Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY

Go down 
+32
Akwila
kLeszcz
IronFX
martin
RM
Reser
kaviorek
HIOB
birdie
leszczyzna
loko
Dave
Edith
przemak
Diablo
tarzan
EURO
kydo
dafnia
Krzysztof
Prezes
Indiana
franco
wolny login
chudy mis
betonowe_buty
ból i cierpienie
mobar
Rmir
karnak
SYLWESTER
SzFagier
36 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 20:08

OpCjoNeR napisał:
Ludzie, nie piszcie "witam all" tylko "witam everybody" bo aczkolwiek teoretycznie nie jest to źle, to brzmi idiotycznie.
A tak w ogóle to uważam, że Hameryka weszła w CYKL WIELKIEGO KRYZYSU a te obniżki stóp przez Benka to tylko pudrowanie trupa. Na naszej wiguni na początq stycznia poszła się jebać w pizdu linia długoterminowego trądu wzrostowego (kończąca 4-letnią hossę) a więc teraz czeka ją minimum rok bessy. I uważam, że 2500 to z palcem w dupie jeszcze w lutym zobaczymy. Na razie jest zaciąg ale to nic nadzwyczajnego - do w porywach 3200 mogą sobie szaleć bo wyżej się zesrają a nie dadzą rady a później jak jebnie to szkoda gadać. JEST RYNEK NIEDŹWIEDZIA I NIE MA ZMIŁUJ a więc każdy wzrost to tylko korekta i nie grać wbrew, nie kopać się z qniem tylko poczekać na promocję shorta, która będzie może nawet już jutro i czekać cierpliwie.
Czy są na sali jeszcze jacyś optymiści?

no to wystawiaj opcyjki pod ten scenariusz , ja bym nei byl taki pewien
Powrót do góry Go down
Quad
Gość




UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 20:09

youtro jazda próbna scratch

UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Deuzvb
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 20:12

Witam!
Zastanawiam się, czy te pierwsze cztery miejsca to czasem nie jest jedna osoba. Wszyscy ugrali tyle samo. Przypadek?

1 PUCHATEK 12 052,00
2 FISHKASLODKA 12 052,00
3 TOMCATZG 12 052,00
4 WOJT 12 052,00

Cool
Powrót do góry Go down
Cris

Cris


Liczba postów : 6430
Location : WY
Registration date : 29/08/2007

UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Cris   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 20:15

kamikaze napisał:
Witam!
Zastanawiam się, czy te pierwsze cztery miejsca to czasem nie jest jedna osoba. Wszyscy ugrali tyle samo. Przypadek?

1 PUCHATEK 12 052,00
2 FISHKASLODKA 12 052,00
3 TOMCATZG 12 052,00
4 WOJT 12 052,00

Cool
Wszyscy wzieli po 3szt PCRO i tyle.
Powrót do góry Go down
lam3r3k




Liczba postów : 391
Age : 48
Location : 3city
Registration date : 12/12/2007

UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 20:16

OpCjoNeR napisał:
Rynek derywatów w Polsce stopniowo CHUJEJE.
Praktycznie cały nasz "rynek" sprowadza się tylko do jednego instrumentu (wszyscy wiemy jakiego), na którym nie widać końca wzrostu lopiny. Natomiast reszta coraz gorzej, lopina na wszystkim pozostałym spada a na opcjach się zrobiła kaszana bo od stycznia animator strajqje i ciężko zawrzeć transakcję bo wszyscy stoją okrakiem a na niektórych seriach kompletny brak normalnych ofert. To jest qrestwo, że u nas jedyne BRE ma monopol na animowanie opcji, jak się sqrwysynom nie chce pełnić roli animatora to niech giełda zatrudni innych animatorów, którzy będą stali na tabeli zawsze i na wszystkim dynamicznie się zmieniając a teraz to animator sobie stoi od święta jak mu się zachce a to powoduje spadek płynności a w konsekwencji prowadzi do wycofania z obrotu (patrz: opcje akcyjne, którymi tak dumnie się Rozłucki cieszył a już ich nie ma dokładnie z tego samego powodu). Mogą być również animatorzy zagraniczni - niech ogłoszą przetarg tylko, że animator zagraniczny będzie spoza UKŁADU SZWAGROWSKIEGO analogicznie jak Leo Beenhakker jest spoza "układu PZPN-owskiego" i chyba w tym problem. Generalnie jeśli się nie poprawi sytuacja to opcje na wigunię podzielą los opcji akcyjnych i cały nasz "rynek" instrumentów pochodnych będzie się sprowadzał do FW20 i to wszystko bo reszta też zdycha. Dlatego muszę powoli szukać alternatyw bo obawiam się, że nie będzie na czym kasiory tulić niedługo a teraz czeka mnie strasznie duża "belka".

Dodaj do tego sposób naliczanie depo na opcjach, który jest ewenementem na skalę światową.
Zazwyczaj przed Benkiem i innymi ważnymi danymi otwierałem długi krawat - teraz spojrzałem w karnet i dałem sobie spokój.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 20:22

SzFagier napisał:
UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI - REINKARNACJA

REGULAMIN
1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dla wszystkich Użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i Gości.
2. Tematem przewodnim są pochodne polskiego rynku kapitałowego ale nie jest to temat jedyny.
3. Użytkownicy powstrzymują się od wszczynania wojenek osobistych.
4. Przeklinając pozostawiamy niedomówienie.
5. Poruszając zagadnienie postaraj się je omówić lub podaj linka do informacji.
6. Przytaczając obcy komentarz podaj źródło.
7. Użytkownik forum powinien po sesji podać swoje nastawienie do rynku przez głosowanie na subforum WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu

nasze hasło: GOŁODUPKI, HOP DO KUPKI
nasz odzew: SZWAGIER TWÓJ WRÓG, LAĆ GO bij szwagra

Zwracam się z prośbą o przestrzeganie następujących postanowień:
1. Wątek zakładają admini: SzFagier, Chudy Miś lub Bankrut. Obowiązuje cykl dzienny.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty.
ZAPRASZAMY i POZDRAWIAMY ZAINTERESOWANYCH
podpisano kierownictwo Bankrut, Chudy Miś, SzFagier


Automatyczny trading - dyskusja
https://ufoforum.forumotion.com/systemy-fw-f7/automatyczny-trading-t370.htm

01.02.08 WOU= - 19,15 L=19 [30%] / 0=16 [26%] / S= 28 [44%]/

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Parkiet Challenge 2008


http://www.mistrzostwa.parkiet.com/index.jsp?m=osw

Administracja zaprasza do dyskusji związanej bezpośrednio z PC08

Nowy wątek (tylko dla zarejestrowanych)

https://ufoforum.forumotion.com/parkiet-challenge-f11/

UFOludkom stającym w konkury gorąco kibicujemy

dopingg dopingg dopingg dopingg dopingg

Komunikat techniczno-organizacyjny

Obrazki nie związane bezpośrednio z giełdą, zwłaszcza jeżeli umieszczane są w większej ilości, wklejać należy w HydeParku

Obrazki o szerokości większej niz 800px powodują 'rozjechanie się' strony,
uprzejmie prosimy umieszczać miniatury lub dobrać rozmiar

niefartusia niefartusia niefartusia niefartusia niefartusia niefartusia

A jeśli obrazki są podniecające to też tylko miniatury? lol! lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
Quad
Gość




UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 20:23

1800pkt padnie wg mnie
napisz tylko kiedy ? Very Happy
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 20:25

Cris napisał:

Wszyscy wzieli po 3szt PCRO i tyle.

Masz rację.

Cool
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 20:25

Ale sie porobiło widzę że tylko Opcjoner podziela mój pogląd że spadki jeszcze przed nami i jedynie co mamy to korektę a i tak wymuszona bo porządnym wzrostem piątek to mi nie pachniał.
Re opcjoner w przyszłym roku gdzie sie wybierasz??
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 20:27

Quad napisał:
1800pkt padnie wg mnie
napisz tylko kiedy ? Very Happy

Nie wiem czy padnie ale powinno tam dojść. Na chłopski rozum: 4 lata hossy to później co jest? 1.5 do 3 lat bessy a mamy za sobą dopiero jakieś pół roq bo wigunia szczyt osiągnęła w końcówce października a mW40 się jebie już od czerwca czyli ogólnie rzecz biorąc jakieś 7 m-cy bessy za nami - to trochę za mało biorąc pod uwagę te 4 lata poprzedzającej hossy. Poza tym z wykresu tygodniowego W20 mi wychodzi w najlepszym (dla akcjonariuszy) przypadq tylko 2500 co jest dość optymistycznym wariantem.
Powrót do góry Go down
lam3r3k




Liczba postów : 391
Age : 48
Location : 3city
Registration date : 12/12/2007

UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 20:28

krt napisał:
Ale sie porobiło widzę że tylko Opcjoner podziela mój pogląd że spadki jeszcze przed nami i jedynie co mamy to korektę a i tak wymuszona bo porządnym wzrostem piątek to mi nie pachniał.
Re opcjoner w przyszłym roku gdzie sie wybierasz??

WOU mówi co innego.

Tak z innej mańki - PKO odbił się od poziomu dołków z sierpnia - jeśli jednak je przebije, to chyba trzeba będzie pożegnać S na tym papierku.

Gra na tym ktoś w ogóle?
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 20:30

lam3r3k napisał:
krt napisał:
Ale sie porobiło widzę że tylko Opcjoner podziela mój pogląd że spadki jeszcze przed nami i jedynie co mamy to korektę a i tak wymuszona bo porządnym wzrostem piątek to mi nie pachniał.
Re opcjoner w przyszłym roku gdzie sie wybierasz??

WOU mówi co innego.

Tak z innej mańki - PKO odbił się od poziomu dołków z sierpnia - jeśli jednak je przebije, to chyba trzeba będzie pożegnać S na tym papierku.

Gra na tym ktoś w ogóle?

WOU nie pokazuje całej prawdy po za tym wazne jest nastawienie a nie aktualna pozycja gracza
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 20:35

krt napisał:
Ale sie porobiło widzę że tylko Opcjoner podziela mój pogląd że spadki jeszcze przed nami i jedynie co mamy to korektę a i tak wymuszona bo porządnym wzrostem piątek to mi nie pachniał.
Re opcjoner w przyszłym roku gdzie sie wybierasz??

Jedna opcja to Venezuela lub Brazylia ale słyszałem, że tam jest strasznie duża przestępczość i strach się bać na ulicach miast i to mnie trochę przeraża.
Druga opcja to ponownie S-E Azja ale nie tylko Tajlandia bo również Laos, Cambodia a może jeszcze Malezja i Singapur lub Filipiny. Spotkałem na wycieczce jednego typa Aussie, który właśnie co wrócił z Phnom Pehn i opowiadał, że tam jest wszystko zajebiście tanie, dużo tańsze niż w Tajlandii, która notabene przestaje już być tanim krajem bo jest rozwijającym się i napływ farangów winduje ceny wszystkiego po kolei. Przyzwoity hotel za równowartość $15 do $30 za dobę w Cambodźy ale tam jest spora bieda.
Trzecia opcja to Indie.

Generalnie jestem pozytywnie zaskoczony poziomem bezpieczeństwa ogólnego w Tajlandii. Nikt mnie nie okradł, nie pobił itp, nie byłem też świadkiem żadnego aktu przemocy. Mimo iż niewiele glin się kręci po ulicach to jest naprawdę bezpiecznie z wyjątkiem złodzieji kieszonkowych, ale tych to na całym świecie pełno. Ludzie mili, serdeczni, uśmiechnięci i to prawda. Trzeba tylko uważać na kathoeys (ladyboys), którzy udają dziewczyny a nimi nie są a do tego często kradną. A niestety jest ich tam od cholery.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 20:39

Jeżeli chodzi o giełdy innych państwach to radze poszukać w domach maklerskich w danym kraju i po kłopocie, nie wiem tylko jak wyglądają sprawy podatkowe, bo inne zasady są dla rezydenta a inne dla nie rezydenta czyli podwójne opodatkowanie itp. jeżeli chodzi o Europe to Luksemburg, Belgia i chyba Holandia oparły sie tendencji na opodatkowanie giełd mam na myśli starą Europe, reszta czyli Litwa Estonia niestety sa jeszcze za murzynami
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 20:45

OpCjoNeR napisał:
krt napisał:
Ale sie porobiło widzę że tylko Opcjoner podziela mój pogląd że spadki jeszcze przed nami i jedynie co mamy to korektę a i tak wymuszona bo porządnym wzrostem piątek to mi nie pachniał.
Re opcjoner w przyszłym roku gdzie sie wybierasz??

Jedna opcja to Venezuela lub Brazylia ale słyszałem, że tam jest strasznie duża przestępczość i strach się bać na ulicach miast i to mnie trochę przeraża.
Druga opcja to ponownie S-E Azja ale nie tylko Tajlandia bo również Laos, Cambodia a może jeszcze Malezja i Singapur lub Filipiny. Spotkałem na wycieczce jednego typa Aussie, który właśnie co wrócił z Phnom Pehn i opowiadał, że tam jest wszystko zajebiście tanie, dużo tańsze niż w Tajlandii, która notabene przestaje już być tanim krajem bo jest rozwijającym się i napływ farangów winduje ceny wszystkiego po kolei. Przyzwoity hotel za równowartość $15 do $30 za dobę w Cambodźy ale tam jest spora bieda.
Trzecia opcja to Indie.

Generalnie jestem pozytywnie zaskoczony poziomem bezpieczeństwa ogólnego w Tajlandii. Nikt mnie nie okradł, nie pobił itp, nie byłem też świadkiem żadnego aktu przemocy. Mimo iż niewiele glin się kręci po ulicach to jest naprawdę bezpiecznie z wyjątkiem złodzieji kieszonkowych, ale tych to na całym świecie pełno. Ludzie mili, serdeczni, uśmiechnięci i to prawda. Trzeba tylko uważać na kathoeys (ladyboys), którzy udają dziewczyny a nimi nie są a do tego często kradną. A niestety jest ich tam od cholery.

W październiku mam ostatnie egzaminy i uwolnię sie z tego gówna, dlatego myślałem o listopadzie lub styczniu ale tez Azja, jak wkleiłeś zdjęcia Azjatek to od razu smaczka mi zrobiłes. Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 20:47

OpCjoNeR napisał:
Quad napisał:
1800pkt padnie wg mnie
napisz tylko kiedy ? Very Happy

Nie wiem czy padnie ale powinno tam dojść. Na chłopski rozum: 4 lata hossy to później co jest? 1.5 do 3 lat bessy a mamy za sobą dopiero jakieś pół roq bo wigunia szczyt osiągnęła w końcówce października a mW40 się jebie już od czerwca czyli ogólnie rzecz biorąc jakieś 7 m-cy bessy za nami - to trochę za mało biorąc pod uwagę te 4 lata poprzedzającej hossy. Poza tym z wykresu tygodniowego W20 mi wychodzi w najlepszym (dla akcjonariuszy) przypadq tylko 2500 co jest dość optymistycznym wariantem.

Moja myśli tak : za cholerę nie przebije (fiut) obszaru 3116-3140 a jak przebije to szfagry się nie znają na AT. A na serio do przebicia w cenach zamknięcia tego poziomu dla mnie jest trend spadkowy i zwolennikom L radzę uważać.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 20:50

krt napisał:
OpCjoNeR napisał:
krt napisał:
Ale sie porobiło widzę że tylko Opcjoner podziela mój pogląd że spadki jeszcze przed nami i jedynie co mamy to korektę a i tak wymuszona bo porządnym wzrostem piątek to mi nie pachniał.
Re opcjoner w przyszłym roku gdzie sie wybierasz??

Jedna opcja to Venezuela lub Brazylia ale słyszałem, że tam jest strasznie duża przestępczość i strach się bać na ulicach miast i to mnie trochę przeraża.
Druga opcja to ponownie S-E Azja ale nie tylko Tajlandia bo również Laos, Cambodia a może jeszcze Malezja i Singapur lub Filipiny. Spotkałem na wycieczce jednego typa Aussie, który właśnie co wrócił z Phnom Pehn i opowiadał, że tam jest wszystko zajebiście tanie, dużo tańsze niż w Tajlandii, która notabene przestaje już być tanim krajem bo jest rozwijającym się i napływ farangów winduje ceny wszystkiego po kolei. Przyzwoity hotel za równowartość $15 do $30 za dobę w Cambodźy ale tam jest spora bieda.
Trzecia opcja to Indie.

Generalnie jestem pozytywnie zaskoczony poziomem bezpieczeństwa ogólnego w Tajlandii. Nikt mnie nie okradł, nie pobił itp, nie byłem też świadkiem żadnego aktu przemocy. Mimo iż niewiele glin się kręci po ulicach to jest naprawdę bezpiecznie z wyjątkiem złodzieji kieszonkowych, ale tych to na całym świecie pełno. Ludzie mili, serdeczni, uśmiechnięci i to prawda. Trzeba tylko uważać na kathoeys (ladyboys), którzy udają dziewczyny a nimi nie są a do tego często kradną. A niestety jest ich tam od cholery.

W październiku mam ostatnie egzaminy i uwolnię sie z tego gówna, dlatego myślałem o listopadzie lub styczniu ale tez Azja, jak wkleiłeś zdjęcia Azjatek to od razu smaczka mi zrobiłes. Smile

Zaraz wkleję następne ale mówię ci: łaziłem samotnie nocami po Bangkoku z aparatem na wierzchu, komórką w kieszeni i mniej więcej 3000THB w gotówce i nic mi nie zginęło ani nikt się nie przypierdolił. Łaziłem też po Chiang Mai i po Pattayi i to samo. Kultura jest wysoka, przestępczość niska. A mam znajomego, który był w Brazylii na Corcovador to mówił, że co kilkaset metrów tam gdzie wchodzą turyści stoi dosłownie wojsko z ciężką bronią i bynajmniej nie wymierzoną w stronę turystów... to qrwa jak w Iraq albo Afganistanie! Masakra. Ale może z jakąś zorganizowaną grupą spróbuję.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 20:58

Re Opcjoner Brazylii ci nie polecam jak juz to Kostaryka jest fajna kraj zrezygnował z wojska jest spokój, ja jeszcze był w końcowych latach 90-tych to było trochę ostro teraz kumpel mówił że luzik a i tamtejsza trawka Mango Rosa jest zajebista, mnie jednak kręci Azja mam słabość do skośnych oczu Smile
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 21:04

pania artystke (i jej ew. kolezanki) zapraszamy do HP

https://ufoforum.forumotion.com/hyde-park-f8/wycieczka-opcjonera-t414.htm#78374


Ostatnio zmieniony przez dnia Nie 03 Lut 2008, 21:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
loko

loko


Liczba postów : 3137
Location : Warszawa
Registration date : 30/08/2007

UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 21:04

ja dalej jestem przekonany ze mamy do czynienia z korekta ostatnich spadkow. bedziemy reagowali ze zdwojona sila na to co w stanach bedzie sie dzialo. nikt nie wie kiedy wzrosty sie zakoncza w pon czy czy za 2 tygodnie. zwrot bedzie gwaltowny i zlapie na el wielu. z kazdym % w gore bedzie trudniej bo podaz sie uaktywni. czy ilosc kupujacych bedzie rosnac ? raczej nie. ja licze na 3200 lub 3350 max.. Pol roku trudnego rynku zmienilo byki, teraz zlapia zysk i w nogi. gdyby te spadki trwaly wczesniej 2-4 tygodnie to mozliwe byloby odbicie na nowe szczyty.
jednak teraz musimy przejsc bolesna operacje znalezienia dna i dlugiej akumulacji. czy na dzis problemy kryzysu finansowego sa rozwiazane ? zdecydowanie nie. wyniki pkb w stanach w 1q nie beda lepsze. jeszcze duzo zlych informacj uslyszymy i jeszcze jakies trupy wyplyna.
wydaje mi sie ze duzi przez ostatnie kilka sesji palowali sie miedzy soba i bylo przeciwne zdania co do dalszego rozwoju rynku. wydaje mi sie ze w piatek porzadkowali pozycje ,w okolicach 3040 duzo wymieniali miedzy soba. moga zagrac wspolnie na odbicie. teraz domyslna pozycja powinno byc el co nie znaczy ze szybko nie trzeba bedzie zmienic zdania jak warunki sie zmienia. w zasadzie powinni otworzyc na 3100 bo wtedy za duzo nie musieliby kupowac.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 21:06

chudy mis napisał:
pania artystke (i jej ew. kolezanki) zapraszamy do HP

Spoko Chudy i tak zostały na forum niedobitki przez całe dwa dni raptem 4 strony zapisane
Jutro juz będzie porządek
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 21:07

krt napisał:
kaczor napisał:
krt napisał:
kaczor napisał:
ona ma z 13 lat, dajcie spokoj bo sie za nas ABW wezmie (i ja wcale nei zartuje)

Nie przesadzaj ja stawiam że ma 20 lat
to chyba jej malo ryzju dawali bo tylek ma koscisty jak laski z gimnazjum w naszym kraju

Bardzo sympatyczny wieszaczek, sa gusta i guściki

Choć jej nie posuwałem to nie ukrywam, że mi się podoba.
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 21:07

krt napisał:
chudy mis napisał:
pania artystke (i jej ew. kolezanki) zapraszamy do HP

Spoko Chudy i tak zostały na forum niedobitki przez całe dwa dni raptem 4 strony zapisane
Jutro juz będzie porządek

krt,

skargi przychodza na priv...dlatego reaguje od razu
przenioslem tylko, nie usunalem

pozdr
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 21:10

chudy mis napisał:
krt napisał:
chudy mis napisał:
pania artystke (i jej ew. kolezanki) zapraszamy do HP

Spoko Chudy i tak zostały na forum niedobitki przez całe dwa dni raptem 4 strony zapisane
Jutro juz będzie porządek

krt,

skargi przychodza na priv...dlatego reaguje od razu
przenioslem tylko, nie usunalem

pozdr

Jak w życiu, same kapusie
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 21:13

Opcjoner

post zostal usuniety

prosze nie wkejac nieubranych pan

nie bede dyskutowal na ten temat po raz 20
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 21:13

krt napisał:
chudy mis napisał:
krt napisał:
chudy mis napisał:
pania artystke (i jej ew. kolezanki) zapraszamy do HP

Spoko Chudy i tak zostały na forum niedobitki przez całe dwa dni raptem 4 strony zapisane
Jutro juz będzie porządek

krt,

skargi przychodza na priv...dlatego reaguje od razu
przenioslem tylko, nie usunalem

pozdr

Jak w życiu, same kapusie

No właśnie, konfidenci jebani. Napisać na publicznym to się wstydzą ale na priv to ładują. Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
kydo
Trader na medal
Trader na medal



Liczba postów : 11220
Age : 54
Registration date : 28/08/2007

UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 21:14

kamikaze napisał:
Witam!
Zastanawiam się, czy te pierwsze cztery miejsca to czasem nie jest jedna osoba. Wszyscy ugrali tyle samo. Przypadek?

1 PUCHATEK 12 052,00
2 FISHKASLODKA 12 052,00
3 TOMCATZG 12 052,00
4 WOJT 12 052,00

Cool


wszystko brane na otwarciu i zostawione. Narazie same cwaniaki wygrywają. Systemowcy nie mają szans.
Dlatego na ten konkurs tylko strategia z góry ustalona. Zrobiłem to samo.
Powrót do góry Go down
http://kydofin.blog.onet.pl/
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 21:14

chudy mis napisał:
Opcjoner

post zostal usuniety

prosze nie wkejac nieubranych pan

nie bede dyskutowal na ten temat po raz 20

Zgłaszam sprzeciw! Ona była częściowo ubrana! Very Happy
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 21:16

Chudy misiu nie po to męczysz.... pkt.3 reg
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 EmptyNie 03 Lut 2008, 21:16

komisyjnie rozpatrzony negatywnie
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY   UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 02.02.2008 WEEKENDOWY
Powrót do góry 
Strona 6 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» UFO - 05.07.2008 WEEKENDOWY
» UFO - 16.08.2008 weekendowy
» UFO - 06.09.2008 WEEKENDOWY
» 12.04.2008 - WEEKENDOWY
» UFO - 26.07.2008 WEEKENDOWY

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: