Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!

Go down 
+16
Aligator
Reser
Belle de Jour
Janko Traderroo
_ted
Indiana
sakitoru
delphia
BP
Osły
Guru giełdy
thorgall
REALISTA
mariner
betonowe_buty
dziadek
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 13:39

Osły napisał:
betonowe_buty napisał:
Osły napisał:
betonowe_buty napisał:
Osły napisał:
betonowe_buty napisał:
OpCjOnEr napisał:
I osioł ma trochę racji, że leszcza na mikrolocie gonić nie będą bo się nie opyla ale gdy ktoś zrobi skok na naprawde grube siano to rynek stanie się inny.
Onegdaj Diablo pisał, że go w Brzegu tzw "smutni panowie" próbowali odwiedzić gdy za dużo przyciął raz na qniach Rolling Eyes  Może chcieli na kawę wpaść i pogratulować - tego nie wiem. lol!
A ten poseł, który w chooy zarobił na jakiejś spółce z GPW i nie żyje? Suspect To przypadek? Nie pamiętam nazwiska teraz.

Zarabiać można ale na tyle by się nie wybijać za bardzo z tłumu. Skok na jackpota w kasynie może się skończyć betonowymi butami. Zależy jeszcze od głębokości rynq czyli kapitałów nań zaangażowanych bo kwoty, które na GPW stają się dla szwagrów "problematyczne", na forexie nikną w szumie ze względu na wielokrotnie wyższą kapitalizację ale sądzę, że gdyby ktoś zrobił udany "ran" na GS to mógłby zaginąć w tajemniczych okolicznościach.

Diablo to mial zostac kapitanem i plywac na statkach. a Malolat pisal, ze nosi rury wiec kolejny bajkopisarz.Ty Opcjo nie odrozniasz reala od wirtuala. nabierasz sie jak dzieciak. jesli ktos jest przechujem to kupuje go City albo Frankfurt, Singapur lub Nowy Jork, a Ty wierzysz, ze kogos z glowa na karku bedzie chcial ktos utopic w Wisle.Po drugie mozesz miec np. 10 rachunkow i jednym kliknieciem uruchamiac sprzedaz/kupno. i gowno ci ktos cos zrobi. bo urywasz kase od Zdzisia,, a nie od brokera X. ps. ksiegowi w mafii- ci co robia kase-znaja wszystkie tajemnice i sa nietykalni. przestan pierd...ic.

kolejny fachowiec teoretyk  

kasa od Zdzisia to byla jak prywatyzowali Bank Sląski
i nadmiernym polowaniem-odlowami  wytrzebili leszcza  do zera

a teraz to masz w jeziorze 5-10 nowych leszczy i 100 rekinów
i nie wygrasz kasy od drugiego leszcza
co najwyzej mozesz probowac ograć rekina
ale to juz nie przelewki i wielka skala trudnosci bo   konsekwencje sa takie jak z rekinami  bywają

majac  1 czy 10 czy 100 wrzucasz zlecenia bezposrednio na giełdę a nie mark makera. pewnie nawet nie wiesz, ze to mozliwe jest. bo masz za maly rozumek.

a wiesz qrwa co  maszx bezposrednio na gpw ??

tam na wielu spolkach i instrumentach 1 rekin= animator
i 1leszcz  nowy raz na tydzien sie pokaze

i zeby cos kupic = otworzyć = wpłacić wlasna kase na konto rekina to raczej nie ma problemu
ale zeby cos zamknac = odebrac swoja kase od rekina to juz bywaja wielkie problemy

kto gra/gral w realu to o tym wie a kto ma "pojecie " z opisow - z teorii to szkoda czasu z nim dyskutowac

nikt ci nie kaze grac na gpw. ja juz z 9-10 lat na gpw nie handluje. zrobilo tak z 90% graczy i dlatego wig20 stoi jak widly w gnoju. jeszcze tego nie zatrybiles? dopiero jak bedzie trend w 1 strone to znowu zleca sie leszcze. prosty case.

i z tym sie akurat wyjątkowo zgodze sie  z Tobą  Smile
to jest moja wielka słabość
ale widac czlowiek robi nie tylko rzeczy mądre

nie ćpam , nie pije nadmiernie , nie pale papierosów , nie kurwie sie (poza ogólnie przyjęta normą )  Very Happy
ale JAHWE pokarał mnie  żyłką hazardzisty Mad Mad Smile
chyba zeby bylo sprawiedliwie na tym swiecie to  kazdy musi  jakies wady i problemy  dostac od Stwórcy
jako kamień do niesienia na drogę

nie chodzi o to, ze 90% zrezygnowalo z gry tylko przeniesli sie na sp500, dax, waluty, surowce itp. i jeszcze szybciej mozna stracic, bo z tego co pamietam to lewar gpw to 1:10, a na tych cudach 1:100.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 13:53

BP napisał:
Osły napisał:
BP napisał:
Osły napisał:
Indiana ,Dziadek , dobrze ze zarabiacie i gratuluje ale
samo podanie % zwrotu nic nie mowi Mad Mad
podajcie jeszcze wartosc portfela /depozytu/zaangażowanych środków

nie dokladnie ale w np. w przedzialach :  do 1k , 1-5k, 5-10k ,10-50k  50-100k czy ponad 100k

zarabianie grajac np. 1k to jak gra  na demo i nawet na gpw jest mozliwy zwrot  100%
bo po prostu nikt nie bedzie ścigał mokrolotow na rynku bo to sie nie opłaci
ale zagraj grubiej - wejdź na rynek np za 100k to zaraz zobaczysz jak wyglada "rynek "
i wtedy zwrot nawet 20 % to juz duzy  sukces    > i na gpw właściwie niemożliwy * <

* nie dotyczy Indiany i Barana Very Happy Very Happy

Staram się unikać dyskusji z marudami, ale odpowiedz mi czy byłeś kiedykolwiek zaangażowany na więcej niż 100k na GPW.
I powiedz którędy Cię podglądali, dziurką od klucza czy lufcikiem (o ile wiesz co to jest) a może kominem?
Postaraj się być choć przez krótki czas w miarę obiektywny, bo możesz zniechęcać innych do jakichkolwiek działań.


po 1-sze primo - Ty w ogóle grasz na czymkolwiek ?????????????????
czy tylko wyrobnikiem jesteś w jakimś BM i masz za zadanie skrzynke pod 3 karty wykładać ?
i na forum masz sluzbowe zadanie ocieplac wizerunek zlodziejom z GPW

po 2-gie primo - uważasz ze Indiana ,  Dziadek czy Barany potrzebują adwokata ???
ja mysle ze sobie sami poradzą  a wiec lepiej  skup sie na rysowaniu kolejnej elipsy - po fakcie

bo nie wiesz o co pytałem i  co to znaczy zagrac za 1k , za 10 k czy za 100k
szczególnie na gpw  gdy sie taka kwote polozy na skrzynke z 3-ma kartami Mad Mad
widac to jest poza Twoja wyobraźnią
- po prostu kwoty takie  nie mieszczą  sie w elipsie Twojego rozumowania

Merytoryka pełną gębą.
Gratuluję.
UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 767691
EOT

a czego sie spodziewales w odpowiedzi na
"I powiedz którędy Cię podglądali, dziurką od klucza czy lufcikiem (o ile wiesz co to jest) a może kominem? "
jesli czekałeś na merytoryczna odpowiedź to sie poprawiam

podglądali mnie 2 razy dziurką od klucza i raz lufcikiem
( Lufcik – niewielka część skrzydła okna, dająca się oddzielnie otwierać )
kominem chyba nie podglądali ??? ale musze byc czujny i tam tez sprawdzać

a jesli zniechęcam kogos do gry na gpw to powinno mi to byc poczytane jako zasluga
jaka przestroga i ostrzeżenie przed okradzeniem przez złodziei
i rozumiem Ciebie ze Ty starasz sie zachecac leszcza "do jakichkolwiek działań"
sam o tym pisze od dawna ze niewazne co leszcz zagra a najwazniejsze zeby cokolwiek zagrał
= połozyl swoja kase na banksterską skrzynkę
- czyli jak Ty to okresliles " nie zniechęcać ( =zachęcić) leszcza zeby podjął jakiekolwiek działania "
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 13:56

betonowe_buty napisał:
Osły napisał:
betonowe_buty napisał:
Osły napisał:
betonowe_buty napisał:
Osły napisał:
betonowe_buty napisał:


Diablo to mial zostac kapitanem i plywac na statkach. a Malolat pisal, ze nosi rury wiec kolejny bajkopisarz.Ty Opcjo nie odrozniasz reala od wirtuala. nabierasz sie jak dzieciak. jesli ktos jest przechujem to kupuje go City albo Frankfurt, Singapur lub Nowy Jork, a Ty wierzysz, ze kogos z glowa na karku bedzie chcial ktos utopic w Wisle.Po drugie mozesz miec np. 10 rachunkow i jednym kliknieciem uruchamiac sprzedaz/kupno. i gowno ci ktos cos zrobi. bo urywasz kase od Zdzisia,, a nie od brokera X. ps. ksiegowi w mafii- ci co robia kase-znaja wszystkie tajemnice i sa nietykalni. przestan pierd...ic.

kolejny fachowiec teoretyk  

kasa od Zdzisia to byla jak prywatyzowali Bank Sląski
i nadmiernym polowaniem-odlowami  wytrzebili leszcza  do zera

a teraz to masz w jeziorze 5-10 nowych leszczy i 100 rekinów
i nie wygrasz kasy od drugiego leszcza
co najwyzej mozesz probowac ograć rekina
ale to juz nie przelewki i wielka skala trudnosci bo   konsekwencje sa takie jak z rekinami  bywają

majac  1 czy 10 czy 100 wrzucasz zlecenia bezposrednio na giełdę a nie mark makera. pewnie nawet nie wiesz, ze to mozliwe jest. bo masz za maly rozumek.

a wiesz qrwa co  maszx bezposrednio na gpw ??

tam na wielu spolkach i instrumentach 1 rekin= animator
i 1leszcz  nowy raz na tydzien sie pokaze

i zeby cos kupic = otworzyć = wpłacić wlasna kase na konto rekina to raczej nie ma problemu
ale zeby cos zamknac = odebrac swoja kase od rekina to juz bywaja wielkie problemy

kto gra/gral w realu to o tym wie a kto ma "pojecie " z opisow - z teorii to szkoda czasu z nim dyskutowac

nikt ci nie kaze grac na gpw. ja juz z 9-10 lat na gpw nie handluje. zrobilo tak z 90% graczy i dlatego wig20 stoi jak widly w gnoju. jeszcze tego nie zatrybiles? dopiero jak bedzie trend w 1 strone to znowu zleca sie leszcze. prosty case.

i z tym sie akurat wyjątkowo zgodze sie  z Tobą  Smile
to jest moja wielka słabość
ale widac czlowiek robi nie tylko rzeczy mądre

nie ćpam , nie pije nadmiernie , nie pale papierosów , nie kurwie sie (poza ogólnie przyjęta normą )  Very Happy
ale JAHWE pokarał mnie  żyłką hazardzisty Mad Mad Smile
chyba zeby bylo sprawiedliwie na tym swiecie to  kazdy musi  jakies wady i problemy  dostac od Stwórcy
jako kamień do niesienia na drogę

nie chodzi o to, ze 90% zrezygnowalo z gry tylko przeniesli sie na sp500, dax, waluty, surowce itp. i jeszcze szybciej mozna stracic, bo z tego co pamietam to lewar gpw to 1:10, a na tych cudach 1:100.

90 % to nie zrezygnowało a zbankrutowało
a 10 % - niedobitki , najwieksze nałogi szarpia sie jeszcze
i szlifują systemy Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 13:58

Osły napisał:
Indiana napisał:
Osły - akurat elipsy BP to jedyne znane mi analizy innych osób, które mają bardzo wysoką wartość prognostyczną.
Bardzo żałuję, że nie korzystałem z nich częściej, mógłbym lekkim ciulem 50% zysku przeskoczyć.
Jaki po fakcie? BP wkleja je przynajmniej raz w tygodniu, zawsze aktualne.

no to popatrz na te elipsy i powidz co bedzie z fw20 za tydzien za miesiac

bo to co byla w grudniu , listopadzie , wrzesniu  to ja i bez elipsy wiem Very Happy
No teraz z elips akurat nic nie wynika - przynajmniej ja nic nie widzę; ale gdy cena chodziła wewnątrz elipsy czyli przez 80% roku było prosto, jasno i czytelnie. Sygnały z elips BP częściej wskazywały prawidłowy kierunek i zasięgi od moich analiz, na których i tak zarobiłem max 43% (we wrześniu), a potem jak przestało mi wychodzić zysk spadł do 37%. Przypominam, cały spory zysk zarówno w zeszłym roku (31,0% od  01.01.2016 do 31.12.2016) jak i tegoroczny (37,4%) zrobiłem w 100% na akcjach i koniach i dywidendach na GPW. Więc się da tutaj regularnie zarabiać, nie wiem gdzie tu masz te swoje stada KiZ. Na ropie nie gram, ale widzę po wklejkach Betonowego że są tam fajne kilku, kilkunastoświeczkowe trendy, zupełnie jak na FW20, więc co za problem zarabiać na tym?

Z moich obliczeń również niewiele wynika, więc zrobiłem to co oczywiste, czyli PRZESTAŁEM grać. Bo ja nie siedzę tu dla adrenaliny, tylko dla FORSY, a tą się zarabia gdy ma się choć mgliste pojęcie dokąd idziemy. Teraz mam niewielkie przekonanie że jeszcze powinniśmy trochę urosnąć przed zwałą, ale niewielka przewaga statystyczna nie wystarcza mi żeby kupić 10 koni wartych nominalnie pół bańki.
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 14:00

te prognozy co dawalem na btc, dax, wig20 zostaly przeniesione z ropy "na oko". na ropie mam "mikroskop". wrzucilem rope z dziennego na tygodniowy i jest ogromna przewaga. dzialaja te same zasady. na tygodniowym po sygnale moge liczyc na ruch sredniej zmiany 2.3-3.3$ tj. >od min. 2- 5%. polaczyc to z mikroskopem dziennym daje na lewarze x5 +10% 25%. SL powinien byc na 10% kapitalu liczony wg. zmiennosci. tak w rok mozna zrobic >10.000%. na lewarze x10 jest ryzyko zjazdu od 30 do 50% przy mistrzowskiej trafnosci 70 czy 90%. zalezy od proporcju zysku do straty. najlepiej 3:1. ogolnie przy wykrecaniu 10000% i 10% obsuwy jest ryzyko zjazdu o 1/2. trafnosc nie do osiagniecia dla zwyklego zjadacza chleba.
najgorsze w grze co czyni gracza leszczem jest przelewarowanie i overtrading pod wplywem emocji czyli łamanie swoich zasad.

mistrzow gry nikt nie topi w betonowych butach a wrecz przeciwnie czekaja ich wielkie perspektywy Laughing
http://www.worldcupchampionships.com/become-an-advisor
nikt nie zabija kury znaszacej złote jajka! wpisowe 10.000 $.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 14:15

Indiana napisał:
Osły napisał:
Indiana napisał:
Osły - akurat elipsy BP to jedyne znane mi analizy innych osób, które mają bardzo wysoką wartość prognostyczną.
Bardzo żałuję, że nie korzystałem z nich częściej, mógłbym lekkim ciulem 50% zysku przeskoczyć.
Jaki po fakcie? BP wkleja je przynajmniej raz w tygodniu, zawsze aktualne.

no to popatrz na te elipsy i powidz co bedzie z fw20 za tydzien za miesiac

bo to co byla w grudniu , listopadzie , wrzesniu  to ja i bez elipsy wiem Very Happy
No teraz z elips akurat nic nie wynika - przynajmniej ja nic nie widzę; ale gdy cena chodziła wewnątrz elipsy czyli przez 80% roku było prosto, jasno i czytelnie. Sygnały z elips BP częściej wskazywały prawidłowy kierunek i zasięgi od moich analiz, na których i tak zarobiłem max 43% (we wrześniu), a potem jak przestało mi wychodzić zysk spadł do 37%. Przypominam, cały spory zysk zarówno w zeszłym roku (31,0% od  01.01.2016 do 31.12.2016) jak i tegoroczny (37,4%) zrobiłem w 100% na akcjach i koniach i dywidendach na GPW. Więc się da tutaj regularnie zarabiać, nie wiem gdzie tu masz te swoje stada KiZ. Na ropie nie gram, ale widzę po wklejkach Betonowego że są tam fajne kilku, kilkunastoświeczkowe trendy, zupełnie jak na FW20, więc co za problem zarabiać na tym?

Z moich obliczeń również niewiele wynika, więc zrobiłem to co oczywiste, czyli PRZESTAŁEM grać. Bo ja nie siedzę tu dla adrenaliny, tylko dla FORSY, a tą się zarabia gdy ma się choć mgliste pojęcie dokąd idziemy. Teraz mam niewielkie przekonanie że jeszcze powinniśmy trochę urosnąć przed zwałą, ale niewielka przewaga statystyczna nie wystarcza mi żeby kupić 10 koni wartych nominalnie pół bańki.

no kuźwa Mad Mad Mad ale zawód  Mad Mad Mad Shocked
a juz myslalem ze za resztka depo zajebe po nowym roku za calosc "pod elipse "
i do wiosny odkuje sie z nawiązką  

a tak to mi znowu pod koguta przyjdzie grac Mad Mad Mad

a na powaznie
nie myslisz ze to co bylo w elipsach wczesniej  to wlasnie widac  dopiero teraz -PO FAKCIE
a wcześniej -przed  to bylo tyle widac co teraz przy  4-tej elipsie

przeciez jak BP zaczal wklejac te 3 elipsy to wyraźnie sugerowal ze wyjda po raz kolejny-4-ty  gora
\tak wyraźnie wynikalo z poprzednich 3-ch a jak juz cos wyraźnie wynika /wyraźnie leszcz widzi
to mamy  zonk - wlasnie taki jak z 4-ta elipsą  

ile razy to mam wam powtarzac ???Mad Mad
tak samo jest na wykresach jak sa juz 2-3 szczyty/dołki - i leszcz wyraźnie widzi jakas zaleznasci
i pod to zagra to za kolejnym razem  bedzie wyjatek od zasady


jak na edku zagralem pod RGR to zrobili (do gory ) heil hitler ,  po prawym ramieniu Very Happy Very Happy
a na  spadek na edku wlasnie wtedy wskazywała i AT i AF - a zyd mial wszystko w dupie
bo liczy sie tylko kasa i nic wiecej

ale juz przestaje o tym pisac bo to sa tak oczywiste sprawy ze szkoda gadac
kto tego nie rozumie to albo nie gra albo wie o tym dokladnie a tylko nagania nieswiadomych leszczy
a ja nie jestem Matka Teresa zeby naiwne leszcze ciągle ostrzegać
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 14:27

betonowe_buty napisał:
te prognozy co dawalem na btc, dax, wig20 zostaly przeniesione z ropy "na oko". na ropie mam "mikroskop". wrzucilem rope z dziennego na tygodniowy i jest ogromna przewaga. dzialaja te same zasady. na tygodniowym po sygnale moge liczyc na ruch sredniej zmiany 2.3-3.3$ tj. >od min. 2- 5%. polaczyc to z mikroskopem dziennym daje na lewarze x5 +10% 25%. SL powinien byc na 10% kapitalu liczony wg. zmiennosci. tak w rok mozna zrobic >10.000%. na lewarze x10 jest ryzyko zjazdu od 30 do 50% przy mistrzowskiej trafnosci 70 czy 90%. zalezy od proporcju zysku do straty. najlepiej 3:1. ogolnie przy wykrecaniu 10000% i 10% obsuwy jest ryzyko zjazdu o 1/2. trafnosc nie do osiagniecia dla zwyklego zjadacza chleba.
najgorsze w grze co czyni gracza leszczem jest przelewarowanie i overtrading pod wplywem emocji czyli łamanie swoich zasad.

mistrzow gry nikt nie topi w betonowych butach a wrecz przeciwnie czekaja ich wielkie perspektywy Laughing
http://www.worldcupchampionships.com/become-an-advisor
nikt nie zabija kury znaszacej złote jajka! wpisowe 10.000 $.


moze to dotyczy tylko kur
bo temu złotemu kogutowi akurat obcieli jajka - juz zapomniales jak sie bankiery  i inwestory rozliczali na GPW

Przedsiębiorca Janusz Lazarowicz zlecił zabójstwo inwestora giełdowego Piotra Głowali - poinformowała warszawska prokuratura.

https://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/bankier;zlecil;zabojstwo;inwestora;gieldowego,159,0,232095.html

giełdy to same KiZ a gpw to dodatkowo mafia
z tym ze (jak pisalem ) za 1k nie beda ci kolan przewiercać bo prądu i wiertla szkoda
ale za pare  milionów  to juz mozesz sie spodziewać wizyty smutnych panów  
co ci powiedza gdzie mieszkasz i o której godzinie zona i dzieci wychodzą do poracy ,  szkoły Shocked
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 14:30

tak wygląda gra systemowa:
UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Fw20_115

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Scree222

wig20 jest prosty. jak ktos na tym nie zarabia to na niczym nie zarobi.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 14:33

https://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/bankier;zlecil;zabojstwo;inwestora;gieldowego,159,0,232095.html

pewnie  zabójców Głowali  do dzisiaj nie ukarali
bo panstwo walczy z groźniejszymi przestępcami

takimi co sie posługują niewaznymi dowodami osobistymi
 Shocked  Shocked  Shocked
Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Mad  Mad  Mad  Mad

Zwykle o ważności dokumentów nie myśli się aż będzie już za późno. W tym roku "przeterminowało" się ponad 5 milionów dowodów osobistych. Tylko w ostatnich miesiącach tego roku było ich prawie milion. Na wyrobienie nowego plastiku z naszymi danymi czeka się aż 30 dni, a za brak ważnego dowodu można zapłacić bardzo dużą karę. Gdzie wymienimy dokument w Warszawie?

Karą za posiadanie nieważnego dowodu osobistego jest kara ograniczenia wolności lub grzywna,
która może wynieść nawet 5 tys. zł.



http://warszawa.eska.pl/newsy/mandat/643514

ktos powie ze jestem malkontentem  i znowu smędze i marudzę Smile

a moze k**wa jestem tylko dobrze poinformowany
bo jak sie odnieść do powyższych faktów ??
wybuchem radości ?
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 14:44

Osły napisał:
https://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/bankier;zlecil;zabojstwo;inwestora;gieldowego,159,0,232095.html

pewnie  zabójców Głowali  do dzisiaj nie ukarali
bo panstwo walczy z groźniejszymi przestępcami

takimi co sie posługują niewaznymi dowodami osobistymi
 Shocked  Shocked  Shocked
Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Mad  Mad  Mad  Mad

Zwykle o ważności dokumentów nie myśli się aż będzie już za późno. W tym roku "przeterminowało" się ponad 5 milionów dowodów osobistych. Tylko w ostatnich miesiącach tego roku było ich prawie milion. Na wyrobienie nowego plastiku z naszymi danymi czeka się aż 30 dni, a za brak ważnego dowodu można zapłacić bardzo dużą karę. Gdzie wymienimy dokument w Warszawie?

Karą za posiadanie nieważnego dowodu osobistego jest kara ograniczenia wolności lub grzywna,
która może wynieść nawet 5 tys. zł.



http://warszawa.eska.pl/newsy/mandat/643514

ktos powie ze jestem malkontentem  i znowu smędze i marudzę Smile

a moze k**wa jestem tylko dobrze poinformowany
bo jak sie odnieść do powyższych faktów ??
wybuchem radości ?

ja przez rok wymienilem 2 razy (pewne). raz po imprezie, a drugi raz w markecie mi wypadl portfel. na kamerach widzialem jak para emerytow go podnosi. wyjeli dowod i chcieli dac obsludze marketu ale koles go nie przyjal. poszedlem na policje to powiedzieli, ze nie zglaszac, bo dobrzy emeryci odniosa (zajumawszy cala zawartosc portfela). dziadow emerytow pewnie widzialem, bo sie wrocilem i byla taka para co mnie chyba rozpoznala. meska qrwa z marketu dzwonila, ze sie na niego sie poskarzylem to dostal zjebke.i juz go wiecej nie widzialem.
i tak qrwa dziala polskie panstwo. qrwy, zlodzieje, oszusci, lapowkarze, nieroby ...
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 14:48

betonowe_buty napisał:
tak wygląda gra systemowa:
UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Fw20_115

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Scree222

wig20 jest prosty. jak ktos na tym nie zarabia to na niczym nie zarobi.
Dzięki Betonowy, spieszę się trochę i nie mam kiedy takich strzałek porysować Very Happy

Osły - masz tu łopatologicznie wytłumaczone, jak należało zagrać. Sam grałem, skoro hossa, tylko i wyłącznie L, no może 2-3 razy na S po 30-50 pkt zrobiłem, praktycznie 100% moich UDANYCH trejdów było zgodne z tymi strzałkami które wrysował Betonowy; zwykle brałem L trochę za wcześnie, ale ostatecznie zdrowo rąbałem Żyda Basketball
Policz sobie, ile można było (i ile zarobiłem, bo to dość zgodne dane) zarobić grając tylko i wyłącznie sygnały L z elipsy BP, przyjmij sobie poślizg 20pkt bo wiadomo rzadko się w punkt obróci.
Bez liczenia - wyciągnąłem z tego setki punktów na stadkach 3-10 koni.
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 14:53

a ogolnie uczciwy uklad czy to praca czy handel czy trejding to podzial zyskow 50/50. jak przyjdzie Polak do mnie kiedys to wezme jeszcze wiecej. w Polsce to chyba jest odwrotnie, 95% dla mnie, 5% dla ciebie Laughing a straty tylko twoje.
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 15:02

wlaczam muzyke znowu na judupie. znowu reklama btc jaki to system finansowy jest zly, jak hakuja konta, jakie oszustwa. i z tym walcza krypty. chyba wlasnie tym sa. ludziom ginie kasa z tokenow i gield.
widzial ktos, zeby dobry produkt ktos reklamowal wszedzie i za kazdym otwartym oknem, np. mercedesa?
no chyba, ze w piramidzie dla frajerów do golenia.
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4803
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 15:13

https://businessinsider.com.pl/finanse/kryptowaluty/pavel-lerner-szef-gieldy-bitcoina-wypuszczony-na-wolnosc/lk4ekge

Lerner zapłacił okup w bitcoinach wartych ponad 1 mln dol. Jego giełda jest oficjalnie zarejestrowana na Wyspach, ale operuje też na rynku hiszpańskim, rosyjskim, indyjskim i w Tajlandii – jak dowiedział się brytyjski "Telegraph".
Bitcoin przyciąga przestępców

Anonimowość posiadaczy bitcoina i wzrost wartości tej kryptowaluty o 1300 proc. przyciągnęły uwagę kryminalistów i dark webu (to tzw. ukryta sieć, najgłębsze zakamarki internetu, niedostępne dla zwykłych użytkowników).

Włoska mafia używała bitcoina do prania brudnych pieniędzy przy swoich nielegalnych operacjach, a twórcy złośliwego oprogramowania WannaCry pozyskali kryptowalutę o wartości 140 tys. dol. od ofiar głośnego majowego ataku.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 15:17

Indiana napisał:
betonowe_buty napisał:
tak wygląda gra systemowa:
UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Fw20_115

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Scree222

wig20 jest prosty. jak ktos na tym nie zarabia to na niczym nie zarobi.
Dzięki Betonowy, spieszę się trochę i nie mam kiedy takich strzałek porysować Very Happy

Osły - masz tu łopatologicznie wytłumaczone, jak należało zagrać. Sam grałem, skoro hossa, tylko i wyłącznie L, no może 2-3 razy na S po 30-50 pkt zrobiłem, praktycznie 100% moich UDANYCH trejdów było zgodne z tymi strzałkami które wrysował Betonowy; zwykle brałem L trochę za wcześnie, ale ostatecznie zdrowo rąbałem Żyda Basketball
Policz sobie, ile można było (i ile zarobiłem, bo to dość zgodne dane) zarobić grając tylko i wyłącznie sygnały L z elipsy BP, przyjmij sobie poślizg 20pkt bo wiadomo rzadko się w punkt obróci.
Bez liczenia - wyciągnąłem z tego setki punktów na stadkach 3-10 koni.

Osly tak latwo nie odpuszcza  Smile  Smile

Indiana , teraz piszesz
"Osły-  masz tu łopatologicznie wytłumaczone, jak należało zagrać"

a wcześniej  napisałeś
"No teraz z elips akurat nic nie wynika - przynajmniej ja nic nie widzę;
ale gdy cena chodziła wewnątrz elipsy czyli przez 80% roku było prosto, jasno i czytelnie.
Sygnały z elips BP częściej wskazywały prawidłowy kierunek i zasięgi od moich analiz"

no to ja mam tylko malutkie pytanie
DLACZEGO TAK wtedy  NIE ZAGRALES ?????/ Very Happy Very Happy
jak wszystko bylo takie jasne i czytelne ???

i odpowiem za Ciebie
bo dopiero teraz jest to jasne i proste  
a  wtedy nie bylo - niestety Very Happy  Very Happy
ale pociesze Cie -  za pól roku obecna " sytuacja elipsowa " znowu bedzie jasna  i prosta
i napiszesz ze powinno sie tak zagrac

i jeszcze dodam zeby bylo jeszcze jasniej i prościej
ze gdybys  wtedy po/w  2 giej elipsie zagrał na wzrost - tak jak teraz wyraźnie widac ze sie powinno  
to moze wlasnie ta trzecia elipsa by była  na dół - tak jak teraz jest ta czwarta Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 15:23

Osły,to co narysowalem to nie jest gra pod elipsy tylko pod świeczki. Narysowalem tylko jak systemy graja zgodnie z aktualnym kierunkiem. a narysowalem to na wykresie elips, zeby pokazac ile bylo okazji do transakcji bez siedzenia i czekania.
masz 100k strzal +10% i +10k. masz 1 mln i +100k. po co sie jebac z przewidywaniem. na tym polega trejding. do tego potrzeba znalezc proste zaleznosci i grac ryzykujac 1/33 albo wiecej dla tych co licza sie z obsuwa 30 50%.
Peter Brand mial obsuwy miesieczne ok 8.3% przy 40% zysku.
to kto jest lepszy? ten co zrobil z 15 - 420 i zjechal do 50 i skonczyl na 100k ? przeciez to widac, ze to gra vabanque.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 15:33


Beton , no to pytam Ciebie - zagrales pod te oczywiste i czytelne swieczki ???Very Happy Very Happy

świeczki czy elipsy - jeden wuj
zasada ta sama - czytelne dopiero po fakcie

amen
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 15:35

a teraz troche dobrej -sylwestrowej muzy

Powrót do góry Go down
BP
MOD
MOD
BP


Liczba postów : 939
Registration date : 22/11/2012

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 15:59

Osły napisał:

Beton , no to pytam Ciebie - zagrales pod te oczywiste i czytelne swieczki ???Very Happy Very Happy

świeczki czy elipsy - jeden wuj
zasada ta sama - czytelne dopiero po fakcie

amen

No nie mogę, ale to ostatni raz.
Czy Ty kiedykolwiek spoglądałeś na prognozę pogody?
Czy zdarzyło Ci się zaplanować swoje działania na podstawie prognozy pogody?
Jeśli tak, to zwróć uwagę, że taka prognoza opiera się na tym co BYŁO i historycznych zdarzeniach w podobnych sytuacjach.
No i AT właściwie niczym od prognozy pogody się nie różni.
Jakie masz uwagi do prognoz pogodowych?
Tylko nie pisz mi, że ludzie nie mają na to wpływu, bo owszem, mają.
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 16:07

SŁYSZE STRZAŁY.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 16:08

BP , z prognozami pogody to jest tak
"jutro , za tydzień bedzie słonecznie z możliwością opadów "

i zgadza sie z Toba w koncu w 100% Very Happy Very Happy
prognoza pogody jest podobna do prognoz rynkowych - AT

KTOS Z TEGO ZYJE I NA TYM ZARABIA

a sprawdzalnosc  obu  jest niewielka
i na pewno nie taka  zeby "pod to " kase stawiać  
do tego pogodą nikt nie manipuluje

\a poza tym to życzę Ci
wszystkiego najlepszego na nowy rok
samych sprawdzalnych prognoz

Smile Smile
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 16:11

Aligator napisał:
SŁYSZE STRZAŁY.

moze ktos chce sobie zrobić buty ze skory aligatora ??? Shocked

Smile
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 16:21

a jak mowimy o rynku
to tutaj macie prawdziwy rynek 24h/365 dni
nie tak jak gieldy czy platformy - chodzą  ale tylko wtedy gdy  alfons pilnuje interesu

taki  "rynek z alfonsem " nazywa sie burdelem

a  prawdziwy rynek jest na pietruszce i bitcoinie - choc na obu zyd stara sie manipulować
ale ma ograniczone mozliwosci bo leszcze rządzą - póki co

https://bitcoin-online.pl/narzedzia/btc-wykres
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 16:25

jeszcze co do mojego smędzenia i pesymizmu Very Happy

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 1328216036_by_swierbel26_600
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 16:33

Osły - OSTATNIA strzałka w górę, którą wrysował Betonowy, nie wynika z elipsy - bo cena opuściła już elipsę - tylko z UKŁADU ŚWIEC. Dlatego siedzę bez pozycji, BO JA NIE GRAM (aktualnie) NA UKŁADY ŚWIEC. Mam swoje wskaźniki, które pięknie wyłapywały górki/dołki przez większą część roku, ale ostatnio się pogubiły; wychodzi że układy świec w obecnym czasie mają wyższą wartość prognostyczną i tyle.

Jak masz zacięcie detektywistyczne, poszukaj po necie moich wpisów z dat które wynikają z elips BP, i zobaczysz że w 80% przypadków dołków na elipsach (i strzałek Betonowego) siedziałem na L, a gdy dochodziło do górnej bandy zamykałem, a kilka razy nawet S brałem. Pisałem w miarę on-line co mam, więc nie będzie problemu.
Więc jak trochę poszperasz, to stwierdzisz że dało się jednak pod to zyskownie zagrać, i ja tak właśnie zrobiłem i zarobiłem.

Jeszcze raz powtarzam - grałem na własnej konstrukcji system (opracowany na podstawie pomysłu Ważki sprzed 10-ciu lat), który jest graficznym przedstawieniem rynku, i daje sygnały podobne do elips BP - czyli jak cena jest wysoko, to daje sygnał sprzedaży, jak jest tanio mam sygnał kupna. Obecnie ceny błądzą losowo pomiędzy bandami, z poważnym naruszeniem dolnej bandy wskazującym na koniec wzrostów, i między innymi dlatego TERAZ NIE GRAM.


Ostatnio zmieniony przez Indiana dnia Nie 31 Gru 2017, 16:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 16:35

Osły napisał:
Aligator napisał:
SŁYSZE STRZAŁY.

moze ktos chce sobie zrobić buty ze skory aligatora ??? Shocked

Smile

Czyli istnieje życie po śmierci.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 16:44


Dowiedz się więcej:
Ponad 90 proc. plastiku w morzach i oceanach pochodzi z zaledwie 10 rzek (PAP)
http://www.pap.pl/aktualnosci/news,1135487,ponad-90-proc-plastiku-w-morzach-i-oceanach-pochodzi-z-zaledwie-10-rzek.html

Nie ma już miejsca na Ziemi wolnego od plastiku (Newsweek)
http://www.newsweek.pl/wiedza/nauka/smieci-w-oceanach,artykuly,418992,1.html

Plastikowe morze problemów – odpady z tworzyw sztucznych w środowisku morskim (EurActiv)
https://www.euractiv.pl/section/energia-i-srodowisko/news/plastikowe-morze-problemow-odpady-tworzyw-sztucznych-srodowisku-morskim/

W języku angielskim:
Milion butelek na minutę: plastikowe szaleństwo tak groźne jak zmiana klimatu (The Guardian)
https://www.theguardian.com/environment/2017/jun/28/a-million-a-minute-worlds-plastic-bottle-binge-as-dangerous-as-climate-change

193 kraje podpisują deklarację walki z plastikowym kryzysem w oceanach (Telegraph)
http://www.telegraph.co.uk/science/2017/12/13/193-nations-sign-pledge-tackle-global-crisis-plastic-oceans/
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 16:56

Osły napisał:

Beton , no to pytam Ciebie - zagrales pod te oczywiste i czytelne swieczki ???Very Happy Very Happy

świeczki czy elipsy - jeden wuj
zasada ta sama - czytelne dopiero po fakcie

amen

w piatek na esie na daxie i zamkniete el na rope. w 2018 dopiero sie zacznie konkretne tulenie. ja nie gram dla jaj tylko dla zarobku.


Ostatnio zmieniony przez betonowe_buty dnia Nie 31 Gru 2017, 16:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Guru giełdy
Fake Profil Hiob Team
Guru giełdy


Liczba postów : 3327
Location : Trejder klasy Guru
Registration date : 31/10/2011

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 16:56

Osły napisał:

Dowiedz się więcej:
Ponad 90 proc. plastiku w morzach i oceanach pochodzi z zaledwie 10 rzek (PAP)
http://www.pap.pl/aktualnosci/news,1135487,ponad-90-proc-plastiku-w-morzach-i-oceanach-pochodzi-z-zaledwie-10-rzek.html


Niemiec liczy, Niemiec bada, Niemiec ma wiedzę
a potem Niemiec zarabia
Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3704
Registration date : 11/03/2010

UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 EmptyNie 31 Gru 2017, 17:35

Janko Traderroo napisał:
dziadek napisał:
@Mariner
Na zdrowie!.......zapraszam Laughing


UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Zdrowi10

Dzięki, ale może dopiero dziś wieczorem.

O kurde, Mariner! Nie z tego konta odpisałeś!!!
drunken
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!   UFO 30 12 2017 - 01 01  2018 r. Happy New Year!!! - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: