Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 12.04.2008 - WEEKENDOWY

Go down 
+34
leszczyzna
Franz
wolny login
dziadek
dead_eye
tarzan
loko
ojro
mobar
radko
mikrob
Got mit Uns
Akwila
SzFagier
praktyk
kLeszcz
BORowik
IronFX
melex259
kydo
Jones
Laik
Krzysztof
Sempik
Prezes
forex
kamikaze
karnak
Cris
Nadaje ze Stronia
Indiana
Dave
Rmir
chudy mis
38 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
AutorWiadomość
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptySob 12 Kwi 2008, 21:44

I tak zejdziemy w dół bez względu na to co inni mogą kombinowac. Styczniowe dołki zaliczymy bez żadnego ale. Oczywiście moga byc po drodze jakieś cofnięcia lae tak wypada i nie ma zmiłuj. Po 25 a ja myslę że w okolicach 29 zaczniemy rosnąc ale po 20 maja kolejna gleba.
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptySob 12 Kwi 2008, 21:46

A może tak na wesoło.
Oj, żeby niektórzy nie mówili.
Był sobie zysk wielki, ale przyszedł poniedziałek i zaginął po nim ślad wszelki.
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptySob 12 Kwi 2008, 22:00

tez syst napisał:
Cytat z Jonesa:

"czy był już na forum poruszany temat dobre biuro maklerskie mam rachunek w BOŚ jest OK. ale tam nie można mieć dwóch portfeli a chciałbym jechać na dwa systemy więc myślę nad drugim rachunkiem nie wiem co wybrać na pewno nie chce PKO"

Moim zdaniem do gry dwoma systemami nie są konieczne dwa rachunki czy nawet dwa portfele. Ten sam efekt punktowy osiągniesz grając w następujący sposób. Jeśli obydwa sysy na eL lub eS to jedziesz zgodnie z kierunkiem ruchu. Jeśli jeden na eL a drugi na eS to jesteś poza rynkiem. Miałem kiedyś ten sam dylemat (tez Bossa) i w ten sposób go rozwiązalem. Pozdro :-)

inna opcja to gra na różnych seriach jednego papieru
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptySob 12 Kwi 2008, 22:05

Akwila napisał:
I tak zejdziemy w dół bez względu na to co inni mogą kombinowac. Styczniowe dołki zaliczymy bez żadnego ale. Oczywiście moga byc po drodze jakieś cofnięcia lae tak wypada i nie ma zmiłuj. Po 25 a ja myslę że w okolicach 29 zaczniemy rosnąc ale po 20 maja kolejna gleba.

Kochani Inwestorzy
bajeczka na dobranoc była, co bedzie a co nie bedzie to zobaczymy po olimpiadzie, do tego czasu gramy wg własnych schematów i systemów, a szczególnie systemów, bo one na 99% wskażą nam właściwy kierunek

I pamiętajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
właściwy kierunek to kurs północny północno - wschodni dla lini depo

i pod to chluśniem,


Ostatnio zmieniony przez rmir dnia Sob 12 Kwi 2008, 22:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptySob 12 Kwi 2008, 22:06

Osobiście w przeciwieństwie do Indiany widzę podobieństwo piątkowej sytuacji do świeczek z dn. 4 i 17 marca 2008.
Pozdr
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptySob 12 Kwi 2008, 22:21

rmir napisał:
tez syst napisał:
Cytat z Jonesa:

"czy był już na forum poruszany temat dobre biuro maklerskie mam rachunek w BOŚ jest OK. ale tam nie można mieć dwóch portfeli a chciałbym jechać na dwa systemy więc myślę nad drugim rachunkiem nie wiem co wybrać na pewno nie chce PKO"

Moim zdaniem do gry dwoma systemami nie są konieczne dwa rachunki czy nawet dwa portfele. Ten sam efekt punktowy osiągniesz grając w następujący sposób. Jeśli obydwa sysy na eL lub eS to jedziesz zgodnie z kierunkiem ruchu. Jeśli jeden na eL a drugi na eS to jesteś poza rynkiem. Miałem kiedyś ten sam dylemat (tez Bossa) i w ten sposób go rozwiązalem. Pozdro :-)

inna opcja to gra na różnych seriach jednego papieru

dziękuję z wskazówki
re
tez syst - nie sprawdzę który lepszy a to liczenie na sucho to mnie wqrwia
re
rmir inna seria mniejsza płynność

oczywiście wszystko jeszcze wezmę pod uwagę zanim zdecyduję
Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptySob 12 Kwi 2008, 22:22

rmir napisał:
Akwila napisał:
I tak zejdziemy w dół bez względu na to co inni mogą kombinowac. Styczniowe dołki zaliczymy bez żadnego ale. Oczywiście moga byc po drodze jakieś cofnięcia lae tak wypada i nie ma zmiłuj. Po 25 a ja myslę że w okolicach 29 zaczniemy rosnąc ale po 20 maja kolejna gleba.

Kochani Inwestorzy
bajeczka na dobranoc była, co bedzie a co nie bedzie to zobaczymy po olimpiadzie, do tego czasu gramy wg własnych schematów i systemów, a szczególnie systemów, bo one na 99% wskażą nam właściwy kierunek

I pamiętajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
właściwy kierunek to kurs północny północno - wschodni dla lini depo

i pod to chluśniem,

Nie wklejam wykresów bo mam problemy techniczne ale tak mi wychodzi z AT. W każdym razie w poniedziałek na pewno zamykam eSki i odnawiam. AT pokazuje wyraźnie a rodzaj danych w przyszłym tygodniu tylko to potwierdza. Biorąc pod uwage także przypuszczalne wyniki audytów tam gdzie nie ujawniono jeszcze pełnego zakresu strat z tytułu subprime to scenario b. prawdopodobne
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptySob 12 Kwi 2008, 22:25

Jones napisał:
rmir napisał:
tez syst napisał:
Cytat z Jonesa:

"czy był już na forum poruszany temat dobre biuro maklerskie mam rachunek w BOŚ jest OK. ale tam nie można mieć dwóch portfeli a chciałbym jechać na dwa systemy więc myślę nad drugim rachunkiem nie wiem co wybrać na pewno nie chce PKO"

Moim zdaniem do gry dwoma systemami nie są konieczne dwa rachunki czy nawet dwa portfele. Ten sam efekt punktowy osiągniesz grając w następujący sposób. Jeśli obydwa sysy na eL lub eS to jedziesz zgodnie z kierunkiem ruchu. Jeśli jeden na eL a drugi na eS to jesteś poza rynkiem. Miałem kiedyś ten sam dylemat (tez Bossa) i w ten sposób go rozwiązalem. Pozdro :-)

inna opcja to gra na różnych seriach jednego papieru

dziękuję z wskazówki
re
tez syst - nie sprawdzę który lepszy a to liczenie na sucho to mnie wqrwia
re
rmir inna seria mniejsza płynność

oczywiście wszystko jeszcze wezmę pod uwagę zanim zdecyduję

to zalezy jaki system
system szybki to seria bieżaca, system "średni" to seria wstecz i system wolny to swieza seria
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptySob 12 Kwi 2008, 22:28

rmir napisał:
49% napisał:
Karnak nie małpuj mojego V.Uwaga na przyszłość ,jak coś trafisz ,nie pisz potem do nocy w kólko to samo ,bo Ci nadadzą rangę Kataryniarz Forowy.
Ps odnośnie mojej inteligencji, prawidłowo w języku polskim powinno być forowy a nie forumowy ,na tym forum użyłem porawnej formy jako pierwszy.Kiedyś wszyscy mówili unikalny a teraz poprawnie unikatowy.
To tak ad vocem do Kydo mam nadzieje że obcojęzyczny wtręt będzie dla niego zrozumiały.
Karnak pzdr.

cześc osły, co u ciebie słychac??????????????????????


ha ha ha
wszystko co mąci samo adorującą towarzyską sielanke na forum to osły

miło mi ze jeszcze o mnie pamietacie
ale nie mam czasu teraz zagladac tutaj czesciej
(zajmuje sie zarabianiem pieniędzy -na tracenie ich na fut przyjdzie czas pozniej )
ps
jak przeczytalem żebranie o głosy dla corki dla 150 zł /miesiac
to miałem podobne odczucie jak 49%
jak jest taka zdolna i pracowita to na pewno da sobie rade sama bez
wątpliwych akcji wspierajacych tatulka
(dziwie sie ze daja wogole jakies pieniadze temu kto potrafi sprawniej obejsc systemy limitujace oddanie jednego głosu z jednego komputera
-ale mamy chyba takie pojeb..e czasy skoro płacą tez za zmniejszenie lub zaniechanie produkcji rolnikom przy rosnacych cenach żywnosci )
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptySob 12 Kwi 2008, 22:30

karnak napisał:
Osobiście w przeciwieństwie do Indiany widzę podobieństwo piątkowej sytuacji do świeczek z dn. 4 i 17 marca 2008.
Pozdr

4 i 17 marca tak ale ten wolumen to jednak jest różnica Idea Question
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptySob 12 Kwi 2008, 22:31

rmir napisał:
Jones napisał:
rmir napisał:
tez syst napisał:
Cytat z Jonesa:

"czy był już na forum poruszany temat dobre biuro maklerskie mam rachunek w BOŚ jest OK. ale tam nie można mieć dwóch portfeli a chciałbym jechać na dwa systemy więc myślę nad drugim rachunkiem nie wiem co wybrać na pewno nie chce PKO"

Moim zdaniem do gry dwoma systemami nie są konieczne dwa rachunki czy nawet dwa portfele. Ten sam efekt punktowy osiągniesz grając w następujący sposób. Jeśli obydwa sysy na eL lub eS to jedziesz zgodnie z kierunkiem ruchu. Jeśli jeden na eL a drugi na eS to jesteś poza rynkiem. Miałem kiedyś ten sam dylemat (tez Bossa) i w ten sposób go rozwiązalem. Pozdro :-)

inna opcja to gra na różnych seriach jednego papieru

dziękuję z wskazówki
re
tez syst - nie sprawdzę który lepszy a to liczenie na sucho to mnie wqrwia
re
rmir inna seria mniejsza płynność

oczywiście wszystko jeszcze wezmę pod uwagę zanim zdecyduję

to zalezy jaki system
system szybki to seria bieżaca, system "średni" to seria wstecz i system wolny to swieza seria

faktycznie jeden jest szybki a jeden średni
Powrót do góry Go down
CBA
Gość




12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptySob 12 Kwi 2008, 22:33

rmir wyslalem juz do szkoly twoje posty o tym jak falszujesz wyniki glosowania o stypendium. Jestem przeciwny tego typu metodom.
A tu cos o gieldzie:

Jacek Socha: WIG20 może się cofnąć, by odbić w górę 11.04.2008 13:44

O koniunkturze na GPW:

Polska giełda, i nie tylko ona, jest zbyt wrażliwa. Żyjemy w systemie naczyń coraz bardziej ze sobą połączonych. Skoro gospodarka krajowa ma się dobrze, to w dłuższym okresie powinno się to przełożyć na indeksy. Analiza techniczna sugeruje jednak, że na naszym parkiecie większe wzrosty może poprzedzić jeszcze jedna fala spadkowa. WIG20 może się odbić w górę dopiero od 2500-2600 pkt.

Ja trzymam S od 3050. Indiana a jak twoje premie na systemach. Ile juz na nich utlukles?
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptySob 12 Kwi 2008, 22:36

Akwila napisał:
rmir napisał:
Akwila napisał:
I tak zejdziemy w dół bez względu na to co inni mogą kombinowac. Styczniowe dołki zaliczymy bez żadnego ale. Oczywiście moga byc po drodze jakieś cofnięcia lae tak wypada i nie ma zmiłuj. Po 25 a ja myslę że w okolicach 29 zaczniemy rosnąc ale po 20 maja kolejna gleba.

Kochani Inwestorzy
bajeczka na dobranoc była, co bedzie a co nie bedzie to zobaczymy po olimpiadzie, do tego czasu gramy wg własnych schematów i systemów, a szczególnie systemów, bo one na 99% wskażą nam właściwy kierunek

I pamiętajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
właściwy kierunek to kurs północny północno - wschodni dla lini depo

i pod to chluśniem,

Nie wklejam wykresów bo mam problemy techniczne ale tak mi wychodzi z AT. W każdym razie w poniedziałek na pewno zamykam eSki i odnawiam. AT pokazuje wyraźnie a rodzaj danych w przyszłym tygodniu tylko to potwierdza. Biorąc pod uwage także przypuszczalne wyniki audytów tam gdzie nie ujawniono jeszcze pełnego zakresu strat z tytułu subprime to scenario b. prawdopodobne

jeżeli będa złe dane, to juz je mamy w cenie, jeżeli dane będą tragiczne, to ceny do nich sie dostosują, ale dane mogą sprawic niespodzianke, patrz ostatnie dane i wtedy co?
juz jestesmy na dnie, może byc lepiej tylko
pamietajmy, że problemy są w dwóch sektorach gospodarki usa, a jeszcze mamy inne sektory
czy pomyslałes o bardzo korzystnym stosunku dolara do euro i innych walut? teoretyczny bigmac w stanach kosztuje dolara, a w europie to kosztuje 1,58euro, a rok temu było to 1,35 euro, a dwa lata temu 1,21 euro
o samochodach, szczególnie o fali nowych mustangów w polsce to juz nie wspomne
spadki prawdziwe to będa po korekcie osłabionego dolara, jak na razie na fusd kruluje eSSSSSSSSSSSSSSSSSSS, ale juz niedługo, niedługom dni zwrotne mogą dotyczyc tego papiera równiez
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptySob 12 Kwi 2008, 22:37

nie tak niedlugo, musi sie cykl obnizek stop zakonczyc
Powrót do góry Go down
kLeszcz

kLeszcz


Liczba postów : 7383
Location : Barany Trading Room filia Dworzec PKP Łódź-Widzew
Registration date : 30/08/2007

12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptySob 12 Kwi 2008, 22:50

Siema wiara!
No! Ja już jestem po cyklicznym ligowym weekendowym spotkaniu w Łódzkim Klubie Speqlanta giełdowego.
Musiałem wcześniej wrócić bo rano mam dłuższą traskę.
Scenerio jednogłośnie już ustalone.
Niech no tylko któryś szwagier kiwnie.
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptySob 12 Kwi 2008, 22:51

co ma byc to bedzie i nasza gadanina tego nie zmieni.

wydaje mi sie ze im czlowiek mniej pewny swojej pozycji to tym bardzie zaklina sytuacje piszac jak to slomiany zysk uleci w poniedzialem na open w formacji V ( jesli ma plochliwa ele) albo jaka to luka bazuka na open i poczatek konca.

nie jestesmy wsanie nic zmienic w juz posiadanych pozycjach. teraz zareaguje izrael, azja, futuresy usa i dax... bedzie open tam gdzie wypadnie i wtedy bedziemy mogli podjac pierwsza decyzje.

ja nie tworze sobie takich scenariuszy bo o kant doopy z nimi.

Pamietam jak w 2002 jak dobilismy po raz 3 do poziomu 1000
Marek Pryzmont kreslij takie strzalki z zasiegiem 600 pkt na W20.

Co bylo pozniej wiadomo.

przewaga systemowej gry jest taka ze wiem ze jesli bede reagowal na ruch cenowy wg. scisle okreslonych algorytmow niezaleznie jak sie ulozy ten nas wykres z mniejsza czy wieksza ale dodatnia skutecznoscia bede zbieral zniego punkty. Do zadnej pozycji sie nie przyzwyczajam bo wiem ze jak w poniedzialek o 9.00 bede mial sygnal L ( taraz mam S) to zadnych obiekcji sie odwroce aby znowu bez sentymentow odwrocic sie za 6 czy 30 minut jak bedzie przeciwstawny sygnal.

interesuje mnie tylko czy jakis skladnik systemu nie utracil skutecznosci i moze trzeba zawiesic jego stosowanie.

Predzej sie dowiem o zmianie rynku sledzac wydajnosc skladowych systemu.
Bo jesli jakis model przestal dzialac to zapewne zmienil sie rynek albo zbliza sie taka zmiana. cena po sygnale nie cofa sie jak wczesniej, dobieranie pozycji nie wchodzi, rynek nie zawraca juz na poziomach docelowych ktore kiedys wytyczaly punkt zwrotne. teraz albo te poziomy nie sa wogle osiagane w czasie sesji ( a na poczatku sesji nastepnego dnia) albo cena robi maly postoj na tym poziomie jak w piatek a potem jedzie dalej. takie zachowanie bylo pare dni temu zapowiadajac specyfike ruchu piatkowego.

jeszcze napisze o modelu gry na noc pozniej bo tez ciekawa sytuacja..
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptySob 12 Kwi 2008, 22:51

CBA napisał:
rmir wyslalem juz do szkoly twoje posty o tym jak falszujesz wyniki glosowania o stypendium. Jestem przeciwny tego typu metodom.
A tu cos o gieldzie:

Jacek Socha: WIG20 może się cofnąć, by odbić w górę 11.04.2008 13:44

O koniunkturze na GPW:

Polska giełda, i nie tylko ona, jest zbyt wrażliwa. Żyjemy w systemie naczyń coraz bardziej ze sobą połączonych. Skoro gospodarka krajowa ma się dobrze, to w dłuższym okresie powinno się to przełożyć na indeksy. Analiza techniczna sugeruje jednak, że na naszym parkiecie większe wzrosty może poprzedzić jeszcze jedna fala spadkowa. WIG20 może się odbić w górę dopiero od 2500-2600 pkt.

Ja trzymam S od 3050. Indiana a jak twoje premie na systemach. Ile juz na nich utlukles?


dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

spóźniłes sie ze swoim donosem, bo od dłuzszego czasu nie mozna wejść na te strone i oddac głos, obawiam sie, ze za bardzo sie pospieszyłeś i ktos inny przez ciebie bedzie miał problemy

a może zamiast jątrzyć i wysmiewac użytkowników tego forum, sam bys zabłysnął intelektem i podsunął jakies ciekawe przemyslenia, a nie cytujesz wypowiedzi innych
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptySob 12 Kwi 2008, 22:52

CBA napisał:

Jacek Socha: WIG20 może się cofnąć, by odbić w górę 11.04.2008 13:44

WIG20 może się odbić w górę dopiero od 2500-2600 pkt.

Bo jakby zeszło do tego poziomu i "przypadkiem" nie odbiło.....już widac coraz więcej polskich "guru" ekonomi zaczyna robić pod siebie na samą myśl o tym.

Taaa polska gospodarka ma się dobrze, tylko dlaczego cały czas się narzeka, że trzeba zaciskać pasa bo odsetki od kredytów coraz większe, prąd, gaz drogi, etc.

A zresztą sami wiecie, że już nie jest tak rózowo jak to się przedstawiało kiedyś....Idę spać.
Powrót do góry Go down
Got mit Uns




Liczba postów : 435
Location : HIOB
Registration date : 23/03/2008

12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptySob 12 Kwi 2008, 23:00

Mateo masz priv ode mnie
odezwij sie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptySob 12 Kwi 2008, 23:03

prostytutka napisał:
Mateo masz priv ode mnie
odezwij sie

ja też chcę bounce bounce
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptySob 12 Kwi 2008, 23:06

karnak napisał:
Osobiście w przeciwieństwie do Indiany widzę podobieństwo piątkowej sytuacji do świeczek z dn. 4 i 17 marca 2008.
Pozdr

Karnaczku, wypiję za to pół flaszyny z Iną, bo szkoda trochę utopionej kasy Very Happy

A system z ogromną pomocą Joko powoli zbliża się do szczęśliwego finału modernizacji cheers

Przy okazji mam nowe pomysły, hi hi, jedna wtopa i tyle fajnych zmian.
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptySob 12 Kwi 2008, 23:22

Re jakiś prześmiewca
220 pkt w marcu i ok. -100 w kwietniu Very Happy

Rację ma Mylogi, też dopiero zaczynam grę systemową i stąd takie wpadki, nieudane premie, niewzięte pozycje, ale to wina mojego b.małego stażu na koniach. Teraz zaczynam zauważać, że system przed wtopą daje niepokojące sygnały, tak jak Mylogi zauważył: jak jest dobrze, zlecenia wchodzą w punkt, ceny się nie cofają, a jeśli zaczyna coś się zwiększać, nagle zczynają się transakcje z ujenym wynikiem, można brać premie, znaczy rynek się zmienia. Co wiecej, zauważam, ze te fluktuacje w skuteczności występują w określonych stanach rynku, i dosłownie poprzez ich badanie można przewidywać zwroty rynku.
Dlatego do swojego systemu nie będe już wprowadzał istotniejszych modyfikacji (poza stopami bez odwrotki), bo dopiero teraz, po miesiącu jako takiego stosowania, zaczynam zauważać więcej ciekawych zjawisk. Cielawe tylko, czy wpłynie to na wyniki, czy też nie.
Również zbyt wystrzelona do góry krzywa kapitału zapowiadała rychłą "korektę", co stało się w piątek, i kto wie czy w poniedziałek nie dowalą jeszcze. Dosłownie ta krzyw zachowuje się jak normalny wykres i można wyznaczać poziomy korekt Exclamation Cuda jakieś, czy co, bo co ma piernik do wiatraka...
Wasze i nasze zdrowie drunken
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptySob 12 Kwi 2008, 23:30

Re Indiana

Dobrze piszesz o badaniu dziwnych zachowań systemu jako zapowiedź

zwrotu.

Ja pomyślałem tak: skoro większość rynków małpuje za królową giełd

to trzeba ją wziąć pod lupę.

System pokazał eS na DJonesie i dlatego pisałem że rynki zaleją się

szkarłatem, no ale wtedy jeszcze wizja brała się z wciągania rzekomego

towaru, ale sygnał pozostał sygnałem....

pozdr.
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptySob 12 Kwi 2008, 23:32

Dalej masz na nim eskę? Znaczy na systemie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptySob 12 Kwi 2008, 23:38

Re Indiana

sory za twarde określenie ale eSka jak squr....czybyk.

targety na DJonesie...12075 tudzież 11935.

chyba że bysio powalczy...

ps. dla całego świata lepiej niech nie schodzą poniżej 12174

a przydałoby się aby obronili 12253.

Nic tylko patrzeć i reagować.


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Sob 12 Kwi 2008, 23:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptySob 12 Kwi 2008, 23:48

MICHU napisał:
Re Indiana

sory za twarde określenie ale eSka jak squr....czybyk.

targety na DJonesie...12075 tudzież 11935.

chyba że bysio powalczy...

nie martw sie człowieku, dwa lub trzy dni konsolki, kilka wycieczek po 50 pkt w kazda strone i eLe Ci sie pojawia na systemie predzej czy później
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptySob 12 Kwi 2008, 23:55

Re rmir

nic się nie martwię.

Mam taki zakład sam ze sobą że jak DJones nie obroni 12174 to

dopiero pokaże jak się ciągnie ryneczki w dół.
Powrót do góry Go down
Zygmunt
Gość




12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptyNie 13 Kwi 2008, 00:16

de Bill

Witam,

a mnie tam lata czy stypa to 150 czy 1500 i jakie zasady przyznawania. Kydo prosi, więc Patrycja ma mój głos (207)

W tygodniu bardzo ciekawe wątki, o gotowaniu ryżu czy pękających kondomach, może był to znak, że towarzystwo jest z lekka uśpione i czas na większy ruch. Osobiście poza rynkiem i bez jasnej wizji przyszłości.

..... i SzFagra jakoś mało na forum Sad
Powrót do góry Go down
mikrob

mikrob


Liczba postów : 160
Age : 59
Location : Pomorze
Registration date : 29/08/2007

12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptyNie 13 Kwi 2008, 00:17

kydo

oddałem głos 244

trzeba celować dokładnie w g
Powrót do góry Go down
radko




Liczba postów : 648
Location : Wawa
Registration date : 03/09/2007

12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 EmptyNie 13 Kwi 2008, 00:40

Witam wszystkich,

niektórzy z forum mnie znają, nie mniej na otwartym forum piszę pierwszy raz. Nie gram już z pół roku i dałem sobie przerwę, ale jestem na bieżąco. Sprawdzam różne systemy itp.

Jednak nie o tym chciałem napisać.

Aktualnie szukam różnych kanałów od minimum z 22.01.08. Zdziwiła mnie jedna rzecz, jak są dwa punkty wsparacia to nie ma dwóch równoległych pkt oporu i odwrotnie (no poza ostatnią konsolą). Nie ma jasno określonych szerokich ani węższych kanałów. Dzisiaj przypomniało mi się, że kiedyś się zastanawiałem do czego można wykorzystać WIG20 wyrażony w USD.

Właśnie sobie taki odpaliłem i olśnienie cheers

Tu wyrażnie mamy narysowane dwa kanały (idealnie równoległe):
główny szeroki, gdzie górna kreska to max z 16.01 oraz z 4.02 dolna 22.01 oraz 17.03.
Drugi węższy, gdzie górna kreska to max z 4.02 oraz z 7.04 i 11.04 dolna 8.02 oraz 17.03

Niestety nie potrafię wstawić tego wykresu, ale każdy może sobie je narysować na stornie UFO.

Jak widać, z tych kanałów spadek może być większy niż to wygląda z kresek na WIG20 wyrażonym w złotych. Jeżeli założymy, że kurs dolara do złotówki utrzyma się przez jakiś czas, to min spadku to jakieś 160 pkt, a w drugim nawet 250 pkt, oczywiście od aktualnej ceny.

Oczywiście to tylko gdybanie, ale stoję z boku i takie różne rzeczy ciągle sprawdzam.

Zapraszam do dyskusji, czy ktoś może już coś kombinował z tego typu danymi wyrażonymi w innych walutach.

PozRadko
Powrót do góry Go down
Sponsored content





12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 12.04.2008 - WEEKENDOWY   12.04.2008 - WEEKENDOWY - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
12.04.2008 - WEEKENDOWY
Powrót do góry 
Strona 7 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» 29.03.2008 - WEEKENDOWY
» UFO - 12.07.2008 WEEKENDOWY
» UFO - 13.09.2008 WEEKENDOWY
» UFO - 04.10.2008 WEEKENDOWY
» UFO - 15.11.2008 WEEKENDOWY

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: