Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 14.03.2019r.

Go down 
+8
kaczor
Diablo
baron
REALISTA
Małolat
zibi
Reser
BP
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 10:51

OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
zibi napisał:
idąc wczorajszym tropem który zasugerował kaczor ,

trzeba nawet uważać np jak się wynajmuje garaż u gościa który ma długi , bo stawiając auto w jego garażu można zostać bez auta , bo odpowiada się za dług właściciela garażu Very Happy  


a tak nie było u jednego gospodarza że komornik zajął ciągnik nienależący do dłużnika? dopiero potem właściciel musiał udowadniać że on przecież niemiał długu i komornik ma mu zwrócić jego własność.

Ale to bezprawnie zrobił i zapewne musiał oddać.
Mi się też darzyło, że komornik mi pobrał dwukrotnie tą samą należność z różnych kont i musiałem reklamować.

przykład był garażu, więc udowodniłem ze zajęcie jest możliwe. dla mnie trzymanie kasy na rachunku jest głupotą, jak ktoś ma nadmiar kasy to można nabywać nieruchomości, kupować złoto, waluty etc. trzymanie wszystkiego w Bankach jest dla mnie nieodpowiedzialne, raz ze BFG gwarantuje tylko do pewnej kwoty zwrot 100% zainwestowanej kwoty, po drugie osoby , które mają chociaż blade pojęcie o bankowości doskonale wiedzą że BFG to tylko marketingowy wabik, coś jak fundusz gwarancyjny Amber Gold, po trzecie mając kasę w banku jestem na tapecie dla skarbówki, a to już mi się bardzo nie podoba. Owszem płacenie kartą za drobne zakupy jest wygodne i też z tego korzystam, ale już większe zakupy typu telewizor, sprzęt płacę tylko gotówką, żaden bank nie będzie mi robił profilu klienta, a państwo wiedziało co  i za ile kupiłem i czy było mnie na to stać.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 10:56

Uklad sie sypie,miedzy soba sie juz zra,pewnie nei zaplacil dzialki Kaminskiemu

https://www.tvp.info/41740266/cba-zatrzymalo-wydawce-wprost-i-do-rzeczy

Podaje link z tvp zeby mariner nie mowil ze chazarskie gazety klamia xD
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44188
Registration date : 03/09/2007

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 10:56

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24542994,w-wenezueli-pieniadze-leza-na-ulicy-ludzie-ukradli-z-banku.html#a=167&c=154&s=BoxNewsLink

Wenezuela. Bank Dwusetlecia Ludu obrabowany. Ludzie ukradli wszystko z wyjątkiem pieniędzy Laughing
no i w pewnych sytuacjach okazuje sie, że pieniądz papierowy a tym bardziej elektroniczny jest gówno wart. Wartość ma żarcie, woda, powietrze.... ciekawe, czy za akcje można w Wenezueli kupić bułkę ?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 10:57

Qrwa Jankesa na m15 można bezkarnie piramidować każdą ilość i wchodzi zarabiam
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 10:57

REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Poza tym każdy produkt finansowy związany z ryzykiem utraty kapitału musi mieć obecnie ostrzeżenie dla konsumenta - taką formułkę, że można stracić bla bla.
Zakładając lokatę bankową czy po prostu trzymając pieniądze w banq nie ma żadnej informacji o tym, że ponoszone jest jakiekolwiek ryzyko.
Bank, któremu grozi niewypłacalność, pownien informować o tym zawczasu swoich klientów a nie z dupy nagle się zwinąć i zwyczajnie zapierdolić pieniądze. I jeszcze kaczor twierdzi, że to nie kradzież Laughing   tylko złodziejstwo na rympał w białych rękawiczkach.

Uwielbiam tą wiarę ludzi w uczciwość instytucji czy to państwowych czy np Banków.
BFG ma chyba około blisko 15mld kapitału, więc bankructwo większego banku sprawi że BFG może tylko w części zrekompensować straty inwestorów (lokaty), dlatego śmieszy mnie ta walka z gotówką, bo powoli idziemy na drogę totalitaryzmu, przykład? od wielu lat funkcjonuje zwolnienie z podatku od darowizny najbliższej rodzin y, ale uwaga tylko poprzez przelew, gotówka jest z tego zwolniona, czyli państwo musi wszystko widzieć, ale jakie to nowoczesne płacić kartą, telefonem, brakuje jeszcze płacenie kutasem.

dobryżart dobryżart

tu była tylko awaria pejszbuka i już panika , a teraz np. nie ma obrotu gotówkowego i pada net ...panika, zamieszki, anarchia, samobójstwa wtedy tylko kasza, konserwy i bunkier

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24546630,facebook-zaliczyl-gigantyczna-awarie-panikujacy-australijczycy.html?v=1&pId=51941233&send-a=1

Coz ludzie ida do oddzialu banku i mowia ze opcjoner mowil ze bank zawsze moze dodrukwoac wiecej wiec dlaczego kasy nie ma lol!
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 10:58

Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
zibi napisał:
idąc wczorajszym tropem który zasugerował kaczor ,

trzeba nawet uważać np jak się wynajmuje garaż u gościa który ma długi , bo stawiając auto w jego garażu można zostać bez auta , bo odpowiada się za dług właściciela garażu Very Happy  


a tak nie było u jednego gospodarza że komornik zajął ciągnik nienależący do dłużnika? dopiero potem właściciel musiał udowadniać że on przecież niemiał długu i komornik ma mu zwrócić jego własność.

Ale to bezprawnie zrobił i zapewne musiał oddać.
Mi się też darzyło, że komornik mi pobrał dwukrotnie tą samą należność z różnych kont i musiałem reklamować.

przykład był garażu, więc udowodniłem ze zajęcie jest możliwe. dla mnie trzymanie kasy na rachunku jest głupotą, jak ktoś ma nadmiar kasy to można nabywać nieruchomości, kupować złoto, waluty etc. trzymanie wszystkiego w Bankach jest dla mnie nieodpowiedzialne, raz ze BFG gwarantuje tylko do pewnej kwoty zwrot 100% zainwestowanej kwoty, po drugie osoby , które mają chociaż blade pojęcie o bankowości doskonale wiedzą że BFG to tylko marketingowy wabik, coś jak fundusz gwarancyjny Amber Gold, po trzecie mając kasę w banku jestem na tapecie dla skarbówki, a to już mi się bardzo nie podoba. Owszem płacenie kartą za drobne zakupy jest wygodne i też z tego korzystam, ale już większe zakupy typu telewizor, sprzęt płacę tylko gotówką, żaden bank nie będzie mi robił profilu klienta, a państwo wiedziało co  i za ile kupiłem i czy było mnie na to stać.

Na nieruchomościach też jesteś widoczny. Nie da sie ich qpić anonimowo nawet jeśli za gotówkę.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44188
Registration date : 03/09/2007

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 10:59

REALISTA napisał:
Byki bliższe narzucenia swoich warunków
Jacek Rzeźniczek - Stooq
14 marca 2019 9:26
mlemlamy sie przy 2300 ale Jacuś zawsze widzi korbę Laughing

Jacek dalej w formie Laughing jestem pod wrażeniem, jak kapitały na Xiążęcej wyrywają sobie akcje blucipów z rąk Laughing

Kolejny mały krok byków
Jacek Rzeźniczek - Stooq
14 marca 2019 9:58
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 11:00

kaczor napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Poza tym każdy produkt finansowy związany z ryzykiem utraty kapitału musi mieć obecnie ostrzeżenie dla konsumenta - taką formułkę, że można stracić bla bla.
Zakładając lokatę bankową czy po prostu trzymając pieniądze w banq nie ma żadnej informacji o tym, że ponoszone jest jakiekolwiek ryzyko.
Bank, któremu grozi niewypłacalność, pownien informować o tym zawczasu swoich klientów a nie z dupy nagle się zwinąć i zwyczajnie zapierdolić pieniądze. I jeszcze kaczor twierdzi, że to nie kradzież Laughing   tylko złodziejstwo na rympał w białych rękawiczkach.

Uwielbiam tą wiarę ludzi w uczciwość instytucji czy to państwowych czy np Banków.
BFG ma chyba około blisko 15mld kapitału, więc bankructwo większego banku sprawi że BFG może tylko w części zrekompensować straty inwestorów (lokaty), dlatego śmieszy mnie ta walka z gotówką, bo powoli idziemy na drogę totalitaryzmu, przykład? od wielu lat funkcjonuje zwolnienie z podatku od darowizny najbliższej rodzin y, ale uwaga tylko poprzez przelew, gotówka jest z tego zwolniona, czyli państwo musi wszystko widzieć, ale jakie to nowoczesne płacić kartą, telefonem, brakuje jeszcze płacenie kutasem.

dobryżart dobryżart

tu była tylko awaria pejszbuka i już panika , a teraz np. nie ma obrotu gotówkowego i pada net ...panika, zamieszki, anarchia, samobójstwa wtedy tylko kasza, konserwy i bunkier

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24546630,facebook-zaliczyl-gigantyczna-awarie-panikujacy-australijczycy.html?v=1&pId=51941233&send-a=1

Coz ludzie ida do oddzialu banku i mowia ze opcjoner mowil ze bank zawsze moze dodrukwoac wiecej wiec dlaczego kasy nie ma lol!  

Dodrukować w cudzysłowiu poprzez expansję kredytową ale z zachowaniem stopy rezerw obowiązkowych. Tak z dupy se nie może wydrukować bo mu brak na wypłaty ludziom.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 11:02

A kto wie czy państwo nie wprowadzi obowiązkowej rejestracji nabywców złota? Shocked affraid   To całkiem możliwe.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 11:06

OpCjOnEr napisał:
Qrwa Jankesa na m15 można bezkarnie piramidować każdą ilość i wchodzi zarabiam

Pstryk! i sie zabawa skończyła w seqndę affraid
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 11:07

A tu kolejny kwiatek Very Happy

https://dorzeczy.pl/kraj/96728/Rz-Byly-szef-KNF-na-wolnosci-mimo-ze-nie-wplacil-kaucji.html
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 11:09

OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Poza tym każdy produkt finansowy związany z ryzykiem utraty kapitału musi mieć obecnie ostrzeżenie dla konsumenta - taką formułkę, że można stracić bla bla.
Zakładając lokatę bankową czy po prostu trzymając pieniądze w banq nie ma żadnej informacji o tym, że ponoszone jest jakiekolwiek ryzyko.
Bank, któremu grozi niewypłacalność, pownien informować o tym zawczasu swoich klientów a nie z dupy nagle się zwinąć i zwyczajnie zapierdolić pieniądze. I jeszcze kaczor twierdzi, że to nie kradzież Laughing   tylko złodziejstwo na rympał w białych rękawiczkach.

Uwielbiam tą wiarę ludzi w uczciwość instytucji czy to państwowych czy np Banków.
BFG ma chyba około blisko 15mld kapitału, więc bankructwo większego banku sprawi że BFG może tylko w części zrekompensować straty inwestorów (lokaty), dlatego śmieszy mnie ta walka z gotówką, bo powoli idziemy na drogę totalitaryzmu, przykład? od wielu lat funkcjonuje zwolnienie z podatku od darowizny najbliższej rodzin y, ale uwaga tylko poprzez przelew, gotówka jest z tego zwolniona, czyli państwo musi wszystko widzieć, ale jakie to nowoczesne płacić kartą, telefonem, brakuje jeszcze płacenie kutasem.

dobryżart dobryżart

tu była tylko awaria pejszbuka i już panika , a teraz np. nie ma obrotu gotówkowego i pada net ...panika, zamieszki, anarchia, samobójstwa wtedy tylko kasza, konserwy i bunkier

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24546630,facebook-zaliczyl-gigantyczna-awarie-panikujacy-australijczycy.html?v=1&pId=51941233&send-a=1

Coz ludzie ida do oddzialu banku i mowia ze opcjoner mowil ze bank zawsze moze dodrukwoac wiecej wiec dlaczego kasy nie ma lol!  

Dodrukować w cudzysłowiu poprzez expansję kredytową ale z zachowaniem stopy rezerw obowiązkowych. Tak z dupy se nie może wydrukować bo mu brak na wypłaty ludziom.

Wedlug twojej logiki bank sam sobie moze udzielic kredytu poprzez ekspansje kredytowa Very Happy
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 11:10

Ale sie posrało nagle affraid 

Co to za panika?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 11:10

kaczor napisał:
OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Poza tym każdy produkt finansowy związany z ryzykiem utraty kapitału musi mieć obecnie ostrzeżenie dla konsumenta - taką formułkę, że można stracić bla bla.
Zakładając lokatę bankową czy po prostu trzymając pieniądze w banq nie ma żadnej informacji o tym, że ponoszone jest jakiekolwiek ryzyko.
Bank, któremu grozi niewypłacalność, pownien informować o tym zawczasu swoich klientów a nie z dupy nagle się zwinąć i zwyczajnie zapierdolić pieniądze. I jeszcze kaczor twierdzi, że to nie kradzież Laughing   tylko złodziejstwo na rympał w białych rękawiczkach.

Uwielbiam tą wiarę ludzi w uczciwość instytucji czy to państwowych czy np Banków.
BFG ma chyba około blisko 15mld kapitału, więc bankructwo większego banku sprawi że BFG może tylko w części zrekompensować straty inwestorów (lokaty), dlatego śmieszy mnie ta walka z gotówką, bo powoli idziemy na drogę totalitaryzmu, przykład? od wielu lat funkcjonuje zwolnienie z podatku od darowizny najbliższej rodzin y, ale uwaga tylko poprzez przelew, gotówka jest z tego zwolniona, czyli państwo musi wszystko widzieć, ale jakie to nowoczesne płacić kartą, telefonem, brakuje jeszcze płacenie kutasem.

dobryżart dobryżart

tu była tylko awaria pejszbuka i już panika , a teraz np. nie ma obrotu gotówkowego i pada net ...panika, zamieszki, anarchia, samobójstwa wtedy tylko kasza, konserwy i bunkier

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24546630,facebook-zaliczyl-gigantyczna-awarie-panikujacy-australijczycy.html?v=1&pId=51941233&send-a=1

Coz ludzie ida do oddzialu banku i mowia ze opcjoner mowil ze bank zawsze moze dodrukwoac wiecej wiec dlaczego kasy nie ma lol!  

Dodrukować w cudzysłowiu poprzez expansję kredytową ale z zachowaniem stopy rezerw obowiązkowych. Tak z dupy se nie może wydrukować bo mu brak na wypłaty ludziom.

Wedlug twojej logiki bank sam sobie moze udzielic kredytu poprzez ekspansje kredytowa Very Happy

Teoretycznie tak tylko jaki to sens by miało?
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 11:19

OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:


Uwielbiam tą wiarę ludzi w uczciwość instytucji czy to państwowych czy np Banków.
BFG ma chyba około blisko 15mld kapitału, więc bankructwo większego banku sprawi że BFG może tylko w części zrekompensować straty inwestorów (lokaty), dlatego śmieszy mnie ta walka z gotówką, bo powoli idziemy na drogę totalitaryzmu, przykład? od wielu lat funkcjonuje zwolnienie z podatku od darowizny najbliższej rodzin y, ale uwaga tylko poprzez przelew, gotówka jest z tego zwolniona, czyli państwo musi wszystko widzieć, ale jakie to nowoczesne płacić kartą, telefonem, brakuje jeszcze płacenie kutasem.

dobryżart dobryżart

tu była tylko awaria pejszbuka i już panika , a teraz np. nie ma obrotu gotówkowego i pada net ...panika, zamieszki, anarchia, samobójstwa wtedy tylko kasza, konserwy i bunkier

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24546630,facebook-zaliczyl-gigantyczna-awarie-panikujacy-australijczycy.html?v=1&pId=51941233&send-a=1

Coz ludzie ida do oddzialu banku i mowia ze opcjoner mowil ze bank zawsze moze dodrukwoac wiecej wiec dlaczego kasy nie ma lol!  

Dodrukować w cudzysłowiu poprzez expansję kredytową ale z zachowaniem stopy rezerw obowiązkowych. Tak z dupy se nie może wydrukować bo mu brak na wypłaty ludziom.

Wedlug twojej logiki bank sam sobie moze udzielic kredytu poprzez ekspansje kredytowa Very Happy

Teoretycznie tak tylko jaki to sens by miało?
NO jak jaki,jak bank nie ma na wyplate depozytow to sam sobie udziela kredytu i juz ma wedlug twojej logiki lol!
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44188
Registration date : 03/09/2007

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 11:20

REALISTA napisał:
REALISTA napisał:
Byki bliższe narzucenia swoich warunków
Jacek Rzeźniczek - Stooq
14 marca 2019 9:26
mlemlamy sie przy 2300 ale Jacuś zawsze widzi korbę Laughing

Jacek dalej w formie  Laughing  jestem pod wrażeniem, jak kapitały na Xiążęcej wyrywają sobie akcje blucipów z rąk Laughing

Kolejny mały krok byków
Jacek Rzeźniczek - Stooq
14 marca 2019 9:58

DAX próbuje pokrzyżować plany byków
Jacek Rzeźniczek - Stooq
14 marca 2019 11:12

Laughing
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 11:21

OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
zibi napisał:
idąc wczorajszym tropem który zasugerował kaczor ,

trzeba nawet uważać np jak się wynajmuje garaż u gościa który ma długi , bo stawiając auto w jego garażu można zostać bez auta , bo odpowiada się za dług właściciela garażu Very Happy  


a tak nie było u jednego gospodarza że komornik zajął ciągnik nienależący do dłużnika? dopiero potem właściciel musiał udowadniać że on przecież niemiał długu i komornik ma mu zwrócić jego własność.

Ale to bezprawnie zrobił i zapewne musiał oddać.
Mi się też darzyło, że komornik mi pobrał dwukrotnie tą samą należność z różnych kont i musiałem reklamować.

przykład był garażu, więc udowodniłem ze zajęcie jest możliwe. dla mnie trzymanie kasy na rachunku jest głupotą, jak ktoś ma nadmiar kasy to można nabywać nieruchomości, kupować złoto, waluty etc. trzymanie wszystkiego w Bankach jest dla mnie nieodpowiedzialne, raz ze BFG gwarantuje tylko do pewnej kwoty zwrot 100% zainwestowanej kwoty, po drugie osoby , które mają chociaż blade pojęcie o bankowości doskonale wiedzą że BFG to tylko marketingowy wabik, coś jak fundusz gwarancyjny Amber Gold, po trzecie mając kasę w banku jestem na tapecie dla skarbówki, a to już mi się bardzo nie podoba. Owszem płacenie kartą za drobne zakupy jest wygodne i też z tego korzystam, ale już większe zakupy typu telewizor, sprzęt płacę tylko gotówką, żaden bank nie będzie mi robił profilu klienta, a państwo wiedziało co  i za ile kupiłem i czy było mnie na to stać.

Na nieruchomościach też jesteś widoczny. Nie da sie ich qpić anonimowo nawet jeśli za gotówkę.

ale nie było mowy o ukrywaniu kasy, tylko formie przechowywania swoich oszczędności
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44188
Registration date : 03/09/2007

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 11:25

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24546934,zus-ma-do-oddania-miliony-przedsiebiorcy-moga-odebrac-gotowke.html#s=BoxOpImg2
ZUS ma do oddania 2,5 mld złotych firmom, które dokonały nadpłat rozliczając się z instytucją. Milion przedsiębiorców już zostało poinformowanych o dodatkowych pieniądzach, które teraz można rozliczyć na dwa sposoby - informuje "Rzeczpospolita".

jakieś wybory idą  ?  Laughing
jak rozumiem, Państwo przywłaszczyło sobie 2,5 mld i teraz wspaniałomyślnie je chce oddać, a wiadomo że 100% się po tę kasę nie zgłosi


Ostatnio zmieniony przez REALISTA dnia Czw 14 Mar 2019, 11:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44188
Registration date : 03/09/2007

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 11:31

Od wczoraj nie ma Osły affraid

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24546864,zarzuty-dla-osmiu-rolnikow-po-protescie-w-warszawie-policja.html#a=66&c=154&s=BoxNewsLink

Zarzuty dla ośmiu rolników po proteście w Warszawie. Policja ma na oku kolejnych kilkanaście osób
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 11:39

kaczor napisał:
OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:


dobryżart dobryżart

tu była tylko awaria pejszbuka i już panika , a teraz np. nie ma obrotu gotówkowego i pada net ...panika, zamieszki, anarchia, samobójstwa wtedy tylko kasza, konserwy i bunkier

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24546630,facebook-zaliczyl-gigantyczna-awarie-panikujacy-australijczycy.html?v=1&pId=51941233&send-a=1

Coz ludzie ida do oddzialu banku i mowia ze opcjoner mowil ze bank zawsze moze dodrukwoac wiecej wiec dlaczego kasy nie ma lol!  

Dodrukować w cudzysłowiu poprzez expansję kredytową ale z zachowaniem stopy rezerw obowiązkowych. Tak z dupy se nie może wydrukować bo mu brak na wypłaty ludziom.

Wedlug twojej logiki bank sam sobie moze udzielic kredytu poprzez ekspansje kredytowa Very Happy

Teoretycznie tak tylko jaki to sens by miało?
NO jak jaki,jak bank nie ma na wyplate depozytow to sam sobie udziela kredytu i juz ma wedlug twojej logiki lol!

To nie wiem. Widocznie w takim razie nie mogą skoro tak nie robią.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 11:55

KRACH NA DAX
(z dupy)

Schwarzer Donnerstag!!!!!!!
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44188
Registration date : 03/09/2007

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 12:36

OpCjOnEr napisał:
KRACH NA DAX
(z dupy)

Schwarzer Donnerstag!!!!!!!

Fala C ? Laughing
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 12:43

REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
KRACH NA DAX
(z dupy)

Schwarzer Donnerstag!!!!!!!

Fala C ? Laughing

A chujgowi.
Trzecia fala piątej podfali dobryżart
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 13:02

Na dax to nawet kwadransówki dziś za wolne. confused
Na m5 trzeba walić.
Strasznie szybko ten sqrwiel jazdy robi.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 13:09

OpCjOnEr napisał:
Na dax to nawet kwadransówki dziś za wolne. confused
Na m5 trzeba walić.
Strasznie szybko ten sqrwiel jazdy robi.

bo nimi interesuje się diabeł 
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44188
Registration date : 03/09/2007

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 13:24

OpCjOnEr napisał:
KRACH NA DAX
(z dupy)

Schwarzer Donnerstag!!!!!!!

przetkałeś już kibel czy chodzisz na podwórko ? Laughing
Powrót do góry Go down
baron




Liczba postów : 226
Registration date : 30/09/2018

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 15:12

ha ha Smile

czy to nie piekne??? on dobrze wie, ze jak podniesie to po pis'dzie Smile)

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24548262,stopy-procentowe-na-tym-samym-poziomie-do-2022-roku-glapinski.html#a=88&c=145&s=BoxBizImg3

i w dupsq ma narastajace długi i mozliwy kryzys banków!! łapcie sie za portfele..a do tego nie mozna znaleźć na stronie NBP wykresu sumarycznego zadłuzenia polaków /nie panstwa/ do mozliwosci ich spłaty..
waluta!!!
najgorzej ze depo mam w złotych i jak sie walnie to mozliwe ze nie odzyskam!!
Powrót do góry Go down
Laik

Laik


Liczba postów : 1761
Location : Małopolska
Registration date : 28/08/2007

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 16:11

Czołem all Smile

Właśnie trwa przesiadka na nową serię i w sumie nasz rynek przyjmuje to bardzo spokojnie. Kto miał zarobić to zarobił więc spokojnie można rolować. Otoczenie dosyć ciekawe bo Stany jednak odbiły z lokalnego dołka. Wielu wyczekuje już bessy za oceanem ale jak widać to jeszcze nie ten moment i jak zawsze zaskoczy najzacieklejsze miśki. Generalnie dla futów okres mało ciekawy a nasz ryneczek w takiej sytuacji zawsze chodzi w przeciw fazie. Kwartał minął na GPW ...… i jesteśmy niemal w punkcie wyjścia. Co ciekawe duże pozycje LOP na future ale akcji nie ma chętnych do kupowania. Czasem mam wrażenie, że już tylko grubasy sami sobie przerzucają kosze aby wyciągnąć te kilka, kilkanaście punktów od drobnicy. Z drugiej strony jest to stosunkowo bezpieczne bo praktycznie w horyzoncie kwartalnym i tak wracamy do okolic wyjścia.

Patrząc z boku i po czasie strategia wydaje się banalna i prosta. Co więcej stosunkowo bezpieczna i znacznie ograniczająca ryzyko dla dużych graczy. Rozumiem też, że mniejsi gracze wolą DT i wykonują znacznie więcej open/close co juz wymaga dużego wyczucia tendencji zagrywek funduszy. Tym samym jest to trudny okres - faza - rynku dla aktywnych graczy.

Pozdrawiam i życzę właściwych pozycji Smile
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44188
Registration date : 03/09/2007

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 16:52

który ma te akcje ? Wzrost o 267% , kurs 5.55 a strata na akcję -7,18 $ Laughing
https://www.marketwatch.com/investing/stock/atos
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 EmptyCzw 14 Mar 2019, 16:57

Laik napisał:
Czołem all Smile

Właśnie trwa przesiadka na nową serię i w sumie nasz rynek przyjmuje to bardzo spokojnie. Kto miał zarobić to zarobił więc spokojnie można rolować. Otoczenie dosyć ciekawe bo Stany jednak odbiły z lokalnego dołka. Wielu wyczekuje już bessy za oceanem ale jak widać to jeszcze nie ten moment i jak zawsze zaskoczy najzacieklejsze miśki. Generalnie dla futów okres mało ciekawy a nasz ryneczek w takiej sytuacji zawsze chodzi w przeciw fazie. Kwartał minął na GPW ...… i jesteśmy niemal w punkcie wyjścia. Co ciekawe duże pozycje LOP na future ale akcji nie ma chętnych do kupowania. Czasem mam wrażenie, że już tylko grubasy sami sobie przerzucają kosze aby wyciągnąć te kilka, kilkanaście punktów od drobnicy. Z drugiej strony jest to stosunkowo bezpieczne bo praktycznie w horyzoncie kwartalnym i tak wracamy do okolic wyjścia.

Patrząc z boku i po czasie strategia wydaje się banalna i prosta. Co więcej stosunkowo bezpieczna i znacznie ograniczająca ryzyko dla dużych graczy. Rozumiem też, że mniejsi gracze wolą DT i wykonują znacznie więcej open/close co juz wymaga dużego wyczucia tendencji zagrywek funduszy. Tym samym jest to trudny okres - faza - rynku dla aktywnych graczy.

Pozdrawiam i życzę właściwych pozycji Smile
powinieneś byc analem z tym bełkotem, z którego kompletnie nic nie wychodzi
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14.03.2019r.   UFO 14.03.2019r. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 14.03.2019r.
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» UFO 27.03.2019r.
» UFO 28.05.2019r.
» UFO 28.03.2019r.
» UFO 11.06.2019r
» UFO 11.03.2019r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: