Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 06-07.2019r. Weekend

Go down 
+10
Diablo
Frater
neuron
mariner
Odyseusz
REALISTA
kaczor
Reser
zibi
BP
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2019, 16:09

Niezłym trzeba być zjebem, by za aferę brać zamiar wybudowania na własnej działce biurowca, a za normalne uznać np. najgorszą w Europie umowę gazową z ruskimi, gdzie tracimy do dzisiaj miliardy złotych na najwyższych w Europie cenach gazu, mimo iż mamy najbliżej do rusków.
Mariner, biednych ludzi nie przekonamy do naszych poglądów, ale na szczęście myślących Polaków jest w Polsce większość, więc możemy być spokojni o wynik wyborów. Jak komuś nie pasuje PiS, zawsze może spieprzać do Niemiec, im szybciej i na stałe tym lepiej.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44190
Registration date : 03/09/2007

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2019, 16:38

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Z24297022Q,Miroslaw-Baka-na-planie-filmu--Klecha-

Laughing
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44190
Registration date : 03/09/2007

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2019, 16:40

Indiana napisał:
Niezłym trzeba być zjebem, by za aferę brać zamiar wybudowania na własnej działce biurowca, a za normalne uznać np. najgorszą w Europie umowę gazową z ruskimi, gdzie tracimy do dzisiaj miliardy złotych na najwyższych w Europie cenach gazu, mimo iż mamy najbliżej do rusków.
Mariner, biednych ludzi nie przekonamy do naszych poglądów, ale na szczęście myślących Polaków jest w Polsce większość, więc możemy być spokojni o wynik wyborów. Jak komuś nie pasuje PiS, zawsze może spieprzać do Niemiec, im szybciej i na stałe tym lepiej.

piszesz tak dla jaj czy na poważnie ? Laughing  poczytaj o spółce Telegraf etc.  kto chce wiedzieć to wie, kto nie będzie chciał wiedzieć to go nic nie przekona .

Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2019, 17:22

Indiana napisał:
Niezłym trzeba być zjebem, by za aferę brać zamiar wybudowania na własnej działce biurowca, a za normalne uznać np. najgorszą w Europie umowę gazową z ruskimi, gdzie tracimy do dzisiaj miliardy złotych na najwyższych w Europie cenach gazu, mimo iż mamy najbliżej do rusków.
Mariner, biednych ludzi nie przekonamy do naszych poglądów, ale na szczęście myślących Polaków jest w Polsce większość, więc możemy być spokojni o wynik wyborów. Jak komuś nie pasuje PiS, zawsze może spieprzać do Niemiec, im szybciej i na stałe tym lepiej.

Następny tępy, podpowiem ciemniaku, tu niechodzi o działkę, chodzi o repolinizacje jednego z banków, chwytasz?
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2019, 17:24

mariner napisał:
Diablo napisał:
mariner napisał:
ostatnio mało pisałem ale czytałem
obrażano tu PISiorów i wierzących- żaden z obrażonych nie wpadł na pomysł aby coś zgłaszać do prokuratury
jak się obraża PIS i Kościół to jest OK ale jak się krytycznie wypowie o PO to już afera

słuchaj mały człowieczku
skocz mi na kant hooja ze swoimi grożbami

Umiesz czytać, to juz jest coś, szkoda że z matematyka jest u ciebie kiepsko, nie przeszkadzają ci dwie cipki w NBP kasujace 50 kafli miesięcznie, deweloper Kaczyński, zamach na sądy, olewanie konstytucji, na tym morzu wiaterek wywiał ci rozum, choć podejrzewam że nigdy go nie miałeś.
Taki pożyteczny dla polityków idiota.

tak jak ja ciebie nie przekonam tak i ty mnie nie przekonasz
taką opinię jaką o mnie masz to ja mam o tobie

ps przyłączysz się i także pozwiesz mnie do prokuratora
to już może być pozew zbiorowy
śmiało

Do prokuratury ? Źle trafiłeś
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2019, 18:16

Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2019, 18:54

A co jest złego w tym, żeby państwowy bank finansował bardzo dobrze zapowiadający się biznes? Przecież biurowiec w Warszawie pod wynajem to bardzo dobra inwestycja. Jeśli nie będą spłacać, bank go sobie weźmie i sprzeda z zyskiem? A wątpliwy moralnie fakt, że biurowiec na pewno od ręki będzie miał tysiąc chętnych na jedno miejsce biurowe, i w zwiazku z tym mogą zacząć od znacznie wyższych stawek wynajmu już na starcie, ponieważ należy do rządzącej partii, jest sto razy mniejszym złem niż tworzenie durnego, dziurawego prawa przez które przez lata wyje...no Polaków na setki miliardów. Czy ktoś wątpi, że podobny program socjalny w wykonaniu PO doprowadziłby do totalnej katastrofy i Wenezueli już dawno? A rząd PIS nie dość, że jako pierwszy rząd od lat wykonał większość tego co obiecał (PO obiecało 3 x 15% podatków, i co? Nawet jednego z w/w podatków nie obniżyli, a co dopiero żeby 15% wprowadzić), to jeszcze z takim socjalem doprowadza do sytuacji, że w czasach normalnych wzrost PKB wynosi 5% (ile było za prosperity na Zachodzie za czasów PO?), a w czasach walenia się gospodarki Zachodu może nasz wzrost spadnie do 3-4%?
Naprawdę nie kumam, jakim trzeba być biedakiem by takich podstawowych spraw nie kojarzyć. Czy możliwy byłby za PO 5% wzrost, nawet bez grosza wydatków socjalnych? Nigdy w życiu. To kto lepiej rządzi?
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44190
Registration date : 03/09/2007

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2019, 19:25

Indiana napisał:
A co jest złego w tym, żeby państwowy bank finansował bardzo dobrze zapowiadający się biznes? Przecież biurowiec w Warszawie pod wynajem to bardzo dobra inwestycja. Jeśli nie będą spłacać, bank go sobie weźmie i sprzeda z zyskiem? A wątpliwy moralnie fakt, że biurowiec na pewno od ręki będzie miał tysiąc chętnych na jedno miejsce biurowe, i w zwiazku z tym mogą zacząć od znacznie wyższych stawek wynajmu już na starcie, ponieważ należy do rządzącej partii, jest sto razy mniejszym złem niż tworzenie durnego, dziurawego prawa przez które przez lata wyje...no Polaków na setki miliardów. Czy ktoś wątpi, że podobny program socjalny w wykonaniu PO doprowadziłby do totalnej katastrofy i Wenezueli już dawno? A rząd PIS nie dość, że jako pierwszy rząd od lat wykonał większość tego co obiecał (PO obiecało 3 x 15% podatków, i co? Nawet jednego z w/w podatków nie obniżyli, a co dopiero żeby 15% wprowadzić), to jeszcze z takim socjalem doprowadza do sytuacji, że w czasach normalnych wzrost PKB wynosi 5% (ile było za prosperity na Zachodzie za czasów PO?), a w czasach walenia się gospodarki Zachodu może nasz wzrost spadnie do 3-4%?
Naprawdę nie kumam, jakim trzeba być biedakiem by takich podstawowych spraw nie kojarzyć. Czy możliwy byłby za PO 5% wzrost, nawet bez grosza wydatków socjalnych? Nigdy w życiu. To kto lepiej rządzi?

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Kuczynski-Kto-podaza-sciezka-Grecji-7651991.html

Kuczyński: Kto podąża ścieżką Grecji
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2019, 20:09

Jedne i drugie rządy w długiej perspektywie prowadzą do ruiny, tylko że PO doprowadzi do ruiny z niskiego poziomu, bo będzie jak zawsze drenować kraj za granicę bez litości, a upadek metodą PIS potrwa znacznie dłużej, ponieważ drenuje pieniądze przynajmniej do Polaków. To już wolę zbankrutować za kilkanaście lat z wysokiego poziomu jaki funduje nam PIS, niż za kilka lat jak biedak żebrać, co zapewnią rządy PO. I jeszcze posyłać dzieci do szkoły gdzie PO pierd.. podstawowe nauczanie, bo ma ważniejsze cele - studiować zagadnienia LGBT i praktyczna nauka masturbacji lol!
Nie czujecie różnicy, miedzy wydaniem 250 mld w czasie rządów na Polaków, gdzie kasa wróci do budżetu, niż wyje...nie takiej samej kwoty na rachunki w rajach podatkowych? Ten drugi scenariusz przechodzi Rosja,  najbogatszy we wszystkie możliwe surowce i jeszcze największy kraj świata, bida aż piszczy, bo kasa z kraju płynie bardzo szerokim strumieniem na zagraniczne konta, zubażając kraj.

Oczywiście że wolałbym rząd który w jednym dniu wypier... przywileje emerytalne, nauczycielskie, górnicze, mundurowe, sędziowskie, rolnicze i inne, wprowadzi proste podatki typu 3x15%, tylko w praktyce nie ma nawet takiej partii która by to zaproponowała, a gdyby powstała miałaby 0.1% poparcia. Wybieram więc mniejsze zło i głosują na PIS. Bo największe afery jakie robią to podniesienie pensji jakimś asystentkom, za PO i za każdej innej partii będzie to samo, swoi siedzą przy korycie. Czym jest jednak dla budżetu kraju strata 50 tysi x 12 miesięcy, od straty 50 mld rok w rok, i to straty wypływającej za granicę, gdyż żaden normalny oszust podatkowy nie trzyma kasy w kraju, gdzie jest bardzo duża szansa że skarbówka znajdzie.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2019, 21:21

A ja uważam ze ojro mogłoby zastąpić śmatę w rozliczeniach międzynarodowych i wcale nie jest to jakaś waluta "nieistniejąca".
Gdyby trzeba było zmienić główna walutę świata to właśnie bardziej ojro niż yuan moim zdaniem.
Yuan jest bardzo lokalny i nie w pełni wymienialny a € w zasadzie na całym świecie akceptują.
A ciekawe co by Trump zrobił gdyby Salman al Saud nagle stwierdził, że woli jewro od papierqw Fedu tongue Very Happy
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44190
Registration date : 03/09/2007

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2019, 21:34

OpCjOnEr napisał:
A ja uważam ze ojro mogłoby zastąpić śmatę w rozliczeniach międzynarodowych i wcale nie jest to jakaś waluta "nieistniejąca".
Gdyby trzeba było zmienić główna walutę świata to właśnie bardziej ojro niż yuan moim zdaniem.
Yuan jest bardzo lokalny i nie w pełni wymienialny a € w zasadzie na całym świecie akceptują.
A ciekawe co by Trump zrobił gdyby Salman al Saud nagle stwierdził, że woli jewro od papierqw Fedu tongue Very Happy

w sumie jestem "za" . Na pewno przeciętny obywatel strefy euro zyje na dużo wyższym poziomie niz przeciętny afro w USA . Sama dostepnośc opieki zdrowotnej jest o lata świetlne lepsza w UE niz USA. Mozemy dziabać na Brukselę, Tuska, urzedasów, ale jednak Europa jest bogata. USA sa bogatsze banksterka i armia, ale mają w pip biedy u siebie. Infrastruktura jest z lat 70-tych.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2019, 21:36

mam nadzieję że po zakończeniu przekopu Mierzei Wiślanej
rozpocznie się budowa muru na Odrze
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2019, 21:36

Frater napisał:
mariner napisał:
POjeby mają konwencję wyborczą pod przykrywką POjebanej koalicji
Shrek już sobie poszczekał
teraz szczekają inne pieski
niedobrze mi
Już się nachlałeś zjebie czy to od wczoraj? drunken scratch
Wiedz jedno że ja jestem wyborcą KO-PO-PSL i nie pozwolę się obrażać takiemu prymitywnemu chamowi co  nie wie co to jest pluralizm poglądów!
Zgłaszam ten wpis do Admina a jak będzie trzeba to do prokuratury. Ustale adres i złożę pozew albo......
W każdym razie spał spokojnie już nie będziesz! Nie odpuszczę!


teraz to juz Frater przegiąłeś
Ty nie Mariner -cenzura Ci sie marzy ?? zeby czlowiek nie mogl napisac co mysli ???? Mad Mad Mad

to jak juz sie tak rozpedziles to składaj i na mnie pozew

bo potwierdzam to co napisal Mariner
i dla mnie to cale KO-PO-PSL to zbiegowisko "wiosennych " pedałów i złodziei z PO
do ktorych dołączyli inni uzależnieni od koryta

Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44190
Registration date : 03/09/2007

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2019, 21:38

OpCjOnEr napisał:

NUUUUUUUDAAAA Sleep
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2019, 21:38

mariner napisał:
ostatnio mało pisałem ale czytałem
obrażano tu PISiorów i wierzących- żaden z obrażonych nie wpadł na pomysł aby coś zgłaszać do prokuratury
jak się obraża PIS i Kościół to jest OK ale jak się krytycznie wypowie o PO to już afera

słuchaj mały człowieczku
skocz mi na kant hooja ze swoimi grożbami

Very Happy Very Happy

wiadać żeś sie mocno wystraszył i grzecznie przepraszasz lol!
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2019, 21:40

Diablo napisał:
mariner napisał:
ostatnio mało pisałem ale czytałem
obrażano tu PISiorów i wierzących- żaden z obrażonych nie wpadł na pomysł aby coś zgłaszać do prokuratury
jak się obraża PIS i Kościół to jest OK ale jak się krytycznie wypowie o PO to już afera

słuchaj mały człowieczku
skocz mi na kant hooja ze swoimi grożbami

Umiesz czytać, to juz jest coś, szkoda że z matematyka jest u ciebie kiepsko, nie przeszkadzają ci dwie cipki w NBP kasujace 50 kafli miesięcznie, deweloper Kaczyński, zamach na sądy, olewanie konstytucji, na tym morzu wiaterek wywiał ci rozum, choć podejrzewam że nigdy go nie miałeś.
Taki pożyteczny dla polityków idiota.

mnie to wszystko przeszkadza

ale sie z tym godze bo to tylko ulamek tych przekretow i patologii co bylo wczesniej
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2019, 21:43

Osły napisał:
mariner napisał:
ostatnio mało pisałem ale czytałem
obrażano tu PISiorów i wierzących- żaden z obrażonych nie wpadł na pomysł aby coś zgłaszać do prokuratury
jak się obraża PIS i Kościół to jest OK ale jak się krytycznie wypowie o PO to już afera

słuchaj mały człowieczku
skocz mi na kant hooja ze swoimi grożbami

Very Happy Very Happy

wiadać  żeś sie mocno wystraszył  i grzecznie przepraszasz  lol!

eetam
na wszelki wypadek pastę i szczoteczkę do zębów już przygotowałem Very Happy
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2019, 21:44

Piotrek691 napisał:
zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
A kiedy złoża ropy się kończą? Jakoś za 40 lat czy coś takiego?

No to z 2 pokolenia i przestanie to mieć znaczenie.

A zobaczcie, że szaro-zielone papierki, które od czasu zniesienia przez Nixona parytetu złota, teoretycznie straciły jakoś 90% swojej dawnej siły nabywczej, wciąż są bogiem dla całego świata i odniesieniem dla wszelkich porównań, rozliczeń itd.

Yuesey to kraj, który nawet teoretycznie nie może zbankrutować i w zasadzie może się zadłużać w nieskończoność i pomimo dodruq własnej waluty, nie traci ona wartości co jest ewenementem, na który żaden inny kraj na świecie sobie nie może pozwolić. [może w bardzo umiarkowanym zakresie Japonia]

Tak to Rzyt wykombinował. wariat 

A my tu o krachu myślimy dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

myslę że z dodrukiem ten numer jeszcze przechodzi ze względu an to że jeszcze rynek się nim nie przejadł i wciąż go chłonie , ale moment przesycenia pojawi się w pewnym czasie , większość danych jest manipulowana przez co ludzie mają poczucie że nic się nie dzieje , ale i tu przyjdzie otrzeźwienie

Tia...może nasze wnuki to zobaczą, ale nie my. Jak ktoś czyta w inglisz to ciekawy artykuł poniżej.

Jankiel zrobił ze śmaty broń i to całkiem skuteczną dla której nie ma alternatywy i długi czas nie będzie. Połowa
światowego handlu odbywa się w śmacie. Kto podskoczy Jankielowi to zostanie
odcięty od światowego systemu bankowego, a US Army szybko
wprowadzi wolność i demokrację  Twisted Evil

Alternatywa? Rubel to ruski śmieć, którego nikt nie chce. Euro to projekt polityczny, a nie ekonomiczny. Nie ma EU nie ma EUR.
Japonia jest w recesji od 40 lat i nie wiadomo kiedy to się skończy. Najbliższy byłby Czajnik, ale Yuan nie jest nawet
w pełni wymienialny, a poza tym świat się boi "uśmiechniętego" chińczyka.

Śmata ma jeszcze wiele, wiele lat przed sobą.  Twisted Evil

https://economictimes.indiatimes.com/news/international/business/how-the-us-has-made-a-weapon-of-the-dollar/articleshow/65715068.cms

Kto podskoczy Jankielowi to zostanie
odcięty od światowego systemu bankowego, a US Army szybko
wprowadzi wolność i demokrację


Koreańczycy z pólnocy powiedzieli Trumpowi ze nie pozbeda sie atomu
BO USA JESZCZE NIGDY NIE ZAATAKOWAŁY KRAJU DYSPONUJĄCEGO ATOMEM

ciekawe jak geniusz Trump to rozwiaze ?
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2019, 21:48

Indiana napisał:
Niezłym trzeba być zjebem, by za aferę brać zamiar wybudowania na własnej działce biurowca, a za normalne uznać np. najgorszą w Europie umowę gazową z ruskimi, gdzie tracimy do dzisiaj miliardy złotych na najwyższych w Europie cenach gazu, mimo iż mamy najbliżej do rusków.
Mariner, biednych ludzi nie przekonamy do naszych poglądów, ale na szczęście myślących Polaków jest w Polsce większość, więc możemy być spokojni o wynik wyborów. Jak komuś nie pasuje PiS, zawsze może spieprzać do Niemiec, im szybciej i na stałe tym lepiej.

by za aferę brać zamiar wybudowania na własnej działce biurowca,

dla mnie to tez afera
bo aferą jest zeby nie pozwolono budowac budynku komus na wlasnej dzialce za wlasne pieniadze
w zgodzie z polskim prawem TYLKO DLATEGO ZE TEN INWESTOR NIE JEST W ZLODZIEJSKIEJ KLICE RZĄDZĄCEJ MIASTEM Mad Mad
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2019, 21:55

OpCjOnEr napisał:
A ja uważam ze ojro mogłoby zastąpić śmatę w rozliczeniach międzynarodowych i wcale nie jest to jakaś waluta "nieistniejąca".
Gdyby trzeba było zmienić główna walutę świata to właśnie bardziej ojro niż yuan moim zdaniem.
Yuan jest bardzo lokalny i nie w pełni wymienialny a € w zasadzie na całym świecie akceptują.
A ciekawe co by Trump zrobił gdyby Salman al Saud nagle stwierdził, że woli jewro od papierqw Fedu tongue Very Happy

niby euro jest projektem politycznym
ale stoją za tym wiekie i bogate-b. dobre gospodarczo demokracje europy

a ze Grecja bankrutowała to i co ?
to margines
w USA tez Detroit zbankrutowało Smile
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2019, 21:58

mariner napisał:
Osły napisał:
mariner napisał:
ostatnio mało pisałem ale czytałem
obrażano tu PISiorów i wierzących- żaden z obrażonych nie wpadł na pomysł aby coś zgłaszać do prokuratury
jak się obraża PIS i Kościół to jest OK ale jak się krytycznie wypowie o PO to już afera

słuchaj mały człowieczku
skocz mi na kant hooja ze swoimi grożbami

Very Happy Very Happy

wiadać  żeś sie mocno wystraszył  i grzecznie przepraszasz  lol!

eetam
na wszelki wypadek pastę i szczoteczkę do zębów już przygotowałem Very Happy
I dupe też se przygotuj (na wszelki wypadek) dymanko Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2019, 22:21

spadam
ale jeszcze na koniec podziele sie refleksja nad najnowszymi trendami na forum

nie podobają mi sie ostanie ataki na Marinera i proba Jego marginalizacji i w efekcie eliminacji z forum
za to ze mysli inaczej  i ma swoje zdanie
przypomina mi to postępowanie ..............

(wykropkowałem to co wczesniej dalej dobitnie  napisałem
w imię tolerancji, spokoju na forum
i miłości bliźniego )Smile
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2019, 22:26

Osły napisał:
OpCjOnEr napisał:
A ja uważam ze ojro mogłoby zastąpić śmatę w rozliczeniach międzynarodowych i wcale nie jest to jakaś waluta "nieistniejąca".
Gdyby trzeba było zmienić główna walutę świata to właśnie bardziej ojro niż yuan moim zdaniem.
Yuan jest bardzo lokalny i nie w pełni wymienialny a € w zasadzie na całym świecie akceptują.
A ciekawe co by Trump zrobił gdyby Salman al Saud nagle stwierdził, że woli jewro od papierqw Fedu tongue Very Happy

niby euro jest projektem politycznym
ale stoją za tym wiekie i  bogate-b. dobre gospodarczo  demokracje europy

a ze Grecja bankrutowała  to i co ?
to margines
w USA tez Detroit zbankrutowało Smile

Przecież na dobrą sprawę Stany Zjednoczone Ameryki (jak sama nazwa wskazuje) też są projektem sztucznym bo na upartego każdy stan mógłby byc odrębnym państwem - takie wielkie przecież są, mają swoich gubernatorów i pozostałości praw kolonialnych. I na upartego to też jest sztuczna waluta ale różnica jest taka, że ten kraj istnieje i jest wewnętrzenie stabilny od przeszło 200 lat (może pomijając wojnę secesyjną bo chyba innej nie mieli?) a Stany Zjednoczone Europy to projekt mający dopiero 25 lat więc w chooy młody.
Euro jest drugą najbardziej płynną i uniwersalną walutą świata; w zasadzie gdziekolwiek polecisz za granicę to jeden ciul czy weźmiesz usd czy eur i to i to jest wymienialne i rozpoznawalne a z yuanem to będą patrzeć a co to jest? Weź w Polsce yuany wymień. Basketball

Jakby Jankielnia sie teoretycznie rozpadła na odrębne państwa, to by się okazało, że cała potęga sqpiona jest w raptem paru stanach. New York, Illinois, California, Nevada, Massachussets i coś tam jeszcze a jakaś Montana, Idaho czy Wyoming to by były kraje-widma, w których psy dupami szczekają i wuj nocuje. Basketball
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2019, 22:42

Czajniqw jest najwięcej na świecie, mają tez ogromny kraj i pewnie tych yuanów nadrukowane od groma ale problem jest z brakiem globalizacji (czyli lokalnością) zarówno waluty jak i języka.
Teoretycznie językiem chińskim posługuje się najwięcej ludzi na świecie no ale czy naumiejąc się chińskiego dogada się z największą liczbą ludzi na globie?
O żadnej globalności tu nie ma mowy - wsio sqpione w jednym kraju.
Aby podbić świat to trzeba tak jak Jankesy - stawiać McDonaldy nawet w Afryce.
Dlatego bardzo śmiem wątpić by yuan zastąpił kiedykolwiek powszechny światowy odnośnik do dolara  bo polityka pieniężna Chin kompletnie nie ma cech globalizacyjnych poza paroma ościennymi państwami Azji.
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2019, 22:48

Osły napisał:
spadam
ale jeszcze na koniec podziele sie refleksja nad najnowszymi trendami na forum

nie podobają mi sie ostanie ataki na Marinera i proba Jego marginalizacji i w efekcie eliminacji z forum
za to ze mysli inaczej  i ma swoje zdanie
przypomina mi to postępowanie ..............

(wykropkowałem to co wczesniej dalej dobitnie  napisałem
w imię tolerancji, spokoju na forum
i miłości bliźniego )Smile
A podobałoby Ci się gdybyś napisał co myślisz a w odpowiedzi usłyszał: "chui ci w dupe", "yebał cie pies" albo "ty kurwo lewacka"?
Mnie poglądy Marinera nie przeszkadzają tylko to że ubliża nie znając.....
Ja sobie na to nie pozwolę!
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2019, 22:59



zajebista korba cheers cheers 

wszyscy nachlani dobryżart dobryżart

scena też na wypasie

NA PEŁNEJ QRWIE SŁUCHAĆ! cheers
Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5451
Registration date : 20/10/2018

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptyNie 07 Kwi 2019, 00:50

Frater napisał:
Osły napisał:
spadam
ale jeszcze na koniec podziele sie refleksja nad najnowszymi trendami na forum

nie podobają mi sie ostanie ataki na Marinera i proba Jego marginalizacji i w efekcie eliminacji z forum
za to ze mysli inaczej  i ma swoje zdanie
przypomina mi to postępowanie ..............

(wykropkowałem to co wczesniej dalej dobitnie  napisałem
w imię tolerancji, spokoju na forum
i miłości bliźniego )Smile
A podobałoby Ci się gdybyś napisał co myślisz a w odpowiedzi usłyszał:  "chui ci w dupe", "yebał cie pies" albo "ty kurwo lewacka"?
Mnie poglądy Marinera nie przeszkadzają tylko to że ubliża nie znając.....
Ja sobie na to nie pozwolę!

"Poczucie własnej ważności jest naszym wrogiem. To, że czujemy się obrażeni przez uczynki naszych bliźnich, osłabia nas. Poczucie własnej ważności domaga się, byśmy spędzali większość życia obrażeni na kogoś. Nieskazitelność to nic innego jak właśnie wykorzystanie energii. Wojownicy sporządzają sobie strategiczne inwentarze. Spisują wszystko, co robią, a potem decydują, które z tych rzeczy można zmienić, by zmniejszyć ilość zużywanej energii. Inwentarz zawiera tylko wzorce zachowania, które nie są konieczne do naszego przetrwania i dobrego samopoczucia (poczucie własnej ważności jest jedną z pozycji na liście inwentarza)."

Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptyNie 07 Kwi 2019, 09:47

no cóż
święty nie jestem- każdy popełnia błędy
ale widzę że są osoby które nie potrafią żyć bez obszczekania kogoś
miał delikwent na celowniku Indianę - i pewnie nadal ma
ale mu za mało więc przyjebał się do mnie
zauważyłem że są userzy którzy obszczekują innych userów nawet wtedy jak ich przez jakiś czas nie ma forum
przykre to ale ja potrafię już z tym żyć- zestarzałem się i już nie reaguję emocjonalnie na wpisy innych
chyba kryzys wieku średniego mam za sobą a niektórzy dopiero tego doświadczają
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptyNie 07 Kwi 2019, 10:03

mariner napisał:
no cóż
święty nie jestem- każdy popełnia błędy
ale widzę że są osoby które nie potrafią żyć bez obszczekania kogoś
miał delikwent na celowniku Indianę - i pewnie nadal ma
ale mu za mało więc przyjebał się do mnie
zauważyłem że są userzy którzy obszczekują innych userów nawet wtedy jak ich przez jakiś czas nie ma forum
przykre to ale ja potrafię już z tym żyć- zestarzałem się i już nie reaguję emocjonalnie na wpisy innych
chyba kryzys wieku średniego mam za sobą a niektórzy dopiero tego doświadczają

strach sie bać gdybyś zaczął reagować emocjonalnie Shocked

no i popatrz ...
są ludzie ktorzy nawet do takich spokojnych ,wyważonych , flegmatycznych  reakcji potrafia sie przyjebac Evil or Very Mad

To nie ludzie, to wilki .... lol!
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 EmptyNie 07 Kwi 2019, 10:21

Czołem misiaczki! POwitać załogę cheers 

Przytulacie coś?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06-07.2019r. Weekend   UFO 06-07.2019r. Weekend - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 06-07.2019r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» UFO 16-17.03.2019r. Weekend
» UFO 21-22 12 2019r. Weekend
» UFO 23-24.03.2019r. Weekend
» UFO 13-14.04.2019r. Weekend
» UFO 06-07.07.2019r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: