Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 INFINAN - AMALGAMAT

Go down 
+15
jem
nazgul71
chudy mis
gagi19641
Indiana
Bankrut
SzFagier
LILO
CromCruach
Wigusia
Władzió
kydo
przemak
wolny login
Kozoyeb
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Jedrzej
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: futra   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptySob 29 Wrz 2007, 12:28

zapomniałem adres kumyki@wp.pl drunken
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptySob 29 Wrz 2007, 14:09

czesc Kozo.. bylbym zainteresowany. Pozdr Bogdan

ps. jesli ruszysz z tym "zbiorczym" atakiem na futy to otwieram oddzielny rachunek. Przewidujesz min/max depa na takim rachunku?
Powrót do góry Go down
rusek
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptySob 29 Wrz 2007, 19:46

sprobuje prosze o odpowiedz na rusek2112@yahoo.pl
Powrót do góry Go down
kydo
Trader na medal
Trader na medal



Liczba postów : 11220
Age : 54
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptySob 29 Wrz 2007, 20:16

Re kozo:
Witam kozo.
Stworzyłem alternatywę do twojego amalgamatu. Potestuje go miesiąc zobaczymy jaki bedzie rezultat.
Narazie wychodzi nieźle.
Będę rejestrował sygnały i grał na jeden kontrakt zobaczymy po miesiącu.
Sygnały są szybkie nieraz bardzo szybkie. dlatego nie będę ich podawał na bieżąco bo nie mam na to zbytnio czasu. Moge jedynie zadeklarować , że po sesji podam pozycje i ewentualne zmiany sygnałów.
Nie siedzę cały czas przy kompie i z tego to wynika.

Nigdy nie grałem tak szybkim systemem, w ujęciu godzinnym.
Powrót do góry Go down
http://kydofin.blog.onet.pl/
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptySob 29 Wrz 2007, 20:28

Kozo - przyłączam się.
indianapolis@interia.pl
Mam nadzieję, że zanim szwagry rozpracują system, zarobię na Metastocka Very Happy i sam coś stworzę. Chyba ich poje...! 1700 USD + Vat! Dla domowych użytkowników, he he
Powrót do góry Go down
gagi19641




Liczba postów : 321
Age : 59
Location : polska B
Registration date : 29/09/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: re: KOZOJEB - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptySob 29 Wrz 2007, 20:40

też chciałbym spróbować

proszę o info: gdobiezynski@wp.pl
Powrót do góry Go down
gosc07
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: kozojeb   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptySob 29 Wrz 2007, 21:45

Kozojeb, dlaczego jestes tu dopiero od sierpnia, pod jakim nickiem byles wczesniej i dlaczego taki dziwny, dwuznaczny masz nick ?
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptySob 29 Wrz 2007, 21:51

gosc07 napisał:
Kozojeb, dlaczego jestes tu dopiero od sierpnia, pod jakim nickiem byles wczesniej i dlaczego taki dziwny, dwuznaczny masz nick ?

przeciez to forum istnieje od miesiaca......
na bankierze tez kozojeb byl kozojebem
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptySob 29 Wrz 2007, 22:05

gosc07 napisał:
Kozojeb, dlaczego jestes tu dopiero od sierpnia, pod jakim nickiem byles wczesniej i dlaczego taki dziwny, dwuznaczny masz nick ?
no z tym nickiem to taka zabawna historia,
w moich okolicach kozojeb to taki koles co "wszytskich równo dmucha" i nie ma zmiłuj, że boli . POniewaz futures jest takim specyficznym sposobem zarabiania kosztem drugiej strony, login kozojeb to akurat taki koleś co sobie zwyczajnie tu radzi, nie jest to gosc ze skrupulami, tylko bezwzgledna machina do zarabiania kasy.
takie male wytlumaczenie, dlaczego wlasnei kozojeb Laughing
Powrót do góry Go down
4tuna
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: gf   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptySob 29 Wrz 2007, 22:06

cholera dziś czytałem jakąś oferte też po 500 zł za miesiac i ze bedzie ograniczenie na 12 osób , czy juz ktoś na tym systemie nie tworzy sobie swojego biznesu?
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptySob 29 Wrz 2007, 22:07

Indiana napisał:
Kozo - przyłączam się.
indianapolis@interia.pl
Mam nadzieję, że zanim szwagry rozpracują system, zarobię na Metastocka Very Happy i sam coś stworzę. Chyba ich poje...! 1700 USD + Vat! Dla domowych użytkowników, he he
dziwne rzeczy opowiadasz, ja dalem 1800zl na firme bralem Wink
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptySob 29 Wrz 2007, 22:10

4tuna napisał:
cholera dziś czytałem jakąś oferte też po 500 zł za miesiac i ze bedzie ograniczenie na 12 osób , czy juz ktoś na tym systemie nie tworzy sobie swojego biznesu?
ty piszesz o tym cba costam, ale to inna bajka - z tego co tam widzialem zyski nie wynosily 1000% rocznie Laughing
Powrót do góry Go down
4tuna
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptySob 29 Wrz 2007, 22:10

dopisz fxtrade@op.pl
Powrót do góry Go down
4tuna
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptySob 29 Wrz 2007, 22:27

robiłes test na danych np od 2001 do 2006?
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptySob 29 Wrz 2007, 22:31

kozojeb napisał:
Indiana napisał:
Kozo - przyłączam się.
indianapolis@interia.pl
Mam nadzieję, że zanim szwagry rozpracują system, zarobię na Metastocka Very Happy i sam coś stworzę. Chyba ich poje...! 1700 USD + Vat! Dla domowych użytkowników, he he
dziwne rzeczy opowiadasz, ja dalem 1800zl na firme bralem Wink
http://www.eis.pl/programy/index.html 1695 Usd +Vat - Tyle wynosi cena Metastocka z pobieraniem danych on-line. Trzeba coś mieć, bo od paru dni NOL pokazuje RSI 7 dniowe na poziomie 6 czy 8, a jest ponad 50, i jak tu robić jakieś poważniejsze analizy - a jeszcze jak o kasę gram... Ale już ściągnąłem demo Amibrokera, pełna wersja tutaj kosztuje coś 800 zyta, wygląda zachęcająco. Teraz czas zacząć studia nad możliwościami programu. Jedna uwaga Kozo - bardzo bym się cieszył, gdyby system zarobił na abonament i jeszcze z 1000 zyla miesięcznie, 1000% jest niemożliwe - Jak wyobrażasz sobie sytuację, gdy po roku każdy ze 100 osób, zarobiony na 1000% i grający 100 kontraktami, obraca nimi 4 x dziennie wg. wskazań systemu? Toż to gralibyśmy sami ze sobą Very Happy, bo dzienny obrót całkowity jest mniej więcej taki Very Happy
Chyba że dodasz opcję zwalania/windowania indeksu, aby coś zarobić na biednych TFI miotających się pod miażdżącymi ciosami hedża Kozo i spółka z Ufoforum.
Powrót do góry Go down
damiano
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptySob 29 Wrz 2007, 22:52

Kozo

przyłączam się dopisz

prosze o info damiano@damiano.pl
Powrót do góry Go down
nazgul71

nazgul71


Liczba postów : 459
Age : 53
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptySob 29 Wrz 2007, 23:18

Hej Kozo proszę o info nazgul7.1@wp.pl
Powrót do góry Go down
faza
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: KOZOJEB - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptyNie 30 Wrz 2007, 08:44

Jestem zainteresowany odpłatną wersją systemu. Proszę o kontakt na adres:
zbyszek.dr.@wp.pl
Powrót do góry Go down
faza
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: KOZOJEB - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptyNie 30 Wrz 2007, 09:42

Omyłkowo wpisałem o kropkę za dużo. Ma być: zbyszek.dr@wp.pl
Powrót do góry Go down
ING Bari
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: żyła złota   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptyNie 30 Wrz 2007, 09:54

tracimy na futures, czy jestesmy nieudacznikami ? tez chcemy sie przylaczyc do fachowcow rynku. na poczatek milion na depozyt.
Powrót do góry Go down
kondzio
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KOZOJEB - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptyNie 30 Wrz 2007, 11:58

Kozo chętnie się przyłącze.
proszę o info kondzio13@poczta.neostrada.pl
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptyNie 30 Wrz 2007, 15:16

też jestem chętny, czekam na więcej info adamk81@o2.pl
Powrót do góry Go down
4tuna
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptyNie 30 Wrz 2007, 15:23

nie moge sie zarejestrować , pokazuje mi ze nie moge miec hasła dłuższego niż 32 znaki ?!! Shocked wpisuje hasło z 5-ciu znaków , to o co mu sie rozchodzi ,że sie grzecznie zapytam
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptyNie 30 Wrz 2007, 16:16

ING Bari napisał:
tracimy na futures, czy jestesmy nieudacznikami ? tez chcemy sie przylaczyc do fachowcow rynku. na poczatek milion na depozyt.
przykro mi ale lista zamknieta, nie dam rady obsluzyc az takiej ilosci osob! poszukajcie quant-tradera! lol!
Powrót do góry Go down
jem

jem


Liczba postów : 382
Location : Katowice
Registration date : 27/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptyNie 30 Wrz 2007, 16:17

4tuna napisał:
nie moge sie zarejestrować , pokazuje mi ze nie moge miec hasła dłuższego niż 32 znaki ?!! Shocked wpisuje hasło z 5-ciu znaków , to o co mu sie rozchodzi ,że sie grzecznie zapytam
hasło min.6 znaków
Powrót do góry Go down
jdd
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptyNie 30 Wrz 2007, 16:34

Proszę mnie jeszcze dopisać... kodut@poczta.onet.pl - mówił Pan o 100 osobach... ewentualnie czy może Pan rozważyć np. płatną stronę internetową?
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptyNie 30 Wrz 2007, 16:46

jdd napisał:
Proszę mnie jeszcze dopisać... kodut@poczta.onet.pl - mówił Pan o 100 osobach... ewentualnie czy może Pan rozważyć np. płatną stronę internetową?
strona nic tu nie da, zanim sie odswiezy to juz bedzie dawno po sygnale, koncze zapisywanie, bo skala zaczyna mnie na dzien dzisiejszy lekko przerastac, pozostali musz dluzej pczekac az bede gotowy przerobic takie ilości osób Shocked scratch Shocked
Powrót do góry Go down
jdd
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptyNie 30 Wrz 2007, 16:52

proszę o tzw. "rzut na taśmę"! Będzie Pan zadowolony!
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptyNie 30 Wrz 2007, 16:59

jdd napisał:
proszę o tzw. "rzut na taśmę"! Będzie Pan zadowolony!
zobaczymy jak bedzie z wplatami, moze wtedy sie okaze co sa warte obecne zapewnienia Embarassed
Powrót do góry Go down
Wigusia

Wigusia


Liczba postów : 316
Registration date : 03/09/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 EmptyNie 30 Wrz 2007, 17:53

Wigusia napisał:
Kozo Very Happy mnie zapisz na Swoją listę stu. Dobrze by było ręcznie ustawiać.
E-Promak często świruje i trzeba resetować komputer.

lidiat@poczta.onet.pl

Czy mnie zapisałeś? Neutral Napisałeś, że lista zamknięta.
Ja pierwsza poprosiłam, żebyś mnie zapisał, a teraz się martwię, że mnie nie zapisałeś.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
INFINAN - AMALGAMAT
Powrót do góry 
Strona 4 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Systemy FW :: Zmagania Infinana z rynkiem - pamiętniki-
Skocz do: