gospodarza parafii-fana tłustych potraw-przedstawiciela Jezusa Chrystusa.
– Na wieki wieków – odpowiedział proboszcz, łypiąc świdrującymi oczkami na intruza. Przebierał paluchami. Wyglądały jak tłuste serdelki, na które jakiś szalony kreator mody ponakładał wyszukaną złotą biżuterię. – Co cię sprowadza, synku? – Zezował na Damiana, zastanawiając się, ile można wyciągnąć z tego smutnego frajera.
– Problem z piciem, bardzo chciałbym zerwać z nałogiem. Mam przeczucie, że fundamentem mojej choroby jest zły stan mojego ducha, do tego zagubiłem się gdzieś w materializmie, pędzony chciwością wpadłem w finansowe tarapaty, źle inwestując lata pracy, jestem złym, sfrustrowanym człowiekiem, który zazdrości każdemu, nawet panu, ojcze. – Kurwa, dlaczego nazwał tego prosiaka swoim ojcem? Może dlatego, że on nazwał go swoim synkiem?
Proboszcz-paluch-serdelek już wiedział, że ten tutaj to strata cennego czasu. Zamiast kontemplować kościelną atmosferę, obserwując jędrne pośladki ministrantów, siedział tu z pożal się panie Boże alkoholikiem i słuchał o jakichś duchowych problemach.
– No cóż, bardzo mi przykro, chciałbym pomóc, ale my tutaj alkoholizmu nie leczymy, może do anonimowych trzeba albo lekarza dobrego. Jak spowiedzi potrzebujesz, grzechy swe wyznać, to do kościoła zapraszam. – Robił wszystko, żeby pozbyć się intruza.
– Chciałbym grzechy wyznać, ale pytania mnie, Ojcze, dręczą, dlaczego na przykład nasz Jezusek najlepszy, jedyny do zbawienia prowadzący, dlaczego nie Mahomet albo inny Budda? Jak to byłoby, gdybym się Hindusem narodził na wsi jakiejś i nigdy o naszym panu Jezusku nie słyszał, to co, do piekła tak od razu w ogień bym poszedł?
Proboszczowa twarz zrobiła się czerwona jak burak. Wylew mu idzie jak nic – myślał Damian, czekając na rozwój wypadków.
– Co ty mi tu za pytania durne zadajesz, ha? – sapał proboszcz-miłośnik wina. – Boga się nie boisz, takie rzeczy do duchownego wygadywać?
Serdelki u rąk chodziły jak oszalałe, proboszcz młynka paluchami kręcił, aż pierścieni nawet zobaczyć nie było można.
– Idź z Bogiem, młody człowieku, i pamiętaj, że Jezus cię kocha – skończył dyskusję przebrany w czarną sukienkę smakosz miłości greckiej.
– Ale ja pomocy potrzebuję, ojcze proboszczu. Przecież to wasza posługa, ludziom pomagać, ten Jezus, o którym mówicie, potrafił nogi ludziom myć, trędowatym rękę podał, chorych wiarą leczył, a tu co? Z kwitkiem człowieka zagubionego odprawiacie? – Damian prawie płakał, widząc, że bagażu życiowego to on się tu nie pozbędzie, a bez tego nowa droga zamknięta, zero szans na osobistą grubą kreskę.
– Idź, bo policję zawołam. – Proboszcz stracił cierpliwość, miał wyraźnie dosyć tak świądu dupy, co to mu został po wczorajszym „tylnim miłowaniu”. którego wierceniem na tronie nijak pozbyć się nie mógł, jak i tego pomieszańca, co herezje miał tu czelność wygłaszać.
– Gdyby Jezus z grobu nie zmartwychwstał, to by się w nim codziennie przewracał, widząc, co wy, pederaści, pedofile, pazerne bydlaki zrobiliście z jego Kościołem – nie owijał w bawełnę zrozpaczony Damian. – Tylko kasa się dla was liczy, władza i kariera, dzięki której możecie realizować swoje pragnienia – wyrzucał z siebie urazę, jaką od dawna do Kościoła chował. – Gdzie wyrzeczenie, skromność, oddanie bliźniemu, gdzie poświecenie dla umacniania wiary, jaki przykład dajesz innym, prosiaku jeden? – wrzeszczał i ten wrzask obudził zarówno jego, jak i żonę, która, siadając na łóżku, spytała:
– Co z tobą, kochanie, zły sen? ...

Very Happy
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 12:25


Hehe Hiob

Gdyby Jezus z grobu nie zmartwychwstał, to by się w nim codziennie przewracał, widząc, co wy, pederaści, pedofile, pazerne bydlaki zrobiliście z jego Kościołem – nie owijał w bawełnę zrozpaczony Damian. – Tylko kasa się dla was liczy, władza i kariera, dzięki której możecie realizować swoje pragnienia – wyrzucał z siebie urazę, jaką od dawna do Kościoła chował. – Gdzie wyrzeczenie, skromność, oddanie bliźniemu, gdzie poświecenie dla umacniania wiary, jaki przykład dajesz innym, prosiaku jeden? – wrzeszczał i ten wrzask obudził zarówno jego, jak i żonę, która, siadając na łóżku, spytała:
– Co z tobą, kochanie, zły sen? ...

Smile
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 14:23

kurwa ale wczoraj były lokale zajebane w aberdeen - ledwo co do baru mozna się było dopchać - wszyscy najebani jak zwykle i policji wszedzie pełno

ale po drugiej już się troche luźniej zrobiło

im bliżej świąt tym więcej imprezują i piją - tu taka tradycja (w polsce im blizej swiat tym mniej pija i do kościoła chodzą)
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 14:33

Diablo napisał:
barany napisał:
Diablo napisał:
barany napisał:
KDP napisał:
W weekend też piszecie?

Ja tu jestem na UFO po to żeby nawracać wszystkich do Boga. Każdy może byc zbawiony, Bóg jest miłosierny ale warunkiem jest nawrócenie i życie zgodnie z przykazaniami Bożymi.

Boga niema

Ciebie też kiedyś nawrócę. Very Happy

Wątpię, jestem wierny swoim przekonaniom, i dopóki nie zobaczę to nie uwierzę.

Potem rzekł do Tomasza: Daj tu palec swój i oglądaj ręce moje, i daj tu rękę swoją, i włóż w bok mój, a nie bądź bez wiary, lecz wierz. (28) Odpowiedział Tomasz i rzekł mu: Pan mój i Bóg mój. (29) Rzekł mu Jezus: Że mnie ujrzałeś, uwierzyłeś; błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli. - Ew. Jana 20:27-29
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 15:26

barany napisał:
KDP napisał:
W weekend też piszecie?

Złotówka traci na wartości, co jest bardzo dobrą informacja dla gospodarki polskiej. Będziemy na giełdzie bić rekordy niebawem jak w USA.

Rubel traci na wartości a jakoś nie ma to przełożenia na wzrosty na giełdzie.

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   ?s=^micex&d=20141219&c=5y&t=l&a=lg&r=wig20

Zamiast akcji lepiej dolar i świnka.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   EmptySob 20 Gru 2014, 15:30

http://teleexpress.tvp.pl/18133760/mis-nie-lubi-swiat

Jebany miś Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» UFO 05 - 06 2014 r. Weekend
» UFO 20 - 21 09 2014 r. Weekend
» UFO 15 - 16 11 2014 r. Weekend
» UFO 26 -27 07 2014 r. Weekend
» UFO 11 - 12 10 2014 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: