Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 02 01 2019 r.

Go down 
+12
Odyseusz
MoralnyNiepokój
Uczen Prezesa
forex
neuron
Prezes
REALISTA
betonowe_buty
Osły
zibi
Reser
dziadek
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 02 01  2019 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2019 r.   UFO 02 01  2019 r. - Page 5 EmptyCzw 03 Sty 2019, 00:28

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
OpCjOnEr napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
OpCjOnEr napisał:
Indiana napisał:
Mnie się nie chce już grać na futures, szkoda mi czasu i nerwów, na dodatek doszedłem do wniosku że nadmiar pieniędzy nie daje nadmiaru szczęścia, najlepiej jest mieć ich trochę więcej niż potrzeba na wszystkie pomysły, a codzienny stres z otwartymi pozycjami na futures nie jest warty zarobku jaki tu osiągam. Gdybym nie mógł pracować z powodów zdrowotnych czy coś, to jasne że giełda jest bardzo dobrym miejscem do zarabiania - jak się ma odpowiednią wiedzę, a taką mam.

Zostają więc tylko akcje rozgrywane systemem dziennym, a konie będę uruchamiał w sytuacji przegięcia pochodnej na moim systemie, średnio - raz-dwa razy w miesiącu, gdy pewność sygnału przekracza 80%, bo na tych kilkunastu zagraniach w roku zarabiałem zwykle 80% kasy. Więc po co się bezsensownie tłuc przez pozostały okres?

Zresztą teraz emocje zapewnia mi Getin, mam tego tyle że 1 groń zmiany ceny odpowiada wysokiej świecy z 5 koniami FW20, na koniach takich zmian wycen rachunku jak mam teraz dzięki Getinowi to nigdy nie miałem.
Jeszcze trochę i padnie na nim sygnał kupna na dziennych, i jest dylemat, czy dolewać oliwy do ognia i kupować dalej żeby podbić kurs, czy olać i cieszyć się sporym pakietem z dołka.
Pewnie pośrodku, po te 5000szt będę dokupowywał co dzień lub dwa, jak już wyraźnie odjadą od dołka.

Osły - co trzeba dać, aby otrzymać dary? Trzeba dać innym sporo miłości, dobra, uśmiechać się do ludzi, pogodzić z nieprzyjaciółmi, jednym słowem żyć zgodnie z zasadami Ewangelii.
Zresztą jak zaczniesz tak żyć, to bardzo szybko okaże się, że pieniądze tak naprawdę nie są do szczęścia potrzebne (a już na pewno ich nadmiar). Wszystko co potrzeba do wspaniałego życia daje nam w obfitości Ojciec nasz niebieski, nie ma potrzeby bogacić się ponad miarę, fajnie jest mieć trochę więcej aby tu pomóc czy tam pomóc, ale po kij gromadzić miliony jak zadowolenie z życia nie zależy od stanu konta, a co lepsze, biedniejsi ale porządni ludzie są po prostu bardziej szczęśliwi niż bogatsi :-)

Przesłuchaj sobie świadectwo byłego mistrza karate, który po zobaczeniu Maryi na przypadkowej wycieczce do Medjugorie w ciągu 10 minut rzucił dotychczasowe życie i został... księdzem. Obejrzyj sobie poniższy filmik, fragment o jaki mi chodzi trwa od 4:20 do 8:00. Jest to historia znanego milionera ze Szczecina, który po wypadku był w śpiączce i przez chwilę zobaczył niebo. Zresztą sam sobie przesłuchaj, co warte są dla jednego z najbogatszych Polaków samochody za miliony i pałace za dziesiątki milionów, po chwilowej wizycie w niebie....


Ogólnie bardzo mocno polecam wszystkie filmy Dominika Chmielewskiego, widać że to prawdziwy wojownik - mistrz sztuk walki, jaki był w ringu taki jest w słowach cheers

Skoro są gówno warte to niech przepisze biednym a sam zostanie ascetą żyjącym za minimum egzystencji - wtedy nie będzie to gołosłowna czcza gadka bez pokrycia.

nieustanne antropomorfizowanie Absolutu przez ludzkie małpy. Smile

sfery pośrednie tj nieba,piekła, i podobne sfery wibracyjne, gdzie rozpuszczają się ciała mentalne/tj dusze. stąd przy poznaniu tego odczucia zgodne z jakościami danej sfery. reszta słowotwórstwa w stylu maryja i jezusa, to brednie i mitologizowanie, umoralnianie, oczywiście niezbędne na obecnym etapie ewolucyjnym algorytmów małp ludzkich. clown

Dla mnie  to są wszystko brednie. Jedynym biologicznie sensownym celem życia jest dążenie do przekazywania DNA a jedyną przyszłością po śmierci są robale. A reszta to są bajeczki.

no i tak dokładnie tak jest w świecie fizycznym. na tym to polega.

a nawiasem mówiąc. matematyka to również bajeczki. i nie istnieje w świecie fizycznym. clown

ale rzeczywistość jest szersza niż twoje pojęcia nt 3 wymiarowego wszechświata. Smile

Matematyka to tylko narzędzie służące do sformalizowania opisu rzeczywistości.
Jak juś to 4-wymiarowego ... od ponad 100 lat pewien Rzyt udowodnił pewną teorię. A od jakichś 20 lat istnieje niepotwierdzona teza, że wymiarów jest 10.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 02 01  2019 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2019 r.   UFO 02 01  2019 r. - Page 5 EmptyCzw 03 Sty 2019, 00:31

PINGWIN: istnieje taki pogląd o nazwie solipsyzm...

UFO 02 01  2019 r. - Page 5 9k=

ale wdawać się w to bardziej to by jakieś gibbonka trzeba najpierw rozpalić lol! To są tematy na co najmniej dwa buchy.


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Czw 03 Sty 2019, 00:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 02 01  2019 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2019 r.   UFO 02 01  2019 r. - Page 5 EmptyCzw 03 Sty 2019, 00:31

Pingwin, z całym szacunkiem, ale Twoje pseudofilozoficzne bredzenie nie sprawi nawet że mrówka pierdnie, możesz całe życie zaklinać rzeczywistość
i zawsze efekt będzie zerowy.
Natomiast szczera modlitwa czyni cuda. Sploty niemożliwych do racjonalnego wytłumaczenia wydarzeń stają się w moim życiu chlebem powszednim, dzieją się po prostu cuda.
" Jeśli z wiarą będziecie prosić o cokolwiek w Moje Imię, Ja wam to dam". I działa, po prostu i z wiarą, bez głupiej filozofii....
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 02 01  2019 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2019 r.   UFO 02 01  2019 r. - Page 5 EmptyCzw 03 Sty 2019, 00:36

Indiana napisał:
Pingwin, z całym szacunkiem, ale Twoje pseudofilozoficzne bredzenie nie sprawi nawet że mrówka pierdnie, możesz całe życie zaklinać rzeczywistość
i zawsze efekt będzie zerowy.
Natomiast szczera modlitwa czyni cuda. Sploty niemożliwych do racjonalnego wytłumaczenia wydarzeń stają się w moim życiu chlebem powszednim, dzieją się po prostu cuda.
" Jeśli z wiarą będziecie prosić o cokolwiek w Moje Imię, Ja wam to dam". I działa, po prostu i z wiarą, bez głupiej filozofii....

Cuda to sie na wykresach dzieją między 22-24 naszego czasu. Shocked Shocked 

Cudowne luki, cudowne uskoki płynności, cudowne zmiany trendów.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 02 01  2019 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2019 r.   UFO 02 01  2019 r. - Page 5 EmptyCzw 03 Sty 2019, 00:37

Hitlerowca na maxie zamknęli po to żeby dziś spadł jak najwięcej?
I też w ostatniej minecie zaciąg z kosmosu sztuczny.

Cuda, cuuudaaaa ogłaaaszająąą. lol!
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 02 01  2019 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2019 r.   UFO 02 01  2019 r. - Page 5 EmptyCzw 03 Sty 2019, 00:39

I kolejny dzień kiedy potwierdza się pytanie o sensowność racji bytu rynq akcyjnego w Yuesey. Question 

Cały dzienny wzrost skasowali fiuczerem w godzinach najnizszej płynności po zamknięciu sesji.

Przecież te akcje to jakiś upośledzony instrument pochodny fiuczerów. Zlikwidować rynek akcji i niech wszyscy na qnie przejdą.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 02 01  2019 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2019 r.   UFO 02 01  2019 r. - Page 5 EmptyCzw 03 Sty 2019, 00:43

Tu pewnie głowy z ramionami się ktoś dopatrzy.

UFO 02 01  2019 r. - Page 5 Nq_hs10

Head&Shoulders szampon i odżywka 2 w 1 dobryżart

Napocili się tyle godzin by zrobić ten zaciąg a tu jednym pyrknięciem cały misterny plan w pizdu.
Powrót do góry Go down
Uczen Prezesa




Liczba postów : 216
Registration date : 15/12/2018

UFO 02 01  2019 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2019 r.   UFO 02 01  2019 r. - Page 5 EmptyCzw 03 Sty 2019, 00:52

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
OpCjOnEr napisał:
Indiana napisał:
Mnie się nie chce już grać na futures, szkoda mi czasu i nerwów, na dodatek doszedłem do wniosku że nadmiar pieniędzy nie daje nadmiaru szczęścia, najlepiej jest mieć ich trochę więcej niż potrzeba na wszystkie pomysły, a codzienny stres z otwartymi pozycjami na futures nie jest warty zarobku jaki tu osiągam. Gdybym nie mógł pracować z powodów zdrowotnych czy coś, to jasne że giełda jest bardzo dobrym miejscem do zarabiania - jak się ma odpowiednią wiedzę, a taką mam.

Zostają więc tylko akcje rozgrywane systemem dziennym, a konie będę uruchamiał w sytuacji przegięcia pochodnej na moim systemie, średnio - raz-dwa razy w miesiącu, gdy pewność sygnału przekracza 80%, bo na tych kilkunastu zagraniach w roku zarabiałem zwykle 80% kasy. Więc po co się bezsensownie tłuc przez pozostały okres?

Zresztą teraz emocje zapewnia mi Getin, mam tego tyle że 1 groń zmiany ceny odpowiada wysokiej świecy z 5 koniami FW20, na koniach takich zmian wycen rachunku jak mam teraz dzięki Getinowi to nigdy nie miałem.
Jeszcze trochę i padnie na nim sygnał kupna na dziennych, i jest dylemat, czy dolewać oliwy do ognia i kupować dalej żeby podbić kurs, czy olać i cieszyć się sporym pakietem z dołka.
Pewnie pośrodku, po te 5000szt będę dokupowywał co dzień lub dwa, jak już wyraźnie odjadą od dołka.

Osły - co trzeba dać, aby otrzymać dary? Trzeba dać innym sporo miłości, dobra, uśmiechać się do ludzi, pogodzić z nieprzyjaciółmi, jednym słowem żyć zgodnie z zasadami Ewangelii.
Zresztą jak zaczniesz tak żyć, to bardzo szybko okaże się, że pieniądze tak naprawdę nie są do szczęścia potrzebne (a już na pewno ich nadmiar). Wszystko co potrzeba do wspaniałego życia daje nam w obfitości Ojciec nasz niebieski, nie ma potrzeby bogacić się ponad miarę, fajnie jest mieć trochę więcej aby tu pomóc czy tam pomóc, ale po kij gromadzić miliony jak zadowolenie z życia nie zależy od stanu konta, a co lepsze, biedniejsi ale porządni ludzie są po prostu bardziej szczęśliwi niż bogatsi :-)

Przesłuchaj sobie świadectwo byłego mistrza karate, który po zobaczeniu Maryi na przypadkowej wycieczce do Medjugorie w ciągu 10 minut rzucił dotychczasowe życie i został... księdzem. Obejrzyj sobie poniższy filmik, fragment o jaki mi chodzi trwa od 4:20 do 8:00. Jest to historia znanego milionera ze Szczecina, który po wypadku był w śpiączce i przez chwilę zobaczył niebo. Zresztą sam sobie przesłuchaj, co warte są dla jednego z najbogatszych Polaków samochody za miliony i pałace za dziesiątki milionów, po chwilowej wizycie w niebie....


Ogólnie bardzo mocno polecam wszystkie filmy Dominika Chmielewskiego, widać że to prawdziwy wojownik - mistrz sztuk walki, jaki był w ringu taki jest w słowach cheers

Skoro są gówno warte to niech przepisze biednym a sam zostanie ascetą żyjącym za minimum egzystencji - wtedy nie będzie to gołosłowna czcza gadka bez pokrycia.

nieustanne antropomorfizowanie Absolutu przez ludzkie małpy. Smile

sfery pośrednie tj nieba,piekła, i podobne sfery wibracyjne, gdzie rozpuszczają się ciała mentalne/tj dusze. stąd przy poznaniu tego odczucia zgodne z jakościami danej sfery. reszta słowotwórstwa w stylu maryja i jezusa, to brednie i mitologizowanie, umoralnianie, oczywiście niezbędne na obecnym etapie ewolucyjnym algorytmów małp ludzkich. clown

tak w ogóle podejście iż bóg jest Wielką Wszechmocną Małpą (tj osobą) jest w pełni racjonalne. i kompletnie niedorzeczne. Smile

co do pieniędzy to nie mam się co wypowiadać, bo to kwestia umowy społecznej oraz tylko ułatwienie wymiany dóbr i usług. reszta tej kwestii to działanie ego i instynktu - w tym wszystkie wypowiedzi Indiany dot że mu nie zalezy i że jezus mu aje kasę itp brednie. clown

Czas przemija (a może i nie) a ludzka natura nic a nic się nie zmienia, setki lat temu twierdzono, że ziemia jest płaska, zarozumiałych i przekonanych o swojej wielkości mędrców nie brakowało, kilka wieków później ich teorie zweryfikowano. Z całym szacunkiem ale sądzę, że i Pana teorie są wytłumaczeniem na te chwile czegoś, czego Pan nie jest w stanie udowodnić, więc opiera się Pan o dostępne na dzisiejsze czasy teorie, a ktore za wiek, dwa, pięć będą wysmiane i zastąpione nowymi, bardziej 'fachowymi', taka przypadłość ludzi
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 02 01  2019 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2019 r.   UFO 02 01  2019 r. - Page 5 EmptyCzw 03 Sty 2019, 00:53

Indiana napisał:
Pingwin, z całym szacunkiem, ale Twoje pseudofilozoficzne bredzenie nie sprawi nawet że mrówka pierdnie, możesz całe życie zaklinać rzeczywistość
i zawsze efekt będzie zerowy.
Natomiast szczera modlitwa czyni cuda. Sploty niemożliwych do racjonalnego wytłumaczenia wydarzeń stają się w moim życiu chlebem powszednim, dzieją się po prostu cuda.
" Jeśli z wiarą będziecie prosić o cokolwiek w Moje Imię, Ja wam to dam". I działa, po prostu i z wiarą, bez głupiej filozofii....

dokładnie indiano to masz rację. bo ja  tylko przybliżyłem ci rzeczywistość i daję odrobinę refleksji.
a ty stosujesz magię użytkową, a że nazywa się chrześcijaństwem, to już inna historyjka.
wiem że częściowo działa ta magia, natomiast twój opis i poznanie tej kwesti opiera się wyłącznie na tejże magii, mitologi i rajonalizowaniu ludzkiej małpy. a nie na poznaniu i spotkaniu z Absolutem. i prawie zero ma to związek z bogiem nie rozumianym jako Wielka Katolicko-Judaistyczna Małpa Dająca Swoim Magicznym Wyznawcom Banany.. cat


Ostatnio zmieniony przez PINGWIN (Z MADAGASKARU) dnia Czw 03 Sty 2019, 00:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 02 01  2019 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2019 r.   UFO 02 01  2019 r. - Page 5 EmptyCzw 03 Sty 2019, 00:56

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
Indiana napisał:
Pingwin, z całym szacunkiem, ale Twoje pseudofilozoficzne bredzenie nie sprawi nawet że mrówka pierdnie, możesz całe życie zaklinać rzeczywistość
i zawsze efekt będzie zerowy.
Natomiast szczera modlitwa czyni cuda. Sploty niemożliwych do racjonalnego wytłumaczenia wydarzeń stają się w moim życiu chlebem powszednim, dzieją się po prostu cuda.
" Jeśli z wiarą będziecie prosić o cokolwiek w Moje Imię, Ja wam to dam". I działa, po prostu i z wiarą, bez głupiej filozofii....

dokładnie indiano to masz rację. bo ja  tylko przybliżyłem ci rzeczywistość i daję odrobinę refleksji.
a ty stosujesz magię użytkową, a że nazywa się chrześcijaństwem, to już inna historyjka.
wiem że działa natomiast twój opis i poznanie tej kwesti opiera się wyłącznie na tejże magii, mitologi i rajonalizowaniu ludzkiej małpy. a nie na poznaniu i spotkaniu z Absolutem. cat

UFO 02 01  2019 r. - Page 5 3051349_002
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 02 01  2019 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2019 r.   UFO 02 01  2019 r. - Page 5 EmptyCzw 03 Sty 2019, 00:58

OpCjOnEr napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
Indiana napisał:
Pingwin, z całym szacunkiem, ale Twoje pseudofilozoficzne bredzenie nie sprawi nawet że mrówka pierdnie, możesz całe życie zaklinać rzeczywistość
i zawsze efekt będzie zerowy.
Natomiast szczera modlitwa czyni cuda. Sploty niemożliwych do racjonalnego wytłumaczenia wydarzeń stają się w moim życiu chlebem powszednim, dzieją się po prostu cuda.
" Jeśli z wiarą będziecie prosić o cokolwiek w Moje Imię, Ja wam to dam". I działa, po prostu i z wiarą, bez głupiej filozofii....

dokładnie indiano to masz rację. bo ja  tylko przybliżyłem ci rzeczywistość i daję odrobinę refleksji.
a ty stosujesz magię użytkową, a że nazywa się chrześcijaństwem, to już inna historyjka.
wiem że działa natomiast twój opis i poznanie tej kwesti opiera się wyłącznie na tejże magii, mitologi i rajonalizowaniu ludzkiej małpy. a nie na poznaniu i spotkaniu z Absolutem. cat

UFO 02 01  2019 r. - Page 5 3051349_002

grunt to się porządnie upić upodlić umoralnić. clown
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 02 01  2019 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2019 r.   UFO 02 01  2019 r. - Page 5 EmptyCzw 03 Sty 2019, 01:03

PINGWIN: ten twój absolut jest czymś nieweryfikowalnym - nie będzie nigdy możliwe ani potwierdzenie ani obalenie tego przez ludzki umysł czyjkolwiek. Czyli czy to istnieje czy nie to dla nas jako obserwatorów wychodzi na to samo (jeden uj jak ja to mówię). Dlatego też w takiej sytuacji wolę przyjąć że tego nie ma niż że to jest zgodnie z zasadą jakiegoś fizjologa "nie mnóż bytów bez potrzeby".
Bo nawet jeśli absolut istnieje a ja twierdzę, że nie, to i tak nigdy się nie przekonam o swojej pomyłce w związq z tym po co sobie dupę tym zawracać?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 02 01  2019 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2019 r.   UFO 02 01  2019 r. - Page 5 EmptyCzw 03 Sty 2019, 01:05

Absolut w wersji LGBT:

UFO 02 01  2019 r. - Page 5 Fullsizeoutput_3371

dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 02 01  2019 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2019 r.   UFO 02 01  2019 r. - Page 5 EmptyCzw 03 Sty 2019, 01:29


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO 02 01  2019 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2019 r.   UFO 02 01  2019 r. - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 02 01 2019 r.
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» UFO 03 01 2019 r.
» UFO 22 01 2019 r.
» UFO 16 04 2019 r.
» UFO 10 05 2019 r.
» UFO 30 05 2019 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: