Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 System hybrydowy-amatorski.

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Valdi




Liczba postów : 484
Registration date : 03/10/2007

System hybrydowy-amatorski. Empty
PisanieTemat: System hybrydowy-amatorski.   System hybrydowy-amatorski. EmptyNie 02 Cze 2019, 11:34

Wyniki systemu po 3 miesiącach od startu.

System hybrydowy-amatorski. Mar_ma10


Ostatnio zmieniony przez Valdi dnia Nie 02 Cze 2019, 20:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Valdi




Liczba postów : 484
Registration date : 03/10/2007

System hybrydowy-amatorski. Empty
PisanieTemat: Re: System hybrydowy-amatorski.   System hybrydowy-amatorski. EmptyNie 02 Cze 2019, 11:36

Wynik systemu w trzecim miesiącu- maj2019r.

System hybrydowy-amatorski. 7-30ma11
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

System hybrydowy-amatorski. Empty
PisanieTemat: Re: System hybrydowy-amatorski.   System hybrydowy-amatorski. EmptyNie 02 Cze 2019, 18:30

Valdi napisał:
Wynik systemu w trzecim miesiącu- maj2019r.

System hybrydowy-amatorski. 7-30ma11

No nieźle, wynik imponujący
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

System hybrydowy-amatorski. Empty
PisanieTemat: Re: System hybrydowy-amatorski.   System hybrydowy-amatorski. EmptySob 08 Cze 2019, 17:49

Valdi. A na czym technicznie patrząc ten system bazuje.? Bo chyba nie na Hybrydowości i Amatorszczyźnie. Smile
Transakcji sporo.
Powrót do góry Go down
Valdi




Liczba postów : 484
Registration date : 03/10/2007

System hybrydowy-amatorski. Empty
PisanieTemat: Re: System hybrydowy-amatorski.   System hybrydowy-amatorski. EmptySob 15 Cze 2019, 13:54

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
Valdi. A na czym technicznie patrząc ten system bazuje.? Bo chyba nie na Hybrydowości i Amatorszczyźnie. Smile
Transakcji sporo.
System bazuje na doświadczeniu. Jest absolutnie amatorski. Nazwałem go hybrydowym, ponieważ do zawierania transakcji biorę pod uwagę zarówno AT jak i AF. Do tego intuicja i przeczucie.
Do tego jeszcze staram się grać zgodnie z trendem średnioterminowym, nie gardząc zagraniami w kierunku przeciwnym- oczywiście na krótki czas. W konsekwencji mam transakcje na kilka minut, kilka godzin i kilka dni. Muszę tak robić, bo nie jestem jasnowidzem i mogę tylko zgadywać. Czyli jest to połączenie strategi średnioterminowej z krótkoterminową, a nawet chwilami jest to skalpowanie- stąd duża ilość transakcji. Nazwałbym to dywersyfikacją nie tyle instrumentów co metod.
Systemy profesjonalne- brzmi poważnie, ale co to znaczy?
Na rynkach walczą rekiny, a ja staram się zgadnąć który z nich w danym momencie może mieć przewagę. Oglądam wykresy na różnych interwałach i staram się przewidzieć dalszy kształt wykresu. Ponieważ trudno jest zgadnąć to często są błędne decyzje. Przekonałem się, że szybko wychodząc ze stratnej pozycji mam świeże spojrzenie na rynek, nie skażone własną pozycją i to pomaga w szybkim powrocie na rynek.
Ten system świetnie działał przez miesiąc dopóki nie złamałem zasady uciekania ze stratnej pozycji. Chciałem nie popsuć estetyki wykresu kapitału i zamiast zamknąć pozycje zacząłem uśredniać straty. Ruch w przeciwna stronę okazał się maga duży i długi co uwięziło mnie jak w dybach. Na koniec miesiąca zamieszczę następne wykresy mojego kapitału.


Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38815
Registration date : 25/10/2010

System hybrydowy-amatorski. Empty
PisanieTemat: Re: System hybrydowy-amatorski.   System hybrydowy-amatorski. EmptySob 13 Lip 2019, 18:43

Valdi napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
Valdi. A na czym technicznie patrząc ten system bazuje.? Bo chyba nie na Hybrydowości i Amatorszczyźnie. Smile
Transakcji sporo.
System bazuje na doświadczeniu. Jest absolutnie amatorski. Nazwałem go hybrydowym, ponieważ do zawierania transakcji biorę pod uwagę zarówno AT jak i AF. Do tego intuicja i przeczucie.
Do tego jeszcze staram się grać zgodnie z trendem średnioterminowym, nie gardząc zagraniami w kierunku przeciwnym- oczywiście na krótki czas. W konsekwencji mam transakcje na kilka minut, kilka godzin i kilka dni. Muszę tak robić, bo nie jestem jasnowidzem i mogę tylko zgadywać. Czyli jest to połączenie strategi średnioterminowej z krótkoterminową, a nawet chwilami jest to skalpowanie- stąd duża ilość transakcji. Nazwałbym to dywersyfikacją nie tyle instrumentów co metod.
Systemy profesjonalne- brzmi poważnie, ale co to znaczy?
Na rynkach walczą rekiny, a ja staram się zgadnąć który z nich w danym momencie może mieć przewagę. Oglądam wykresy na różnych interwałach i staram się przewidzieć dalszy  kształt wykresu. Ponieważ trudno jest zgadnąć to często są błędne decyzje. Przekonałem się, że szybko wychodząc ze stratnej pozycji mam świeże spojrzenie na rynek, nie skażone własną pozycją i to pomaga w szybkim powrocie na rynek.
Ten system świetnie działał przez miesiąc dopóki nie złamałem zasady uciekania ze stratnej pozycji. Chciałem nie popsuć estetyki wykresu kapitału i zamiast zamknąć pozycje zacząłem uśredniać straty. Ruch w przeciwna stronę okazał się maga duży i długi co uwięziło mnie jak w dybach. Na koniec miesiąca zamieszczę następne wykresy mojego kapitału.



Intuicja i przeczucie czyli System dyskrecjonalny.
Hybrydowy mechaniczno - dyskrecjonalny. What a Face
Powrót do góry Go down
Sponsored content





System hybrydowy-amatorski. Empty
PisanieTemat: Re: System hybrydowy-amatorski.   System hybrydowy-amatorski. Empty

Powrót do góry Go down
 
System hybrydowy-amatorski.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» UFO - 01.09.2007
» UFO - 02.10.2007
» UFO - 19.02.2009
» System PINGWINA
» SYSTEM MIESIĘCZNY (MN)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Urzekła mnie Twoja historia...-
Skocz do: