Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend

Go down 
+12
Frater
zibi
Odyseusz
Reser
BP
Osły
kaczor
Piotrek691
Indiana
REALISTA
Zygmunt de Bill
dziadek
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30229
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptySob 09 Lut 2019, 15:21

czy Wałęsa już napisał kilka ciepłych słów o Olszewskim Question

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30229
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptySob 09 Lut 2019, 15:43

Frater coś zaniemówił , pewnie wpierdzielił wersalkę i się w nocy nie wysypia Very Happy

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptySob 09 Lut 2019, 17:12

Indiana napisał:
Na pewno Rydzyk zna się na sprawie przynajmniej setki razy lepiej od Ciebie  Laughing , gdyż w czasach gdy studiowałem na AGH był bardzo częstym gościem u naszych profesorów, oni również często jeździli do Torunia właśnie w sprawie wykorzystania geotermii i jej potencjału. Od 15 lat chodzi tutaj o to, aby wybudować pierwszy działający i co najważniejsze zyskowny zakład geotermalny, który stanie się kamieniem milowym w rozwoju geotermii w Polsce. W Radiu Maryja były setki jak nie tysiące audycji o geotermii, prowadzonych przez najwyższej klasy specjalistów w Polsce i na świecie, trzeba było słuchać RM a nie gołe baby oglądać  lol!

Prymitywy widzą wyłącznie to co lewackie szczujnie im wmawiają, czyli kolejny skok Rydzyka na państwową kasę i nic poza tym, a mądrzy widzą pierwszą próbę wykorzystania olbrzymiego bogactwa Polski, jakimi są gorące wody geotermalne oraz ogromne zasoby ropy, tyle że położone poniżej dotychczas wykonanych wierceń. Dlatego wiele osób w tym ja chętnie wpłaca na Fundację Nasza Przyszłość aby ją wspomóc w propolskich działaniach.
Z tym drugim (ropą) musimy jeszcze poczekać, bo dokładniejsze rozpoznanie złóż leżących poniżej 5km i ich wydobycie jest bardzo drogie, ale przy wzroście ceny ropy temat powróci, o ile ten wzrost cen nastąpi, z uwagi na odchodzenie od paliw kopalnych.

Lewackie to jest finansowanie prywatnego biznesu z panstwowej kasy.

Wizyty u profesorow na wodce nie oznaczaja, ze ktos jest ekspertem w jakiejs dziedzinie. Jest masa firm,ktora zajmuje sie geotermia na mniejsza skale i ma w tym spore doswiadczenie.
Jesli uwazasz ze wystarczy gdzies na wizyty jezdzic, zeby moc jakis biznes zbudowac to gratuluje.
Ja tam nie mam nic przeciwko zebys ty ze swojej kasy na to wykladal, ale panstwo nie powinno sie zajmowac pomaganiem zadnym biznesom.
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 43
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptySob 09 Lut 2019, 17:40

zibi napisał:
Frater coś zaniemówił , pewnie wpierdzielił wersalkę i się w nocy nie wysypia Very Happy

Zibi, nie kozacz! W Expresie Cię opisali Laughing Możesz ich skarżyć lol!


UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Fb_img10
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44303
Registration date : 03/09/2007

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptySob 09 Lut 2019, 18:33

kaczor napisał:
Indiana napisał:
Na pewno Rydzyk zna się na sprawie przynajmniej setki razy lepiej od Ciebie  Laughing , gdyż w czasach gdy studiowałem na AGH był bardzo częstym gościem u naszych profesorów, oni również często jeździli do Torunia właśnie w sprawie wykorzystania geotermii i jej potencjału. Od 15 lat chodzi tutaj o to, aby wybudować pierwszy działający i co najważniejsze zyskowny zakład geotermalny, który stanie się kamieniem milowym w rozwoju geotermii w Polsce. W Radiu Maryja były setki jak nie tysiące audycji o geotermii, prowadzonych przez najwyższej klasy specjalistów w Polsce i na świecie, trzeba było słuchać RM a nie gołe baby oglądać  lol!

Prymitywy widzą wyłącznie to co lewackie szczujnie im wmawiają, czyli kolejny skok Rydzyka na państwową kasę i nic poza tym, a mądrzy widzą pierwszą próbę wykorzystania olbrzymiego bogactwa Polski, jakimi są gorące wody geotermalne oraz ogromne zasoby ropy, tyle że położone poniżej dotychczas wykonanych wierceń. Dlatego wiele osób w tym ja chętnie wpłaca na Fundację Nasza Przyszłość aby ją wspomóc w propolskich działaniach.
Z tym drugim (ropą) musimy jeszcze poczekać, bo dokładniejsze rozpoznanie złóż leżących poniżej 5km i ich wydobycie jest bardzo drogie, ale przy wzroście ceny ropy temat powróci, o ile ten wzrost cen nastąpi, z uwagi na odchodzenie od paliw kopalnych.

Lewackie to jest finansowanie prywatnego biznesu z panstwowej kasy.

Wizyty u profesorow na wodce nie oznaczaja, ze ktos jest ekspertem w jakiejs dziedzinie. Jest masa firm,ktora zajmuje sie geotermia na mniejsza skale i ma w tym spore doswiadczenie.
Jesli uwazasz ze wystarczy gdzies na wizyty jezdzic, zeby moc jakis biznes zbudowac to gratuluje.
Ja tam nie mam nic przeciwko zebys ty ze swojej kasy na to wykladal, ale panstwo nie powinno sie zajmowac pomaganiem zadnym biznesom.

agent SB nie tylko przyznał dotacje rydzykowi, ale jeszcze je zwiększył ; teraz można domniemać, że jako TW był szantażowany i to spowodowało taką a nie inną decyzję urzędniczą. Tak działa mechanizm transferu publicznej kasy do prywatnych kieszeni. A ile było takich decyzji od 89 roku ? Brak lustracji spowodował, że decydenci będący TW stali się podatni na szantaż. A podejrzane umowy gazowe z Rosją ?

"Mimo unieważnienia przetargu NFGOŚiGW podpisał specjalny aneks i zwiększył dotację z 12 mln do łącznie 27. Podejrzany sposób przyznania dotacji "przypieczętował", jak powiedział sam Gawłowski, swoją dymisję. - Nie było bowiem możliwości współpracy z człowiekiem, który w taki sposób się zachowuje. Ale cała ta historia spowodowała, że to ja najbardziej na tym straciłem - mówi były wiceminister. Dlaczego Gawłowski twierdzi, że "stracił najbardziej"?"


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24442174,gawlowski-zwolnil-kujde-za-przyznanie-dotacji-dla-rydzyka-stad.html


"Polska to dziwny kraj...
Komuniści walczą z komuną.
TW uczą lustracji.
Księża uczą moralności.
Kaczor szczeka."

P.S. oczywiście nie chodzi o Ciebie Laughing
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptySob 09 Lut 2019, 19:09

Nie chcę się wypowiadać w sprawach o których nie wiem, wolę się wypowiadać o tym, co studiowałem.
Jest bardzo prawdopodobne, że te 27 mln zł które wydali podatnicy na wsparcie prywatnego biznesu, będzie najlepiej wydaną kasą w całej historii NFOŚ. Ponieważ jak to wypali, to jako kraj zyskamy szansę na dziesiątki miliardów rocznych oszczędności, zdecydowaną poprawę czystości powietrza (geotermia jest całkowicie bezemisyjna) oraz rozwój krajowych firm 
Kompletnie mnie też nie dziwi, że najbardziej wyje lewactwo, z powodów wyżej opisanych, czyli że sukces Geotermi Toruń spowoduje silne wzmocnienie Polski.

Dodam od siebie, że nie widzę związku z tym, że ktoś 40 lat temu był TW, a poziomem jego kompetencji. Być może chłopina zdążył zmienić swoje poglądy o 180' i nikt go nie szantażował, dał dotację tak samo jak i ja bym ją dał, bez warunków wstępnych i ryzykując dymisję, bo to dla Polski może być kluczowa decyzja.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44303
Registration date : 03/09/2007

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptySob 09 Lut 2019, 19:21



O Facecie Który Nauczył Się Mówić Dupą - Nagi lunch (Naked Lunch) (1991)

lol!

film dziś leci na TVP Kultura ; pojebany, cięzki, psychodeliczny, świetny...akurat dla UFO-ków Laughing

https://www.filmweb.pl/Nagi.Lunch


Ostatnio zmieniony przez REALISTA dnia Sob 09 Lut 2019, 19:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44303
Registration date : 03/09/2007

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptySob 09 Lut 2019, 19:26

Indiana napisał:
Nie chcę się wypowiadać w sprawach o których nie wiem, wolę się wypowiadać o tym, co studiowałem.
Jest bardzo prawdopodobne, że te 27 mln zł które wydali podatnicy na wsparcie prywatnego biznesu, będzie najlepiej wydaną kasą w całej historii NFOŚ. Ponieważ jak to wypali, to jako kraj zyskamy szansę na dziesiątki miliardów rocznych oszczędności, zdecydowaną poprawę czystości powietrza (geotermia jest całkowicie bezemisyjna) oraz rozwój krajowych firm 
Kompletnie mnie też nie dziwi, że najbardziej wyje lewactwo, z powodów wyżej opisanych, czyli że sukces Geotermi Toruń spowoduje silne wzmocnienie Polski.

Dodam od siebie, że nie widzę związku z tym, że ktoś 40 lat temu był TW, a poziomem jego kompetencji. Być może chłopina zdążył zmienić swoje poglądy o 180' i nikt go nie szantażował, dał dotację tak samo jak i ja bym ją dał, bez warunków wstępnych i ryzykując dymisję, bo to dla Polski może być kluczowa decyzja.

sorry, ale ja już Ci tego jaśniej nie potrafię wytłumaczyć... Evil or Very Mad jeśli na kogos sa haki, a ten ktoś podejmuje decyzje komu i ile przyznać kasy, to...? domów sobie sam dalej
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30229
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptySob 09 Lut 2019, 19:41

REALISTA napisał:
kaczor napisał:
Indiana napisał:
Na pewno Rydzyk zna się na sprawie przynajmniej setki razy lepiej od Ciebie  Laughing , gdyż w czasach gdy studiowałem na AGH był bardzo częstym gościem u naszych profesorów, oni również często jeździli do Torunia właśnie w sprawie wykorzystania geotermii i jej potencjału. Od 15 lat chodzi tutaj o to, aby wybudować pierwszy działający i co najważniejsze zyskowny zakład geotermalny, który stanie się kamieniem milowym w rozwoju geotermii w Polsce. W Radiu Maryja były setki jak nie tysiące audycji o geotermii, prowadzonych przez najwyższej klasy specjalistów w Polsce i na świecie, trzeba było słuchać RM a nie gołe baby oglądać  lol!

Prymitywy widzą wyłącznie to co lewackie szczujnie im wmawiają, czyli kolejny skok Rydzyka na państwową kasę i nic poza tym, a mądrzy widzą pierwszą próbę wykorzystania olbrzymiego bogactwa Polski, jakimi są gorące wody geotermalne oraz ogromne zasoby ropy, tyle że położone poniżej dotychczas wykonanych wierceń. Dlatego wiele osób w tym ja chętnie wpłaca na Fundację Nasza Przyszłość aby ją wspomóc w propolskich działaniach.
Z tym drugim (ropą) musimy jeszcze poczekać, bo dokładniejsze rozpoznanie złóż leżących poniżej 5km i ich wydobycie jest bardzo drogie, ale przy wzroście ceny ropy temat powróci, o ile ten wzrost cen nastąpi, z uwagi na odchodzenie od paliw kopalnych.

Lewackie to jest finansowanie prywatnego biznesu z panstwowej kasy.

Wizyty u profesorow na wodce nie oznaczaja, ze ktos jest ekspertem w jakiejs dziedzinie. Jest masa firm,ktora zajmuje sie geotermia na mniejsza skale i ma w tym spore doswiadczenie.
Jesli uwazasz ze wystarczy gdzies na wizyty jezdzic, zeby moc jakis biznes zbudowac to gratuluje.
Ja tam nie mam nic przeciwko zebys ty ze swojej kasy na to wykladal, ale panstwo nie powinno sie zajmowac pomaganiem zadnym biznesom.

agent SB nie tylko przyznał dotacje rydzykowi, ale jeszcze je zwiększył ; teraz można domniemać, że jako TW był szantażowany i to spowodowało taką a nie inną decyzję urzędniczą. Tak działa mechanizm transferu publicznej kasy do prywatnych kieszeni. A ile było takich decyzji od 89 roku ? Brak lustracji spowodował, że decydenci będący TW stali się podatni na szantaż. A podejrzane umowy gazowe z Rosją ?

"Mimo unieważnienia przetargu NFGOŚiGW podpisał specjalny aneks i zwiększył dotację z 12 mln do łącznie 27. Podejrzany sposób przyznania dotacji "przypieczętował", jak powiedział sam Gawłowski, swoją dymisję. - Nie było bowiem możliwości współpracy z człowiekiem, który w taki sposób się zachowuje. Ale cała ta historia spowodowała, że to ja najbardziej na tym straciłem - mówi były wiceminister. Dlaczego Gawłowski twierdzi, że "stracił najbardziej"?"


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24442174,gawlowski-zwolnil-kujde-za-przyznanie-dotacji-dla-rydzyka-stad.html


"Polska to dziwny kraj...
Komuniści walczą z komuną.
TW uczą lustracji.
Księża uczą moralności.
Kaczor szczeka."

P.S. oczywiście nie chodzi o Ciebie Laughing

ja się tylko zastanawiam , bo jakoś mocno cicho się zrobiło gdzie się podziała reszta kwitów z szafy Kiszczaka Question

myślę ze nie jedna instytucja zatrzęsła by się w posadach scratch

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30229
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptySob 09 Lut 2019, 19:44

Frater napisał:
zibi napisał:
Frater coś zaniemówił , pewnie wpierdzielił wersalkę i się w nocy nie wysypia Very Happy

Zibi, nie kozacz! W Expresie Cię opisali Laughing  Możesz ich skarżyć lol!


UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Fb_img10

twój oponent dyskusyjny miliony zarabia a ty zmieniasz temat i czepiasz się biednego żuczka Very Happy

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptySob 09 Lut 2019, 19:49

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-inwazja-niedzwiedzi-polarnych-w-rosji-gonia-ludzi-wchodza-do,nId,2827527




_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30229
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptySob 09 Lut 2019, 20:15

wczoraj ktos cytował tekst ,że od wejścia do UE (wtedy WE) w 1973 roku , nieruchomości podrożały 36 -io krotnie scratch

to ile w tym czasie sumarycznie wyniosła inflacja Question i jak to się ma do siebie Basketball

zwracam na to uwagę , gdyż dach nad głową to tak naprawdę znaczący element domowego budżetu , zarówno jeśli chodzi o zakup jak i jego bieżącą konserwację i utrzymanie (kwoty jakie chodzą w grę są spore ) cherry

nie chciał bym się tu znęcać nad rozbieżnością oficjalną i realną ale zapewne sporo daje do myślenia afro

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptySob 09 Lut 2019, 20:31

Co to za gak, że 40 lat temu ktoś był dwa razy w SB?
Jak to jest wiedza o morderstwie czy milionowych wałach, a nie kapowanie na SB. Większość polityków kapowała, na czele z Bolkiem  Laughing
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptySob 09 Lut 2019, 20:32

Indiana napisał:
Nie chcę się wypowiadać w sprawach o których nie wiem, wolę się wypowiadać o tym, co studiowałem.
Jest bardzo prawdopodobne, że te 27 mln zł które wydali podatnicy na wsparcie prywatnego biznesu, będzie najlepiej wydaną kasą w całej historii NFOŚ. Ponieważ jak to wypali, to jako kraj zyskamy szansę na dziesiątki miliardów rocznych oszczędności, zdecydowaną poprawę czystości powietrza (geotermia jest całkowicie bezemisyjna) oraz rozwój krajowych firm 
Kompletnie mnie też nie dziwi, że najbardziej wyje lewactwo, z powodów wyżej opisanych, czyli że sukces Geotermi Toruń spowoduje silne wzmocnienie Polski.

Dodam od siebie, że nie widzę związku z tym, że ktoś 40 lat temu był TW, a poziomem jego kompetencji. Być może chłopina zdążył zmienić swoje poglądy o 180' i nikt go nie szantażował, dał dotację tak samo jak i ja bym ją dał, bez warunków wstępnych i ryzykując dymisję, bo to dla Polski może być kluczowa decyzja.

Lewacy to ludzie,ktorzy lubia wydawac cudze pieniadze na swoje pomysly.

Kase o Dyrektor ma od dawna a efekty zerowe,najprawodpodobniej drenuje kasiore poprzez uslugi obce i konta na Kajmanach puchna.

Widzisz taki Olechowski tez byl agentem ale sie przyznal, a agent ktory sie wstydzi i ukrywa latwo moze byc szantazowany.

Dzisiatki miliardow oszczednosci to myslenei zyczeniowe,malo gdzie sa warunki na rozwoj geotermii, juz lepiej farmy wiatrowe na Baltyku stawiac

Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptySob 09 Lut 2019, 20:35

REALISTA napisał:
Indiana napisał:
Nie chcę się wypowiadać w sprawach o których nie wiem, wolę się wypowiadać o tym, co studiowałem.
Jest bardzo prawdopodobne, że te 27 mln zł które wydali podatnicy na wsparcie prywatnego biznesu, będzie najlepiej wydaną kasą w całej historii NFOŚ. Ponieważ jak to wypali, to jako kraj zyskamy szansę na dziesiątki miliardów rocznych oszczędności, zdecydowaną poprawę czystości powietrza (geotermia jest całkowicie bezemisyjna) oraz rozwój krajowych firm 
Kompletnie mnie też nie dziwi, że najbardziej wyje lewactwo, z powodów wyżej opisanych, czyli że sukces Geotermi Toruń spowoduje silne wzmocnienie Polski.

Dodam od siebie, że nie widzę związku z tym, że ktoś 40 lat temu był TW, a poziomem jego kompetencji. Być może chłopina zdążył zmienić swoje poglądy o 180' i nikt go nie szantażował, dał dotację tak samo jak i ja bym ją dał, bez warunków wstępnych i ryzykując dymisję, bo to dla Polski może być kluczowa decyzja.

sorry, ale ja już Ci tego jaśniej nie potrafię wytłumaczyć... Evil or Very Mad  jeśli na kogos sa haki, a ten ktoś podejmuje decyzje komu i ile przyznać kasy, to...? domów sobie sam dalej

To sie nazywa lemingoza, jak agentem byl ktos kogo Indiana popiera to byl spoko agent a jak ktos inny to byl zly czlowiek i powinien isc do piekla.
Lemingoza to straszna choroba,70% ludzi tak teraz ma i miedzy Po a PIS wybiera
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30229
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptySob 09 Lut 2019, 20:47

kaczor napisał:
REALISTA napisał:
Indiana napisał:
Nie chcę się wypowiadać w sprawach o których nie wiem, wolę się wypowiadać o tym, co studiowałem.
Jest bardzo prawdopodobne, że te 27 mln zł które wydali podatnicy na wsparcie prywatnego biznesu, będzie najlepiej wydaną kasą w całej historii NFOŚ. Ponieważ jak to wypali, to jako kraj zyskamy szansę na dziesiątki miliardów rocznych oszczędności, zdecydowaną poprawę czystości powietrza (geotermia jest całkowicie bezemisyjna) oraz rozwój krajowych firm 
Kompletnie mnie też nie dziwi, że najbardziej wyje lewactwo, z powodów wyżej opisanych, czyli że sukces Geotermi Toruń spowoduje silne wzmocnienie Polski.

Dodam od siebie, że nie widzę związku z tym, że ktoś 40 lat temu był TW, a poziomem jego kompetencji. Być może chłopina zdążył zmienić swoje poglądy o 180' i nikt go nie szantażował, dał dotację tak samo jak i ja bym ją dał, bez warunków wstępnych i ryzykując dymisję, bo to dla Polski może być kluczowa decyzja.

sorry, ale ja już Ci tego jaśniej nie potrafię wytłumaczyć... Evil or Very Mad  jeśli na kogos sa haki, a ten ktoś podejmuje decyzje komu i ile przyznać kasy, to...? domów sobie sam dalej

To sie nazywa lemingoza, jak agentem byl ktos kogo Indiana popiera to byl spoko agent a jak ktos inny to byl zly czlowiek i powinien isc do piekla.
Lemingoza to straszna choroba,70% ludzi tak teraz ma i miedzy Po a PIS wybiera

inni idą na łatwiznę i jak nie idzie to nazwę partii zmieniają cele ogłupienia wyborców lol!

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptySob 09 Lut 2019, 22:43

I o to chodzi, że niektórzy wolą montować niemieckie wiatraki, które w razie największego obciążenia jakoś nigdy nie pracują bo nie wieje (choćby ostatni szczyt zapotrzebowania mocy), niż rozwijać polskie firmy.
Jeden niemiecki wiatrak kosztuje mniej więcej tyle co ciepłownia Rydzyka, ale na dotacje do niemieckich wiatraków z polskich podatków żadna szczujnia nie narzeka, dziwny zbieg okoliczności ?  lol!


A sam Rydzyk tak zbiera kasiorę na swoje potrzeby i ciężko haruje po 16h/doba, że mieszka dalej w klasztornej celi. Również w TVN o tym nie powiedzą, bo dla ich zdebilniałej widowni lepiej go w Maybachu wozić....
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptySob 09 Lut 2019, 22:49

REALISTA napisał:
Mówiłem, że ptaki się dziwnie zachowują Twisted Evil

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24433939,ekspres-polarny-polnocny-biegun-magnetyczny-ziemi-ucieka-coraz.html#s=BoxOpLink

Ekspres polarny. Północny biegun magnetyczny Ziemi ucieka coraz szybciej w kierunku Rosji

nie wyciągaj pochopnych wniosków po zachowania jednego ptaka - zwłaszcza swojego Wink

a co się tyczy przesuwania bieguna magnetycznego to całkiem nieźle wpisuje się to w ...... ocieplenie klimatu.

Rzućcie okiem na grafikę z artykułu. Pasuje tu całkiem nieźle Mała epoka lodowcowa. "Klimatycznie okres ten trwał od 1570 do 1900 r. (Pfister 1980, Matthews, Briffa 2005). Cechowało go ochłodzenie klimatu półkuli północnej, z temperaturą ok. 1 °C niższą niż w XX. wieku"

I potem od 1900 już coraz cieplej w miarę gdy biegun magnetyczny przesuwa się coraz bardziej na północ. Oczywiście trzeba by dokonać porównania jak się zmieniało przez setki tysięcy jeśli nie miliony lat wstecz.

Ładnych parę lat temu zwracałem uwagę na to, że zmiany ziemskiego pola magnetycznego nie są uwzględniane w modelach opisujących klimat. W tym przypadku chodziło o to iż pole magnetyczne Ziemi jest coraz słabsze.

https://ufoforum.forumotion.com/t4312p50-ufo-22-04-2016-r



Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 43
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptySob 09 Lut 2019, 23:28

zibi napisał:
Frater napisał:
zibi napisał:
Frater coś zaniemówił , pewnie wpierdzielił wersalkę i się w nocy nie wysypia Very Happy

Zibi, nie kozacz! W Expresie Cię opisali Laughing  Możesz ich skarżyć lol!




twój oponent dyskusyjny miliony zarabia a ty zmieniasz temat i czepiasz się biednego żuczka Very Happy
Ty to masz trochę nie teges z Ryżym ale poza tym piszesz normalnie a ten mój oponent to nawet kłamać nie umie, pisze że Getina kupuje poprzez konto IKE/IKZE zapominając o limitach 14k i 8k.
To ile tych akcji ma? Zwyczajnie mi się odechciało komentować wpisów takiego głupca co nawet skłamać porządnie nie potrafi. Kudy Jemu do ufockiej profesury?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptyNie 10 Lut 2019, 00:16

Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44303
Registration date : 03/09/2007

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptyNie 10 Lut 2019, 05:13

http://styczynski.blogspot.com/2017/01/kim-pan-jestes-panie-stypukowski.html

ciekawe podsumowanie Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptyNie 10 Lut 2019, 07:36

Kurka, na Bankierze już masa zielonych leszczy pyta, jak się kupuje PKC Getinka, a to oznacza niezłą zwałkę. Na razie pojedyncze pytania, ale jak wszyscy widzą widły na Open, to do tygodnia mamy korektę min. 20-30%.
Ale kij, dalej jest za ułamek wartości, ale już ok. 25% a nie 5% jak go kupowałem  Very Happy
Przeglądam wykresy mocno wykorbionych w histori spółek typu KGHM, JSW, i różnie to bywa, zawsze są korekty ale ciężko wyczaić dokładnie kiedy, a kurs odlatuje po 5% dziennie jak się nie trafi.
Wychodzi że trzeba zająć się czym innym, jesteśmy w przełomowym momencie na wigach, jednak dla odstresowania i odwrócenia uwagi trzeba do koni wrócić i kilka prowadzić, a o getinie zapomnieć na kilka miesięcy.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44303
Registration date : 03/09/2007

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptyNie 10 Lut 2019, 09:07

http://wyborcza.pl/7,75399,24442500,wesole-zycie-japonskiego-staruszka-za-kratami-w-ciagu-dwoch.html#s=BoxWyboMT
W Kraju Kwitnącej Wiśni rośnie liczba emerytów, którzy są gotowi na wszystko, byle trafić do więzienia. Dla wielu jest ono jak oaza.
69-letniego dziś Toshio Takatę do łamania prawa pchnęła bieda.

– Przeszedłem na emeryturę i nie starczało mi na nic pieniędzy – opowiada BBC. – Pomyślałem sobie: a może pójdę do więzienia i będę żyć za darmo?

Toshio zgarnął więc z ulicy rower i pojechał nim na posterunek. Tam zameldował o dokonanej przez siebie kradzieży. Miał wtedy 62 lata i nie był wcześniej karany, ale japońskie sądy się nie patyczkują: emeryt odsiedział rok.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptyNie 10 Lut 2019, 12:10

REALISTA napisał:

agent SB nie tylko przyznał dotacje rydzykowi, ale jeszcze je zwiększył ; teraz można domniemać, że jako TW był szantażowany i to spowodowało taką a nie inną decyzję urzędniczą. Tak działa mechanizm transferu publicznej kasy do prywatnych kieszeni. A ile było takich decyzji od 89 roku ? Brak lustracji spowodował, że decydenci będący TW stali się podatni na szantaż. A podejrzane umowy gazowe z Rosją ?

"Mimo unieważnienia przetargu NFGOŚiGW podpisał specjalny aneks i zwiększył dotację z 12 mln do łącznie 27. Podejrzany sposób przyznania dotacji "przypieczętował", jak powiedział sam Gawłowski, swoją dymisję. - Nie było bowiem możliwości współpracy z człowiekiem, który w taki sposób się zachowuje. Ale cała ta historia spowodowała, że to ja najbardziej na tym straciłem - mówi były wiceminister. Dlaczego Gawłowski twierdzi, że "stracił najbardziej"?"


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24442174,gawlowski-zwolnil-kujde-za-przyznanie-dotacji-dla-rydzyka-stad.html

1.
Zbiór „Z”

Tzw. zbiór zastrzeżony, przez badaczy określany również jako zbiór „Z”, powstał na mocy ustawy o IPN z 1998 r. To materiały wytworzone przez aparat bezpieczeństwa PRL, które były zachowywane w tajnym zbiorze ze względu na aktualne bezpieczeństwo polskiego państwa. Instytut Pamięci Narodowej otrzymał je od Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Agencji Wywiadu (wcześniej Urzędu Ochrony Państwa), Straży Granicznej oraz dwóch służb wojskowych podlegających ministrowi obrony narodowej: Służby Kontrwywiadu Wojskowego i Służby Wywiadu Wojskowego (wcześniej: Wojskowych Służb Informacyjnych).

https://www.tvp.info/36314242/ipn-sluzby-chcialy-utajnic-2-tys-dokumentow-ze-zbioru-zastrzezonego

to sie wyjasnilo ??? jakie to wazne powody panstwowe staly za utworzeniem "zbioru zastrzeżonego "
-znajomi krolika tam sie znalezli ?
-sluzby pozostawily sobi8e haki na osoby majace wplyw na decyzje
-Kujda mial duzo wieksze powiazania i zadania niz wynika to z ostatnich publikacji ?
( jesli tak to dlaczego teraz Go " spalili " ? )

pewne jest chyba tylko to ze nie chodziło tutaj o nasze dobro -dobro spoleczaenstwa

2.

teczki Kiszczaka

Do amerykańskiego Archiwum Instytutu Hoovera trafiły dokumenty, które zgodnie z prawem powinny znaleźć się w zasobach Instytutu Pamięci Narodowej – informuje „Nasz Dziennik”. Prokuratorzy z pionu śledczego IPN podjęli działania sprawdzające, czy doszło do przestępstwa.

w tv gadali ze   teczki z szafy Kiszczaka byly sprzedane do USA
i niemozliwe jest juz ich odzyskanie , co najwyzej mozna jeszcze ksero porobic

https://dorzeczy.pl/kraj/92560/Archiwum-Kiszczaka-wywiezione-do-USA-IPN-wkracza-do-akcji.html


i jeszcze niedawno trafly tam ostatnie dokumenty - czyli długo  po " przeszukaniu " w domu Kiszczaka
a samo przeszukanie odbylo sie w ten sposob ze  poprosili Kiszczakowa zeby oddala im teczki
i wdowa cos tam oddala - pewnie dla pisowskiego IPn najważniejsze byly papiery na Bolka

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/nie-bylo-przeszukania-w-willi-kiszczaka/c1x4c1g

z tego wynika ze nikt nie byl zainteresowany poznaniem obiektywnej prawdy o kapusiach
bo wszyscy sa umoczeni i PO i PIS
a ze teraz nie mozna bylo tego tak po prostu spalic , zniszczyc to łapę na tych dokumentach połozyl ktos mądrzejszy - USA  ,  co chca i jak chcą beda wykorzystywać  

i teraz cala prawde o naszych "bohaterach styropianowych " znaja tylko w Moskwie i Waszyngtonie "

a społeczeństwo "głupi lud wszystko kupi " podnieca sie wojenkami PO -PIS
i głosuje demokratycznie na KiZ-   raz na złodziei raz na kurwy
a łapę na wszystkim trzymaja sluzby - i to raczej juz tylko zagraniczne


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Nie 10 Lut 2019, 12:16, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptyNie 10 Lut 2019, 12:11



dobryżart dobryżart dobryżart

Nikogo w domu nie będzie.
To na chooy mam iść?
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30229
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptyNie 10 Lut 2019, 12:23

Osły napisał:
REALISTA napisał:

agent SB nie tylko przyznał dotacje rydzykowi, ale jeszcze je zwiększył ; teraz można domniemać, że jako TW był szantażowany i to spowodowało taką a nie inną decyzję urzędniczą. Tak działa mechanizm transferu publicznej kasy do prywatnych kieszeni. A ile było takich decyzji od 89 roku ? Brak lustracji spowodował, że decydenci będący TW stali się podatni na szantaż. A podejrzane umowy gazowe z Rosją ?

"Mimo unieważnienia przetargu NFGOŚiGW podpisał specjalny aneks i zwiększył dotację z 12 mln do łącznie 27. Podejrzany sposób przyznania dotacji "przypieczętował", jak powiedział sam Gawłowski, swoją dymisję. - Nie było bowiem możliwości współpracy z człowiekiem, który w taki sposób się zachowuje. Ale cała ta historia spowodowała, że to ja najbardziej na tym straciłem - mówi były wiceminister. Dlaczego Gawłowski twierdzi, że "stracił najbardziej"?"


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24442174,gawlowski-zwolnil-kujde-za-przyznanie-dotacji-dla-rydzyka-stad.html

1.
Zbiór „Z”

Tzw. zbiór zastrzeżony, przez badaczy określany również jako zbiór „Z”, powstał na mocy ustawy o IPN z 1998 r. To materiały wytworzone przez aparat bezpieczeństwa PRL, które były zachowywane w tajnym zbiorze ze względu na aktualne bezpieczeństwo polskiego państwa. Instytut Pamięci Narodowej otrzymał je od Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Agencji Wywiadu (wcześniej Urzędu Ochrony Państwa), Straży Granicznej oraz dwóch służb wojskowych podlegających ministrowi obrony narodowej: Służby Kontrwywiadu Wojskowego i Służby Wywiadu Wojskowego (wcześniej: Wojskowych Służb Informacyjnych).

https://www.tvp.info/36314242/ipn-sluzby-chcialy-utajnic-2-tys-dokumentow-ze-zbioru-zastrzezonego

to sie wyjasnilo ??? jakie to wazne powody panstwowe staly za utworzeniem "zbioru zastrzeżonego "
-znajomi krolika tam sie znalezli ?
-sluzby pozostawily sobi8e haki na osoby majace wplyw na decyzje
-Kujda mial duzo wieksze powiazania i zadania niz wynika to z ostatnich publikacji ?
( jesli tak to dlaczego teraz Go " spalili " ? )

pewne jest chyba tylko to ze nie chodziło tutaj o nasze dobro -dobro spoleczaenstwa

2.

teczki Kiszczaka

Do amerykańskiego Archiwum Instytutu Hoovera trafiły dokumenty, które zgodnie z prawem powinny znaleźć się w zasobach Instytutu Pamięci Narodowej – informuje „Nasz Dziennik”. Prokuratorzy z pionu śledczego IPN podjęli działania sprawdzające, czy doszło do przestępstwa.

w tv gadali ze   teczki z szafy Kiszczaka byly sprzedane do USA
i niemozliwe jest juz ich odzyskanie , co najwyzej mozna jeszcze ksero porobic

https://dorzeczy.pl/kraj/92560/Archiwum-Kiszczaka-wywiezione-do-USA-IPN-wkracza-do-akcji.html


i jeszcze niedawno trafly tam ostatnie dokumenty - czyli długo  po " przeszukaniu " w domu Kiszczaka
a samo przeszukanie odbylo sie w ten sposob ze  poprosili Kiszczakowa zeby oddala im teczki
i wdowa cos tam oddala - pewnie dla pisowskiego IPn najważniejsze byly papiery na Bolka

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/nie-bylo-przeszukania-w-willi-kiszczaka/c1x4c1g

z tego wynika ze nikt nie byl zainteresowany poznaniem obiektywnej prawdy o kapusiach
bo wszyscy sa umoczeni i PO i PIS
a ze teraz nie mozna bylo tego tak po prostu spalic , zniszczyc to łapę na tych dokumentach połozyl ktos mądrzejszy - USA  ,  co chca i jak chcą beda wykorzystywać  

i teraz cala prawde o naszych "bohaterach styropianowych " znaja tylko w Moskwie i Waszyngtonie "

a społeczeństwo "głupi lud wszystko kupi " podnieca sie wojenkami PO -PIS
i głosuje demokratycznie   na KiZ-   raz na złodziei raz na kurwy
a łapę na wszystkim trzymaja sluzby - i to raczej juz tylko zagraniczne


mieli ujawniać trupy z szafy Kiszczaka a wywieźli to niby do USA lol!

niech dadzą kwity na zakup i podpisy tego trupa Very Happy
ludzie głupi wszystko kupią , a takie ksiądze i inne biskupy to z tego boki zrywają żyjąc niepokojeni choćby możliwością publikacji tego do wiedzy społeczeństwa Evil or Very Mad

Bolek to jeszcze w szpitalu był razem z Kiszczakiem pewnie licząc że ten się zlituje na łożu śmierci i odda mu teczkę lol!

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptyNie 10 Lut 2019, 12:29

Indiana napisał:
Nie chcę się wypowiadać w sprawach o których nie wiem, wolę się wypowiadać o tym, co studiowałem.
Jest bardzo prawdopodobne, że te 27 mln zł które wydali podatnicy na wsparcie prywatnego biznesu, będzie najlepiej wydaną kasą w całej historii NFOŚ. Ponieważ jak to wypali, to jako kraj zyskamy szansę na dziesiątki miliardów rocznych oszczędności, zdecydowaną poprawę czystości powietrza (geotermia jest całkowicie bezemisyjna) oraz rozwój krajowych firm 
Kompletnie mnie też nie dziwi, że najbardziej wyje lewactwo, z powodów wyżej opisanych, czyli że sukces Geotermi Toruń spowoduje silne wzmocnienie Polski.

Dodam od siebie, że nie widzę związku z tym, że ktoś 40 lat temu był TW, a poziomem jego kompetencji. Być może chłopina zdążył zmienić swoje poglądy o 180' i nikt go nie szantażował, dał dotację tak samo jak i ja bym ją dał, bez warunków wstępnych i ryzykując dymisję, bo to dla Polski może być kluczowa decyzja.

teraz Kujda  moze byc nawet  świętym
ale prawdą   i faktem jest to  ze kiedys był kapusiem I TO POWINNIŚMY WIEDZIEC  ,nawet o swietym


Ciepłownia geotermalna o. Rydzyka.

http://torun.wyborcza.pl/torun/7,48723,24346118,rydzyk-zaczal-budowe-cieplowni-za-61-5-mln-zl.html?disableRedirects=true

O. Rydzyk głosi, że jego energetyczny projekt oznacza dla torunian niższe rachunki za ogrzewanie. Jego geotermia o mocy 25 MW będzie jednak tylko uzupełnieniem, a nie podstawą miejskiej sieci ciepłowniczej. Największym zasilającym ją źródłem jest elektrociepłownia gazowa PGE na osiedlu Grębocin, której moc cieplna wynosi 356 MW.

http://tylkotorun.pl/cieplownia-geotermalna-o-rydzyka-co-na-tym-zyskaja-mieszkancy-torunia/

Ciepła woda z otworów geotermalnych TG-1 i TG-2 ma trafić do toruńskiej sieci ciepłowniczej. „Źródła te to ponad 1000 metrów sześciennych na godzinę wody o temp. 62 st. Zasoby są niczym nieograniczone, można je eksploatować przez wiele lat” – czytamy na stronie TV Trwam.

Ciepłownia geotermalna, w której będzie pracować 18 osób, ma ogrzać m.in. budynki Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej, Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II, a także powstającego w jego sąsiedztwie Muzeum Pamięć i Tożsamość.


z tego widac ze geotermia  bedzie ogrzewac nie kraj a przede wszystkim Rydzyka
(25 MW starczy akurat dla najblizszych )
a wiec nie miliardowe korzyści  - oszczędności dla kraju a raczej milionowe korzyści dla Rydzyka  Very Happy  Very Happy
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30229
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptyNie 10 Lut 2019, 12:40

Osły napisał:
Indiana napisał:
Nie chcę się wypowiadać w sprawach o których nie wiem, wolę się wypowiadać o tym, co studiowałem.
Jest bardzo prawdopodobne, że te 27 mln zł które wydali podatnicy na wsparcie prywatnego biznesu, będzie najlepiej wydaną kasą w całej historii NFOŚ. Ponieważ jak to wypali, to jako kraj zyskamy szansę na dziesiątki miliardów rocznych oszczędności, zdecydowaną poprawę czystości powietrza (geotermia jest całkowicie bezemisyjna) oraz rozwój krajowych firm 
Kompletnie mnie też nie dziwi, że najbardziej wyje lewactwo, z powodów wyżej opisanych, czyli że sukces Geotermi Toruń spowoduje silne wzmocnienie Polski.

Dodam od siebie, że nie widzę związku z tym, że ktoś 40 lat temu był TW, a poziomem jego kompetencji. Być może chłopina zdążył zmienić swoje poglądy o 180' i nikt go nie szantażował, dał dotację tak samo jak i ja bym ją dał, bez warunków wstępnych i ryzykując dymisję, bo to dla Polski może być kluczowa decyzja.

teraz Kujda  moze byc nawet  świętym
ale prawdą   i faktem jest to  ze kiedys był kapusiem I TO POWINNIŚMY WIEDZIEC  ,nawet o swietym


Ciepłownia geotermalna o. Rydzyka.

http://torun.wyborcza.pl/torun/7,48723,24346118,rydzyk-zaczal-budowe-cieplowni-za-61-5-mln-zl.html?disableRedirects=true

O. Rydzyk głosi, że jego energetyczny projekt oznacza dla torunian niższe rachunki za ogrzewanie. Jego geotermia o mocy 25 MW będzie jednak tylko uzupełnieniem, a nie podstawą miejskiej sieci ciepłowniczej. Największym zasilającym ją źródłem jest elektrociepłownia gazowa PGE na osiedlu Grębocin, której moc cieplna wynosi 356 MW.

http://tylkotorun.pl/cieplownia-geotermalna-o-rydzyka-co-na-tym-zyskaja-mieszkancy-torunia/

Ciepła woda z otworów geotermalnych TG-1 i TG-2 ma trafić do toruńskiej sieci ciepłowniczej. „Źródła te to ponad 1000 metrów sześciennych na godzinę wody o temp. 62 st. Zasoby są niczym nieograniczone, można je eksploatować przez wiele lat” – czytamy na stronie TV Trwam.

Ciepłownia geotermalna, w której będzie pracować 18 osób, ma ogrzać m.in. budynki Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej, Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II, a także powstającego w jego sąsiedztwie Muzeum Pamięć i Tożsamość.


z tego widac ze geotermia   bedzie ogrzewac nie kraj a przede wszystkim Rydzyka
(25 MW starczy akurat dla najblizszych )
a wiec nie miliardowe korzyści  - oszczędności dla kraju a raczej milionowe korzyści dla Rydzyka  Very Happy  Very Happy

może choć w radio przestanie jęczeć dajcie mi piniondze bo mi na wszystko nie starcza lol!

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptyNie 10 Lut 2019, 12:44

Frater napisał:
zibi napisał:
Frater napisał:
zibi napisał:
Frater coś zaniemówił , pewnie wpierdzielił wersalkę i się w nocy nie wysypia Very Happy

Zibi, nie kozacz! W Expresie Cię opisali Laughing  Możesz ich skarżyć lol!




twój oponent dyskusyjny miliony zarabia a ty zmieniasz temat i czepiasz się biednego żuczka Very Happy
Ty to masz trochę nie teges z Ryżym ale poza tym piszesz normalnie a ten mój oponent to nawet  kłamać nie umie, pisze że Getina kupuje poprzez konto IKE/IKZE zapominając o limitach 14k i 8k.
To ile tych akcji ma?  Zwyczajnie mi się odechciało komentować wpisów takiego głupca co nawet skłamać porządnie nie potrafi. Kudy Jemu do ufockiej profesury?

kłamać i naganiać tez trzeba umieć
bo brak profesjonalizmu w tym zakresie odnosi odwrotny skutek do zamierzonego Very Happy
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 EmptyNie 10 Lut 2019, 12:48

OpCjOnEr napisał:

KRT tez Krzysztof "Diablo " Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend   UFO 09 - 10 02  2019 r. Weekend - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 09 - 10 02 2019 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» UFO 17-18 08 2019 r. Weekend
» UFO 12-13 10 2019 r. Weekend
» UFO 05 - 06 01 2019 r. Weekend
» UFO 01-03 11 2019 r. Weekend
» UFO 25 - 26 05 2019 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: