Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend

Go down 
+20
Windziarz
REALISTA
MICHU
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY
Janko Traderroo
thorgall
MoralnyNiepokój
Reser
dex
Generał
mariner
janek
delphia
tarzan
Osły
zibi
Diablo
barany
KDP
inwestor
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 EmptyNie 21 Gru 2014, 14:25



osły reinkarnacja napisał:
Diablo napisał:
qrwa mac z tymi jebanymi świętami, moja dziewczyna szaleje na zakupach, planuje wigilie i dostaje pierdolca na punkcie sprzątania i całej tej kretyńskiej oprawy swiatecznej, a ja chciałem spedzic swieta z książką i muzyką Evil or Very Mad
do tego jade do jej rodziny na Kaszubach, po chuj mi to było, cos czuje w kosciach ze powinienem uwazac bo cos to za szybko idzie, a ja w ciąż(y) wole stan kawalerski i nie chce z niego rezygnować

oj uważaj z dziewczyną
i flaszke teściowi  kup  i kwiaty dla tesciowej
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 EmptyNie 21 Gru 2014, 16:15

Generał napisał:
Diablo napisał:
qrwa mac z tymi jebanymi świętami, moja dziewczyna szaleje na zakupach, planuje wigilie i dostaje pierdolca na punkcie sprzątania i całej tej kretyńskiej oprawy swiatecznej, a ja chciałem spedzic swieta z książką i muzyką Evil or Very Mad
do tego jade do jej rodziny na Kaszubach, po chuj mi to było, cos czuje w kosciach ze powinienem uwazac bo cos to za szybko idzie, a ja w ciąż wole stan kawalerski i nie chce z niego rezygnować


oooo i to sie rozumie, właśnie wróciłem z baletów, wczoraj poznałem szkotkę - zgrabna laska i dziś ją pukałem Smile... i nic więcej nie mam zamairu robic, jak chce dawać dupy to ok ale nie zadne love story

A miala spodniczke? Laughing   Bo w Szkocji spodniczka to tak roznie mozna trafic dobryżart
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 EmptyNie 21 Gru 2014, 16:16

osły reinkarnacja napisał:
barany napisał:
OpCjOnEr napisał:
barany napisał:
KDP napisał:
W weekend też piszecie?

Złotówka traci na wartości, co jest bardzo dobrą informacja dla gospodarki polskiej. Będziemy na giełdzie bić rekordy niebawem jak w USA.

Stuknij sie w leb Evil or Very Mad

Wy macie jakiegos pierdolca z tym oslabianiem waluty? Od kiedy to slaba waluta jest korzystna? To kacapy powinny byc teraz w najlepszej pozycji bo maja najslabsza walute swiata.
wariat  Co za jakas paranoja, moze 20zl za euro to bedziemy tygrysem gospodarczym wtedy?

Ja od zawsze jestem i bylem zwolennikiem silnego PLN, oslabienie jest dopuszczalne ale nie przekraczajace 10% od jakiegos tam sredniego parytetu, natomiast absolutnie nie moze dojsc do dewaluacji jak u ruskich bo wtedy waluta wpada do koszyka "smieciowa" i wiarygodnosc kraju robi sie na poziomie Zimbabwe.

Do 4.4 za ojro jeszcze da sie wytrzymac, powyzej to bedzie juz dramat.

Nie chcialbym trzymac nawet rownowartosci 100 ojro w walucie, z ktorej sie zrobila szmata jak z rubla bo wiarygodnosc tego jest zero. Im bardziej stabilna tym lepsza a "stabilna" oznacza minimalna podatnosc na wieksze zmiany zarowno w gore jak i w dol.

Osłabienie waluty jest korzystne dla gospodarki, dzięki temu można łatwo przetrwać kryzys i wyjść z niego. Dlatego my właśnie przeszliśmy suchą stopa przez kryzys 2008 a taka Grecja nie mogła osłabić waluty i wpadła w totalne załamanie. Widzę, że niektórzy grają na giełdzie a nie mają zielonego pojęcia jak działa gospodarka.

ale chyba tylko niewielkie oslabienie waluty
i nie ma tak ze im slabsza tym jest lepiej

W koncu ktos qmaty zrozumial. Brawo osly UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 767691 UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 767691

Nieznaczne oslabienie ale mieszcace sie w jakims srednim zakresie wieloletnich wahan jest moze i korzystne, natomiast tylko idiota moze twierdzic, ze im slabsza waluta tym jest lepiej.
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30169
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 22/05/2008

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 EmptyNie 21 Gru 2014, 16:20

Janko Traderroo napisał:
po ile ropka ?

ja dziś tankowałem po 4.00 zł brutto

krajową, nie ze wschodu


wow gdie taka taniocha , bo ja dziś widziałem 4.63 i wydawało się ok

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Online
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY

4 JEŹDŹCY APOKALIPSY


Liczba postów : 532
Location : Madagaskar
Registration date : 23/05/2014

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 EmptyNie 21 Gru 2014, 16:22

dex napisał:
A, byłbym zapomniał.
Miszcz Barany na FW20Z1420 zarobił 47pkt minus 16pkt prowizji.
Wreszcie skasuję tą przydługawą stopkę.

ten days, przedstawim roczne staty, i sfalsyfikujemy miszcza. lol!
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30169
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 22/05/2008

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 EmptyNie 21 Gru 2014, 16:34

http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/fabryki-w-europie-zamyka-ford-i-opel,500443.html

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Online
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24652
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 EmptyNie 21 Gru 2014, 16:51

Ciekawe Twisted Evil

Sprawdźmy może, co zawdzięczają Rosjanie dyktaturze Putina – a o czym Polacy mogą tylko pomarzyć - „Kapitał macierzyński”

Władze stworzyły w systemie odpowiednik polskiego „becikowego” – tzw. kapitał macierzyński. Program funkcjonuje od 2007 r. i jest planowany do 2016 r. Tego typu wsparcie finansowe przysługuje jednak w momencie urodzenia lub adoptowania drugiego i kolejnych dzieci (i obejmuje urodzone w 2007 r. i później). Od 1 stycznia 2010 r. jego wysokość to 343 278 rubli (ok. 34 tys. zł), z czego 12 000 rubli (ok. 1200 zł) można przeznaczyć na dowolne potrzeby. Kapitał macierzyński ma bowiem swoje szczególne przeznaczenie i może być wykorzystany na polepszenie warunków mieszkaniowych, opłatę edukacji dziecka do 25 roku życia lub zwiększenie oszczędności emerytalnych matki. Wypłata tej zapomogi odbywa się nie po porodzie, a dopiero po osiągnięciu przez dziecko 3 lat.
Za drugie dziecko w Rosji wypłaca się od pięciu lat tzw. kapitał macierzyński w wysokości, po przeliczeniu, około 42 tys. złotych. Rosjanie otrzymane pieniądze wykorzystują na kupno mieszkań czy budowę domów. Kapitał macierzyński można również wykorzystywać na opłacenie nauki dzieci a nawet dla podwyższenia emerytury matki.

Za urodzenie trzeciego dziecka Rosjanka otrzymuje co miesiąc kwotę od 700 do 1000 złotych. Państwo wypłaca pieniądze do chwili ukończenia przez dziecko trzech lat.

Tzw “odpusk w Dekret” oznacza, że ciężarna, pracująca kobieta, od 7 miesiąca ciąży może zawiesić swoją aktywność zawodową. Za okres od 7 miesiąca ciąży do 140 dni po urodzeniu dziecka wyliczana jest jej procentowo średnia krajowa zapłata [autor tej informacji, Inkwizytor, podaje iż jego rodzina otrzymała 3600 zł, oprócz "becikowego"] . Wypłaca to pracodawca, a potem rząd zwraca mu te pieniądze.

Kobieta do 3 lat po urodzeniu dziecka jeżeli nie chce, nie pracuje, potem pracodawca musi ja przyjąć na to samo miejsce pracy.

Becikowe w Rosji wynosi 3000 zł, w Polsce 1000 zł.

Niepełnosprawne dziecko otrzymuje 1500 złotych miesięcznie, a matka która nie pracuje, gdyż się nim opiekuj – 1200 zł. Dziecko takie dostaje pampersy od ukończenia 1.5 roku życia (w Polsce od 3 lat), ale nie jest to warunek sine qua non. Jeżeli potrzeba ich wcześniej, to rodzic je dostaje. Pampersy polskiej marki Seni kosztują w Rosji 300 rubli za paczkę, kagiebista Putin daje je za darmo.

Rodzina z trójką lub więcej dzieci, gdy matka nie pracuje i siedzi w domu, otrzymuje socjal w wysokości 2400 zł.

Jeśli dziecko jest inwalidą dostaje 1000 zł pomocy miesięcznie.

VAT na artykuły dziecięce to 3% (w Polsce 23%).

Zniżka za czynsz i media dla rodzin wielodzietnych to 30%. W Polsce?…

Dzieci z rodzin wielodzietnych mają darmowe przedszkole, a w szkole dostają darmowe obiady i podręczniki szkolne, wolny wstęp do muzeów, teatrów itd. ponadto w sierpniu dodatkowo 500 zł na wyprawkę szkolną. Trzecie dziecko w rodzinie jest przyjmowane do przedszkola bez kolejki i nie płaci nic. Za pierwsze dziecko w przedszkolu płaci się najwyżej 90 zł miesięcznie, za drugie 70 zł – i to w Moskwie, która jest miastem drogim. Proszę porównać ceny państwowych przedszkoli w Warszawie.

Dziecko do 3-go roku życia ma darmowe leki w aptece.

Jeden z rodziców i każde dziecko do 16 lat ma darmowe przejazdy komunikacją miejską i krajową.

Jak informuje portal kresy.pl, każda kobieta, która urodziła lub adoptowała drugie lub kolejne dziecko ma prawo do otrzymania jednorazowej pomocy materialnej.

Każda wieloosobowa rodzina (3 i więcej dzieci) ma prawo do kawałka ziemi budowlanej oraz 8000 rubli miesięcznej zapomogi.

Kredyt na zakup mieszkania dla młodych małżeństw (poniżej 35 lat) udziela się bez procentów. Spłaca je państwo.

Dzieci z rodzin wielodzietnych korzystają codziennie z “małocznej kuchni” (do 7 lat, a gdy jest mniej dzieci, to do 3 lat ). Dostają mleko, kefir, kaszkę mleczną, serek. Dziennie to koszt około 6 – 7 zł. Miesięcznie łatwo policzyć ile rodzina oszczędza.

Za sowieckich czasów Rosjanie otrzymywali mieszkania w komunałkach, 5-piętrowych, tzw. chruszczówkach. Od listopada 2012 do końca marca 2013 można je było prywatyzować, tylko trzeba było trochę nastać się w kolejkach w ubiegłym roku – ale Putin przedłużył procedurę chyba do roku 2015 z uwagi na duże zainteresowanie, czemu się nie ma co dziwić, bo koszt takiego mieszkania to całe 1000 rubli, podczas gdy np. mieszkanie 2-pokojowe ( 45 m2 ) może kosztować 6-7 mln rubli.

Z początkiem 2014 roku Putin jeszcze bardziej poszerzył pomoc dla wielodzietnych rodzin. Każda taka rodzina dostaje za darmo od ichniego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej urządzenia AGD, jak pralka, lodówka, kuchenka a nawet telewizor. Są to rzeczy całkiem nowe, ze sklepu, oczywiście nie te najdroższe. Na dodatek to pracownicy rosyjskiego MOPSu sami dzwonią do takich rodzin i proponują sprzęt AGD. Nie trzeba stać w kolejkach, wypełniać bumażek itp.

Rosja przełamała negatywny trend przyrostu ludności. W tym roku urodzi się o 26 000 więcej dzieci, niż w roku ubiegłym.

W Rosji zakazana jest adopcja dzieci za granicę do krajów, w których legalne są “małżeństwa” między sodomitami, co wynika z bardzo konkretnych doświadczeń. Znanych bowiem jest wiele przypadków wykorzystywania takich dzieci przez pedofilów, z których większość rekrutuje się ze środowisk homoseksualnych.

Podatki w Rosji są jedne z najniższych na świecie

Liniowy podatek dochodowy wynosi 13%.
Powrót do góry Go down
fuckin' rich

fuckin' rich


Liczba postów : 3
Registration date : 21/12/2014

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 EmptyNie 21 Gru 2014, 16:58

Trzeba będzie w Polsce zwiększyć socjal do poziomu rosyjskiego, włączyć drukarki i każdy będzie fuckin' rich. Jakie to proste.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 EmptyNie 21 Gru 2014, 17:05

thorgall napisał:
Ciekawe Twisted Evil

Sprawdźmy może, co zawdzięczają Rosjanie dyktaturze Putina – a o czym Polacy mogą tylko pomarzyć - „Kapitał macierzyński”

Władze stworzyły w systemie odpowiednik polskiego „becikowego” – tzw. kapitał macierzyński. Program funkcjonuje od 2007 r. i jest planowany do 2016 r. Tego typu wsparcie finansowe przysługuje jednak w momencie urodzenia lub adoptowania drugiego i kolejnych dzieci (i obejmuje urodzone w 2007 r. i później). Od 1 stycznia 2010 r. jego wysokość to 343 278 rubli (ok. 34 tys. zł), z czego 12 000 rubli (ok. 1200 zł) można przeznaczyć na dowolne potrzeby. Kapitał macierzyński ma bowiem swoje szczególne przeznaczenie i może być wykorzystany na polepszenie warunków mieszkaniowych, opłatę edukacji dziecka do 25 roku życia lub zwiększenie oszczędności emerytalnych matki. Wypłata tej zapomogi odbywa się nie po porodzie, a dopiero po osiągnięciu przez dziecko 3 lat.
Za drugie dziecko w Rosji wypłaca się od pięciu lat tzw. kapitał macierzyński w wysokości, po przeliczeniu, około 42 tys. złotych. Rosjanie otrzymane pieniądze wykorzystują na kupno mieszkań czy budowę domów. Kapitał macierzyński można również wykorzystywać na opłacenie nauki dzieci a nawet dla podwyższenia emerytury matki.

Za urodzenie trzeciego dziecka Rosjanka otrzymuje co miesiąc kwotę od 700 do 1000 złotych. Państwo wypłaca pieniądze do chwili ukończenia przez dziecko trzech lat.

Tzw “odpusk w Dekret” oznacza, że ciężarna, pracująca kobieta, od 7 miesiąca ciąży może zawiesić swoją aktywność zawodową. Za okres od 7 miesiąca ciąży do 140 dni po urodzeniu dziecka wyliczana jest jej procentowo średnia krajowa zapłata [autor tej informacji, Inkwizytor, podaje iż jego rodzina otrzymała 3600 zł, oprócz "becikowego"] . Wypłaca to pracodawca, a potem rząd zwraca mu te pieniądze.

Kobieta do 3 lat po urodzeniu dziecka jeżeli nie chce, nie pracuje, potem pracodawca musi ja przyjąć na to samo miejsce pracy.

Becikowe w Rosji wynosi 3000 zł, w Polsce 1000 zł.

Niepełnosprawne dziecko otrzymuje 1500 złotych miesięcznie, a matka która nie pracuje, gdyż się nim opiekuj – 1200 zł. Dziecko takie dostaje pampersy od ukończenia 1.5 roku życia (w Polsce od 3 lat), ale nie jest to warunek sine qua non. Jeżeli potrzeba ich wcześniej, to rodzic je dostaje. Pampersy polskiej marki Seni kosztują w Rosji 300 rubli za paczkę, kagiebista Putin daje je za darmo.

Rodzina z trójką lub więcej dzieci, gdy matka nie pracuje i siedzi w domu, otrzymuje socjal w wysokości 2400 zł.

Jeśli dziecko jest inwalidą dostaje 1000 zł pomocy miesięcznie.

VAT na artykuły dziecięce to 3% (w Polsce 23%).

Zniżka za czynsz i media dla rodzin wielodzietnych to 30%. W Polsce?…

Dzieci z rodzin wielodzietnych mają darmowe przedszkole, a w szkole dostają darmowe obiady i podręczniki szkolne, wolny wstęp do muzeów, teatrów itd. ponadto w sierpniu dodatkowo 500 zł na wyprawkę szkolną. Trzecie dziecko w rodzinie jest przyjmowane do przedszkola bez kolejki i nie płaci nic. Za pierwsze dziecko w przedszkolu płaci się najwyżej 90 zł miesięcznie, za drugie 70 zł – i to w Moskwie, która jest miastem drogim. Proszę porównać ceny państwowych przedszkoli w Warszawie.

Dziecko do 3-go roku życia ma darmowe leki w aptece.

Jeden z rodziców i każde dziecko do 16 lat ma darmowe przejazdy komunikacją miejską i krajową.

Jak informuje portal kresy.pl, każda kobieta, która urodziła lub adoptowała drugie lub kolejne dziecko ma prawo do otrzymania jednorazowej pomocy materialnej.

Każda wieloosobowa rodzina (3 i więcej dzieci) ma prawo do kawałka ziemi budowlanej oraz 8000 rubli miesięcznej zapomogi.

Kredyt na zakup mieszkania dla młodych małżeństw (poniżej 35 lat) udziela się bez procentów. Spłaca je państwo.

Dzieci z rodzin wielodzietnych korzystają codziennie z “małocznej kuchni” (do 7 lat, a gdy jest mniej dzieci, to do 3 lat ). Dostają mleko, kefir, kaszkę mleczną, serek. Dziennie to koszt około 6 – 7 zł. Miesięcznie łatwo policzyć ile rodzina oszczędza.

Za sowieckich czasów Rosjanie otrzymywali mieszkania w komunałkach, 5-piętrowych, tzw. chruszczówkach. Od listopada 2012 do końca marca 2013 można je było prywatyzować, tylko trzeba było trochę nastać się w kolejkach w ubiegłym roku – ale Putin przedłużył procedurę chyba do roku 2015 z uwagi na duże zainteresowanie, czemu się nie ma co dziwić, bo koszt takiego mieszkania to całe 1000 rubli, podczas gdy np. mieszkanie 2-pokojowe ( 45 m2 ) może kosztować 6-7 mln rubli.

Z początkiem 2014 roku Putin jeszcze bardziej poszerzył pomoc dla wielodzietnych rodzin. Każda taka rodzina dostaje za darmo od ichniego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej urządzenia AGD, jak pralka, lodówka, kuchenka a nawet telewizor. Są to rzeczy całkiem nowe, ze sklepu, oczywiście nie te najdroższe. Na dodatek to pracownicy rosyjskiego MOPSu sami dzwonią do takich rodzin i proponują sprzęt AGD. Nie trzeba stać w kolejkach, wypełniać bumażek itp.

Rosja przełamała negatywny trend przyrostu ludności. W tym roku urodzi się o 26 000 więcej dzieci, niż w roku ubiegłym.

W Rosji zakazana jest adopcja dzieci za granicę do krajów, w których legalne są “małżeństwa” między sodomitami, co wynika z bardzo konkretnych doświadczeń. Znanych bowiem jest wiele przypadków wykorzystywania takich dzieci przez pedofilów, z których większość rekrutuje się ze środowisk homoseksualnych.

Podatki w Rosji są jedne z najniższych na świecie

Liniowy podatek dochodowy wynosi 13%.
Opisujesz przeszlosc finansowana boomem na rynku ropy naftowej ktory juz jest historia.Czyli totalnie bez sensu i bez ladu i skladu
gratuluje, teraz naucz jeszcze swoje dzieci krasc jak Korwin i bedziesz prawdziwym prawicowcem Very Happy
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24652
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 EmptyNie 21 Gru 2014, 17:25

kaczor napisał:
thorgall napisał:
Ciekawe Twisted Evil

Opisujesz przeszlosc finansowana boomem na rynku ropy naftowej ktory juz jest historia.Czyli totalnie bez sensu i bez ladu i skladu
gratuluje, teraz naucz jeszcze swoje dzieci krasc jak Korwin i bedziesz prawdziwym prawicowcem Very Happy

Skąd wiedziałem że się odezwiesz? Laughing

Ja takiej polityki nie za bardzo popieram, ale tam był poważny problem demograficzny.
Jak widać powoli z tego wychodzą.

Powiem teraz ostro co myślę:

Wszystko wskazuje na to że zachód chce wykończyć Słowian.
W latach 90 jak w Rosji robili filmy o bezdomnych dzieciach "Szerokie tory" , jak Jelcyn alkoholik oddawał banki kapitałowi zachodniemu,
to Europie i USA się podobało. Robili resety w stosunkach. GW chwaliła.
Jak Rosja staje na nogi to stoi kością w gardle. To co wyczyniają codziennie media to każdy normalny widzi.
Od stycznia 2015 powstaje Unia Euroazjatycka co może dać kopa i przyspieszyć rozwój gospodarczy.

Mówię wam, że Rosja staje się potęgą- a że powoli to powoli. (wymuszenie zbrojeń niestety to opóźnia)
Powrót do góry Go down
Day trader

Day trader


Liczba postów : 1068
Registration date : 03/10/2014

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 EmptyNie 21 Gru 2014, 17:30

fuckin' rich napisał:
Trzeba będzie w Polsce zwiększyć socjal do poziomu rosyjskiego, włączyć drukarki i każdy będzie fuckin' rich. Jakie to proste.

w polsce trzeba przestać zabierać 80% dochodów i naród będzie się bogacił w tempie jakiego sobie nawet nie wyobrazisz. Socjal nie będzie nikomu potrzebny bo każdy będzie srał pieniędzmi. Jakie to proste.

Wystarczy vat na poziomie 1% i żadnych innych podatków i opłat i życie w tym kraju będzie najlepsze na świecie. Wszystko jest prywatne a pojęcie bezrobocie / pensja minimalna i inne gówna będą historią o której dzieci będą się uczyć w szkole.

Ostatnio sobie myślałem czy ja skorzystałem kiedyś w jakiś sposób z podatków które zapłaciłem - wyszło mi że nic nie dostałem, musiałem jeszcze pracować za granicą aby żyć na normalnym poziomie bo w polsce już dawno bym zdechł z głodu.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 EmptyNie 21 Gru 2014, 17:40

http://www.karohouse.com.pl/terminarz-imprez/imprezy-specjalne/dwie-imprezy-sylwestrowe/

Laughing  moze sie wybiore? Od dawna tam nie bylem Smile
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 EmptyNie 21 Gru 2014, 17:41

Komuno wróć! napisał:
fuckin' rich napisał:
Trzeba będzie w Polsce zwiększyć socjal do poziomu rosyjskiego, włączyć drukarki i każdy będzie fuckin' rich. Jakie to proste.

w polsce trzeba przestać zabierać 80% dochodów i naród będzie się bogacił w tempie jakiego sobie nawet nie wyobrazisz. Socjal nie będzie nikomu potrzebny bo każdy będzie srał pieniędzmi. Jakie to proste.

Wystarczy vat na poziomie 1% i żadnych innych podatków i opłat i życie w tym kraju będzie najlepsze na świecie. Wszystko jest prywatne a pojęcie bezrobocie / pensja minimalna i inne gówna będą historią o której dzieci będą się uczyć w szkole.

Ostatnio sobie myślałem czy ja skorzystałem kiedyś w jakiś sposób z podatków które zapłaciłem - wyszło mi że nic nie dostałem, musiałem jeszcze pracować za granicą aby żyć na normalnym poziomie bo w polsce już dawno bym zdechł z głodu.

Ta, a za co utrzymasz bande pierdzistolqw?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 EmptyNie 21 Gru 2014, 17:42

http://rogacz.sex.pl/
Powrót do góry Go down
Day trader

Day trader


Liczba postów : 1068
Registration date : 03/10/2014

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 EmptyNie 21 Gru 2014, 17:47

OpCjOnEr napisał:
Komuno wróć! napisał:
fuckin' rich napisał:
Trzeba będzie w Polsce zwiększyć socjal do poziomu rosyjskiego, włączyć drukarki i każdy będzie fuckin' rich. Jakie to proste.

w polsce trzeba przestać zabierać 80% dochodów i naród będzie się bogacił w tempie jakiego sobie nawet nie wyobrazisz. Socjal nie będzie nikomu potrzebny bo każdy będzie srał pieniędzmi. Jakie to proste.

Wystarczy vat na poziomie 1% i żadnych innych podatków i opłat i życie w tym kraju będzie najlepsze na świecie. Wszystko jest prywatne a pojęcie bezrobocie / pensja minimalna i inne gówna będą historią o której dzieci będą się uczyć w szkole.

Ostatnio sobie myślałem czy ja skorzystałem kiedyś w jakiś sposób z podatków które zapłaciłem - wyszło mi że nic nie dostałem, musiałem jeszcze pracować za granicą aby żyć na normalnym poziomie bo w polsce już dawno bym zdechł z głodu.

Ta, a za co utrzymasz bande pierdzistolqw?

sram na nich.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 EmptyNie 21 Gru 2014, 18:06

Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 EmptyNie 21 Gru 2014, 18:43

zibi napisał:
Janko Traderroo napisał:
po ile ropka ?

ja dziś tankowałem po 4.00 zł brutto

krajową, nie ze wschodu


wow gdie taka taniocha , bo ja dziś widziałem 4.63 i wydawało się ok

no wlasnie gdzie
bo ja niedawno kupilem wieksza ilosc do traktora i busa po 4,50
i juz zacząłem żałować ze za drogo

oczywiscie na porządnych stacjach kupuje bo zysk 5-10 zl na 100 litrach mnie nie imteresuje
gdy pompa wtryskowa kosztuje 3-4 k zł a elektrowtrysk jeden ponad tysiac x 4 szt
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 EmptyNie 21 Gru 2014, 18:46

thorgall napisał:
Ciekawe Twisted Evil

Sprawdźmy może, co zawdzięczają Rosjanie dyktaturze Putina – a o czym Polacy mogą tylko pomarzyć - „Kapitał macierzyński”

Władze stworzyły w systemie odpowiednik polskiego „becikowego” – tzw. kapitał macierzyński. Program funkcjonuje od 2007 r. i jest planowany do 2016 r. Tego typu wsparcie finansowe przysługuje jednak w momencie urodzenia lub adoptowania drugiego i kolejnych dzieci (i obejmuje urodzone w 2007 r. i później). Od 1 stycznia 2010 r. jego wysokość to 343 278 rubli (ok. 34 tys. zł), z czego 12 000 rubli (ok. 1200 zł) można przeznaczyć na dowolne potrzeby. Kapitał macierzyński ma bowiem swoje szczególne przeznaczenie i może być wykorzystany na polepszenie warunków mieszkaniowych, opłatę edukacji dziecka do 25 roku życia lub zwiększenie oszczędności emerytalnych matki. Wypłata tej zapomogi odbywa się nie po porodzie, a dopiero po osiągnięciu przez dziecko 3 lat.
Za drugie dziecko w Rosji wypłaca się od pięciu lat tzw. kapitał macierzyński w wysokości, po przeliczeniu, około 42 tys. złotych. Rosjanie otrzymane pieniądze wykorzystują na kupno mieszkań czy budowę domów. Kapitał macierzyński można również wykorzystywać na opłacenie nauki dzieci a nawet dla podwyższenia emerytury matki.

Za urodzenie trzeciego dziecka Rosjanka otrzymuje co miesiąc kwotę od 700 do 1000 złotych. Państwo wypłaca pieniądze do chwili ukończenia przez dziecko trzech lat.

Tzw “odpusk w Dekret” oznacza, że ciężarna, pracująca kobieta, od 7 miesiąca ciąży może zawiesić swoją aktywność zawodową. Za okres od 7 miesiąca ciąży do 140 dni po urodzeniu dziecka wyliczana jest jej procentowo średnia krajowa zapłata [autor tej informacji, Inkwizytor, podaje iż jego rodzina otrzymała 3600 zł, oprócz "becikowego"] . Wypłaca to pracodawca, a potem rząd zwraca mu te pieniądze.

Kobieta do 3 lat po urodzeniu dziecka jeżeli nie chce, nie pracuje, potem pracodawca musi ja przyjąć na to samo miejsce pracy.

Becikowe w Rosji wynosi 3000 zł, w Polsce 1000 zł.

Niepełnosprawne dziecko otrzymuje 1500 złotych miesięcznie, a matka która nie pracuje, gdyż się nim opiekuj – 1200 zł. Dziecko takie dostaje pampersy od ukończenia 1.5 roku życia (w Polsce od 3 lat), ale nie jest to warunek sine qua non. Jeżeli potrzeba ich wcześniej, to rodzic je dostaje. Pampersy polskiej marki Seni kosztują w Rosji 300 rubli za paczkę, kagiebista Putin daje je za darmo.

Rodzina z trójką lub więcej dzieci, gdy matka nie pracuje i siedzi w domu, otrzymuje socjal w wysokości 2400 zł.

Jeśli dziecko jest inwalidą dostaje 1000 zł pomocy miesięcznie.

VAT na artykuły dziecięce to 3% (w Polsce 23%).

Zniżka za czynsz i media dla rodzin wielodzietnych to 30%. W Polsce?…

Dzieci z rodzin wielodzietnych mają darmowe przedszkole, a w szkole dostają darmowe obiady i podręczniki szkolne, wolny wstęp do muzeów, teatrów itd. ponadto w sierpniu dodatkowo 500 zł na wyprawkę szkolną. Trzecie dziecko w rodzinie jest przyjmowane do przedszkola bez kolejki i nie płaci nic. Za pierwsze dziecko w przedszkolu płaci się najwyżej 90 zł miesięcznie, za drugie 70 zł – i to w Moskwie, która jest miastem drogim. Proszę porównać ceny państwowych przedszkoli w Warszawie.

Dziecko do 3-go roku życia ma darmowe leki w aptece.

Jeden z rodziców i każde dziecko do 16 lat ma darmowe przejazdy komunikacją miejską i krajową.

Jak informuje portal kresy.pl, każda kobieta, która urodziła lub adoptowała drugie lub kolejne dziecko ma prawo do otrzymania jednorazowej pomocy materialnej.

Każda wieloosobowa rodzina (3 i więcej dzieci) ma prawo do kawałka ziemi budowlanej oraz 8000 rubli miesięcznej zapomogi.

Kredyt na zakup mieszkania dla młodych małżeństw (poniżej 35 lat) udziela się bez procentów. Spłaca je państwo.

Dzieci z rodzin wielodzietnych korzystają codziennie z “małocznej kuchni” (do 7 lat, a gdy jest mniej dzieci, to do 3 lat ). Dostają mleko, kefir, kaszkę mleczną, serek. Dziennie to koszt około 6 – 7 zł. Miesięcznie łatwo policzyć ile rodzina oszczędza.

Za sowieckich czasów Rosjanie otrzymywali mieszkania w komunałkach, 5-piętrowych, tzw. chruszczówkach. Od listopada 2012 do końca marca 2013 można je było prywatyzować, tylko trzeba było trochę nastać się w kolejkach w ubiegłym roku – ale Putin przedłużył procedurę chyba do roku 2015 z uwagi na duże zainteresowanie, czemu się nie ma co dziwić, bo koszt takiego mieszkania to całe 1000 rubli, podczas gdy np. mieszkanie 2-pokojowe ( 45 m2 ) może kosztować 6-7 mln rubli.

Z początkiem 2014 roku Putin jeszcze bardziej poszerzył pomoc dla wielodzietnych rodzin. Każda taka rodzina dostaje za darmo od ichniego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej urządzenia AGD, jak pralka, lodówka, kuchenka a nawet telewizor. Są to rzeczy całkiem nowe, ze sklepu, oczywiście nie te najdroższe. Na dodatek to pracownicy rosyjskiego MOPSu sami dzwonią do takich rodzin i proponują sprzęt AGD. Nie trzeba stać w kolejkach, wypełniać bumażek itp.

Rosja przełamała negatywny trend przyrostu ludności. W tym roku urodzi się o 26 000 więcej dzieci, niż w roku ubiegłym.

W Rosji zakazana jest adopcja dzieci za granicę do krajów, w których legalne są “małżeństwa” między sodomitami, co wynika z bardzo konkretnych doświadczeń. Znanych bowiem jest wiele przypadków wykorzystywania takich dzieci przez pedofilów, z których większość rekrutuje się ze środowisk homoseksualnych.

Podatki w Rosji są jedne z najniższych na świecie

Liniowy podatek dochodowy wynosi 13%.

no tak ale tak bylo - za drogą rope
a jak bedzie to nie wiadomo
poczytaj sobie jak mieli dobrze w Libii za Gadafiego
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 EmptyNie 21 Gru 2014, 19:04

OpCjOnEr napisał:
osły reinkarnacja napisał:
barany napisał:
OpCjOnEr napisał:
barany napisał:
KDP napisał:
W weekend też piszecie?

Złotówka traci na wartości, co jest bardzo dobrą informacja dla gospodarki polskiej. Będziemy na giełdzie bić rekordy niebawem jak w USA.

Stuknij sie w leb Evil or Very Mad

Wy macie jakiegos pierdolca z tym oslabianiem waluty? Od kiedy to slaba waluta jest korzystna? To kacapy powinny byc teraz w najlepszej pozycji bo maja najslabsza walute swiata.
wariat  Co za jakas paranoja, moze 20zl za euro to bedziemy tygrysem gospodarczym wtedy?

Ja od zawsze jestem i bylem zwolennikiem silnego PLN, oslabienie jest dopuszczalne ale nie przekraczajace 10% od jakiegos tam sredniego parytetu, natomiast absolutnie nie moze dojsc do dewaluacji jak u ruskich bo wtedy waluta wpada do koszyka "smieciowa" i wiarygodnosc kraju robi sie na poziomie Zimbabwe.

Do 4.4 za ojro jeszcze da sie wytrzymac, powyzej to bedzie juz dramat.

Nie chcialbym trzymac nawet rownowartosci 100 ojro w walucie, z ktorej sie zrobila szmata jak z rubla bo wiarygodnosc tego jest zero. Im bardziej stabilna tym lepsza a "stabilna" oznacza minimalna podatnosc na wieksze zmiany zarowno w gore jak i w dol.

Osłabienie waluty jest korzystne dla gospodarki, dzięki temu można łatwo przetrwać kryzys i wyjść z niego. Dlatego my właśnie przeszliśmy suchą stopa przez kryzys 2008 a taka Grecja nie mogła osłabić waluty i wpadła w totalne załamanie. Widzę, że niektórzy grają na giełdzie a nie mają zielonego pojęcia jak działa gospodarka.

ale chyba tylko niewielkie oslabienie waluty
i nie ma tak ze im slabsza tym jest lepiej

W koncu ktos qmaty zrozumial. Brawo osly UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 767691 UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 767691

Nieznaczne oslabienie ale mieszcace sie w jakims srednim zakresie wieloletnich wahan jest moze i korzystne, natomiast tylko idiota moze twierdzic, ze im slabsza waluta tym jest lepiej.

Nikt nie twierdzi, że im słabsza waluta tym lepiej.

Słabnięcie/wzmacnianie się waluty to tylko symptom nierównowagi rynkowej.

To tak jakby się zastanawiać, czy gorączka jest korzystna, czy nie.
Gorączka oczywiście to tylko symptom choroby.
Pewnie jest nieporzyjemna, ale nie można powiedzieć że jest niekorzystna,
gdyż zwiększa efektywność systemu odpornościowego organizmu.

Podobnie słabnięcie/wzmacnianie się waluty oznacza
że poprawnie działa wolnorynkowy mechanizm równoważenia exportu i importu.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 EmptyNie 21 Gru 2014, 19:24



UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 UwMXVQNj6bI
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 EmptyNie 21 Gru 2014, 19:55



dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 EmptyNie 21 Gru 2014, 20:05

takie maile mi przychodzą na szkrzynke

"chuj, sprawdź jak szybko zdobyć dodatkowe 3000zł na Święta"
za takie obrażanie chyba mogę pozew wytoczyć i kasy zażądać ?

a z plikostrady przysłali mi takie wezwanie

" jan chuj , Przedsądowe wezwanie do zapłaty "

teraz zaczną chuja po sadach ciągać Very Happy Very Happy Very Happy

wszedzie gdzie wymuszaja rejestracje to rejestruje sie takimi lub podobnymi danymi
a adres mailowy  "chujwamwdupe@wp.pl " albo "chujwastoobchodzi@wp.pl"



Ostatnio zmieniony przez osły reinkarnacja dnia Nie 21 Gru 2014, 20:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24652
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 EmptyNie 21 Gru 2014, 20:13

kilka dni temu czytałem że w Rosji na stacjach paliwo drożeje
a tymczasem litr za 1.5zł Very Happy

http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Paliwo-po-15-zl-za-litr-tuz-za-polska-granica,wid,17112048,wiadomosc.html
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24652
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 EmptyNie 21 Gru 2014, 21:15

http://wpolityce.pl/media/226562-18-grudnia-2014-r-to-czarny-czwartek-polskich-mediow-i-kleska-demokracji-w-wersji-iii-rp
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 EmptyNie 21 Gru 2014, 21:48

opcjoner uważaj

Wyszedł na rower. 4 dni później znaleziono jego ciało w lesie

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,138764,17168334,Cialo_18_latka_znaleziono_w_lesie__Chlopak_wyszedl.html#BoxWiadTxt
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 EmptyNie 21 Gru 2014, 21:56

http://wyborcza.pl/1,75478,17168064,Mysliwi_znecaja_sie_nad_postrzelonym_jeleniem__Internauci.html#BoxSlotI3img
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend    UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend   - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 20 - 21 12 2014 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» UFO 05 - 06 2014 r. Weekend
» UFO 20 - 21 09 2014 r. Weekend
» UFO 15 - 16 11 2014 r. Weekend
» UFO 26 -27 07 2014 r. Weekend
» UFO 11 - 12 10 2014 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: