Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Kto będzie pisał na UFO ?

Go down 
+40
fastenter
Poffcernacy
rabe
BORowik
Akwila
gryzliwy
mikrob
IronFX
Laik
kamikaze
calgon
PoPo
mikoz
kydo
loko
busia
Prezes
umysłu
Indiana
Małolat
praktyk
malec
melex259
weteran
Franz
dafnia
forex
Rmir
franco
Kozoyeb
dziadek
Diablo
mobar
EURO
Dave
betonowe_buty
Reser
karnak
SzFagier
chudy mis
44 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Kto będzie pisał na UFO ?
zarejestrowani
Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Vote_lcap57%Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Vote_rcap
 57% [ 67 ]
wszyscy
Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Vote_lcap43%Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Vote_rcap
 43% [ 51 ]
Wszystkich Głosów : 118
 
Poll closed

AutorWiadomość
Gość
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyCzw 21 Lut 2008, 01:30

zarejestrowani...
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyCzw 21 Lut 2008, 01:45

Mozliwosc pisania tylko dla zarejestrowanych!

Pare miesiecy temu mialbym watpliwosci. Dzis juz nie mam. Forumowe trolle daja sie we znaki. Draznia ludzi prowokujac pyskowki. Gdy sie ktos juz zarejestruje, to stara sie dbac o dobre imie swojego nicka i chamowy nie odstawia.

Pare slow na temat rejestracji.

Niektorzy nie chca sie rejestrowac, bo rzekomo jest to zamach na ich prywatnosc. Otoz uzytkownik czy to zarejestrowany czy nie zostawia taki sam slad na forum (numer IP komputera z ktorego dokonal wpisu). To prawda, ze przy rejestracji trzeba podac adres e-mail. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zalozyc osobne konto pocztowe wylacznie do obslugi forum (forow). Cala procedura zakladania darmowego konta to gora 5 minut.

Poza tym jest tez kwestia szacunku dla innych uzytkownikow forum.

Jesli ktos pisze reguarnie jako niezarejestrowany tolerujac fakt, ze podszywacze wykorzystuja jego nicka do siania zametu i obrazania innych forumowiczow, to moim zdaniem, olewa forumowa spolecznosc. Mam dosc czytania chamskich wpisow i zastanawiania sie kto to napisal. Potem czytam: "to nie ja, ktos sie podszyl". I taka sytuacja sie powtarza dzien w dzien.

Ja osobiscie wole czytac dziennie 5 stron sensownych wpisow od zarejestrowanych niz 10 stron, z czego polowa, to niemerytoryczne wpisy trolli + pyskowki przez nie wywolane.
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyCzw 21 Lut 2008, 01:53

Mac napisał:
Jestem za tym, żeby mógł pisać każdy-z przyczyn, które podał Opcjoner.Jeśli ktoś jest trollem-ignorować go i ewentulanie wycinać mu posty.Znudzi mu się. Cool

Jak admini zaczna wycinac posty, to sie zaraz podniesie wrzask, ze cenzura. Poza tym troll jak zobaczy, ze jest wycinany to z samej przekory bedzie floodowal. Wydzialem takie akcje na bankierze i zapewniam Cie, ze tych watkow nie dalo sie czytac. Blokowanie numerow IP jest srednio skuteczne. Obecnie wiekszosc komputerow nie ma publicznych numerow IP, wiec zablokowanie jednego trolla laczy sie z odcieciem wszystkich forumowiczow korzystjacych z uslug tego samego providera (takie akcje juz byly przerabiane jakis czas temu na UFO).
Powrót do góry Go down
słabyzAT
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyCzw 21 Lut 2008, 08:29

re: ChudyMiś - Jeżeli forum przeżyje jeszcze jakieś pół roku zarejestruję się (o ile ja też) - wiesz ten cykl życia tradera futures i takie różne. Smile

Oznaki zniechęcenia są zauważalne nawet u Adminów(sic!)
Jak zamkniecie się w grupie to mi to egal, ale sami zauważycie, że jest to grupa o sumie ujemnej w czasie. Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyCzw 21 Lut 2008, 08:30

Zarejestrowani. Rejestracja nic nie kosztuje a chowanie się za obawami o dane to jest smieszne
Powrót do góry Go down
dafnia

dafnia


Liczba postów : 3542
Age : 52
Location : Wa
Registration date : 30/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyCzw 21 Lut 2008, 08:48

Sama nie wierzę, że to piszę ale - ZAREJESTROWANI.
Chodzi o emocje - giełda sama w sobie jest dość emocjonującym zajęciem - zwłaszcza dt. Większość mojej energii w trakcie sesji idzie na powstrzymywanie emocjonalnych reakcji i przypominanie sobie samej na co się ze sobą umówiłam. Forum w tym pomaga, bo jak już mi się wydaje że wpadłam na genialny pomysł (choć niezgodny z systemem) to czytam ze trzy opinie przeciwstawne i myślenie zaczyna się włączać znowu. Ale jak w tym czasie natknę się na trolla to tylko "gotuję" się jeszcze bardziej. Nie potrzebuję dodatkowych wyzwań - te które mam wydają mi się wystarczające. jeśli rejestracja spowoduje większą odpowiedzialność za słowa - to ja bardzo poproszę (choć wiem, że sama zwykle piszę bzdury tylko po to żeby usłyszeć że jeszcze ktoś jest przed kompem i nie jestem sama). Embarassed

Może spróbujemy np. przez miesiąc i zobaczymy jak to będzie działało - a może prawdziwy geronimo i inni krewni królika się zarejestrują??? bounce
Powrót do góry Go down
dafnia

dafnia


Liczba postów : 3542
Age : 52
Location : Wa
Registration date : 30/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyCzw 21 Lut 2008, 14:04

Oj - po dzisiejszej sesji to zmieniam zadnie- niech sobie piszą wszyscy - da się jakoś to zmienić w ankiecie scratch
Powrót do góry Go down
Franz

Franz


Liczba postów : 804
Age : 39
Registration date : 28/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyCzw 21 Lut 2008, 14:42

Moim zdaniem pisac powinni tylko zarejestrowani, bo czasami robi sie niezly syf. W dluzszym terminie wyjdzie to na dobre.
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
weteran




Liczba postów : 211
Location : dworzec
Registration date : 28/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyCzw 21 Lut 2008, 14:55

powinni pisać wszyscy ale z jedną uwagą admini powinni korzystac ze swoich uprawnień i kasować troli (po ostrzeźeniu oczywiście).
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyCzw 21 Lut 2008, 14:56

sercem jestem za wszystkimi ale ostatni poziom forum zmusza mnie do wpisania zarejestrowani coz ekskluzywnosc moze ochroni poziom
Powrót do góry Go down
melex259




Liczba postów : 737
Registration date : 05/10/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyCzw 21 Lut 2008, 15:16

wszyscy.
Bo mamy demokrację. Możliwe jest, że gość, po jakimś czasie postanowi zalogować się.
Widzę (tak jak cienkibolek) większą pomoc adminów. Ostrzeżenie, z wyraźnym wskazaniem na regulamin (dobrze umocowujący zestaw przygotowany przez SzFagra and Company).

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
malec




Liczba postów : 2077
Registration date : 14/12/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyCzw 21 Lut 2008, 15:18

cienki_bolek napisał:
powinni pisać wszyscy ale z jedną uwagą admini powinni korzystac ze swoich uprawnień i kasować troli (po ostrzeźeniu oczywiście).


Witam wszystkich. Nie gram obecnie na kontraktach . Przeszło mi po małych batach i mam teraz podejście laika ale chetnie was czytam. nie pisze aby sie nie wygłupić, ale niektórzy to lubią -co widać po wpisach. popieram zdanie bolka.
Powrót do góry Go down
praktyk




Liczba postów : 4205
Registration date : 03/10/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyCzw 21 Lut 2008, 15:56

od początku kłopotów z gośćmi jestem za forum tylko dla zarejestrowanych
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12628
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyCzw 21 Lut 2008, 16:35

Chodz nie zaglądam tu już często podtzrymuje swoje stanowisko sprzed kilku miesięcy -Zarejestrowani -może wróci kilka starych nickow pirat
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyCzw 21 Lut 2008, 17:41

zagłosowałam bez zalogowania się wybierając WSZYSCY, proszę o odjęcie tego głosu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyCzw 21 Lut 2008, 18:39

wszyscy tylko w ankietach powinni brac udzial zarejestrowani wtedy beda one bardzo wiarygodne
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyCzw 21 Lut 2008, 19:47

wszyscy.
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyCzw 21 Lut 2008, 20:03

Zarejestrowani - z powodu paru trolli -tylko dlatego
Powrót do góry Go down
umysłu




Liczba postów : 75
Age : 53
Location : Pod kołem polarnym: Nordland
Registration date : 09/11/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyCzw 21 Lut 2008, 20:20

Wszyscy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyCzw 21 Lut 2008, 20:21

wszyscy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyCzw 21 Lut 2008, 20:56

wszyscy, nie ma rozwoju bez nowej krwi i konkurencji, każdy selekcjonuje informacje i sam wyciąga wnioski inaczej czekają nas stereotypy
Powrót do góry Go down
Prezes

Prezes


Liczba postów : 16392
Age : 45
Location : The Bronx, New York, U.S.
Registration date : 01/09/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyCzw 21 Lut 2008, 21:57

Tylko zarestrowani. Powód - ten sam, co Judasz. lol!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyPią 22 Lut 2008, 07:47

wszyscy..
nie rozumiem tych co nie chca sie rejestrowac, ale takie ich prawo. A dlaczego wszyscy? Bo fakt rejestracji nie powoduje przyrostu rozumu. Kilku zarejestrowanych moze pieprzyc bez sensu (byl kiedys swietny rysunek Mleczki) , a znamy przyklady niezarejestrowanych (BP) ktorzy bardzo merytorycznie pisza.
Konluzja: wszyscy Smile
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyPią 22 Lut 2008, 08:22

wszyscy!
zmieniłem zdanie.
jednak niech bedzie swoboda, a ja sobie szybko wzrokim omine bezesensowne fragmenty. I tak polowy nie czytam tylko lecę dalej, damy radę Exclamation
Powrót do góry Go down
busia

busia


Liczba postów : 8625
Age : 47
Location : Gdańsk
Registration date : 02/01/2008

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyPią 22 Lut 2008, 09:11

zarejestrowani
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyPią 22 Lut 2008, 13:08

bez zmian serce za wszystkimi, ratio - zarejestrowani, chyba ze opracujemy metode blokowania bezsensownych osobistych wycieczek ale to tylko dodatkowa robota dla adminow
Powrót do góry Go down
praktyk




Liczba postów : 4205
Registration date : 03/10/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptySob 23 Lut 2008, 18:08

już kiedyś o tym pisałem, ale korzystam z innych serwerów gdzie pierwsza strona jest stroną rejestracji (dla zarejestrowanych logowania) a wejście na forum jest tylko dla zarejestrowanych. Jestem za blokadą dlatego, że na takie fora zaglądają zawsze ludzie którzy potrzebują rady, są fachowcami i chętnie korzystają z doświadczeń innych uczestników, mają inną ocenę problemu, nie ma tekstów obraźliwych, ludzie życzliwi są bardzo cenieni przez innych. Na takie fora chętnie zaglądam, jak również czytam i piszę, Tu nie jest ważna ilość stron, ale ważne jest w danym momencie zwrócenie uwagi na inne szczegóły. Każdy może wcześniej podać ważną informację, która może uchronić od wtopy, czy wskazówkę która pomoże podjąć właściwą decyzję. Jeśli goście nie chcą pisać, mogą po rejestracji tylko czytać nie ujawniając się żadną wypowiedzią, wtedy nikt im się do "tajnego systemu" na komputerze nie dobierze, ale za to taki nie będzie obrażał innych bez podania argumentów, nie będzie mógł z jakichś kilkunastu różnych kart pre-paid wchodzić na forum i mieszać. Jeśli ktoś chce sprawdzić to niech spróbuje wejść bez logowania na większość serwerów o tematyce informatycznej czy telewizji satelitarnej, tam ludzie dzielą się wiedzą i nie ma tam takich jak tu ignorantów. Również koronnym argumentem jest to, że admini (tu ukłon do naszych) na zamkniętych forach mają o wiele mniej stresu, kłopotów i pracy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyNie 24 Lut 2008, 23:31

zarejestrowani
Powrót do góry Go down
loko

loko


Liczba postów : 3137
Location : Warszawa
Registration date : 30/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyNie 24 Lut 2008, 23:35

nie dajmy sie zwariowac. to z zalozenia mialo byc otwarte forum. na bzdury nie nalezy odpowiadac. duzo wiecej wycieczek np politycznych robia zarejestrowani. alternatywa jest totalne zamkniecie forum ale chyba nie o to chodzi.
Powrót do góry Go down
kydo
Trader na medal
Trader na medal



Liczba postów : 11220
Age : 54
Registration date : 28/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 EmptyPon 25 Lut 2008, 00:03

wszyscy
Powrót do góry Go down
http://kydofin.blog.onet.pl/
Sponsored content





Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Kto będzie pisał na UFO ?
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kto będzie pisał na UFO ?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Komunikaty Adminów-
Skocz do: