Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 13-14.04.2019r. Weekend

Go down 
+10
Valdi
betonowe_buty
mariner
Diablo
zibi
Zygmunt de Bill
thorgall
REALISTA
Reser
BP
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 13 Kwi 2019, 19:04

Te koszulki KOŃSTYTUCJA to jak czarne macice i ich parasolki dobryżart dobryżart 

Ogólnie to polewam sobie z większości tych protestów, obejrzyj:

Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 13 Kwi 2019, 19:05

OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Cytat :
W okresie rządów Edwarda Gierka Polska zaciągnęła wielomilionowe pożyczki na realizację wielu potężnych inwestycji. Zakupiono również licencje produkcyjne dla przemysłu. Wybudowano m.in. Hutę Katowice, Rafinerię Nafty Gdańsk, Port Północny w Gdańsku, Fabrykę Samochodów Małolitrażowych z oddziałem w Sosnowcu, a także Elektrownię Bełchatów i kopalnię Bogdanka. Zaczęto też produkować na licencji papierosy Marlboro oraz Coca-Colę i Pepsi-Colę. Otwarto też częściowo granicę, dając tysiącom Polaków możliwość wyjazdu na Zachód.

No ten to szalał ale przynajmniej szło to w inwestycje gospodarcze a nie na konsumpcję bieżącą jak obecnie.

u nas za dużo durni jest, a za mało ludzi wykształconych. Dlatego uważam ze do polityki powinni iść tylko bogaci, a nie gołodupce co chcą się dorobić na polityce, (dotyczy to wszystkich opcji politycznych)
Czy Szydło zna język niemiecki czy Angielski? czy Ziobro zna angielski, który był w PE? no ja pier**le, jak ja szedłbym do pracy to ode mnie się wymaga co najmniej dwóch języków, a taka tępa dzida Szydło ani be ani me, za to idzie dziarskim krokiem do PE. Wstyd żyć w tak debilnym kraju, gdzie ludzie zamiast rozumem głosować, to wybierają głupich i tępych.

No niestety.
Albo myśliwy stający na krześle w Japonii ze swoją First Lady przypominającą babę z mięsnego zza lady.
Ojciec Dyrektor pełni tu ważną rolę - taki cichy lobbysta, u którego sie qpuje parę milionów głosów. Teraz wyobraź sobie jakby PiSdzielce nie dali mu tych 20 baniek to by zaczął pieprzyć źle w swoim radiu i by babcie w beretach inaczej głosowały.

Ogólnie to zauważ, że Polską nigdy nie rządziła jakaś elita intelektualna. Kraj robotniczo-chłopski jakby nie patrzeć.
Elektryk z Gdańska, alkoholik z Koszalina, myśliwy "ciepłe kluchy", Bolek i Lolek.... no Jarek niby po studiach prawniczych ale trochę mu dekiel zryło.

Natomiast nie wiem czy zamożność kandydata do rządzenia byłaby wyznacznikiem bo można się dorobić na złodziejstwie i będąc u władzy apetyt wzrośnie....

niema idealnego systemu, jednakże ludzie bogaci, zwykle nie kierują się checia dorobienia się jak to robi biedota.

dzis słuchałem Kaczyńskiego i Morawieckiego, który gada że euro jest bee, noż k**wa mać a czy te dwa pedały słysząły coś o ryzyku walutowym, jakie ponoszą eksporterzy i importerzy?, wiem czemu im euro przeszkadza, bo by się okazało że w porównaniu do zachodu, poziom zarobków to przepaść, to Czesi nas już dawno wyprzedzili w zarobkach, przypadek? no nie sądzę cytując świra Macierewicza.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 13 Kwi 2019, 19:09

Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Cytat :
W okresie rządów Edwarda Gierka Polska zaciągnęła wielomilionowe pożyczki na realizację wielu potężnych inwestycji. Zakupiono również licencje produkcyjne dla przemysłu. Wybudowano m.in. Hutę Katowice, Rafinerię Nafty Gdańsk, Port Północny w Gdańsku, Fabrykę Samochodów Małolitrażowych z oddziałem w Sosnowcu, a także Elektrownię Bełchatów i kopalnię Bogdanka. Zaczęto też produkować na licencji papierosy Marlboro oraz Coca-Colę i Pepsi-Colę. Otwarto też częściowo granicę, dając tysiącom Polaków możliwość wyjazdu na Zachód.

No ten to szalał ale przynajmniej szło to w inwestycje gospodarcze a nie na konsumpcję bieżącą jak obecnie.

u nas za dużo durni jest, a za mało ludzi wykształconych. Dlatego uważam ze do polityki powinni iść tylko bogaci, a nie gołodupce co chcą się dorobić na polityce, (dotyczy to wszystkich opcji politycznych)
Czy Szydło zna język niemiecki czy Angielski? czy Ziobro zna angielski, który był w PE? no ja pier**le, jak ja szedłbym do pracy to ode mnie się wymaga co najmniej dwóch języków, a taka tępa dzida Szydło ani be ani me, za to idzie dziarskim krokiem do PE. Wstyd żyć w tak debilnym kraju, gdzie ludzie zamiast rozumem głosować, to wybierają głupich i tępych.

No niestety.
Albo myśliwy stający na krześle w Japonii ze swoją First Lady przypominającą babę z mięsnego zza lady.
Ojciec Dyrektor pełni tu ważną rolę - taki cichy lobbysta, u którego sie qpuje parę milionów głosów. Teraz wyobraź sobie jakby PiSdzielce nie dali mu tych 20 baniek to by zaczął pieprzyć źle w swoim radiu i by babcie w beretach inaczej głosowały.

Ogólnie to zauważ, że Polską nigdy nie rządziła jakaś elita intelektualna. Kraj robotniczo-chłopski jakby nie patrzeć.
Elektryk z Gdańska, alkoholik z Koszalina, myśliwy "ciepłe kluchy", Bolek i Lolek.... no Jarek niby po studiach prawniczych ale trochę mu dekiel zryło.

Natomiast nie wiem czy zamożność kandydata do rządzenia byłaby wyznacznikiem bo można się dorobić na złodziejstwie i będąc u władzy apetyt wzrośnie....

niema idealnego systemu, jednakże ludzie bogaci, zwykle nie kierują się checia dorobienia się jak to robi  biedota.

dzis słuchałem Kaczyńskiego i Morawieckiego, który gada że euro jest bee, noż k**wa mać a czy te dwa pedały słysząły coś o ryzyku walutowym, jakie ponoszą eksporterzy i importerzy?, wiem czemu im euro przeszkadza, bo by się okazało że w porównaniu do zachodu, poziom zarobków to przepaść, to Czesi nas już dawno wyprzedzili w zarobkach, przypadek? no nie sądzę cytując świra Macierewicza.

A Trump? Był bogaty już jako kandydat i mam wrażenie, że ciągle mu mało. Shocked 
Na chooy mu ta wojenka z Xi? Czemu mu tak zależy na wiecznej hossie?
Skoro ma tyle siana to powinien mieć totalnie wyjebane na takie sprawy i zając się tym aby własnym obywatelom jak najbardziej polepszyć byt a tymczasem w Jankielni współczynnik Giniego rośnie bo klasa średnia zanika tak jak i w Europie.
Wydaje mi się, że Obama był lepszym prezydentem.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 13 Kwi 2019, 19:16

Myślę, że w obecnej sytuacji przejście Polski z PLN na € miałoby sens.
Wtedy Głapcio z Pixie i Dixie na bezrobocie by poszli albo czyścić biura u Draghiego Basketball 
Z jednej strony całkowicie byśmy uzależnili się od łaski ECB ale z drugiej patrząc na potencjalne dalekosiężne sqtki tej pojebanej polityki u nas, to € zapewniłoby nam stabilność bo jak się budżet zacznie srać przez to rozdawnictwo, to może dojść do dewaluacji złotówki za ileś lat i wtedy będziemy w czarnej dupie. Po przejściu na € problem znikłby.
Parę lat temu temat był na tapecie ale wtedy nie spełnialiśmy wymogów ERM-II a teraz to nawet nie wiem.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 13 Kwi 2019, 19:20

OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Cytat :
W okresie rządów Edwarda Gierka Polska zaciągnęła wielomilionowe pożyczki na realizację wielu potężnych inwestycji. Zakupiono również licencje produkcyjne dla przemysłu. Wybudowano m.in. Hutę Katowice, Rafinerię Nafty Gdańsk, Port Północny w Gdańsku, Fabrykę Samochodów Małolitrażowych z oddziałem w Sosnowcu, a także Elektrownię Bełchatów i kopalnię Bogdanka. Zaczęto też produkować na licencji papierosy Marlboro oraz Coca-Colę i Pepsi-Colę. Otwarto też częściowo granicę, dając tysiącom Polaków możliwość wyjazdu na Zachód.

No ten to szalał ale przynajmniej szło to w inwestycje gospodarcze a nie na konsumpcję bieżącą jak obecnie.

u nas za dużo durni jest, a za mało ludzi wykształconych. Dlatego uważam ze do polityki powinni iść tylko bogaci, a nie gołodupce co chcą się dorobić na polityce, (dotyczy to wszystkich opcji politycznych)
Czy Szydło zna język niemiecki czy Angielski? czy Ziobro zna angielski, który był w PE? no ja pier**le, jak ja szedłbym do pracy to ode mnie się wymaga co najmniej dwóch języków, a taka tępa dzida Szydło ani be ani me, za to idzie dziarskim krokiem do PE. Wstyd żyć w tak debilnym kraju, gdzie ludzie zamiast rozumem głosować, to wybierają głupich i tępych.

No niestety.
Albo myśliwy stający na krześle w Japonii ze swoją First Lady przypominającą babę z mięsnego zza lady.
Ojciec Dyrektor pełni tu ważną rolę - taki cichy lobbysta, u którego sie qpuje parę milionów głosów. Teraz wyobraź sobie jakby PiSdzielce nie dali mu tych 20 baniek to by zaczął pieprzyć źle w swoim radiu i by babcie w beretach inaczej głosowały.

Ogólnie to zauważ, że Polską nigdy nie rządziła jakaś elita intelektualna. Kraj robotniczo-chłopski jakby nie patrzeć.
Elektryk z Gdańska, alkoholik z Koszalina, myśliwy "ciepłe kluchy", Bolek i Lolek.... no Jarek niby po studiach prawniczych ale trochę mu dekiel zryło.

Natomiast nie wiem czy zamożność kandydata do rządzenia byłaby wyznacznikiem bo można się dorobić na złodziejstwie i będąc u władzy apetyt wzrośnie....

niema idealnego systemu, jednakże ludzie bogaci, zwykle nie kierują się checia dorobienia się jak to robi  biedota.

dzis słuchałem Kaczyńskiego i Morawieckiego, który gada że euro jest bee, noż k**wa mać a czy te dwa pedały słysząły coś o ryzyku walutowym, jakie ponoszą eksporterzy i importerzy?, wiem czemu im euro przeszkadza, bo by się okazało że w porównaniu do zachodu, poziom zarobków to przepaść, to Czesi nas już dawno wyprzedzili w zarobkach, przypadek? no nie sądzę cytując świra Macierewicza.

A Trump? Był bogaty już jako kandydat i mam wrażenie, że ciągle mu mało. Shocked 
Na chooy mu ta wojenka z Xi? Czemu mu tak zależy na wiecznej hossie?
Skoro ma tyle siana to powinien mieć totalnie wyjebane na takie sprawy i zając się tym aby własnym obywatelom jak najbardziej polepszyć byt a tymczasem w Jankielni współczynnik Giniego rośnie bo klasa średnia zanika tak jak i w Europie.
Wydaje mi się, że Obama był lepszym prezydentem.

trumpek jest skrajnym przykładem i to jego bogactwo też jest mocno dyskusyjne.
Dla mnie Stany to zły przykład bo to ogromny kraj, ale juz taka Szwajcaria, Belgia, Luxemburg, z racji swojej wielkości to kraje mądrze zarządzane.
Tam taki Kaczyński nie miałby żadnych szans na władzę
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 13 Kwi 2019, 19:22

OpCjOnEr napisał:
Myślę, że w obecnej sytuacji przejście Polski z PLN na € miałoby sens.
Wtedy Głapcio z Pixie i Dixie na bezrobocie by poszli albo czyścić biura u Draghiego Basketball 
Z jednej strony całkowicie byśmy uzależnili się od łaski ECB ale z drugiej patrząc na potencjalne dalekosiężne sqtki tej pojebanej polityki u nas, to € zapewniłoby nam stabilność bo jak się budżet zacznie srać przez to rozdawnictwo, to może dojść do dewaluacji złotówki za ileś lat i wtedy będziemy w czarnej dupie. Po przejściu na € problem znikłby.
Parę lat temu temat był na tapecie ale wtedy nie spełnialiśmy wymogów ERM-II a teraz to nawet nie wiem.

ty to wiesz, ja to wiem, Kaczyński woli nie, bo to oznacza ograniczenie jego polityki, a dla statystycznego Polaka Euro oznacza jedno, wzrost cen w sklepach.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 13 Kwi 2019, 19:25

Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Myślę, że w obecnej sytuacji przejście Polski z PLN na € miałoby sens.
Wtedy Głapcio z Pixie i Dixie na bezrobocie by poszli albo czyścić biura u Draghiego Basketball 
Z jednej strony całkowicie byśmy uzależnili się od łaski ECB ale z drugiej patrząc na potencjalne dalekosiężne sqtki tej pojebanej polityki u nas, to € zapewniłoby nam stabilność bo jak się budżet zacznie srać przez to rozdawnictwo, to może dojść do dewaluacji złotówki za ileś lat i wtedy będziemy w czarnej dupie. Po przejściu na € problem znikłby.
Parę lat temu temat był na tapecie ale wtedy nie spełnialiśmy wymogów ERM-II a teraz to nawet nie wiem.

ty to wiesz, ja to wiem, Kaczyński woli nie, bo to oznacza ograniczenie jego polityki, a dla statystycznego Polaka Euro oznacza jedno, wzrost cen w sklepach.

To ostatnie to jest raczej mit. Nie sądzę by nagle zrobiło sie drożej tylko z powodu zmiany waluty.
I tak ceny żarcia mamy z grubsza te same co w Niemcowni. Po prostu by się trzeba było do innych kwot poprzyzwyczajać.
Tylko wtedy jak by nasze wypłaty wyglądały na tle EU? Laughing   Jak zasiłek w Grecji dobryżart
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 13 Kwi 2019, 19:28

OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Myślę, że w obecnej sytuacji przejście Polski z PLN na € miałoby sens.
Wtedy Głapcio z Pixie i Dixie na bezrobocie by poszli albo czyścić biura u Draghiego Basketball 
Z jednej strony całkowicie byśmy uzależnili się od łaski ECB ale z drugiej patrząc na potencjalne dalekosiężne sqtki tej pojebanej polityki u nas, to € zapewniłoby nam stabilność bo jak się budżet zacznie srać przez to rozdawnictwo, to może dojść do dewaluacji złotówki za ileś lat i wtedy będziemy w czarnej dupie. Po przejściu na € problem znikłby.
Parę lat temu temat był na tapecie ale wtedy nie spełnialiśmy wymogów ERM-II a teraz to nawet nie wiem.

ty to wiesz, ja to wiem, Kaczyński woli nie, bo to oznacza ograniczenie jego polityki, a dla statystycznego Polaka Euro oznacza jedno, wzrost cen w sklepach.

To ostatnie to jest raczej mit. Nie sądzę by nagle zrobiło sie drożej tylko z powodu zmiany waluty.
I tak ceny żarcia mamy z grubsza te same co w Niemcowni. Po prostu by się trzeba było do innych kwot poprzyzwyczajać.
Tylko wtedy jak by nasze wypłaty wyglądały na tle EU? Laughing   Jak zasiłek w Grecji dobryżart

i o tym dobrze wie pokurcz z krzywym ryjem Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 13 Kwi 2019, 20:02

Piotrek691:

Chris Liebing też niezłą korbę robi, posłuchaj np. od 26:50

Laughing lol! 

a tu w Niemcowie:

dobrze dopierdala
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 13 Kwi 2019, 20:08

Fajny klimat:




Od 9. minety zajebiste nagranie.

Fajne efekty np te drzewa podświetlone na fioletowo. Qlturalna impreza, nikt sie nie tłucze i ładna pani w dj-ce. Laughing 


Qrde, ja juś w wieq 11 lat polubiłem techno. Dobra techniawka nie jest zła.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 13 Kwi 2019, 20:44

To zajebiste




od 22. minety klimacik jak z Love Parade Cool
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 13 Kwi 2019, 21:58

Alkoholicy jebani  dobryżart dobryżart dobryżart



widły w gnoju hahahaaaa dobryżart
Powrót do góry Go down
Valdi




Liczba postów : 484
Registration date : 03/10/2007

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 13 Kwi 2019, 22:27

Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Cytat :
W okresie rządów Edwarda Gierka Polska zaciągnęła wielomilionowe pożyczki na realizację wielu potężnych inwestycji. Zakupiono również licencje produkcyjne dla przemysłu. Wybudowano m.in. Hutę Katowice, Rafinerię Nafty Gdańsk, Port Północny w Gdańsku, Fabrykę Samochodów Małolitrażowych z oddziałem w Sosnowcu, a także Elektrownię Bełchatów i kopalnię Bogdanka. Zaczęto też produkować na licencji papierosy Marlboro oraz Coca-Colę i Pepsi-Colę. Otwarto też częściowo granicę, dając tysiącom Polaków możliwość wyjazdu na Zachód.

No ten to szalał ale przynajmniej szło to w inwestycje gospodarcze a nie na konsumpcję bieżącą jak obecnie.

u nas za dużo durni jest, a za mało ludzi wykształconych. Dlatego uważam ze do polityki powinni iść tylko bogaci, a nie gołodupce co chcą się dorobić na polityce, (dotyczy to wszystkich opcji politycznych)
Czy Szydło zna język niemiecki czy Angielski? czy Ziobro zna angielski, który był w PE? no ja pier**le, jak ja szedłbym do pracy to ode mnie się wymaga co najmniej dwóch języków, a taka tępa dzida Szydło ani be ani me, za to idzie dziarskim krokiem do PE. Wstyd żyć w tak debilnym kraju, gdzie ludzie zamiast rozumem głosować, to wybierają głupich i tępych.

https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/amerykanie-szkolili-szydo-tylko-w-super-expressie-aa-HcfG-HaCV-bCUo.html
Powrót do góry Go down
Valdi




Liczba postów : 484
Registration date : 03/10/2007

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 13 Kwi 2019, 22:33

Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
zibi napisał:
https://tvn24bis.pl/tech,80/polski-odrzutowiec-flaris-lar1-po-udanych-testach-w-zielonej-gorze,926999.html


Ach ta nie dobra Unia, sfinansowala ten samolot, nie dobra Unia, nie dobra

a najgorsza szuja to JKM, plul na "eurokołchoz" dopóki się tam nie dostał... gdy przytula ciężkie euraszki to Unia stała się piękna Twisted Evil  jak ja takich qrew dwulicowych nienawidzę niedobrze mi
on "wolnościowiec" taki jak moje gówno w sraczu

nielepszy alkoholik z Koszalina dawny komunista, działacz PZPR a zrobił sobie niebieskie oczy, dobrą reklamę i tak się sprzedał, że go na dwie kadencje prezydentem wybrali jełopy
ja pier**lę albino

JKM to taki cwaniaczek, niby jest za wolnością i liberalizmem, ale jak się go przycisnie, to chooy wie za czym on jest, to jak Kukiz, niby antysystemowiec, ale kiedy przychodzi co do czego,  to jak ostatnia cipa glosuje jak mu pokurcz Kaczyński każe.


W tej chwili jedyny w miare ogarniety to Petru, no jprdl
\

https://nczas.com/2019/04/13/konfederacja-korwin-braun-liroy-narodowcy-rosnie-w-sile-sondaze-z-kwietnia-pokazuja-wzrost-poparcia/


Powrót do góry Go down
Valdi




Liczba postów : 484
Registration date : 03/10/2007

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptySob 13 Kwi 2019, 22:44

Jak Was tak czytam, to nie mogę się nadziwić, że po tylu latach siedzenia przed kompem tak mało wiecie o tym co się na świecie dzieje. Ja straciłem sporo kasy, ale zyskałem zajebiście dużo wiedzy- bo przecież nie można gapić się w wykresy przez 60 minut na godzinę. Niedługo wprowadzą cenzurę i już nigdy się nie dowiecie. Ja za młodu słuchałem Radia Wolna Europa, która była zakłócana, że praktycznie nic nie było słychać. Teraz jest wszystko podane na tacy, trzeba tylko poświęcić trochę czasu i użyć szarych komórek. No i oczywiście odsiać ziarno od plew.
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptyNie 14 Kwi 2019, 00:08

Witam ufoków alien

Długo mnie tu nie było. Powody pozostawię na boku ale byłem poza rynkiem - zrobiłem tylko 2 transakcje w tym roku (obie w plecy). Mimo wszystko cieszę się bo przez ostatnie pół roku gracze trendowi (do których się zaliczam) mogli tylko tracić.

Tym niemniej czas kiszenia w boczniku chyba powoli kończy - i to nie tylko u nas ale też na głównej parze

Widzę że dziś się też thorgall zameldował Laughing

Opcjo - JKM już dawno nie jest europosłem - zrezygnował w styczniu 2018
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptyNie 14 Kwi 2019, 00:12

Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptyNie 14 Kwi 2019, 06:28

Valdi napisał:
Jak Was tak czytam, to nie mogę się nadziwić, że po tylu latach siedzenia przed kompem tak mało wiecie o tym co się na świecie dzieje. Ja straciłem sporo kasy, ale zyskałem zajebiście dużo wiedzy- bo przecież nie można gapić się w wykresy przez 60 minut na godzinę. Niedługo wprowadzą cenzurę i już nigdy się nie dowiecie. Ja za młodu słuchałem Radia Wolna Europa, która była zakłócana, że praktycznie nic nie było słychać. Teraz jest wszystko podane na tacy, trzeba tylko poświęcić trochę czasu i użyć szarych komórek. No i oczywiście odsiać ziarno od plew.


Ty za to masz tajemna wiedze i wiesz najlepiej, litości

Ps przed kompem nie, miedzy spotkaniami z klientami patrze na ekran tableta, z którego zresztą ci teraz odpisuje,
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptyNie 14 Kwi 2019, 06:30

Valdi napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
zibi napisał:
https://tvn24bis.pl/tech,80/polski-odrzutowiec-flaris-lar1-po-udanych-testach-w-zielonej-gorze,926999.html


Ach ta nie dobra Unia, sfinansowala ten samolot, nie dobra Unia, nie dobra

a najgorsza szuja to JKM, plul na "eurokołchoz" dopóki się tam nie dostał... gdy przytula ciężkie euraszki to Unia stała się piękna Twisted Evil  jak ja takich qrew dwulicowych nienawidzę niedobrze mi
on "wolnościowiec" taki jak moje gówno w sraczu

nielepszy alkoholik z Koszalina dawny komunista, działacz PZPR a zrobił sobie niebieskie oczy, dobrą reklamę i tak się sprzedał, że go na dwie kadencje prezydentem wybrali jełopy
ja pier**lę albino

JKM to taki cwaniaczek, niby jest za wolnością i liberalizmem, ale jak się go przycisnie, to chooy wie za czym on jest, to jak Kukiz, niby antysystemowiec, ale kiedy przychodzi co do czego,  to jak ostatnia cipa glosuje jak mu pokurcz Kaczyński każe.


W tej chwili jedyny w miare ogarniety to Petru, no jprdl
\

https://nczas.com/2019/04/13/konfederacja-korwin-braun-liroy-narodowcy-rosnie-w-sile-sondaze-z-kwietnia-pokazuja-wzrost-poparcia/


https://fakty.interia.pl/raporty/raport-ue-przed-wyborami-europejskimi/artykuly/news-najnowsze-sondaze-pis-na-czele-stawki,nId,2935704

Gdzies tam na dnie znajdziesz tego zjeba JKM
Marzenie kaczysty sie ziscilo, licza sie tylko dwie partie
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44190
Registration date : 03/09/2007

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptyNie 14 Kwi 2019, 07:00

https://m.bankier.pl/wiadomosc/Kuczynski-Brexit-sezon-drugi-7653227.html

od około 14 minety o spolitycyzowaniu WIG 20 , to dlaczego nasze blucipy sie gorzej zachowuja np. od wklejanych tu Czech.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptyNie 14 Kwi 2019, 08:30

hahaha
spadłem z krzesła
Petru osiągnie 4%- chyba 0,04%
ale jaja geek
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptyNie 14 Kwi 2019, 08:36

jestem ciekaw ilu jest debili w Polsce tzn ile głosów uzyska moja "ulubienica" Róża
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptyNie 14 Kwi 2019, 09:04

temat - brexit i mit referendum

przykład Irlandii pokazuje że będzie tyle referendum aż wynik tegoż będzie z oczekiwaniami tzw elyt
a potem już nie będzie żadnego referendum
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptyNie 14 Kwi 2019, 09:49

mariner napisał:
hahaha
spadłem z krzesła
Petru osiągnie 4%- chyba 0,04%
ale jaja geek

ciekawe że w Wenezueli Chavez też miał duże poparcie i czym to się skończyło? wy komuniści, wam się wydaje że pieniądze z nieba spadają, prawicowcy za dyche, a tak naprawde jesteście zwykłymi komuchami.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptyNie 14 Kwi 2019, 10:13

Diablo napisał:
mariner napisał:
hahaha
spadłem z krzesła
Petru osiągnie 4%- chyba 0,04%
ale jaja geek

ciekawe że w Wenezueli Chavez też miał duże poparcie i czym to się skończyło? wy komuniści, wam się wydaje że pieniądze z nieba spadają, prawicowcy za dyche, a tak naprawde jesteście zwykłymi komuchami.

życzę powodzenia
Petru od 6ciu króli i od Rubikonia
Spinelli- mentor EU
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptyNie 14 Kwi 2019, 10:18

Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
zibi napisał:
https://tvn24bis.pl/tech,80/polski-odrzutowiec-flaris-lar1-po-udanych-testach-w-zielonej-gorze,926999.html


Ach ta nie dobra Unia, sfinansowala ten samolot, nie dobra Unia, nie dobra

a najgorsza szuja to JKM, plul na "eurokołchoz" dopóki się tam nie dostał... gdy przytula ciężkie euraszki to Unia stała się piękna Twisted Evil  jak ja takich qrew dwulicowych nienawidzę niedobrze mi
on "wolnościowiec" taki jak moje gówno w sraczu

nielepszy alkoholik z Koszalina dawny komunista, działacz PZPR a zrobił sobie niebieskie oczy, dobrą reklamę i tak się sprzedał, że go na dwie kadencje prezydentem wybrali jełopy
ja pier**lę albino

JKM to taki cwaniaczek, niby jest za wolnością i liberalizmem, ale jak się go przycisnie, to chooy wie za czym on jest, to jak Kukiz, niby antysystemowiec, ale kiedy przychodzi co do czego,  to jak ostatnia cipa glosuje jak mu pokurcz Kaczyński każe.

W tej chwili jedyny w miare ogarniety to Petru, no jprdl

Ryszard Petru-ŚWIĘTO SZEŚCIU KRÓLI, OGARNIĘTY   Evil or Very Mad  Shocked  Mad  lol!  Rolling Eyes

no to ja tez  jprdl

do tego jak byl najbardziej potrzebny partii to  polecial sobie na Maderze  popierdolić -
Petru ogarnięty i odpowiedzialny
najlepszy żart ostatnich czasów

a Kukiz glosuje jak mu Kaczyński każe ???

Diablo w swoim "obiektywizmie  " ustanowiłeś kolejny szczyt ..... Mad Mad


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Nie 14 Kwi 2019, 10:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptyNie 14 Kwi 2019, 10:22

mariner napisał:
hahaha
spadłem z krzesła
Petru osiągnie 4%- chyba 0,04%
ale jaja geek

0,004 %

tzn On i Scheuring-Wielgus zaglosuje Very Happy
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptyNie 14 Kwi 2019, 10:30


Bo wszystkie Ryśki to fajne chłopaki !

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 586b95c103bd5_p
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptyNie 14 Kwi 2019, 10:32

Diablo napisał:


JKM to taki cwaniaczek, niby jest za wolnością i liberalizmem, ale jak się go przycisnie, to chooy wie za czym on jest, to jak Kukiz, niby antysystemowiec, ale kiedy przychodzi co do czego,  to jak ostatnia cipa glosuje jak mu pokurcz Kaczyński każe.

W tej chwili jedyny w miare ogarniety to Petru, no jprdl


https://gazetalubuska.pl/to-byla-niezrecznosc-ryszard-petru-na-maderze-memy/ga/11650432/zd/22120280
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 EmptyNie 14 Kwi 2019, 10:34

Diablo , mam dla Ciebie kolejnego ogarniętego

UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 586b95e11c4ea_p
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 13-14.04.2019r. Weekend   UFO 13-14.04.2019r. Weekend - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 13-14.04.2019r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» UFO 23-24.03.2019r. Weekend
» UFO 06-07.07.2019r. Weekend
» UFO 09-10.03.2019r. Weekend
» UFO 30-31.03.2019r. Weekend
» UFO 16-17.03.2019r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: