Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 03 03 2017 r.

Go down 
+15
thorgall
neuron
kaczor
mariner
MICHU
Zygmunt de Bill
Małolat
Aligator
Osły
barany
REALISTA
Janko Traderroo
Reser
HIOB
dziadek
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  03 03  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. - Page 5 EmptyPią 03 Mar 2017, 22:59

HIOB napisał:
OpCjOnEr napisał:
Jeszcze muszę se dupę jakąś znaleźć bo mi się nudzi wieczorami Laughing a nie chcę za bardzo popadać w używk. Prawie każdy week& przejarany to chyba trochę przesada Rolling Eyes

Najlepiej żeby samochód jakiś fajny przy okazji miała bo ja nie mam jestem biedny to przynajmniej byśmy się w czymś uzupełniali dobryżart  (podobno przeciwieństwa się przyciągają)

ja rozumiem baba z wozu....
ale baba z wozem?
a jak ci powie:" wyciągnij ze swojego długopisu skitrane 20zł i zatankuj"
co wtedy? co wtedy poczniesz?
zastanów sie dobrze!!!

Pójdę nalać z dystrybutora a później wykonując udawane ostentacyjne ruchy rękami po koszuli powiem, że zapomniałem portfela. Laughing
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  03 03  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. - Page 5 EmptyPią 03 Mar 2017, 23:04

Indiana napisał:
No te mosty w Stańczykach to są zaje...ste, dwa razy tam byliśmy. Jest jeszcze jeden podobny tylko mniejszy most w Kruklankach obok jeziorka Patelnia, (tyle że wysadzony około pół roku po wojnie przez miejscowych, żeby ruskie bydło nie wywoziło wszystkiego jak leci wagonami - tak rabowali....), bardzo fajny, obok bezludne jezioro z nawet w miarę fajnym dostępem  cheers tyle że przy innym szlaku, nie przy Green Velo. Tam najwięcej czasu siedzieliśmy sunny

Re Michu - z obecnymi zdolnościami, czy zastanawiałeś się gdzie byś był gdyby ktoś 3 miesiące temu dał Ci 1000zł na grę? Tylko w miarę szczerze?

No to jest motywacja by tam pojechać. Ponoć tam jest najczystsze powietrze w kraju. Zero smogu itp.

MICHU by w tym czasie zarobił więcej pieniądza niż go fizycznie jest na planecie. Żyd musiałby się u kosmitów zadłużyć aby Micha spłacić.
Powrót do góry Go down
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFO  03 03  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. - Page 5 EmptyPią 03 Mar 2017, 23:06

OpCjOnEr napisał:
Wiecie, że kilka lat temu miałem poważne obawy czy nie stawałem się alkoholikiem? affraid  Tak między 2008-2013 praktycznie w każdy week& waliłem po 8-10 browarów lekko a czasem pojedyncze dochodziły na tygodniu. Później te na tygodniu stopniowo znikały a w week& waliłem trochę mniej.
Jakoś tak spontanicznie w zupełnie nieplanowany sposób sam z siebie się praktycznie odzwyczaiłem... Shocked   Aktualnie to prawie w ogóle juś nie qpuję, może z 2-3 bronki na miesiąc to jest max. Dziś np. ani jednego nawet nie mam a jeszcze kilka lat temu nie do pomyślenia to było - zastnawiałem się tylko nad kolejnością w jakiej będę je otwierał. Ale na balety też nie chodzę to jakby chyba ma związek podejrzewam jedno z drugim. Nie mam ochoty sam chlać do lustra, przestało mi smakować w ogóle. Jakiegoś lekkiego lagerka lub pszeniczniaka czasem wciągnę i to wsio.
Wódki to od jesieni 2015 nawet łyka w mordzie nie miałem. Laughing
Jestem znowu jak ministrant alkoholowy - jednym mnie można już najebać a po paru shotach podejrzewam, że by mi się film urwał lol!
W sumie to się nawet cieszę, że tak jest. Być uchlanym nic fajnego. Alkohol osłabia na następny dzień i odwadnia.
Co prawda jedno piwo po solidnym posiłq to nie jest alkohol no ale pod warunkiem, że jest naprawdę jedno i raz na jakis czas a nie codziennie.

To magiczna Babcia Gandzia mnie odzwyczaiła od chlania. Ale ograniczyłem też i ją bo za często nie można gdyż następnego dnia zamula mnie tak i rozleniwia, że jestem ziewający i ospały cały dzień a jeśli zacząłem ćwiczyć to to raczej nie pomaga Basketball Musi być wysoki level energii a nie niski. Więc pozostaje piątek wieczór no ale dziś nie mam to się nie zrobię i pójdę spać trzeźwy jak ministrant w seminarium hahahahaahaaaaa

Znam kolesia, który jara jak Snoop Dogg 3 razy dziennie codziennie ale to ćpun jebany on bez tego żyć nie może, nic nie robi nie ma zainteresowań tylko baka i słucha całe dnie hip-hopu. To ja tak nie chcę spędzić życia. Niektórzy to nie potrafią złotego środka znaleźć - albo totalna abstynencja i kretyńskie uprzedzenia albo upierdalać się dzień w dzień a przecież najfajniej to jest czasami, sporadycznie jako nagroda za cały tydzień np.
W 2015. tak latem i jesienią to popadałem w 6-dniowe ciągi nawet że też bakałem jak debil po 2 razy dziennie i cały tydzień na bombie praktycznie chodziłem Laughing  bo taki leszcz z Pilczyc mi załatwiał sporo. Też ćpun, amfę wciągał często a już nie mam z nim kontaktu. W końcu jak raz się wqrwiłem nie mogąc znaleźć kluczy żeby wyjść z chałupy i po przewaleniu całego pokoju znalazłem je w końcu.... w lodówce... to stwierdziłem, że chyba dosyć tego jarania i czas zrobić przerwę.
Aktualnie znacząco też Babcię G. ogranizyłem ale całkiem z nią rozwodu nie zamierzam brać bo to jednak fajne jest z tym że nie częściej jak raz w tygodniu i to też nie w każdym.

http://www.cda.pl/video/1077291d7

Pozostaje jeszcze trzecia używka: kawa. No robię czasami dni bezkawowe ale całkiem nie pić to sobie nie wyobrażam. Zmniejszyłem tylko do
1 dziennie zamiast dwóch bo mnie za bardzo telepało a ja takie w chooy mocne robię bo tak wychodzi. Zaparzam za pomocą kawiarki a tam trzeba fest nasypać i tak porównując ilość do takiej "po turecq" to jakby potrójnie wychodziło na porcję.

Hazardu nie uprawiam [giełdunia się nie liczy - to fundamentalny barometr guspudarki a nie hazard  a forex to "inwestycje kapitałowe"] toteż nie ma tematu.
Ale się cieszę, że jebanych petów nigdy nie paliłem. Podobno to qrestwo rzucić jest bardzo ciężko. Na szczęście mnie nie dotyczy to się nie muszę przejmować.

UŻYWKA jak samo słowo wskazuje służy do tego aby jej używać ale okazjonalnie (czasami) a nie codziennie jak pożywienia.


To tyle ewangelii świętej na dziś.




używki można ograniczyć poprzez dostęp do większej przestrzeni
włącz sobie ten chórek na słuchawki, zakryj oczy ręką i poczuj jak przestrzeń się powiększa
najlepiej codziennie przed snem
tylko nie za głosno, 1/2 mocy max
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO  03 03  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. - Page 5 EmptyPią 03 Mar 2017, 23:11

OpCjOnEr napisał:
Indiana napisał:
No te mosty w Stańczykach to są zaje...ste, dwa razy tam byliśmy. Jest jeszcze jeden podobny tylko mniejszy most w Kruklankach obok jeziorka Patelnia, (tyle że wysadzony około pół roku po wojnie przez miejscowych, żeby ruskie bydło nie wywoziło wszystkiego jak leci wagonami - tak rabowali....), bardzo fajny, obok bezludne jezioro z nawet w miarę fajnym dostępem  cheers tyle że przy innym szlaku, nie przy Green Velo. Tam najwięcej czasu siedzieliśmy sunny

Re Michu - z obecnymi zdolnościami, czy zastanawiałeś się gdzie byś był gdyby ktoś 3 miesiące temu dał Ci 1000zł na grę? Tylko w miarę szczerze?

No to jest motywacja by tam pojechać. Ponoć tam jest najczystsze powietrze w kraju. Zero smogu itp.

MICHU by w tym czasie zarobił więcej pieniądza niż go fizycznie jest na planecie. Żyd musiałby się u kosmitów zadłużyć aby Micha spłacić.

Jeśli masz mnie w fosie to nic dziwnego, że nie przeczytałeś odpowiedzi. :-)
Nie jestem cudotwórcą.
10% z mln to jest 100k
A 10% z 1k to jest 100zł.

Wyglądam na debila? :-)
Powrót do góry Go down
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFO  03 03  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. - Page 5 EmptyPią 03 Mar 2017, 23:21

MICHU napisał:


Osły a Tobie taki wózek będę robił.  :-)

lampy i felgi są tak jak lubię
ale na grila zabrakło im pomysłu
myśle, że w miare powiększania sie ilosci aut elektrycznych
wielki gril dla spalinowców, będzie traktowany jak stuletnia lokomotywa
dla mnie taki wielki gril jest szczytem bezguścia
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  03 03  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. - Page 5 EmptyPią 03 Mar 2017, 23:23

MICHU napisał:
Indiana napisał:
No te mosty w Stańczykach to są zaje...ste, dwa razy tam byliśmy. Jest jeszcze jeden podobny tylko mniejszy most w Kruklankach obok jeziorka Patelnia, (tyle że wysadzony około pół roku po wojnie przez miejscowych, żeby ruskie bydło nie wywoziło wszystkiego jak leci wagonami - tak rabowali....), bardzo fajny, obok bezludne jezioro z nawet w miarę fajnym dostępem  cheers tyle że przy innym szlaku, nie przy Green Velo. Tam najwięcej czasu siedzieliśmy sunny

Re Michu - z obecnymi zdolnościami, czy zastanawiałeś się gdzie byś był gdyby ktoś 3 miesiące temu dał Ci 1000zł na grę? Tylko w miarę szczerze?

1k to bym puścił w 3 dni.
Bo zacząłbym udawać,  że mam więcej niż mam.  lol!

A jak chciałbym być perfect MM
To otworzyłbym mikrolota 10gr za pkt.... I po godzinie szlag by mnie trafił.  :-)

to ile w zasadzie potrzebujesz na prawidłową i zgodną z zasadami grę? Suspect
1k-5k-10k-50k-100k-500k-1mln-5-10-50-100-500-1mld...

albo przynajmniej ile minimalnie. Smile
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO  03 03  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. - Page 5 EmptyPią 03 Mar 2017, 23:28

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
Indiana napisał:
No te mosty w Stańczykach to są zaje...ste, dwa razy tam byliśmy. Jest jeszcze jeden podobny tylko mniejszy most w Kruklankach obok jeziorka Patelnia, (tyle że wysadzony około pół roku po wojnie przez miejscowych, żeby ruskie bydło nie wywoziło wszystkiego jak leci wagonami - tak rabowali....), bardzo fajny, obok bezludne jezioro z nawet w miarę fajnym dostępem  cheers tyle że przy innym szlaku, nie przy Green Velo. Tam najwięcej czasu siedzieliśmy sunny

Re Michu - z obecnymi zdolnościami, czy zastanawiałeś się gdzie byś był gdyby ktoś 3 miesiące temu dał Ci 1000zł na grę? Tylko w miarę szczerze?

1k to bym puścił w 3 dni.
Bo zacząłbym udawać,  że mam więcej niż mam.  lol!

A jak chciałbym być perfect MM
To otworzyłbym mikrolota 10gr za pkt.... I po godzinie szlag by mnie trafił.  :-)

to ile w zasadzie potrzebujesz na prawidłową i zgodną z zasadami grę?  Suspect
1k-5k-10k-50k-100k-500k-1mln-5-10-50-100-500-1mld...

albo przynajmniej ile minimalnie. Smile

Wystarczy mi 10k.
I w rok zrobię z tego 100k? 500k?
Zbieram na depo ale ciężko idzie bo nic nie jestem w stanie odłożyć. :/
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  03 03  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. - Page 5 EmptyPią 03 Mar 2017, 23:29

Fajne seciki dla fanów minimalu:

https://hearthis.at/minimalmixradio/gregorythmic-big-dipper-12-2013-minimal-mix-radio/?l=en
https://hearthis.at/minimalmixradio/gregorythmic-grand-bleu-12-2013-minimal-mix-radio/?l=en

Nawet na trzeźwo nogi same chodzą cheers Lubię minimalu posłuchać, łagodniejsza odmiana techno często wkręcające wyobraźnię brzmienia pomimo pozornej monotonii.

Jakieś słuchawki se muszę qpić na łeb - dobrze aby były bez kabla i nie za drogie. Nie chce mi się już teraz szukać.
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  03 03  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. - Page 5 EmptySob 04 Mar 2017, 00:45


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO  03 03  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 03 03 2017 r.
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» UFO 19 01 2017 r.
» UFO 08 02 2017 r.
» UFO 27 02 2017 r.
» UFO 17 03 2017 r.
» UFO 19 04 2017 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: