Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend

Go down 
+15
Indiana
Reser
mariner
dex
barany
kaczor
spiter
zibi
Ptak
Mleczarz
Aligator
betonowe_buty
MICHU
delphia
dziadek
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 17:59

"Prognozy dotyczące popytu i podaży również wskazują raczej na to, że kryzys nadpodaży ropy utrzyma się. Przede wszystkim Organizacja Państw Eksportujących Ropę (OPEC) nie ma raczej zamiaru obniżyć produkcji, walcząc o zachowanie udziału w rynku i wyniszczenie konkurencji. Arabia Saudyjska, najważniejszy gracz w OPEC, liczy na to, że wysokie koszty produkcji w innych krajach złamią w końcu rywali.

Jednak amerykańskie firmy eksploatujące złoża łupkowe nauczyły się drastycznie ciąć koszty produkcji i wbrew oczekiwaniom nie wypadają z rynku. "Produkcja w USA utrzymuje się na mniej więcej stałym poziomie 9,1 mln baryłek dziennie, konfundując ekspertów, którzy od dawna przepowiadali, że niskie ceny ropy zabiją kosztowną produkcję z łupków i pozwolą zrównoważyć rynek" - pisze "The Week".

Na prognozy wpływa też powrót zjawiska pogodowego zwanego El-Nino; oczekuje się, że przyniesie ono w USA wyjątkowo ciepłą zimę. Spadnie więc zapotrzebowanie na ogrzewanie, a zatem i ropę.

"The Week" przypomina też, że do gry wraca jeden z największych niegdyś eksporterów ropy, czyli Iran, który wkrótce będzie gotów rzucić na rynek 30 mln baryłek ropy ze swych rezerw.
"

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/energetyka/the-week-cena-ropy-moze-spasc-do-20-dol-za-barylke/z20e9r

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 18:10


są równi i równiejsi

http://www.money.pl/gielda/spolka-dnia/artykul/polskie-firmy-za-granica-niektore-kraje,53,0,1956661.html


Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 18:15

mariner napisał:

są równi i równiejsi

http://www.money.pl/gielda/spolka-dnia/artykul/polskie-firmy-za-granica-niektore-kraje,53,0,1956661.html



ogranicz swój strumień świadomości
bo dostaniesz bana

Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 18:32


swego czasu user "Busia" nie wiem czy żeński czy męski
zapodał/a akcję "książki w pdf"
biblioteka zebrana
a Busi na forum niet

Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 18:34

mariner napisał:
temat- afera z Trybunałem Konstytucyjnym

sędziowie i inni prawnicy sami se ukręcili bat na siebie
orzekają kierując się literą a nie duchem prawa
są jak sprzedajne dziwki które akceptują zasady jakie im wyznaczy alfons
alfonsem w tym wypadku jest parlament który tworzy często głupie prawo
a oni- sędziowie-umywają ręce- zamiast jak uczciwi ludzie zgłaszać protest
i włączyć się w poprawę prawa to pieprzą o swojej samodzielności

przykładów na brak "mózgu" w głowach sędziów jest wiele
tłumaczenie że oni tylko orzekają zgodnie z -uwaga- obowiązującym "prawem"
jest dla mnie tłumaczeniem debilnym
A jaka dziwka jest ktos kto poparl regulamin niezgodny z zasadami, ktore glosil ?Very Happy

Poza tym rozumiem ze duch prawa jest taki jak sobie ty wymyslisz.
Jak kalemu ukrasc krowe to zle jak Kali ukrasc to dobrze, taki jets twoj duch prawa wiec przestan juz pierdolic farmazony.
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 18:36

dziadek napisał:
"Prognozy dotyczące popytu i podaży również wskazują raczej na to, że kryzys nadpodaży ropy utrzyma się. Przede wszystkim Organizacja Państw Eksportujących Ropę (OPEC) nie ma raczej zamiaru obniżyć produkcji, walcząc o zachowanie udziału w rynku i wyniszczenie konkurencji. Arabia Saudyjska, najważniejszy gracz w OPEC, liczy na to, że wysokie koszty produkcji w innych krajach złamią w końcu rywali.

Jednak amerykańskie firmy eksploatujące złoża łupkowe nauczyły się drastycznie ciąć koszty produkcji i wbrew oczekiwaniom nie wypadają z rynku. "Produkcja w USA utrzymuje się na mniej więcej stałym poziomie 9,1 mln baryłek dziennie, konfundując ekspertów, którzy od dawna przepowiadali, że niskie ceny ropy zabiją kosztowną produkcję z łupków i pozwolą zrównoważyć rynek" - pisze "The Week".

Na prognozy wpływa też powrót zjawiska pogodowego zwanego El-Nino; oczekuje się, że przyniesie ono w USA wyjątkowo ciepłą zimę. Spadnie więc zapotrzebowanie na ogrzewanie, a zatem i ropę.

"The Week" przypomina też, że do gry wraca jeden z największych niegdyś eksporterów ropy, czyli Iran, który wkrótce będzie gotów rzucić na rynek 30 mln baryłek ropy ze swych rezerw.
"

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/energetyka/the-week-cena-ropy-moze-spasc-do-20-dol-za-barylke/z20e9r


zacznę od tego nie wiem rzecz jasna do ilu USD za baryłkę spadnie cena (ani czy w ogóle spadnie/wzrośnie). Ale skomentuję kilka faktów z tego artykułu.

Faktycznie od wielu miesięcy utrzymuje się nadwyżka podaży nad popytem co widzimy w cenach. Warto jednak zwrócić uwagę że te nadwyżka nie jest wcale taka duża jakby można było odnieść wrażenie po przeczytaniu tego artykułu. Ta nadwyżka to około 2% dziennej produkcji. Skoro przy dziennej produkcji jesteśmy - faktycznie jesteśmy na rekordowych poziomach ale wbrew temu co sądzić można z lektury artykułu to nie kraje OPEC mają największy udział we wzroście produkcji. Jest on spowodowany głównie wzrostem wydobycia w USA, Rosji i Kanadzie.
To teraz od strony popytu - on też jest na rekordowych poziomach ok 95 mln baryłek dziennie. W tym kontekście informacja o 30 mln z zapasów Iranu czy nawet sprzedaż 50 mln z rezerw w USA brzmią nieco inaczej choć zapasy są oczywiście na rekordowych poziomach. A propos ropy z łupków - wydobycie się utrzymuje ale praktycznie zastopowane są nowe inwestycje a tempo spadku aktywnych odwiertów jest rekordowe. Cała branża jest też "na cenzurowanym" jeśli chodzi o pozyskiwanie nowych środków a bez tych nie będzie nowych inwestycji.

Arabusy też są mocno pociśnięte niskimi cenami i zaczynają obcinać subsydiowanie cen paliwa (UAE) czy finansowanie benefitów socjalnych. W takiej Arabi Saudyjskiej deficyt budżetowy na przyszły rok to 20% PKB. Kraje GCC prowadzą też od pół roku zbrojną interwencję w Jemenie która pochłonęła już dużo pieniędzy a pochłonie jeszcze więcej.

Generalnie wygląda to raczej na podłoże pod scenariusz w którym za ileś miesięcy/lat będzie szybki rajd na szczyty i powrót artykułów o "ropie za 200 USD"



Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 18:36

zibi napisał:
kaczor

NO i tu jest wlasnie problem zibi, wydaje ci sie ze myslsiz a ty tylko zresz i srasz i czasami zaplacisz podatki a reszta to twoje zludzenia


uuu  
taki krótki związek , a już tylko 30% zostało z dawnego kaczora
po nowym roku będziesz niczym mistrz głosił słowo i dobra nowinę lol!
A skad wiesz ze krotki?I skad wiesz ze w gole jakis jest? Laughing
Jestes tylko leszczem ktory lyka to co mu podaje i mysli jeszcze ze przy tym jest jakos specjalnie bystry Laughing
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 18:37

Wot wolnosc i liberalizm
http://www4.rp.pl/Swiat/151129894-Rosja-ogranicza-obce-oprogramowanie.html
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 18:52

kaczor napisał:
mariner napisał:
temat- afera z Trybunałem Konstytucyjnym

sędziowie i inni prawnicy sami se ukręcili bat na siebie
orzekają kierując się literą a nie duchem prawa
są jak sprzedajne dziwki które akceptują zasady jakie im wyznaczy alfons
alfonsem w tym wypadku jest parlament który tworzy często głupie prawo
a oni- sędziowie-umywają ręce- zamiast jak uczciwi ludzie zgłaszać protest
i włączyć się w poprawę prawa to pieprzą o swojej samodzielności

przykładów na brak "mózgu" w głowach sędziów jest wiele
tłumaczenie że oni tylko orzekają zgodnie z -uwaga- obowiązującym "prawem"
jest dla mnie tłumaczeniem debilnym
A jaka dziwka jest ktos kto poparl regulamin niezgodny z  zasadami, ktore glosil ?Very Happy

Poza tym rozumiem ze duch prawa jest taki jak sobie ty wymyslisz.
Jak kalemu ukrasc krowe to zle jak Kali ukrasc to dobrze, taki jets twoj duch prawa wiec przestan juz pierdolic farmazony.

Bogdan się smieje z Horna
ZdB z tego jak zaglosowalem
a Ty zawsze i wszędzie
a hooj wam w doope
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 19:13

Hehe.....już się rozniosło że Indiana akcje skupuje! Smile

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 2ln8ufd

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 19:20

a tu zupełnie inny scenariusz dla ropy

http://www.financialsense.com/contributors/roberto-aguilera/decades-low-oil-prices-shale-boom-global

książki nie czytałem więc nie znam założeń a przecież jest jakiś poziom ceny od którego opłaca się rozpoczynać inwestycję w dane złoże.


BTW - gdyby ten scenariusz się sprawdził to Chiny będą miały jeszcze jeden powód do wzrostu gospodarki
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 19:34

mariner napisał:
temat- afera z Trybunałem Konstytucyjnym

sędziowie i inni prawnicy sami se ukręcili bat na siebie
orzekają kierując się literą a nie duchem prawa
są jak sprzedajne dziwki które akceptują zasady jakie im wyznaczy alfons
alfonsem w tym wypadku jest parlament który tworzy często głupie prawo
a oni- sędziowie-umywają ręce- zamiast jak uczciwi ludzie zgłaszać protest
i włączyć się w poprawę prawa to pieprzą o swojej samodzielności

przykładów na brak "mózgu" w głowach sędziów jest wiele
tłumaczenie że oni tylko orzekają zgodnie z -uwaga- obowiązującym "prawem"
jest dla mnie tłumaczeniem debilnym

To ciekawe. Duch prawa powinien być zatem ujęty w zapisie - poprzez informacje dlaczego i po co zostal utworzony każdy paragraf.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 19:58

dex napisał:
mariner napisał:
temat- afera z Trybunałem Konstytucyjnym

sędziowie i inni prawnicy sami se ukręcili bat na siebie
orzekają kierując się literą a nie duchem prawa
są jak sprzedajne dziwki które akceptują zasady jakie im wyznaczy alfons
alfonsem w tym wypadku jest parlament który tworzy często głupie prawo
a oni- sędziowie-umywają ręce- zamiast jak uczciwi ludzie zgłaszać protest
i włączyć się w poprawę prawa to pieprzą o swojej samodzielności

przykładów na brak "mózgu" w głowach sędziów jest wiele
tłumaczenie że oni tylko orzekają zgodnie z -uwaga- obowiązującym "prawem"
jest dla mnie tłumaczeniem debilnym

To ciekawe. Duch prawa powinien być zatem ujęty w zapisie - poprzez informacje dlaczego i po co zostal utworzony każdy paragraf.

jest nie kradnij
wszelkie odstępstwa to patologia
nie zabijaj
pomroczność jasna czy ciemna tego nie usprawiedliwia
przestań filozować jak inni
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 20:22



wszystkich oszustów co ukradli starym ludziom kasę
na tzw wnuczka
bym skazał na karę śmierci i sam bym ją z przyjemnością wykonał jako kat

Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 20:52

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/9108630,seks-na-zywo-w-teatrze-protestujacy-chcieli-zablokowac-spektakl-zdjecia-i-film,id,t.html

Cytat :
Protest przed Teatrem Polskim we Wrocławiu zorganizowała Krucjata Różańcowa za Ojczyznę


dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 22:05

OpCjOnEr napisał:
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/9108630,seks-na-zywo-w-teatrze-protestujacy-chcieli-zablokowac-spektakl-zdjecia-i-film,id,t.html

Cytat :
Protest przed Teatrem Polskim we Wrocławiu zorganizowała Krucjata Różańcowa za Ojczyznę


dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

mam w doopie twoich przydupasów

wal się
jestem mariner i nie boję się powiedzieć że jesteście pojebani
wypierdalać
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 22:15

OpCjOnEr napisał:
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/9108630,seks-na-zywo-w-teatrze-protestujacy-chcieli-zablokowac-spektakl-zdjecia-i-film,id,t.html

Cytat :
Protest przed Teatrem Polskim we Wrocławiu zorganizowała Krucjata Różańcowa za Ojczyznę


dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

złodziej se cieszy
\wypierdalaj                  żółta żółta  dziadek
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 22:22

Dziadek: Dex ostatnio pisał o jednym kontrakcie zawracającym trend. Mamy już naprawdę bardzo tanio, spora część spółek jest do kupienia za kilkuletnią dywidendę. Więc nawet jakby dalej spadało, to świetnie, dokupię w jeszcze lepszej cenie. Akcji dobrych firm nie kupuję w celu sprzedaży na 2gr zysku, tylko na szczycie hossy, czyli co najmniej za kilka lat.
Na razie wykonałem tylko 15% planu zakupów na listopad, jeszcze czekam na zwałkę KGHM (to może kilka miechów potrwać), CEZ, bańków i kilku energetycznych spółek. Na pewno też dołożę Bogdanki jak jeszcze poleci, no i Taurona za 0,28 C/WK :-)
Od zawsze chciałem kupić kilka spółek, tyle że za połowę ceny. Obecnie ceny są od połowy do 1/3 tego co normalnie, krew się leje, więc w końcu pomyślałem - jak nie teraz to kiedy?
Mam nadzieję na dalszą konsolidację, w grudniu będzie nowa kasa to chętnie dokupię znowu, oczywiście chętnie niżej Laughing
Powrót do góry Go down
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6370
Registration date : 22/12/2011

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 22:33

mariner napisał:
kaczor napisał:
mariner napisał:
temat- afera z Trybunałem Konstytucyjnym

sędziowie i inni prawnicy sami se ukręcili bat na siebie
orzekają kierując się literą a nie duchem prawa
są jak sprzedajne dziwki które akceptują zasady jakie im wyznaczy alfons
alfonsem w tym wypadku jest parlament który tworzy często głupie prawo
a oni- sędziowie-umywają ręce- zamiast jak uczciwi ludzie zgłaszać protest
i włączyć się w poprawę prawa to pieprzą o swojej samodzielności

przykładów na brak "mózgu" w głowach sędziów jest wiele
tłumaczenie że oni tylko orzekają zgodnie z -uwaga- obowiązującym "prawem"
jest dla mnie tłumaczeniem debilnym
A jaka dziwka jest ktos kto poparl regulamin niezgodny z  zasadami, ktore glosil ?Very Happy

Poza tym rozumiem ze duch prawa jest taki jak sobie ty wymyslisz.
Jak kalemu ukrasc krowe to zle jak Kali ukrasc to dobrze, taki jets twoj duch prawa wiec przestan juz pierdolic farmazony.

Bogdan się smieje z Horna
ZdB z tego jak zaglosowalem
a Ty zawsze i wszędzie
a hooj wam w doope

Michu już dawno rozpracował mafię prokuratorsko-sądowniczą i walczy z nią jak ostatni sprawiedliwy, choć wciąż bez szans na powodzenie.

Ludzie są zazdrośni i jak sami nie mieli okazji zobaczyć kawałka świata, to piszą takie rzeczy. Ja to wszędzie byłem i wiele widziałem. Czasem opowiem coś o moich przygodach. Ostatnio Thorgal mi przypomniał jak w Lyonie zdemolowaliśmy jedną 'auberge'. Przypadkiem wdepnęliśmy tam na quenelle z dodatkiem salade lyonnaise, a skończyło się na beaujolais nouveau i wizycie na komisariacie miejscowej policji. Cisnęliśmy wtedy z Paryża do Marsyli, gdzie czekał już na nas tramp specjalnego przeznaczenia (nie mogę niestety nic więcej o tym napisać). Horna też opłynąłem.
Powrót do góry Go down
Online
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 22:46


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 22:49

Indiana napisał:
Dziadek: Dex ostatnio pisał o jednym kontrakcie zawracającym trend. Mamy już naprawdę bardzo tanio, spora część spółek jest do kupienia za kilkuletnią dywidendę. Więc nawet jakby dalej spadało, to świetnie, dokupię w jeszcze lepszej cenie. Akcji dobrych firm nie kupuję w celu sprzedaży na 2gr zysku, tylko na szczycie hossy, czyli co najmniej za kilka lat.
Na razie wykonałem tylko 15% planu zakupów na listopad, jeszcze czekam na zwałkę KGHM (to może kilka miechów potrwać), CEZ, bańków i kilku energetycznych spółek. Na pewno też dołożę Bogdanki jak jeszcze poleci, no i Taurona za 0,28 C/WK :-)
Od zawsze chciałem kupić kilka spółek, tyle że za połowę ceny. Obecnie ceny są od połowy do 1/3 tego co normalnie, krew się leje, więc w końcu pomyślałem - jak nie teraz to kiedy?
Mam nadzieję na dalszą konsolidację, w grudniu będzie nowa kasa to chętnie dokupię znowu, oczywiście chętnie niżej Laughing
...
Zgadzam się z Tobą a co do Taurona i KGHM to nawet bardzo się zgadzam, co do Bogdanki jestem nieco sceptyczny bo ta branża mi nie leży ale warto obserwować! pzdr d......

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 22:51

Zygmunt de Bill napisał:
mariner napisał:
kaczor napisał:
mariner napisał:
temat- afera z Trybunałem Konstytucyjnym

sędziowie i inni prawnicy sami se ukręcili bat na siebie
orzekają kierując się literą a nie duchem prawa
są jak sprzedajne dziwki które akceptują zasady jakie im wyznaczy alfons
alfonsem w tym wypadku jest parlament który tworzy często głupie prawo
a oni- sędziowie-umywają ręce- zamiast jak uczciwi ludzie zgłaszać protest
i włączyć się w poprawę prawa to pieprzą o swojej samodzielności

przykładów na brak "mózgu" w głowach sędziów jest wiele
tłumaczenie że oni tylko orzekają zgodnie z -uwaga- obowiązującym "prawem"
jest dla mnie tłumaczeniem debilnym
A jaka dziwka jest ktos kto poparl regulamin niezgodny z  zasadami, ktore glosil ?Very Happy

Poza tym rozumiem ze duch prawa jest taki jak sobie ty wymyslisz.
Jak kalemu ukrasc krowe to zle jak Kali ukrasc to dobrze, taki jets twoj duch prawa wiec przestan juz pierdolic farmazony.

Bogdan się smieje z Horna
ZdB z tego jak zaglosowalem
a Ty zawsze i wszędzie
a hooj wam w doope

Michu już dawno rozpracował mafię prokuratorsko-sądowniczą i walczy z nią jak ostatni sprawiedliwy, choć wciąż bez szans na powodzenie.

Ludzie są zazdrośni i jak sami nie mieli okazji zobaczyć kawałka świata, to piszą takie rzeczy. Ja to wszędzie byłem i wiele widziałem. Czasem opowiem coś o moich przygodach. Ostatnio Thorgal mi przypomniał jak w Lyonie zdemolowaliśmy jedną 'auberge'. Przypadkiem wdepnęliśmy tam na quenelle z dodatkiem salade lyonnaise, a skończyło się na beaujolais nouveau i wizycie na komisariacie miejscowej policji. Cisnęliśmy wtedy z Paryża do Marsyli, gdzie czekał już na nas tramp specjalnego przeznaczenia (nie mogę niestety nic więcej o tym napisać). Horna też opłynąłem.

no nic trudno
powodzenia

Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30243
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 22:53

kaczor napisał:
zibi napisał:
kaczor

NO i tu jest wlasnie problem zibi, wydaje ci sie ze myslsiz a ty tylko zresz i srasz i czasami zaplacisz podatki a reszta to twoje zludzenia


uuu  
taki krótki związek , a już tylko 30% zostało z dawnego kaczora
po nowym roku będziesz niczym mistrz głosił słowo i dobra nowinę lol!
A skad wiesz ze krotki?I skad wiesz ze w gole jakis jest? Laughing
Jestes tylko leszczem ktory lyka to co mu podaje i mysli jeszcze ze przy tym jest jakos specjalnie bystry Laughing  

wiem że związek nie krótki , a długi Wink bo kobitka brała cię na wszelkie sposoby
a do tego powiem ci że za punkt honoru ma to że będziesz klekał częściej aniżeli inni klekają

taka to na oczach innych kończy się wyznaniowa wolność lol!

nawet o czarnych po spowiedzi złego słowa nie powiesz Suspect

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Mleczarz
Fake Profil Hiob Team
Mleczarz


Liczba postów : 3203
Location : HIOB
Registration date : 09/02/2009

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 22:58

mariner napisał:

młody Morawiecki ma zajebiście dobrą opinię
obaczym czy się nie sqrwi
mam nadzieję że nie


"Agent opowiadał potem, że dotarł do mieszkania, z którego zabrał go inny działacz i innym samochodem po półgodzinnym krążeniu po mieście dotarli na skraj nieznanego mu osiedla. Następnie agent i działacz SW odbyli kawałek drogi pieszo, by wsiąść do jeszcze jednego samochodu, prowadzonego przez kolejnego działacza Solidarności Walczącej. Dopiero z nim po godzinie jazdy przez miasto agent dotarł do następnego, nieznanego mu osiedla i prowadzony był przez podwórka, na których nie było żadnych tabliczek czy numerów bram, mogących zawierać nazwę ulicy. Tak trafił do mieszkania, do którego po godzinie przyszedł Morawiecki.
Po spotkaniu agent bardzo się starał zorientować, gdzie jest. Zapamiętał, że droga samochodem z miejsca spotkania na dworzec trwała blisko godzinę. W rzeczywistości spotkanie agenta z Morawieckim miało miejsce w mieszkaniu Stefanii Żabińskiej przy ulicy Komandorskiej - kilkaset metrów od wrocławskiego głównego dworca PKP. Informacje, zebrane przez agenta, w najmniejszym stopniu nie przydały się do ustalenia przez SB, gdzie przebywa Kornel Morawiecki."


Czytaj więcej na http://nowahistoria.interia.pl/prl/news-kornel-morawiecki-i-szesc-lat-esbeckiego-poscigu,nId,1713209#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Powrót do góry Go down
Mleczarz
Fake Profil Hiob Team
Mleczarz


Liczba postów : 3203
Location : HIOB
Registration date : 09/02/2009

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 23:18

święta się zblizają
trzeba sie będzie niebawem kąpać
i wyprać skarpetki
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 23:32

Czarna owca napisał:
święta się zblizają
trzeba sie będzie niebawem kąpać
i wyprać skarpetki
...
Nie przesadzaj, w końcu czarny kolor zobowiązuje! Smile

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Mleczarz
Fake Profil Hiob Team
Mleczarz


Liczba postów : 3203
Location : HIOB
Registration date : 09/02/2009

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 23:36

dziadek napisał:
Czarna owca napisał:
święta się zblizają
trzeba sie będzie niebawem kąpać
i wyprać skarpetki
...
Nie przesadzaj, w końcu czarny kolor zobowiązuje! Smile

zatem wybielę sie na Wielkanoc
będę barankiem bożym
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Lis 2015, 23:38

mariner napisał:
dex napisał:
mariner napisał:
temat- afera z Trybunałem Konstytucyjnym

sędziowie i inni prawnicy sami se ukręcili bat na siebie
orzekają kierując się literą a nie duchem prawa
są jak sprzedajne dziwki które akceptują zasady jakie im wyznaczy alfons
alfonsem w tym wypadku jest parlament który tworzy często głupie prawo
a oni- sędziowie-umywają ręce- zamiast jak uczciwi ludzie zgłaszać protest
i włączyć się w poprawę prawa to pieprzą o swojej samodzielności

przykładów na brak "mózgu" w głowach sędziów jest wiele
tłumaczenie że oni tylko orzekają zgodnie z -uwaga- obowiązującym "prawem"
jest dla mnie tłumaczeniem debilnym

To ciekawe. Duch prawa powinien być zatem ujęty w zapisie - poprzez informacje dlaczego i po co zostal utworzony każdy paragraf.

jest nie kradnij
wszelkie odstępstwa to patologia
nie zabijaj
pomroczność jasna czy ciemna tego nie usprawiedliwia
przestań filozować jak inni

A czy państwo które pilnuje żeby nie kraść może przymusem nakładać podatek na walkę ze złodziejami? A czy ci którzy pilnują przestrzegania prawa zabraniającego zabijać mogą mieć monopol na karanie śmiercią? Czy prawo nie powinno dotyczyć nie tylko obywateli, ale także państwa?

Twoja odpowiedź? Nie filozuj.
Jak możesz się dziwić, że sądy traktują prawo bezmyślnie, jeśli sam nie widzisz sensu w myśleniu o tym?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptyNie 22 Lis 2015, 03:12

qrde nie mam co jarac to sie najebalem  dobryżartdobryżartdobryżart


thc-faza o klase lepsza od alkoholowej no ale jak sie nie ma co sie lubi to sie chleje co sie ma  Basketball
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 EmptyNie 22 Lis 2015, 03:26

chyba mendy mi dealera skasowaly bo trzeci tydzien sie poczta zglasza Surprised


Zawsze mial od reki i dosc dobre po 2pkt/g i buj chombki strzelil koncierta nie budiet; raz jak dwojke mi sprzedal to takie na wypasie bylo ze calosc to 2 wielkie jebitne skrecony topy jakiegos haze,a a faza niesamowita juz po pierwszym
machu strong indica myslalem ze mi sie glowa dzieli na kwalki ale jednoczesnie przyjemne to bylo Laughing a rano jak mlody bog zero zamuly... pewnie na jakiejs Cannie wyrosniete bez chemii i chooy


bym wiedzial to bym zapasy zrobil a tak to pizda ciemna - nawet lufki do zgrzania juz nie mam bo zgrzalem w czwartek Evil or Very Mad  kuj i chamieni qpa
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend   UFO  21 - 22 11  2015 r. Weekend - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 21 - 22 11 2015 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» UFO 10 -11 01 2015 r. Weekend
» UFO 28 - 29 03 2015 r.Weekend
» UFO 13 - 14 06 2015 r. Weekend
» UFO 08 - 09 08 2015 r. Weekend
» UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: