Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 22 07 2016 r.

Go down 
+15
zibi
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Janko Traderroo
thorgall
Frater
Małolat
kaczor
dex
Nadaje ze Stronia
Osły
MICHU
ból i cierpienie
Reser
delphia
dziadek
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 16:29

Innymi słowy Eskimos wcale nie musiał fucktycznie nabywać ani posiadać waluty, w której rzekomo udzielał kredytu! Stawał się wtedy graczem [w chuja] z kredytobiorcą i rynkiem.
I z tą definicją też sie zgadzam - to nie były kredyty walutowe gdyż kredyt walutowy należy spłacać w walucie tej samej, w której został zaciągnięty. Frankowicze powinni mieć do spłaty co miesiąc w CHF a nie w PLN ale wtedy Eskimosowi by się cyferki nie zgadzały.

Kredyt "denominowany" czyli po prostu ściema... takie osztustwo jak te polisolokaty z dupy.
Dla przykładu pożyczam Kowalskiemu 100zł "denominowane" w butelkach wody mineralnej wycenionej wg mojej wyceny - ale oddaje mi w cashu.


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Pią 22 Lip 2016, 16:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30136
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 16:32

dex napisał:
thorgall napisał:
Tylko przez letkie ukrócenie złodziejstwa.
http://next.gazeta.pl/next/7,151245,20435177,rzad-bedzie-miec-z-czego-finansowac-500-plus-zobaczcie-jak.html#BoxBizLink

Starczy pieniędzy na 500+.
Wystarczy, że opodatkujemy wodę, co jest pewną formą rekompensowania sobie wartości przestrzeni.
Niezbyt dokładną, ale lepsze to niż opodatkowanie pracy.

http://wyborcza.biz/biznes/1,147750,19903443,koniec-taniego-lania-wody-pora-na-rachunki-rzad-pis-szykuje.html
to sobie znalazłeś źródło informacji dobryżart

o 500+ jebali ,że się mało nie posrali ,z tu teraz cicho jak makiem zasiał

teraz młyn z wody robią , a znając rozejdzie się po kościach tak jak z podwyżkami dla posłów
znów kaczor darmo piany nabije wariat

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 16:36

Pierdolec kosmiczny na kanadyjskim!
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 16:40

Czyli PiS dojdzie do UKŁADU Laughing Laughing 

Okaże się, że Eskimostwo wydymało naród kilka razy [opcje walutowe, frankowicze, afera Amber Gold, OFE itp] i zwiało jak rudy lis zagranicę z główną kanalią Vincentym R. na czele Evil or Very Mad

A później Lolek pomści śmierć Bolka (czy tam odwrotnie - cholera wie), wypowiemy wojnę Rosji a 10.kwietnia będzie świętem narodowym.


Jeszcze ustawa deubekizacyjna i lustracja wsystkich po kolei z Osłami i thorgallem na czele dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 16:50

OpCjOnEr napisał:
Innymi słowy Eskimos wcale nie musiał fucktycznie nabywać ani posiadać waluty, w której rzekomo udzielał kredytu! Stawał się wtedy graczem [w chuja] z kredytobiorcą i rynkiem.
I z tą definicją też sie zgadzam - to nie były kredyty walutowe gdyż kredyt walutowy należy spłacać w walucie tej samej, w której został zaciągnięty. Frankowicze powinni mieć do spłaty co miesiąc w CHF a nie w PLN ale wtedy Eskimosowi by się cyferki nie zgadzały.

Kredyt "denominowany" czyli po prostu ściema... takie osztustwo jak te polisolokaty z dupy.
Dla przykładu pożyczam Kowalskiemu 100zł "denominowane" w butelkach wody mineralnej wycenionej wg mojej wyceny - ale oddaje mi w cashu.

Przeciez kredytobiorcy moga splacac w walucie wiec o czym ty piszesz?

I Myslsiz ze bank sie nei zabezpieczal?Poczytaj co to CIRS na przyklad, bank zarabia tylko an odsetkach,spreadach i prowizjach czyli BEZ RYZYKA.
Jakby bank chcial zagrac na umocnienie PLN to mogl sobie tanio otworzyc pozycje na forexie a nie jebac sie z kredytem.

TY opcjo tyle samo wiesz o tym co ci fachowcy od prezydenta czyli chuja wiesz Very Happy
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 16:58

OpCjOnEr napisał:
Czyli PiS dojdzie do UKŁADU Laughing Laughing 

Okaże się, że Eskimostwo wydymało naród kilka razy [opcje walutowe, frankowicze, afera Amber Gold, OFE itp] i zwiało jak rudy lis zagranicę z główną kanalią Vincentym R. na czele Evil or Very Mad

A później Lolek pomści śmierć Bolka (czy tam odwrotnie - cholera wie), wypowiemy wojnę Rosji a 10.kwietnia będzie świętem narodowym.


Jeszcze ustawa deubekizacyjna i lustracja wsystkich po kolei z Osłami i thorgallem na czele
dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart
Już tam dajcie spokój Osiołowi, Jego już ukarali obniżając Mu emeryture i to dwa razy Shocked
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 17:06

Dziadek! Tauron mi w końcu wylazł na plus (na razie 1 grosz) )- cieszę się bo go mam najwięcej Laughing Trzymasz dalej, bo jakoś razem kupowaliśmy? Dobierałeś niżej?
Z innych spółek które kupowałem rok temu najlepiej Bogdanka wyskoczyła w górę, tyle że tego mam 3x mniej niż Taurona scratch Ale cóż, grunt że nic z moich zakupów nie zbańczyło, jedynie Orange mam na większej stracie, bo brałem po 6,70 a jest po piątaku (tyle dobrze że mam tego tylko za 2 koła), ale też trzymam, Tauron gorzej stał a wyszedł na prostą. No i te dywidendy spodziewane, blok w Jaworznie idzie ładnie do góry, da zarobić w przyszłości Basketball
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 17:08

Dzisiaj prosciutka sesyjka. Smile

500 pkt dzisiaj jeszcze nie ma/ zbraklo 30 pkt Very Happy / ale zarabianie jeszcze nigdy nie bylo tak proste. clown

Wystarczylo sobie uzmyslowic, ze wszystko dzieje sie w 100 pkt od p.zwrotnego 10.071.

No i przede wszystkim notacja i jej zmiany: to tutaj jest klucz. Smile
Zeby bylo wiadomo jak interpretowac p.zwrotne.

Wiadomym tez bylo ze bedzie ostre trzepanko bo czosnek jak to czosnek
najsamprzód musi sprawdzic bileciki i wytrzepac gapowiczów clown
a pozbawic marzen o szybkim i latwym zarobku. clown

Brak jest sygnalów za 1gr za to sa utracone korzysci z 1330 pkt w 3 dni. clown
Delta jakby troche wieksza. clown
Ale co tam na biednych nie trafilo. clown
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 17:15

OpCjOnEr napisał:
Innymi słowy Eskimos wcale nie musiał fucktycznie nabywać ani posiadać waluty, w której rzekomo udzielał kredytu! Stawał się wtedy graczem [w chuja] z kredytobiorcą i rynkiem.
I z tą definicją też sie zgadzam - to nie były kredyty walutowe gdyż kredyt walutowy należy spłacać w walucie tej samej, w której został zaciągnięty. Frankowicze powinni mieć do spłaty co miesiąc w CHF a nie w PLN ale wtedy Eskimosowi by się cyferki nie zgadzały.

Kredyt "denominowany" czyli po prostu ściema... takie osztustwo jak te polisolokaty z dupy.
Dla przykładu pożyczam Kowalskiemu 100zł "denominowane" w butelkach wody mineralnej wycenionej wg mojej wyceny - ale oddaje mi w cashu.

Opcjo tyle razy było juz wałkowane.

Załóżmy tak jak piszesz bank nie ma CHF i pożycza w PLN.

To oznacza 2 rzeczy:
1) bank wystawił się na ryzyko walutowe (tzn jeżeli kurs będzie spadał to straci) - tyle że do otworzenia pozycji na rynku walutowym nie potrzebuje dawać kredytu
2) bank traci automatycznie na różnicy stóp (sam ma co najmniej WIBID a pożycza po LIBOR dla ułatwienia marża ta sama)


gdyby uznać że te umowy kredytowe są nieważne (jest to mozliwe) to oznacza że nie ma tez kredytobiorcy. Wszystkie takie umowy przestaną obowiązywać. Konsekwencje są takie że:

1. Bank
- zwraca wszystkie wpłacone przez kredytobiorcę kwoty


2. Kredytobiorca
- nie jest kredytobiorcą ale musi zwrócić natychmiast całą kwotę otrzymaną od banku
- zostaje z nieruchomością
- jeżeli nie zostaje z nieruchomością to bank może zaliczyć na poczet spłaty kwoty głównej

Oczywiście część banków w wyniku takich operacji zbankrutuje, część kredytobiorców pójdzie na bruk
Powrót do góry Go down
ból i cierpienie
Fake Profil Hiob Team
ból i cierpienie


Liczba postów : 2644
Location : HIOB
Registration date : 25/01/2008

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 17:17

OpCjOnEr napisał:
No i to ma róść czy to ma spadać?

Wszystko jedno
Masz stracić
a maszynka Z ma zarobić
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 17:17

Indiana napisał:
Dziadek! Tauron mi w końcu wylazł na plus (na razie 1 grosz)  )- cieszę się bo go mam najwięcej Laughing  Trzymasz dalej, bo jakoś razem kupowaliśmy? Dobierałeś niżej?
Z innych spółek które kupowałem rok temu najlepiej Bogdanka wyskoczyła w górę, tyle że tego mam 3x mniej niż Taurona scratch  Ale cóż, grunt że nic z moich zakupów nie zbańczyło, jedynie Orange mam na większej stracie, bo brałem po 6,70 a jest po piątaku (tyle dobrze że mam tego tylko za 2 koła), ale też trzymam, Tauron gorzej stał a wyszedł na prostą. No i te dywidendy spodziewane, blok w Jaworznie idzie ładnie do góry, da zarobić w przyszłości Basketball
...
Mam Tauron, dobierałem dwa razy,nie mam zamiaru sprzedawać. Brałem po 2.83 , 2.50 i 2.43! Nie będę tego sprzedawał, przekaże córce która zaczęła się interesować rynkami, na razie kasowym!

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 17:19

MICHU napisał:
Dzisiaj prosciutka sesyjka. Smile

500 pkt dzisiaj jeszcze nie ma/ zbraklo 30 pkt  Very Happy / ale zarabianie jeszcze nigdy nie bylo tak proste. clown

Wystarczylo sobie uzmyslowic, ze wszystko dzieje sie w 100 pkt od p.zwrotnego 10.071.

No i przede wszystkim notacja i jej zmiany: to tutaj jest klucz. Smile
Zeby bylo wiadomo jak interpretowac p.zwrotne.

Wiadomym tez bylo ze bedzie ostre trzepanko bo czosnek jak to czosnek
najsamprzód musi sprawdzic bileciki i wytrzepac gapowiczów clown
a pozbawic marzen o szybkim i latwym zarobku. clown

Brak jest sygnalów za 1gr za to sa utracone korzysci z 1330 pkt w 3 dni.  clown
Delta jakby troche wieksza. clown
Ale co tam na biednych nie trafilo.  clown
...
Michu, wklej wykres i statement czyli jak mówi p. Zdzisław, graficzną wizualizację Twoich zmagań z rynkiem. Inaczej to będzie zwykłe bajanie!

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 17:20

kaczor napisał:
OpCjOnEr napisał:
Innymi słowy Eskimos wcale nie musiał fucktycznie nabywać ani posiadać waluty, w której rzekomo udzielał kredytu! Stawał się wtedy graczem [w chuja] z kredytobiorcą i rynkiem.
I z tą definicją też sie zgadzam - to nie były kredyty walutowe gdyż kredyt walutowy należy spłacać w walucie tej samej, w której został zaciągnięty. Frankowicze powinni mieć do spłaty co miesiąc w CHF a nie w PLN ale wtedy Eskimosowi by się cyferki nie zgadzały.

Kredyt "denominowany" czyli po prostu ściema... takie osztustwo jak te polisolokaty z dupy.
Dla przykładu pożyczam Kowalskiemu 100zł "denominowane" w butelkach wody mineralnej wycenionej wg mojej wyceny - ale oddaje mi w cashu.

Przeciez kredytobiorcy moga splacac w walucie wiec o czym ty piszesz?

I Myslsiz ze bank sie nei zabezpieczal?Poczytaj co to CIRS na przyklad, bank zarabia tylko an odsetkach,spreadach i prowizjach czyli BEZ RYZYKA.
Jakby bank chcial zagrac na umocnienie PLN to mogl sobie tanio otworzyc pozycje na forexie a nie jebac sie z kredytem.

TY opcjo tyle samo wiesz o tym co ci fachowcy od prezydenta czyli chuja wiesz Very Happy

A brokerzy forexowi zarabiają tylko na spreadach jakie płaci klient i nie ma konfliktu interesów. Smile   Przypadki grania przeciw klientom nie są znane.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 17:24

kaczor napisał:
OpCjOnEr napisał:
Innymi słowy Eskimos wcale nie musiał fucktycznie nabywać ani posiadać waluty, w której rzekomo udzielał kredytu! Stawał się wtedy graczem [w chuja] z kredytobiorcą i rynkiem.
I z tą definicją też sie zgadzam - to nie były kredyty walutowe gdyż kredyt walutowy należy spłacać w walucie tej samej, w której został zaciągnięty. Frankowicze powinni mieć do spłaty co miesiąc w CHF a nie w PLN ale wtedy Eskimosowi by się cyferki nie zgadzały.

Kredyt "denominowany" czyli po prostu ściema... takie osztustwo jak te polisolokaty z dupy.
Dla przykładu pożyczam Kowalskiemu 100zł "denominowane" w butelkach wody mineralnej wycenionej wg mojej wyceny - ale oddaje mi w cashu.

Przeciez kredytobiorcy moga splacac w walucie wiec o czym ty piszesz?

I Myslsiz ze bank sie nei zabezpieczal?Poczytaj co to CIRS na przyklad, bank zarabia tylko an odsetkach,spreadach i prowizjach czyli BEZ RYZYKA.
Jakby bank chcial zagrac na umocnienie PLN to mogl sobie tanio otworzyc pozycje na forexie a nie jebac sie z kredytem.

TY opcjo tyle samo wiesz o tym co ci fachowcy od prezydenta czyli chuja wiesz Very Happy
A Ty udajesz naiwnego czy jeszcze mniej wiesz od Opcja ??? czyli mniej niz huja wielkiego huja wiesz  Smile

"Jakby bank chcial zagrac na umocnienie PLN to mogl sobie tanio otworzyc pozycje na forexie a nie jebac sie z kredytem."

na forexie to Goldman  wyjebałby  Sachsa  Very Happy a sztuka jebac goja a nie zyda
i  powiedz jakim cudem wyjebalby leszcza na miliardy ?? tak jak sie stalo i na czym mozna ukrasc prawdziwe ,realne pieniadze - wypracowane pieniadze a nie wydrukowane

a tak to  " do forexu" wciagneli podstepem setki tysiecy normalnych ludzi - nie spekulantow
i kurs oczywiscie jest w pelni sterowany przez wielkie banki - a wiec dokladnie wiedzieli jaki bedzie w przyszlosci
to był oczywisty rabunek w biały dzien nieswiadomych niczego ludzi pracy
I ZA TAKIE COS POWINNI PRZYWRÓCIĆ KS ( napalic w piecach  Mad  Mad )

Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 17:32

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Qpl36p

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 17:43

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:

MICHU napisał:

   Pingwin a Ty dalej grasz na demo i w automacie ? clown

 
dalej demo, ale właśnie zapuszczam pierwszy automat na realu. Smile
niestety nie dotarłem do poziomu bogdana, więc na razie 1 automat na 1 instrumencie z 1 transakcją dziennie.

tyle że rodzinka mi się w niedzielę na głowę zwala na 2 tygodnie plus pies, więc będę przygnieciony, czyli musi to poczekać na ciąg dalszy. ale będę informował. Very Happy


słowo się rzekło, pierwsze 4 transakcje czyli 1-dna dziennie, w procentach dogoniony bogdan. clown

jedna trans na zero, brak dd, gra statystyczna, ale za wcześnie by coś sądzić,
w przyszłym tygodniu chyba załączę drugi automat na coś w rodzaju hmm korelacji wewnątrzsesyjnej djia, na 2-4 transakcje dziennie - chociaż Antek to nie jest i nie będzie.  Sad

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 2ng7ix4
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 18:06

http://comparic.pl/nial-fuller-dlaczego-musisz-nauczyc-sie-tracic-by-zaczac-zarabiac/

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 18:10

Osły napisał:
kaczor napisał:
OpCjOnEr napisał:
Innymi słowy Eskimos wcale nie musiał fucktycznie nabywać ani posiadać waluty, w której rzekomo udzielał kredytu! Stawał się wtedy graczem [w chuja] z kredytobiorcą i rynkiem.
I z tą definicją też sie zgadzam - to nie były kredyty walutowe gdyż kredyt walutowy należy spłacać w walucie tej samej, w której został zaciągnięty. Frankowicze powinni mieć do spłaty co miesiąc w CHF a nie w PLN ale wtedy Eskimosowi by się cyferki nie zgadzały.

Kredyt "denominowany" czyli po prostu ściema... takie osztustwo jak te polisolokaty z dupy.
Dla przykładu pożyczam Kowalskiemu 100zł "denominowane" w butelkach wody mineralnej wycenionej wg mojej wyceny - ale oddaje mi w cashu.

Przeciez kredytobiorcy moga splacac w walucie wiec o czym ty piszesz?

I Myslsiz ze bank sie nei zabezpieczal?Poczytaj co to CIRS na przyklad, bank zarabia tylko an odsetkach,spreadach i prowizjach czyli BEZ RYZYKA.
Jakby bank chcial zagrac na umocnienie PLN to mogl sobie tanio otworzyc pozycje na forexie a nie jebac sie z kredytem.

TY opcjo tyle samo wiesz o tym co ci fachowcy od prezydenta czyli chuja wiesz Very Happy
A Ty udajesz naiwnego czy jeszcze mniej wiesz od Opcja ??? czyli mniej niz huja wielkiego huja wiesz  Smile

"Jakby bank chcial zagrac na umocnienie PLN to mogl sobie tanio otworzyc pozycje na forexie a nie jebac sie z kredytem."

na forexie to Goldman  wyjebałby  Sachsa  Very Happy a sztuka jebac goja a nie zyda
i  powiedz jakim cudem wyjebalby leszcza na miliardy ?? tak jak sie stalo i na czym mozna ukrasc prawdziwe ,realne pieniadze - wypracowane pieniadze a nie wydrukowane

a tak to  " do forexu" wciagneli podstepem setki tysiecy normalnych ludzi - nie spekulantow
i kurs oczywiscie jest w pelni sterowany przez wielkie banki - a wiec dokladnie wiedzieli jaki bedzie w przyszlosci
to był oczywisty rabunek w biały dzien nieswiadomych niczego ludzi pracy
I ZA TAKIE COS POWINNI PRZYWRÓCIĆ KS ( napalic w piecach  Mad  Mad )

chyba:
bankowość dostarcza drewna na opał,
pośrednicy finansowi dowożą dodatkową podpałkę,
bankowość inwestycyjna podpala,
a bank centralny kontroluje płomień,
 albino

kaczor mówi że to wina drewna jak się pali, i jak się nie pali. i faktycznie może mieć sporo specyficznej racji. clown
Powrót do góry Go down
_ted




Liczba postów : 272
Location : Łódż
Registration date : 03/02/2008

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 18:31

dex napisał:
OpCjOnEr napisał:
dex napisał:
OpCjOnEr napisał:
UFO 22 07  2016 r. - Page 5 1469184059_by_anonymous_500\

dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

indoktrynacja od urodzenia

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 X240-45S  w pamerpsy jeszcze wali ale czółka naqrwia

A co ma jedno z drugim wspólnego?
Weź jebnij baranka czołem w ziemię, i sprawdź czy Ci się zwiększyła ochota na wysadzanie metra.
Szczerze wątpię.

Może jest jakaś inna przyczyna, hmm?

Ale weź to rób dzień w dzień codziennie przez kilkadziesiąt lat Shocked Shocked  po kilkadziesiąt razy dziennie.
Chodzi o PODATNOŚĆ psychologiczną na pewnego rodzaju czyny. Dlaczego np. buddyści nie dokonują zamachów?
Indoktrynacja religijna od najmłodszych lat ukierunkowywuje sposób myślenia i działania a później wystarczy tylko wszczepić do mózgu gówno [że zachód zły niewierni itd] i mamy psychola urobionego jak w tym obrazq z mózgiem.
W islamie jest tak silna indoktrynacja jakiej nie ma w żadnej innej religii. W katolicyzmie nie zmusza sie do napieprzania różańców dzień w dzień po ileś razy chyba.
Żadna religia nie nakazuje innowierców traktować jak wrogów a jedynie islam jest pod tym względem wybitnym wyjątkiem. Jest szalenie expansywny, agresywny i inwazyjny.

Nie przyszło ci czasem do głowy, że buddyści nie wysadzają metra, BO ICH NIE BOMBARDUJEMY????
Pozycja modlitwy czołem do ziemi po muzułmańsku, na kolanach po chrzseścijańsku, czy w pozycji kwiata lotosu po buddyjsku NIE MA WPŁYWU NA CHĘĆ WYSADZANIA METRA!!!!

To Ty jesteś zindoktrynowany a nie muzułmanie.


Wiesz co? Ja sobie też wymyślę jakiś usprawiedliwienie bombardowań na Bliskim Wschodzie.
Myślę, że całe zło na świecie wynika z tego, że muzułmanie przykładają głowę do ziemi w punkcie wyznaczonym złotym podziałem.
To zło rozprzestrzenia się po świecie z tego punktu, trafia do naszych głów i każe nam płacić podatek dochodowy na bombardowanie modlących się ludzi.

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Kabba-diagonal-x

mur
Na rysunku jest błąd (chyba pomerdały im się oznaczenia),od razu widać że b/c musi być mniejsze od 1.więc nie może=1.618 ...Albo zmienimy oznaczenia:zielone "b" będzie oznaczać większy zielony odcinek oraz czerwone "a" będzie oznaczać czerwony mniejszy odcinek i mamy a/b=b/c ale wtedy to =0.618,albo zostawiamy oznaczenia i wtedy poprawiamy drugą proporcję na c/a i mamy a/b=1.618=c/a.
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 18:33

Przekręciłem się na S-ki, od poniedziałku lecimy w dół.
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 18:44

właśnie zamknęło mi S na CHF/PLN - a tak fajnie żarło

ostało mi się na ten moment srebro i FW20 - trzeba jakiś setupik wypatrzeć gdzie indziej


i juś: kabel odnowiony


Ostatnio zmieniony przez delphia dnia Pią 22 Lip 2016, 19:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 18:47

dziadek napisał:
MICHU napisał:
Dzisiaj prosciutka sesyjka. Smile

500 pkt dzisiaj jeszcze nie ma/ zbraklo 30 pkt  Very Happy / ale zarabianie jeszcze nigdy nie bylo tak proste. clown

Wystarczylo sobie uzmyslowic, ze wszystko dzieje sie w 100 pkt od p.zwrotnego 10.071.

No i przede wszystkim notacja i jej zmiany: to tutaj jest klucz. Smile
Zeby bylo wiadomo jak interpretowac p.zwrotne.

Wiadomym tez bylo ze bedzie ostre trzepanko bo czosnek jak to czosnek
najsamprzód musi sprawdzic bileciki i wytrzepac gapowiczów clown
a pozbawic marzen o szybkim i latwym zarobku. clown

Brak jest sygnalów za 1gr za to sa utracone korzysci z 1330 pkt w 3 dni.  clown
Delta jakby troche wieksza. clown
Ale co tam na biednych nie trafilo.  clown
...
Michu, wklej wykres i statement czyli jak mówi p. Zdzisław, graficzną wizualizację Twoich zmagań z rynkiem. Inaczej to będzie zwykłe bajanie!

STATEMENT clown
Antek dzisiaj + 500 pkt.

Jak widzisz jestem tak samo dowciapny jak dziadek. clown
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 19:34

strzelanina w Monachium. Tym razem w centrum handlowym.
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30136
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 19:35

już się w Monachium napierdalają

żydowi rozpędzą handel w galeriach Very Happy

http://www.tvn24.pl/strzaly-w-centrum-handlowym-w-monachium,662949,s.html

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 19:43

zibi napisał:
już się w Monachium napierdalają

żydowi rozpędzą handel w galeriach Very Happy

http://www.tvn24.pl/strzaly-w-centrum-handlowym-w-monachium,662949,s.html
komentarze w GW

gosc82 pół godziny temu

Komentarze włączone do czasu opublikowania pochodzenia sprawcy Very Happy



Ryszard Kubaszko pół godziny temu

Ciekawe, kto strzelał: włoscy katolicy? szwedzcy protestanci? czy rosyjscy prawosławni?
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30136
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 19:50

Osły napisał:
zibi napisał:
już się w Monachium napierdalają

żydowi rozpędzą handel w galeriach Very Happy

http://www.tvn24.pl/strzaly-w-centrum-handlowym-w-monachium,662949,s.html
komentarze w GW

gosc82 pół godziny temu

Komentarze włączone do czasu opublikowania pochodzenia sprawcy Very Happy



Ryszard Kubaszko pół godziny temu

Ciekawe, kto strzelał: włoscy katolicy? szwedzcy protestanci? czy rosyjscy prawosławni?

w europie robi się obywateli w wała i ogólnie jest teraz moment wyczekiwania co z nami będzie Evil or Very Mad

niedawno widziałem Schulza i zaobserwowałem ,że chłop powoli martwi się o swój łeb

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30136
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 19:58

w restauracji we Francji spadłą szklanka a wszyscy siedzieli już pod stolikami Shocked

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 20:05

Komentarz rynkowy dax.

Nie dosc ze niby cwany  dobryżart leszcz srogo wytrzepany od rana.

To jeszcze poobiednie trzepanie tychze wokól 10.137

Nieszczescia chodza parami.  Laughing

A gdzie aproksymacja tegoz p zwrotnego ? Laughing

Sorry, ale niezla beke mam z niedouczonych od 7 bolesci ynwestorów. Laughing

dobryżart  dobryżart  dobryżart  dobryżart  dobryżart
Powrót do góry Go down
bog.dan




Liczba postów : 1030
Registration date : 30/06/2013

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 20:09

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
(...) słowo się rzekło, pierwsze 4 transakcje czyli 1-dna dziennie, w procentach dogoniony bogdan (...)

ładny wynik Smile.. u mnie automaty zaliczyły wpadkę w poniedziałek,,, i caly tydz odrabiały Smile..
chyba nie trudno będzie mnie przegonić,, czego Ci życzę Smile


http://www.myfxbook.com/members/Bogdan/bogdan-auto/1688482
Powrót do góry Go down
bog.dan




Liczba postów : 1030
Registration date : 30/06/2013

UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 EmptyPią 22 Lip 2016, 20:12

jest fon do wyjęcia Smile..

http://www.hftbrokers.pl/telefon-na-start/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 22 07 2016 r.
Powrót do góry 
Strona 5 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» UFO - 19 01 2016 r.
» UFO - 26 02 2016 r.
» UFO - 16 03 2016 r.
» UFO - 05 04 2016 r.
» UFO 02 06 2016 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: