Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 02 10 2017 r.

Go down 
+14
sakitoru
kamikaze
barany
thorgall
betonowe_buty
Reser
Osły
Małolat
Guru giełdy
mariner
Nadaje ze Stronia
zibi
delphia
dziadek
18 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 12:08

Indiana napisał:
Z teorii kwadratów wyszło, że Próchnik zaraz wykorbi, sprawdziłem klasycznie wykres i rzeczywiście wyglądało to fajnie, zatrzymanie spadków, podwójne denko itd itp, no to myk za 3 koła wziąłem.
A dzisiaj rzeczywiście się wybili, ale w dół, i od razu 10% dobryżart
No to trza stamtąd biegusiem , dopóki praktyczna lekcja teorii kwadratów kosztuje tylko promocyjne 350 zł rendeer

przerzuć koszty na klientów Very Happy
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24642
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 12:09

mariner napisał:
Nadaje ze Stronia napisał:
mariner napisał:
Nadaje ze Stronia napisał:
...budzić Marinera cheers cheers cheers  ..... mamy hoSSe tysiąclecia Laughing Laughing Laughing

miałem wizję
1 USD=1 PLN scratch

......wizja dobra...... ale chyba nie wciągasz ...węgorza scratch

już jeden taki był ...co wciągał, biegał i dymał bez opamiętania affraid affraid affraid

w kiblu wyciągam węgorza Laughing

scratch

nie przypisuj sobie tam za dużych wartości
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24642
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 12:12

RAZ to geniusz Laughing

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Raz10

Trzeba się bić, ale w piersi!

Miałem dzisiaj pisać zupełnie co innego, ale ponure, sfrustrowane twarze Wielowieyskiej, Morozowskiego i Żakowskiego spoglądające z okładki „Newsweeka” skusiły do zerknięcia w tekst. Co robić, lubię zapach napalmu o poranku (to z tzw. kultowego filmu, kto nie jarzy, niech spyta przeglądarki). Któż nie lubi?

Gwiazdy antypisowskiego agit-propu nie zawiodły moich oczekiwań. Ludzie, którzy przez lata epatowali butą i nie próbowali ukryć głębokiego przeświadczenia, że każde ich światłe pouczenie podchwytywane jest z zachwytem przez masy, że wszyscy, a w każdym razie wszyscy „na pewnym poziomie”, „młodzi, wykształceni, z dużych miast”, czyli większość, uznają w nich liderów opinii, a kto nie od nich, ten oszołom, obciach, prymityw i niech zdycha – nagle wchodzą w retorykę wołających na puszczy i prześladowanych, omalże małych wilczków z „Obławy” Wysockiego/Kaczmarskiego. Co prawda, mało konsekwentnie, bo na przykład redaktor Morozowski ni stąd ni z owąd grozi, że jak TVN wezwie w TVN do protestów przeciw PiS, to na ulicę wyjdą miliony. Dlaczego nie wyszły dotąd, skoro TVN wzywa ich do tego codziennie i codziennie te miliony zapowiada już od dwóch lat? Nie pytajmy. Miejmy litość.

Od dwóch lat bohaterowie dzisiejszej okładki Lisa wmawiają sobie i swoim czytelnikom tudzież widzom, że wszyscy, tak jak oni, są przeciwko PiS, że ogromna większość społeczeństwa niczego nie pragnie bardziej, niż „żeby znowu było tak jak było”, że „dobra zmiana” to tylko garstka fanatyków, która dorwała się do władzy wskutek przypadku, rozbicia głosów i apatii większości. A jednym z dowodów niepopularności PiS uczynili badania Nielsena, z których wynikało, że mediów państwowych nikt nie ogląda, za to zasięgi „tefałenów” strzelają w niebo jak rakieta.

Teraz zasię jojczą, że tak wysokie poparcie PiS to „efekt propagandy rządowej telewizji”. Patrzcie, nikt jej nie ogląda, a jakie ma efekty! Wszyscy wybierają media antypisowskie, a im bardziej one szczują na PiS, tym bardziej PiS rośnie. Koń by już po tylu latach zaczął myśleć, że coś robi nie tak – a gwiazdy pomagdalenkowych mediów nic.

Pominę wernyhorzenie gasnących gwiazd, że PiS zaraz wykupi „Wyborczą”, żeby ją zamknąć (a po cholerę miąłby marnować pieniądze na taki zakup? Wystarczy spokojnie dać jej zdechnąć, co już dawno by nastąpiło, gdyby ludzie nie dostali „500+”, które wydają w należących do „Agory” kinach), że przejmie, skonfiskuje, zakaże, zabroni i tak dalej. Mniejsza nawet o tę łatwość, z jaką Morozowski, Wielowieyska i Żakowski przeskoczyli z pozy arbitrów elegancji w pozę prześladowanych dysydentów.

Rzecz w czym innym.

Ujmę to tak. Ludzie, którzy za wami szli, i w jakiejś część wciąż wam jeszcze ufają, nie są z mojej banki, ale to ludzie, zasługujący na jakiś szacunek. To wyście (biorąc trójkę jojczących u Lisa za reprezentację „liberalnych” mediów) tych ludzi zawiedli. Mieliście Złoty Róg, jak Komorowski, Kopacz i inne gamonie, którym tak gorliwie basowaliście. Wszystkie atuty w ręku, wszystkie możliwe wpływy, przewagi, pieniądze, narzędzia dystrybucji szacunku, zagraniczne kontakty, cuda-wianki i tak dalej.

I to wasz głupi kalizm w odniesieniu do Tuska i jego gangu, kurczowe zamykanie latami oczu na coraz gorsze przewały rządzącej mafii PO-PSL, stosowanie szantażu „ani słowa krytyki, bo przyjdzie PiS” doprowadził do całkowitego zgnicia i ośmiorniczkowej deprawacji tamtej ekipy. Pudrowaliście tego trupa, aż zaczął śmierdzieć tak, że wyborcy zatrzęśli się z obrzydzenia i nie było już o czym gadać.

To wasze uparte sekundowanie kłamstwom Wałęsy, zmienianym co kilka dni, i wmawianie ludziom w oczy bredni o wygranych w toto-lotka, skompromitowało w oczach Polaków elity, nie tylko rządzące, ale i te opiniotwórcze. A gdy kompromitacja ta posunęła się tak daleko, że mimo rzucenia do walki wszystkich możliwych autorytetów „zakonnica na pasach” została rozjechana w tę i we w tę, to wy sekundowaliście idiotycznej formule „opozycji totalnej”, upieraniu się, że wszystko było świetnie i trzeba tylko przepędzić PiS, w staniu murem za skompromitowanymi liderami, „ulicy i zagranicy”, jałowym wrzaskom o rzekomym łamaniu konstytucji (jak można łamać coś, co jest bezkształtnym glutem, „konstytucję” złożoną z samych niejasnych zapisów, w kluczowych sprawach oddającą decyzje sejmowej większości?), donoszeniu do Timmermansa, pluciu na „hołotę kupiona za pińset” – i, długo by wymieniać, wszystkiemu, co sprawia, że PiS, jaki by nie był, nie znajduje w oczach wyborców alternatywy.

Żadna propaganda nie dałaby PiS władzy, gdyby nie totalna degeneracja jego przeciwników, i żadna propaganda nie dałaby mu u władzy takiego poparcie, gdyby nie miał tak odpychających wrogów.

Zamiast stroić teraz groźne miny do obiektywu i błagać ludzi, by was, niby że „wolne słowo”, ratowali, popatrzcie sobie – to apel do całego środowiska antypisowskich totalników – w lustereczko i zrozumcie wreszcie, że PiS przy wszystkich swoich wadach rządzi dzięki wam. Nie podobają się te rządy? To wór pokutny, popiół na łby, i idźcie swych lemingów przepraszać, zamiast podjudzać ich do kolejnych przeciwskutecznych marszów i wieców.

Chyba, że to wszystko czysty cynizm, żeby umościć się na jakimś kawałeczku topniejącej kry „Fajnej Polski” i z wprawiania lemingów w antypisowską histerię nadal żyć jako tako dostatnio, no może już nie tak, jak w czasach, gdy władza hojnie sypała swym pluszakom kasabubu i reklamowe obrywy, ale nadal.

Jeśli tak, to rozumiem.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 12:18

Nadaje ze Stronia napisał:
mariner napisał:
a co tam panie w Hameryce????
dzień jak co dzień
a nasdaczek ataken sex tałzen

...skracasz się ...czy liczysz na 3300 scratch

nie jestem geniuszem
pisałem kiedy brałem-przypomnę zakres-2467-2503
czyli liczę na min2500+
potem jednak stopy i marzenie o 2600+
obaczym

ps z wiekiem chyba się skraca Laughing
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 12:29

thorgall napisał:
mariner napisał:
Nadaje ze Stronia napisał:
mariner napisał:
Nadaje ze Stronia napisał:
...budzić Marinera cheers cheers cheers  ..... mamy hoSSe tysiąclecia Laughing Laughing Laughing

miałem wizję
1 USD=1 PLN scratch

......wizja dobra...... ale chyba nie wciągasz ...węgorza scratch

już jeden taki był ...co wciągał, biegał i dymał bez opamiętania affraid affraid affraid

w kiblu wyciągam węgorza Laughing

scratch

nie przypisuj sobie tam za dużych wartości

nie chce mi się z tobą gadać
wklejałeś wklejałeś aż.........szparag uwierzył że to ja Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24642
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 12:37

mariner napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:
Nadaje ze Stronia napisał:
mariner napisał:
Nadaje ze Stronia napisał:
...budzić Marinera cheers cheers cheers  ..... mamy hoSSe tysiąclecia Laughing Laughing Laughing

miałem wizję
1 USD=1 PLN scratch

......wizja dobra...... ale chyba nie wciągasz ...węgorza scratch

już jeden taki był ...co wciągał, biegał i dymał bez opamiętania affraid affraid affraid

w kiblu wyciągam węgorza Laughing

scratch

nie przypisuj sobie tam za dużych wartości

nie chce mi się z tobą gadać
wklejałeś wklejałeś aż.........szparag uwierzył że to ja Rolling Eyes

jak uwierzył?
człowieku, on od narkotyków już nic nie pamięta.
on w sklepie zabłądził i nie umiał wyjść. Mad
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 12:42

kamikaze napisał:
https://strefainwestorow.pl/artykuly/20170929/czy-analiza-techniczna-dziala

"...na jesieni 2009 roku naukowcy z nowozelandzkiego Massey University przetestowali ponad 5 tys. strategii AT i nie znaleźli ANI JEDNEJ, która dałaby skuteczność większą od rzutu monetą..."

Laughing

powiedz to betonowemu Very Happy Very Happy

ja nie znajac tych badan od dawna twierdze to samo
ale ja prawak i wyznawca teorii  spiskowych Mad


Czy analiza techniczna działa? Brandt, Buffett ,Osły i wielu znanych inwestorów wątpi
ALE BETONOWY WIERZY Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 12:44

mariner napisał:
Indiana napisał:
Z teorii kwadratów wyszło, że Próchnik zaraz wykorbi, sprawdziłem klasycznie wykres i rzeczywiście wyglądało to fajnie, zatrzymanie spadków, podwójne denko itd itp, no to myk za 3 koła wziąłem.
A dzisiaj rzeczywiście się wybili, ale w dół, i od razu 10% dobryżart
No to trza stamtąd biegusiem , dopóki praktyczna lekcja teorii kwadratów kosztuje tylko promocyjne 350 zł rendeer

przerzuć koszty na klientów Very Happy
Dzisiaj miśki sponsorują jaśniepańskie wygłupy, luzik Very Happy
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44137
Registration date : 03/09/2007

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 12:45

brać SS czy jeszcze siedzieć w gawrze ?
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24642
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 12:47

REALISTA napisał:
brać SS czy jeszcze siedzieć w gawrze  ?

jeszcze siedzieć

chyba że w konkursie
to na fulu
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44137
Registration date : 03/09/2007

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 12:47

Indiana napisał:
mariner napisał:
Indiana napisał:
Z teorii kwadratów wyszło, że Próchnik zaraz wykorbi, sprawdziłem klasycznie wykres i rzeczywiście wyglądało to fajnie, zatrzymanie spadków, podwójne denko itd itp, no to myk za 3 koła wziąłem.
A dzisiaj rzeczywiście się wybili, ale w dół, i od razu 10% dobryżart
No to trza stamtąd biegusiem , dopóki praktyczna lekcja teorii kwadratów kosztuje tylko promocyjne 350 zł rendeer

przerzuć koszty na klientów Very Happy
Dzisiaj miśki sponsorują jaśniepańskie wygłupy, luzik Very Happy
duży optymizm + mikroobroty....nie mam S także jestem obiektywny
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24642
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 12:51

mariner
chciałem Cie przeprosić za ten nick konkursowy

ale musisz zrozumieć
jestem uznanym inwestorem wśród trejderów
nie mogę sobie na to pozwolić, żeby w razie wtopy śmiali się ze mnie.
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 12:53

Zwracam uwagę na detal w postaci Katalonii. Mają ogłosić niepodległość w ciągu 48 godzin. Jeżeli Unia spojrzy na to życzliwie, zaczną się gadki o prawie Katalończyków do samostanowienia - a to możliwe, bo wszystko co osłabia państwa narodowe sprzyja budowie IV Rzeszy i jest unijnej myśli, to edek da solidnego nura Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 12:54

thorgall napisał:
mariner napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:
Nadaje ze Stronia napisał:
mariner napisał:
Nadaje ze Stronia napisał:
...budzić Marinera cheers cheers cheers  ..... mamy hoSSe tysiąclecia Laughing Laughing Laughing

miałem wizję
1 USD=1 PLN scratch

......wizja dobra...... ale chyba nie wciągasz ...węgorza scratch

już jeden taki był ...co wciągał, biegał i dymał bez opamiętania affraid affraid affraid

w kiblu wyciągam węgorza Laughing

scratch

nie przypisuj sobie tam za dużych wartości

nie chce mi się z tobą gadać
wklejałeś wklejałeś aż.........szparag uwierzył że to ja Rolling Eyes

jak uwierzył?
człowieku, on od narkotyków już nic nie pamięta.
on w sklepie zabłądził i nie umiał wyjść. Mad

to w koncu kto jest tym Marinerem z Podlasia ??? Evil or Very Mad

przeciez Thorgall jest z Olsztyna - chyba nie sciemnia ?
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 12:58

kamikaze napisał:
Zwracam uwagę na detal w postaci Katalonii. Mają ogłosić niepodległość w ciągu 48 godzin. Jeżeli Unia spojrzy na to życzliwie, zaczną się gadki o prawie Katalończyków do samostanowienia - a to możliwe, bo wszystko co osłabia państwa narodowe sprzyja budowie IV Rzeszy i jest unijnej myśli, to edek da solidnego nura Twisted Evil

a po Katalonii Baskonia

bo Irlandia i Szkocja juz nie w Unii
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44137
Registration date : 03/09/2007

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 12:59

https://www.tvn24.pl/strzaly-w-las-vegas-napastnik-zastrzelony-ponad-50-ofiar-smiertelnych,777749,s.html

Shocked njuhaje?
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28106
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 13:05

REALISTA napisał:
https://www.tvn24.pl/strzaly-w-las-vegas-napastnik-zastrzelony-ponad-50-ofiar-smiertelnych,777749,s.html

Shocked njuhaje?


newhuje Basketball Basketball Basketball
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 13:06

Osły napisał:
kamikaze napisał:
Zwracam uwagę na detal w postaci Katalonii. Mają ogłosić niepodległość w ciągu 48 godzin. Jeżeli Unia spojrzy na to życzliwie, zaczną się gadki o prawie Katalończyków do samostanowienia - a to możliwe, bo wszystko co osłabia państwa narodowe sprzyja budowie IV Rzeszy i jest unijnej myśli, to edek da solidnego nura Twisted Evil

a po Katalonii  Baskonia

bo Irlandia i Szkocja  juz nie w Unii

rynki akcyjne też nie będą zachwycone, bo gigantyczna kasa jest utopiona w Hiszpanii i powstanie zagrożenie (graniczące z pewnością Smile ) że nie zostanie ona zwrócona

no ciekawe co unijne ciule powiedzą
będą mieli dylemat, bo chcieliby, ale z drugiej strony taka kasa pójdzie się dymanko Twisted Evil Laughing
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 13:06

forex napisał:
Nadaje ze Stronia napisał:
...... czy został jeszcze jakiś prawak w lewych klapkach na tej sali scratch
A propos klapek, to znalazłem dla Opcjonera wersję budżetową. Ciągle mu te klapki giną, a na do dodatek w Lidlu uszczelnili system. Może to jest rozwiązanie scratch
UFO  02 10  2017 r. - Page 3 20170928090533uid797

Stópki ma fajne ta pani u góry Laughing Razz polizałbym

Widać przynajmniej, że wierząca katoliczka - to i baran by się zainteresował taką wszetecznicą.


A te na dole to chyba z podpasek zrobione dobryżart
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 13:06

thorgall napisał:
mariner
chciałem Cie przeprosić za ten nick konkursowy

ale musisz zrozumieć
jestem uznanym inwestorem wśród trejderów
nie mogę sobie na to pozwolić, żeby w razie wtopy śmiali się ze mnie.

niech będzie -przeprosiny przyjęte
ale ostatni raz- jaj se ze mnie nie rób
nie mam sukcesów i to wystarczy
pamiętaj- świat jest opanowany przez lewaków
można być socjalistą ale konserwatywnym
można być wolnościowcem ale lewakiem
ja na pewno nie jestem lewakiem i Ty też-nie chcę walki między nami
bo wygrają lewackie mendy
hej
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28106
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 13:09

...moje węgorze z 4:22 ...już zarabiają cheers cheers cheers

PiS

wszyscy jesteśmy .... Olafami (*) (*) (*) Sad Sad Sad

PiS

....pikny zgon .... z ZA- dymanko dymanko dymanko -NIA UFO  02 10  2017 r. - Page 3 767691 UFO  02 10  2017 r. - Page 3 767691 UFO  02 10  2017 r. - Page 3 767691
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24642
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 13:10

mariner napisał:
thorgall napisał:
mariner
chciałem Cie przeprosić za ten nick konkursowy

ale musisz zrozumieć
jestem uznanym inwestorem wśród trejderów
nie mogę sobie na to pozwolić, żeby w razie wtopy śmiali się ze mnie.

niech będzie -przeprosiny przyjęte
ale ostatni raz- jaj se ze mnie nie rób
nie mam sukcesów i to wystarczy
pamiętaj- świat jest opanowany przez lewaków
można być socjalistą ale konserwatywnym
można być wolnościowcem ale lewakiem
ja na pewno nie jestem lewakiem i Ty też-nie chcę walki między nami
bo wygrają lewackie mendy
hej

to wiadomo Twisted Evil
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 13:10

Nadaje ze Stronia napisał:
REALISTA napisał:
https://www.tvn24.pl/strzaly-w-las-vegas-napastnik-zastrzelony-ponad-50-ofiar-smiertelnych,777749,s.html

Shocked njuhaje?


newhuje Basketball Basketball Basketball

poważna sprawa
podejrzewam, że prawo do posiadania broni w USA zostanie zmodyfikowane, pomimo tego że rządzą Republikanie
ustawa Kukiz15 też nie przejdzie
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 13:11

Osły napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:
Nadaje ze Stronia napisał:
mariner napisał:


miałem wizję
1 USD=1 PLN scratch

......wizja dobra...... ale chyba nie wciągasz ...węgorza scratch

już jeden taki był ...co wciągał, biegał i dymał bez opamiętania affraid affraid affraid

w kiblu wyciągam węgorza Laughing

scratch

nie przypisuj sobie tam za dużych wartości

nie chce mi się z tobą gadać
wklejałeś wklejałeś aż.........szparag uwierzył że to ja Rolling Eyes

jak uwierzył?
człowieku, on od narkotyków już nic nie pamięta.
on w sklepie zabłądził i nie umiał wyjść. Mad

to w koncu kto jest tym Marinerem z Podlasia ??? Evil or Very Mad

przeciez Thorgall jest z Olsztyna - chyba nie sciemnia ?

dobrze że znamy się jak łyse osły Laughing
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 13:11

Troszku się skróciłem, trzeba szanować zysk, ale na pewno odnowię jak coś spadnie, może już dziś albo najpóźniej jutro.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 13:20

Indiana napisał:
Troszku się skróciłem, trzeba szanować zysk, ale na pewno odnowię jak coś spadnie, może już dziś albo najpóźniej jutro.

nóż w plecy Mad
no nic ja napisałem co i jak
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24642
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 13:23

thorgall napisał:
mariner napisał:
thorgall napisał:
mariner
chciałem Cie przeprosić za ten nick konkursowy

ale musisz zrozumieć
jestem uznanym inwestorem wśród trejderów
nie mogę sobie na to pozwolić, żeby w razie wtopy śmiali się ze mnie.

niech będzie -przeprosiny przyjęte
ale ostatni raz- jaj se ze mnie nie rób
nie mam sukcesów i to wystarczy
pamiętaj- świat jest opanowany przez lewaków
można być socjalistą ale konserwatywnym
można być wolnościowcem ale lewakiem
ja na pewno nie jestem lewakiem i Ty też-nie chcę walki między nami
bo wygrają lewackie mendy
hej

to wiadomo Twisted Evil

aha
odwołaj jeszcze to że jestem mendą
fałszywą
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28106
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 13:25

thorgall napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:
thorgall napisał:
mariner
chciałem Cie przeprosić za ten nick konkursowy

ale musisz zrozumieć
jestem uznanym inwestorem wśród trejderów
nie mogę sobie na to pozwolić, żeby w razie wtopy śmiali się ze mnie.

niech będzie -przeprosiny przyjęte
ale ostatni raz- jaj se ze mnie nie rób
nie mam sukcesów i to wystarczy
pamiętaj- świat jest opanowany przez lewaków
można być socjalistą ale konserwatywnym
można być wolnościowcem ale lewakiem
ja na pewno nie jestem lewakiem i Ty też-nie chcę walki między nami
bo wygrają lewackie mendy
hej

to wiadomo Twisted Evil

aha
odwołaj jeszcze to że jestem mendą


...co too odwoływać ..... Powinieneś dostać szarże pięciogwiazdkowa menda z Mazur dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 13:28

thorgall napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:
thorgall napisał:
mariner
chciałem Cie przeprosić za ten nick konkursowy

ale musisz zrozumieć
jestem uznanym inwestorem wśród trejderów
nie mogę sobie na to pozwolić, żeby w razie wtopy śmiali się ze mnie.

niech będzie -przeprosiny przyjęte
ale ostatni raz- jaj se ze mnie nie rób
nie mam sukcesów i to wystarczy
pamiętaj- świat jest opanowany przez lewaków
można być socjalistą ale konserwatywnym
można być wolnościowcem ale lewakiem
ja na pewno nie jestem lewakiem i Ty też-nie chcę walki między nami
bo wygrają lewackie mendy
hej

to wiadomo Twisted Evil

aha
odwołaj jeszcze to że jestem mendą
fałszywą

odwołuję
poniosły mnie emocje- uzasadnione
na razie odrabiam
jak znowu zbańczę będziesz miał mnie z głowy
inni też
nie gram - nie piszę
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28106
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 EmptyPon 02 Paź 2017, 13:29

.....4-ty browar skończony .....spadam razem z SP500 ....... bo tornado nadchodzi Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2017 r.   UFO  02 10  2017 r. - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 02 10 2017 r.
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO 10 01 2017 r.
» UFO 30 01 2017 r.
» UFO 17 02 2017 r.
» UFO 08 03 2017 r.
» UFO 27 03 2017 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: