Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 02 02 2017 r.

Go down 
+19
REALISTA
Małolat
goldmar SYS TRADER
Indiana
AgroTrader
HIOB
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
kaczor
Kazik
MICHU
betonowe_buty
Osły
mariner
barany
Reser
delphia
zibi
thorgall
dziadek
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorWiadomość
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 20:33

zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
Bank zarabia na różnicy między kredytami a depozytami i to jest jakby normalne co nikogo nie powinno bulwersować tylko dlaczego ta różnica jest TAK RAŻĄCO BEZCZELNA?

Dlaczego to jest aż dziesięciokrotność? 2% dają a 20% zabierają. No to każdego może wqrwić takie chamskie zdzierstwo.

To tak jakby w sklepie na towarze była marża 900% no to też większość klientów powiedziałaby panie pier**l się pan ze swoimi cenami.


Skoro lokaty są na około 2% to kredyty gotówkowe nie powinny być więcej jak 6-7% RRSO.

Od paru lat spadają stopy i oczywiście spadają też lokaty co wyraźnie widać natomiast ni chuja nie tanieją nic kredyty a to powinno jakoś proporcjonalnie w parze iść.

O to mi chodzi, o rażącą nieproporcjonalność skali jednego względem drugiego.

Zastanawiam się co za jełopy biorą takie kredyty. Przecież to trzeba być idiotą. Shocked

gdyby to było tylko 20% za kredyt(pożyczkę ) to by jeszcze szło wytrzymać , ale tu jest mała nieścisłość , bo to jest 20% rocznie , a to jest znaczący szczegół lol!

ja bym chciał mieć 10 % rocznie od aktywów (pożyczonych , wynajętych itp) , ale mnie prawo represjonuje

No tego typu sprawy raczej rozpatrje się w skali rocznej, przecież to jest istotne czy leszcz odda w rok czy w 5 lat i koszt nie może być taki sam.

Dlaczego 10% nie możesz mieć??? Na www.kokos.pl komuś pożycz to może i nawet więcej. Zrobić można tak jak bank: odsetki 3% a resztę nazwać jakoś fajnie np. "opłata początkowa" żeby summa summarum i tak wyszło na twoje 10%.

Na wynajmie apartamentów nadmorskich normalnie na legalu 7% rocznie od wartości oferują.

Procenty są domeną pejsa, on ma na nie monopol generalnie.

opcjo weź przestań
czerwona torebka też 8% od najmu oferowała lol!

A co z nimi? Upadli?
Bo nie znam tematu.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 20:42

10% rocznie

https://kokos.pl/aukcje

To się opłaca obu stronom bo pożyczkobiorca nie dostanie tak tanio a pożyczkodawca nie zarobi tyle na produktach bankowych.

Ciekawe jakie jest RBB (ryzyko betonowych butów) Cool
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30135
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 20:43

OpCjOnEr napisał:
zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
Bank zarabia na różnicy między kredytami a depozytami i to jest jakby normalne co nikogo nie powinno bulwersować tylko dlaczego ta różnica jest TAK RAŻĄCO BEZCZELNA?

Dlaczego to jest aż dziesięciokrotność? 2% dają a 20% zabierają. No to każdego może wqrwić takie chamskie zdzierstwo.

To tak jakby w sklepie na towarze była marża 900% no to też większość klientów powiedziałaby panie pier**l się pan ze swoimi cenami.


Skoro lokaty są na około 2% to kredyty gotówkowe nie powinny być więcej jak 6-7% RRSO.

Od paru lat spadają stopy i oczywiście spadają też lokaty co wyraźnie widać natomiast ni chuja nie tanieją nic kredyty a to powinno jakoś proporcjonalnie w parze iść.

O to mi chodzi, o rażącą nieproporcjonalność skali jednego względem drugiego.

Zastanawiam się co za jełopy biorą takie kredyty. Przecież to trzeba być idiotą. Shocked

gdyby to było tylko 20% za kredyt(pożyczkę ) to by jeszcze szło wytrzymać , ale tu jest mała nieścisłość , bo to jest 20% rocznie , a to jest znaczący szczegół lol!

ja bym chciał mieć 10 % rocznie od aktywów (pożyczonych , wynajętych itp) , ale mnie prawo represjonuje

No tego typu sprawy raczej rozpatrje się w skali rocznej, przecież to jest istotne czy leszcz odda w rok czy w 5 lat i koszt nie może być taki sam.

Dlaczego 10% nie możesz mieć??? Na www.kokos.pl komuś pożycz to może i nawet więcej. Zrobić można tak jak bank: odsetki 3% a resztę nazwać jakoś fajnie np. "opłata początkowa" żeby summa summarum i tak wyszło na twoje 10%.

Na wynajmie apartamentów nadmorskich normalnie na legalu 7% rocznie od wartości oferują.

Procenty są domeną pejsa, on ma na nie monopol generalnie.

opcjo weź przestań
czerwona torebka też 8% od najmu oferowała lol!

A co z nimi? Upadli?
Bo nie znam tematu.

jeszcze źipią
https://stooq.pl/q/?s=czt&c=10y&t=c&a=lg&b=0


_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30135
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 20:49

OpCjOnEr napisał:
10% rocznie

https://kokos.pl/aukcje

To się opłaca obu stronom bo pożyczkobiorca nie dostanie tak tanio a pożyczkodawca nie zarobi tyle na produktach bankowych.

Ciekawe jakie jest RBB (ryzyko betonowych butów) Cool

słabo to się jakoś rozwija , obserwuję to z 3 lata nie rozumiem
może ludzie z sentymentu wolą rozmawiać z żydem i go utrzymywać wariat

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 20:53

OpCjOnEr napisał:
HIOB napisał:
OpCjOnEr napisał:
Osły napisał:
czyli rynek warzyw , owocow  jest prawdziwym rynkiem

pamietqm ze kiedys jak byly powodzie to gieldy spadaly
a teraz to hui wszystko obchodzi
powodzie , pożary ,  mrozy, kleski ,straty  - a barometr gospodarki coraz wyżej

oj jak pierdolnie tro bedzie to piekne pierdolniecie


Tylko pytanie czy na lato ceny zejdą do normalnych poziomów czy też producenci "przyzwyczają się" do wyższych cen i wykorzystają okazję by więcej zarobić.

Koszty pracy rosną więc tylko w górę
 
=rząd zabiera obywatelom więcej forsy

To dlatego wprowadzają pięćsetkę do obiegu? Przedsmak inflacji?

jeśli forsa trafia do zwyklych ludzi to mamy inflacje
jeśli do wąskiego grona szlachty to mamy deflację
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 20:59

zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
10% rocznie

https://kokos.pl/aukcje

To się opłaca obu stronom bo pożyczkobiorca nie dostanie tak tanio a pożyczkodawca nie zarobi tyle na produktach bankowych.

Ciekawe jakie jest RBB (ryzyko betonowych butów) Cool

słabo to się jakoś rozwija , obserwuję to z 3 lata nie rozumiem
może ludzie z  sentymentu wolą rozmawiać z żydem i go utrzymywać wariat

Bo w sumie trochę strach tak pożyczyć z dupy komuś z internetu. Widzę, że wielu tam drobi nawet po kilkadziesiąt zyla, rynek leszcza lol!

Później dłużnik się zawinie i szukaj wiatru w polu; na niektórych to nawet komornik bywa bezradny.

Ja właśnie mam taki problem teraz, złożyłem pozew do sądu przeciwko takiemu jednemu chujowi co mi kafla wisi i nie oddaje Evil or Very Mad  Ciekawe co da się wsqrać poprzez wymiar sprawiedliwości....zobaczymy. Juś i tak spisałem tego tauzena na straty no ale nuż widelec spróbować nie zaszkodzi.

Na betonowe buty to trochę za mała kwota. Basketball
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 21:10

zibi napisał:
UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Zobaczcie-jak-pieknie-obesralismy-nasze-gniazgo-tusk-lis-petru-bienkowska-zakowski
Żakowski to przykład aparatczyka....
Cała jego kariera jest oparta na kurwieniu polski
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 21:10

padaczka na kablu

żenią jak burą sukę
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30135
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 21:11

OpCjOnEr napisał:
zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
10% rocznie

https://kokos.pl/aukcje

To się opłaca obu stronom bo pożyczkobiorca nie dostanie tak tanio a pożyczkodawca nie zarobi tyle na produktach bankowych.

Ciekawe jakie jest RBB (ryzyko betonowych butów) Cool

słabo to się jakoś rozwija , obserwuję to z 3 lata nie rozumiem
może ludzie z  sentymentu wolą rozmawiać z żydem i go utrzymywać wariat

Bo w sumie trochę strach tak pożyczyć z dupy komuś z internetu. Widzę, że wielu tam drobi nawet po kilkadziesiąt zyla, rynek leszcza lol!

Później dłużnik się zawinie i szukaj wiatru w polu; na niektórych to nawet komornik bywa bezradny.

Ja właśnie mam taki problem teraz, złożyłem pozew do sądu przeciwko takiemu jednemu chujowi co mi kafla wisi i nie oddaje Evil or Very Mad  Ciekawe co da się wsqrać poprzez wymiar sprawiedliwości....zobaczymy. Juś i tak spisałem tego tauzena na straty no ale nuż widelec spróbować nie zaszkodzi.

Na betonowe buty to trochę za mała kwota. Basketball

jak nie masz tego na papierze i bez świadków to marne szanse Suspect

u mnie taki jeden gościowi pożyczył 20 tyś ale coś go tknęło aby umowę spisać i nawet pożyczający zgodził się na przyzwoity procent Very Happy
po około rocznej szarpance poszedł do sądu i sprawę wygrał ,a że tamten sporo miął na siebie to wszystko wraz z odsetkami zostało wyegzekwowane

nawet potem był zadowolony bo dobrze zarobił Laughing
a że trochę jajcarz to jak mija tamtego czasami to nawet się na niego nie gniewa tylko się pyta czy mu nie trzeba czasami znów pieniędzy pożyczyć dobryżart

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 21:12

HIOB napisał:
OpCjOnEr napisał:
HIOB napisał:
OpCjOnEr napisał:
Osły napisał:
czyli rynek warzyw , owocow  jest prawdziwym rynkiem

pamietqm ze kiedys jak byly powodzie to gieldy spadaly
a teraz to hui wszystko obchodzi
powodzie , pożary ,  mrozy, kleski ,straty  - a barometr gospodarki coraz wyżej

oj jak pierdolnie tro bedzie to piekne pierdolniecie


Tylko pytanie czy na lato ceny zejdą do normalnych poziomów czy też producenci "przyzwyczają się" do wyższych cen i wykorzystają okazję by więcej zarobić.

Koszty pracy rosną więc tylko w górę
 
=rząd zabiera obywatelom więcej forsy

To dlatego wprowadzają pięćsetkę do obiegu? Przedsmak inflacji?

jeśli forsa trafia do zwyklych ludzi to mamy inflacje
jeśli do wąskiego grona szlachty to mamy deflację

I chyba dobrze to wytlumaczyles, na prosty zrozumialy jezyk UFO  02 02  2017 r. - Page 9 767691

Powineines podrecznik nowozytnej ekonomii napisac dla dzieci do szql.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 21:15

zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
10% rocznie

https://kokos.pl/aukcje

To się opłaca obu stronom bo pożyczkobiorca nie dostanie tak tanio a pożyczkodawca nie zarobi tyle na produktach bankowych.

Ciekawe jakie jest RBB (ryzyko betonowych butów) Cool

słabo to się jakoś rozwija , obserwuję to z 3 lata nie rozumiem
może ludzie z  sentymentu wolą rozmawiać z żydem i go utrzymywać wariat

Bo w sumie trochę strach tak pożyczyć z dupy komuś z internetu. Widzę, że wielu tam drobi nawet po kilkadziesiąt zyla, rynek leszcza lol!

Później dłużnik się zawinie i szukaj wiatru w polu; na niektórych to nawet komornik bywa bezradny.

Ja właśnie mam taki problem teraz, złożyłem pozew do sądu przeciwko takiemu jednemu chujowi co mi kafla wisi i nie oddaje Evil or Very Mad  Ciekawe co da się wsqrać poprzez wymiar sprawiedliwości....zobaczymy. Juś i tak spisałem tego tauzena na straty no ale nuż widelec spróbować nie zaszkodzi.

Na betonowe buty to trochę za mała kwota. Basketball

jak nie masz tego na papierze i bez świadków to marne szanse Suspect

u mnie taki jeden gościowi pożyczył 20 tyś ale coś go tknęło aby umowę spisać i nawet pożyczający zgodził się na przyzwoity procent Very Happy
po około rocznej szarpance poszedł do sądu i sprawę  wygrał ,a że tamten sporo miął na  siebie to wszystko wraz z odsetkami zostało wyegzekwowane  

nawet potem był zadowolony bo dobrze zarobił Laughing
a że trochę jajcarz to jak mija tamtego czasami to nawet się na niego nie gniewa tylko się pyta czy mu nie trzeba czasami znów pieniędzy  pożyczyć dobryżart

Mam na papierze i w smsach tez (dlatego ciekawski thorgall sie dopytywal po co mi drukowac bylo smsy).

Nie odda uj to mu gawnem klamki wysmaruję dobryżart
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 21:52

Osły napisał:
zibi napisał:
kaczor napisał:
A tak polski podatnik finansuje chinski i niemiecki rozwoj gospodarczy Very Happy

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/program-500-plus-import-handel-zagraniczny,149,0,2256021.html

jak się w czworakach nic nie produkuje , a wszystko murzyny kupują u pana to co się dziwisz Evil or Very Mad
to napisalem
jaqk wszystko zlodzieje z PO opierdolili zagraniocznym "biznesmenom "
to dobrze
nawet TPSA poszla "w prywatne rece " przez prywatnego posrednika


Taa a co ma PO wspolnego z prywatyzacja TPSA to tylko najebany osiol wie
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 22:00

No co ja widze, lewackie dzifki placza za komuna i przemyslem.
Faktycznie za komuny w sklepach wszystko bylo szczegolnei papmpersy dla dzieci polskiej produkcji :DDDDDDDD
Sami siebie przechodzicie z tym pierdoleniem bzdur.

Wszystko sprzedane zachodowi dlatego nei ma polskich samochodow i polskich pampersow no a sklepy jak wiadom oza komuny byly szczytem bogactwa zaopatrzenia i sympatycznego stosunku do klienta :DDD

Najlepsze ze wy sami chyba wierzycie w te brednie,totalne odmozdzenie.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 22:29

kaczor napisał:
No co ja widze, lewackie dzifki placza za komuna i przemyslem.
Faktycznie za komuny w sklepach wszystko bylo szczegolnei papmpersy dla dzieci polskiej produkcji :DDDDDDDD
Sami siebie przechodzicie z tym pierdoleniem bzdur.

Wszystko sprzedane zachodowi dlatego nei ma polskich samochodow i polskich pampersow no a sklepy jak wiadom oza komuny byly szczytem bogactwa zaopatrzenia i sympatycznego stosunku do klienta :DDD

Najlepsze ze wy sami chyba wierzycie w te brednie,totalne odmozdzenie.

To aqrat oczywista oczywistość - tłumaczenie fucktu przez niego samego. A zadaj sobie głębsze pytanie: DLACZEGO tak jest? Basketball

To tak jakby ci ktoś buchnął portfel a ja bym ci napisał, że nie masz portfela bo ci go ukradli dobryżart   no wyjaśnienie jak cholera.

Poza tym ja nie narzekam a jedynie stwierdzam fuckty.
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30135
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 22:32

OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
No co ja widze, lewackie dzifki placza za komuna i przemyslem.
Faktycznie za komuny w sklepach wszystko bylo szczegolnei papmpersy dla dzieci polskiej produkcji :DDDDDDDD
Sami siebie przechodzicie z tym pierdoleniem bzdur.

Wszystko sprzedane zachodowi dlatego nei ma polskich samochodow i polskich pampersow no a sklepy jak wiadom oza komuny byly szczytem bogactwa zaopatrzenia i sympatycznego stosunku do klienta :DDD

Najlepsze ze wy sami chyba wierzycie w te brednie,totalne odmozdzenie.

To aqrat oczywista oczywistość - tłumaczenie fucktu przez niego samego. A zadaj sobie głębsze pytanie: DLACZEGO tak jest? Basketball


Poza tym ja nie narzekam a jedynie stwierdzam fuckty.

jakoś czeski , rumuński samochód jest a polskiego nie ma wariat

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 22:34



Którą ręką wali pan kapucyna? dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

1:28-1:31
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 22:38

zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
No co ja widze, lewackie dzifki placza za komuna i przemyslem.
Faktycznie za komuny w sklepach wszystko bylo szczegolnei papmpersy dla dzieci polskiej produkcji :DDDDDDDD
Sami siebie przechodzicie z tym pierdoleniem bzdur.

Wszystko sprzedane zachodowi dlatego nei ma polskich samochodow i polskich pampersow no a sklepy jak wiadom oza komuny byly szczytem bogactwa zaopatrzenia i sympatycznego stosunku do klienta :DDD

Najlepsze ze wy sami chyba wierzycie w te brednie,totalne odmozdzenie.

To aqrat oczywista oczywistość - tłumaczenie fucktu przez niego samego. A zadaj sobie głębsze pytanie: DLACZEGO tak jest? Basketball


Poza tym ja nie narzekam a jedynie stwierdzam fuckty.

jakoś czeski , rumuński samochód jest a polskiego nie ma wariat

Ostatni "polski" samochód to Chevrolet Aveo z Żerania FSO z 2011r.

Od tego czasu została tylko masa upadłościowa bo już nic się nie opłaca więcej produkować.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 22:41

MICHU, jak tam Antek?

Robisz jakiś ran na DAX? Laughing 

Od zera do milionera!
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 22:43

zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
No co ja widze, lewackie dzifki placza za komuna i przemyslem.
Faktycznie za komuny w sklepach wszystko bylo szczegolnei papmpersy dla dzieci polskiej produkcji :DDDDDDDD
Sami siebie przechodzicie z tym pierdoleniem bzdur.

Wszystko sprzedane zachodowi dlatego nei ma polskich samochodow i polskich pampersow no a sklepy jak wiadom oza komuny byly szczytem bogactwa zaopatrzenia i sympatycznego stosunku do klienta :DDD

Najlepsze ze wy sami chyba wierzycie w te brednie,totalne odmozdzenie.

To aqrat oczywista oczywistość - tłumaczenie fucktu przez niego samego. A zadaj sobie głębsze pytanie: DLACZEGO tak jest? Basketball


Poza tym ja nie narzekam a jedynie stwierdzam fuckty.

jakoś czeski , rumuński samochód jest a polskiego nie ma wariat

A rumuński to jaki?
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30135
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 22:51

potem wychodzi że wielu u nas w kraju inżynierów wyjeżdża za granice , bo nikt im za wiedzę odpowiednich pieniędzy nie chce płacić(bo ich w kraju nie ma ) , a oni wolą winogrona u francuza , bo im lepiej finansowo wychodzi Evil or Very Mad

Antek tonie moja baja

ale jak by trochę polskiego sprzętu kupił , który może i dziś jest niedopracowany , to sporo kasy by poszło do firm zbrojeniowych , które dzięki temu mogły by korygować niedociągnięcia , a z czasem sprzęt byłby coraz to nowszy i lepszy i wiadomo że inżynierowie by mieli pracę itd
do tego cała okołologistyka np uzbrojenie , pociski , naboje itd

idzie produkcja , idzie sprzedaż i idą badania ,a jak nie ma produkcji i sprzedaży to i badania zamierają takie to kłłeczko


nie wiem czy wyobrażacie ,że np taki Hitler nakupił by dział od anglików , potem wypowiedział wojnę i słał telegramy "przyślijcie " amunicje Very Happy

mamy F16 ale jak się pociski skończą , bo jest ich ograniczona ilość to jak by nam nowych parti nie sprzedali to te samoloty można wykorzystać do oprysków w dużych gospodarstwach dobryżart

to dziś też dzieje się na ukrainie ,mimo że Rosja ma tam niewielie siły , ale te golasy oprócz kałachów to nic nie mają ,bo niczego nie produkują to i dupami świecą i nic heroiczność żołnierzy jak nie produkujesz własnych srodków bojowych Evil or Very Mad

nas chwalą że wydajemy 2%pkb na armię
no ja mają nie chwalić skoro utrzymujemy miejsca pracy w Niemczech , USA itp Evil or Very Mad

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30135
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 22:57

OpCjOnEr napisał:
zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
No co ja widze, lewackie dzifki placza za komuna i przemyslem.
Faktycznie za komuny w sklepach wszystko bylo szczegolnei papmpersy dla dzieci polskiej produkcji :DDDDDDDD
Sami siebie przechodzicie z tym pierdoleniem bzdur.

Wszystko sprzedane zachodowi dlatego nei ma polskich samochodow i polskich pampersow no a sklepy jak wiadom oza komuny byly szczytem bogactwa zaopatrzenia i sympatycznego stosunku do klienta :DDD

Najlepsze ze wy sami chyba wierzycie w te brednie,totalne odmozdzenie.

To aqrat oczywista oczywistość - tłumaczenie fucktu przez niego samego. A zadaj sobie głębsze pytanie: DLACZEGO tak jest? Basketball


Poza tym ja nie narzekam a jedynie stwierdzam fuckty.

jakoś czeski , rumuński samochód jest a polskiego nie ma wariat

A rumuński to jaki?

DACIA


a co do sprzedaży zakłądów

niedaleko był tu zakłądzik 60 osób pracował , był zbyt i produkcja non stop , przez tyle lat poziom zatrudnienia się nie zmniejszał

ale ktoś nie wiem dlaczego uznał że to kłopot i postanowił to sprzedać , zamiast zrobić jakąś spłłkę pracowniczą
nowy kupiec Duńska firma szybko ludzi zwolniła , a zakład zamknęła , bo był dla niej w sumie konkurencją Evil or Very Mad

poszliśmy zła drogą przekształceń i teraz się nam wmawia że lepszej formy i możliwości nie było Evil or Very Mad

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 23:05

zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
No co ja widze, lewackie dzifki placza za komuna i przemyslem.
Faktycznie za komuny w sklepach wszystko bylo szczegolnei papmpersy dla dzieci polskiej produkcji :DDDDDDDD
Sami siebie przechodzicie z tym pierdoleniem bzdur.

Wszystko sprzedane zachodowi dlatego nei ma polskich samochodow i polskich pampersow no a sklepy jak wiadom oza komuny byly szczytem bogactwa zaopatrzenia i sympatycznego stosunku do klienta :DDD

Najlepsze ze wy sami chyba wierzycie w te brednie,totalne odmozdzenie.

To aqrat oczywista oczywistość - tłumaczenie fucktu przez niego samego. A zadaj sobie głębsze pytanie: DLACZEGO tak jest? Basketball


Poza tym ja nie narzekam a jedynie stwierdzam fuckty.

jakoś czeski , rumuński samochód jest a polskiego nie ma wariat

A rumuński to jaki?

DACIA


a co do sprzedaży zakłądów

niedaleko był tu zakłądzik 60 osób pracował , był zbyt i produkcja non stop , przez tyle lat poziom zatrudnienia się nie zmniejszał

ale ktoś nie wiem dlaczego uznał że to kłopot i postanowił to sprzedać , zamiast zrobić jakąś spłłkę pracowniczą
nowy kupiec Duńska firma szybko ludzi zwolniła , a zakład zamknęła , bo był dla niej w  sumie konkurencją Evil or Very Mad

poszliśmy zła drogą przekształceń i teraz się nam wmawia że lepszej formy  i możliwości nie było Evil or Very Mad

https://pl.wikipedia.org/wiki/Dacia_Duster


.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 23:23

Cytat :
Jak wyliczyła firma doradcza Grant Thornton, przez cały 2015 rok w Polsce powstało 1749 aktów prawnych. W Szwecji – 136. W tym szale ustawodawczym ginie jedna z podstawowych zasad dobrego systemu podatkowego: przepisy powinny być na tyle proste, żeby podatnik mógł je łatwo przyswoić.
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24643
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 23:26

OpCjOnEr napisał:
Cytat :
Jak wyliczyła firma doradcza Grant Thornton, przez cały 2015 rok w Polsce powstało 1749 aktów prawnych. W Szwecji – 136. W tym szale ustawodawczym ginie jedna z podstawowych zasad dobrego systemu podatkowego: przepisy powinny być na tyle proste, żeby podatnik mógł je łatwo przyswoić.

Opcjoner
najprawdopodobniej jesteś uzależniony od narkotyków Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Online
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 23:32

zibi napisał:
potem wychodzi że wielu u nas w kraju inżynierów wyjeżdża za granice , bo nikt im za wiedzę odpowiednich pieniędzy nie chce płacić(bo ich w kraju nie ma ) , a oni wolą winogrona u francuza , bo im lepiej finansowo wychodzi Evil or Very Mad

Antek tonie moja baja

ale jak by trochę polskiego sprzętu kupił , który może i dziś jest niedopracowany , to sporo kasy by poszło do firm zbrojeniowych , które dzięki temu mogły by korygować niedociągnięcia , a z czasem sprzęt byłby coraz to nowszy i lepszy i wiadomo że inżynierowie by mieli pracę itd
do tego cała okołologistyka np uzbrojenie , pociski , naboje itd

idzie produkcja , idzie sprzedaż i idą badania ,a jak nie ma produkcji i sprzedaży to i badania zamierają takie to kłłeczko


nie wiem czy wyobrażacie ,że np taki Hitler nakupił by dział od anglików , potem wypowiedział wojnę i słał telegramy "przyślijcie " amunicje Very Happy

mamy F16 ale jak się pociski skończą , bo jest ich ograniczona ilość to jak by nam nowych parti nie sprzedali to te samoloty można wykorzystać do oprysków w dużych gospodarstwach dobryżart

to dziś też dzieje się na ukrainie ,mimo że Rosja ma tam niewielie siły , ale te golasy oprócz kałachów to nic nie mają ,bo niczego nie produkują to i dupami świecą i nic heroiczność żołnierzy jak nie produkujesz własnych srodków bojowych Evil or Very Mad

nas chwalą że wydajemy 2%pkb na armię
no ja mają nie chwalić skoro utrzymujemy miejsca pracy w Niemczech , USA itp Evil or Very Mad

TY zibi wojskowy sprzet ma dzialac a nie k**wa byc przykrywka dla pomocy spolecznej.
Co za to za zjebana teoria ze jak sie bedzie ciagle dawa kase komus kto nei umie dobrze i z zyskiem produkowac to on zacznie nagle to robci lepiej?
Do kopalni ciagle dokladaja i co lepiej k**wa te kopalnie dzialaja?
Zwiazki zawodowe przejedza te kase ktora dasz niby na rozwoj i nei bedzie ani spzretu ani kasy.

To sa wlasnie pulapki wspierania "polskiego przemyslu", tak naprawde to bardzo ksoztowna forma pomocy spolecznej dla zalog pzredsiebiorstw.

To ze cos nie jest w Polsce produkowane to nie jest zaden dramat dlaczego mamy produkowac WSZYSTKO?
Wystarczy zarabiac kase na jednych rzeczach a inne sie kupuje tak to dziala na calym swiecie.
bedziem ysie teraz z chinczykami bic o to kto tansze srubki zrobi/Jaki w tym sens.

W POlsce sie ciagkle pierdoli o tym jak Niemcy wykupuja to czy tamto ale jak tzreba zastosowac niemeickie dobre rozwiazania to jz unie bo my mamy wlasne - polskie czytaj chujowe.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 23:45

Cytat :
ceny jabłek będą stopniowo rosły, gdyż sadownicy zaczynają sprzedawać owoce przechowywane w chłodniach z kontrolowaną atmosferą.

No i taki Argos jak pączek w masle... gówno robi a mu ceny rosną. lol!
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 23:48

OpCjOnEr napisał:
Cytat :
ceny jabłek będą stopniowo rosły, gdyż sadownicy zaczynają sprzedawać owoce przechowywane w chłodniach z kontrolowaną atmosferą.

No i taki Argos jak pączek w masle... gówno robi a mu ceny rosną. lol!

pasozyd
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyCzw 02 Lut 2017, 23:49

thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
Cytat :
Jak wyliczyła firma doradcza Grant Thornton, przez cały 2015 rok w Polsce powstało 1749 aktów prawnych. W Szwecji – 136. W tym szale ustawodawczym ginie jedna z podstawowych zasad dobrego systemu podatkowego: przepisy powinny być na tyle proste, żeby podatnik mógł je łatwo przyswoić.

Opcjoner
najprawdopodobniej jesteś uzależniony od narkotyków Twisted Evil

Ta, od dupy proboszcza chyba.
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30135
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyPią 03 Lut 2017, 00:07

U nas do tego doszło że Polak na zazvhodzie pustaka na budowę kupuje :-)

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 EmptyPią 03 Lut 2017, 01:24


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 02 2017 r.   UFO  02 02  2017 r. - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 02 02 2017 r.
Powrót do góry 
Strona 9 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» UFO 18 01 2017 r.
» UFO 07 02 2017 r.
» UFO 16 03 2017 r.
» UFO 18 04 2017 r.
» UFO 09 05 2017 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: