Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 22 08 2016 r.

Go down 
+16
Aligator
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
MICHU
dex
MoralnyNiepokój
Małolat
thorgall
bog.dan
kaczor
Osły
Pan Nikt
betonowe_buty
barany
ból i cierpienie
REALISTA
dziadek
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3705
Registration date : 11/03/2010

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 13:30

Srebro z sygnałem na spadek może też pociągnie złoto w dół (?):
UFO  22 08  2016 r. - Page 2 326c0320a47be23db62972595885eb6a

$/pln prowzrostowo:
UFO  22 08  2016 r. - Page 2 2589e69cfdf8409d720fffae974e4e44

Na WTI być może fala 4., po niej jeszcze 5. w górę (?) Chociaż wolałbym, żeby już spadało, życie byłoby prostsze:
UFO  22 08  2016 r. - Page 2 D8f73fabcb4af94b6a9f3fa446cf101e

S na WIG20 już mam.
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 13:48

REALISTA napisał:
betonowe_buty napisał:
dziś chcą załatwić spadkowiczów i zanegować ostatnie spadki na daxie
bij szwagra

realista, co się porównujesz do Kopernika ? Kopernik właśnie udowodnil wszystko naukowo tylko ciemnota nie chciała publikować jego odkryc, bo kościołowi, który wciskal wierzenia, ze ziemia jest płaska, a Kopernika wyzwali od heretyka.
i 97% uważało Go za heretyka i uważała , że Ziemia jest płaska Laughing  dziś 97% naukowców ( wg anych podanych przez Ciebie) uważa, że za ocieplenie klimatu odpowiedzialny jest człowiek; nie widzisz podobieństw ? zwróć uwagę ( Kaczor również) , że nigdzie nie napisałem, że CZŁOWIEK NIE JEST ODPOWIEDZIALNY ZA OCIEPLENIE KLIMATU; ja tylko wiem, że nic nie wiem podobnie jak naukowcy ; zakładanie a priori jedne tezy nie dopuszczając innych racji trąci ciasnotą umysłową

Bo Ziemia jest płaska. To przestrzeń jest zakrzywiona.

Konsensusem naukowym jest, że to masa zakrzywia czasoprzestrzeń.
Tymczasem zakrzywienie czasoprzestrzeni rośnie wraz ze spadkiem entropii, czyli wzrostem uporządkowania.
Więc to nie masa powoduje zakrzywienie czasoprzestrzeni, ale spadek entropii poprzez wzrost złożoności form życia.

Od paru miesięcy coś tam niektórym naukowcom zaczyna switać:
https://arxiv.org/abs/1604.03673
http://physics.stackexchange.com/questions/229814/does-entropy-flatten-spacetime
Synteza ogólnej teorii względności i fizyki kwantowej jest na wyciągnięcie ręki.

To złożoność życia zakrzywia czasoprzestrzeń, i to do tego stopnia, że początkowo płaska ziemia, Raj, podzieliła się pozornie na wiele kulistych planet.
Oczywiście oddzielenie tych planet to złudzenie - to jest jedna powierzchnia, i można przejść z Ziemi na każdą inną planetę, tylko trzeba pozbyć się ciała, którego złożoność zakrzywia czasoprzestrzeń.

Więc narazie nie dowiemy się o tym od naukowców, a tylko od psychonautów.

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Theologue-3

Jeśli udałoby się komuś przenieść na odległą o tysiące lat świetlnych planetę gdzie nie ma wysokozorganizowanych form, to czasoprzestrzeń będzie tam płaska, i jej powierzchnia też.
Myślę, że Pingwin mógłby potwierdzić.


Ostatnio zmieniony przez dex dnia Pon 22 Sie 2016, 14:04, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3705
Registration date : 11/03/2010

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 13:54

A na końcu jest świstak, który całą czasoprzestrzeń zawija w...

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 1361101860_cz7r42_600
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 14:37

Małolat napisał:
konkurencja dla naszego jordana forexu
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Kobe-Bryant-zaklada-fundusz-venture-capital-7474257.html?utm_source=twitter.com&utm_medium=sm&utm_campaign=socialtt
muchy achtung achtung affraid

to zobaczy jak sie naprawdę gra za zawodowcami Smile

100mln $ , grubszy leszcz ktoremu same pienidze wchodzily do kieszeni
teraz je zyd wyjmie razem z podszewka Smile
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 14:39

net to potega
leszcz z prezesem obie pogada Very Happy
(dziadek wklejal wczoraj )

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Oti3o9
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 14:44

Osły napisał:
Małolat napisał:
konkurencja dla naszego jordana forexu
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Kobe-Bryant-zaklada-fundusz-venture-capital-7474257.html?utm_source=twitter.com&utm_medium=sm&utm_campaign=socialtt
muchy achtung achtung affraid

to zobaczy jak sie naprawdę gra za zawodowcami Smile

100mln $ , grubszy leszcz ktoremu same pienidze wchodzily do kieszeni
teraz je zyd wyjmie razem z podszewka Smile

tak, a Krychowiak gra na forexie, bo potrafi przeliczyć na kalkulatorze EUR na PLN jeśli mu zera się nie popierd.la
i na pewno wie kiedy walutę wymieniac
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 14:58

dex może być kosmitem Shocked

na giełdzie nie gra, a przyszedł na UFO
i pierdoli nam tu kosmiczne farmazony Laughing
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 15:23

Komentarz rynkowy dax.

Zgodnie z planem Grzesiek Sorosz kosi na eS branych średnio po 10. 500

lol! lol! lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 15:31

thorgall napisał:
dex może być kosmitem Shocked

na giełdzie nie gra, a przyszedł na UFO
i pierdoli nam tu kosmiczne farmazony Laughing

Dammit, pomyliłem forum - myślałem że jest o UFO.  dobryżart

Na poważnie, to każdy jest "kosmitą".
Niemowlęta o tym wiedzą, a potem uczą się "mówić" - czyli wyrażać tylko to co chcemy usłyszeć, w wyniku czego ostatecznie zapominają.
Rzadko dziś można usłyszeć to co zawsze wiedzieliśmy.


Ostatnio zmieniony przez dex dnia Pon 22 Sie 2016, 15:37, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 15:31

może w końcu dziś urwie dupę daxowi

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 6ed636

1% to nie spadki
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 15:50

dex napisał:
Tak jak światło nie jest produktem oka, umysł nie jest produktem mózgu.
Tak jak oczy odbierają i filtrują światło, tak mózg odbiera i filtruje umysł.
Zamknięcie oczu nie niszczy światła, wyłączenie mózgu nie niszczy umysłu.

I masz rację, nic nie istnieje ponad czasem.
Dokładnie po to mamy podwójne zaprzeczenie, żeby rozumieć je dosłownie.
Ponad czasem nie istnieje NIC - istnieje umysł.

............
Analogicznie:

Wyobraź sobie kogoś kto wierzy, że świadomość jest produkowana przez mózg, a gdy wyłączy mózg to straci świadomość bezpowrotnie.
Więc cały czas goni tą jedną myśl, bo się boi, że inaczej pogrąży się w nieświadomości na zawsze - i w końcu od tego racjonalizowania przestaje samodzielnie myśleć.
Gdyby choć raz przestał racjonalizować to przypomniałby sobie, że mózg nie tworzy świadomości.
A gdyby całkiem wyłączył mózg i dodatkowo otworzył trzecie oko, to przestałby się bać śmierci.
Wiedziałby, że nawet gdy jego ciało umrze, to nadal będzie patrzył trzecim okiem.

Powieka trzeciego oka jest odrętwiała, bo nie ruszamy nią wiele ostatnio.
Dlatego polecam zdrową dawkę DMT, które pozwala sobie przypomnieć, jak się ją podnosi.


doktryna jednego umysłu. clown
Wszyscy buddowie i wszystkie czujące istoty nie są niczym innym jak jednym umysłem, poza którym nic nie istnieje. Ten umysł, który jest bez początku, jest niezrodzony i niezniszczalny.

"Ten czysty umysł, źródło wszystkiego, nieustająco świeci znakomitością swojej doskonałości. Jednak ludzie tego świata nie przebudzają się ku niemu, uważając za umysł tylko to, co widzi, słyszy, czuje i wie. Oślepieni przez swój własny wzrok, słuch, uczucie i wiedzę nie postrzegają oni duchowej doskonałości źródła-istoty. Jeśliby tylko w jednej chwili pozbyli się całego pojęciowego myślenia, wtedy to źródło-istota przejawiłoby się jak słońce wznoszące się przez pustkę i oświetlające cały wszechświat bez żadnych przeszkód ani granic"

"Kiedy ludzie świata słyszą, jak mówi się o buddach przekazujących doktrynę umysłu, wydaje im się, że istnieje coś do osiągnięcia albo urzeczywistnienia poza umysłem, i skutkiem tego poszukując Dharmy używają umysłu, nie wiedząc, że umysł i przedmiot ich poszukiwań są jednym. Nie można użyć umysłu, aby znaleźć coś pochodzącego od umysłu, ponieważ w ten sposób, nawet po przeminięciu milionów eonów, nie nastanie jutrzenka zwycięskiego dnia. Takiej metody nie należy porównywać z nagłym wykorzenieniem pojęciowego myślenia, co stanowi fundament Dharmy. Jeśliby wojownik, zapomniawszy, że nosi już swą perłę na czole, miał szukać jej gdzieś indziej, mógłby przemierzyć cały świat, nigdy jej nie znajdując. Jednak jeśli ktoś wiedziałby, na czym polega kłopot i wskazałby wojownikowi perłę, ten natychmiast zrozumiałby, że była ona tam przez cały czas. Dlatego jeśli wy, uczniowie Drogi, będziecie mylić się co do własnego prawdziwego umysłu, nie poznając, że jest on buddą, [w takim wypadku] szukać go będziecie gdzie indziej, zajmując się różnymi osiągnięciami i praktykami oraz oczekując, że coś dzięki takim stopniowym praktykom osiągniecie. Smile

jest taki fajny filmik, co mi się z tym kojarzy, chociaż w recenzji jest że to kicz. cat
"rycerz kielichów"
http://www.filmweb.pl/film/Rycerz+puchar%C3%B3w-2015-638866
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44325
Registration date : 03/09/2007

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 16:18

http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/mf-wstepny-budzet-na-2017-rok,670332.html
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad  ciężko będzie u nas o wzrosty

a u pokemonów już panika zakupów darmowych akcji geek a po 2175 korciło mnie małe L lol!


Ostatnio zmieniony przez REALISTA dnia Pon 22 Sie 2016, 16:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 16:21

dex napisał:
REALISTA napisał:
betonowe_buty napisał:

realista, co się porównujesz do Kopernika ? Kopernik właśnie udowodnil wszystko naukowo tylko ciemnota nie chciała publikować jego odkryc, bo kościołowi, który wciskal wierzenia, ze ziemia jest płaska, a Kopernika wyzwali od heretyka.
i 97% uważało Go za heretyka i uważała , że Ziemia jest płaska Laughing  dziś 97% naukowców ( wg anych podanych przez Ciebie) uważa, że za ocieplenie klimatu odpowiedzialny jest człowiek; nie widzisz podobieństw ? zwróć uwagę ( Kaczor również) , że nigdzie nie napisałem, że CZŁOWIEK NIE JEST ODPOWIEDZIALNY ZA OCIEPLENIE KLIMATU; ja tylko wiem, że nic nie wiem podobnie jak naukowcy ; zakładanie a priori jedne tezy nie dopuszczając innych racji trąci ciasnotą umysłową

Bo Ziemia jest płaska. To przestrzeń jest zakrzywiona.

Konsensusem naukowym jest, że to masa zakrzywia czasoprzestrzeń.
Tymczasem zakrzywienie czasoprzestrzeni rośnie wraz ze spadkiem entropii, czyli wzrostem uporządkowania.
Więc to nie masa powoduje zakrzywienie czasoprzestrzeni, ale spadek entropii poprzez wzrost złożoności form życia.

Od paru miesięcy coś tam niektórym naukowcom zaczyna switać:
https://arxiv.org/abs/1604.03673
http://physics.stackexchange.com/questions/229814/does-entropy-flatten-spacetime
Synteza ogólnej teorii względności i fizyki kwantowej jest na wyciągnięcie ręki.

To złożoność życia zakrzywia czasoprzestrzeń, i to do tego stopnia, że początkowo płaska ziemia, Raj, podzieliła się pozornie na wiele kulistych planet.
Oczywiście oddzielenie tych planet to złudzenie - to jest jedna powierzchnia, i można przejść z Ziemi na każdą inną planetę, tylko trzeba pozbyć się ciała, którego złożoność zakrzywia czasoprzestrzeń.

Więc narazie nie dowiemy się o tym od naukowców, a tylko od psychonautów.

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Theologue-3

Jeśli udałoby się komuś przenieść na odległą o tysiące lat świetlnych planetę gdzie nie ma wysokozorganizowanych form, to czasoprzestrzeń będzie tam płaska, i jej powierzchnia też.
Myślę, że Pingwin mógłby potwierdzić.

ee, no ale ja to nawet nie wiem co to znaczy że czasoprzestrzeń jest płaska. Suspect

wyjdę na kompletnego szaleńca.
nie wim czy jest tam płaska, ale gdy wysyłano mnie do pewnych zamkniętych stref życia, to tam jest to zaburzone. Smile

natomiast wydawało mi się że ogólnie tam gdzie jest życie wszystko jest znacznie szersze/większe/przestrzenne itp, a gdzie nie ma życia to jakby ograniczone jest, i się przeskakuje szybko, a ogólnie to jak przez wąskie przejście się przeciska z miejsca na miejsce.
coś trochi jak na obrazku gdzie te ruszające rozmiesczenie ludność ameryki jest pokazana, ale może to zwykła subiektywność. albino
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 16:29

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
dex napisał:
Tak jak światło nie jest produktem oka, umysł nie jest produktem mózgu.
Tak jak oczy odbierają i filtrują światło, tak mózg odbiera i filtruje umysł.
Zamknięcie oczu nie niszczy światła, wyłączenie mózgu nie niszczy umysłu.

I masz rację, nic nie istnieje ponad czasem.
Dokładnie po to mamy podwójne zaprzeczenie, żeby rozumieć je dosłownie.
Ponad czasem nie istnieje NIC - istnieje umysł.

............
Analogicznie:

Wyobraź sobie kogoś kto wierzy, że świadomość jest produkowana przez mózg, a gdy wyłączy mózg to straci świadomość bezpowrotnie.
Więc cały czas goni tą jedną myśl, bo się boi, że inaczej pogrąży się w nieświadomości na zawsze - i w końcu od tego racjonalizowania przestaje samodzielnie myśleć.
Gdyby choć raz przestał racjonalizować to przypomniałby sobie, że mózg nie tworzy świadomości.
A gdyby całkiem wyłączył mózg i dodatkowo otworzył trzecie oko, to przestałby się bać śmierci.
Wiedziałby, że nawet gdy jego ciało umrze, to nadal będzie patrzył trzecim okiem.

Powieka trzeciego oka jest odrętwiała, bo nie ruszamy nią wiele ostatnio.
Dlatego polecam zdrową dawkę DMT, które pozwala sobie przypomnieć, jak się ją podnosi.

doktryna jednego umysłu. clown
Wszyscy buddowie i wszystkie czujące istoty nie są niczym innym jak jednym umysłem, poza którym nic nie istnieje. Ten umysł, który jest bez początku, jest niezrodzony i niezniszczalny.

"Ten czysty umysł, źródło wszystkiego, nieustająco świeci znakomitością swojej doskonałości. Jednak ludzie tego świata nie przebudzają się ku niemu, uważając za umysł tylko to, co widzi, słyszy, czuje i wie. Oślepieni przez swój własny wzrok, słuch, uczucie i wiedzę nie postrzegają oni duchowej doskonałości źródła-istoty. Jeśliby tylko w jednej chwili pozbyli się całego pojęciowego myślenia, wtedy to źródło-istota przejawiłoby się jak słońce wznoszące się przez pustkę i oświetlające cały wszechświat bez żadnych przeszkód ani granic"

"Kiedy ludzie świata słyszą, jak mówi się o buddach przekazujących doktrynę umysłu, wydaje im się, że istnieje coś do osiągnięcia albo urzeczywistnienia poza umysłem, i skutkiem tego poszukując Dharmy używają umysłu, nie wiedząc, że umysł i przedmiot ich poszukiwań są jednym. Nie można użyć umysłu, aby znaleźć coś pochodzącego od umysłu, ponieważ w ten sposób, nawet po przeminięciu milionów eonów, nie nastanie jutrzenka zwycięskiego dnia. Takiej metody nie należy porównywać z nagłym wykorzenieniem pojęciowego myślenia, co stanowi fundament Dharmy. Jeśliby wojownik, zapomniawszy, że nosi już swą perłę na czole, miał szukać jej gdzieś indziej, mógłby przemierzyć cały świat, nigdy jej nie znajdując. Jednak jeśli ktoś wiedziałby, na czym polega kłopot i wskazałby wojownikowi perłę, ten natychmiast zrozumiałby, że była ona tam przez cały czas. Dlatego jeśli wy, uczniowie Drogi, będziecie mylić się co do własnego prawdziwego umysłu, nie poznając, że jest on buddą, [w takim wypadku] szukać go będziecie gdzie indziej, zajmując się różnymi osiągnięciami i praktykami oraz oczekując, że coś dzięki takim stopniowym praktykom osiągniecie. Smile

Fotograf próbuje zobaczyć nas na zdjęciu, montując coraz bardziej szerokokątny obiektyw.

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Spherical-fisheye-landscape1

Zapomniał, że możemy się zobaczyć gołym okiem, a także to, że przyszliśmy na łąkę nie tylko po to by robić sobie selfie.
Mam czekać, aż wypuści z ręki aparat, gdy się w końcu potknie i wypierdoli?
Pewnie bym perfidnie poczekał, gdyby nie fakt, że siedzę temu fotografowi na ramionach i nie chce mnie puścić.

Wink

"Fotograf" to oczywiście ludzkość, a "patrzenie przez obiektyw aparatu" to wiara w paradygmaty naukowe, dogmaty religijne, i normy społeczne jako jedyne słuszne metody poznania.
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 18:18

Ile dzisiaj wjebałeś?
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44325
Registration date : 03/09/2007

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 18:21

Aligator napisał:
Ile dzisiaj wjebałeś?

Pater Noster (Oratio Dominica)
Pater noster, qui es in caelis
sanctificetur nomen tuum;
adveniat regnum tuum;
fiat voluntas tua sicut in caelo et in terra;
panem nostrum quotidianum da nobis hodie;
et dimitte nobis debita nostra,
sicut et nos dimittimus debitoribus nostris;
et ne nos inducas in tentationem;
sed libera nos a malo.


Amen.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44325
Registration date : 03/09/2007

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 18:28

w usa strzały z dupy
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 43
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 19:02

REALISTA napisał:
w usa strzały z dupy
Pan Jerzy zadekretował krach i tego się trzymamy Basketball
Powrót do góry Go down
Sir Nick
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Sir Nick


Liczba postów : 852
Age : 47
Registration date : 01/11/2010

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 19:03

http://stooq.pl/n/?f=1091128


Ropa kończy największy wzrost od 4 lat
HFT Brokers - Biznes
22 Sie 2016, 17:35


Dziś notowania ropy naftowej na światowych rynkach zniżkowały, kończąc największy ruch wzrostowy od czterech lat. Od dołka z początku sierpnia do piątkowego szczytu notowania kontraktu na baryłkę WTI wzrosły o ponad 24 proc. z poziomu 39,19 USD do 48,75. Dziś o godzinie 17:27 za baryłkę WTI należało zapłacić 47,28 USD.

Warto także dodać, że ostatnie odbicie w cenie czarnego złota (Spot: XAUUSD, Fut: GC.F) (WTI: CL.F, 47.71 -1.63%, News, Brent: SC.F, 49.41 -2.74%, News) doprowadziło do powstania największego short squeezu (szybkie zamykanie pozycji na kontraktach pozwalających zarabiać na spadku ceny surowca) od co najmniej 10 lat. Jak wynika z danych Komisji CFTC w tygodniu zakończonym 16 sierpnia fundusze hedgingowe zamknęły ponad 56 tys. kontraktów pozwalających zarabiać na przecenie ropy. Jest to najbardziej gwałtowne zjawisko wychodzenia z tego typu pozycji od 2006 roku, czyli od momentu, gdy Komisja zaczęła zbierać dane.

Tymczasem obecne cofnięcie w cenach jest podyktowane zapowiedzią Iraku, czyli drugiego największego producenta w kartelu OPEC, iż w najbliższych dniach zostanie zwiększony eksport surowca. Skala zwiększenia eksportu ma wynieść 150 tys. baryłek dziennie, co stanowi wzrost o około 5 proc. w relacji do dotychczasowej wielkości. Według danych International Energy Agency (IEA) w lipcu Irak eksportował 3,71 mln baryłek ropy dziennie. Irak posiada 5 największe na świecie zapasy czarnego złota, a w lipcu produkcja wyniosła 4,78 mln baryłek dziennie w porównaniu do 4,44 mln na koniec ubiegłego roku.

Działania Iraku jeszcze bardziej podgrzewają atmosferę przed wrześniowym nieformalnym spotkaniem kartelu. Spekuluje się, że rozmowy, które się wtedy odbędą, mogą doprowadzić do zamrożenia produkcji. Niemniej jednak należy pamiętać, ze w lipcu kraje OPEC zwiększyły produkcję o 130 mln b/d do największego poziomu w historii równego 33,240 mln - według danych agencji Bloomberg.

Niewykluczone, że do września poziom ten jeszcze bardziej się podniesie, a wtedy zamrożenie i tak będzie prowadzić do występowania zjawiska nadpodaży surowca na rynku.

(Daniel Kostecki - HFT Brokers)
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44325
Registration date : 03/09/2007

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 19:50

frater napisał:
REALISTA napisał:
w usa strzały z dupy
Pan Jerzy zadekretował krach i tego się trzymamy Basketball

ja wiem, że krach zadekretował znany filantrop Pan Grzegorz
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 43
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 19:56

REALISTA napisał:
frater napisał:
REALISTA napisał:
w usa strzały z dupy
Pan Jerzy zadekretował krach i tego się trzymamy Basketball

ja wiem, że krach zadekretował znany filantrop Pan Grzegorz
Pan znany filantrop ma na imię Jerzy! Ty chyba masz na myśli jakiegoś znanego ale mniej!
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 20:01

Nagły wyjazd do notariusza do Leska ale jakoś ładnieJ będzie napisać: WYJEŻDŻAM W BIESZCZADY!  Very Happy


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 43
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 20:13

- A czemu ty się nie golisz?
- Bo nie mam kobiety dla której musiałbym się golić
- A dla siebie?
- A dla siebie to piwo kupuję Very Happy
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 20:14

REALISTA napisał:
frater napisał:
REALISTA napisał:
w usa strzały z dupy
Pan Jerzy zadekretował krach i tego się trzymamy Basketball

ja wiem, że krach zadekretował znany filantrop Pan Grzegorz

George to Jerzy, żeby był Grzegorz to musiałby być Gregory. study
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 20:20

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 2wq4akg
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 43
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 20:29

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 2m5xl3t
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 21:51

betonowy łeb skaził spadki
pewnie luka up będzie ze 350pkt Laughing
Powrót do góry Go down
ból i cierpienie
Fake Profil Hiob Team
ból i cierpienie


Liczba postów : 2644
Location : HIOB
Registration date : 25/01/2008

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 22:03

TAKA JEST AMERYKA!
Powrót do góry Go down
Prezes

Prezes


Liczba postów : 16393
Age : 45
Location : The Bronx, New York, U.S.
Registration date : 01/09/2007

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 22:04

ból i cierpienie napisał:
TAKA JEST AMERYKA!

A taka Belgia:

http://nowyobywatel.pl/2016/08/21/belgia-zakazuje-spekulacji/

I na czym tam Eskimos zarobi? Very Happy
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 EmptyPon 22 Sie 2016, 23:09

Prezes napisał:
ból i cierpienie napisał:
TAKA JEST AMERYKA!

A taka Belgia:

http://nowyobywatel.pl/2016/08/21/belgia-zakazuje-spekulacji/

I na czym tam Eskimos zarobi? Very Happy

Na tym co zwykle, czyli na pożyczaniu pieniędzy na zakup ziemi lub podnajmie ziemi za pieniądze.


Ostatnio zmieniony przez dex dnia Pon 22 Sie 2016, 23:17, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 08 2016 r.   UFO  22 08  2016 r. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 22 08 2016 r.
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» UFO - 18 02 2016 R.
» UFO - 09 03 2016 r.
» UFO - 29 03 2016 r.
» UFO 26 05 2016 r.
» UFO 14 06 2016 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: