Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 27-28 08 2016 r. Weekend

Go down 
+16
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
mariner
Sir Nick
Frater
dex
thorgall
zibi
MICHU
Indiana
Osły
REALISTA
ból i cierpienie
Reser
Małolat
dziadek
bog.dan
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 16:36

MICHU napisał:

Prześlijcie dla Zochy w ciągu 14 dni 7 dni darowiznę 500k z dopiskiem akt ludzi dobrej woli.

Potem nie wracajmy już do przeszłości a patrzmy tylko w mocno zaangażowaną przyszłość.

Posłuchajcie Mnie, tak będzie najlepiej dla wszystkich.



Bądź w ciągu:
14 dni darowiznę 1 mln
Lub
21 dni darowiznę 1.5 mln
Lub
28 dni darowiznę 2.0 mln.

Mam nadzieję,  że wyjaśniłem. rabbit
Michu , a teraz zupełnie na powaznie powiedz za co mamy Ci te miliony wplacac/darować  ??
za to ze okradłeś kilku kolegów ?
za to ze leniuchujesz jak Kiepski i nie skalałeś sie  żadną uczciwą  pracą ?  
za to ze pasożytujesz na najbliższych i dalszych ?
czy w koncu za to ze Ci sie popierdoliło w glowie od tego kombinowania
jakby tutaj jeszcze kogoś oszukać = wyruchac ?


podaj choc jeden konkretny UCZCIWY  powód a będę pierwszy co Ci przelew zrobi


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Nie 28 Sie 2016, 16:40, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 16:38

MICHU napisał:
Nie ma pośpiechu.  Very Happy

Zastanówcie się dobrze i w ciągu 7 - 28 dni dajcie odpowiedź.  Very Happy

doping doping doping doping doping
juz dalem odpowiedź Very Happy
tylko w ciagu paru minut
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 17:02

Osły napisał:
MICHU napisał:

Prześlijcie dla Zochy w ciągu 14 dni 7 dni darowiznę 500k z dopiskiem akt ludzi dobrej woli.

Potem nie wracajmy już do przeszłości a patrzmy tylko w mocno zaangażowaną przyszłość.

Posłuchajcie Mnie,  tak będzie najlepiej dla wszystkich.



Bądź w ciągu:
14 dni darowiznę 1 mln
Lub
21 dni darowiznę 1.5 mln
Lub
28 dni darowiznę 2.0 mln.

Mam nadzieję,  że wyjaśniłem. rabbit
Michu , a teraz zupełnie na powaznie powiedz za co mamy Ci te miliony wplacac/darować  ??
za to ze okradłeś kilku kolegów ?
za to ze leniuchujesz jak Kiepski i nie skalałeś sie  żadną uczciwą  pracą ?  
za to ze pasożytujesz na najbliższych i dalszych ?
czy w koncu za to ze Ci sie popierdoliło w glowie od tego kombinowania
jakby tutaj jeszcze kogoś oszukać = wyruchac ?


podaj choc jeden konkretny UCZCIWY  powód a będę pierwszy co Ci przelew zrobi

Tzn mam Ci podawać wszystkie sygnatury akt?
Bo życie osobiste fratera mnie nie interesuje i nie wnikam w jego przygody. Very Happy

Zrobisz jak będziesz chciał i rób tak żebyś jak najlepiej na tym wyszedł.

Moją odpowiedź na Twoją odpowiedź już zatem znasz. Very Happy
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 17:17

MICHU napisał:
Osły napisał:
MICHU napisał:

Prześlijcie dla Zochy w ciągu 14 dni 7 dni darowiznę 500k z dopiskiem akt ludzi dobrej woli.

Potem nie wracajmy już do przeszłości a patrzmy tylko w mocno zaangażowaną przyszłość.

Posłuchajcie Mnie,  tak będzie najlepiej dla wszystkich.



Bądź w ciągu:
14 dni darowiznę 1 mln
Lub
21 dni darowiznę 1.5 mln
Lub
28 dni darowiznę 2.0 mln.

Mam nadzieję,  że wyjaśniłem. rabbit
Michu , a teraz zupełnie na powaznie powiedz za co mamy Ci te miliony wplacac/darować  ??
za to ze okradłeś kilku kolegów ?
za to ze leniuchujesz jak Kiepski i nie skalałeś sie  żadną uczciwą  pracą ?  
za to ze pasożytujesz na najbliższych i dalszych ?
czy w koncu za to ze Ci sie popierdoliło w glowie od tego kombinowania
jakby tutaj jeszcze kogoś oszukać = wyruchac ?


podaj choc jeden konkretny UCZCIWY  powód a będę pierwszy co Ci przelew zrobi

Tzn mam Ci podawać wszystkie sygnatury akt?
Bo życie osobiste fratera mnie nie interesuje i nie wnikam w jego przygody.  Very Happy

Zrobisz jak będziesz chciał i rób tak żebyś jak najlepiej na tym wyszedł.

Moją odpowiedź na Twoją odpowiedź już zatem znasz. Very Happy
nie o akta pytam a tym bardziej o zycie Fratera
nie rozumiesz co do Ciebie pisze ?
czy Ty juz tylko na sciere Zochy właściwie reagujesz ? Smile
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 17:33

Osły napisał:
MICHU napisał:
Osły napisał:
MICHU napisał:

Prześlijcie dla Zochy w ciągu 14 dni 7 dni darowiznę 500k z dopiskiem akt ludzi dobrej woli.

Potem nie wracajmy już do przeszłości a patrzmy tylko w mocno zaangażowaną przyszłość.

Posłuchajcie Mnie,  tak będzie najlepiej dla wszystkich.



Bądź w ciągu:
14 dni darowiznę 1 mln
Lub
21 dni darowiznę 1.5 mln
Lub
28 dni darowiznę 2.0 mln.

Mam nadzieję,  że wyjaśniłem. rabbit
Michu , a teraz zupełnie na powaznie powiedz za co mamy Ci te miliony wplacac/darować  ??
za to ze okradłeś kilku kolegów ?
za to ze leniuchujesz jak Kiepski i nie skalałeś sie  żadną uczciwą  pracą ?  
za to ze pasożytujesz na najbliższych i dalszych ?
czy w koncu za to ze Ci sie popierdoliło w glowie od tego kombinowania
jakby tutaj jeszcze kogoś oszukać = wyruchac ?


podaj choc jeden konkretny UCZCIWY  powód a będę pierwszy co Ci przelew zrobi

Tzn mam Ci podawać wszystkie sygnatury akt?
Bo życie osobiste fratera mnie nie interesuje i nie wnikam w jego przygody.  Very Happy

Zrobisz jak będziesz chciał i rób tak żebyś jak najlepiej na tym wyszedł.

Moją odpowiedź na Twoją odpowiedź już zatem znasz. Very Happy
nie o akta pytam a tym bardziej o zycie Fratera
nie rozumiesz co do Ciebie pisze ?
czy Ty juz tylko na sciere Zochy właściwie reagujesz ? Smile

2 x w łeb i 3x przez plecy to najlepiej na mnie działa. Laughing
Powrót do góry Go down
ból i cierpienie
Fake Profil Hiob Team
ból i cierpienie


Liczba postów : 2644
Location : HIOB
Registration date : 25/01/2008

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 17:48

REALISTA napisał:
ból i cierpienie napisał:
REALISTA napisał:
ból i cierpienie napisał:
REALISTA napisał:
Niemcy upadną, to już koniec

http://www.rp.pl/Terroryzm/160829337-Welt-am-Sonntag-Islamisci-chca-wstepowac-do-Bundeswehry-by-przejsc-w-niej-szkolenie.html#ap-1
i wpis internauty
"ze 75 lat temu mieli na klamrach pasów "Gott mit uns" teraz będą mieć "Allahu Akbar" to takie religijne wojsko zawsze było Smile))"

Niemcy nie upadną a wręcz przeciwnie będą silniejsze.
Zobacz klasyfikacje igrzysk, w.brytania na drugim miejscu a tam jest jeszcze większa mieszanka ras niż w niemczech.
medale nie sa żadnym miernikiem. Niemcy jako Naród zanikają.

nie ma lepszego miernika niż igrzyska olimpijskie
CCCP  miało kiedyś rekordy w medalach, sorry, ale to argument bez sensu. o NRD nie wspomnę

Nie myśl, ze jesteś mądrzejszy od starożytnych greków.
Nad tym siedział cały sztab ludzi, mędrców, filozofów, twórców cywilizacji.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 18:11

bog.dan napisał:
jest na sali jakiś Janusz ?Smile

http://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-mowcie-mi-janusz,nId,2258598



Dobry RF1 - 26.08 (18:23)


 


Ten potworny ucisk polskości...Ta męka niewysłowiona, której codziennie doznają w Tymkraju tysiące i dziesiątki tysięcy ubermenszów gwiazdami znaczonych, te cierpienia wynikające z faktu, że oni, creme de la creme międzynarodówki beznarodowej muszą każdego dnia, każdej bez mała godziny, stykać się z tymi tubylcami o szeleszczącej mowie, ocierać się o tych nacjonalistów wyzbytych umiejętności górnolotnego wchodzenia w odbyt „kulturze” starszych braci w unii, patrzeć na tych arogantów nie potrafiących i nie chcących, mimo dwudziestu sześciu lat tresury, przyswoić sobie zdolności zachwycania się genitaliami odciśniętymi na malarskim płótnie, czy rechoczącymi „bezkulturnie” na widok baby z brodą, miast, tak jak oni, postępowi i nowocześni, zachwycić się elegancką linią zarostu idealnie harmonizującą z kolczykami, czy pięknym połyskiem wypomadowanego i wyczesanego pod nosem włosia, podkreślającego kolor pomadki na ustach. Współczucie ogarnia, gdy słucha się ich przepełnionych przerażeniem opisów, jak to musieli przechodzić na drugą stronę ulicy, lub bez mała uciekać w boczne alejki na widok faszystowskich, biało-czerwonych flag, którymi wymachiwali krótko ostrzyżeni naziści z kotwicami na koszulkach, jak oglądali się lękliwie za siebie, spodziewając się pościgu oszalałych z nienawiści moherowych bojówek uzbrojonych w zaostrzone krzyże i z płonącymi kropidłami w dłoniach, gdy szli w słusznym proteście przeciw ograniczaniu ich prawa do dłubania widelcami w ludzkich płodach...I ten dojmujący smutek przebijający z coraz częściej pojawiających się refleksji, że przecież mieli szansę to wszystko raz na zawsze uporządkować, że mogli zagnać całe to nadwiślańskie stado w jedną kolumnę marszową, skierować we właściwą stronę, i pognać ku świetlanej przyszłości, ale nie wyszło, coś zawiodło, gdzieś popełnili błąd...Ale oni ten błąd naprawią, wyprostują jeszcze ścieżki historii zakręcone przez ten absurdalny, niedopuszczalny i niezrozumiały wyborczy wybryk stada- wystarczy tylko dać im kolejną szansę. Co prawda nie wiedzą jeszcze, jak to zrobić, bo skąd mają wiedzieć, jak naprawić, skoro nie wiedzą, jak zepsuli, przecież niemal do ostatniego dnia pewni byli, iż władcami nieusuwalnymi są tego spłachetka równiny między Rusią i Germanią, ale zrobią, choćby trup miał się ścielić gęsto a dymy i krzyki wznosić pod niebo...Zrobią, bo żyć się nie da w Tymkraju, gdzie „na papieża” przychodzą dwa miliony młodych, a na Mateusza, Ryszarda i Grzegorza ledwie jakiś były pies z kulawą nogą...I żeby ponownemu odrodzeniu się zła zapobiec, wkrótce po zwycięstwie odrąbywać się będzie stopy obute w sandały, wszystkie stopy, nawet jeśli bez skarpet będą- tak na wszelki wypadek...A złapanych na jedzeniu kanapki z jajkiem palić się będzie na stosach ułożonych z plażowych parawanów. I nikt już w Europie Zachodniej nie powie, że w Tymkraju narusza się zasady europejskie- nawet, jeśli powiedzieć by miał to po arabsku, bo przecież zdarzyć się może, że europejskie wartości zacznie się na zachodzie ogłaszać z minaretów, ale wtedy oni, ci nowocześni i postępowi, dostosują się i przysposobią, nikt tak żarliwie jak oni nie będzie propagował słów wypisanych złotymi robaczkami na zielonych sztandarach proroka, i nikt tak energicznie jak oni nie będzie sobie pięć razy dziennie obijać głów o uliczne bruki i krawężniki kiwając się w stronę Mekki. Nawet burkini na plaży będzie lepsze niż mnisi habit na Jasnej Górze- a wszystkich protestujących wyzywać się będzie wtedy od „krwiożerczych żydów”. I nikomu nawet powieka nie zadrży, bo już bracia z al-Gazety zadbają, żeby "prawda" znów przybrała oczekiwane przez nich oblicze, jakkolwiek inne owe oblicze miałoby być od obecnego- wszystko, byle tylko nie ta polskość, wszystko, byle tylko nie ta nienormalność...Zwiń


Odpowiedzi: 23  

1  Wyróżnij   218    9   Odpowiedz


Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-mowcie-mi-janusz,nId,2258598#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 18:31

ból i cierpienie napisał:
REALISTA napisał:
ból i cierpienie napisał:
REALISTA napisał:
ból i cierpienie napisał:
REALISTA napisał:
Niemcy upadną, to już koniec

http://www.rp.pl/Terroryzm/160829337-Welt-am-Sonntag-Islamisci-chca-wstepowac-do-Bundeswehry-by-przejsc-w-niej-szkolenie.html#ap-1
i wpis internauty
"ze 75 lat temu mieli na klamrach pasów "Gott mit uns" teraz będą mieć "Allahu Akbar" to takie religijne wojsko zawsze było Smile))"

Niemcy nie upadną a wręcz przeciwnie będą silniejsze.
Zobacz klasyfikacje igrzysk, w.brytania na drugim miejscu a tam jest jeszcze większa mieszanka ras niż w niemczech.
medale nie sa żadnym miernikiem. Niemcy jako Naród zanikają.

nie ma lepszego miernika niż igrzyska olimpijskie
CCCP  miało kiedyś rekordy w medalach, sorry, ale to argument bez sensu. o NRD nie wspomnę

Nie myśl, ze jesteś mądrzejszy od starożytnych greków.
Nad tym siedział cały sztab ludzi, mędrców, filozofów, twórców cywilizacji.

no nie ma co dłużej ściemniać:
Całe nasze UFO-WYPOCINY to tylko sekwencje uderzeń w klawisze. clown
cheers
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 18:35

"Kto w lecie nie orze, nie sieje, w zimie z frasunku niszczeje" - mówi stare przysłowie inwestorów i traderów! Tak to tak! lol!
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 18:44

MICHU napisał:
Osły napisał:
MICHU napisał:

Prześlijcie dla Zochy w ciągu 14 dni 7 dni darowiznę 500k z dopiskiem akt ludzi dobrej woli.

Potem nie wracajmy już do przeszłości a patrzmy tylko w mocno zaangażowaną przyszłość.

Posłuchajcie Mnie,  tak będzie najlepiej dla wszystkich.



Bądź w ciągu:
14 dni darowiznę 1 mln
Lub
21 dni darowiznę 1.5 mln
Lub
28 dni darowiznę 2.0 mln.

Mam nadzieję,  że wyjaśniłem. rabbit
Michu , a teraz zupełnie na powaznie powiedz za co mamy Ci te miliony wplacac/darować  ??
za to ze okradłeś kilku kolegów ?
za to ze leniuchujesz jak Kiepski i nie skalałeś sie  żadną uczciwą  pracą ?  
za to ze pasożytujesz na najbliższych i dalszych ?
czy w koncu za to ze Ci sie popierdoliło w glowie od tego kombinowania
jakby tutaj jeszcze kogoś oszukać = wyruchac ?


podaj choc jeden konkretny UCZCIWY  powód a będę pierwszy co Ci przelew zrobi

Tzn mam Ci podawać wszystkie sygnatury akt?
Bo życie osobiste fratera mnie nie interesuje i nie wnikam w jego przygody.  Very Happy

Zrobisz jak będziesz chciał i rób tak żebyś jak najlepiej na tym wyszedł.

Moją odpowiedź na Twoją odpowiedź już zatem znasz. Very Happy

myślem, że osły ma zwyczajnie (jak to u wsioka) niższy od micha poziom kodowania oraz odkodowywania informacji (w tym społecznych), i stąd to niezrozumienie kontekstu: CO, JAK, i PO CO.
natomiast miszaty który jest częścią globalnej sieci informacyjnej, i przetwarza wszystkie dostępne esemesy w trybie ciągłym (taki ma niezwykły procesor) ODKODOWUJE TO bez trudu. albino


Ostatnio zmieniony przez PINGWIN (Z MADAGASKARU) dnia Nie 28 Sie 2016, 18:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44141
Registration date : 03/09/2007

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 18:45

tiaaa, same zbiegi okoliczności Twisted Evil

http://www.rp.pl/Warszawa/160829279-Guzial-chce-wyjasnien-od-Komorowskiego-ws-kupna-mieszkania.html#ap-1

"Piotr Guział na zorganizowanym dziś briefingu prasowym przypomniał sprawę kamienicy przy ul. Odolańskiej na Mokotowie zwróconej w 2014 roku. Powiedział, że udziały w budynku kupiła siostra prawnika specjalizującego się w przejmowaniu warszawskich nieruchomości.
Mieszkanie po gruntownym remoncie miała potem kupić 26-letnia córka Bronisława Komorowskiego. Jak zwrócił uwagę Guział, bez kredytu i księgi wieczystej "

a my się dowiadujemy ułamek tego, co solidaruchy i komuchy postokrągłostołowi nakradli. Evil or Very Mad no i co na to KOD ?
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 19:00

dex napisał:
thorgall napisał:
"Opozycja wobec wolnego rynku jest rezultatem neurotycznego zaburzenia, które można nazwać kompleksem Fouriera”  L. von Mises

scratch
8 lat tłumaczenia na forum psu w dupe
nie wiedziałem że mam do czynienia z ludźmi zaburzonymi Evil or Very Mad


ps. zadanie domowe dla kaczora:
proszę uważnie przeczytać i opisać wnioski (na mój priv)
http://www.kapitalizm.republika.pl/podlozepostaw.html

Cała teoria Misesa opiera się na założeniu, że preferencja czasowa jest zawsze dodatnia.
Problem w tym, że nie jest.

dobryżart


Co więcej preferencja czasowa może być ujemna w skali makro i w takiej sytuacji nie działa ani kapitalizm, ani socjalizm.
Co ogólnie nie jest problemem, bo to nie są jedyne możliwe systemy gospodarcze.
Znam jeszcze przynajmniej dwa inne.

ja jako mocno niedouczony znam tylko dwa praktyczne:
frakcjonizm i pierdolizm. albino

frakcjonizm, to tworzenie odłamu (jedno lub wielocząstkowego) w celu przeciągania interesu na jego korzyść,
a pierdolizm, to każdy może się domyśleć. clown


tak coś mi się zdaje, iż terroryści islamscy zgrabnie łączą wysoką preferencję czasową (w zadawania okrucieństwa) z niską preferencję czasową zamachowców-samobójców (niebo allaha/raj z hurysami w zamian za poświęcenie bieżącego życia). Very Happy
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 19:11

REALISTA napisał:
tiaaa, same zbiegi okoliczności Twisted Evil

http://www.rp.pl/Warszawa/160829279-Guzial-chce-wyjasnien-od-Komorowskiego-ws-kupna-mieszkania.html#ap-1

"Piotr Guział na zorganizowanym dziś briefingu prasowym przypomniał sprawę kamienicy przy ul. Odolańskiej na Mokotowie zwróconej w 2014 roku. Powiedział, że udziały w budynku kupiła siostra prawnika specjalizującego się w przejmowaniu warszawskich nieruchomości.
Mieszkanie po gruntownym remoncie miała potem kupić 26-letnia córka Bronisława Komorowskiego. Jak zwrócił uwagę Guział, bez kredytu i księgi wieczystej "

a my się dowiadujemy ułamek tego, co solidaruchy i komuchy postokrągłostołowi nakradli. Evil or Very Mad  no i co na to KOD ?

Między innymi dlatego należy zastąpić opodatkowanie pracy za pomocą LVT.
Jak przyjdzie płacić za czas posiadania przestrzeni, nawet gdy się z niej nie korzysta, to od razu skończą się "okazje, które czynią złodzieja".
I to zarówno po lewej jak i po prawej.
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 19:20

dex napisał:
MICHU napisał:
Nie ma pośpiechu.  Very Happy

Bądź w ciągu:
14 dni darowiznę 1 mln
Lub
21 dni darowiznę 1.5 mln
Lub
28 dni darowiznę 2.0 mln.

Mam nadzieję,  że wyjaśniłem. rabbit

Zastanówcie się dobrze i w ciągu 7 - 28 dni dajcie odpowiedź.  Very Happy

doping doping doping doping doping

To jest właśnie ujemna preferencja czasowa.

no właśnie miszaty a nie obawiasz się że POWIEDZĄ: DAMY CI ODPOWIEDŹ ZA 100 LAT.  clown

(wg exela wychodzi że za 100 lat to zaledwie 2,610 mld, więc opłaca się poczekać aż zemrzesz, a potomstwa rodu szynszylowatego zda się nie masz (chyba)  Smile )
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 19:26

dziwne jak dzieciaki takie teksty śpiewają i grają.   Surprised



Podąża za mną cień
Okrywający każdy mój krok
Wypacza każdą obietnicę
Czyni celem szyderstw
Czeka jak natrętny lokaj
Kogo spoić następną kolejką
Wyzwólmy się od przymusu
Tuż przed nadejściem Syna
Jezu, czy k**wa nie zrobisz nic
prócz tego co już się dokonało?
Jezu, czy k**wa nie powiesz nic
prócz tego co już powiedziałeś?

Czemu nie możemy być nietrzeźwi?
Pragnę tylko zacząć od nowa
Czemu nie możemy wiecznie pić?
Pragnę tylko zacząć od nowa

Jestem tylko bezwartościowym kłamcą
Jestem tylko kretynem
Namieszam ci w głowie
Zaufaj mi, a ze mną pójdziesz na dno
Znajdę twe serce
Przeżuję je i wypluję
Wywyższę cię
Tylko po to by doprowadzić do upadku
Matko Boża czy nie szepniesz
czegoś prócz tego co już powiedziane?
Matko Boża czy nie sprawisz
czegoś prócz tego co już było?

Dlaczego nie możemy nie być trzeźwi
Pragnę tylko zacząć od nowa
Czemu nie możemy spać wiecznie?
Chcę tylko zacząć od nowa

Jestem tylko bezwartościowym kłamcą
Jestem tylko kretynem
Namieszam ci w głowie
Zaufaj mi, a ze mną pójdziesz na dno
Znajdę twe serce
Przeżuję je i wypluję

Uwierz mi

Czemu nie możemy być nietrzeźwi?
Pragnę tylko zacząć od nowa
Czemu nie możemy wiecznie spać?
Pragnę tylko zacząć od nowa

Właśnie tego chcę


narka lol!


Ostatnio zmieniony przez PINGWIN (Z MADAGASKARU) dnia Nie 28 Sie 2016, 19:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 19:31

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
dex napisał:
MICHU napisał:
Nie ma pośpiechu.  Very Happy

Bądź w ciągu:
14 dni darowiznę 1 mln
Lub
21 dni darowiznę 1.5 mln
Lub
28 dni darowiznę 2.0 mln.

Mam nadzieję,  że wyjaśniłem. rabbit

Zastanówcie się dobrze i w ciągu 7 - 28 dni dajcie odpowiedź.  Very Happy

doping doping doping doping doping

To jest właśnie ujemna preferencja czasowa.

no właśnie miszaty a nie obawiasz się że POWIEDZĄ: DAMY CI ODPOWIEDŹ ZA 100 LAT.  clown

(wg exela wychodzi że za 100 lat to zaledwie 2,610 mld, więc opłaca się poczekać aż zemrzesz, a potomstwa rodu szynszylowatego zda się nie masz (chyba)  Smile )

Przecież nikt tu się nie obawia, że nie dostanie odpowiedzi - nie tylko MICHU.
Każdy na UFO ma ujemną preferencję czasową.
Dodatnia preferencja czasowa siedzi na fejsie.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 19:31

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 14244612743992-31

Opcjoner , jak Ty te notowania daxa sprawdzasz ??
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 19:33

dex napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
dex napisał:
MICHU napisał:
Nie ma pośpiechu.  Very Happy

Bądź w ciągu:
14 dni darowiznę 1 mln
Lub
21 dni darowiznę 1.5 mln
Lub
28 dni darowiznę 2.0 mln.

Mam nadzieję,  że wyjaśniłem. rabbit

Zastanówcie się dobrze i w ciągu 7 - 28 dni dajcie odpowiedź.  Very Happy

doping doping doping doping doping

To jest właśnie ujemna preferencja czasowa.

no właśnie miszaty a nie obawiasz się że POWIEDZĄ: DAMY CI ODPOWIEDŹ ZA 100 LAT.  clown

(wg exela wychodzi że za 100 lat to zaledwie 2,610 mld, więc opłaca się poczekać aż zemrzesz, a potomstwa rodu szynszylowatego zda się nie masz (chyba)  Smile )

Przecież nikt tu się nie obawia, że nie dostanie odpowiedzi - nie tylko MICHU.
Każdy na UFO ma ujemną preferencję czasową.
Dodatnia preferencja czasowa siedzi na fejsie.

prędzej na skypie i komórce. clown


Ostatnio zmieniony przez PINGWIN (Z MADAGASKARU) dnia Nie 28 Sie 2016, 19:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 19:33

Opcjoner , jak mnie nauczysz czytac notowania daxa to dostaniesz rycerski order

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 I12006_golapupa08
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 19:35

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 I12004_golapupa06

http://www.4clubbers.com.pl/ciekawe/592122-10-ciekawostek-o-dupie.html
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 20:04

gratulacje dla Anity Włodarczyk z powodu nowego rekordu świata cheers

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 767691 mistrz
Powrót do góry Go down
ból i cierpienie
Fake Profil Hiob Team
ból i cierpienie


Liczba postów : 2644
Location : HIOB
Registration date : 25/01/2008

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 20:34

delphia napisał:
gratulacje dla Anity Włodarczyk z powodu nowego rekordu świata cheers

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 767691 mistrz

Anita W. raczej ufo nie czyta
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 20:34

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
dziwne jak dzieciaki takie teksty śpiewają i grają.   Surprised



Podąża za mną cień
Okrywający każdy mój krok
Wypacza każdą obietnicę
Czyni celem szyderstw
Czeka jak natrętny lokaj
Kogo spoić następną kolejką
Wyzwólmy się od przymusu
Tuż przed nadejściem Syna
Jezu, czy k**wa nie zrobisz nic
prócz tego co już się dokonało?
Jezu, czy k**wa nie powiesz nic
prócz tego co już powiedziałeś?

Czemu nie możemy być nietrzeźwi?
Pragnę tylko zacząć od nowa
Czemu nie możemy wiecznie pić?
Pragnę tylko zacząć od nowa

Jestem tylko bezwartościowym kłamcą
Jestem tylko kretynem
Namieszam ci w głowie
Zaufaj mi, a ze mną pójdziesz na dno
Znajdę twe serce
Przeżuję je i wypluję
Wywyższę cię
Tylko po to by doprowadzić do upadku
Matko Boża czy nie szepniesz
czegoś prócz tego co już powiedziane?
Matko Boża czy nie sprawisz
czegoś prócz tego co już było?

Dlaczego nie możemy nie być trzeźwi
Pragnę tylko zacząć od nowa
Czemu nie możemy spać wiecznie?
Chcę tylko zacząć od nowa

Jestem tylko bezwartościowym kłamcą
Jestem tylko kretynem
Namieszam ci w głowie
Zaufaj mi, a ze mną pójdziesz na dno
Znajdę twe serce
Przeżuję je i wypluję

Uwierz mi

Czemu nie możemy być nietrzeźwi?
Pragnę tylko zacząć od nowa
Czemu nie możemy wiecznie spać?
Pragnę tylko zacząć od nowa

Właśnie tego chcę


narka lol!

Dzieci ubrane przez dorosłych.
A w oryginale dorosły ubrany w strój dziecka.

Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 20:40

Kogo ty k**wa thorgal popierasx, ja pier**le zenada Shocked

https://www.facebook.com/819127048188459/videos/843299329104564/
Powrót do góry Go down
ból i cierpienie
Fake Profil Hiob Team
ból i cierpienie


Liczba postów : 2644
Location : HIOB
Registration date : 25/01/2008

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 21:02

http://telewizjarepublika.pl/pozar-w-warszawskim-szpitalu-psychiatrycznym,37227.html

Michu odezwij się
scratch
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 21:04

ból i cierpienie napisał:
delphia napisał:
gratulacje dla Anity Włodarczyk z powodu nowego rekordu świata cheers

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 767691 mistrz

Anita W. raczej ufo nie czyta

dlaczego ??? Shocked
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10475
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 21:08

Biedne Świnoujście ....
Angela wysyła burze z piorunami !
http://pl.blitzortung.org/live_dynamic_maps.php?map=15
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28111
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 21:13

Osły napisał:
UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 14244612743992-31

Opcjoner , jak Ty te notowania daxa sprawdzasz ??


........Osły......grasz nie ferrr lol! lol! lol! lol! lol!

..są ....... jednostki, którym z racji wieku nie staje (mi tu) albino Embarassed Embarassed Embarassed

.... only Antek strong erection all the tajm affraid affraid affraid affraid affraid
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 21:30

Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 28 Sie 2016, 21:48

Jest pod co wypić w niedzielę, o ile to nie jakaś ściema:
- wicekanclerz Niemiec ogłosił, że nie udało się uzgodnić TTIP cheers
A już wcześniej Francuzi powiedzieli "won", więc przynajmniej się odwlecze o dobrych parę lat cheers
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 08 2016 r. Weekend   UFO  27-28 08  2016 r. Weekend - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 27-28 08 2016 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO 04 - 05 06 2016 r. Weekend
» UFO 30 - 31 07 2016 r. Weekend
» UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend
» UFO 19 - 20 03 2016 r. Weekend
» UFO 20-21 08 2016 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: