Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!

Go down 
+20
Diablo
dex
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
kaczor
_ted
gumbas
Janko Traderroo
MICHU
Generał
barany
delphia
Belle de Jour
zibi
MoralnyNiepokój
Aligator
thorgall
Jaro
AgroTrader
Reser
dziadek
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 15:27

MoralnyNiepokój napisał:
Spacerolog napisał:

Przy piciu whisky najgorsza jest etykieta (źle zrozumiana)...
wrzucanie kostek lodu do whisky to błąd...whisky kiedyś chłodziło się od szkockich kamieni
z lodowatej rzeki(stąd wzięło się on the rocks)...i na nie wlewało się whisky...jak to się ma do wrzucania kostek ?
Mrożenie Grants'a jest jak najbardziej OK

Mnie nie o etykietę chodziło. Po prostu wydaje mi się, że traci się część zapachu - zimne jest mniej aromatyczne. Dla mnie to ważne.
Muszę spróbować.
Ja jeśli mieszam whisky z napojem, to napój jest schłodzony.

ale w ogóle jakikolwiek alkohol na ciepło to jest katastrofa affraid   (z wyjątkiem grzanego wina)

wsio musi być zimne, nie tylko browary ale whisky również

Ciepłe alko to się shaftać od razu idzie.
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 15:27

OpCjOnEr napisał:
barany napisał:
Żydzi pejsaci zabili nam Jezusa, ale On zmartwychpowstanie już jutro!!!

Przecież Jezus sam był Żydem więc można powiedzieć, że swoi zabili swojego. Basketball

Jezus się wypiął na pejsatych, zmienił im niektóre zasady wiary. Nie mogli tego ścierpieć.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 15:28

barany napisał:
Argos napisał:
OpCjOnEr napisał:
posluchajcie setu jej

qrwa niby minimal gra jedna i druga a qrwa jaka roznica Surprised Shocked

pierwsza jakis taki weselszy ma secik  rzeklby zabawowy
a druga jakis taki jakby gdzies w przestronnej hali........ ogolnie ale jakos dochodzi do mnie lepiej Laughing

to w sumnie z dupuy skojarzenia takei tylko bo tak mi sie trafilo ale ogolnie to oba seciki fajne

i ogolnie ide spac juz

JAK LUBISZ TAKA MUZYKE TO WSIADŹ W STARY POCIAG relacji wrocław szczecin
I BEDZIESZ MIAL TAkI  miarowy ,jednostajny łosKOT i stukot PRZEZ KILKA GODZIN

do tego jeszcze gandzia na droge i super ubaw

W takich pociągach najlepiej się spało. Szkoda, ze coraz mniej ich jeździ.

Jak coraz mniej? Ciągle jeżdża tak samo.
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30230
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 15:31

Argos napisał:
a ja naprawde Millera nawet lubię - tak jak Kwasniewskiego - oszuści ale inteligentni Smile  
lubie tez Czarzastego z tej lewej opcji oraz Sierakowskiego
ludzie ci zawsze mają  cos ciekawego i rozsądnego do powiedzenia
cenie i szanuje Ikonowicza
nie cierpie debili i zakłamanych kołtunów niedobrze mi  niedobrze mi
takich typowych zlodziei z PO i oszolomow z PiS
zakłamanych , fałszywych - NASZ człowiek  UKRADL - NIC WIELKIEGO SIE NIE STALO
ich czlowiek chcial ukrasc - straszna afera i przestępstwo , trza badac i karac  
i tutaj typowa menda zasługująca na rozgniecenie jak pluskwe jest niejaki Kamiński Michał
to symbol tego syfu co łączy te partie

widać że komuna Ci mało w pizdę dała , może jeszcze po nocach płaczesz i szlochasz "komuno wróć"

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48239
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 15:34

barany napisał:
OpCjOnEr napisał:
barany napisał:
Żydzi pejsaci zabili nam Jezusa, ale On zmartwychpowstanie już jutro!!!

Przecież Jezus sam był Żydem więc można powiedzieć, że swoi zabili swojego. Basketball

Jezus się wypiął na pejsatych, zmienił im niektóre zasady wiary. Nie mogli tego ścierpieć.


Ty baran po co sie mieszasz w nieswoje sprawy
zydzi zabili zyda , widac ich oszukał ? ale co nam do tego ?

http://www.gotquestions.org/Polski/Jezus-Zydem.html

a z drugiej strony jesli to wszystko , ta religia pochodzi od zyda
to nie wglebiajac sie za bardzo mozna stwierdzic ze na 99 % jest oszustwem
bo w tym sie ten naród specjalizuje i z tego zyje od tysiącleci

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48239
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 15:36

zibi napisał:
Argos napisał:
a ja naprawde Millera nawet lubię - tak jak Kwasniewskiego - oszuści ale inteligentni Smile  
lubie tez Czarzastego z tej lewej opcji oraz Sierakowskiego
ludzie ci zawsze mają  cos ciekawego i rozsądnego do powiedzenia
cenie i szanuje Ikonowicza
nie cierpie debili i zakłamanych kołtunów niedobrze mi  niedobrze mi
takich typowych zlodziei z PO i oszolomow z PiS
zakłamanych , fałszywych - NASZ człowiek  UKRADL - NIC WIELKIEGO SIE NIE STALO
ich czlowiek chcial ukrasc - straszna afera i przestępstwo , trza badac i karac  
i tutaj typowa menda zasługująca na rozgniecenie jak pluskwe jest niejaki Kamiński Michał
to symbol tego syfu co łączy te partie

widać że komuna Ci mało w pizdę dała , może jeszcze po nocach płaczesz i szlochasz "komuno wróć"

a Tobie tak dała po dupie ??"
zeby byly granice otwarte i wiecej wolnosci osobistej to komuna moglaby byc do dzisiaj
a co do wolnosci to zaraz bedziemy mieli jej mniej niz wtedy
bo stale cos ograniczaja i zaq nas decyduja - gorzej i glupiej niz wtedy

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48239
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 15:45

Jezus nie był Żydem. Był Aryjczykiem!

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Jesus1


http://ciekawostkihistoryczne.pl/2012/06/13/jezus-chrystus-nie-byl-zydem-byl-aryjczykiem/


barany , kto to jest ?

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Jezus_Chrystus_-242x320

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48239
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 15:49

Nie tak dawno „Rzeczpospolita” doniosła, że według materiałów opublikowanych na stronie Euro 2012 Lwów przez 600 lat był pod polską okupacją. Podobno takie informacje nadesłała do organizatorów strona ukraińska. I nie ma co się Ukraińcom dziwić. Według ich tradycji historycznej to najszczersza prawda!


Ziemia Halicka była bogatym, obfitym w dary przyrody, dobrze zagospodarowanym krajem (…) Pod względem ekonomicznym i kulturalnym stała, jeśli nie wyżej, to w każdym razie prawie nie ustępowała ówczesnej Polsce. Krótko mówiąc, była to kraina mlekiem i miodem płynąca. Rzecz jasna ukraińskim mlekiem i ukraińskim miodem.

Wszystko zmieniło się, kiedy przyszli polscy panowie ze swoją „historyczną misją kulturową”. Ich szatański „Drang nach Osten” oznaczał kres sielanki, a nawet normalności. Złupili kraj do cna, tak że w momencie pierwszego rozbioru Rzeczypospolitej był on siedliskiem otępiałego chłopstwa, wygłodniałych Żydów i księży-półanalfabetów.



http://ciekawostkihistoryczne.pl/2012/06/10/lwow-pod-polska-okupacja-ukrainskie-spojrzenie-na-historie/

Lwow i Krym byl od zawsze ukrainski Very Happy Very Happy

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 15:53

łyskacze powinno sie pić w tempreaturze pokojowej by czuć smak
tego sie nie pije jak gorzałe, że przechylasz kieliszek i szybko połykasz
np grantsa gdy piję to tylko zdużego kieliszka z nóżką, powoli i tak nie raz pójdzie pół butelki
akurat grants jest na tyle przyjemny że można spokojnie go tak pić
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30230
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 15:58

Argos napisał:
zibi napisał:
Argos napisał:
a ja naprawde Millera nawet lubię - tak jak Kwasniewskiego - oszuści ale inteligentni Smile  
lubie tez Czarzastego z tej lewej opcji oraz Sierakowskiego
ludzie ci zawsze mają  cos ciekawego i rozsądnego do powiedzenia
cenie i szanuje Ikonowicza
nie cierpie debili i zakłamanych kołtunów niedobrze mi  niedobrze mi
takich typowych zlodziei z PO i oszolomow z PiS
zakłamanych , fałszywych - NASZ człowiek  UKRADL - NIC WIELKIEGO SIE NIE STALO
ich czlowiek chcial ukrasc - straszna afera i przestępstwo , trza badac i karac  
i tutaj typowa menda zasługująca na rozgniecenie jak pluskwe jest niejaki Kamiński Michał
to symbol tego syfu co łączy te partie

widać że komuna Ci mało w pizdę dała , może jeszcze po nocach płaczesz i szlochasz "komuno wróć"

a Tobie tak dała po dupie ??"
zeby byly granice otwarte i wiecej wolnosci osobistej to komuna moglaby byc do dzisiaj
a co do wolnosci to zaraz bedziemy mieli jej mniej niz wtedy
bo stale cos ograniczaja i zaq nas decyduja - gorzej i glupiej niz wtedy

mi nie dala bo rocznikowo to załapałem się tylko na końcówkę tego pierdolnietego systemu
ale pamiętam jak ludzi gnębiono również w mojej rodzinie , więzienia , wezwania do rezerwy na zimę i poligon przy - 32 stopniach w szczerym polu  , jakieś pojebane straże obywatelskie i pilnowanie po nocach
ciekawe  jak to można mówic , że niewiele brakował do szczęścia , ale jak by tak ze sklepów znikło wszysto , towar by się pojawił na kartki (szczęsliwi Ci co mieli dziadków w rodzinie to cukierków pojedli) , a ty musiałbyś szukać znajomości aby nawet kupić skarpetki o materiałach budowlanych itp. na budowę nie wspomnę

ale tak to już jest za komuną tęsknią starzy złodzieje , tak jak kiedyś za tym okresem który mamy obecnie będą tęsknić obecni złodzieje Evil or Very Mad

ale ludzie mają krótką pamięć , albo.... spijali mleczko lol!

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$


Ostatnio zmieniony przez zibi dnia Sob 04 Kwi 2015, 16:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30230
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 16:01

Argos napisał:
Nie tak dawno „Rzeczpospolita” doniosła, że według materiałów opublikowanych na stronie Euro 2012 Lwów przez 600 lat był pod polską okupacją. Podobno takie informacje nadesłała do organizatorów strona ukraińska. I nie ma co się Ukraińcom dziwić. Według ich tradycji historycznej to najszczersza prawda!


Ziemia Halicka była bogatym, obfitym w dary przyrody, dobrze zagospodarowanym krajem (…) Pod względem ekonomicznym i kulturalnym stała, jeśli nie wyżej, to w każdym razie prawie nie ustępowała ówczesnej Polsce. Krótko mówiąc, była to kraina mlekiem i miodem płynąca. Rzecz jasna ukraińskim mlekiem i ukraińskim miodem.

Wszystko zmieniło się, kiedy przyszli polscy panowie ze swoją „historyczną misją kulturową”. Ich szatański „Drang nach Osten” oznaczał kres sielanki, a nawet normalności. Złupili kraj do cna, tak że w momencie pierwszego rozbioru Rzeczypospolitej był on siedliskiem otępiałego chłopstwa, wygłodniałych Żydów i księży-półanalfabetów.



http://ciekawostkihistoryczne.pl/2012/06/10/lwow-pod-polska-okupacja-ukrainskie-spojrzenie-na-historie/

Lwow i Krym byl od zawsze ukrainski Very Happy Very Happy

tylko jak Lwów wyglądał pod okupacją , a jak dziś wygląda Question

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 16:07

Argos napisał:
barany napisał:
OpCjOnEr napisał:
barany napisał:
Żydzi pejsaci zabili nam Jezusa, ale On zmartwychpowstanie już jutro!!!

Przecież Jezus sam był Żydem więc można powiedzieć, że swoi zabili swojego. Basketball

Jezus się wypiął na pejsatych, zmienił im niektóre zasady wiary. Nie mogli tego ścierpieć.


Ty baran po co sie mieszasz w nieswoje sprawy
zydzi zabili zyda , widac ich oszukał ? ale co nam do tego ?

http://www.gotquestions.org/Polski/Jezus-Zydem.html


Jeżeli odwołujesz się do języka biblijnego, to go używaj. W Piśmie Świętym nie ma żydów, są tylko Izraelici.
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 16:08

Generał napisał:
łyskacze powinno sie pić w tempreaturze pokojowej by czuć smak
tego sie nie pije jak gorzałe, że przechylasz kieliszek i szybko połykasz
np grantsa gdy piję to tylko zdużego kieliszka z nóżką, powoli i tak nie raz pójdzie pół butelki
akurat grants jest na tyle przyjemny że można spokojnie go tak pić

No ja akurat nie lubie whyski, wolę pić czystą wódkę. Nie lubię żadnych smakowych napojów.
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 16:09

Argos napisał:
Nie tak dawno „Rzeczpospolita” doniosła, że według materiałów opublikowanych na stronie Euro 2012 Lwów przez 600 lat był pod polską okupacją. Podobno takie informacje nadesłała do organizatorów strona ukraińska. I nie ma co się Ukraińcom dziwić. Według ich tradycji historycznej to najszczersza prawda!


Ziemia Halicka była bogatym, obfitym w dary przyrody, dobrze zagospodarowanym krajem (…) Pod względem ekonomicznym i kulturalnym stała, jeśli nie wyżej, to w każdym razie prawie nie ustępowała ówczesnej Polsce. Krótko mówiąc, była to kraina mlekiem i miodem płynąca. Rzecz jasna ukraińskim mlekiem i ukraińskim miodem.

Wszystko zmieniło się, kiedy przyszli polscy panowie ze swoją „historyczną misją kulturową”. Ich szatański „Drang nach Osten” oznaczał kres sielanki, a nawet normalności. Złupili kraj do cna, tak że w momencie pierwszego rozbioru Rzeczypospolitej był on siedliskiem otępiałego chłopstwa, wygłodniałych Żydów i księży-półanalfabetów.



http://ciekawostkihistoryczne.pl/2012/06/10/lwow-pod-polska-okupacja-ukrainskie-spojrzenie-na-historie/

Lwow i Krym byl od zawsze ukrainski Very Happy Very Happy
...
Od zawsze czyli od 25 lat bo tyle istnieje państwo ukraińskie. Od czasów Rusi Halickiej były to ziemie ukrainne (czyt. pograniczne) i z dzisiejszą Ukrainą nie miało to nic wspólnego!
Jak na razie to Ukraińcy koncertowo , na własne życzenie rozwalili swoje państwo i 50 - lecia to nie wiem czy doczekają! Za to samopoczucie nadal mają dobre i na mapach wydawanych przez diasporę ukraińską w Kanadzie granice Samostijnej przebiegają przez Cieszyn , Skoczów , Kraków , Sandomierz Lublin i inne "rdzennie" ukrainskie miasta! Szcze ne wmerła Ukraijna

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g


Ostatnio zmieniony przez dziadek dnia Sob 04 Kwi 2015, 16:12, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 16:10

wczoraj poszedłem do burdelu ale same pasztety były w tym jedna murzynka która się juź chiała za mnie zabierac... niestety ja jakoś nie trawie asfaltów (nie jestem rasistą ale mam pewne obrzydzenie do nich).. wiec wypiłem tylko szklaneczkę łychy, ona przez ten czas mi dupę truła że możemy się ruchać ale gdy n a nia patrzyłem i na te jej wielkie usta to mi sie od razu odechciało... potem zaczepiła mnie inna dziwka gdy juz zbliżałem sie do wyjscia , akurat ta była ładna no ale juz lokal zamykali wiec nici z ruchania wczoraj.

poszedłem do kasyna, wypiłem pare drinków i dziś mam zamiar coś upolować Smile
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 16:14

Generał napisał:

poszedłem do kasyna, wypiłem pare drinków i dziś mam zamiar coś upolować Smile

Dzisiaj pomódl się lepiej o swoje nawrócenie. Nie wiesz ile zostało ci jeszcze życia. Ludzie w niedawno rozbitym samolocie mieli to szczęście, ze dostali przed śmiercią kilka minut na pojednanie się z Bogiem, ale nie każdy ma taki komfort.
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 16:15

barany napisał:
Generał napisał:
łyskacze powinno sie pić w tempreaturze pokojowej by czuć smak
tego sie nie pije jak gorzałe, że przechylasz kieliszek i szybko połykasz
np grantsa gdy piję to tylko zdużego kieliszka z nóżką, powoli i tak nie raz pójdzie pół butelki
akurat grants jest na tyle przyjemny że można spokojnie go tak pić

No ja akurat nie lubie whyski, wolę pić czystą wódkę. Nie lubię żadnych smakowych napojów.

wódkę czasem piję ale bardzo rzadko bo to praktycznie etanol z wodą
ja wolę coś smakowego
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 16:17

barany napisał:
Generał napisał:

poszedłem do kasyna, wypiłem pare drinków i dziś mam zamiar coś upolować Smile

Dzisiaj pomódl się lepiej o swoje nawrócenie. Nie wiesz ile zostało ci jeszcze życia. Ludzie w niedawno rozbitym samolocie mieli to szczęście, ze dostali przed śmiercią kilka minut na pojednanie się z Bogiem, ale nie każdy ma taki komfort.

barany twój Bog jest podobno miłosierny a wiec nie może karać bo to by było sprzeczne z jego logiką

poza tym ja bym miał w dup-ie takiego boga co pozwala na rozjebanie samolotu i śmierc tylu ludzi, z resztą wojny, kataklizmy i inne zdarzenia które sieją śmierć pokazuja że chyba cos nie tak z tym twoim bogiem
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 16:23

Generał napisał:
barany napisał:
Generał napisał:

poszedłem do kasyna, wypiłem pare drinków i dziś mam zamiar coś upolować Smile

Dzisiaj pomódl się lepiej o swoje nawrócenie. Nie wiesz ile zostało ci jeszcze życia. Ludzie w niedawno rozbitym samolocie mieli to szczęście, ze dostali przed śmiercią kilka minut na pojednanie się z Bogiem, ale nie każdy ma taki komfort.

barany twój Bog jest podobno miłosierny a wiec nie może karać bo to by było sprzeczne z jego logiką

poza tym ja bym miał w dup-ie takiego boga co pozwala na rozjebanie samolotu i śmierc tylu ludzi, z resztą wojny, kataklizmy i inne zdarzenia które sieją śmierć pokazuja że chyba cos nie tak z tym twoim bogiem

Ktoś cie okrutnie wprowadza w błąd. Przypuszczam, ze to sprawa szatana. Bóg od czasu Jezusa jest miłosierny tylko w tym sensie, ze daje możliwość nawrócenia, nie każe od razu jak to robił wcześniej. Jednak kara jest tylko odłożona w czasie.
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 16:25

barany napisał:
Generał napisał:
barany napisał:
Generał napisał:

poszedłem do kasyna, wypiłem pare drinków i dziś mam zamiar coś upolować Smile

Dzisiaj pomódl się lepiej o swoje nawrócenie. Nie wiesz ile zostało ci jeszcze życia. Ludzie w niedawno rozbitym samolocie mieli to szczęście, ze dostali przed śmiercią kilka minut na pojednanie się z Bogiem, ale nie każdy ma taki komfort.

barany twój Bog jest podobno miłosierny a wiec nie może karać bo to by było sprzeczne z jego logiką

poza tym ja bym miał w dup-ie takiego boga co pozwala na rozjebanie samolotu i śmierc tylu ludzi, z resztą wojny, kataklizmy i inne zdarzenia które sieją śmierć pokazuja że chyba cos nie tak z tym twoim bogiem

Ktoś cie okrutnie wprowadza w błąd. Przypuszczam, ze to sprawa szatana. Bóg od czasu Jezusa jest miłosierny tylko w tym sensie, ze daje możliwość nawrócenia, nie każe od razu jak to robił wcześniej. Jednak kara jest tylko odłożona w czasie.

Pewnie tak, to wina szatana Very Happy

barany a kto uratuje szatan? kto go nawróci? musisz pogadać ze swoim koloegą Smile
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38815
Registration date : 25/10/2010

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 16:41

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 551e7d21f3626_p

Życzenia Wielkanocne od Micha dla Wszystkich Ufoków: tych normalnych Postronnych,
nie Postronnych a nawet dla wrogów.

Very Happy

Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 16:43



dla was lewaki Smile
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38815
Registration date : 25/10/2010

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 16:45

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 551e7d21f3626_p

Życzenia Wielkanocne od Micha dla Wszystkich Ufoków: tych normalnych Postronnych,
nie Postronnych a nawet dla wrogów.

Very Happy

Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 16:54

http://www.wprost.pl/ar/501239/Chinczycy-i-Rosjanie-ewakuowali-Polakow-z-Jemenu/
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24673
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 17:06

Generał napisał:
barany napisał:
Generał napisał:
łyskacze powinno sie pić w tempreaturze pokojowej by czuć smak
tego sie nie pije jak gorzałe, że przechylasz kieliszek i szybko połykasz
np grantsa gdy piję to tylko zdużego kieliszka z nóżką, powoli i tak nie raz pójdzie pół butelki
akurat grants jest na tyle przyjemny że można spokojnie go tak pić

No ja akurat nie lubie whyski, wolę pić czystą wódkę. Nie lubię żadnych smakowych napojów.

wódkę czasem piję ale bardzo rzadko bo to praktycznie etanol z wodą
ja wolę coś smakowego

a whisky to nie etanol?
oj święta Magdaleno Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 17:45

thorgall napisał:
Generał napisał:
barany napisał:
Generał napisał:
łyskacze powinno sie pić w tempreaturze pokojowej by czuć smak
tego sie nie pije jak gorzałe, że przechylasz kieliszek i szybko połykasz
np grantsa gdy piję to tylko zdużego kieliszka z nóżką, powoli i tak nie raz pójdzie pół butelki
akurat grants jest na tyle przyjemny że można spokojnie go tak pić

No ja akurat nie lubie whyski, wolę pić czystą wódkę. Nie lubię żadnych smakowych napojów.

wódkę czasem piję ale bardzo rzadko bo to praktycznie etanol z wodą
ja wolę coś smakowego

a whisky to nie etanol?  
oj święta Magdaleno Evil or Very Mad

w polsce ludzie piją wódkę i głupieją, a głupi naród jest najlepszy do sterowania
zauważ że w krajach gdzie jest wysoki wskaźnik spożywania wódki, jest ogólnie bieda
w krajach bogatych częściej pije sie wino, whyski lub piwo

w szkocji prawo zabrania spożywania wyskoprocentowych alkoholi w dawkach wiekszych jak 50 cl
w polsce bez problemu mozna w barze kupić sete, za co w szkocji idzie sie do wiezienia Smile
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 17:55

thorgal w woj. warmińsko-mazurskim jest chyba największy wskaźnik alkoholizmu, województwo to jest najbiedniejsze w polsce z małym miastem olsztynem, a reszta miast to same wsie... teraz masz odpowieź dlaczego nie warto pić wódki
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24673
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 17:57

Generał napisał:
thorgall napisał:
Generał napisał:
barany napisał:
Generał napisał:
łyskacze powinno sie pić w tempreaturze pokojowej by czuć smak
tego sie nie pije jak gorzałe, że przechylasz kieliszek i szybko połykasz
np grantsa gdy piję to tylko zdużego kieliszka z nóżką, powoli i tak nie raz pójdzie pół butelki
akurat grants jest na tyle przyjemny że można spokojnie go tak pić

No ja akurat nie lubie whyski, wolę pić czystą wódkę. Nie lubię żadnych smakowych napojów.

wódkę czasem piję ale bardzo rzadko bo to praktycznie etanol z wodą
ja wolę coś smakowego

a whisky to nie etanol?  
oj święta Magdaleno Evil or Very Mad

w polsce ludzie piją wódkę i głupieją, a głupi naród jest najlepszy do sterowania
zauważ że w krajach gdzie jest wysoki wskaźnik spożywania wódki, jest ogólnie bieda
w krajach bogatych częściej pije sie wino, whyski lub piwo

w szkocji prawo zabrania spożywania wyskoprocentowych alkoholi w dawkach wiekszych jak 50 cl
w polsce bez problemu mozna w barze kupić sete, za co w szkocji idzie sie do wiezienia Smile

O święta Marianno affraid
zwariował gienierał
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 18:00

dziadek napisał:
Argos napisał:
Nie tak dawno „Rzeczpospolita” doniosła, że według materiałów opublikowanych na stronie Euro 2012 Lwów przez 600 lat był pod polską okupacją. Podobno takie informacje nadesłała do organizatorów strona ukraińska. I nie ma co się Ukraińcom dziwić. Według ich tradycji historycznej to najszczersza prawda!


Ziemia Halicka była bogatym, obfitym w dary przyrody, dobrze zagospodarowanym krajem (…) Pod względem ekonomicznym i kulturalnym stała, jeśli nie wyżej, to w każdym razie prawie nie ustępowała ówczesnej Polsce. Krótko mówiąc, była to kraina mlekiem i miodem płynąca. Rzecz jasna ukraińskim mlekiem i ukraińskim miodem.

Wszystko zmieniło się, kiedy przyszli polscy panowie ze swoją „historyczną misją kulturową”. Ich szatański „Drang nach Osten” oznaczał kres sielanki, a nawet normalności. Złupili kraj do cna, tak że w momencie pierwszego rozbioru Rzeczypospolitej był on siedliskiem otępiałego chłopstwa, wygłodniałych Żydów i księży-półanalfabetów.



http://ciekawostkihistoryczne.pl/2012/06/10/lwow-pod-polska-okupacja-ukrainskie-spojrzenie-na-historie/

Lwow i Krym byl od zawsze ukrainski Very Happy Very Happy
...
Od zawsze czyli od 25 lat bo tyle istnieje państwo ukraińskie. Od czasów Rusi Halickiej były to ziemie ukrainne (czyt. pograniczne) i z dzisiejszą Ukrainą nie miało to nic wspólnego!
Jak na razie to Ukraińcy koncertowo , na własne życzenie rozwalili swoje państwo i 50 - lecia to nie wiem czy doczekają! Za to samopoczucie nadal mają dobre i na mapach wydawanych przez diasporę ukraińską w Kanadzie granice Samostijnej przebiegają przez Cieszyn , Skoczów , Kraków , Sandomierz Lublin i inne "rdzennie" ukrainskie miasta! Szcze ne wmerła Ukraijna

bardzo zgrabne podsumowanie. Nie wspomnę że ustalony w nomen omen w Jałcie na Krymie przez Stalina, Roosvelta i Churchila nowy podział spowodował iż w wyniku rozpadu ZSRR trafiły tam ziemie polskie, rumuńskie, węgierskie czy słowackie. Naszym problemem jest to że oni nie mając tej narodowej tradycji budują ją na tym co pamiętają a mianowicie OUN i UPA. Problem w tym że dla nas jest to bardzo złowroga tradycja bo pisana setkami tysięcy pomordowanych i wypędzonych.
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 EmptySob 04 Kwi 2015, 18:05



nasz prezio Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!   UFO  04 - 06 04  2015 r. Weekend Long and Holy! - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 04 - 06 04 2015 r. Weekend Long and Holy!
Powrót do góry 
Strona 2 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» UFO 15 - 17 04 2017 r. Weekend (Long and Holy)
» UFO 26 - 28 03 2016 r. Weekend, Long and Holy!
» UFO - 06 01 2015 r. Holy 3 King
» UFO 12 - 15 08 2017 r. Long Weekend
» UFO 11-14 06 2020 r. Long Weekend!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: