Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 21-22 09 2019 r. Weekend

Go down 
+9
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Frater
MICHU
zibi
Diablo
Reser
Osły
REALISTA
dziadek
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO 21-22 09  2019 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 09 2019 r. Weekend   UFO 21-22 09  2019 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 22 Wrz 2019, 22:25

Piotrek691 napisał:
Małolat napisał:
MICHU napisał:
Dziadek napisał:
Szan. Kol. Michu!
Uważam że zbyt się skoncentrowałeś na aktywności w wątku głównym zaniedbując prowadzenie bloga i własnego wątku!
Przypominam też że nie miało być wyliczanek, pogróżek i bluzgów. Przemyśl to, bo inaczej będę prosił kol. Moderatorów żeby przekierowywali ten stream do Twojego wątku...albo do kosza! Pozdrawiam  dziadek

Sytuacja jest mocno niecodzienna.
Ręce opadają.
Jak wynika jesteś bardzo bezkrytyczny wobec przeszłych i teraźniejszych wydarzeń.
Osły pisze, że: „Dziadek wygrał”
po czym dostarczane są najlepsze bo najskuteczniejsze środki unicestwienia.
Bloga czasowo ponownie już nie prowadzę.
Może się jeszcze urodzi coś nowego ale chyba już nie.
Wyliczanki to na otrucia obrona do czego mam prawo jako instynkt samozachowawczy.
I to tyle.

Nie pozdrawiam i nie winszuje Sukcesów.
Ja Cie Michu widze w patostrimach . Załóż kanał na youtubie i odpierdalaj dymy.
Donejty bedą leciały jak ta lala lol! Michu Michu 3 ZŁ
https://patostreamy.com/
afro

UFO 21-22 09  2019 r. Weekend - Page 5 767691

Genialny pomysł. Very Happy
Michu właśnie dostałeś pomysł na życie.
Opowiesz do kamery jak cię kąpali w kwasie czy
przeprowadzali operacje na otwartym mózgu i kasiora
sama Ci wpadnie. Twisted Evil
Nie musisz wymyślać przez kolejne 10 lat systemu,
ani tym bardziej udawać, że grasz na rynku. Laughing
Halal Ubój Szynszyla przyżadzenie i degustacja Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
sam wpłacam 1k na paypala lol!
Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3705
Registration date : 11/03/2010

UFO 21-22 09  2019 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 09 2019 r. Weekend   UFO 21-22 09  2019 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 22 Wrz 2019, 22:26

Piotrek691 napisał:
Aaaaaa...nie mam na kogo głosować.
W desperacji myślałem nawet o Konfederacji, ale jak
przeczytałem o całej rodzince Korwina na listach to mi się odechciało.
Trudno, najwyżej po raz pierwszy od niepamiętnych czasów nie pójdę głosować.

Jeśli by zastosować kryterium wiarygodności to najbardziej wiarygodny jest PiS.
Spełnili większość swoich obietnic wyborczych jako chyba pierwsza partia w historii RP.
Inną kwestią jest, że większość tego co zrobili mi się nie podoba. Transfery socjalne dla
niepracujących, zakaz handlu w niedziele, awantury w sądach, które nic nie dały w sensie
przyspieszenia procesów. Do doopy takie reformy. Żenujące 27:1 i San Escobar. Agent GRU
na stanowisku ministra obrony. Evil or Very Mad
Na plus zmniejszenie looki vatowskiej, ale to już PO zaczeło.
JPK wymyśliło i wprowadziło PO to tak dla zapominalskich.
affraid

Przez 8 lat złodziejstwo vatowskie rosło w siłę za czasów PO. Gdy już nawet przepisy na wyłudzenia podatku podawały znane portale biznesowe typu Pudelek, tuż przed przegranymi wyborami, wprowadzono ustawą chyba kulawą wersję jpk, pewnie po to, żeby uniknąć ewentualnej odpowiedzialności.
Typowa luka w działaniu prawa - najpierw wiedzą o tym znajomi królika, potem pociotki, powoli dołączają pozostali "biznesmeni", a potem kula śnieżna jest tak duża, że szeryfowie z US łapią tych, których nie stać na dobrych prawników.
Sukces PO w walce z wyłudzeniami VAT  Evil or Very Mad

Powinni za$%^dalać do śmierci w kamieniołomach.
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO 21-22 09  2019 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 09 2019 r. Weekend   UFO 21-22 09  2019 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 22 Wrz 2019, 22:51

MoralnyNiepokój napisał:
Piotrek691 napisał:
Aaaaaa...nie mam na kogo głosować.
W desperacji myślałem nawet o Konfederacji, ale jak
przeczytałem o całej rodzince Korwina na listach to mi się odechciało.
Trudno, najwyżej po raz pierwszy od niepamiętnych czasów nie pójdę głosować.

Jeśli by zastosować kryterium wiarygodności to najbardziej wiarygodny jest PiS.
Spełnili większość swoich obietnic wyborczych jako chyba pierwsza partia w historii RP.
Inną kwestią jest, że większość tego co zrobili mi się nie podoba. Transfery socjalne dla
niepracujących, zakaz handlu w niedziele, awantury w sądach, które nic nie dały w sensie
przyspieszenia procesów. Do doopy takie reformy. Żenujące 27:1 i San Escobar. Agent GRU
na stanowisku ministra obrony. Evil or Very Mad
Na plus zmniejszenie looki vatowskiej, ale to już PO zaczeło.
JPK wymyśliło i wprowadziło PO to tak dla zapominalskich.
affraid

Przez 8 lat złodziejstwo vatowskie rosło w siłę za czasów PO. Gdy już nawet przepisy na wyłudzenia podatku podawały znane portale biznesowe typu Pudelek, tuż przed przegranymi wyborami, wprowadzono ustawą chyba kulawą wersję jpk, pewnie po to, żeby uniknąć ewentualnej odpowiedzialności.
Typowa luka w działaniu prawa - najpierw wiedzą o tym znajomi królika, potem pociotki, powoli dołączają pozostali "biznesmeni", a potem kula śnieżna jest tak duża, że szeryfowie z US łapią tych, których nie stać na dobrych prawników.
Sukces PO w walce z wyłudzeniami VAT  Evil or Very Mad

Powinni za$%^dalać do śmierci w kamieniołomach.

No ależ ja ich nie usprawiedliwiam. Uważam, że totalnie dali ciała
i nie byli zbytnio zainteresowani przekrętami vatowskimi. Czy sami kradli to już kwestia dla sądów.
Po prostu stracili czujność i pozwolili na patologię. To podstawowy powód dlaczego
nie głosuję na nich.

Natomiast Ty teraz przesadzasz. Dlaczego piszesz kulawą wersję JPK? Zdaje się, że tą kulawą wersję to dopiero niedawno
updatowano? Dlaczego nie przypomnisz, że PiS był przeciwko uszczelnianiu systemu
poprzez wprowadzenie odwróconego VAT we wrażliwych branżach? Napisz lepiej jak sobie PiS radzi z mafiami śmieciowymi i lekowymi
bo to teraz modne.
Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3705
Registration date : 11/03/2010

UFO 21-22 09  2019 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 09 2019 r. Weekend   UFO 21-22 09  2019 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 22 Wrz 2019, 23:01

Chyba kulawą, bo tego tematu nie śledzę zbyt uważnie i nie wszystko pamiętam. Trochę wiem od kumpla księgowego, który rozliczał biznesmenów vatowych.
Chyba kulawą - pierwsze projekty ustaw o jpk nawet nie wymagały zamieszczania NIPu w plikach, po wała takie protezy?

Zawsze jest tak, że dobry złodziej jest o krok przed policją. Z lekami i śmieciami to też tragedia, ciężko porównać, które ścierwo gorsze.

W PL wybory parlamentarne powinny być co 10 lat - ledwo jedne darmozjady nacieszą się wygraną, a już kombinują jak wygrać następne. Na robotę nie mają czasu.
Albo każdy kto pomoże państwu złapać złodzija budżetowych pieniędzy powinien dostać 10% od wysokości wałka. Niektórzy robotę by rzucili i tylko tym się zajmowali. Wiedza niektórych prawników i księgowych ustawiłaby całe rodziny na kilka pokoleń Very Happy
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 21-22 09  2019 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 09 2019 r. Weekend   UFO 21-22 09  2019 r. Weekend - Page 5 EmptyPon 23 Wrz 2019, 00:29


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO 21-22 09  2019 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21-22 09 2019 r. Weekend   UFO 21-22 09  2019 r. Weekend - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 21-22 09 2019 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» UFO 25 - 26 05 2019 r. Weekend
» UFO 15 - 16 06 2019 r. Weekend
» UFO 07-08 09 2019 r. Weekend
» UFO 23-24 11 2019 r. Weekend
» UFO 26 - 27 01 2019 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: