Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend

Go down 
+18
Zygmunt de Bill
_ted
Osły
Indiana
zibi
Frater
betonowe_buty
BP
thorgall
mariner
Guru giełdy
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
REALISTA
kamikaze
Reser
delphia
Olaf
dziadek
22 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 08:36

Guru giełdy napisał:
OpCjOnEr napisał:
Dobra Olaf, konkrety
Mamy 5 głównych religii panujących na świecie (pomijam murzyńskie i polinezyjskie wierzenia plemienne) :
Chrześcijaństwo - Chrystus
Islam - Mahomet
Judaizm - Jahwe
Buddyzm - Budda
Hinduizm - Vishnu/Shiva

Każda z nich jest monoteistyczna czyli wyklucza istnienie innych bogów! Jak więc może być 5 bogów "jedynych"? Przecież to się ani dupy ani qpy nie trzyma.
Skoro istnieje tylko jeden to pozostali czterej to są brednie.
Który więc istnieje i dlaczego właśnie ten? (czyli dlaczego miliony ludzi na świecie wierzą w nieprawdziwego boga)
Słucham.

Jest wyartykułowana jedna potrzeba
która jest wspólna dla wszystkich

Jaka?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 08:41

PINGWIN co ty pieprzysz? Naćpałeś się z Olafem?
W islamie Allach jest bogiem a Mahomet prorokiem.
W chrześcijaństwie masz Boga Ojca i jego syna Jezusa
W judaizmie jest Jahwe.
Budda też jest bogiem (w Tajlandii, Kambodży, Myanmarze - mają ogromny doń szacunek i respekt)

To jak nie jest jak jest? wariat Co to za wywracanie kota ogonem?
Powrót do góry Go down
Guru giełdy
Fake Profil Hiob Team
Guru giełdy


Liczba postów : 3327
Location : Trejder klasy Guru
Registration date : 31/10/2011

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 08:45

OpCjOnEr napisał:
Guru giełdy napisał:
OpCjOnEr napisał:
Dobra Olaf, konkrety
Mamy 5 głównych religii panujących na świecie (pomijam murzyńskie i polinezyjskie wierzenia plemienne) :
Chrześcijaństwo - Chrystus
Islam - Mahomet
Judaizm - Jahwe
Buddyzm - Budda
Hinduizm - Vishnu/Shiva

Każda z nich jest monoteistyczna czyli wyklucza istnienie innych bogów! Jak więc może być 5 bogów "jedynych"? Przecież to się ani dupy ani qpy nie trzyma.
Skoro istnieje tylko jeden to pozostali czterej to są brednie.
Który więc istnieje i dlaczego właśnie ten? (czyli dlaczego miliony ludzi na świecie wierzą w nieprawdziwego boga)
Słucham.

Jest wyartykułowana jedna potrzeba
która jest wspólna dla wszystkich

Jaka?
Potrzeba Boga
Powrót do góry Go down
Guru giełdy
Fake Profil Hiob Team
Guru giełdy


Liczba postów : 3327
Location : Trejder klasy Guru
Registration date : 31/10/2011

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 08:50

OpCjOnEr napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
OpCjOnEr napisał:
Dobra Olaf, konkrety
Mamy 5 głównych religii panujących na świecie (pomijam murzyńskie i polinezyjskie wierzenia plemienne) :
Chrześcijaństwo - Chrystus
Islam - Mahomet
Judaizm - Jahwe
Buddyzm - Budda
Hinduizm - Vishnu/Shiva

Każda z nich jest monoteistyczna czyli wyklucza istnienie innych bogów! Jak więc może być 5 bogów "jedynych"? Przecież to się ani dupy ani qpy nie trzyma.
Skoro istnieje tylko jeden to pozostali czterej to są brednie.
Który więc istnieje i dlaczego właśnie ten? (czyli dlaczego miliony ludzi na świecie wierzą w nieprawdziwego boga)
Słucham.

opcio nie przesadzasz z tym rozeznaniem religijnym: Suspect
-chrystus nie jest bogiem chrześcijaństwa,
-mahomet islamu,
-hmm w ortodoksyjnym judaiźmie nazwy boga się nie wymienia, tylko określa się symbolem (imię jego jest supertajne Smile ),
-budda nie jest bogiem, a buddyzm może być uznany za religię tylko z perspektywy ludzi religijnych, a tak to jest psychologią umysłu,
-w hinduixmie jest 3 miliony bogów, ładny monoteizm. dobryżart


natomiast wyłączność do posiadania jedynej racji "monoteistycznej" niewątpliwie jest cechą religii/ tj każdej silnej/dogmatycznej ideologii.

na upartego można zakwalifikować różne bóstwa jako opiekunów danej religii/kultury o nieznanym zakresie działania, funkcjach i pozycji w kosmicznej hierarchii (co jednakże byłoby cofką np w stosunku do wiedzy chociażby greków o ich bogach Smile ), kwestie istnienia dyskretnie pomińmy.  alien

To co jest bogiem chrześcijaństwa i islamu? Shocked

A te wyjaśnienie to takie zamulanie, że po Absolucie by tego nie sqmał lol!  Pieprzenie o Chopinie.
Ja zadałem pytanie mega konkretne a odpowiadacie mi mętnie, mglisto i w ogóle tak że dalej nie qmam.
Można to uprościć do dwóch wiodących: chrześcijaństwo vs islam - który bóg  jest prawdziwy? Obu nie pogodzisz, oni się nawzajem nie uznają ale każdy podobno jest "jedyny" więc mamy dwóch "jedynych" bogów albo kilka miliardów debili na świecie.

mamy dwie interpretacje

Wklej obraz picassa i niech kazdy z ufo go zinterpretuje
a potem miej pretensje, ze kazdy napisał co innego


Ostatnio zmieniony przez Guru giełdy dnia Sob 21 Paź 2017, 08:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 08:52

OpCjOnEr napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
OpCjOnEr napisał:
Dobra Olaf, konkrety
Mamy 5 głównych religii panujących na świecie (pomijam murzyńskie i polinezyjskie wierzenia plemienne) :
Chrześcijaństwo - Chrystus
Islam - Mahomet
Judaizm - Jahwe
Buddyzm - Budda
Hinduizm - Vishnu/Shiva

Każda z nich jest monoteistyczna czyli wyklucza istnienie innych bogów! Jak więc może być 5 bogów "jedynych"? Przecież to się ani dupy ani qpy nie trzyma.
Skoro istnieje tylko jeden to pozostali czterej to są brednie.
Który więc istnieje i dlaczego właśnie ten? (czyli dlaczego miliony ludzi na świecie wierzą w nieprawdziwego boga)
Słucham.

opcio nie przesadzasz z tym rozeznaniem religijnym: Suspect
-chrystus nie jest bogiem chrześcijaństwa,
-mahomet islamu,
-hmm w ortodoksyjnym judaiźmie nazwy boga się nie wymienia, tylko określa się symbolem (imię jego jest supertajne Smile ),
-budda nie jest bogiem, a buddyzm może być uznany za religię tylko z perspektywy ludzi religijnych, a tak to jest psychologią umysłu,
-w hinduixmie jest 3 miliony bogów, ładny monoteizm. dobryżart


natomiast wyłączność do posiadania jedynej racji "monoteistycznej" niewątpliwie jest cechą religii/ tj każdej silnej/dogmatycznej ideologii.

na upartego można zakwalifikować różne bóstwa jako opiekunów danej religii/kultury o nieznanym zakresie działania, funkcjach i pozycji w kosmicznej hierarchii (co jednakże byłoby cofką np w stosunku do wiedzy chociażby greków o ich bogach Smile ), kwestie istnienia dyskretnie pomińmy.  alien

To co jest bogiem chrześcijaństwa i islamu? Shocked

A te wyjaśnienie to takie zamulanie, że po Absolucie by tego nie sqmał lol!  Pieprzenie o Chopinie.
Ja zadałem pytanie mega konkretne a odpowiadacie mi mętnie, mglisto i w ogóle tak że dalej nie qmam.
Można to uprościć do dwóch wiodących: chrześcijaństwo vs islam - który bóg  jest prawdziwy? Obu nie pogodzisz, oni się nawzajem nie uznają ale każdy podobno jest "jedyny" więc mamy dwóch "jedynych" bogów albo kilka miliardów debili na świecie.

no weź, mistrz świata w boksie (w kategorii ciężkiej) ale różnych federacji WBO, WBA, IBF, WBC (plus kilka innych mniej znaczących federacji oraz mniejsze wagi bokserskie/bogów  Very Happy ). tym są bogowie. ideami walczącymi na arenie świata. clown
dopóki ktoś nie zunifikuje wszystkich pasów Smile , nawet bracia kliczko się pasami musieli podzielić żeby być mistrzem świata. Razz

poza tym ja jestem 100%-owym ateistą. Smile


Ostatnio zmieniony przez PINGWIN (Z MADAGASKARU) dnia Sob 21 Paź 2017, 08:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 08:58



Bittex zamroził sobie z dupy kilka tysięcy kont bez informacji what da fuck Basketball
Wirtualne giełdy, o losowej godzinie magiczne PSTRYK! i siana ni ma.

Ten pierdolnik ledger nano s jest jedynym sensownym rozwiązaniem

W sumie podobnie może być z forexem: pstryk! i nie ma strony, nie ma platformy, nie ma siana.

Właścicielem bitcoinów na giełdzie jest giełda  w przeciwieństwie do tradycyjnego rynq regulowanego.

Nawet wysłać tzw "smutnych panów" nie za bardzo jest gdzie dobryżart


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Sob 21 Paź 2017, 09:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 09:06

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
OpCjOnEr napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
OpCjOnEr napisał:
Dobra Olaf, konkrety
Mamy 5 głównych religii panujących na świecie (pomijam murzyńskie i polinezyjskie wierzenia plemienne) :
Chrześcijaństwo - Chrystus
Islam - Mahomet
Judaizm - Jahwe
Buddyzm - Budda
Hinduizm - Vishnu/Shiva

Każda z nich jest monoteistyczna czyli wyklucza istnienie innych bogów! Jak więc może być 5 bogów "jedynych"? Przecież to się ani dupy ani qpy nie trzyma.
Skoro istnieje tylko jeden to pozostali czterej to są brednie.
Który więc istnieje i dlaczego właśnie ten? (czyli dlaczego miliony ludzi na świecie wierzą w nieprawdziwego boga)
Słucham.

opcio nie przesadzasz z tym rozeznaniem religijnym: Suspect
-chrystus nie jest bogiem chrześcijaństwa,
-mahomet islamu,
-hmm w ortodoksyjnym judaiźmie nazwy boga się nie wymienia, tylko określa się symbolem (imię jego jest supertajne Smile ),
-budda nie jest bogiem, a buddyzm może być uznany za religię tylko z perspektywy ludzi religijnych, a tak to jest psychologią umysłu,
-w hinduixmie jest 3 miliony bogów, ładny monoteizm. dobryżart


natomiast wyłączność do posiadania jedynej racji "monoteistycznej" niewątpliwie jest cechą religii/ tj każdej silnej/dogmatycznej ideologii.

na upartego można zakwalifikować różne bóstwa jako opiekunów danej religii/kultury o nieznanym zakresie działania, funkcjach i pozycji w kosmicznej hierarchii (co jednakże byłoby cofką np w stosunku do wiedzy chociażby greków o ich bogach Smile ), kwestie istnienia dyskretnie pomińmy.  alien

To co jest bogiem chrześcijaństwa i islamu? Shocked

A te wyjaśnienie to takie zamulanie, że po Absolucie by tego nie sqmał lol!  Pieprzenie o Chopinie.
Ja zadałem pytanie mega konkretne a odpowiadacie mi mętnie, mglisto i w ogóle tak że dalej nie qmam.
Można to uprościć do dwóch wiodących: chrześcijaństwo vs islam - który bóg  jest prawdziwy? Obu nie pogodzisz, oni się nawzajem nie uznają ale każdy podobno jest "jedyny" więc mamy dwóch "jedynych" bogów albo kilka miliardów debili na świecie.

no weź, mistrz świata w boksie (w kategorii ciężkiej) ale różnych federacji WBO, WBA, IBF, WBC (plus kilka innych mniej znaczących federacji oraz mniejsze wagi bokserskie/bogów  Very Happy ). tym są bogowie. ideami walczącymi na arenie świata. clown
dopóki ktoś nie zunifikuje wszystkich pasów Smile , nawet bracia kliczko się pasami musieli podzielić żeby być mistrzem świata. Razz

poza tym ja jestem 100%-owym ateistą. Smile

No to to juś bardziej do mnie przemawia. Aczkolwiek każdy z tych mistrzów wie, że nie jest jedynym mistrzem na świecie a jedynie w swojej federacji.
Nie będziesz miał innych bogów przede mną to jest kategoryczne stwierdzenie nie dopuszczające innych opcji a skoro one istnieją a religia uważa się za prawdę, to nie może ich ignorować.

Z dupy to dla mnie ogólnie jest gdyż PRAWDA NIE POSIADA WERSJI ANI INTERPRETACJI - jest po prostu jedna. Czyli religia nie jest prawdą.
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 09:07

OpCjOnEr napisał:


Bittex zamroził sobie z dupy kilka tysięcy kont bez informacji what da fuck Basketball
Wirtualne giełdy, o losowej godzinie magiczne PSTRYK! i siana ni ma.

Ten pierdolnik ledger nano s jest jedynym sensownym rozwiązaniem

W sumie podobnie może być z forexem: pstryk! i nie ma strony, nie ma platformy, nie ma siana.

Właścicielem bitcoinów na giełdzie jest giełda  w przeciwieństwie do tradycyjnego rynq regulowanego.

nie ma siana, nie ma koni, zostały osły. clown

serio to rządy i banki (i cz. korporacje) walczą o utrzymanie monopolu pieniądza i określania/nadawania wartości. a wszystko to forma umowy społecznej wymiany pracy, usług, i towarów za inną pracę, usługę, i towar. czy to przez pośrednictwo w formie zapisu papirowego czy elektronicznego czy metalowymi monetami. sam to wiesz. nie stoi na przeszkodzie zrobić bardziej efektywne, lub niezapośredniczone formy wymiany.
gdybyś był monopolistą to każda prostytutka musiałaby dymać po twojej stawce i każdy alfons byłby twoim sługą. i tego się stracić boją. pstryk i nie ma kontroli nad ludem. Smile
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 09:21

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
OpCjOnEr napisał:


Bittex zamroził sobie z dupy kilka tysięcy kont bez informacji what da fuck Basketball
Wirtualne giełdy, o losowej godzinie magiczne PSTRYK! i siana ni ma.

Ten pierdolnik ledger nano s jest jedynym sensownym rozwiązaniem

W sumie podobnie może być z forexem: pstryk! i nie ma strony, nie ma platformy, nie ma siana.

Właścicielem bitcoinów na giełdzie jest giełda  w przeciwieństwie do tradycyjnego rynq regulowanego.

nie ma siana, nie ma koni, zostały osły. clown

serio to rządy i banki (i cz. korporacje) walczą o utrzymanie monopolu pieniądza i określania/nadawania wartości. a wszystko to forma umowy społecznej wymiany pracy, usług, i towarów za inną pracę, usługę, i towar. czy to przez pośrednictwo w formie zapisu papirowego czy elektronicznego czy metalowymi monetami. sam to wiesz.
gdybyś był monopolistą to każda prostytutka musiałaby dymać po twojej stawce i każdy alfons byłby twoim sługą. i tego się stracić boją. pstryk i nie ma kontroli nad ludem. Smile

No tak z tym że pieniądz fiducjarny niesie z sobą coś takiego jak ZAUFANIE i powiedzmy względną stabilność. Żadna z głównych walut nie zniknie sobie pstryk ot tak. Do tego posiada formę nie wymagającą istnienia internetu. W razie przebiegunowania Ziemi czy jakiegoś kataklizmu albo globalnej wojny po bitcoinach śladu nie będzie i za ten ciąg bitów na ledgerze nano s nie qpisz nawet bułki ani wody a za papierki emitowane przez banki centralne qpisz.
To jest alternatywna forma abstrakcji, która ma swoje zalety ale moim zdaniem w żadnym razie nie może zastąpić normalnego pieniądza w stu procentach.

Ponadto jakby bitcoin miał zastąpić normalny pieniądz powszechnie to musiałby się ustabilizować bo jak sobie wyobrażasz np w marketach ceny w bitcoinach, które trzebaby kilkanaście razy dziennie latać jak pies ze sraczką i zmieniać na tysiącach produktów?  dobryżart
Albo idziesz do dziwki za 0.00925btc a zanim skończysz bzykać juś jest 0.00924 btc? Paranoja.

Poza tym im więcej tych kryptocudów tym większe prawdopodobieństwo oszustwa a zostać wydymanym czy przez rząd czy przez jakiegoś cwaniaka to jaka to różnica?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 09:25

Co Gury Giełdy sądzi o kryptowalutach?

Bo o tym się jeszcze nie wypowiadał. Czy też żyd tam jest?  lol!
Powrót do góry Go down
Guru giełdy
Fake Profil Hiob Team
Guru giełdy


Liczba postów : 3327
Location : Trejder klasy Guru
Registration date : 31/10/2011

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 10:16

OpCjOnEr napisał:
Co Gury Giełdy sądzi o kryptowalutach?

Bo o tym się jeszcze nie wypowiadał. Czy też żyd tam jest?  lol!

Mechanizm czosnkowy jest, owszem
ale z czasem lepsze kryptowaluty będą wypierane przez gorsze kryptowaluty
i nastąpi nieuniknione czyli wielka krypta nad kryptowalutami.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 10:19

nosz qm
jestem wqrwiony- jestem w Zegrzu
było dobrze jest żle- nie doszli do mego leszczowego targetu

podejrzewam że to wynik dopuszczenia krótkiej sprzedaży
tak se mendy postanowiły a KNF zaklepał i nie wygrasz z hoojami z grubą kasą
no nic żal doopę ściska- czekam na poniedziałek

napisałem to ja Mariner ręką własną
który to gra realnie
a nie pierdoli o jakichś matematycznych pierdołach
Powrót do góry Go down
Guru giełdy
Fake Profil Hiob Team
Guru giełdy


Liczba postów : 3327
Location : Trejder klasy Guru
Registration date : 31/10/2011

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 10:26

Zwróccie uwagę, że np w kosmetyce tez panuje eufemizm pojęć.
Wszystko po to by wyrwac od leszczy kasę.
Teraz widzę reklamy na paznokcie hybrydowe.
Robi się moda na jakieś słowo i już są amatorzy podłączenia się do trendu.

Powrót do góry Go down
Guru giełdy
Fake Profil Hiob Team
Guru giełdy


Liczba postów : 3327
Location : Trejder klasy Guru
Registration date : 31/10/2011

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 10:31

mariner napisał:
nosz qm
jestem wqrwiony- jestem w Zegrzu
było dobrze jest żle- nie doszli do mego leszczowego targetu

podejrzewam że to wynik dopuszczenia krótkiej sprzedaży
tak se mendy postanowiły a KNF zaklepał i nie wygrasz z hoojami z grubą kasą
no nic żal doopę ściska- czekam na poniedziałek

napisałem to ja Mariner ręką własną
który to gra realnie
a nie pierdoli o jakichś matematycznych pierdołach

Czyli godnie cię obsłużyli
ale z tego co pamiętam miałeś dwudziestoletnią nadpłatę w składkach członkowskich.
Powrót do góry Go down
Guru giełdy
Fake Profil Hiob Team
Guru giełdy


Liczba postów : 3327
Location : Trejder klasy Guru
Registration date : 31/10/2011

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 10:34

a poza tym to pojechałem do Zegrza ale jestem w Zgierzu.
Tak mi sie wydaje, ze tak powinno byc.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 10:40

Guru giełdy napisał:
mariner napisał:
nosz qm
jestem wqrwiony- jestem w Zegrzu
było dobrze jest żle- nie doszli do mego leszczowego targetu

podejrzewam że to wynik dopuszczenia krótkiej sprzedaży
tak se mendy postanowiły a KNF zaklepał i nie wygrasz z hoojami z grubą kasą
no nic żal doopę ściska- czekam na poniedziałek

napisałem to ja Mariner ręką własną
który to gra realnie
a nie pierdoli o jakichś matematycznych pierdołach

Czyli godnie cię obsłużyli
ale z tego co pamiętam miałeś dwudziestoletnią nadpłatę w składkach członkowskich.

tak qrwa
czuję się wyróżniony
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24644
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 10:46

mariner napisał:
nosz qm
jestem wqrwiony- jestem w Zegrzu
było dobrze jest żle- nie doszli do mego leszczowego targetu

podejrzewam że to wynik dopuszczenia krótkiej sprzedaży
tak se mendy postanowiły a KNF zaklepał i nie wygrasz z hoojami z grubą kasą
no nic żal doopę ściska- czekam na poniedziałek

napisałem to ja Mariner ręką własną
który to gra realnie
a nie pierdoli o jakichś matematycznych pierdołach

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 767691
trzeba zakazać krótkiej sprzedaży
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 10:58

thorgall napisał:
mariner napisał:
nosz qm
jestem wqrwiony- jestem w Zegrzu
było dobrze jest żle- nie doszli do mego leszczowego targetu

podejrzewam że to wynik dopuszczenia krótkiej sprzedaży
tak se mendy postanowiły a KNF zaklepał i nie wygrasz z hoojami z grubą kasą
no nic żal doopę ściska- czekam na poniedziałek

napisałem to ja Mariner ręką własną
który to gra realnie
a nie pierdoli o jakichś matematycznych pierdołach

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 767691
trzeba zakazać krótkiej sprzedaży

brakło mi 40 pkt aby w tym roku wyjść na zero
teraz brakuje mi ok 150 przy tym co mam
już to miałem swego czasu- była linia trendu do której nie doszli
teraz jest to samo zawrócili nie dotykając targetu

mają policzone każde ziarenko kaszy
i grają w hooja
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24644
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 11:13

mariner
jako że jesteś moim przyjacielem
to zrobić mogę wyjątek

mogę wziąć od Ciebie kase i Ci to potroić
trudno Evil or Very Mad

ile tam masz że sprzedazy tych dolarów? scratch
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 11:20

thorgall napisał:
mariner
jako że jesteś moim przyjacielem
to zrobić mogę wyjątek

mogę wziąć od Ciebie kase i Ci to potroić
trudno Evil or Very Mad

ile tam masz że sprzedazy tych dolarów? scratch

było mariner-podlasie
a teraz taka pojebana propozycja
no nic
jednak jesteś ..................
szkoda- lubiłem cię
odpierdol się
pozdrawiam i życzę sukcesów
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24644
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 11:28

mariner napisał:
thorgall napisał:
mariner
jako że jesteś moim przyjacielem
to zrobić mogę wyjątek

mogę wziąć od Ciebie kase i Ci to potroić
trudno Evil or Very Mad

ile tam masz że sprzedazy tych dolarów? scratch

było mariner-podlasie
a teraz taka pojebana propozycja
no nic
jednak jesteś ..................
szkoda- lubiłem cię
odpierdol się
pozdrawiam i życzę sukcesów

ale że co?

ja wygrywam piniądze
myślałem że potrzebujesz pomocy
jak nie to nie ma sprawy
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 11:30

Opcjoner najwidoczniej polega na teoriach Smile - ciekawa nauka...a teorii jest tak dużo jak ludzi i ich pomysłów - nie koniecznie mądrych
nauka od rozumienia różni się tym, że w nauce jesteś nauczany i się uczysz, a w rozumieniu wiesz o co chodzi Laughing
podobnie jest z teorią darwina o ewolucji - która jest czystą fantastyką...dziwne że do tej pory nie ma form pośrednich przejściowych...a powinno być ich w huj

Bóg jest przyczyną istnienia... Opcjoner to nazywa wielki wybuchem..jednakże ateiści mają specyficzną religię bo oni wierzą w naukę..są scjentologami
mówią o wilekim wybuchu ...czyli co było przed nim nie potrafią powiedzieć Smile bo to już wykracza poza ich zdolności intelektualne - jest to debilne bo nie poparte argumentami tautologiami

dlaczego doszło do wielkiego wychuchu? tego też nie potrafią powiedzieć
nawet wymyślili sobie że jest 10 wymiarów dobryżart

Zawsze jest przyczyna i skutek
Bóg jest przyczyną powstania przestrzeni, która jest nieskończona ale nie wybiega poza granicę przyczyny - wynika to z symetrii
Zawsze jest lekka nierównowaga - wtedy istnieje ruch, ponieważ przetrzeń dzięki temu może dążyć do harmonii w nieskonczoność - jest elastyczna
Bóg jest absolutem - czyli istotą któa jest nieskończona pod każdym względem...człowiek ma wielkkie problemy ze zrozumieniem nieskończoności
często mówi że coś rośnie w nieskończoność - problem polega na tym, że nieskończoność nie rosnie - ona istnieje
mówiąc że wszechświat jest nieskończony a potem twierdząć że się rozszeża lub kurczy powstaje błąd logiczny, bo nieskończoność nie może się rozszeżać lub kurcczyć Smile
dlaczego Bóg stworzył przestrzeń?
Mógłby przecież tego nie robić i uwielbiać siebie lepiej niż człowiek to zrobi. A jednak stworzył przestrzeń i zrobił to tak by była logiczna - dlatego my ludzie możemy rozmawiać o tym - zachodzą w niej procesy opisane logicznym językiem - matematyką, którą swoimi podziedinami rozwija się na szczegolne zagadnienia... a więc bóg chciał żebyśmy my mogli rozumieć co się dzieje i dlaczego
Dlaczego ludzi obdarzył rozumem by mogli to qmać a nie wszystkie żywe istoty? Pinieważ bÓg chciał byśmy my byli po części jak on - możemy władać innymi stotami, możemy soć budować, możemy soć tworzyć i odkrywać - a więc stworzył nas na swoje podobieństwo...chciał byśmy uczestniczyli w procesie tworzenia i zmian przestrzeni...ale zawsze powstaje pytanie dlaczego tak to zrobił skoro sam mógł wszystko zrobić najlepiej a nie czekać i patrzeć aż głupi ludek coś zbuduje, coś zepsuje i jescze wyduma sobie ideologie jak Opcjoner że boga nie ma bo mu żaden naukowiec o tym nie powiedział Smile.... jest to miłość - oznacza to że Bóg nie jest egoistą a sam proces jak i dzieło tworzenia wynikają z chęci dzielenia się z drugą istotą swoim światem i życiem - to jest kwitensecja istnienia...z miłości wynika stworzenie...czyli Bóg jest miłością a miłość jest prawdą.... człowiek nie jest w stanie ogarnąć prawdy całkowicie poniweważ nie jest Bogiem ale dostał rozum i może myśleć o tym i rozwijać się
Nauka bez prawdy nigdy się nie rozwinie...będzie tylko nauką - teoriami nic nie znaczącymi...człowiek który rozumie że jest jednym z elemntów w tym dziele będie mógł lepiej rozwijać się i odkrywać
Tak jak i Bóg się z nami podzielił tak i my też się dzielimy z drugimi...pozwala nam na to miłość...bez niej już nie byłoby nas
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 11:33

Chaos nie istniej..to co podał Opcjoner to czyste brednie pseudonaukowe
człowiek twierdzi że jest chaos  z braku danych - czyli w tym momencie jest ułomny bo nie potraafi zdobyć tych danych dlatego wymyślił sobie że co,ś jest chaotyczne
podałeś przykład z bilami...gdybyś znał całą prawdę o przestrzeni o każdej cząstce, jej zachowaniu, falach i w ogóle w absolucie całą prawdę o tym to byłbyś w 100% obliczył jak się potoczą losy na stole bilardowym
Powrót do góry Go down
BP
MOD
MOD
BP


Liczba postów : 939
Registration date : 22/11/2012

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 11:38

BK by BP.

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Wig20_11
UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Fw20_111

To lubimy. Question
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 11:41

BP napisał:
BK by BP.

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Wig20_11
UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Fw20_111

To lubimy. Question

imo jest to akumulacja schodkami..przyjdzie moment że ruch przyspieszy..z resztą już powoli to widć, że progres up jest procentowo większy
matematycznie dąży to do hiperboli
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24644
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 11:47

BP napisał:
BK by BP.

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Wig20_11
UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Fw20_111

To lubimy. Question

Bezczelność Twoja nie ma granic Laughing
Powrót do góry Go down
BP
MOD
MOD
BP


Liczba postów : 939
Registration date : 22/11/2012

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 11:51

thorgall napisał:
BP napisał:
BK by BP.

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Wig20_11
................

To lubimy. Question

Bezczelność Twoja nie ma granic Laughing

Kogo powinienem przeprosić? Shocked
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 11:53

BP napisał:
thorgall napisał:
BP napisał:
BK by BP.

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Wig20_11
................

To lubimy. Question

Bezczelność Twoja nie ma granic Laughing

Kogo powinienem przeprosić? Shocked

mnie
Powrót do góry Go down
BP
MOD
MOD
BP


Liczba postów : 939
Registration date : 22/11/2012

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 11:56

mariner napisał:
BP napisał:
thorgall napisał:
BP napisał:
BK by BP.

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Wig20_11
................

To lubimy. Question

Bezczelność Twoja nie ma granic Laughing

Kogo powinienem przeprosić? Shocked

mnie

A obiecywałem, że będzie łatwo i przyjemnie?
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Paź 2017, 12:06

BP napisał:
mariner napisał:
BP napisał:
thorgall napisał:
BP napisał:
BK by BP.

UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Wig20_11
................

To lubimy. Question

Bezczelność Twoja nie ma granic Laughing

Kogo powinienem przeprosić? Shocked

mnie

A obiecywałem, że będzie łatwo i przyjemnie?

depo mi trzeszczy
mit o dobieraniu na korektach poszedł się u mnie kolejny raz pierdolić
już kilka razy wyszedłem na tym jak Zabłocki na mydle
trudno- jestem leszcz do dymania
pozycję trzymam
ale żal doopę ściska że nie potrafię grać DT
już bym był na + a tak chooy dupa i kamieni kupa

pozdrawiam wiecznie zarabiających
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 10  2017 r. Weekend - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 21 - 22 10 2017 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 2 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend
» UFO 10 - 11 06 2017 r. Weekend
» UFO 05 - 06 08 2017 r. Weekend
» UFO 16 - 17 12 2017 r. Weekend
» UFO 18-19 02 2017 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: