Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend

Go down 
+15
BP
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
kaczor
Frater
zibi
betonowe_buty
mariner
Osły
REALISTA
Indiana
thorgall
delphia
MICHU
HIOB
dziadek
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 16:49

betonowe_buty napisał:
MICHU napisał:
Indiana napisał:
Michu - punkt pierwszy regulaminu wyboru "Tradera Roku" brzmi: liczy się wynik na realnej kasie.
Tak więc każdy, kto kupił zdrapkę za 1 zł i wygrał 2zł, bije Cię na łeb w rankingu. Sorry, takie fakty  geek

Poszukaj sobie odpowiedniejszych rankingów, np. konkurs bajkopisarzy, albo wyłudzaczy....

Nieprawda.
Przypuśćmy,  że znasz wygrywające numery w Totka ale nie możesz wysłać kuponu.

W tym sensie konkurs jest już rozstrzygnięty.


gościa, który wygrywa w Black Jacka nie wpuszczają do kasyna
po co narażać się na oczywiste straty

no widzisz MICHU, Jezusa też nie wpuszczali do świątyni bo jak raz wszedł to jak chuligan poprzewracał tam wszystkie ławy.  Smile
średniaków (i miernoty) na parkiet wpuszczają a JORDANA FOREXU to blokują cały czas z wejściem na boisko, nawet piłki nikt mu nie poda jak się kręci obok bocznej lini, chyba że obesraną rzucą złośliwcy. tacy są ci zawistnicy. oj tacy. Evil or Very Mad

PS A Popek dostał szybko wpierdol od Pudziana, mimo że Popek bardzo mocny w gębie, i wyciska na ławeczce 200kg. cat


Ostatnio zmieniony przez PINGWIN (Z MADAGASKARU) dnia Sob 10 Gru 2016, 16:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30136
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 16:50

REALISTA napisał:
zibi napisał:
REALISTA napisał:
http://www.tvn24.pl/gary-cohn-z-goldman-sachs-ma-trafic-do-boku-trumpa,698629,s.html
56-letni Cohn uważany jest za numer 2 w Goldman Sachs, po obecnym dyrektorze generalnym tego banku Lloydzie Blankfeinie. Jak donoszą amerykańskie media jest zarejestrowanym demokratą, ale wspierał finansowo zarówno Partię Demokratyczną jak i Republikańską

Ta nacja już tak ma : jak trzeba sa zydokomuną, jak trzeba demokratami a jak trzeba to republikanami. Zawsze przy zwycięzcach. Jakby w USA do władzy doszło NSDAP też by ich finansowo wspierał. Można się nabijać z rusków czy Ukraińców, że z jednej strony bieda z drugiej korupcja i oligarchia ale USA ma tyle wspólnego z demokracją, co ja z Tuskiem. PiS wchodzi w buty PO a Trampek w buty Clintonów, Bushów etc. Lud łazi na wybory i myśli , że ma wybór. Gówno ! Wszystko jest po staremu ( i w Polsce i w USA), aż do następnych rewolucji/przewrotów Evil or Very Mad
P.S. od tysięcy lat gdzie się pojawią Eskimosi stamtąd ich przeganiają. Ciekawe czemu? Cały świat ich tak "kocha" ?

żydzi to nawet swoje wyjście  z Egiptu przekuli w sukces ,że to do ziemi obiecanej

a tak naprawdę to jak gdzieś przeczytałem
ZAJEBALI ZBOŻE I MUSIELI SPIERDALAĆ

obecnie piszą kolejny rozdział tej powieści a epilog będzie taki że ;
ZAJEBALI ZŁOTO I MUSIELI SPIERDALAĆ


ZBORZE ZBOŻE Laughing  prosze szanować język polski . Wiem, że tu śmietanka światowej trejderki i tylko Wam cyferki w głowie, ale.... W ogólniaki za taki błąd Pani od Polskiego by mi postawiła pałę bezwzględu na to, jaki tekst napisałem lol!
zgadza się... powiedzmy sobie szczerze, antysemityzm jest na świecie, ale jest tego jakaś przyczyna.... kto zna choć trochę historie cywilizacji ten się domyśla żródła uprzedzeń.
sorki nie wiem jak to się stało Embarassed

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30136
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 16:56

kaczor napisał:
thorgall napisał:
Wytłumacz mnie kaczor o co tu chodzi?  scratch

Październik - wpływy podatkowe r/r:
VAT +7%
PIT +7%
Akcyza +9%
CIT +17%

Panstwo w tym roku ukradlo obywatelom srednio 7% wiecej (z VAT i PIT) a firmom 17% wiecej.

Nie ma sie co cieszyc, TY mi lepiej wytlumacz jak to jets ze dochody budzetu niby rosna ale zadluzenie rosnie jeszcze szybciej Laughing

zacytuję Kubiaka

CO DLA NIEKTÓRYCH SKOŃCZYŁO SIĘ W POLSCE ELDORADO Very Happy

nie wiem ale ty kaczor sam sobie przeczysz , kiedyś rozmawialiśmy na temat uszczelniania systemu celem późniejszej obniżki stawek podatków , co dziś się dzieje , a co niedługo będzie miało przełożenie na owe stawki , a ty dalej kota ogonem wywracasz

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44141
Registration date : 03/09/2007

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 17:01

mariner napisał:
Frater napisał:
Notujemy:

10 grudnia 1972 r. premiera filmu J. Morgensterna "Trzeba zabic te milosc".
Oczywiscie to byl film na tle cielesnym, nie chodzilo o milosc Marinera do Zw. Sowieckiego lol!

Goń się Frajerze
Kolega w formie ? Laughing
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30136
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 17:04

thorgall napisał:
zibi
i to nie są żarty
wprowadzenie socjalizmu przez Józefa jest pisane w Biblii Laughing

http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=41

najpierw siłą zabrał im zboże, a potem sprzedawał
to jak miało się dla nich skończyć? Laughing Laughing

no tak zbierał darmowe Egipcjan  na chude lata , a potem sprzedawał jak swoje wszystkim kto dał więcej Very Happy

ja się dziś mogę założyć ,że tak naprawdę to oni za część z wydrukowanych dolarów kupują jedyne wartościowe aktywa na dzień dzisiejszy jakim jest złoto , aby w przyszłości przejść suchą noga po dnie wzburzonego morza

myśle że już dziś przygotowują się do telepotracji Very Happy do innego kraju a gdzie Question

podążaj za złotem ,a znajdziesz nową ziemię obiecaną affraid

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$


Ostatnio zmieniony przez zibi dnia Sob 10 Gru 2016, 17:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44141
Registration date : 03/09/2007

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 17:04

zibi napisał:
kaczor napisał:
thorgall napisał:
Wytłumacz mnie kaczor o co tu chodzi?  scratch

Październik - wpływy podatkowe r/r:
VAT +7%
PIT +7%
Akcyza +9%
CIT +17%

Panstwo w tym roku ukradlo obywatelom srednio 7% wiecej (z VAT i PIT) a firmom 17% wiecej.

Nie ma sie co cieszyc, TY mi lepiej wytlumacz jak to jets ze dochody budzetu niby rosna ale zadluzenie rosnie jeszcze szybciej Laughing

zacytuję Kubiaka

CO DLA NIEKTÓRYCH SKOŃCZYŁO SIĘ W POLSCE ELDORADO Very Happy

nie wiem ale ty kaczor sam sobie przeczysz , kiedyś rozmawialiśmy na temat uszczelniania systemu celem późniejszej obniżki stawek podatków , co dziś się dzieje , a co niedługo będzie miało przełożenie na owe stawki , a ty dalej kota ogonem wywracasz
zgadza sie, była taka dyskusja.
Dodam, że należałoby upierdolić emerytury resortowcom, a zdrowych rencistów mających renty za łapówy pognać ; wtedy ci co na prawdę ciężko pracowali mieliby godne świadczenia a ci na prawdę chorzy porządne renty , które by wystarczyły na leki. A foreksowym darmozjadom dopierdolić 90% podatek Laughing
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44141
Registration date : 03/09/2007

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 17:06

zibi napisał:
thorgall napisał:
zibi
i to nie są żarty
wprowadzenie socjalizmu przez Józefa jest pisane w Biblii Laughing

http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=41

najpierw siłą zabrał im zboże, a potem sprzedawał
to jak miało się dla nich skończyć? Laughing Laughing

no tak zbierał darmowe Egipcjan  na chude lata , a potem sprzedawał jak swoje wszystkim kto dał więcej Very Happy
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 17:08

zibi napisał:
kaczor napisał:
thorgall napisał:
Wytłumacz mnie kaczor o co tu chodzi?  scratch

Październik - wpływy podatkowe r/r:
VAT +7%
PIT +7%
Akcyza +9%
CIT +17%

Panstwo w tym roku ukradlo obywatelom srednio 7% wiecej (z VAT i PIT) a firmom 17% wiecej.

Nie ma sie co cieszyc, TY mi lepiej wytlumacz jak to jets ze dochody budzetu niby rosna ale zadluzenie rosnie jeszcze szybciej Laughing

zacytuję Kubiaka

CO DLA NIEKTÓRYCH SKOŃCZYŁO SIĘ W POLSCE ELDORADO Very Happy

nie wiem ale ty kaczor sam sobie przeczysz , kiedyś rozmawialiśmy na temat uszczelniania systemu celem późniejszej obniżki stawek podatków , co dziś się dzieje , a co niedługo będzie miało przełożenie na owe stawki , a ty dalej kota ogonem wywracasz
Jak sam sobie przecze?
Jak ma sie obnizyc stawki jak dlug ciagle rosnie?
Moze ty mi to wytlumacz, mozliwe ze wy tam na wschodzie macie k**wa juakas inna matematyke.
Obnizenie stawek zalezy od poziomu deficytu a nie od tego jakie sa przychody z podatkow, nie mow mi ze tego nei wiesz. Laughing
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30136
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 17:18

kaczor napisał:
zibi napisał:
kaczor napisał:
thorgall napisał:
Wytłumacz mnie kaczor o co tu chodzi?  scratch

Październik - wpływy podatkowe r/r:
VAT +7%
PIT +7%
Akcyza +9%
CIT +17%

Panstwo w tym roku ukradlo obywatelom srednio 7% wiecej (z VAT i PIT) a firmom 17% wiecej.

Nie ma sie co cieszyc, TY mi lepiej wytlumacz jak to jets ze dochody budzetu niby rosna ale zadluzenie rosnie jeszcze szybciej Laughing

zacytuję Kubiaka

CO DLA NIEKTÓRYCH SKOŃCZYŁO SIĘ W POLSCE ELDORADO Very Happy

nie wiem ale ty kaczor sam sobie przeczysz , kiedyś rozmawialiśmy na temat uszczelniania systemu celem późniejszej obniżki stawek podatków , co dziś się dzieje , a co niedługo będzie miało przełożenie na owe stawki , a ty dalej kota ogonem wywracasz
Jak sam sobie przecze?
Jak ma sie obnizyc stawki jak dlug ciagle  rosnie?
Moze ty mi to wytlumacz, mozliwe ze wy tam na wschodzie macie k**wa juakas inna matematyke.
Obnizenie stawek zalezy od poziomu deficytu a nie od tego jakie sa przychody z podatkow, nie mow mi ze  tego nei wiesz. Laughing

nie jeden kraj z ogromnym długiem obniżał stawki co w sumie wychodziło mu na dobre
dobrze wiesz że obniżki dają w sumie większe wpływy , bo real to nie EXEL Very Happy

dług rośnie i będzie rósł , bo robiąc w takiej branży w jakiej robisz to doskonale wiesz co to jest spirala długu
powiem Ci że nawet jak nie wiesz ,że jak rusza stopy procentowe to się dopiero zacznie Laughing

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 17:19

kaczor napisał:
zibi napisał:
kaczor napisał:
thorgall napisał:
Wytłumacz mnie kaczor o co tu chodzi?  scratch

Październik - wpływy podatkowe r/r:
VAT +7%
PIT +7%
Akcyza +9%
CIT +17%

Panstwo w tym roku ukradlo obywatelom srednio 7% wiecej (z VAT i PIT) a firmom 17% wiecej.

Nie ma sie co cieszyc, TY mi lepiej wytlumacz jak to jets ze dochody budzetu niby rosna ale zadluzenie rosnie jeszcze szybciej Laughing

zacytuję Kubiaka

CO DLA NIEKTÓRYCH SKOŃCZYŁO SIĘ W POLSCE ELDORADO Very Happy

nie wiem ale ty kaczor sam sobie przeczysz , kiedyś rozmawialiśmy na temat uszczelniania systemu celem późniejszej obniżki stawek podatków , co dziś się dzieje , a co niedługo będzie miało przełożenie na owe stawki , a ty dalej kota ogonem wywracasz
Jak sam sobie przecze?
Jak ma sie obnizyc stawki jak dlug ciagle  rosnie?
Moze ty mi to wytlumacz, mozliwe ze wy tam na wschodzie macie k**wa juakas inna matematyke.
Obnizenie stawek zalezy od poziomu deficytu a nie od tego jakie sa przychody z podatkow, nie mow mi ze  tego nei wiesz. Laughing

wyższe wpływy związane są po prostu z koniunkturą - nie ma co się dopatrywać jakiś cudów. Deficyt z związku z tym także jest niższy od planowanego. A dlaczego dług rośnie? Bo cały czas jest deficyt (tyle że w różnej wysokości). A gdy w latach 90 tych JKM proponował zakaz uchwalania deficytu budżetowego sala sejmowa ryczała ze śmiechu od lewa do prawa
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 17:29

kraje OPEC dogadały się z producentami ropy spoza organizacji w sprawie cięć produkcji 0 562.000 baryłek dziennie (z czego Rosja 300.000)
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44141
Registration date : 03/09/2007

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 17:29



dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30136
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 17:30

delphia napisał:
kaczor napisał:
zibi napisał:
kaczor napisał:
thorgall napisał:
Wytłumacz mnie kaczor o co tu chodzi?  scratch

Październik - wpływy podatkowe r/r:
VAT +7%
PIT +7%
Akcyza +9%
CIT +17%

Panstwo w tym roku ukradlo obywatelom srednio 7% wiecej (z VAT i PIT) a firmom 17% wiecej.

Nie ma sie co cieszyc, TY mi lepiej wytlumacz jak to jets ze dochody budzetu niby rosna ale zadluzenie rosnie jeszcze szybciej Laughing

zacytuję Kubiaka

CO DLA NIEKTÓRYCH SKOŃCZYŁO SIĘ W POLSCE ELDORADO Very Happy

nie wiem ale ty kaczor sam sobie przeczysz , kiedyś rozmawialiśmy na temat uszczelniania systemu celem późniejszej obniżki stawek podatków , co dziś się dzieje , a co niedługo będzie miało przełożenie na owe stawki , a ty dalej kota ogonem wywracasz
Jak sam sobie przecze?
Jak ma sie obnizyc stawki jak dlug ciagle  rosnie?
Moze ty mi to wytlumacz, mozliwe ze wy tam na wschodzie macie k**wa juakas inna matematyke.
Obnizenie stawek zalezy od poziomu deficytu a nie od tego jakie sa przychody z podatkow, nie mow mi ze  tego nei wiesz. Laughing

wyższe wpływy związane są po prostu z koniunkturą - nie ma co się dopatrywać jakiś cudów. Deficyt z związku z tym także jest niższy od planowanego. A dlaczego dług rośnie? Bo cały czas jest deficyt (tyle że w różnej wysokości). A gdy w latach 90 tych JKM proponował zakaz uchwalania deficytu budżetowego sala sejmowa ryczała ze śmiechu od lewa do prawa

kolego ze stopki usuń Kukiza , bo nie pasuje on do tego całego bydła lol!

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 17:34

REALISTA napisał:
mariner napisał:
Frater napisał:
Notujemy:

10 grudnia 1972 r. premiera filmu J. Morgensterna "Trzeba zabic te milosc".
Oczywiscie to byl film na tle cielesnym, nie chodzilo o milosc Marinera do Zw. Sowieckiego lol!

Goń się Frajerze
Kolega w formie ? Laughing
Jeszcze tylko dodam ze jest to milosc nieodwzajemniona, Mariner kocha Ruskich miłoscia idealna, platoniczna a Ruscy odplacaja sie fizycznie...........a w kazdym razie od tylu dymanko dymanko dymanko lol!
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30136
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 17:43

Kwaśniewski w radio się żali że mu przyklejają łatkę komunisty dobryżart dobryżart dobryżart

ot k**wa paradoks Laughing

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 17:57

Frater napisał:
REALISTA napisał:
mariner napisał:
Frater napisał:
Notujemy:

10 grudnia 1972 r. premiera filmu J. Morgensterna "Trzeba zabic te milosc".
Oczywiscie to byl film na tle cielesnym, nie chodzilo o milosc Marinera do Zw. Sowieckiego lol!

Goń się Frajerze
Kolega w formie ? Laughing
Jeszcze tylko dodam ze jest to milosc nieodwzajemniona, Mariner kocha Ruskich miłoscia idealna, platoniczna a Ruscy odplacaja sie fizycznie...........a w kazdym razie od tylu  dymanko  dymanko  dymanko lol!

Ten i inne wpisy usera Frater zostawiam do oceny innym forumowiczom

ja święty nie jestem
nie wybielam się
jestem jaki jestem
nikomu doopy nie będę lizał
hej
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 17:59

Kaczor - jak zawsze kłamiesz w żywe oczy, "zapomniałeś" dodać do zysku Unicredit około 20 mld dywidendy?
A odnośnie sprzedaży za grosze - jeśli Kaczyńscy mieli w tym swój udział, no to niestety nikt nie beknie, ale tyle dobrze że odzyskali ten bank. I teraz miliardy zysków PKO trafią z powrotem w nasze ręce, to są olbrzymie pieniądze które zostaną w kraju.

Sam najdrobniejsze rzeczy staram się kupować polskiej produkcji, aby kasa zostawała w Polsce, a dla takich "ynteligentów" jak Ty nie ma znaczenia, gdzie trafiają miliardy zysków co rok?
A know-how Włochów w dziedzinie bankowości to śmiech na sali dobryżart dobryżart , kolega jest ważnym informatykiem w PKO SA i takiego bajzlu jaki tam mają to nie ma nigdzie indziej, tylko doświadczeniu i poświęceniu pracujących tam Polaków zawdzięczają że mimo fatalnego zarządzania jako tako ten bank funkcjonuje. Cud że to działa - przytaczam słowa ważnego bankowego informatyka. W przejętym BPH pracował kolejny znajomy z morsowania, zmienił pracę ponieważ za Włochów nie dało się normalnie pracować, sprzeczne decyzje, notoryczne olewanie klientów, bydło niesamowite się tam zrobiło po przejęciu przez Włochów....
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 18:02

mariner napisał:
Frater napisał:
REALISTA napisał:
mariner napisał:
Frater napisał:
Notujemy:

10 grudnia 1972 r. premiera filmu J. Morgensterna "Trzeba zabic te milosc".
Oczywiscie to byl film na tle cielesnym, nie chodzilo o milosc Marinera do Zw. Sowieckiego lol!

Goń się Frajerze
Kolega w formie ? Laughing
Jeszcze tylko dodam ze jest to milosc nieodwzajemniona, Mariner kocha Ruskich miłoscia idealna, platoniczna a Ruscy odplacaja sie fizycznie...........a w kazdym razie od tylu  dymanko  dymanko  dymanko lol!

Ten i inne wpisy usera Frater zostawiam do oceny innym forumowiczom

ja święty nie jestem
nie wybielam się
jestem jaki jestem
nikomu doopy nie będę lizał
hej
Fratera mam w foes, nie wiem co pisze bo mnie to nie obchodzi, chyba że ktoś zacytuje. Tak jest prosto i jasno, po co czytać tego rodzaju nic nie wnoszące wpisy?
Odnośnie rynków, wchodzisz ponownie w S-ki, jesteśmy dość wysoko i miejsce rozliczenia jest wielką niewiadomą, może być równie dobrze 2000 jak 1750? Sam czekam na sygnał systemu wolnego, na razie siedzę twardo na L, w piątek mało co nie wywaliło mnie z części pozycji, ale sądząc po euforii w Stanach to raczej dobrze.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 18:13

Indiana napisał:
mariner napisał:
Frater napisał:
REALISTA napisał:
mariner napisał:
Frater napisał:
Notujemy:

10 grudnia 1972 r. premiera filmu J. Morgensterna "Trzeba zabic te milosc".
Oczywiscie to byl film na tle cielesnym, nie chodzilo o milosc Marinera do Zw. Sowieckiego lol!

Goń się Frajerze
Kolega w formie ? Laughing
Jeszcze tylko dodam ze jest to milosc nieodwzajemniona, Mariner kocha Ruskich miłoscia idealna, platoniczna a Ruscy odplacaja sie fizycznie...........a w kazdym razie od tylu  dymanko  dymanko  dymanko lol!

Ten i inne wpisy usera Frater zostawiam do oceny innym forumowiczom

ja święty nie jestem
nie wybielam się
jestem jaki jestem
nikomu doopy nie będę lizał
hej
Fratera mam w foes, nie wiem co pisze bo mnie to nie obchodzi, chyba że ktoś zacytuje. Tak jest prosto i jasno, po co czytać tego rodzaju nic nie wnoszące wpisy?
Odnośnie rynków, wchodzisz ponownie w S-ki, jesteśmy dość wysoko i miejsce rozliczenia jest wielką niewiadomą, może być równie dobrze 2000 jak 1750? Sam czekam na sygnał systemu wolnego, na razie siedzę twardo na L, w piątek mało co nie wywaliło mnie z części pozycji, ale sądząc po euforii  w Stanach to raczej dobrze.

pomyliłem się
skutki tragiczne
nie mam ochoty pisać
ale nie znikam i mam odwagę o tym napisać
niedługo może zamilknę bo co miałem napisać to napisałem
bo bić pianę nie ma po co
pozdrawiam mimo Twej krytyki
hej
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30136
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 18:14

Indiana napisał:
Kaczor - jak zawsze kłamiesz w żywe oczy, "zapomniałeś" dodać do zysku Unicredit około 20 mld dywidendy?
A odnośnie sprzedaży za grosze - jeśli Kaczyńscy mieli w tym swój udział, no to niestety nikt nie beknie, ale tyle dobrze że odzyskali ten bank. I teraz miliardy zysków PKO trafią z powrotem w nasze ręce, to są olbrzymie pieniądze które zostaną w kraju.

Sam najdrobniejsze rzeczy staram się kupować polskiej produkcji, aby kasa zostawała w Polsce, a dla takich "ynteligentów" jak Ty nie ma znaczenia, gdzie trafiają miliardy zysków co rok?
A know-how Włochów w dziedzinie bankowości to śmiech na sali dobryżart dobryżart , kolega jest ważnym informatykiem w PKO SA i takiego bajzlu jaki tam mają to nie ma nigdzie indziej, tylko doświadczeniu i poświęceniu pracujących tam Polaków zawdzięczają że mimo fatalnego zarządzania jako tako ten bank funkcjonuje. Cud że to działa - przytaczam słowa ważnego bankowego informatyka. W przejętym BPH pracował kolejny znajomy z morsowania, zmienił pracę ponieważ za Włochów nie dało się normalnie pracować, sprzeczne decyzje, notoryczne olewanie klientów, bydło niesamowite się tam zrobiło po przejęciu przez Włochów....

kaczor to taki życiowy malkontent

jeszcze nigdy chyba z tego co pamiętam to nie był z czegoś zadowolony Very Happy

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30136
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 18:33

weźcie mi logicznie wytłumaczcie co ewentualna sprawa karna ma wspólnego z demokracją w Państwie Question

http://www.tvn24.pl/pinior-na-manifestacji-kod-nie-zlamiecie-nas,698769,s.html

czy mnie jak by za coś oskarżyli (dajmy na to łapówka) , czy to ma coś wspólnego z demokracją w kraju również Question

gość zamiast mówić ,że nic na mnie nie mają , bo nie mogą mieć , bo nigdy nic nie brałem więc śmieję się im w oczy to pierdoli o jakimś" łamaniu nas"

to się kupy nie trzyma , ale dlatego że już posiedział i wie co mają w papierkach to nawet nie próbuje się do tego odnieść bo licho to jednak wygląda lol!




_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 19:06


sobota

KUNG-FU PANDA SZOŁ

pozdrawia Zibiego

Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30136
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 19:09

mariner napisał:

sobota

KUNG-FU PANDA SZOŁ

pozdrawia Zibiego


jeszcze dziś nie napisałeś nic takiego co by świadczyło o tym że weekend dla Ciebie się rozpoczął Very Happy

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24644
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 19:12

mariner napisał:

sobota

KUNG-FU PANDA SZOŁ

pozdrawia Zibiego


jesteś twardym facetem Twisted Evil
inny by już leżał obsmarkany w depresji
a Ty nic, tylko pifko pyk pyk
UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 767691
Powrót do góry Go down
Online
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 19:23

thorgall napisał:
mariner napisał:

sobota

KUNG-FU PANDA SZOŁ

pozdrawia Zibiego


jesteś twardym facetem Twisted Evil
inny by już leżał obsmarkany w depresji
a Ty nic, tylko pifko pyk pyk
UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 767691

depresję będę miał w poniedziałek rano
na razie usuwam niepotrzebne apki z mojego genialnego srajfona
całe szczęście że mam starego tableta z Androidem
najpierw usunę co mi nie trza a potem rozpierdolę Eskimosa

a ty sobie jebaj pifko frajerze pyk pyk

jak masz tak pisać do mnie to se podaruj
bo cię qrwa zniszczę
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 19:46


widzę że pi*da z Olsztyna poszła po rozum do głowy

lepiej póżno niż wcale

Powrót do góry Go down
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 20:00

mariner
Jak ty chcesz grac na gpw to nie mozesz byc taki zawzięty, twardy i oczywisty
musisz byc elastyczny, pojawiać sie i znikać jak kwant
nie walczyć z murem ale go przeskakiwać
zmieniaj sie jak zmienne sa fazy rynku
wtedy twoje szanse wzrosną, ze pograsz dłuzej
niewiele dłuzej
ale dłuzej
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24644
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 20:02

mariner napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:

sobota

KUNG-FU PANDA SZOŁ

pozdrawia Zibiego


jesteś twardym facetem Twisted Evil
inny by już leżał obsmarkany w depresji
a Ty nic, tylko pifko pyk pyk
UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 767691

depresję będę miał w poniedziałek rano
na razie usuwam niepotrzebne apki z mojego genialnego srajfona
całe szczęście że mam starego tableta z Androidem
najpierw usunę co mi nie trza a potem rozpierdolę Eskimosa

a ty sobie jebaj pifko frajerze pyk pyk

jak masz tak pisać do mnie to se podaruj
bo cię qrwa zniszczę

już nie jesteś moim przyjacielem
doigrałeś się
huj ci w dupe
Powrót do góry Go down
Online
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 20:10

thorgall napisał:
mariner napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:

sobota

KUNG-FU PANDA SZOŁ

pozdrawia Zibiego


jesteś twardym facetem Twisted Evil
inny by już leżał obsmarkany w depresji
a Ty nic, tylko pifko pyk pyk
UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 767691

depresję będę miał w poniedziałek rano
na razie usuwam niepotrzebne apki z mojego genialnego srajfona
całe szczęście że mam starego tableta z Androidem
najpierw usunę co mi nie trza a potem rozpierdolę Eskimosa

a ty sobie jebaj pifko frajerze pyk pyk

jak masz tak pisać do mnie to se podaruj
bo cię qrwa zniszczę


już nie jesteś moim przyjacielem
doigrałeś się
huj ci w dupe

ooo panie
o ludzie
tutaj to radzę uważać z propozycjami
można złamać

Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 10 Gru 2016, 20:12

Kpt. Mariner jest twardzielem honorowym i kto chce twierdzic inaczej to ma ode mnie w ryja (wyjatkiem Kaczor i Thorgall bo Im nie poradze scratch ) lol!

Stefek B. tez wykluczony, trudno wymagac ode mnie zebym z takim kozakiem sie napierdalal! affraid


Ostatnio zmieniony przez Frater dnia Sob 10 Gru 2016, 20:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend   UFO  10 - 11 12  2016 r. Weekend - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 10 - 11 12 2016 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 4 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» UFO 23 - 24 04 2016 r. Weekend
» UFO 14 - 15 05 2016 r. Weekend
» UFO 09 - 10 07 2016 r. Weekend
» UFO 27 - 28 02 2016 r. Weekend
» UFO 24 -25 09 2016 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: