Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 16.08.2008 weekendowy

Go down 
+22
Kazik
ból i cierpienie
SzFagier
rydzo
LeM
IronFX
cameleon
Bankrut
Lennon
EURO
REALISTA
ojro
foo
Diablo
martin
Jones
HIOB
betonowe_buty
Rmir
Reser
Ziommmm
chudy mis
26 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 09:26

Bogdan napisał:
foo napisał:
Re Bogdan
Czy masz jeszcze jakieś materiały dotyczące tych wskaźników z linka, który wkleiłeś? Zaciekawiło mnie to i właśnie próbuje przeczytać ze zrozumieniem ten tekst Smile

nie, nie mam. To teoria long-periodycznosci, Forex pewnie cos by powiedzial ale chyba sie urlopuje. Tam wystepuje pojecie punktu krytycznego Tc. Zreszta na blogu u Bialka jest pare slow i odniesienie do tego linka.
http://wojciechbialek.blox.pl/2008/08/Ekonofizyk-o-ropie.html

pozdro

Sprawa nie jest nowa. Chyba ze dwa lata temu podjąłem trud zamodelowania naszego rynku w oparciu o tę teorię i wnioski są jak następuje.
1. Coś jest na rzeczy, jeśli chodzi o kształty przyjmowane przez krzywe cen.
2. Niestety prognostyczną wartość ma to moim zdaniem niewielką. Nawet niewielka zmiana parametrów krzywej opisującej dynamikę ceny aktywa (a parametry estymować można z danych historycznych na najróżniejsze sposoby) daje zwykle bardzo duże różnice w prognozie.

Czyli reasumując dokąd próbujemy opisywać historię wygląda to fajnie, ale jak przechodzimy do prognozy (a o to nam tu przecież chodzi) zaczyna to być loteria.

Hough
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 10:57

foo napisał:
Bogdan napisał:
foo napisał:
Re Bogdan
Czy masz jeszcze jakieś materiały dotyczące tych wskaźników z linka, który wkleiłeś? Zaciekawiło mnie to i właśnie próbuje przeczytać ze zrozumieniem ten tekst Smile

nie, nie mam. To teoria long-periodycznosci, Forex pewnie cos by powiedzial ale chyba sie urlopuje. Tam wystepuje pojecie punktu krytycznego Tc. Zreszta na blogu u Bialka jest pare slow i odniesienie do tego linka.
http://wojciechbialek.blox.pl/2008/08/Ekonofizyk-o-ropie.html

pozdro

Ciekawy komentarz ktoś tam umieścił - dotyczył fizyka i sejsmologa z Los Angeles, który niektóre z metod używanych przy prognozowaniu trzęsień ziemi wykorzystywał do przewidywania zachowań rynków.

Działały one do pewnego momentu, a później podobno przestały się sprawdzać.

Teoria nazywa sie LOG-periodycznosci , nie LONG-periodycznosci.

Tekst jest autorstwa Stanislawa Drożdza i Pawla Oswiecimki.
Bylem na ich wykladach o tejze teori w kontekscie gieldy.
Jeden z nich niepamietem teraz chyba Stanislaw gra sam na gieldzie i chwalil sie ze wyszedl z akcji przed pierwszym zalamaniem na szczytach. Drugi jest teoretykiem i nie mial doczynienia z rynkiem.
Razem ze znajomym - statystykiem mielismy podjac jakas wspolprace ale jakos sie to rozmylo.
Powrót do góry Go down
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 11:10

lecimy
Powrót do góry Go down
generał
Gość




UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 11:49

gdzie chcesz chłopie lecieć. Na południe?
Musisz sie pospieszyć bo lato kończy sie 20 wrzesnia , a na jesień bedzie już ostatni rzut na taśme.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 12:15

generał napisał:
gdzie chcesz chłopie lecieć. Na południe?
Musisz sie pospieszyć bo lato kończy sie 20 wrzesnia , a na jesień bedzie już ostatni rzut na taśme.
do gwiazd zolnierzu,do gwiazd
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44303
Registration date : 03/09/2007

UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 13:12

Menel napisał:
Gdzie płyną pieniądze wycofane z TFI?
(Dziennik, pr/16.08.2008, godz. 09:51)

Wartość pieniędzy złożonych na rachunkach bankowych gospodarstw domowych rośnie w oszałamiającym tempie -wynika z danych Narodowego Banku Polskiego o podaży pieniądza - czytamy w sobotnim wydaniu "Dziennika".




Nadspodziewanie spadło natomiast zainteresowanie kredytami zarówno ze strony klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Już w czerwcu przyrost wartości depozytów był bardzo duży i wyniósł 4,5 mld zł. W lipcu na kontach i lokatach Polaków przybyło niemal 5,6 mld zł. W rezultacie nastąpiło wyraźne przyspieszenie tempa wzrostu depozytów - z 22,7 do 24,6 proc. licząc rok do roku. Zdaniem "Dziennika" to przede wszystkim efekt dalszego wycofywania pieniędzy z funduszy inwestycyjnych i przenoszenia ich na bezpieczne lokaty.

Na wzrost depozytów mają też duży wpływ wysokie tempo wzrostu płac i rosnące odsetki.
To niechybny znak, że jak ulica ładuje kasę w "atrakcyjne" lokaty dołek w bessie już rychło zobaczymy. Trza szykować sie do inwestycji w akcje, tylko chyba jeszcze jedna falka spadkowa nas czeka study scratch Question co tym sądzicie?
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44303
Registration date : 03/09/2007

UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 13:29

A tak spoza tematu w kontekscie dzisiejszych medali. Po kiego grzyba w naszej kochanej ojczyżnie idzie tyle energi, sił, kasy na piłkę nożną ??? jak nie ma olimpiady to w mediach sportowych non stop o piłce nożnej jakbyśmy byli conajmniej drugą Brazylią albo Argentyną ,a przeciez piłka nozna w Polsce nie istnieje a tzw. ekstraklasa to żenada i wstyd - poziom ligi amatorskiej ze świata zachodniego czy ameryki płd. Czy nie czas dojsc do wniosku , że trzeba energię i media skierować na inne dyscypliny sportu bo w piłce nozenej z listkiewiczami, majdanami i innymi krzynwkami niczego nie zrobimy? a i hołota na stadiony by przestała chodzić. Zawsze się zastanawiałem, skąd w polskiej piłce nożnej jest tyle kasy, skoro jej poziom jest dużo poniżej przeciętnej światowej scratch To mi trochę przypomina "fenoemn" MiSiów z idiotenhossy z zeszłego roku lol!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 13:36

REALISTA napisał:
A tak spoza tematu w kontekscie dzisiejszych medali. Po kiego grzyba w naszej kochanej ojczyżnie idzie tyle energi, sił, kasy na piłkę nożną ??? jak nie ma olimpiady to w mediach sportowych non stop o piłce nożnej jakbyśmy byli conajmniej drugą Brazylią albo Argentyną ,a przeciez piłka nozna w Polsce nie istnieje a tzw. ekstraklasa to żenada i wstyd - poziom ligi amatorskiej ze świata zachodniego czy ameryki płd. Czy nie czas dojsc do wniosku , że trzeba energię i media skierować na inne dyscypliny sportu bo w piłce nozenej z listkiewiczami, majdanami i innymi krzynwkami niczego nie zrobimy? a i hołota na stadiony by przestała chodzić. Zawsze się zastanawiałem, skąd w polskiej piłce nożnej jest tyle kasy, skoro jej poziom jest dużo poniżej przeciętnej światowej scratch To mi trochę przypomina "fenoemn" MiSiów z idiotenhossy z zeszłego roku lol!
pilka nozna utrzymuej sie sama wiec nei wiem o co chodzi z ta kasa.Chcesz narzucac sponsorom na co maja wydawac pieniadze?To by byl socjalizm dopiero.Pilka nozna jets najbardziej popularna dyscyplina w polsce i tyle,zobacz ilu ludzi przychodzi na mecze pilki nioznej a ilu na zawody wioslarskie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 13:58

Unia Europejska
nadal prowadzi w medalach
wszytkich medali unijnych naliczylem pobieznie 150!
w tym zlotych 65 !

lol!

W przeliczeniu na mieszkanca bardzo mocni moi ulubiency Holendrzy (viva Amsterdam sunny ) , no i Norwegowie

http://pekin.onet.pl/0,1267642,33850,tabele.html
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 14:10

a tak poza tym to czuje niedosyt, ze nie wystepujemy pod szyldem United Europe

Usiaki sa czarnej d..ie przy Europejczykach, zreszta nie tylko oni cheers
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44303
Registration date : 03/09/2007

UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 14:31

kaczor napisał:
REALISTA napisał:
A tak spoza tematu w kontekscie dzisiejszych medali. Po kiego grzyba w naszej kochanej ojczyżnie idzie tyle energi, sił, kasy na piłkę nożną ??? jak nie ma olimpiady to w mediach sportowych non stop o piłce nożnej jakbyśmy byli conajmniej drugą Brazylią albo Argentyną ,a przeciez piłka nozna w Polsce nie istnieje a tzw. ekstraklasa to żenada i wstyd - poziom ligi amatorskiej ze świata zachodniego czy ameryki płd. Czy nie czas dojsc do wniosku , że trzeba energię i media skierować na inne dyscypliny sportu bo w piłce nozenej z listkiewiczami, majdanami i innymi krzynwkami niczego nie zrobimy? a i hołota na stadiony by przestała chodzić. Zawsze się zastanawiałem, skąd w polskiej piłce nożnej jest tyle kasy, skoro jej poziom jest dużo poniżej przeciętnej światowej scratch To mi trochę przypomina "fenoemn" MiSiów z idiotenhossy z zeszłego roku lol!
pilka nozna utrzymuej sie sama wiec nei wiem o co chodzi z ta kasa.Chcesz narzucac sponsorom na co maja wydawac pieniadze?To by byl socjalizm dopiero.Pilka nozna jets najbardziej popularna dyscyplina w polsce i tyle,zobacz ilu ludzi przychodzi na mecze pilki nioznej a ilu na zawody wioslarskie
NO CHYBA NIE POWIESZ MI ŻE PIŁKA NOZNA UTRZYMUJE SIĘ Z BILETÓW ? NA MECZE PRZYCHODZI PO 2-3TYSIACE LUDZI Z TEGO POŁOWA BANDYTÓW-SZALIKOWCÓW NA GAPĘ. UWAŻAM ŻE PIŁKA W POLSCE TO PRALNIA BRUDNYCH PIENIĘDZY I NIE JEST TO DLA MNIE SPORT MAM NA MYSLI [POLSKIE WYKONANIE). PIŁKA JEST W POLSCE MIMO WSZYSTKO CORAZ MNIEJ POULARNA I MAM NADZIEJĘ ZE TAK BĘDZIE NADAL. KOJARZONA JEST W CORAZ WIEKSZYM STOPNIU Z KORUPCJĄ, PZPN , SZALIKOWCAMI ITD.
CHODZISZ KACZOR NA MECZE?
Powrót do góry Go down
generał
Gość




UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 15:11

Re kaczor:

Których gwiazd tych spadających chyba?

Ale życzę powodzenia

Popatrz sobie na wykres w ujęciu miesięcznym i kwartalnym i narysuj sobie średnia 45 (ema sma). Może cos zobaczysz.
Zerknij sobie jak zakończył się miesiąc lipiec i jak zaczłą się miesiąc sierpień. Gdzie są maxima w tych miesiącach.

Trend jest spadkowy i jakoś ja na wykresie nie widze żadnych oznak lotu do gwiazd.

Ale życze powodzenia.
Powrót do góry Go down
generał
Gość




UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 15:17

Jeżeli nawet dojdzie do wzrostów w tym kwartale to 2843-2884 jest całkowiecie nie do przejscia w tym etapie trendu.

Dlatego jeszcze raz życzę powodzenia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 15:18

generał napisał:
Re kaczor:

Których gwiazd tych spadających chyba?

Ale życzę powodzenia

Popatrz sobie na wykres w ujęciu miesięcznym i kwartalnym i narysuj sobie średnia 45 (ema sma). Może cos zobaczysz.
Zerknij sobie jak zakończył się miesiąc lipiec i jak zaczłą się miesiąc sierpień. Gdzie są maxima w tych miesiącach.

Trend jest spadkowy i jakoś ja na wykresie nie widze żadnych oznak lotu do gwiazd.

Ale życze powodzenia.
hm wielkie dzieki ale ja mam gdzies trend na miesiecznych i nei zalezy mi na przekopnywaniu kogokolwiek do czegokolwiek.Jak ktos gada tak jak ty to widze ze nei ma doswiadczenia na rynku terminowym,ja z moich setupow na swieczkach 5 minutowych potrafie do 100p wyciagac i nie musze sie z nikim klocic jaki mamy trend dlugoterminowy bo i po co.Poza tym powiedzmi jakie pozycje zajmujesz pod to co piszesz gdzie masz stopy,tp to moze pogadamy bo tak ogolnie to fajnie sie gledzi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 15:20

REALISTA napisał:
kaczor napisał:
REALISTA napisał:
A tak spoza tematu w kontekscie dzisiejszych medali. Po kiego grzyba w naszej kochanej ojczyżnie idzie tyle energi, sił, kasy na piłkę nożną ??? jak nie ma olimpiady to w mediach sportowych non stop o piłce nożnej jakbyśmy byli conajmniej drugą Brazylią albo Argentyną ,a przeciez piłka nozna w Polsce nie istnieje a tzw. ekstraklasa to żenada i wstyd - poziom ligi amatorskiej ze świata zachodniego czy ameryki płd. Czy nie czas dojsc do wniosku , że trzeba energię i media skierować na inne dyscypliny sportu bo w piłce nozenej z listkiewiczami, majdanami i innymi krzynwkami niczego nie zrobimy? a i hołota na stadiony by przestała chodzić. Zawsze się zastanawiałem, skąd w polskiej piłce nożnej jest tyle kasy, skoro jej poziom jest dużo poniżej przeciętnej światowej scratch To mi trochę przypomina "fenoemn" MiSiów z idiotenhossy z zeszłego roku lol!
pilka nozna utrzymuej sie sama wiec nei wiem o co chodzi z ta kasa.Chcesz narzucac sponsorom na co maja wydawac pieniadze?To by byl socjalizm dopiero.Pilka nozna jets najbardziej popularna dyscyplina w polsce i tyle,zobacz ilu ludzi przychodzi na mecze pilki nioznej a ilu na zawody wioslarskie
NO CHYBA NIE POWIESZ MI ŻE PIŁKA NOZNA UTRZYMUJE SIĘ Z BILETÓW ? NA MECZE PRZYCHODZI PO 2-3TYSIACE LUDZI Z TEGO POŁOWA BANDYTÓW-SZALIKOWCÓW NA GAPĘ. UWAŻAM ŻE PIŁKA W POLSCE TO PRALNIA BRUDNYCH PIENIĘDZY I NIE JEST TO DLA MNIE SPORT MAM NA MYSLI [POLSKIE WYKONANIE). PIŁKA JEST W POLSCE MIMO WSZYSTKO CORAZ MNIEJ POULARNA I MAM NADZIEJĘ ZE TAK BĘDZIE NADAL. KOJARZONA JEST W CORAZ WIEKSZYM STOPNIU Z KORUPCJĄ, PZPN , SZALIKOWCAMI ITD.
CHODZISZ KACZOR NA MECZE?
realista pilka nozna utrzymuje sie z tego co daje Canal+ a to sa duze pieniadze,i pilka nozna JEST najbardziej popularnym sportem w polsce czy tego cchesz czy nie.Samych grajacych w zorganoizowanych rozgrywkach jest wiecej niz wszystkich sportowcow w dyscyplinach innych razem.Nie kumam co ci do prywatnej kasy,jak chcesz dac na wioslarzy to daj ze swoich i tyle,canal + daje jawnie na pilke nozna i ma do tego prawo
Powrót do góry Go down
generał
Gość




UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 15:25

A i jeszcze jedno ważne:
Dołka lokalnego licząc od miesiąca 1 września możemy się spodziewać za około pięć miesięcy licząc od tej daty.

Mi wychodzi koniec stycznia poczatek lutego 2009.
I wcale nie jest powiedziane, ze to będzie dno bessy bo to będzie zalezało gdzie ten dołek się znajdzie. Jeżeli poniżej trendu wzrostowego licząc od dołka na poziomie 577,80 z marca 1995 roku to hossa będzie miała nie lada problem z dalszą kontynuacja . Ale tym to sie będę martwił jak do tego dojdzie.

Dlatego tym bardzie życzę powodzenia.
Powrót do góry Go down
generał
Gość




UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 15:31

Powiadasz pozycja :
S 2780

stop w tej chwili 2927, ale w zupełności wystarczy 2835-2892

Podaje dokłądne poziomy i to juz twój problem jak ty inwestujesz. Długie trendy wcześniej czy później zmiatają takich jak ty.

A na rynku jestem od 1992 (najpierw akcje potem futy)

Powodzenia.
Powrót do góry Go down
generał
Gość




UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 15:41

re kaczor:

jezeli miesiac sierpien zakonczymy powyzej 2783 to wtedy twój wariant wzrostowy ma szanse na realizacje .
Powrót do góry Go down
Bankrut
Admin
Admin
Bankrut


Liczba postów : 3833
Age : 49
Location : Łódź
Registration date : 27/08/2007

UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 16:03

merytorycznie to IMHO wybiliśmy się z flagi zarówno tej makro jak i mikro
i60 speedlines i fibo wachlarz są równierz bezwzględne

ustawiłem SL i TP papa
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com
LeM

LeM


Liczba postów : 1085
Age : 54
Location : warszawa
Registration date : 20/06/2008

UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 16:30

Zapraszam na Fusy:

http://lemansa.wordpress.com/


Pozdro

LeM
Powrót do góry Go down
http://www.astroelliottsurfing.pl/
gosc
Gość




UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 17:10

ta jak nie wzrośnie to spadnie ?
Powrót do góry Go down
pestka
Gość




UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 17:37

Cytat :

generał


Długie trendy wcześniej czy później zmiatają takich jak ty
Zgadzam się z gen to jest°prawda absolutna
siedze na kuku ropie zlocie od m-ca
Razz Nie chwaląc się, mam już zajebista emeryturę na stopie Laughing Laughing Laughing
„wejść w odpowiednim momencie nie jest takie łatwe ”
scratch szkoda ze nie ma ikony stopczesia-czesera queen stopu
Powrót do góry Go down
martin




Liczba postów : 281
Age : 49
Location : West
Registration date : 26/01/2008

UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 18:01

Pytanko:

Czy ktos wie jak w Metasie zastapic to co ponizej jakas przyzwoita funkcja, a moze petla?

((Ref(HIGH, -4)-Ref(LOW, -4))+(Ref(HIGH, -3)-Ref(LOW, -3))+(Ref(HIGH, -2)-Ref(LOW, -2))+(Ref(HIGH, -1)-Ref(LOW, -1)))

Z gory dzieki Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 18:29

re cameleon

bardzo rzadko piszesz na forum i właściwie nic ciekawego nigdy się od

ciebie nie dowiedziałem.

natomiast jak już jesteś to najczęściej po to aby się do mnie przypierdolić
Powrót do góry Go down
rydzo




Liczba postów : 3027
Age : 39
Registration date : 07/07/2008

UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 18:38

MICHU napisał:
re cameleon

bardzo rzadko piszesz na forum i właściwie nic ciekawego nigdy się od

ciebie nie dowiedziałem.

natomiast jak już jesteś to najczęściej po to aby się do mnie przypierdolić


Wyszła słoma z butów dresiarza ....
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 19:03

re MICHU

żółta
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 19:12

re admin SzFagier

w ubiegłym tygodniu coś tam cameleon się czepiał to odpuściłem

dzisiaj czytam że napisal swój drugi post i kurna znowu o mnie
---------------------
OGŁOSZENIE (niepłatne)

cameleon możesz swe uczucia ulokować gdzie indziej?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 19:13

LeM napisał:
Zapraszam na Fusy:

http://lemansa.wordpress.com/


Pozdro

LeM


z Twojej analizy wynika, że możemy albo wzrosnąć albo spaść niżej. Problem treadera polega jednak na tym, że należy obstawić trend, a skoro nie wiesz, czy wzrosnie czy spadnie to wszelkie analizy mają sens po jego ustaleniu. Ja ze swojej strony nadal obstawiam wzrosty

- po pierwsze dlatego, że póki co mamy zniesienie tylko 50% i drugi dołek jest już wyżej niż pierwszy na 2600; nie spodziewam się nagłego ruchu w poniedziałek na 550 - raczej najpierw w górę na poziom 670-80
- nie było dotychczas przesilenia na rynku, więc nadal papiery są w silnych rękach - przykładowo przekazanie BIOtonu przez PKM do funduszu zarządzanego przez POLfarmę odczytuję pozytywnie dla BIOtka - negat dla PKM, chociaż on też ma tam swoje nieznaczne udziały - a więc mamy postępującą akumulację; dalej więc za akumulacją przemawia nikły obrót na spadkach - ruchy typu tego z piątku na koniec dnia tylko potwierdzają, że jest grupa, kóra chce tanio nabyć papiery
- po trzecie, prognozowanie znacznego spadku na podstawie spodziewanego ruchu w dół na WallSt ma krótkie nogi ...przed wyborami i wydaje się po prostu nierealne - wystarzy poczytać komentarze i popatrzyć na reakcję rynków na złe dane z czwartku i piątku (dwa dni umiarkowanych wzrostów) - amerykańscy inwestorzy twierdzą, że akcje są tanie...
- po czwarte wreszcie, nie ma u nas powodów ani nawet możliwości do nagłych spadków, ponieważ te niewielkie ilości papierów jakie ma zagranica nie są w stanie spowodować gwałtownych spadków

Przypominam też, że w postach sprzed kilku tygodni udało mi się określić zasięg impulsu na 770 - czyli z dokładnością do 10 pkt a w dalszym ciągu przewidziałem korektę do poziomu 680 - a nawet 600-620. I póki co te poziomy trzymają. Nie spodziewam się, aby w poniedziałek nastąpiło znaczące pogłębienie fali A - być może powtórzymy 600

pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 19:15

generał napisał:
Powiadasz pozycja :
S 2780

stop w tej chwili 2927, ale w zupełności wystarczy 2835-2892

Podaje dokłądne poziomy i to juz twój problem jak ty inwestujesz. Długie trendy wcześniej czy później zmiatają takich jak ty.

A na rynku jestem od 1992 (najpierw akcje potem futy)

Powodzenia.
Hm dobra,dobtra madralo co stawia 140 punktowe stopy Laughing
Powrót do góry Go down
Olimp i
Gość




UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: re HIOBowe zestawienie   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2008, 19:33

HIOBie drogi - tworząc swoje zestawienie pominąłeś bardzo istotny element: szanse krajów UE są multiplikowane przez to że mogą wystawiać wiele narodowych reprezentacji. Mniej więcej tak jak gdyby USA wystawiało reprezentacje poszczególnych stanów a Chiny kantonów.

A repry EU nie zobaczymy zapewne jeszcze długo choćby z tego względu że nie jest to w niczyim interesie (na pewno nie narodowych federacji).
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.08.2008 weekendowy   UFO - 16.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 16.08.2008 weekendowy
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO - 25.10.2008 - weekendowy
» UFO - 13.12.2008 WEEKENDOWY
» 16.02.2008 WEEKENDOWY
» UFO - 10.05.2008 WEEKENDOWY
» 29.03.2008 - WEEKENDOWY

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: