Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 22 06 2016 r.

Go down 
+16
Frater
Aligator
barany
SYLWESTER
Indiana
dex
Sir Nick
kaczor
delphia
mariner
REALISTA
MICHU
thorgall
Reser
ból i cierpienie
dziadek
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 22 06  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 06 2016 r.   UFO 22 06  2016 r. - Page 5 EmptyCzw 23 Cze 2016, 00:22

dex napisał:
OpCjOnEr napisał:
Indiana napisał:
To widzisz Opcjoner, wczoraj byłem na stacji, kupiłem butle z gazem do firmy i jakieś oleje, za ponad dwie stówki, wystawili mi fakturę, chwilę jeszcze pokręciłem się po sklepie i obsługa mnie pożegnała. W aucie kapnąłem się, że przecież nie zapłaciłem, bo był duży ruch i wszyscy się zagapili. No to wróciłem, zapłaciłem, bardzo mi podziękowali, miałem w końcu w ręce fakturę z potwierdzeniem zapłaty więc byłem "kryty".

I popatrz na to zdarzenie tak: wczoraj nie chcąc kogoś oszwabić z całej dniówki (obsługa musi się złożyć na manko) wydałem 200zł, a dzisiaj zapomniany klient przywiózł mi dwa koła reszty ze starej faktury, na giełdzie zarobiłem kolejne dwa-trzy koła, a dodatkowo trafił się dobry, bogaty klient i podpisałem bardzo korzystną umowę. W sumie zwrot z wczorajszej uczciwości mam można powiedzieć pięćdziesięciokrotny. Nie warto być uczciwym?

Ale nie ma żadnego namacalnego dowodu, że to wczoraj miało cokolwiek wspólnego z tym dzisiaj. Równie dobrze mogłes nie zapłacić tych fucktur a też nie wiesz czy by te pozostałe zdarzenia się nie zdarzyły.
Moim zdaniem związek między tym jest pozorny. Co, gdybyś nie zapłacił to by dziś korby nie było? Przecież to niedorzeczne. Cool

A jednak wiara w sprawiedliwość i powracającą karmę jest powszechna, więc widocznie jest korzystna ewolucyjnie. Co wystarczy jako dowód, że jednak taki światopogląd nie jest całkiem niedorzeczny.

jest taki film "Frequencies - OXV: The Manual" z 2013 r
gdzie szczęście, jak i nieszczęście oraz sposób odbierania i przetwarzania uczyć, myśii, i świata, zależy od częstotliwosci człowieka (oczywiście to film SF) Smile

http://torrenty.pl/4013205-frequencies-2013-480p-brrip-xvid-ac3-j25-n
Powrót do góry Go down
ból i cierpienie
Fake Profil Hiob Team
ból i cierpienie


Liczba postów : 2644
Location : HIOB
Registration date : 25/01/2008

UFO 22 06  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 06 2016 r.   UFO 22 06  2016 r. - Page 5 EmptyCzw 23 Cze 2016, 00:23

Księga ulicy powiada
kto okradł Lidla
tego czeka na kasie posada
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 22 06  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 06 2016 r.   UFO 22 06  2016 r. - Page 5 EmptyCzw 23 Cze 2016, 00:27

kaczor napisał:
dex napisał:
OpCjOnEr napisał:
Indiana napisał:
To widzisz Opcjoner, wczoraj byłem na stacji, kupiłem butle z gazem do firmy i jakieś oleje, za ponad dwie stówki, wystawili mi fakturę, chwilę jeszcze pokręciłem się po sklepie i obsługa mnie pożegnała. W aucie kapnąłem się, że przecież nie zapłaciłem, bo był duży ruch i wszyscy się zagapili. No to wróciłem, zapłaciłem, bardzo mi podziękowali, miałem w końcu w ręce fakturę z potwierdzeniem zapłaty więc byłem "kryty".

I popatrz na to zdarzenie tak: wczoraj nie chcąc kogoś oszwabić z całej dniówki (obsługa musi się złożyć na manko) wydałem 200zł, a dzisiaj zapomniany klient przywiózł mi dwa koła reszty ze starej faktury, na giełdzie zarobiłem kolejne dwa-trzy koła, a dodatkowo trafił się dobry, bogaty klient i podpisałem bardzo korzystną umowę. W sumie zwrot z wczorajszej uczciwości mam można powiedzieć pięćdziesięciokrotny. Nie warto być uczciwym?

Ale nie ma żadnego namacalnego dowodu, że to wczoraj miało cokolwiek wspólnego z tym dzisiaj. Równie dobrze mogłes nie zapłacić tych fucktur a też nie wiesz czy by te pozostałe zdarzenia się nie zdarzyły.
Moim zdaniem związek między tym jest pozorny. Co, gdybyś nie zapłacił to by dziś korby nie było? Przecież to niedorzeczne. Cool

A jednak wiara w sprawiedliwość i powracającą karmę jest powszechna, więc widocznie jest korzystna ewolucyjnie. Co wystarczy jako dowód, że jednak taki światopogląd nie jest całkiem niedorzeczny.

To po prostu ludzka potrzeba sprawiedliwosci wynikajaca ze spolecznych ograniczen.
Nie ma zadnej karmy to oczywiste

dokładniej jest wyposażanie w zestaw algorytmów, a każdy algorytm niesie wartość energetyczną.

w uproszczeniu religijnym/tj w sanatana dharmie i buddyźmie tą wartość zbiorową nazywa się to karmą.
Smile
nie dziedziczy karmy osobowość, bo osoba jest tymczasowym zestawem/zbiorem cech. zbiory te są czasowo kaczorami, opcjonerami, indianami, natomiast cechy/zdolności kradzenia, oszczędzania, ucziwości lub rozumowania mają kontynuacje algorytmiczną tudzież karmiczną jak kto woli. clown
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 22 06  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 06 2016 r.   UFO 22 06  2016 r. - Page 5 EmptyCzw 23 Cze 2016, 00:48


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO 22 06  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 06 2016 r.   UFO 22 06  2016 r. - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 22 06 2016 r.
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» UFO - 20 01 2016 r.
» UFO - 08 02 2016 r.
» UFO - 17 03 2016 r.
» UFO - 06 04 2016 r.
» UFO - 25 04 2016 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: