Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Kto będzie pisał na UFO ?

Go down 
+40
fastenter
Poffcernacy
rabe
BORowik
Akwila
gryzliwy
mikrob
IronFX
Laik
kamikaze
calgon
PoPo
mikoz
kydo
loko
busia
Prezes
umysłu
Indiana
Małolat
praktyk
malec
melex259
weteran
Franz
dafnia
forex
Rmir
franco
Kozoyeb
dziadek
Diablo
mobar
EURO
Dave
betonowe_buty
Reser
karnak
SzFagier
chudy mis
44 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Kto będzie pisał na UFO ?
zarejestrowani
Kto będzie pisał na UFO ? Vote_lcap57%Kto będzie pisał na UFO ? Vote_rcap
 57% [ 67 ]
wszyscy
Kto będzie pisał na UFO ? Vote_lcap43%Kto będzie pisał na UFO ? Vote_rcap
 43% [ 51 ]
Wszystkich Głosów : 118
 
Poll closed

AutorWiadomość
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 18:18

no tak...
słusznie zauważono, że niezalogowany użytkownik /Gość/ może sobie do woli - wielokrotnie głosować ustawiająć wynik ankiety
Embarassed ale niedopatrzenie... Embarassed
dlatego zarządzam... powtórne głosowanie
przypominam głosowanie jest jawne
by nie kłopotać i nie niszczyć dotychczasowego wkładu intelektualnego przeniosłem dotychczasowe wypowiedzi /te osoby wystarcz, że sobie klikną "w licznik", pozostali dopisują za jaką opcją Laughing optują Laughing
powyższe napisał kierownik SzFagier



wszyscy - jestem za otwartoscia UFO


Ostatnio zmieniony przez SzFagier dnia Czw 21 Lut 2008, 19:28, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 18:20

tylko zarejestrowani

uzasadnienie

BO TAK !!!

to widzę... wstawobrazek
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 18:26

Wszyscy.
Uzasadnienie j.w.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 18:36

Oczywiście, że wszyscy. To jest totalny bezsens żeby był obowiązek rejestracji. Na większości for (forów?) tak jest i jest to wysoce niekomfortowe bo są ludzie, którzy zajrzą raz od wielkiego dzwonu albo w ogóle raz w życiu tylko to po grzyba mają się rejestrować?
Ja znam z własnego przypadq sytuacje, że chciałem coś się zapytać na jakimś forum tematycznym ludzi bo była pilna sprawa ale na codzień dany temat mnie nie interesuje i wszedłem tam może z dwa razy a do tego musiałem wymyślać login i hasło Mad Obecnie jest wiele takich stron internetowych, gdzie żeby np. dodać głupi komentarz trzeba się zalogować a jest to utrudnianie życia bo kazdy będzie wpisywał bzdury i zakładał dziesiątki kont e-mailowych ważnych jednorazowo.... np.
login: qwerty
hasło: qwerty
bo najprościej zapamiętać i po co taki śmietnik robić?
Niech każdy kto ma coś w temacie po prostu wejdzie i napisze bez rejestracji bo tak naprawdę co daje ta rejestracja? Utrudnianie życia i tyle. Ja jestem zarejestrowany bo jestem stałym bywalcem i jest mi tak wygodniej ale nie każdy musi codzień tu pisać.
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 18:40

zarejestrowani, jesli wypowiedzi maja byc brane na powaznie i maja byc wiarygodne to powinni je pisac zarejestrowani uzytkownicy. pozniej jest pisane, ze ktos pod kogos sie podszyl, ze czegos nie napisal itd.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 18:44

Zarejestrowani.

Jeśli admini mają zamiar sprzedać portal za kilka lat za kilka milionów EURO (*vczego im życzęWink) to jest to jedyna droga....

ps. uniknie się z biegiem czasu śmietnika bankierowego/parkietowego.
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 18:45

zaznaczyłem zarejestrowani... aczkolwiek chwilę się zastanowiłem.


niestety każde rozwiązanie ma swoje zady i walety.


wszyscy.... jest więcej wypowiedzi, co poniektóre z wypowiedzi niezarejestrowanych są cenne.... ale i jest ryzyko szalejących troli.... przez których tracimy cennych użytkowników. Że przypomnę chocby akcje przeciwko andre, karnakowi czy ostatnio geronimo.


zarejestrowani.... ryzykujemy utratę niektórych i cennych wypowiadających.... ale jednocześnie nie ma chlewu na forum. A cenni "wypowiadacze" typu: bp, eneder, zygmunt de bill oraz inni niewymienieni zrozumieją.


więc nie ma złotych rozwiązań... ale cenię sobie to forum jako merytoryczne i spokojne od świrów.... i niech tak zostanie....

w końcu rejestracja jest łatwiejsza od straty dziewictwa...



a przy okazji...jak się już rozpisałem to składam delikatną sugestię do adminów aby stworzyc też wątek akcyjny. Jak się przewalą już te zwałki to też można będzie ciekawe razgawory prowadzic. Very Happy
Powrót do góry Go down
EURO




Liczba postów : 765
Registration date : 28/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 18:56

tylko zarejestrowani........
Powrót do góry Go down
mobar

mobar


Liczba postów : 11514
Registration date : 01/10/2007

Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 18:56

zaznaczylem wszyscy, ale mam taki pomysl, zeby w razie zmasowanego ataku trolli hehe czasowo zawieszac mozliwosc pisania niezarejestrowanym
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 19:05

tylko zarejestrowani
Judaszy nam tu nie potrzeba !!!!
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 19:07

W trosce o dobro forum zarejestrowani.Ten chuj nawet nie uszanuje że jestem chory.Postu do Jndiany nie pisałem.Zresztą co on wypisuje.Wczoraj WOU-0 dzisiaj jedna cienka transakcja301-93,
Czy ja będę na forum czy nie żadna strata dla mnie i dla ogółu.
SzFagier proszę o bana na moje IP.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 19:15

wszyscy powinni pisać, chyba mamy d***kracje tutaj
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 19:18

Zarejestrowani
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 19:48

Wszyscy........ zarejestrowani! Forum jest monotematyczne, pewna elitarność mu nie zaszkodzi. Kto zechce trafi i pozostanie! Wymóg rejestracji nie jest żadną przeszkodą! Jako przykład forum bieszczady.info.pl.

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Gość
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 21:04

ZArejstrowani!

NIe bedzie dwuznacznych sytuacji!

Bedzie szacunek bo każdy bedzie dbał żeby nie splamic nIcka!

Odpowiedzialność ponad wszystko nawet kosztem kilku osob ktore z jakis tam powodów nie chca sie zarejstrowac.

Za jakis czas to zrobia bo bedzie im zalezało zeby byc w tym elitarnym gronie.

Pozdro
Powrót do góry Go down
słabyzAT
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 22:16

Ograniczenie dostępu dla zarejestrowanych szybko uświadomi wam, że bierzecie udział w pogrzebie forum.

To coś jak kazirodztwo w rodzinie.
Ale możecie się sami przekonać.
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 22:18

tylko zarejestrowani Exclamation
twarde dość z frustratami i psychopatami nigdy więcej!
won do bankiera floodować Exclamation
Powrót do góry Go down
franco

franco


Liczba postów : 1421
Age : 45
Location : Okolice Krakowa
Registration date : 14/11/2007

Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 22:20

wszyscy

ale najbardziej upierdliwym trolom założyłbym bana po uprzednim ostrzeżeniu
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 22:33

tylko zarejestrowani, bo paru powaznych ludzi albo nie pisze, albo ograniczyło pisanie, co jest szkodliwe dla forum
jakby Ci inni pisali, to ja bym nie musiał wypisywac głupot czasami i wklejac denne wykresy. Sam przykład podróbka geronimo kontra edith, ma sie ochote bluznac, tylko ze wtedy mogłby sie obrazic ten prawdziwy i pozniej sie tłumaczyc głupio

Czy admini nie mogliby potworzyc tych kont dla tych ludzi?
a przynajmniej zablokowac ich nicki, zeby sie fraglesy nie podszywały
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 22:39

re rmir

blokada jest bez sensu
jak zrobie usera 'geronimo' to geronimo-gosc nie bedzie mogl sie tak podpisac

re slabyzAT
jakkolwiek podzielam Twoje zdanie, czy jest jakas konkretna przyczyna , dla ktorej nie chcesz sie zarejestrowac ?
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 22:45

chudy mis napisał:
re rmir

blokada jest bez sensu
jak zrobie usera 'geronimo' to geronimo-gosc nie bedzie mogl sie tak podpisac

re slabyzAT
jakkolwiek podzielam Twoje zdanie, czy jest jakas konkretna przyczyna , dla ktorej nie chcesz sie zarejestrowac ?

to trzeba im utworzyc konta, to jest moment
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 22:48

rmir napisał:
chudy mis napisał:
re rmir

blokada jest bez sensu
jak zrobie usera 'geronimo' to geronimo-gosc nie bedzie mogl sie tak podpisac

to trzeba im utworzyc konta, to jest moment

wlasnie tlumacze, ze to nic nie da
jak ktos nie chce sie logowac to coz z tego, ze bedzie konto z jego nickiem ?
powoduje to tylko ze bedzie sie podpisywal geronimo1 i tyle
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 23:01

OpCjoNeR napisał:
Oczywiście, że wszyscy. To jest totalny bezsens żeby był obowiązek rejestracji. Na większości for (forów?) tak jest i jest to wysoce niekomfortowe bo są ludzie, którzy zajrzą raz od wielkiego dzwonu albo w ogóle raz w życiu tylko to po grzyba mają się rejestrować?
Ja znam z własnego przypadq sytuacje, że chciałem coś się zapytać na jakimś forum tematycznym ludzi bo była pilna sprawa ale na codzień dany temat mnie nie interesuje i wszedłem tam może z dwa razy a do tego musiałem wymyślać login i hasło Mad Obecnie jest wiele takich stron internetowych, gdzie żeby np. dodać głupi komentarz trzeba się zalogować a jest to utrudnianie życia bo kazdy będzie wpisywał bzdury i zakładał dziesiątki kont e-mailowych ważnych jednorazowo.... np.
login: qwerty
hasło: qwerty
bo najprościej zapamiętać i po co taki śmietnik robić?
Niech każdy kto ma coś w temacie po prostu wejdzie i napisze bez rejestracji bo tak naprawdę co daje ta rejestracja? Utrudnianie życia i tyle. Ja jestem zarejestrowany bo jestem stałym bywalcem i jest mi tak wygodniej ale nie każdy musi codzień tu pisać.

z ich strony sie patrząc i z naszej tez:
Ty jeden miales sensowne pytanie, ale na Ciebie jednego przypadało moze 10 troli, co swoją głupotą i ignoranctwem rozwalali całe forum
dlaczego odeszlismy z bankiera?
bo zaczeliście sie za bardzo mądrzyc i pisac za bardzo z sensem, stanowiąc konkurencje dla rejczaka, przez co zaczeli was wycinac
Realizujemy projekt, który moze stac sie wzorcem dla innych, jest to projekt 100% społeczny, gdzie każdy moze wyrazic jakąs opinie i gdzie nie ma okreslonej jednostki, dominującej na forum, jak np zalewski na futures albo rejczak na bankierze, którzy swoim autorytetem moga powalic każdego wybijającego sie. Forum stało by wyżej jakościowo, jakby andre nie zniknął, a karnak nie wstawił neutralnego avatara.
niechwaląc sie, po moich wykresach jakoś na forum wzrosła liczba wklejanych wykresów i komentarzy, nalezy tu wymienic krzysztofa, praktyka, pana nikt, paru innych forumowiczów tez zaczeło sie interesowac tym tematem i niedługo mam nadzieje zobaczyc efekty ich pracy.
Jak ktos zacznie pierdzielic głupoty, to przypomne ważke i gwiazdki antywskażnika mu przypinane i to juz bedzie wskazówka dla innych, z zewnątrz, co sadzic o mondrych wypowiedziach goscia. Oczywiście takie rzeczy załatwiane ankietą.
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 23:05

rmir napisał:

Jak ktos zacznie pierdzielic głupoty, to przypomne ważke i gwiazdki antywskażnika mu przypinane i to juz bedzie wskazówka dla innych, z zewnątrz, co sadzic o mondrych wypowiedziach goscia. Oczywiście takie rzeczy załatwiane ankietą.

Ważka sam poprosil o emblemat 'antywskaznika' Exclamation
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 23:06

niech pisza wszyscy, jak ktos jest zbyt ciezki to banowac i tyle.Kiedys wspolbudowalem wielkie,komercyjne forum (dotychczas istniejace) z kilkunastoma tysiacami uczestnikow i po prostu trzeba egzekwowac pewne zasady.Niezarejestrowani tacy jak bogaty sa meczacy ale zabawni niech sobie klaunuja
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 23:07

chudy mis napisał:
rmir napisał:
chudy mis napisał:
re rmir

blokada jest bez sensu
jak zrobie usera 'geronimo' to geronimo-gosc nie bedzie mogl sie tak podpisac

to trzeba im utworzyc konta, to jest moment

wlasnie tlumacze, ze to nic nie da
jak ktos nie chce sie logowac to coz z tego, ze bedzie konto z jego nickiem ?
powoduje to tylko ze bedzie sie podpisywal geronimo1 i tyle

inny argument
liczba postów pisanych przez tych ludzi a liczba postów wklejanych przez klony osła i to ciągłe wyzywanie bogatego
wszędzie utrudnia sie zycie trolom, dlaczego mamy byc atakowani przez nich, jak troll bedzie musiał utworzyc konto, napluje komus, dostanie bana, bedzie musiał załozyc drugie konto, trzecie i mu sie znudzi
dzisiaj kondon wielokrotnie uzywany znowu jezdzi po Edith
jutro znowu se wpadnie bez czytania na forum i pojedzie po Edith, a w przyszłym tygodniu zacznie obrazac kogos innego, BEZKARNIE
wg mnie "takiego wała" i najwyzszy czas to zrobic
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 23:09

kaczor napisał:
niech pisza wszyscy, jak ktos jest zbyt ciezki to banowac i tyle.Kiedys wspolbudowalem wielkie,komercyjne forum (dotychczas istniejace) z kilkunastoma tysiacami uczestnikow i po prostu trzeba egzekwowac pewne zasady.Niezarejestrowani tacy jak bogaty sa meczacy ale zabawni niech sobie klaunuja

czy na tamtym forum uzytkownicy zarabiaja kase, czy tylko wymieniają sie opiniami?
bo mozna zrobic jak Ty robisz, między 9 a 16.20 jedna strona wpisów, a dopiero później uzywamy i komentujemy po sesji
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 23:22

rmir napisał:
kaczor napisał:
niech pisza wszyscy, jak ktos jest zbyt ciezki to banowac i tyle.Kiedys wspolbudowalem wielkie,komercyjne forum (dotychczas istniejace) z kilkunastoma tysiacami uczestnikow i po prostu trzeba egzekwowac pewne zasady.Niezarejestrowani tacy jak bogaty sa meczacy ale zabawni niech sobie klaunuja

czy na tamtym forum uzytkownicy zarabiaja kase, czy tylko wymieniają sie opiniami?
bo mozna zrobic jak Ty robisz, między 9 a 16.20 jedna strona wpisów, a dopiero później uzywamy i komentujemy po sesji
Ludzie roznie graja i roznie maja podejscie do forum, sa tacy co uprawiaja DT , sa tacy co graja w terminie kilku dni, sa tacy co lacza rozne instrumenty i niekoniecznie sa zwiazani z GPW.Mysle ze duza czesc tego co sie dzieje jest zwiazana ze stresem, ja ostatnio prawie w ogole sie nei udzielam, bo patrze tylko na swieczki dzienne i tygodniowe wiec nie napisze codziennie kilkunastu komentarzy na ten temat;)
Tamto forum dotyczy rozrywki elektronicznej i jest powiazane z pewnym czasopismem.jest to wielkie przedsiewziecie komercyjne, niby na luzie ale jednak chodzi o ciezkie pieniadze wiec i do forum jest podejscie profesjonalne.Podalem jako przyklad tylko, tutaj jest mniej userow i srednai wieku wieksza wiec nie powinno bcy tak zle chyba
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptySro 20 Lut 2008, 23:35

czyli mniej więcej chodzi o to, żeby pod stałymi nickami udzielac ludziom informacji, promujac okreslony sprzet okreslonej grupy producentów
Wiec jest inny cel tamtego forum
A pozatym to szkoda, że sie nie udzielasz, bo potrafisz swoimi uwagami rozjaśnic ciemne umysły i odpowiednio je ukierunkowac, wykresów od Ciebie nie trzeba wymagac, bo Twoje komentarze do naszych wykresów sa wystarczające. I za to szacuneczek.
Ale mam Ci jedno za złe, że zes jednego dnia po sesji napisał, że sie usmiałes z tych co na siłe trwaja przy eskach, do tego jeszcze pod moim wykresem, zamiast w jakis sposób mniej lub bardziej brutalnie, napisac, gdzie ten ktos popełnił błąd

bij szwagra
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? EmptyCzw 21 Lut 2008, 01:20

Jestem za tym, żeby mógł pisać każdy-z przyczyn, które podał Opcjoner.Jeśli ktoś jest trollem-ignorować go i ewentulanie wycinać mu posty.Znudzi mu się. Cool
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kto będzie pisał na UFO ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? Empty

Powrót do góry Go down
 
Kto będzie pisał na UFO ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kto będzie pisał na UFO ?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Komunikaty Adminów-
Skocz do: