Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 02 02 2017 r.

Go down 
+19
REALISTA
Małolat
goldmar SYS TRADER
Indiana
AgroTrader
HIOB
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
kaczor
Kazik
MICHU
betonowe_buty
Osły
mariner
barany
Reser
delphia
zibi
thorgall
dziadek
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 18:39

Rymar był sędzią we własnej sprawie!

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/rymar-byl-sedzia-we-wlasnej-sprawie/zd68lvf
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 18:42

REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
REALISTA napisał:
Opcjo !!! Alma Evil or Very Mad

Trwa exodus Mazgajów z Almy. Rezygnacje ze stanowisk
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Trwa-exodus-Mazgajow-z-Almy-Rezygnacje-ze-stanowisk-7497354.html

No popacz jak to jest.... alma upada, Piotr i Paweł upada a jakoś Tesca i Carrefoury obchodza 20-lecia istnienia Shocked Shocked

Dlaczemu tak się dzieje? Czy nasi nie umieją prowadzić tych biznesów?
poczytaj, krótkie, warto  kiedyś o tym tu pisałem; takie almy piotry i pawły mają na prawde pod górkę ;
numer ze stoczniami był podobny


http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/afera-z-dofinansowaniem-lidla-i-kauflandu,65,0,1867585.html

Solidarność i organizacje zrzeszające małe polskie sklepy chcą skarżyć Lidl i Kaufland do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, a potem do międzynarodowych sądów. Ich zdaniem, preferencyjne kredyty jakich udzieliły sieciom Bank Światowy i Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju to przejaw nieuczciwej konkurencji. UOKiK problemu nie widzi. Solidarność broni jednak nie składa. Priorytetem - nawet mimo braku zainteresowania sprawą przez UOKiK - pozostaje uzyskanie dostępu do całości umów pomiędzy Lidlem i Kauflandem, a bankami.

SQRWYSYŃSTWO po prostu to się nazywa jednym słowem.
wykańczają konkurencję dumpingiem; ich stać nawet, żeby sprzedawac poniżej kosztóww, suma sumarum i tak się im opłaca

Taki Oszołom nawywiesza billboardów że pomarańcze po 3 zyla i leszcze pędzą a wiadomo, że każdy oprócz pomarańczy i tak nabierze dużo więcej.

Ale na broqłach hossa sie zrobiła. Jebane luka 100% affraid affraid

Poniżej 7 zyla nie ma a jeszcze z dwa tygodnie temu za 3.8 qpowałem.

Masakra w zimie z tymi warzywami, wydawałoby się podstawowe warzywa jak cukinia, broqł, papryka, pomidory, ogórek to się luxusowe dobra powoli robią Shocked

Ciekawe czy to efekt sezonowości czy juś na stałe będzie drożej.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 18:48

Pójść na stragan parę warzywek Kazik pęka nawet nie wiadomo kiedy. Do tego owoce dorzucić to Władka trza rozmienić. affraid affraid 

Pomarańcze ósemkę za kg, grapefiuty to nawet za pięnastaka widziałem... no pojebawszy chyba.  wariat   [to ceny z małego bazaru] Cukinia 30pln/kg dobryżart Przecież to wsio ciężkie jest bo dużo wody zawiera, 1szt juś z pół kg robi albo lepiej.

W Oszołomie o połowę taniej jest tylko cza przyjść w dniu dostawy żeby fajne powybierać bo później zgniłki same zostają.

Avocada ostatnio bardzo smaczne mi się trafiły po czwórce za sztukę, takie fajne soczyste kwaskowe Razz Razz Razz   a na straganie ósemkę.

Te owoce chyba wsio idzie z jednych hurtowni tylko że hipermarkety mają zupełnie inną politykę cenową niż małe stragany.


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Czw 02 Lut 2017, 18:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 18:51

drogie m.in. dlatego
Zdziesiątkowane zostały uprawy warzyw i cytrusów, padły setki zwierząt hodowlanych. Do tego dodano straty w handlu, gdzie z powodu kłopotów w transporcie nie dostarczono bardzo dużych ilości mleka i innych artykułów.

http://www.agropolska.pl/aktualnosci/europa/atak-zimy-dziesiatkuje-uprawy-padaja-zwierzeta-hodowlane,705.html

http://www.portalspozywczy.pl/owoce-warzywa/wiadomosci/bronisze-rekordowo-drogie-importowane-warzywa,140080.html
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 18:55

Osły napisał:
drogie m.in. dlatego
Zdziesiątkowane zostały uprawy warzyw i cytrusów, padły setki zwierząt hodowlanych. Do tego dodano straty w handlu, gdzie z powodu kłopotów w transporcie nie dostarczono bardzo dużych ilości mleka i innych artykułów.

http://www.agropolska.pl/aktualnosci/europa/atak-zimy-dziesiatkuje-uprawy-padaja-zwierzeta-hodowlane,705.html

http://www.portalspozywczy.pl/owoce-warzywa/wiadomosci/bronisze-rekordowo-drogie-importowane-warzywa,140080.html

A widzisz, no to jest odpowiedź.

affraid

No qrwa cukinie, broqły, pomarańcze toż to majątek jakiś kosztuje od dwóch tygodni.

Jeszcze trochę a cebula i seler zrobią się luxusem dobryżart

Mięso tańsze od warzyw się zrobiło.

Niedługo do kebabów będą walić samo mięcho a z warzywami będzie dopłata +50% hahaha


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Czw 02 Lut 2017, 18:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 18:56

czyli rynek warzyw , owocow  jest prawdziwym rynkiem

pamietqm ze kiedys jak byly powodzie to gieldy spadaly
a teraz to hui wszystko obchodzi
powodzie , pożary ,  mrozy, kleski ,straty  - a "barometr"  gospodarki (gieldy ) coraz wyżej

oj jak pierdolnie to bedzie to piekne pierdolniecie - i moze wkoncu barometr wyskaluja i zresetują

ps
opcjo - jak jest prawdziwy rynek to zejda ,  na pewno
dlaczego nasze warzywa tylko  troche zdrozaly
i nie "skorzystały"  z okazji - bo jest duzo i jest prawdziwy rynek


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Czw 02 Lut 2017, 19:01, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 18:57

Osły napisał:
czyli rynek warzyw , owocow  jest prawdziwym rynkiem

pamietqm ze kiedys jak byly powodzie to gieldy spadaly
a teraz to hui wszystko obchodzi
powodzie , pożary ,  mrozy, kleski ,straty  - a barometr gospodarki coraz wyżej

oj jak pierdolnie tro bedzie to piekne pierdolniecie


Tylko pytanie czy na lato ceny zejdą do normalnych poziomów czy też producenci "przyzwyczają się" do wyższych cen i wykorzystają okazję by więcej zarobić.
Powrót do góry Go down
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 19:02

OpCjOnEr napisał:
Osły napisał:
czyli rynek warzyw , owocow  jest prawdziwym rynkiem

pamietqm ze kiedys jak byly powodzie to gieldy spadaly
a teraz to hui wszystko obchodzi
powodzie , pożary ,  mrozy, kleski ,straty  - a barometr gospodarki coraz wyżej

oj jak pierdolnie tro bedzie to piekne pierdolniecie


Tylko pytanie czy na lato ceny zejdą do normalnych poziomów czy też producenci "przyzwyczają się" do wyższych cen i wykorzystają okazję by więcej zarobić.

Koszty pracy rosną więc tylko w górę
Powrót do góry Go down
TRADER




Liczba postów : 549
Age : 56
Location : Łomianki
Registration date : 12/03/2008

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 19:04

OpCjOnEr napisał:
Kazik napisał:
OpCjOnEr napisał:
Słuchajcie, czy da radę w MT4 narysować linię poziomą ale skończoną jako odcinek od do żeby mi nie szła przez cały wykres?

Ewentualnie jak to zrobić?


Jasne, że da się.
We właściwościach trzeba odznaczyć  "promień"

Pisze o linii trendu, którą należy narysować poziomo.

No ale to nie do końca jest to o co mi chodziło bo taka linia na siłę próbuje dociągać do najbliższej świeczki i wychodzi jakiś łamany koślawiec.

Taki horizontal line by się przydał od do.

Opcjo, oglądaj i korzystaj.







https://www.dropbox.com/s/kmdvdr6y0y8v85y/ZL_Painter.ex4?dl=0

https://www.dropbox.com/s/4oin78aumydtibz/S_D_Support_1.ex4?dl=0

https://www.dropbox.com/s/aqk6ngywzvx5eda/Di_Napoli_Fibo_Painter.ex4?dl=0
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 19:08

HIOB napisał:
OpCjOnEr napisał:
Osły napisał:
czyli rynek warzyw , owocow  jest prawdziwym rynkiem

pamietqm ze kiedys jak byly powodzie to gieldy spadaly
a teraz to hui wszystko obchodzi
powodzie , pożary ,  mrozy, kleski ,straty  - a barometr gospodarki coraz wyżej

oj jak pierdolnie tro bedzie to piekne pierdolniecie


Tylko pytanie czy na lato ceny zejdą do normalnych poziomów czy też producenci "przyzwyczają się" do wyższych cen i wykorzystają okazję by więcej zarobić.

Koszty pracy rosną więc tylko w górę
 
=rząd zabiera obywatelom więcej forsy

To dlatego wprowadzają pięćsetkę do obiegu? Przedsmak inflacji?
Powrót do góry Go down
Kazik




Liczba postów : 2137
Registration date : 25/05/2008

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 19:12

OpCjOnEr napisał:
Kazik napisał:
OpCjOnEr napisał:
Słuchajcie, czy da radę w MT4 narysować linię poziomą ale skończoną jako odcinek od do żeby mi nie szła przez cały wykres?

Ewentualnie jak to zrobić?


Jasne, że da się.
We właściwościach trzeba odznaczyć  "promień"

Pisze o linii trendu, którą należy narysować poziomo.

No ale to nie do końca jest to o co mi chodziło bo taka linia na siłę próbuje dociągać do najbliższej świeczki i wychodzi jakiś łamany koślawiec.

Taki horizontal line by się przydał od do.

Jaki łamaniec?
Naciskasz "Shift" i nic nie dociąga.
Ponadto we właściwościach można wpisać zakres rysowania
co do minuty, jak ktoś chce się bawić.


Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 19:18

Dziś do mnie dzwonił agent jakiegoś pejsa z mBanq proponując kredyt gotówkowy na - jak się wyraził - "preferencyjnych" warunkach Laughing Laughing Laughing   to mnie nawet zainteresowało niech opowiada jakiez to super warunki... 8% rocznie oprocentowanie ale do tego prowizja 12% i jeszcze jakieś ubezpieczenie dobryżart dobryżart dobryżart

To ja go grzecznie qrwa mać pytam: proszę pana jak to się dzieje w tym kraju, że mamy teoretycznie niskie stopy procentowe a na lokatach ciężko 2% wyciągnąć a kredyt kosztuje 20%? Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Przecież to sqrwysyństwo jest takie, że tylko gazować od razu. Nie tego który dzwonił bo to jakiś leszczyk chcący zarobić na chleb a tego sqrwysyna złodzieja, który ustalił taką "preferencyjną" ofertę.

To ciekawe ile by kosztował kredyt na warunkach niepreferencyjnych? 30%

Ja pier**lę to jawna kpina w żywe oczy co się w tej Polsce dzieje. niedobrze mi

Ustawa antylichwiarska BUBEL PRAWNY z dupy wyjęty, wystarczy część kosztów nazwać inaczej niż "odsetki" i już nie działa.

Zrobił mi symulację kredytu na 5k na 10 miechów to wyszło, że raty prawie po 600pln czyli ŻYD JAWNIE I BEZKARNIE ZARABIA 20% przy oficjalnej głównej stopie referencyjnej 1.5%


Złodziejstwo w biały dzień. Dymanie leszcza na maxa.

Wieszać na gałęziach za krawaty. Evil or Very Mad


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Czw 02 Lut 2017, 19:26, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 19:21

Stopy procentowe spadają qrwa a kredyty jak były 20% tak dalej są.
Trick polega na tym, że część kosztów nie nazywa się już odsetkami tylko inaczej. Wielka mi qrwa różnica lol!


To tak jakbym komuś zajebał portfel i powiedział, że nie zajebałem tylko zajumałem.
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30135
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 19:34

OpCjOnEr napisał:
Dziś do mnie dzwonił agent jakiegoś pejsa z mBanq proponując kredyt gotówkowy na - jak się wyraził - "preferencyjnych" warunkach Laughing Laughing Laughing   to mnie nawet zainteresowało niech opowiada jakiez to super warunki... 8% rocznie oprocentowanie ale do tego prowizja 12% dobryżart dobryżart dobryżart

To ja go grzecznie qrwa mać pytam: proszę pana jak to się dzieje w tym kraju, że mamy teoretycznie niskie stopy procentowe a na lokatach ciężko 2% wyciągnąć a kredyt kosztuje 20%? Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Przecież to sqrwysyństwo jest takie, że tylko gazować od razu. Nie tego który dzwonił bo to jakiś leszczyk chcący zarobić na chleb a tego sqrwysyna złodzieja, który ustalił taką "preferencyjną" ofertę.

To ciekawe ile by kosztował kredyt na warunkach niepreferencyjnych? 30%

Ja pier**lę to jawna kpina w żywe oczy co się w tej Polsce dzieje. niedobrze mi

Ustawa antylichwiarska BUBEL PRAWNY z dupy wyjęty, wystarczy część kosztów nazwać inaczej niż "odsetki" i już nie działa.

Zrobił mi symulację kredytu na 5k na 10 miechów to wyszło, że raty prawie po 600pln czyli ŻYD JAWNIE I BEZKARNIE ZARABIA 20% przy oficjalnej głównej stopie referencyjnej 1.5%


Złodziejstwo w biały dzień. Dymanie leszcza na maxa.

Wieszać na gałęziach za krawaty. Evil or Very Mad

banki to nie przedsiębiorstwa , które coś wytwarzają i z tego się finansują
bank żyje głównie z łupienia leszcza jednego na procencie , a drugiego na kredycie

zarówno bank jak i przedsiębiorstwo mają duże koszty stałe które trzeba regulować

popatrz na te gmachy w dużych miastach( koszt utrzymania) , w mniejszych często siedziba to wynajem , a to koszt dodatkowy , a do tego pensje itp i z czegoś to trzeba uzyskać lol!

myślę że taki koszt jednego z pracowników całkowity dla banku to ze 100 tyś rocznie średnio i weź niech bank ma 30 tyś ludzi Very Happy


_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 19:36

Kazik napisał:
OpCjOnEr napisał:
Kazik napisał:
OpCjOnEr napisał:
Słuchajcie, czy da radę w MT4 narysować linię poziomą ale skończoną jako odcinek od do żeby mi nie szła przez cały wykres?

Ewentualnie jak to zrobić?


Jasne, że da się.
We właściwościach trzeba odznaczyć  "promień"

Pisze o linii trendu, którą należy narysować poziomo.

No ale to nie do końca jest to o co mi chodziło bo taka linia na siłę próbuje dociągać do najbliższej świeczki i wychodzi jakiś łamany koślawiec.

Taki horizontal line by się przydał od do.

Jaki łamaniec?
Naciskasz "Shift" i nic nie  dociąga.
Ponadto we właściwościach można wpisać zakres rysowania
co do minuty, jak ktoś chce się bawić.



Wybrałem trendline, narysowałem poziomo, odznaczyłem "promień" i robi mi się coś takiego:

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 1535sfo

Chcę od tego pierwszego szczytu ją przedłużyć równo poziomo a ona uparcie sama mi się dociąga do tej niższej świeczki Evil or Very Mad Evil or Very Mad

.........

dobra, juś zrobiłem

Trza ją narysować na pustym polu wykresu i przeciągnąć z shiftem wtedy jest ok

Dzięki
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30135
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 19:37

pamiętajcie w piątek o wyborczej
maski anty smogowe darmo dajom

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 19:40

zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
Dziś do mnie dzwonił agent jakiegoś pejsa z mBanq proponując kredyt gotówkowy na - jak się wyraził - "preferencyjnych" warunkach Laughing Laughing Laughing   to mnie nawet zainteresowało niech opowiada jakiez to super warunki... 8% rocznie oprocentowanie ale do tego prowizja 12% dobryżart dobryżart dobryżart

To ja go grzecznie qrwa mać pytam: proszę pana jak to się dzieje w tym kraju, że mamy teoretycznie niskie stopy procentowe a na lokatach ciężko 2% wyciągnąć a kredyt kosztuje 20%? Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Przecież to sqrwysyństwo jest takie, że tylko gazować od razu. Nie tego który dzwonił bo to jakiś leszczyk chcący zarobić na chleb a tego sqrwysyna złodzieja, który ustalił taką "preferencyjną" ofertę.

To ciekawe ile by kosztował kredyt na warunkach niepreferencyjnych? 30%

Ja pier**lę to jawna kpina w żywe oczy co się w tej Polsce dzieje. niedobrze mi

Ustawa antylichwiarska BUBEL PRAWNY z dupy wyjęty, wystarczy część kosztów nazwać inaczej niż "odsetki" i już nie działa.

Zrobił mi symulację kredytu na 5k na 10 miechów to wyszło, że raty prawie po 600pln czyli ŻYD JAWNIE I BEZKARNIE ZARABIA 20% przy oficjalnej głównej stopie referencyjnej 1.5%


Złodziejstwo w biały dzień. Dymanie leszcza na maxa.

Wieszać na gałęziach za krawaty. Evil or Very Mad

banki to nie przedsiębiorstwa , które coś wytwarzają i z tego się finansują
bank żyje głównie z łupienia leszcza jednego na procencie , a drugiego na kredycie

zarówno bank jak i przedsiębiorstwo mają duże koszty stałe które trzeba regulować

popatrz na te gmachy w dużych miastach( koszt utrzymania) , w mniejszych często siedziba to wynajem , a to koszt dodatkowy , a do tego pensje itp i z czegoś to trzeba uzyskać lol!

myślę że taki koszt jednego z pracowników całkowity dla banku to ze 100 tyś rocznie średnio i weź niech bank ma 30 tyś ludzi Very Happy


To po uj te placówki? Żeby babcie kolejki zajmowały z rachunkami za gaz?
Niech przeniosą całą działalność do internetu, styknie jedna placówka (centrala) na jeden bank na cały kraj.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 19:41

zibi napisał:
pamiętajcie  w piątek o wyborczej
maski anty smogowe darmo dajom

Ty popacz affraid   a miałem iść qpić maskę właśnie jutro.

No to jak za darmo to cza wziąć. Maska + papier do podcierania się.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 19:46

Bank to taki wrzód na dupie... dupa bez niego może istnieć i mieć się dobrze ale on bez dupy już nie.
Bank niczego nie wytwarza oprócz jakichś sztucznie kreowanych "produktów bankowych" podobnie jak wrzód na dupie nie spełnia żadnych funkcji życiowych.

Na dobrą sprawę czy świat bez bankowości mógłby istnieć???? Wydaje mi się, że tak.
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30135
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 19:49

OpCjOnEr napisał:
zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
Dziś do mnie dzwonił agent jakiegoś pejsa z mBanq proponując kredyt gotówkowy na - jak się wyraził - "preferencyjnych" warunkach Laughing Laughing Laughing   to mnie nawet zainteresowało niech opowiada jakiez to super warunki... 8% rocznie oprocentowanie ale do tego prowizja 12% dobryżart dobryżart dobryżart

To ja go grzecznie qrwa mać pytam: proszę pana jak to się dzieje w tym kraju, że mamy teoretycznie niskie stopy procentowe a na lokatach ciężko 2% wyciągnąć a kredyt kosztuje 20%? Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Przecież to sqrwysyństwo jest takie, że tylko gazować od razu. Nie tego który dzwonił bo to jakiś leszczyk chcący zarobić na chleb a tego sqrwysyna złodzieja, który ustalił taką "preferencyjną" ofertę.

To ciekawe ile by kosztował kredyt na warunkach niepreferencyjnych? 30%

Ja pier**lę to jawna kpina w żywe oczy co się w tej Polsce dzieje. niedobrze mi

Ustawa antylichwiarska BUBEL PRAWNY z dupy wyjęty, wystarczy część kosztów nazwać inaczej niż "odsetki" i już nie działa.

Zrobił mi symulację kredytu na 5k na 10 miechów to wyszło, że raty prawie po 600pln czyli ŻYD JAWNIE I BEZKARNIE ZARABIA 20% przy oficjalnej głównej stopie referencyjnej 1.5%


Złodziejstwo w biały dzień. Dymanie leszcza na maxa.

Wieszać na gałęziach za krawaty. Evil or Very Mad

banki to nie przedsiębiorstwa , które coś wytwarzają i z tego się finansują
bank żyje głównie z łupienia leszcza jednego na procencie , a drugiego na kredycie

zarówno bank jak i przedsiębiorstwo mają duże koszty stałe które trzeba regulować

popatrz na te gmachy w dużych miastach( koszt utrzymania) , w mniejszych często siedziba to wynajem , a to koszt dodatkowy , a do tego pensje itp i z czegoś to trzeba uzyskać lol!

myślę że taki koszt jednego z pracowników całkowity dla banku to ze 100 tyś rocznie średnio i weź niech bank ma 30 tyś ludzi Very Happy


To po uj te placówki? Żeby babcie kolejki zajmowały z rachunkami za gaz?
Niech przeniosą całą działalność do internetu, styknie jedna placówka (centrala) na jeden bank na cały kraj.

ja jak tam wchodzę czasami to się zastanawiam ile do tego dołożyłem Very Happy

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30135
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 19:54

OpCjOnEr napisał:
Bank to taki wrzód na dupie... dupa bez niego może istnieć i mieć się dobrze ale on bez dupy już nie.
Bank niczego nie wytwarza oprócz jakichś sztucznie kreowanych "produktów bankowych" podobnie jak wrzód na dupie nie spełnia żadnych funkcji życiowych.

Na dobrą sprawę czy świat bez bankowości mógłby istnieć???? Wydaje mi się, że tak.

bank to tak naprawę pośrednik przepływu pieniędzy pomiędzy deponentami , a kredytobiorcami , też myślę że w dobie internetu dało by się banki ominąć

albo powrócić do pierwotnej formy jaka byłą na początku czyli przechowywaczy gotówki Very Happy

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 19:57

Bank zarabia na różnicy między kredytami a depozytami i to jest jakby normalne co nikogo nie powinno bulwersować tylko dlaczego ta różnica jest TAK RAŻĄCO BEZCZELNA?

Dlaczego to jest aż dziesięciokrotność? 2% dają a 20% zabierają. No to każdego może wqrwić takie chamskie zdzierstwo.

To tak jakby w sklepie na towarze była marża 900% no to też większość klientów powiedziałaby panie pier**l się pan ze swoimi cenami.


Skoro lokaty są na około 2% to kredyty gotówkowe nie powinny być więcej jak 6-7% RRSO.

Od paru lat spadają stopy i oczywiście spadają też lokaty co wyraźnie widać natomiast ni chuja nie tanieją nic kredyty a to powinno jakoś proporcjonalnie w parze iść.

O to mi chodzi, o rażącą nieproporcjonalność skali jednego względem drugiego.

Zastanawiam się co za jełopy biorą takie kredyty. Przecież to trzeba być idiotą. Shocked
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30135
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 20:06

OpCjOnEr napisał:
Bank zarabia na różnicy między kredytami a depozytami i to jest jakby normalne co nikogo nie powinno bulwersować tylko dlaczego ta różnica jest TAK RAŻĄCO BEZCZELNA?

Dlaczego to jest aż dziesięciokrotność? 2% dają a 20% zabierają. No to każdego może wqrwić takie chamskie zdzierstwo.

To tak jakby w sklepie na towarze była marża 900% no to też większość klientów powiedziałaby panie pier**l się pan ze swoimi cenami.


Skoro lokaty są na około 2% to kredyty gotówkowe nie powinny być więcej jak 6-7% RRSO.

Od paru lat spadają stopy i oczywiście spadają też lokaty co wyraźnie widać natomiast ni chuja nie tanieją nic kredyty a to powinno jakoś proporcjonalnie w parze iść.

O to mi chodzi, o rażącą nieproporcjonalność skali jednego względem drugiego.

Zastanawiam się co za jełopy biorą takie kredyty. Przecież to trzeba być idiotą. Shocked

gdyby to było tylko 20% za kredyt(pożyczkę ) to by jeszcze szło wytrzymać , ale tu jest mała nieścisłość , bo to jest 20% rocznie , a to jest znaczący szczegół lol!

ja bym chciał mieć 10 % rocznie od aktywów (pożyczonych , wynajętych itp) , ale mnie prawo represjonuje

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 20:10

zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
Bank to taki wrzód na dupie... dupa bez niego może istnieć i mieć się dobrze ale on bez dupy już nie.
Bank niczego nie wytwarza oprócz jakichś sztucznie kreowanych "produktów bankowych" podobnie jak wrzód na dupie nie spełnia żadnych funkcji życiowych.

Na dobrą sprawę czy świat bez bankowości mógłby istnieć???? Wydaje mi się, że tak.

bank to tak naprawę pośrednik przepływu pieniędzy pomiędzy deponentami , a kredytobiorcami , też myślę że w dobie internetu dało by się banki ominąć

albo powrócić do pierwotnej formy jaka byłą na początku czyli przechowywaczy gotówki Very Happy

I te ich produkty bankowe. Jak bank może coś wyprodukować? dobryżart dobryżart  Co najwyżej stertę zadrukowanych papierów.

Polisolokaty.....

Ubezpieczenia do kredytów to jest przekręt też. Bank w momencie wydania pozytywnej decyzji kredytowej już wycenia sobie odpowiednio ryzyko z tym zwiazane w kosztach tego kredytu to jeszcze ubezpieczenie z dupy... to kredyt ubezpieczony w takim razie powinien być TAŃSZY a nie droższy gdyż teoretycznie ryzyko jego niespłacenia przechodzi na ubezpieczyciela wariat a w praktyce to jest dodatkowy "bonus" na złupionym leszczu.

Żyd po prostu bezczelnie goli leszcza na każdym możliwym kroq. Jeszcze brak tylko do kompletu ubezpieczenia od prowizji od udzielenia kredytu Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 20:16

zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
Bank zarabia na różnicy między kredytami a depozytami i to jest jakby normalne co nikogo nie powinno bulwersować tylko dlaczego ta różnica jest TAK RAŻĄCO BEZCZELNA?

Dlaczego to jest aż dziesięciokrotność? 2% dają a 20% zabierają. No to każdego może wqrwić takie chamskie zdzierstwo.

To tak jakby w sklepie na towarze była marża 900% no to też większość klientów powiedziałaby panie pier**l się pan ze swoimi cenami.


Skoro lokaty są na około 2% to kredyty gotówkowe nie powinny być więcej jak 6-7% RRSO.

Od paru lat spadają stopy i oczywiście spadają też lokaty co wyraźnie widać natomiast ni chuja nie tanieją nic kredyty a to powinno jakoś proporcjonalnie w parze iść.

O to mi chodzi, o rażącą nieproporcjonalność skali jednego względem drugiego.

Zastanawiam się co za jełopy biorą takie kredyty. Przecież to trzeba być idiotą. Shocked

gdyby to było tylko 20% za kredyt(pożyczkę ) to by jeszcze szło wytrzymać , ale tu jest mała nieścisłość , bo to jest 20% rocznie , a to jest znaczący szczegół lol!

ja bym chciał mieć 10 % rocznie od aktywów (pożyczonych , wynajętych itp) , ale mnie prawo represjonuje

No tego typu sprawy raczej rozpatrje się w skali rocznej, przecież to jest istotne czy leszcz odda w rok czy w 5 lat i koszt nie może być taki sam.

Dlaczego 10% nie możesz mieć??? Na www.kokos.pl komuś pożycz to może i nawet więcej. Zrobić można tak jak bank: odsetki 3% a resztę nazwać jakoś fajnie np. "opłata początkowa" żeby summa summarum i tak wyszło na twoje 10%.

Na wynajmie apartamentów nadmorskich normalnie na legalu 7% rocznie od wartości oferują.

Procenty są domeną pejsa, on ma na nie monopol generalnie.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 20:23

Opcjo , tutaj masz sprawiedliwe rozliczenie bankiera
za jego "produkty "



Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30135
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 20:24

OpCjOnEr napisał:
zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
Bank to taki wrzód na dupie... dupa bez niego może istnieć i mieć się dobrze ale on bez dupy już nie.
Bank niczego nie wytwarza oprócz jakichś sztucznie kreowanych "produktów bankowych" podobnie jak wrzód na dupie nie spełnia żadnych funkcji życiowych.

Na dobrą sprawę czy świat bez bankowości mógłby istnieć???? Wydaje mi się, że tak.

bank to tak naprawę pośrednik przepływu pieniędzy pomiędzy deponentami , a kredytobiorcami , też myślę że w dobie internetu dało by się banki ominąć

albo powrócić do pierwotnej formy jaka byłą na początku czyli przechowywaczy gotówki Very Happy

I te ich produkty bankowe. Jak bank może coś wyprodukować? dobryżart dobryżart  Co najwyżej stertę zadrukowanych papierów.

Polisolokaty.....

Ubezpieczenia do kredytów to jest przekręt też. Bank w momencie wydania pozytywnej decyzji kredytowej już wycenia sobie odpowiednio ryzyko z tym zwiazane w kosztach tego kredytu to jeszcze ubezpieczenie z dupy... to kredyt ubezpieczony w takim razie powinien być TAŃSZY a nie droższy gdyż teoretycznie ryzyko jego niespłacenia przechodzi na ubezpieczyciela wariat a w praktyce to jest dodatkowy "bonus" na złupionym leszczu.

Żyd po prostu bezczelnie goli leszcza na każdym możliwym kroq. Jeszcze brak tylko do kompletu ubezpieczenia od prowizji od udzielenia kredytu Twisted Evil

mi się bank kojarzy z czarną dziurą która wessie każda ilość pieniędzy niezależnie w jakiej formie one do niego trafią lol!

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30135
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 20:26

OpCjOnEr napisał:
zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
Bank zarabia na różnicy między kredytami a depozytami i to jest jakby normalne co nikogo nie powinno bulwersować tylko dlaczego ta różnica jest TAK RAŻĄCO BEZCZELNA?

Dlaczego to jest aż dziesięciokrotność? 2% dają a 20% zabierają. No to każdego może wqrwić takie chamskie zdzierstwo.

To tak jakby w sklepie na towarze była marża 900% no to też większość klientów powiedziałaby panie pier**l się pan ze swoimi cenami.


Skoro lokaty są na około 2% to kredyty gotówkowe nie powinny być więcej jak 6-7% RRSO.

Od paru lat spadają stopy i oczywiście spadają też lokaty co wyraźnie widać natomiast ni chuja nie tanieją nic kredyty a to powinno jakoś proporcjonalnie w parze iść.

O to mi chodzi, o rażącą nieproporcjonalność skali jednego względem drugiego.

Zastanawiam się co za jełopy biorą takie kredyty. Przecież to trzeba być idiotą. Shocked

gdyby to było tylko 20% za kredyt(pożyczkę ) to by jeszcze szło wytrzymać , ale tu jest mała nieścisłość , bo to jest 20% rocznie , a to jest znaczący szczegół lol!

ja bym chciał mieć 10 % rocznie od aktywów (pożyczonych , wynajętych itp) , ale mnie prawo represjonuje

No tego typu sprawy raczej rozpatrje się w skali rocznej, przecież to jest istotne czy leszcz odda w rok czy w 5 lat i koszt nie może być taki sam.

Dlaczego 10% nie możesz mieć??? Na www.kokos.pl komuś pożycz to może i nawet więcej. Zrobić można tak jak bank: odsetki 3% a resztę nazwać jakoś fajnie np. "opłata początkowa" żeby summa summarum i tak wyszło na twoje 10%.

Na wynajmie apartamentów nadmorskich normalnie na legalu 7% rocznie od wartości oferują.

Procenty są domeną pejsa, on ma na nie monopol generalnie.

opcjo weź przestań
czerwona torebka też 8% od najmu oferowała lol!

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 20:27

Nawet do kredytów hipotecznych nie są potrzebne banki. Możnaby zrobić giełdę kredytów społecznych (coś jak bukmacherski betfair) i np. ktoś chce qpić nieruchomość brak mu siana to ogłasza się i szuka chętnych do pożyczenia mu... dowolność ofert, duża konqrencja. Tak jak na kokosie tylko większe kwoty.
Wszystko zabezpieczone hipoteką z notarialną umową i trzema siódemkami z komornikiem w razie nie spłacania przez dłużnika więc chętni do pożyczania posiadacze kapitału by się znaleźli.

W ogóle żyd do tego nie jest potrzebny. Shocked

Przykładowo mam wolne 200k dorzucam komuś do qpna mieszkania i chcę zarobić mniej niż banki. Robi się normalną umowę z hipoteką na mnie wszystko cacy i po prostu zawarty by został kontrakt między dwoma osobami fizycznymi w takiej samej formie jak to się dzieje z bankiem ale na innych warunkach cenowych. A nabywca miałby też mnóstwo ofert do wyboru, może kogoś innego by wolał albo nawet pakiet mniejszych kilq kredytów od iluś osób na łączną kwotę wartości mieszkania.

Z pominięciem żyda lol! 

Czy to nie byłoby fajne?
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30135
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 EmptyCzw 02 Lut 2017, 20:32

my to k**wa nigdy nie potrafimy iśc dwa kroki z przodu wyprostowani tylko zawsze w ogonie i do tego jeszcze z jakimś garbem Evil or Very Mad

http://gramwzielone.pl/trendy/25287/fotowoltaika-i-auta-elektryczne-moga-zatrzymac-rope-i-wegiel-po-2020

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 02 02 2017 r.
Powrót do góry 
Strona 8 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» UFO 18 01 2017 r.
» UFO 07 02 2017 r.
» UFO 16 03 2017 r.
» UFO 18 04 2017 r.
» UFO 09 05 2017 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: