Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 11-12 02 2017 r. Weekend

Go down 
+21
gumbas
bog.dan
betonowe_buty
Indiana
MoralnyNiepokój
BP
Ezet
Aligator
barany
mariner
zibi
MICHU
thorgall
kaczor
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Osły
Małolat
REALISTA
HIOB
Reser
dziadek
25 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 00:17

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/
REGULAMIN

1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty/niedzieli.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, waluty (forex) a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
5. Zabrania się reklamowania: płatnych sygnałów, garnków, usług, religii, swoich preferencji i zdolności seksualnych, partii politycznych, idei niezgodnych z polskim prawem jak nazistowskie, czy rasistowskie.
6. Od godz. 18:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
7. Na forum obowiązuje cisza wyborcza zgodnie z polskim prawem tzn. cisza wyborcza rozpoczyna się o północy w dniu poprzedzającym dzień głosowania, a kończy się po zakończeniu głosowania (po zamknięciu lokali wyborczych).
8. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków obraźliwych, powodujących obrzydzenie lub erotycznych.
9. Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
10. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem.
Wyjątkowo dopuszcza się pisanie pod drugim nickiem pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika swojej tożsamości w podpisie (stopce).
W przypadku niedostosowania się do powyższej zasady moderator lub administrator może zablokować takie konto.
11. Nick (nazwa użytkownika) nie może zawierać słów obraźliwych lub wulgarnych - takie konta będą kasowane bez ostrzeżenia.
Osoby podszywające się pod innego użytkownika naśladując avatar (emblemat) i wprowadzający w błąd Nick mogą na wniosek osoby poszkodowanej lub wg uznania administratora otrzymać status "fake profile".
12. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę).
14. Użytkownik forum powinien po fazie notowań ciągłych, ale przed dogrywką (16.50-17.00) podać swoje nastawienie do rynku akcji polskich przez głosowanie w ankiecie danego dnia WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu.
15. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA/ADMINISTRATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkownika moderator/administrator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie żółtą lub czerwoną kartką,
- czasowo na okres od 1 do 7 dni zablokować użytkownika (ban),
- przy recydywie okres blokady konta może zostać wydłużony.
2. W przypadku wyjątkowo rażącego lub uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może:
- zostać zablokowane na okres bezterminowy
- zostać usunięte karnie
3. Moderator/administrator powinien usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie. W przypadku usunięcia tekstu moderator/administrator ma obowiązek wpisać odpowiednią adnotację.
4. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się może zostać usunięte.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
Dave, dziadek, inwestor,
Sir Nick, BP

Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl

flowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflower sunny flower sunny flower sunny

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 00:24



od 17:31:dobryżart: dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 09:05

Witam elitę rynku fjuczers, fachowców klasy światowej

cheers
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44138
Registration date : 03/09/2007

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 09:10

http://www.rp.pl/Opinie/302109907-Frankowicze-banki-powinny-same-wypic-piwo-ktore-nawarzyly.html
"Bo uczciwych banków było niewiele – Rzecznik Finansowy natrafił tylko na jedną umowę bez klauzuli waloryzacyjnej wprowadzającej tzw. spread walutowy, czyli ukryte wynagrodzenie za usługę wymiany waluty, której de facto nie było. Tak więc jak zauważył prezes Kaczyński konflikty na linii banki – ich klienci można rozwiązać na drodze sądowej. I co ważniejsze ugrać więcej niż daje prezydencki projekt. Droga sądowa to jednak niezbyt optymistyczny scenariusz dla banków. Zależnie od sprawy, sądy mogą unieważnić tysiące klauzul, a nawet całych umów. W efekcie zniknie oprocentowanie albo umowa, a wtedy banki stracą miliardy."

po wczorajszej wypowiedzi Kaczyńskiego to banki powinny pójść 5% ale w dół a nie w gorę Laughing
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12628
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 09:11

HIOB napisał:
Witam elitę rynku fjuczers, fachowców klasy światowej

cheers
witamy witamy Very Happy
nie nawidze weekendów Mad
nie ma jak zaszorcić Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44138
Registration date : 03/09/2007

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 09:24

Jak wpoadnie Opcjoner to Mu powiedzcie, że proboszcz Go szukał. Jakis taki był bardzo podniecony Laughing
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 09:34

REALISTA napisał:
http://www.rp.pl/Opinie/302109907-Frankowicze-banki-powinny-same-wypic-piwo-ktore-nawarzyly.html
"Bo uczciwych banków było niewiele – Rzecznik Finansowy natrafił tylko na jedną umowę bez klauzuli waloryzacyjnej wprowadzającej tzw. spread walutowy, czyli ukryte wynagrodzenie za usługę wymiany waluty, której de facto nie było. Tak więc jak zauważył prezes Kaczyński konflikty na linii banki – ich klienci można rozwiązać na drodze sądowej. I co ważniejsze ugrać więcej niż daje prezydencki projekt. Droga sądowa to jednak niezbyt optymistyczny scenariusz dla banków. Zależnie od sprawy, sądy mogą unieważnić tysiące klauzul, a nawet całych umów. W efekcie zniknie oprocentowanie albo umowa, a wtedy banki stracą miliardy."

po wczorajszej wypowiedzi Kaczyńskiego to banki powinny pójść 5% ale w dół a nie w gorę
Laughing

e tam nie znasz sie Mad Mad
najwazniejsze ze "fachowiec" od wszystkiego Kaczor nie zgłosił zarzutow do reakcji banków
-wiadomo reakcja rynkowa - popyt/podaż  i stwierdzil ze mnie moi wyjebali ( i dobrze mi tak Smile   )  
a ja debil  co nie mam pojęcia o niczym widze wszedzie spisek  
i  po prostu nie znam sie na grze - na AT , analizie  i takie inne fachowe sprawy ,drogie  kursy ,sygnały  sa mi obce

ja juz ponad miesiac sledze dokladnie reakcje i zachowania gpw i w20 WSI20
a   obserwatorem jestem dobrym  i widze dokladnie ten caly "rynek "
i  porownac tez moge z innym "rynkiem" bo w 3 karty tez grałem Very Happy  - ten sam mechanizm  Mad

tylko o KGHM i innych "wielkich - a wiec uczciwych - transparentnych " spółkach mialem mylne wyobrazenie
i myslalem ze one sa od powaznego biznesu  a nie takie jak universal czy petrolinveset
(czy te z niu konekt - bo  tego gowna sie nie tykałem )

I TO BYL MOJ BLAD ze myslalem ze na w2o jest inaczej - uczciwiej bo tak wielkich spólek nie zmanipulują
ale czlowiek sie cale zycie uczy -  a nauka kosztuje

i niusa o bankach wszystkie "obiektywne " media podaly
a o wystąpieniach posła Wojcikowskiego w sprawie przekretow w KGHM i o wizycie "smutnych panow "
zadne media nie podchwycily -dziwnym zbiegiem okolicznosci

Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44138
Registration date : 03/09/2007

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 09:46

Osły napisał:
REALISTA napisał:
http://www.rp.pl/Opinie/302109907-Frankowicze-banki-powinny-same-wypic-piwo-ktore-nawarzyly.html
"Bo uczciwych banków było niewiele – Rzecznik Finansowy natrafił tylko na jedną umowę bez klauzuli waloryzacyjnej wprowadzającej tzw. spread walutowy, czyli ukryte wynagrodzenie za usługę wymiany waluty, której de facto nie było. Tak więc jak zauważył prezes Kaczyński konflikty na linii banki – ich klienci można rozwiązać na drodze sądowej. I co ważniejsze ugrać więcej niż daje prezydencki projekt. Droga sądowa to jednak niezbyt optymistyczny scenariusz dla banków. Zależnie od sprawy, sądy mogą unieważnić tysiące klauzul, a nawet całych umów. W efekcie zniknie oprocentowanie albo umowa, a wtedy banki stracą miliardy."

po wczorajszej wypowiedzi Kaczyńskiego to banki powinny pójść 5% ale w dół a nie w gorę
Laughing

e tam nie znasz sie Mad Mad
najwazniejsze ze "fachowiec" od wszystkiego Kaczor nie zgłosił zarzutow do reakcji banków
-wiadomo reakcja rynkowa - popyt/podaż  i stwierdzil ze mnie moi wyjebali ( i dobrze mi tak Smile   )  
a ja debil  co nie mam pojęcia o niczym widze wszedzie spisek  
i  po prostu nie znam sie na grze - na AT , analizie  i takie inne fachowe sprawy ,drogie  kursy ,sygnały  sa mi obce

a ja juz ponad miesiac sledze dokladnie reakcje i zachowania gpw i w20 WSI20
i   obserwatorem jestem dobrym  i widze dokladnie ten caly "rynek "
a  porownac tez moge z innym rynkiem bo w 3 karty tez grałem Very Happy  - ten sam mechanizm  Mad

tylko o KGHM i innych "wielkich - a wiec uczciwych - transparentnych " spółkach mialem mylne wyobrazenie
i myslalem ze one sa prawdziwe  a nie takie jak universal czy petrolinvwet
(czy te z niu konekt - bo  tego gowna sie nie tykałem )

I TO BYL MOJ BLAD ze myslalem ze na w2o jest inaczej - uczciwiej bo tak wielkich spólek nie zmanipulują
ale czlowiek sie cale zycie uczy -  a nauka kosztuje

i niusa o bankach wszystkie "obiektywne " media podaly
a o wystąpieniach posła Wojcikowskiego w sprawie przekretow w KGHM i o wizycie "smutnych panow "
zadne media nie podchwycily -dziwnym zbiegiem okolicznosci  
rozumiem Twoje rozgoryczenie i łączę się z Tobą w "Bulu" i nadziei Laughing Piątkowa idiotenreakcja na bankach była po to, żeby było z czego je zrzucać. Moim zdaniem w poniedziałek bedzie ta właściwa reakcja. Mbank powyżej 400 to jakieś jaja są . Na gpw nic nie mam i naganiac Cie nie będę, ale jak masz środki i siły to otwórz u nas S w poniedziałek. Poczekaj na kasowy, na reakcje KGHM ( mimo ponad +4% na surowcu po 127 bylo grube żenienie towaru) i wbij S. Moim zdaniem banki są do odstrzału.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44138
Registration date : 03/09/2007

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 09:48

tu masz jeszcze do tego technikę

https://stooq.pl/mol/?id=931

WIG Banki na mocnym oporze
Tomasz Gessner - EFIX Dom Maklerski
10 Lutego 2017 13:09

ja rozważam otwarcie u nas SS ; 2100 jak pisał Pan Nikt, winni przetestować
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 10:03

spacerolog napisał:

Leszcze wszystkich krajów łączcie się


chyba czeba czekać na ławicę.   Very Happy

https://comparic.pl/odlacz-sie-stada-handluj-opozycji-tlumu-nial-fuller/
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 10:13

Osły napisał:
REALISTA napisał:
http://www.rp.pl/Opinie/302109907-Frankowicze-banki-powinny-same-wypic-piwo-ktore-nawarzyly.html
"Bo uczciwych banków było niewiele – Rzecznik Finansowy natrafił tylko na jedną umowę bez klauzuli waloryzacyjnej wprowadzającej tzw. spread walutowy, czyli ukryte wynagrodzenie za usługę wymiany waluty, której de facto nie było. Tak więc jak zauważył prezes Kaczyński konflikty na linii banki – ich klienci można rozwiązać na drodze sądowej. I co ważniejsze ugrać więcej niż daje prezydencki projekt. Droga sądowa to jednak niezbyt optymistyczny scenariusz dla banków. Zależnie od sprawy, sądy mogą unieważnić tysiące klauzul, a nawet całych umów. W efekcie zniknie oprocentowanie albo umowa, a wtedy banki stracą miliardy."

po wczorajszej wypowiedzi Kaczyńskiego to banki powinny pójść 5% ale w dół a nie w gorę
Laughing

e tam nie znasz sie Mad Mad
najwazniejsze ze "fachowiec" od wszystkiego Kaczor nie zgłosił zarzutow do reakcji banków
-wiadomo reakcja rynkowa - popyt/podaż  i stwierdzil ze mnie moi wyjebali ( i dobrze mi tak Smile   )  
a ja debil  co nie mam pojęcia o niczym widze wszedzie spisek  
i  po prostu nie znam sie na grze - na AT , analizie  i takie inne fachowe sprawy ,drogie  kursy ,sygnały  sa mi obce

ja juz ponad miesiac sledze dokladnie reakcje i zachowania gpw i w20 WSI20
a    obserwatorem jestem dobrym  i widze dokladnie ten caly "rynek "
i  porownac tez moge z innym "rynkiem" bo w 3 karty tez grałem Very Happy  - ten sam mechanizm  Mad

tylko o KGHM i innych "wielkich - a wiec uczciwych - transparentnych " spółkach mialem mylne wyobrazenie
i myslalem ze one sa od powaznego biznesu  a nie takie jak universal czy petrolinveset
(czy te z niu konekt - bo  tego gowna sie nie tykałem )

I TO BYL MOJ BLAD ze myslalem ze na w2o jest inaczej - uczciwiej bo tak wielkich spólek nie zmanipulują
ale czlowiek sie cale zycie uczy -  a nauka kosztuje

i niusa o bankach wszystkie "obiektywne " media podaly
a o wystąpieniach posła Wojcikowskiego w sprawie przekretow w KGHM i o wizycie "smutnych panow "
zadne media nie podchwycily -dziwnym zbiegiem okolicznosci


nawet ślepy by zauważył że jesteś skalperem co gra pod fundamenty. Very Happy

a tu czeba być nie tylko upartym jak mariner, ale i elastycznym jak opcjoner, i sprawnym umysłowo jak michu (oraz mieć depo jak myśliwy). clown
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 10:30

MICHU napisał:

   Dziadek Jak mnie do przyszłego wtorku nie uwolnisz z obozu śmierci to kasuj moje konto na ufo.  
   Już nie będzie potrzebne.   Very Happy  

Osly Pisałeś,  że w miesiąc przepuściłeś Very Happy zyski roczne.
Po pierwsze nie wierzę,  że miałeś jakieś zyski.  Laughing
Co ty pierdolisz? Jak debil-narkoman może mieć jakieś zyski? Laughing
A ile przeyebałeś?   cheers
To pójdę się ze szczęścia zonanizować.   Very Happy

TAK APROPO: cat
http://www.antyradio.pl/Film/News/Aktorka-z-Czarnoksieznika-z-Oz-byla-napastowana-seksualnie-przez-karly-13151

Według tego co napisał Sid Luft w „Judy and I: My Life With Judy Garland” dla młodziutkiej aktorki były to trudne sekwencje do kręcenia ze względu na partnerujących jej liliputów:

   Sprawiali, że życie Judy na planie nie było łatwe. Robili to poprzez wkładanie rąk pod jej sukienkę. Ci ludzie mieli od 40 lat wzwyż i uważali, że wszystko im ujdzie na sucho za względu na ich wzrost.

Również sama Judy Garland w 1967 roku źle wspominała aktorów:

   Byli małymi pijakami. Upijali się każdej nocy, a policja łapała ich przy użyciu siatek na motyle.

Bert Lahr, który wcielił się na ekranie w Tchórzliwego Lwa, potwierdził wszystkie te doniesienia:

   Wielu z nich utrzymywało się przez żebranie na ulicy, stręczycielstwo i nierząd. Często też wymachiwali nożami.

albino
UFO  11-12 02  2017 r. Weekend 25zqkvm
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 11:15

Widzisz osly dobra zmiana miala mnei wyruchac ale ustawe zmienili ,za to Kaczr postanowil wyruchac Ciebie Very Happy
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 11:15

REALISTA napisał:
Jak wpoadnie Opcjoner to Mu powiedzcie, że proboszcz Go szukał. Jakis taki był bardzo podniecony Laughing

Chuja do dupy niech sobie wsadzi.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 11:16

fajny klimacik

Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24642
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 11:25

OpCjOnEr napisał:


od 17:31:dobryżart: dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

Opcjoner
Ty musisz spoważnieć jak chcesz ze mną interesy robić.
Bo rżysz jak kobyła z byle czego.
Ja potrzebuję płatnika opanowanego.
Twisted Evil
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 11:35

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend F1f5dca7b795

Lektura uzupełniająca dla traderów grających bez stopów i stawiających piramidy przeciwko trendowi.
Miłośników teorii wiecznego "kija i marchewki".
Powrót do góry Go down
Online
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24642
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 11:38

mariner
how du ju du?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 11:40

No to kaczor sporządził ogólny portret psychologiczny Osła...

Były ZSLowiec-komuch, który w czasie przemian ustrojowych dostał ziemię za darmo a teraz ciągnie ile wlezie dopłaty unijne i przepierdala na giełdzie obwiniając za wszystko "Żyda". lol!   Ponadto jest to człowiek niezaradny biznesowo (po dwóch tygodniach samodzielnego biznesu by zbankrutował) i z tego co mi się obiło to raczej niskiego wzrostu? Dodatkowo z lekką skłonnością do alkoholu i prowadzący w sezonie letnim wyzysk małoletnich zbierających owoce w sadzie za psie grosze godzące w ludzką godność Basketball 

To tak z grubsza podsumowanie tego co kaczor ustalił.
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30135
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 11:41

szybko dostał zarzuty Very Happy

http://www.tvn24.pl/wypadek-kolumny-rzadowej-kierowca-seicento-z-zarzutem,714712,s.html

bo z Antkiem do dziś nie wiedzą co mają zrobić Evil or Very Mad


i niech mi ktoś powie że obywatele równi wobec prawa Evil or Very Mad
tym świętym krowom nic nie nie idzie zrobić , bo zawsze jest jakieś alibi , a to walka polityczna , a to gówno itd ..
gdzieś nikomu ie zależy aby się za to wziąć Evil or Very Mad

u mnie był taki policjant mocno regulaminowy
był takim psem jebanym ,że w czwartek przed swym ślubem w sobotę ,zabrał przyszłemu teściowi prawo jazdy za jazdę pod wpływem alkoholu traktorem Very Happy
słynny by ł tu w okolicy , gdyż się nie pierdolił a to wójt , a to radny UFO  11-12 02  2017 r. Weekend 767691

kiedyś babkę złapał za przekroczenie prędkości
jak się okazało była to prokurator okręgowa

baba go tak dosiadła za głupi mandat w pracy i w sądzie ,że z racji tego że miał już wysłużony ładny staż i nie dawał się pomiatać pierdolnął tą robotę i odszedł an emeryturę Evil or Very Mad


http://www.dziennikwschodni.pl/zamosc/radni-wykurzyli-policjanta-z-posterunku-bo-byl-zbyt-surowy,n,1000099130.html


_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 11:41

thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:


od 17:31:dobryżart: dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

Opcjoner
Ty musisz spoważnieć jak chcesz ze mną interesy robić.
Bo rżysz jak kobyła z byle czego.
Ja potrzebuję płatnika opanowanego.
Twisted Evil

Bo się wczoraj tak porobiłem, że nie mogłem się opanować z tym śmiechem. Laughing Laughing

Jakiego ty potrzebujesz PŁATNIKA??? Płacić to mi a nie ja. affraid
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 11:46

zibi napisał:
szybko dostał zarzuty Very Happy

http://www.tvn24.pl/wypadek-kolumny-rzadowej-kierowca-seicento-z-zarzutem,714712,s.html

bo z Antkiem do dziś nie wiedzą  co mają zrobić Evil or Very Mad


i niech mi ktoś powie że obywatele równi wobec prawa Evil or Very Mad
tym świętym krowom nic nie nie idzie zrobić , bo zawsze jest jakieś alibi , a to walka polityczna , a to gówno itd ..
gdzieś nikomu ie zależy aby się za to wziąć Evil or Very Mad

u mnie był taki policjant mocno regulaminowy
był takim psem jebanym ,że w czwartek przed swym ślubem w sobotę ,zabrał przyszłemu teściowi prawo jazdy za jazdę pod wpływem alkoholu traktorem Very Happy
słynny by ł tu w okolicy , gdyż się nie pierdolił a to wójt , a to radny UFO  11-12 02  2017 r. Weekend 767691

kiedyś babkę złapał za przekroczenie prędkości  
jak się okazało była to prokurator okręgowa

baba go tak dosiadła za głupi mandat w pracy i w sądzie ,że z racji tego że miał już wysłużony ładny staż i nie dawał się pomiatać pierdolnął tą robotę i odszedł an emeryturę Evil or Very Mad


http://www.dziennikwschodni.pl/zamosc/radni-wykurzyli-policjanta-z-posterunku-bo-byl-zbyt-surowy,n,1000099130.html


Szkoda że mało takich jest. Układy, układziki, kazdy się boi dupy wychylić poza minimum, które musi i dlatego syf taki jest, że istnieją tzw. "równiejsi" a notabene słowo to nie ma sensu z logicznego punktu widzenia.
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24642
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 11:46

OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:


od 17:31:dobryżart: dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

Opcjoner
Ty musisz spoważnieć jak chcesz ze mną interesy robić.
Bo rżysz jak kobyła z byle czego.
Ja potrzebuję płatnika opanowanego.
Twisted Evil

Bo się wczoraj tak porobiłem, że nie mogłem się opanować z tym śmiechem. Laughing Laughing

Jakiego ty potrzebujesz PŁATNIKA??? Płacić to mi a nie ja. affraid

40k wpłacisz
W początkowej fazie inwestycji mogą wystąpić straty i musisz być opanowany. Twisted Evil
A z czasem to już będą wielkie zyski.


Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 11:47

  dla fanów chilloutu
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 11:49

thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:


od 17:31:dobryżart: dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

Opcjoner
Ty musisz spoważnieć jak chcesz ze mną interesy robić.
Bo rżysz jak kobyła z byle czego.
Ja potrzebuję płatnika opanowanego.
Twisted Evil

Bo się wczoraj tak porobiłem, że nie mogłem się opanować z tym śmiechem. Laughing Laughing

Jakiego ty potrzebujesz PŁATNIKA??? Płacić to mi a nie ja. affraid

40k wpłacisz
W początkowej fazie inwestycji mogą wystąpić straty i musisz być opanowany.  Twisted Evil
A z czasem to już będą wielkie zyski.



To mnie nawet stać bo u Micha próg minimalny to milion. 40k bym wysupłał a co to za fundusz i ile ty wpłacasz? Laughing
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24642
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 11:52

OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:


od 17:31:dobryżart: dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

Opcjoner
Ty musisz spoważnieć jak chcesz ze mną interesy robić.
Bo rżysz jak kobyła z byle czego.
Ja potrzebuję płatnika opanowanego.
Twisted Evil

Bo się wczoraj tak porobiłem, że nie mogłem się opanować z tym śmiechem. Laughing Laughing

Jakiego ty potrzebujesz PŁATNIKA??? Płacić to mi a nie ja. affraid

40k wpłacisz
W początkowej fazie inwestycji mogą wystąpić straty i musisz być opanowany.  Twisted Evil
A z czasem to już będą wielkie zyski.



To mnie nawet stać bo u Micha próg minimalny to milion. 40k bym wysupłał a co to za fundusz i ile ty wpłacasz? Laughing

nic nie rozumiesz Evil or Very Mad
to fundusz wysokich wygranych z jednostronną wpłatą gamma
ja nie mogę wpłacić bo ja będę obracał
a wtedy głowa jest bardziej otwarta

na tym właśnie polega ta strategia
bo ja będę wolny od stresu, a wiadomo jak stres wpływa Twisted Evil


Ostatnio zmieniony przez thorgall dnia Sob 11 Lut 2017, 11:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30135
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 11:54

http://appfunds.blogspot.com/2017/02/ile-wynosi-rekord-swiata-zysku-z-akcji.html

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 11:57

thorgall napisał:
mariner
how du ju du?

za Kryszakiem

- hej you

- who you ???
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 11:58

zibi napisał:
szybko dostał zarzuty Very Happy

http://www.tvn24.pl/wypadek-kolumny-rzadowej-kierowca-seicento-z-zarzutem,714712,s.html

bo z Antkiem do dziś nie wiedzą  co mają zrobić Evil or Very Mad


i niech mi ktoś powie że obywatele równi wobec prawa Evil or Very Mad
tym świętym krowom nic nie nie idzie zrobić , bo zawsze jest jakieś alibi , a to walka polityczna , a to gówno itd ..
gdzieś nikomu ie zależy aby się za to wziąć Evil or Very Mad

u mnie był taki policjant mocno regulaminowy
był takim psem jebanym ,że w czwartek przed swym ślubem w sobotę ,zabrał przyszłemu teściowi prawo jazdy za jazdę pod wpływem alkoholu traktorem Very Happy
słynny by ł tu w okolicy , gdyż się nie pierdolił a to wójt , a to radny UFO  11-12 02  2017 r. Weekend 767691

kiedyś babkę złapał za przekroczenie prędkości  
jak się okazało była to prokurator okręgowa

baba go tak dosiadła za głupi mandat w pracy i w sądzie ,że z racji tego że miał już wysłużony ładny staż i nie dawał się pomiatać pierdolnął tą robotę i odszedł an emeryturę Evil or Very Mad


http://www.dziennikwschodni.pl/zamosc/radni-wykurzyli-policjanta-z-posterunku-bo-byl-zbyt-surowy,n,1000099130.html


Mężczyzna przyznał się do winy  .... niechby spróbował się nie przyznać wariat
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend EmptySob 11 Lut 2017, 12:04

thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:


od 17:31:dobryżart: dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

Opcjoner
Ty musisz spoważnieć jak chcesz ze mną interesy robić.
Bo rżysz jak kobyła z byle czego.
Ja potrzebuję płatnika opanowanego.
Twisted Evil

Bo się wczoraj tak porobiłem, że nie mogłem się opanować z tym śmiechem. Laughing Laughing

Jakiego ty potrzebujesz PŁATNIKA??? Płacić to mi a nie ja. affraid

40k wpłacisz
W początkowej fazie inwestycji mogą wystąpić straty i musisz być opanowany.  Twisted Evil
A z czasem to już będą wielkie zyski.



To mnie nawet stać bo u Micha próg minimalny to milion. 40k bym wysupłał a co to za fundusz i ile ty wpłacasz? Laughing

nic nie rozumiesz Evil or Very Mad
to fundusz wysokich wygranych z jednostronną wpłatą gamma
ja nie mogę wpłacić bo ja będę obracał
a wtedy głowa jest bardziej otwarta

na tym właśnie polega ta strategia
bo ja będę wolny od stresu, a wiadomo jak stres wpływa Twisted Evil

W sumie pasuje mi ale najpierw musimy sporządzić umowę a w niej muszą być zawarte wszystkie twoje dokładne dane (potwierdzone przez mojego kamerdynera osobiście) no i w razie gdyby strategia nie wyszła to musisz też zdeklarować na umowie wybór rzeki, którą będziesz w betonowych butach zwiedzał. Z tego co widzę są aż trzy: Łyna, Wadąg i Kortówka. Laughing  I ewentualnie rodzaj wylewki na buty: zwykły cement z piachem, maszynowy Knauf czy jakaś samopoziomka żeby równo wyszło lol!
https://www.olsztyn.eu/natura/rzeki.html
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11-12 02 2017 r. Weekend   UFO  11-12 02  2017 r. Weekend Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 11-12 02 2017 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 1 z 10Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» UFO 30 09-01 10 2017 r. Weekend
» UFO 25-26.11.2017 Weekend
» UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend
» UFO 10 - 11 06 2017 r. Weekend
» UFO 05 - 06 08 2017 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: