Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO -29-30.01.2011 weekend

Go down 
+42
przemak
barura
karnak
malec
Ezet
tarzan
kLeszcz
Stavros
peck
filip
Nadaje ze Stronia
jj
Jastrząb
gumbas
kiwi
janek
barany
Małolat
busia
PoPo
forex
nomad
fabularasa
Aligator
IronFX
Diablo
W stronę słońca :)
MedKit*
delphia
SYLWESTER
kamikaze
EX
Damian
Awa
Ryszard III
LeM
Reser
dex
Salomon Fiszman
XE (brat EXa)
Dave
inwestor
46 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptySob 29 Sty 2011, 23:38

http://www.thedailybell.com/1717/Fall-of-Saudi-Arabia-to-End-Dollar-Reserve-System.html

dwa fragmenty:

It's uncanny how Western powers first predicted the unrest; and it's surprising how they seemingly abetted it. Way back on January 12, Secretary of State Hillary Clinton finished a four-nation tour of the Middle East and then gave a "rousing speech" in Doha. The New York Post reported she told Arab leaders that they "can expect to face growing unrest, extremism and even rebellion if they fail to quickly address depleting oil and water reserves and to enact real economic and political reform."

i

If the revolution reaches all the way to Saudi Arabia – and if this is the elite's intention (to blow up the price of oil while fatally wounding the dollar) – then heaven-help the world's commodity prices. Isolate the memes of the elite within a free-market context, determine the potential for success or failure and then make corresponding, judicious bets.


do kompletu:

http://www.tvn24.pl/0,1691076,0,1,wikileaks-usa-pomogly-obalac-mubaraka,wiadomosc.html

Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 00:27

delphia napisał:
http://www.thedailybell.com/1717/Fall-of-Saudi-Arabia-to-End-Dollar-Reserve-System.html

dwa fragmenty:

It's uncanny how Western powers first predicted the unrest; and it's surprising how they seemingly abetted it. Way back on January 12, Secretary of State Hillary Clinton finished a four-nation tour of the Middle East and then gave a "rousing speech" in Doha. The New York Post reported she told Arab leaders that they "can expect to face growing unrest, extremism and even rebellion if they fail to quickly address depleting oil and water reserves and to enact real economic and political reform."

i

If the revolution reaches all the way to Saudi Arabia – and if this is the elite's intention (to blow up the price of oil while fatally wounding the dollar) – then heaven-help the world's commodity prices. Isolate the memes of the elite within a free-market context, determine the potential for success or failure and then make corresponding, judicious bets.


do kompletu:

http://www.tvn24.pl/0,1691076,0,1,wikileaks-usa-pomogly-obalac-mubaraka,wiadomosc.html



Ale to chyba nic dziwnego, tam się tak od tysięcy lat zmienia w ten sposób władców, oni zamiast demokratycznych wyborów mają rewolucje.
Powrót do góry Go down
busia

busia


Liczba postów : 8625
Age : 47
Location : Gdańsk
Registration date : 02/01/2008

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 01:43

Ponieważ Borowiku chamsko wyciąłeś mój post - jestem zmuszony go powtórzyć.
Jednocześnie wklejam go na wątku otwartym gdzie nie masz możliwości stosowania twoich standardów demokracji.
Widzisz jak się nie opłaca w dłuższym terminie gra na niższe t.p. i interwały?
Jak na giełdzie koleżko – warto się uczyć!
Gotów jesteś komrados? - no to siub władco światu!


„Borowik! Zadałem sobie trudu przeczytać twoje posty za ostatni rok z otwartego i niżej wklejam kilka cytatów.
Pomijając liczne posty o gotowaniu, sporcie i dupie marynie najpierw poziom kultury i entylygencyi, a potem fachowość.
Jak się okazało jesteś wybitnym eliotowcem i zwolennikiem przeciwstawnych. Szkoda, że nie miałeś odwagi zagrać na testowym koncie – bo chętnie bym zobaczył twoje osiągnięcia finansowe na falach i po2nych prowizjach.
Wykresy pokazujące głębokość warsztatu mistrza każdy może oglądać w jego postach z 07, 15 i 18.10.2010…

KULTURA.
_____________________________________________________________________________
- Jebać akcje !!!

Brawo Justyna

- Możesz rozwinąć te firmy? Ale wstępnie masz moje jebać
Aha, Inwestor! Jebać galop???

- Karnak! Weź rozbieg, ale taki duuuuuuuży ....... i pierdolnij sobie baranka o ścianę kretynie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- Zrób to jeszcze raz a znajdę Cię i osobiście obrzygam

- Gówno prawda, Akwila też pewnie coś o tym powie. Kwestia psychiki, po prostu. A czy Michu chwalił się czymś? Coś mnie ominęło? Czy po prostu dlatego, że przestał pisać co chwilę jak opcjoner to loża szyderców przyznała mu bankruta? Zaraz wkleję jak Ezet urywek modlitwy z "Dzień Swira". Ech....wy qrwa...

- Powiedz jak, pliiiiiiiiiiiiiiiiiissss. Daj mi szansę, daj mi.......
Od zawsze marzyłem, żeby poczuć to samo co moherowy baran
A jeśli będę pierdolił takie same bzdury? To nic!
UFO i tak mnie przeczyta i jeszcze będzie cytować, powodując frustrację u tych, którzy tego kretyna i mitomana od dawna mają w fosie

- Zarabiamy qrwa kasę a nie pierdolimy głupoty! Ileż można!

- Ujebała Sprajta pszczoła,
"O ty qrwo!" Sprajt-miś woła,
Za historię mą w "Urzekła..."
Zagnam bysie wnet do piekła!

Ależ on jest dziś wqrwiony!
Proste! Wpierdol był.... od żony!

Wyluzuj stary!

- To było qrwa bardzo proste Rmir, zbyt proste jak na wysublimowany poziom naszego forum!

- Oni są nie do zajebania

- love the USA Ja też tak chcę!!!
BTW Czy przy takiej ilości modów jest problem aby kazdemu patafianowi z kilkoma nickami wypisać je po kolei? Ja już się qrwa gubię kto jest kto, zaraz założę sobie ze trzy konta i bede sam ze sobą gadał!!! Oczywiście to nie dotyczy Hioba, to przypadek kliniczny i jedyny w swoim rodzaju i niech tak zostanie. Ale reszta!?? Czy tu sami zdesperowani dewianci piszą i jeden EX??? Nosz qrwa jego mać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- A po chuj mają sobie w stopę strzelać!?? Przecież kasę na spreadzie robią!

- chyba raczej... pierdolisz jak baran! Każdego dnia od nowa dziwię się, jak można nie mieć go w fosie

- Miałem napisać rano po chuj bo mnie zaskoczyłeś a teraz znowu mi się przypomniało. A wystarczył zarobiony stop.

- Dobre Kulty! Trochę mnie to rozbawiło i rozładowało, bo już chciałem napisać "A chuj śmierdzący mnie to qrwa interesuje pojebie moherowy" ale się powstrzymałem! Ufff! W ostatniej chwili ale się jednak powstrzymałem!
Nota bene dlaczego cytujecie tego barana

- Co za hipokryzja!!! I kto to pisze??? Ten, któremu panny srają do pucharków

- Jak to mówią na dzielni... Szacun młody!!!! Po tym nawet Twoje orty tak mnie nie będą wqrwiały. Zaskoczyłeś mnie, zajebiście!!!


FACH
_____________________________________________________________
-
Ale na D1 piękny setup na eSSS, odbicie od bandy i 45-ki, trzeba na koniec dnia poczekać

- Na H4 30 pipów już dali za sam powrót do bandy , zobaczymy czy to przedłużone c czy koniec 4 i dobry początek do 5-ki, trochę brak korelacji z giełdami ale w końcu ile edek sie zjebał jak giełdy szły do góry? Może byc tak dalej ...

- Łezka się zakręciła... Wspomnienia młodości...
No i edek wora kręci...

- Ja już je wysiaduje Też jestem przekonany ( chciałbym) żeby to był koniec 4-ki i ładna piątka 1=5 i jeszcze dolna kanału na W1 ale... to zbyt piekne i za bardzo widoczne Po drugie, choć nie znam się na falkach, to ... jak patrzę na tygodniówki to pasowałaby jednak 3-ka a to w czym jesteśmy to...??? Pożyjemy-zobaczymy

- Chyba lepiej wziąć kiwi, z którego wyszedł Opcjoner, piękny setup na es był chwilę temu

- Właśnie wyczesali stopy, teraz do góry, potem piątka na dół

- 1017 z równości fal a potem... znowu up, pod nadzieje (Realista- nie pod fundamenty)

- Do tego pasuje również sapina na D1, oprócz tego fajnie trzyma srednia 377. Ktoś tu ściemnia albo złotówka się osłabi przy wzrostach na giełdzie..

- Motyle latają na banana, H1 up, D1 i W1 down tyle, że tu mają zapas do 2886

- To już do góry czy jeszcze godzine, dwie w bok, zeby zrobić 620? Bo jak poleci dalej to wiadomo...

- Dla tych co graja do H1 albo nawet H4 wystarczy że wjadą do środka trochę

- Sapina może sie obsrać jeżeli ten trójkąt jest grany, ale i tak najważniejsze gdzie wybije
___________________________________________________________________

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 767691 UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 767691 UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 767691 UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 767691 UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 767691
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 07:38

busia napisał:
Ponieważ Borowiku chamsko wyciąłeś mój post - jestem zmuszony go powtórzyć.
Jednocześnie wklejam go na wątku otwartym gdzie nie masz możliwości stosowania twoich standardów demokracji.

hmm to Borowik jest tu gdzies modem? ciekawe

busia napisał:
KULTURA.
_____________________________________________________________________________
- Jebać akcje !!!

Brawo Justyna

- Możesz rozwinąć te firmy? Ale wstępnie masz moje jebać
Aha, Inwestor! Jebać galop???

- Karnak! Weź rozbieg, ale taki duuuuuuuży ....... i pierdolnij sobie baranka o ścianę kretynie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- Zrób to jeszcze raz a znajdę Cię i osobiście obrzygam

- Gówno prawda, Akwila też pewnie coś o tym powie. Kwestia psychiki, po prostu. A czy Michu chwalił się czymś? Coś mnie ominęło? Czy po prostu dlatego, że przestał pisać co chwilę jak opcjoner to loża szyderców przyznała mu bankruta? Zaraz wkleję jak Ezet urywek modlitwy z "Dzień Swira". Ech....wy qrwa...

- Powiedz jak, pliiiiiiiiiiiiiiiiiissss. Daj mi szansę, daj mi.......
Od zawsze marzyłem, żeby poczuć to samo co moherowy baran
A jeśli będę pierdolił takie same bzdury? To nic!
UFO i tak mnie przeczyta i jeszcze będzie cytować, powodując frustrację u tych, którzy tego kretyna i mitomana od dawna mają w fosie

- Zarabiamy qrwa kasę a nie pierdolimy głupoty! Ileż można!

- Ujebała Sprajta pszczoła,
"O ty qrwo!" Sprajt-miś woła,
Za historię mą w "Urzekła..."
Zagnam bysie wnet do piekła!

Ależ on jest dziś wqrwiony!
Proste! Wpierdol był.... od żony!

Wyluzuj stary!

- To było qrwa bardzo proste Rmir, zbyt proste jak na wysublimowany poziom naszego forum!

- Oni są nie do zajebania

- love the USA Ja też tak chcę!!!
BTW Czy przy takiej ilości modów jest problem aby kazdemu patafianowi z kilkoma nickami wypisać je po kolei? Ja już się qrwa gubię kto jest kto, zaraz założę sobie ze trzy konta i bede sam ze sobą gadał!!! Oczywiście to nie dotyczy Hioba, to przypadek kliniczny i jedyny w swoim rodzaju i niech tak zostanie. Ale reszta!?? Czy tu sami zdesperowani dewianci piszą i jeden EX??? Nosz qrwa jego mać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- A po chuj mają sobie w stopę strzelać!?? Przecież kasę na spreadzie robią!

- chyba raczej... pierdolisz jak baran! Każdego dnia od nowa dziwię się, jak można nie mieć go w fosie

- Miałem napisać rano po chuj bo mnie zaskoczyłeś a teraz znowu mi się przypomniało. A wystarczył zarobiony stop.

- Dobre Kulty! Trochę mnie to rozbawiło i rozładowało, bo już chciałem napisać "A chuj śmierdzący mnie to qrwa interesuje pojebie moherowy" ale się powstrzymałem! Ufff! W ostatniej chwili ale się jednak powstrzymałem!
Nota bene dlaczego cytujecie tego barana

- Co za hipokryzja!!! I kto to pisze??? Ten, któremu panny srają do pucharków

- Jak to mówią na dzielni... Szacun młody!!!! Po tym nawet Twoje orty tak mnie nie będą wqrwiały. Zaskoczyłeś mnie, zajebiście!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mnie sie podoba cheers
busia napisał:
FACH
_____________________________________________________________
-
Ale na D1 piękny setup na eSSS, odbicie od bandy i 45-ki, trzeba na koniec dnia poczekać

- Na H4 30 pipów już dali za sam powrót do bandy , zobaczymy czy to przedłużone c czy koniec 4 i dobry początek do 5-ki, trochę brak korelacji z giełdami ale w końcu ile edek sie zjebał jak giełdy szły do góry? Może byc tak dalej ...

- Łezka się zakręciła... Wspomnienia młodości...
No i edek wora kręci...

- Ja już je wysiaduje Też jestem przekonany ( chciałbym) żeby to był koniec 4-ki i ładna piątka 1=5 i jeszcze dolna kanału na W1 ale... to zbyt piekne i za bardzo widoczne Po drugie, choć nie znam się na falkach, to ... jak patrzę na tygodniówki to pasowałaby jednak 3-ka a to w czym jesteśmy to...??? Pożyjemy-zobaczymy

- Chyba lepiej wziąć kiwi, z którego wyszedł Opcjoner, piękny setup na es był chwilę temu

- Właśnie wyczesali stopy, teraz do góry, potem piątka na dół

- 1017 z równości fal a potem... znowu up, pod nadzieje (Realista- nie pod fundamenty)

- Do tego pasuje również sapina na D1, oprócz tego fajnie trzyma srednia 377. Ktoś tu ściemnia albo złotówka się osłabi przy wzrostach na giełdzie..

- Motyle latają na banana, H1 up, D1 i W1 down tyle, że tu mają zapas do 2886

- To już do góry czy jeszcze godzine, dwie w bok, zeby zrobić 620? Bo jak poleci dalej to wiadomo...

- Dla tych co graja do H1 albo nawet H4 wystarczy że wjadą do środka trochę

- Sapina może sie obsrać jeżeli ten trójkąt jest grany, ale i tak najważniejsze gdzie wybije
___________________________________________________________________

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 767691 UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 767691 UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 767691 UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 767691 UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 767691

no prosze falki cheers jakie to modne sie zrobiło Laughing
UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 16gg1zk
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 08:32

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Ajp2qo
Łanie garbaty w pampersa nawalił
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 09:01

nomad napisał:
Czy mi się zdaje, czy amerykanom wymyka się egipt spod kontroli scratch


Chyba nie, wszystko było zaplanowane. Tylko czy uzgodnili to z żydkami? Chyba tak, bo bez nich amerykanie nie podejmą ważnych decyzji:
http://konflikty.wp.pl/title,Rzad-USA-byl-w-kontakcie-z-liderem-egipskiego-powstania,wid,13084190,wiadomosc.html?ticaid=1bb11&_ticrsn=5
Powrót do góry Go down
Salomon Fiszman

Salomon Fiszman


Liczba postów : 1491
Age : 54
Location : Prestwich
Registration date : 19/04/2008

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 09:28

Małolat napisał:
UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Ajp2qo
Łanie garbaty w pampersa nawalił

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Kaz1d

BEZ OBAW !!!
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 09:41

Upadek Małysza - teoria zamachu!

1. Pijany Kruczek kazał Małyszowi lądować w tych warunkach.

2. W 10 sekundzie słychać strzały.

3. "Ten skok w tych warunkach w ogóle nie powinien się odbyć " - mówi specjalista z miesięcznika "Narciarska Polska".

4. Były skoczek narciarski... Robert Mateja twierdzi, że Małysz popełnił
szereg błędów , m.in. nie kwitował poleceń Tepesa z wieży..

5. Winę Małysza potwierdza też raport Międzypaństwowego Komitetu Narciarskiego.

6. Apoloniusz Tajner twierdzi jednak, że raport jest niekompletny, bo nie uwzględnia błędów Waltera Hofera.

7. Tymczasem pełnomocnik Izabeli Małysz w wywiadzie dla radia Ślinotok
FM mówi, że "nie można wykluczyć hipotezy zamachu ekip austriackiej i
szwajcarskiej"

8. Do dnia dzisiejszego polscy skoczkowie zawsze tak lądowali na
Wielkiej Krokwi. Trwa badanie czy dotychczasowe procedury były skuteczne
i czy zostały zastosowane tym razem.

9. Tepes odradzał lądowanie w Zakopanem. Proponował wykonanie manewru na alternatywnej skoczni w Wiśle.

10. Całą winę za upadek ponosi kontroler wieży lotów, który nie poinformował Małysza o odchyleniu od toru lądowania

11. Niektórzy komentatorzy nie wykluczają bezpardonowego zamachu na lot Adama Małysza.

12. Przed Małyszem próbował lądować przedskoczek ale ze względu na mgłę odszedł na skocznię zapasową .

13. Po dramatycznych i niecenzuralnych wypowiedziach Hoffera i Tepesa
można wnioskować , jak bardzo napięta atmosfera panowała na wieży.

14. Przed Małyszem wylądował szczęśliwie Żyła, jednak jak się później
okazało podchodził do lądowania bez zgody wieży. Zostaną wyciągnięte
wobec niego surowe konsekwencje

15. Fani Małysza zapowiedzieli postawienie krzyża w miejscu katastrofy.

16. Adam Małysz w chwili upadku miał 33 lata i wylatanych 5384 godzin.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 09:53

Fiszman 100% Geszeft napisał:


UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Kaz1d

BEZ OBAW !!!

ciekawe czy juz obrzezał sie ten sprzedawczyk
ale nic mu nie pomoże bo i tak go wydupca mocodawcy
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 10:03

OpTiOn TrAdEr napisał:
WIELKI MASTURBATOR: Laughing

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Dali1






Salvador Dalí - El gran masturbador - 1929.
Óleo sobre lienzo. 110 x 150,5 cm. Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofía. Madrid.



UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Dali

cheers

El arte siempre inspira al pensamiento.


świetne do "burzy mózgów" - co widzicie?

Ja widzę electro-mrówkę coś jak z loga PRODIGY próbującą się przyssać do Wielkiego Mastrubatora, jakby inkaski (?) pióropusz, całującą się upośledzoną parę, samotnego łysego faceta, śmieszną głowę a la lew z językiem wystającym jak na chińskich (lub tajskich) smokach, kawałek faceta w obcisłych gaciach i na górze coś jakby kapelusz (?) podobny jak nosi mój ojciec...

Cała ta postać wygląda jak kobieta-lew-koń (co jest motywem innego dzieła tego artysty) i trochę jak ser z dziurami drunken im więcej browarów tym więcej widać.

Najciekawsze jest to, że takie cudo oryginał kostet bagatela jakieś miliony € What a Face


dla mnie w tych obrazach najlepsza jest zabawa umyslu między nawałnicą interpretacji a calkowitym brakiem interpretacji.
Powrót do góry Go down
kiwi

kiwi


Liczba postów : 1750
Registration date : 16/09/2008

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 10:07

KRT napisał:
Upadek Małysza - teoria zamachu!

1. Pijany Kruczek kazał Małyszowi lądować w tych warunkach.

2. W 10 sekundzie słychać strzały.

3. "Ten skok w tych warunkach w ogóle nie powinien się odbyć " - mówi specjalista z miesięcznika "Narciarska Polska".

4. Były skoczek narciarski... Robert Mateja twierdzi, że Małysz popełnił
szereg błędów , m.in. nie kwitował poleceń Tepesa z wieży..

5. Winę Małysza potwierdza też raport Międzypaństwowego Komitetu Narciarskiego.

6. Apoloniusz Tajner twierdzi jednak, że raport jest niekompletny, bo nie uwzględnia błędów Waltera Hofera.

7. Tymczasem pełnomocnik Izabeli Małysz w wywiadzie dla radia Ślinotok
FM mówi, że "nie można wykluczyć hipotezy zamachu ekip austriackiej i
szwajcarskiej"

8. Do dnia dzisiejszego polscy skoczkowie zawsze tak lądowali na
Wielkiej Krokwi. Trwa badanie czy dotychczasowe procedury były skuteczne
i czy zostały zastosowane tym razem.

9. Tepes odradzał lądowanie w Zakopanem. Proponował wykonanie manewru na alternatywnej skoczni w Wiśle.

10. Całą winę za upadek ponosi kontroler wieży lotów, który nie poinformował Małysza o odchyleniu od toru lądowania

11. Niektórzy komentatorzy nie wykluczają bezpardonowego zamachu na lot Adama Małysza.

12. Przed Małyszem próbował lądować przedskoczek ale ze względu na mgłę odszedł na skocznię zapasową .

13. Po dramatycznych i niecenzuralnych wypowiedziach Hoffera i Tepesa
można wnioskować , jak bardzo napięta atmosfera panowała na wieży.

14. Przed Małyszem wylądował szczęśliwie Żyła, jednak jak się później
okazało podchodził do lądowania bez zgody wieży. Zostaną wyciągnięte
wobec niego surowe konsekwencje

15. Fani Małysza zapowiedzieli postawienie krzyża w miejscu katastrofy.

16. Adam Małysz w chwili upadku miał 33 lata i wylatanych 5384 godzin.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Macierewicz chciał pobrać śnieg do analizy jednak obce służby mu na to nie pozwoliły.
"Czyż to nie dziwne, że śnieg topi się w plusowej temperaturze?" - pyta
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 10:12

zaczyna sie jęczenie o cenach żywnosci

http://biznes.onet.pl/lap-sie-za-kieszen,18543,4120293,1,prasa-detal


porobili w Unii limity na produkcje a teraz pitolą
a ściągnijcie kurwa na 1 rok limity to zaraz Pejsacz będzie spierdalal


Ostatnio zmieniony przez HIOB dnia Nie 30 Sty 2011, 10:16, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Salomon Fiszman

Salomon Fiszman


Liczba postów : 1491
Age : 54
Location : Prestwich
Registration date : 19/04/2008

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 10:12

KaKa 2011 napisał:
Fiszman 100% Geszeft napisał:


UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Kaz1d

BEZ OBAW !!!

ciekawe czy juz obrzezał sie ten sprzedawczyk
ale nic mu nie pomoże bo i tak go wydupca mocodawcy

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Km87854879
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 10:16

Ma ktoś do sprzedania TRĄBKĘ??????????????? Jakąś markową, dobrą na początek i TANIĄ, do tysiąca pln.
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10482
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 10:18

TASE rozczarował ,
ledwie -2.35 %
a mieli się Arabów wystraszyć .
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10482
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 10:26

Donpadre napisał:
Ma ktoś do sprzedania TRĄBKĘ??????????????? Jakąś markową, dobrą na początek i TANIĄ, do tysiąca pln.
Fajnie jest umieć grać - graty cheers
" Przed nami - casting do pierwszej polskiej edycji Must be the Music. Tylko muzyka, który będzie emitowany wiosną w Polsacie. Przesłuchanie odbędzie się w niedzielę, 30 stycznia w hotelu Angelo w Katowicach (ul. Sokolska 24). Początek o godz. 9.30. " faktycznie setki młodych stoją przed hotelem w kolejce.
Powrót do góry Go down
kiwi

kiwi


Liczba postów : 1750
Registration date : 16/09/2008

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 10:28

Donpadre napisał:
Ma ktoś do sprzedania TRĄBKĘ??????????????? Jakąś markową, dobrą na początek i TANIĄ, do tysiąca pln.
Very Happy Very Happy Very Happy
coraz weselej na forum
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10482
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 10:31

Donpadre napisał:
Ma ktoś do sprzedania TRĄBKĘ??????????????? Jakąś markową, dobrą na początek i TANIĄ, do tysiąca pln.
http://allegro.pl/listing.php/search?category=1383&sg=0&string=tr%C4%85bka&price_from=300&price_to=&postcode_enabled=0&state=0&distance=1&postcode=&city=&buy=0&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&view=gtext&order=p&clear_cookie=0&change_view=Poka%C5%BC&a_enum%5B128%5D=all luknij
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 10:56

SYLWESTER napisał:
Donpadre napisał:
Ma ktoś do sprzedania TRĄBKĘ??????????????? Jakąś markową, dobrą na początek i TANIĄ, do tysiąca pln.
http://allegro.pl/listing.php/search?category=1383&sg=0&string=tr%C4%85bka&price_from=300&price_to=&postcode_enabled=0&state=0&distance=1&postcode=&city=&buy=0&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&view=gtext&order=p&clear_cookie=0&change_view=Poka%C5%BC&a_enum%5B128%5D=all luknij
na allegro już patrzyłem, bądźcie miłosierni i dajcie młodemu adeptowi gry na trąbce jakąś okazję Laughing
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 11:11

SYLWESTER napisał:
Donpadre napisał:
Ma ktoś do sprzedania TRĄBKĘ??????????????? Jakąś markową, dobrą na początek i TANIĄ, do tysiąca pln.
Fajnie jest umieć grać - graty cheers
" Przed nami - casting do pierwszej polskiej edycji Must be the Music. Tylko muzyka, który będzie emitowany wiosną w Polsacie. Przesłuchanie odbędzie się w niedzielę, 30 stycznia w hotelu Angelo w Katowicach (ul. Sokolska 24). Początek o godz. 9.30. " faktycznie setki młodych stoją przed hotelem w kolejce.
pewnie że fajnie ale ja nie umiem grać nawet na grzebieniu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 11:17

nomad napisał:
mnie najbardziej podchodzi to wykonanie hasta siempre Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=GxtwzU0-wPM&feature=related
a to chyba najpopularniejsze , 4 mln odsłon

https://www.youtube.com/watch?v=po09lcDxXIA&feature=related
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 11:20

HIOB napisał:
zaczyna sie jęczenie o cenach żywnosci

http://biznes.onet.pl/lap-sie-za-kieszen,18543,4120293,1,prasa-detal


porobili w Unii limity na produkcje a teraz pitolą
a ściągnijcie kurwa na 1 rok limity to zaraz Pejsacz będzie spierdalal


wtelepatrzydle mówią ze żyję się coraz lepiej , więc nie siej anarchii Laughing
Powrót do góry Go down
Jastrząb

Jastrząb


Liczba postów : 5236
Age : 61
Location : Waldenburg
Registration date : 28/08/2007

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 11:32

SYLWESTER napisał:
TASE rozczarował ,
ledwie -2.35 %
a mieli się Arabów wystraszyć .

Saudyjczycy; المؤشر العام 6,434.21 166.99 2.66% 2011/01/30 13:28:47 السوق مفتوح - تنفيذ , ale wczoraj -6.5%...


Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 11:36

KRT napisał:
HIOB napisał:
zaczyna sie jęczenie o cenach żywnosci

http://biznes.onet.pl/lap-sie-za-kieszen,18543,4120293,1,prasa-detal


porobili w Unii limity na produkcje a teraz pitolą
a ściągnijcie kurwa na 1 rok limity to zaraz Pejsacz będzie spierdalal


wtelepatrzydle mówią ze żyję się coraz lepiej , więc nie siej anarchii Laughing

oczywiscie, ze zyje sie lepiej
ide to sklepu a tam ludzi coraz mniej, w koszykach tylko co na dnie
i wtedy dlugo nie czekam przy kasie, szybko leci
i sobie mysle...ale teraz jest milo i dobrze Very Happy
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 11:36

To co byczki? Robimy ankietę. 2700 pęka:

a) w pierwszej godzinie,
b) jeszcze przed otwarciem kasowego,
c) na open luką.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 11:46

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/lady_gaga_ma_miliard_odslon_na_you_tube_165674.html


znacie to - bo chyba wszyscy to znaja - 449 209 220 odslon
pierwszy raz slysze to nazwisko

https://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4

w hameryce to potrafią z gówna bat ukręcić What a Face What a Face What a Face

i co sie dziwić ze indeksy rekordy biją/biły choć podstaw do tego nie ma żadnych


Ostatnio zmieniony przez KaKa 2011 dnia Nie 30 Sty 2011, 11:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 11:54

KaKa 2011 napisał:
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/lady_gaga_ma_miliard_odslon_na_you_tube_165674.html


znacie to - bo chyba wszyscy to znaja - 449 209 220 odslon
pierwszy raz slysze to nazwisko

https://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4

od jej teledysków wieje mi jakoś pedalstwem.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 11:57

HIOB napisał:
KRT napisał:
HIOB napisał:
zaczyna sie jęczenie o cenach żywnosci

http://biznes.onet.pl/lap-sie-za-kieszen,18543,4120293,1,prasa-detal


porobili w Unii limity na produkcje a teraz pitolą
a ściągnijcie kurwa na 1 rok limity to zaraz Pejsacz będzie spierdalal


wtelepatrzydle mówią ze żyję się coraz lepiej , więc nie siej anarchii Laughing

oczywiscie, ze zyje sie lepiej
ide to sklepu a tam ludzi coraz mniej, w koszykach tylko co na dnie
i wtedy dlugo nie czekam przy kasie, szybko leci
i sobie mysle...ale teraz jest milo i dobrze Very Happy

mniej w portfelu to i więcej zdrowia, zamiast wozić dupę samochodem, więcej ludzi woli się przejść do sklepu - ja tam widzę same pozytywy
poza tym mniej samochodów oznacza czystsze powietrzę, więcej zdrowia bo więcej ruchu ludziska zażywają, do tego mniej stresu bo mniejsze korki - no, by żyło się lepiej i tak właśnie jest Very Happy
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 12:00

KRT napisał:
HIOB napisał:
KRT napisał:
HIOB napisał:
zaczyna sie jęczenie o cenach żywnosci

http://biznes.onet.pl/lap-sie-za-kieszen,18543,4120293,1,prasa-detal


porobili w Unii limity na produkcje a teraz pitolą
a ściągnijcie kurwa na 1 rok limity to zaraz Pejsacz będzie spierdalal


wtelepatrzydle mówią ze żyję się coraz lepiej , więc nie siej anarchii Laughing

oczywiscie, ze zyje sie lepiej
ide to sklepu a tam ludzi coraz mniej, w koszykach tylko co na dnie
i wtedy dlugo nie czekam przy kasie, szybko leci
i sobie mysle...ale teraz jest milo i dobrze Very Happy

mniej w portfelu to i więcej zdrowia, zamiast wozić dupę samochodem, więcej ludzi woli się przejść do sklepu - ja tam widzę same pozytywy
poza tym mniej samochodów oznacza czystsze powietrzę, więcej zdrowia bo więcej ruchu ludziska zażywają, do tego mniej stresu bo mniejsze korki - no, by żyło się lepiej i tak właśnie jest Very Happy

dokładnie, dlatego należałoby zlikwidować kreację pieniądza. Pożycza tylko ten, kto ma gotówkę. Gotówka misi mieć potwierdzenie w 100% w złocie. Zlikwidować należy sztuczne pompowanie popytu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 EmptyNie 30 Sty 2011, 12:04

barany napisał:
To co byczki? Robimy ankietę. 2700 pęka:

a) w pierwszej godzinie,
b) jeszcze przed otwarciem kasowego,
c) na open luką.

Ty sie barany zapytaj czy 2600 pęknie


a pytanie na jutro brzmi
czy luka down bedzie ponad 100 pkt czy lekko ponizej
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -29-30.01.2011 weekend   UFO -29-30.01.2011 weekend - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO -29-30.01.2011 weekend
Powrót do góry 
Strona 3 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» UFO - 06.08-07.08.2011 weekend
» UFO - 15.10-16.10.2011 weekend
» UFO-08-09.01.2011 WEEKEND
» UFO - 22-23.01.2011 weekend
» UFO -16-17.04.2011 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: