Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 takie luźne rozważania

Go down 
+24
pandorka
betonowe_buty
EX
MedKit*
midas47
Kozoyeb
dziadek
W stronę słońca :)
Jastrząb
franco
Pan Nikt
IronFX
Lennon
inwestor
Dave
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
SYLWESTER
kaczor
Władzió
przemak
Jones
Aligator
chudy mis
Diablo
28 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
AutorWiadomość
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptyWto 14 Wrz 2010, 22:36

Rysowanie bywa sztuką. Jedno i drugie trzeba umieć wykorzystać. affraid

Pozdrawiam i dobranoc.

ender
Powrót do góry Go down
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptySro 15 Wrz 2010, 00:14

de Bill

Witam,

No to się Kwiczoł doczekałeś realizacji tp, a ja na odwrotnej pozycji taki wp.... że aż miło i ta sama konkluzja ... ano nic, czekam dalej.

Geronimo. Mnie kiedyś duszpasterz opowiadał jak przed ołtarzem ludziska miast klęknąć i przeżegnać się robią w biegu jakieś telemarki ledwie utrzymując równowagę. Pomyślałem, że fajny byłby materiał na krótkometrażówkę, albo np. dwuetapowe przejście dla pieszych gdzie baby z siatami nagle doznają przyspieszenia gdy zielone zaczyna migać. Postać z kamerą, wybrać co lepsze egzemplarze, zmontować i Złota Palma w Cannes jak w banku se myślę.
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptySro 15 Wrz 2010, 08:54

Hehe stary narciarz jestem alem przecierał oczy ze zdumienia jak jeden dederok telemarkiem na biegówkach śmigał w dół Kotła Gąsienicowego.No a przyklęk w biegu przed ołtarzem toż to klasyczny telemark.
Reluga wczoraj ćwierkał jest dobrze będzie lepiej ceny żywności poszły w górę tylko o 2 %.Ceny w Polsce to 62% średnich cen unijnych.Trawestując rzekne Widmo Gierka krąży nad Polską.
Na koniec właśnie klepłem L po 51 i nuce Boney M El Lute.
Nara.
Powrót do góry Go down
kwiczoł
Gość




takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptySro 15 Wrz 2010, 16:35

no tak Zygmunt tp zrealizowane
dziś przecierełaem oczy jak zobaczyłem usdjpy
się trochę zastanawiałem ale niepotrzebnie długo
wszedłem na 1 lot L
jak interwencja to jazda na 90 affraid
Powrót do góry Go down
kwiczoł
Gość




takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptySro 15 Wrz 2010, 17:57

na us30 dziś 10600 zobaczymy
Powrót do góry Go down
kwiczoł
Gość




takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptySro 15 Wrz 2010, 22:08

na głównym robi się gorąco
tęgie głowy się obrażają
forum umiera
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptyCzw 16 Wrz 2010, 15:17

Tak se nuce Nie mów nic prosze Cię no bo co można rzec w takiej chwili.
Pieśń tą można nucić w czasie totalnej flauty a także po przedwczesnej ejakulacji.Ciekawym kto rozszyfruje jej tytuł.
Pozdrawiam oczywiście.
 
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptyCzw 16 Wrz 2010, 22:54

geronimo napisał:
Tak se nuce Nie mów nic prosze Cię no bo co można rzec w takiej chwili.
Pieśń tą można nucić w czasie totalnej flauty a także po przedwczesnej ejakulacji.Ciekawym kto rozszyfruje jej tytuł.
Pozdrawiam oczywiście.
 

Nasze dawne noce przypomni ci....
https://www.youtube.com/watch?v=LE-hVlNKWnQ

Miałem 10 lat......darowano resztę kar
https://www.youtube.com/watch?v=loJXTLNTWoQ&feature=related

Pozdrawiam starą Gwardie
inwestor
Powrót do góry Go down
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptyPią 17 Wrz 2010, 00:23

de Bill

Witam,

Przypomniał się rysunek Mleczki, gdzie facet siedzący na skraju łóżka w takiej sytuacji nic nie nucił, tylko rzekł do partnerki - " w każdym bądź razie w pracy mam pochlebne opinie ... "
Dla takich dziadków Geronimo, Anna to żadna zagadka. A tu jeszcze Inwestor linka zapodaje, a po prawej znowu jest jaskółka ... i tak wieczór zleciał.

Kwiczoł nie martw się, Mobar już jakiś czas temu pisał, że niedługo wszyscy spotkamy się na bankierze.

Btw, ale co Rudnevs pierdolnął trzecią brameczkę, to aż mi napój wypadł z ręki ...
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptyPią 17 Wrz 2010, 09:19

No to Panowie szapo ba jak to mówią.Nie pomyślałem z czym do ludzi.
Mleczko  co pamiętam kobicina smaży jakieś placki izba uboga facet czyta gazete i mówi Jachty poszły w góre.
Drugi wic siedzi dwóch facetów przy barze obaj już pod dobrą datą  i jeden Waldek co ty ciągle o tych fokach.
Totalne zaskoczenie zakapior w dyskusji ze mną  wczoraj mówi coś o suwerenności Polski w kontekście wizyty Zakajewa.Doginał z  Czeczenami pod Osiekiem u ogrodników.Dyskusja przy piwku pod sklepikiem.
Pozdrawiam oczywiście.
 
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptyPią 17 Wrz 2010, 22:38

geronimo napisał:
No to Panowie szapo ba jak to mówią.Nie pomyślałem z czym do ludzi.
Mleczko  co pamiętam kobicina smaży jakieś placki izba uboga facet czyta gazete i mówi Jachty poszły w góre.
Drugi wic siedzi dwóch facetów przy barze obaj już pod dobrą datą  i jeden Waldek co ty ciągle o tych fokach.
Totalne zaskoczenie zakapior w dyskusji ze mną  wczoraj mówi coś o suwerenności Polski w kontekście wizyty Zakajewa.Doginał z  Czeczenami pod Osiekiem u ogrodników.Dyskusja przy piwku pod sklepikiem.
Pozdrawiam oczywiście.
 

Uwielbiana w CCCP
Uśmiechaj się................
https://www.youtube.com/watch?v=JigNf_b5T7A&feature=related
...............na dzień szczęśliwy nie czekaj
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptySob 18 Wrz 2010, 20:00

Anna przepiękny głos.Ktoś bardzo mi bliski uwielbiał ją.
Dzisiaj nuce All along the watchtower rocznica 40 lat niedawno jego znakomity kontynuator Stevie 20 lat.Psiakrew ale czas ucieka.Niedawno pod prysznicem My rifle my pony and me i obraz Dude mączący głowę w poidle dla bydła.Refleksja Gauchos,Rifle,Levi Strauss,Wrangler,Jordache oj chłopie przetarłeś trochę tego.Bony zdziwko Wrangler szyty na Malcie.W hoteku Hilton Malta  rewelacyjny zespół  na dancingu.A jakie kurwy a jakie jachty w marinie w Sliemie.Psiakrew trempus fugit.O The Fugitive Harrison ale serial w TV chyba lepszy.
Pozdrawiam oczywiście nostalgicznie.
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptySob 18 Wrz 2010, 21:30

geronimo napisał:
The Fugitive Harrison ale serial w TV chyba lepszy.

Pamietacie ten serial? Ja jak przez mgle, bo to byly lata '60, ale doktora "Kildera" pamietam - znaczy, ze bylo cos takiego...
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptyNie 19 Wrz 2010, 00:23

Dług Publiczny
https://www.youtube.com/watch?v=lNlVL3WjMlk
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptyWto 21 Wrz 2010, 22:09

Tak mi się skojarzyło, oglądając coś, czego dotąd nie oglądałem, na co kiedyś tłumy waliły.

youtube.com/watch?v=M1HHK-qPPFY

Dobranoc.

ender
Powrót do góry Go down
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptyWto 21 Wrz 2010, 22:14

de Bill

Witam,

Powracając w przeszłość proponuję zatrzymać się na chwilkę w roku 1984, gdzie narodziła się tak dobrze funkcjonująca do dziś nazwa - makrela. Jak widać bardzo dobrze przyjęta przez ówczesnych pasjonatów rynku kapitałowego. Link poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=9sO_7LUmO6w&feature=related
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptyWto 21 Wrz 2010, 22:35

Cóż zrobić Zygmuncie, wszyscy cofamy się, nikt już nie robi takich filmów i nie potrafi tak śpiewać, jak to było w czasach coraz częściej wspominanej młodości.

Pozdrawiam oczywiście.

ender
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptySro 22 Wrz 2010, 09:27

Kupiłem nowy rower ćwicze zatrzymuje się ona.Już przez szybę widzę rewelacyjny balkon.Wsiadam pytam o ojca rówieśnika.Łapy chodzą ma jakieś koronkowe bokserki.Przestań przestaje ale stwierdzam że się chyba nie dziwi.Lubie młodszych.A która nie lubi.Rozstajemy się  zgodnie mam zamejlować.Wsiadam na rower myśle.
Pozdrawiam oczywiście.
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptyCzw 23 Wrz 2010, 20:54

Ot, naszło mnie takie pytanie. Po 'kiego grzyba' tyle różnych 'nowoczesnych narzędzi', skoro niczym się nie różnią od tego, czego i tak wykorzystać nie potrafimy.

Dobranoc.

ender
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptyPią 24 Wrz 2010, 10:39

S wpadający w ciągi alkoholowe zapytany dlaczego tak chlejesz odpowiadał naszło mnie.Zawsze zamawiał męskiego czyli setę.
No i z innej beczki dokonując wyboru Savonarola czy dirty Harry zdecydownie ten drugi.
Nuce Parole Parole Dalida i Alain.
Pozdrawiam oczywiście.
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptyPią 24 Wrz 2010, 10:45

geronimo napisał:
S wpadający w ciągi alkoholowe zapytany dlaczego tak chlejesz odpowiadał naszło mnie.Zawsze zamawiał męskiego czyli setę.
No i z innej beczki dokonując wyboru Savonarola czy dirty Harry zdecydownie ten drugi.
Nuce Parole Parole Dalida i Alain.
Pozdrawiam oczywiście.

Jedno co warto to........

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptySob 25 Wrz 2010, 20:46

Cóż, 'jest dobrze, ale nie jest tragicznie'.

Najlepszego Dave, zdrowia i zdrowego podejścia.

Pozdrawiam oczywiście i dobranoc.

ender
Powrót do góry Go down
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptySob 25 Wrz 2010, 21:16

de Bill

Dave, ja już gotowy na imprezę. Czekam pod "Żuławskim" we Wrzeszczu.
Powinieneś mnie rozpoznać po stroju.

takie luźne rozważania - Page 17 Aniolek


Wszystkiego najlepszego cheers
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptyNie 26 Wrz 2010, 10:05

Drogi automatyku.
Odnośnie skarpetek to przypomniał mnie się taki obraz ona przepiękna on brunet z półświatka sztuczna srebna jedynka idą do łóżka ona gustowny dezabil on cebula na pięcie.
No żeby tego posta rozkminić to trza  być starym  ..............
Hi hi zobaczymy.
Pozdrawiam oczywiście.
PS Zygmunt gejostwo ufokowe oślonione.
 
Powrót do góry Go down
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptyNie 26 Wrz 2010, 10:51

de Bill

Gejostwo fuj! Spełniamy tylko kobiece fantazje ...
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptyNie 26 Wrz 2010, 11:01

Gościu przychodził do knajpy i zawsze prosił dwie pięćdziesiątki
Wypijał je i wychodził
Zainteresował się tym kelner i zapytał:
Jest pan stałym naszym bywalcem i zawsze prosi dwie pięćdziesiątki czy nie można po prostu zamówić setkę
Gość odpowiedział, że nie bo jedna pięćdziesiątka za siebie a druga za kolegę który na morzu
Aż raz kiedyś gość zamówił jedną pięćdziesiątkę
Zasmucony kelner zapytał
Co kolega zginął na morzu
Gość na to
Nie ja przestałem pić


Wypijmy za błędy



Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptyNie 26 Wrz 2010, 12:47

Zygmunt napisał:
de Bill

Dave, ja już gotowy na imprezę. Czekam pod "Żuławskim" we Wrzeszczu.
Powinieneś mnie rozpoznać po stroju.

takie luźne rozważania - Page 17 Aniolek


Wszystkiego najlepszego cheers



obawiam się ..... że jak będziesz w takim stroju .... to się mogę do Ciebie nie dobić ..... po tym jak cie dopadną kucharki z "Żuławskiego".
możesz być bardzo zajęty.

Very Happy

ale jak kiedyś, nie będziesz chciał oszałamiać obsługi baru ... to o tradycyjnym 'ruskim" można będzie pomyśleć.

Laughing
Powrót do góry Go down
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptyNie 26 Wrz 2010, 18:47

de Bill

W porządku Dave. Strój aniołka odkładam do szafy i w tradycyjnym odzieniu jakiegoś Smirnoffa z ogóreczkiem z całą przyjemnością. Chudy Miś ma moje namiary, daj jakąś propozycję już na priv.

Pzdr
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptyPon 27 Wrz 2010, 20:17

Game over. Begining new game. "Pomiędzy polami, istnieje miejsce, do gry. Pola to 'miejsca', w których się 'gra' lub unika 'gry'.

ender
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 EmptyPon 27 Wrz 2010, 21:21

Bardzo ciekawe rozważania czytam. W systemie mechanicznym warunki nie podlegają ocenie. W systemie kreskowym nie ma jednoznacznych przesłanek.

Ot, takie sobie luźne ...... .

Dobranoc
Powrót do góry Go down
Sponsored content





takie luźne rozważania - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 17 Empty

Powrót do góry Go down
 
takie luźne rozważania
Powrót do góry 
Strona 17 z 32Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
 Similar topics
-
» LUŹNE ROZMOWY UFO NA KANALE IRC -ogólnodotępny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Hyde Park-
Skocz do: