Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)

Go down 
+48
Rmir
ant
goryl
Dave
janek
kisiel
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
predictive analytics
Grzecho
blackboxer
SYLWESTER
Sempik
pingvvino
karnak
inwestor
Diablo
ROGER
kaczor
IronFX
Snake
Grześ
Liber GRIZZLI Abaci
filip
Damian
Bogdan
ojro
soja
jotka
martin
piogor
Jones
Awa
franco
betonowe_buty
senkiusz
Studich
przemak
crus
busia
W stronę słońca :)
wredniaha
dex
forex
XE (brat EXa)
Ezet
walent
Jastrząb
Kozoyeb
52 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
AutorWiadomość
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptyPon 25 Kwi 2011, 14:17

martin napisał:
Witam,

Mam dwa pytania:

1. Czy w XTB Trader Contest można używać automatów? Mój nie chce tam działać. Nie wiecie przypadkiem co jest zawarte w regulaminie?
2. Jeśli można używać, to dlaczego mój automat tam nie działa?

Uruchomiłem platformę poraz pierwszy, więc nie do końca jestem pewien czy dobrze wszystko robię. Ustawiłem zgodnie z instrukcją, ale zleceń nie chce wystawiać automatycznie.

Dzięki,
martin

nie mozna
Powrót do góry Go down
martin




Liczba postów : 281
Age : 49
Location : West
Registration date : 26/01/2008

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptyPon 25 Kwi 2011, 14:48

Mylogi napisał:
martin napisał:
Witam,

Mam dwa pytania:

1. Czy w XTB Trader Contest można używać automatów? Mój nie chce tam działać. Nie wiecie przypadkiem co jest zawarte w regulaminie?
2. Jeśli można używać, to dlaczego mój automat tam nie działa?

Uruchomiłem platformę poraz pierwszy, więc nie do końca jestem pewien czy dobrze wszystko robię. Ustawiłem zgodnie z instrukcją, ale zleceń nie chce wystawiać automatycznie.

Dzięki,
martin

nie mozna

Dzieki Mylogi, wlasnie sie zorientowalem, po tym jak zainstalowalem sobie demo i tam automat zadzialal. Pozdr.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptyPon 25 Kwi 2011, 16:08

poczytalem i gratuluje.Zalozylisci ewatek systemowy zeby NIE rozmawiac o systemach,bo sie boice ze wam ukradna Very Happy Monty Python by sie usmial. INna sprawa,ze mozna dac najlepszy system wikeszosci graczy a i tak nie wytrzymaja psychicznie i nie bede go odpowiednio stsoweac wiec w czym lek?
Powrót do góry Go down
martin




Liczba postów : 281
Age : 49
Location : West
Registration date : 26/01/2008

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptyPon 25 Kwi 2011, 16:21

kaczor napisał:
poczytalem i gratuluje.Zalozylisci ewatek systemowy zeby NIE rozmawiac o systemach,bo sie boice ze wam ukradna Very Happy Monty Python by sie usmial. INna sprawa,ze mozna dac najlepszy system wikeszosci graczy a i tak nie wytrzymaja psychicznie i nie bede go odpowiednio stsoweac wiec w czym lek?

Ciekawe podsumowanie Smile. To może jako pierwszy Ty się odważysz? Smile Bez urazy oczywiście. Pozdr.
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptyPon 25 Kwi 2011, 17:42

kaczor napisał:
poczytalem i gratuluje.Zalozylisci ewatek systemowy zeby NIE rozmawiac o systemach,bo sie boice ze wam ukradna Very Happy Monty Python by sie usmial. INna sprawa,ze mozna dac najlepszy system wikeszosci graczy a i tak nie wytrzymaja psychicznie i nie bede go odpowiednio stsoweac wiec w czym lek?
tak można dac coś komuś na czym sie zarabia a on traci scratch
w watku nie chodzi o to aby dać od siebie wszystko co najlepszego sie posiada (jak ja to mówie pokazac całą dupe)
myslę że bardziej chodzi o znalezienie czegos nowego
dla mnie to niech każdy wrzuca co chce a ja może podchwycę jakąś idee i sobie rozwine albo zaadoptuje
hej
Powrót do góry Go down
martin




Liczba postów : 281
Age : 49
Location : West
Registration date : 26/01/2008

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptyPon 25 Kwi 2011, 19:33

Aktualnie posiadam dwa systemy, jeden na 15minutowych swieczkach a drugi dzienny. Zrobilem mala analize i wychodzi mi, ze gdybym otwieral pozycje tylko wtedy gdy zarowno jeden jak i drugi system da sygnal tego samego dnia to wyniki sa zaskakujaco dobre. Pytanie mam jednak: "Jak to cholerstwo polaczyc w AMI?" Ktos moglby dac jakis przyklad? Dzieki.
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptyPon 25 Kwi 2011, 20:32

martin napisał:
Aktualnie posiadam dwa systemy, jeden na 15minutowych swieczkach a drugi dzienny. Zrobilem mala analize i wychodzi mi, ze gdybym otwieral pozycje tylko wtedy gdy zarowno jeden jak i drugi system da sygnal tego samego dnia to wyniki sa zaskakujaco dobre. Pytanie mam jednak: "Jak to cholerstwo polaczyc w AMI?" Ktos moglby dac jakis przyklad? Dzieki.
nie mam pojecia jak to zrobic w AMI
bardzo dobre wnioski chyba dlatego że ja mam podobne Laughing
widzisz własnie do tego zmiezamy w tym watku aby system szybki bral ochoczo pozycje zgodną z głównym trendem
powiedzmy że ja mam podobny problem generalnie chodzi o to aby w MT4 szybki system przestawiał się na only long gdy system wolny jest na eL i oczywiście analogicznie w spadkach
właśnie chodzi o to aby prawidłowo wyznaczyć ten główny trend reszta to pikuś
mozna go wyznaczyć na wyższym interwale, poziom fibo, formacja swiecowa może PKB albo cos jeszcze innego
post kaczora skłania mnie do postulatu za zamknięcia watku tylko dla chętnych i nie upubliczniania jego
takie wejście wysmianie piszących i nic nie wnoszenie do dyskusji jest zbedne tylko zasmieca watek
nawet moge go administrowac ale ostrzegam takiego poblazania jak na ogólnym to nie bedzie



Ostatnio zmieniony przez Jones dnia Pon 25 Kwi 2011, 20:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
ROGER




Liczba postów : 2199
Age : 46
Location : Zachodnio - Pomorskie
Registration date : 26/06/2009

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptyPon 25 Kwi 2011, 20:46

chłopaki nie znam sie na systemach i nie mam pojęcia o waszych perełkach
ale wiem jedno ja jestem waszą perełką
1. podaje pozycje a wy wchodzicie odwrotnie
2. jeśli wydaje się że mogę mieć rację wchodzicie tam gdzie mam stopa
3. jeśli pisze że mam dosyć i stopuje -na moją pozycję nadszedł czas
nie trza dziękować tylko czytać ufo Smile Smile

p.s.
powodzenia
Powrót do góry Go down
http://mobilne.pl
martin




Liczba postów : 281
Age : 49
Location : West
Registration date : 26/01/2008

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptyPon 25 Kwi 2011, 20:47

ROGER napisał:
chłopaki nie znam sie na systemach i nie mam pojęcia o waszych perełkach
ale wiem jedno ja jestem waszą perełką
1. podaje pozycje a wy wchodzicie odwrotnie
2. jeśli wydaje się że mogę mieć rację wchodzicie tam gdzie mam stopa
3. jeśli pisze że mam dosyć i stopuje -na moją pozycję nadszedł czas
nie trza dziękować tylko czytać ufo Smile Smile

p.s.
powodzenia

Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry Go down
ROGER




Liczba postów : 2199
Age : 46
Location : Zachodnio - Pomorskie
Registration date : 26/06/2009

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptyPon 25 Kwi 2011, 20:52

martin napisał:
kaczor napisał:
poczytalem i gratuluje.Zalozylisci ewatek systemowy zeby NIE rozmawiac o systemach,bo sie boice ze wam ukradna Very Happy Monty Python by sie usmial. INna sprawa,ze mozna dac najlepszy system wikeszosci graczy a i tak nie wytrzymaja psychicznie i nie bede go odpowiednio stsoweac wiec w czym lek?

Ciekawe podsumowanie Smile. To może jako pierwszy Ty się odważysz? Smile Bez urazy oczywiście. Pozdr.
właśnie dawać sysia Wink
a nie dotknę nawet przez rok
zainwestuje , a za zarobione pieniążki zrobimy zlot
jak sysio straci to biorę na siebie - i tak tracę Smile
a jak sie da (bo sie nie znam ) to tak by był podgląd
oczywiście w ramach zdrowego rozsądku kwota ...

Powrót do góry Go down
http://mobilne.pl
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptyWto 26 Kwi 2011, 09:52

ROGER napisał:
martin napisał:
kaczor napisał:
poczytalem i gratuluje.Zalozylisci ewatek systemowy zeby NIE rozmawiac o systemach,bo sie boice ze wam ukradna Very Happy Monty Python by sie usmial. INna sprawa,ze mozna dac najlepszy system wikeszosci graczy a i tak nie wytrzymaja psychicznie i nie bede go odpowiednio stsoweac wiec w czym lek?

Ciekawe podsumowanie Smile. To może jako pierwszy Ty się odważysz? Smile Bez urazy oczywiście. Pozdr.
właśnie dawać sysia Wink
a nie dotknę nawet przez rok
zainwestuje , a za zarobione pieniążki zrobimy zlot
jak sysio straci to biorę na siebie - i tak tracę Smile
a jak sie da (bo sie nie znam ) to tak by był podgląd
oczywiście w ramach zdrowego rozsądku kwota ...

Co Ci przeszkadza Rejczakiem grac?
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptyWto 26 Kwi 2011, 09:59

Jones napisał:
martin napisał:
Aktualnie posiadam dwa systemy, jeden na 15minutowych swieczkach a drugi dzienny. Zrobilem mala analize i wychodzi mi, ze gdybym otwieral pozycje tylko wtedy gdy zarowno jeden jak i drugi system da sygnal tego samego dnia to wyniki sa zaskakujaco dobre. Pytanie mam jednak: "Jak to cholerstwo polaczyc w AMI?" Ktos moglby dac jakis przyklad? Dzieki.
nie mam pojecia jak to zrobic w AMI
bardzo dobre wnioski chyba dlatego że ja mam podobne Laughing
widzisz własnie do tego zmiezamy w tym watku aby system szybki bral ochoczo pozycje zgodną z głównym trendem
powiedzmy że ja mam podobny problem generalnie chodzi o to aby w MT4 szybki system przestawiał się na only long gdy system wolny jest na eL i oczywiście analogicznie w spadkach
właśnie chodzi o to aby prawidłowo wyznaczyć ten główny trend reszta to pikuś
mozna go wyznaczyć na wyższym interwale, poziom fibo, formacja swiecowa może PKB albo cos jeszcze innego
post kaczora skłania mnie do postulatu za zamknięcia watku tylko dla chętnych i nie upubliczniania jego
takie wejście wysmianie piszących i nic nie wnoszenie do dyskusji
jest zbedne tylko zasmieca watek
nawet moge go administrowac ale ostrzegam takiego poblazania jak na ogólnym to nie bedzie


o rany ale wy mnie czasem rozbrajacie, qrwa tyle lat w tym siedze i ciągle te same teksty słysze hahaahaah
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptyWto 26 Kwi 2011, 20:15

KRT napisał:
Jones napisał:
martin napisał:
Aktualnie posiadam dwa systemy, jeden na 15minutowych swieczkach a drugi dzienny. Zrobilem mala analize i wychodzi mi, ze gdybym otwieral pozycje tylko wtedy gdy zarowno jeden jak i drugi system da sygnal tego samego dnia to wyniki sa zaskakujaco dobre. Pytanie mam jednak: "Jak to cholerstwo polaczyc w AMI?" Ktos moglby dac jakis przyklad? Dzieki.
nie mam pojecia jak to zrobic w AMI
bardzo dobre wnioski chyba dlatego że ja mam podobne Laughing
widzisz własnie do tego zmiezamy w tym watku aby system szybki bral ochoczo pozycje zgodną z głównym trendem
powiedzmy że ja mam podobny problem generalnie chodzi o to aby w MT4 szybki system przestawiał się na only long gdy system wolny jest na eL i oczywiście analogicznie w spadkach
właśnie chodzi o to aby prawidłowo wyznaczyć ten główny trend reszta to pikuś
mozna go wyznaczyć na wyższym interwale, poziom fibo, formacja swiecowa może PKB albo cos jeszcze innego
post kaczora skłania mnie do postulatu za zamknięcia watku tylko dla chętnych i nie upubliczniania jego
takie wejście wysmianie piszących i nic nie wnoszenie do dyskusji
jest zbedne tylko zasmieca watek
nawet moge go administrowac ale ostrzegam takiego poblazania jak na ogólnym to nie bedzie


o rany ale wy mnie czasem rozbrajacie, qrwa tyle lat w tym siedze i ciągle te same teksty słysze hahaahaah
wybacz ale nie rozumiem oczywiści twój staż ni jak ma sie do mojego pewnie Ciebie to juz śmieszy a ja napisałem poważnie tak jak pomyślałem scratch
miedzy innym napisałem wątek dla chetnych a jak gościu zaśmieca to ban i tyle dobrze ze tutaj nie mam takich uprawnień bo juz byś dostał Wink
chcesz systemu proszę bardzo daj mi kogoś kto bezinteresownie bedzie przelewał moje pomysły na kod reczę ze w miesiąc masz sysia
na poczatek niech wprowadzi w system to co napisałem dwie formacje swiecowe harami i objęcie gra z odwrotkami interwał dzienny
hej
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptyWto 26 Kwi 2011, 20:22

Jones napisał:
Jones napisał:
kontynuacja wczesniejszego wykresu
Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Fw0691m
scratch a dlaczemu taka cisza w watku ?
HEJ geek
oczywiście STOPem dla eS jest High tej czarnej świeczki
hej
cytuje sam siebie może ktoś się pośmieje jaki ja jestem .....
kurs nie przebił MAX więc nadal jest eS
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptySro 27 Kwi 2011, 20:34

Jones napisał:
Jones napisał:
Jones napisał:
kontynuacja wczesniejszego wykresu
Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Fw0691m
scratch a dlaczemu taka cisza w watku ?
HEJ geek
oczywiście STOPem dla eS jest High tej czarnej świeczki
hej
cytuje sam siebie może ktoś się pośmieje jaki ja jestem .....
kurs nie przebił MAX więc nadal jest eS
nadal eS smieszne co dobryżart
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptySro 27 Kwi 2011, 23:27

kurcze cięzko coraz ciężej jak myslicie wyciągnę coś więcej bo ta 500 to ja zaczarowana
Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Fw0704
hej scratch
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptyPon 02 Maj 2011, 08:29

Mam narysowane bandy (dwie linie ciagle) wg wskaznika ATR i dane np 307 szt z dziennych:

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Screenshot001rqm

50% z zakresu kurs osiaga max/ przebija (w sumie przebicia - pionowe slupki),
40% z zakresu kurs osiaga min / przebija (w sumie przebicia - pionowe slupki),
razem bedzie 90% - kurs moze osiagnac max i min na tej samej sesji.

Teraz wielkosc przebitek ponad max/min w pps:

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Screenshot004tg

czy warto wg takiej statystyki lub bardziej rozbudowanej prognozowac/obliczac ryzyko/szanse ?
wg tego to wychodzi, ze lepiej grac na wybicia i stawiac odpowiedniego stopa.

Np. teraz 204 pps rozpietosci od min do max, po 102 pps na strone Smile 1.4738 / 1.4944.

Ps. po dodaniu 2 pps na dluga L wyszlo 48% zamiast 50%.
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptyWto 03 Maj 2011, 09:04

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Screenshot001ev

Powrót do góry Go down
ROGER




Liczba postów : 2199
Age : 46
Location : Zachodnio - Pomorskie
Registration date : 26/06/2009

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptySro 04 Maj 2011, 17:48

kaczor napisał:
ROGER napisał:
martin napisał:
kaczor napisał:
poczytalem i gratuluje.Zalozylisci ewatek systemowy zeby NIE rozmawiac o systemach,bo sie boice ze wam ukradna Very Happy Monty Python by sie usmial. INna sprawa,ze mozna dac najlepszy system wikeszosci graczy a i tak nie wytrzymaja psychicznie i nie bede go odpowiednio stsoweac wiec w czym lek?

Ciekawe podsumowanie Smile. To może jako pierwszy Ty się odważysz? Smile Bez urazy oczywiście. Pozdr.
właśnie dawać sysia Wink
a nie dotknę nawet przez rok
zainwestuje , a za zarobione pieniążki zrobimy zlot
jak sysio straci to biorę na siebie - i tak tracę Smile
a jak sie da (bo sie nie znam ) to tak by był podgląd
oczywiście w ramach zdrowego rozsądku kwota ...

Co Ci przeszkadza Rejczakiem grac?
nie mam czym
dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
http://mobilne.pl
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptyCzw 05 Maj 2011, 21:04

Matrix do grania :

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 34442098



czyli obecnie mamy wybicie nr 17 po 2 falszywkach, antytrendowe do okolic min nr 15 - 1,4493 (wsparcie)
to czy bedzie mocne czy krotkie nie wiemy.

Z kilkunastu wybic mocnym antytrendowym okazalo sie tylko wybicie od minimum nr 5 !!!

i juz mamy prognoze !!! Laughing
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptySob 07 Maj 2011, 15:58

Jones napisał:
Jones napisał:
Jones napisał:
Jones napisał:
kontynuacja wczesniejszego wykresu
Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Fw0691m
scratch a dlaczemu taka cisza w watku ?
HEJ geek
oczywiście STOPem dla eS jest High tej czarnej świeczki
hej
cytuje sam siebie może ktoś się pośmieje jaki ja jestem .....
kurs nie przebił MAX więc nadal jest eS
nadal eS smieszne co dobryżart
Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Fw0705m
HEJ
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptySob 07 Maj 2011, 16:18

edek zrobił mi kuku

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Fw0706

tzn. sam sobie zrobiłem bo zacząłem grac ręcznie nosz qm
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptyNie 08 Maj 2011, 00:36

nowy system trendowo-wybiciowy do testow

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 55555i

chcialem, zeby pokazywal dodatkowo kolory swieczek konsolidacyjnych ale na razie jest troche inaczej - zmienia kolor po wybiciowej na niebieska, wybiciowe sa czarne
mozna rysowac jak proponuje Jones np doji, objecia itd.

wiadomo, ze tylko jedna linia - czerwona lub zielona oznaczaja regularny trend, punkty po obu stronach swieczki - konsola, czarny slupek wybicie (moze byc falszywe).
STOP wg zasad = minimum / maksimum konsoli / min max swieczki wybiciowej..
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptyWto 10 Maj 2011, 01:11

Jones napisał:
Jones napisał:
Jones napisał:
Jones napisał:
Jones napisał:
kontynuacja wczesniejszego wykresu
Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Fw0691m
scratch a dlaczemu taka cisza w watku ?
HEJ geek
oczywiście STOPem dla eS jest High tej czarnej świeczki
hej
cytuje sam siebie może ktoś się pośmieje jaki ja jestem .....
kurs nie przebił MAX więc nadal jest eS
nadal eS smieszne co dobryżart
Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Fw0705m
HEJ
jakis zarobek jest warto by bylo jakiegoś stopa postawić np. na 1 pkt. zarobku albo trailing scratch
tamta czarna swieczka miała mini 2894 nasze wejście powinno być niżej powiedzmy 4pkt. czyli 2890 eS

dałem w stopke rachunek żebym widział ile straciłem szlak mnie trafia powyżej 30% DD wywalam i zmieniam strategie na inna
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptyWto 10 Maj 2011, 12:56

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Metoda4elementowakontek

kontynacja case zadanego przez Kozo, czyli czy mozna zrobic wskaznik trendu dla systemu.

moja koncepcja to polaczenie wielu ( pow 3 ) wskaznikow, metod ktore kazda z osoba jest niedoskonala w jedna metoda na zasadzie prostego glosownia.
np dla 4 wskaznikow mamy w rezultacie wskazania od +100 do -100 co 25

uwazam ze te skladowe powinny byc od max rozne od siebie
bazowac na czyms innym
w roznym interwale
moze byc nawet gdzies element decyzji czlowieka

sama w sobie tez powinna wykazywac szanse na pozytywna krzywa wyniku ale celem jest raczej nie gra na niej bezposrednio ale wstawienie do systemu informacji o kontekscie i ew wykorzystanie w algorytmie np do doboru zestawow parametrow.

dane z excela jakby ktos chcial sobie wkleic

data fw20 fix M1 M2 M3 M4 wynikowo
20000927 1774 -1 0 -1 1 -0,25
20001117 1649 -1 0 -1 -1 -0,75
20010124 1848 -1 1 -1 -1 -0,5
20010313 1345 -1 -1 -1 -1 -1
20011023 1206 -1 1 -1 -1 -0,5
20020626 1232 -1 -1 -1 -1 -1
20020701 1200 -1 -1 1 -1 -0,5
20021121 1207 -1 1 1 -1 0
20030613 1208 -1 1 1 1 0,5
20030630 1235 1 1 1 1 1
20040630 1715 1 1 -1 1 0,5
20050329 1965 1 -1 -1 1 0
20050630 2031 1 -1 1 1 0,5
20050711 2057 1 1 1 1 1
20060608 2765 1 -1 1 1 0,5
20060816 2988 1 1 1 1 1
20071001 3661 1 1 -1 1 0,5
20071219 3405 -1 1 -1 1 0
20080118 3033 -1 1 -1 -1 -0,5
20080121 2847 -1 -1 -1 -1 -1
20090119 1614 -1 1 -1 -1 -0,5
20090331 1519 -1 1 1 -1 0
20090415 1788 1 1 1 -1 0,5
20090904 2135 1 1 1 1 1
Powrót do góry Go down
crus
Sys Trader
Sys Trader



Liczba postów : 592
Registration date : 01/10/2007

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptyWto 10 Maj 2011, 15:37

Mylogi napisał:
Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Metoda4elementowakontek

kontynacja case zadanego przez Kozo, czyli czy mozna zrobic wskaznik trendu dla systemu.

moja koncepcja to polaczenie wielu ( pow 3 ) wskaznikow, metod ktore kazda z osoba jest niedoskonala w jedna metoda na zasadzie prostego glosownia.
np dla 4 wskaznikow mamy w rezultacie wskazania od +100 do -100 co 25

uwazam ze te skladowe powinny byc od max rozne od siebie
bazowac na czyms innym
w roznym interwale
moze byc nawet gdzies element decyzji czlowieka

sama w sobie tez powinna wykazywac szanse na pozytywna krzywa wyniku ale celem jest raczej nie gra na niej bezposrednio ale wstawienie do systemu informacji o kontekscie i ew wykorzystanie w algorytmie np do doboru zestawow parametrow.

dane z excela jakby ktos chcial sobie wkleic


bardzo fajna koncepcja sam podobna wykorzystuje i faktycznie to dziala
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptyWto 10 Maj 2011, 15:56

troche zmodyfikowalem...

pisalem wyzej ze skladowe powinny max roznic sie od siebie.

wywalilem Metoda 2 podobna do M 1
zostawielem zatem

M 1 Wig20 interwal Daily 100% systematic
M 2 Rynek US interwal Weekly 100% systematic
M 3 dane macro interwal Quartaly z udzalem w decyzji czlowieka

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Metoda3elementowa
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptyWto 10 Maj 2011, 19:18

Jones, jak dales metode typu "sygnal wstepny" i "potwierdzenie" to wymyslilem cos takiego:

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 60113521

z tego co widze to jak jest dobry sygnal to nie moze byc zanegowany kolejna swieczka wyzsza niz max spadkowej i nizsza niz min wzrostowej.
jeszcze zamkniecie.
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptyWto 10 Maj 2011, 19:29

Trejder ATR Player napisał:
Jones, jak dales metode typu "sygnal wstepny" i "potwierdzenie" to wymyslilem cos takiego:

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 60113521

z tego co widze to jak jest dobry sygnal to nie moze byc zanegowany kolejna swieczka wyzsza niz max spadkowej i nizsza niz min wzrostowej.
jeszcze zamkniecie.
o fajne i ciekawe wnioski
czyli na tym wykresie eSki powinny być zanegowane ?
to teraz tak aby za bardzo nie stracić na wejściu umieszczamy stop pomiędzy tymi sygnałami na srodku swieczki
może by była mniejsza strata na fałszywych wybiciach
co to za wykres SP500 ?
a na edku wnioski takie same
hej
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 EmptyWto 10 Maj 2011, 19:46

Jones napisał:
Trejder ATR Player napisał:
Jones, jak dales metode typu "sygnal wstepny" i "potwierdzenie" to wymyslilem cos takiego:


z tego co widze to jak jest dobry sygnal to nie moze byc zanegowany kolejna swieczka wyzsza niz max spadkowej i nizsza niz min wzrostowej.
jeszcze zamkniecie.
o fajne i ciekawe wnioski
czyli na tym wykresie eSki powinny być zanegowane ?
to teraz tak aby za bardzo nie stracić na wejściu umieszczamy stop pomiędzy tymi sygnałami czyli jak podałeś na srodku swieczki może by była mniejsza strata na fałszywych wybiciach
co to za wykres SP500 ?
a na edku wnioski takie same
hej

sp500 aktualny, ostatnio bylo S pod min 1345,4, poszly dwie swiece w dol do 1324,9 i juz trend zaczal sie wypalac bo mocne odbicie
i miedzy tym stopy albo stop nad spadkowa 1357,1 tylko, ze sa problemy gdy swieczka wstepna jest dluga i wtedy za duze straty moga byc.
jeszcze byla spadkowa wczoraj z min 1334,1 - nie potwierdzona. stop musi byc bo zmiana sygnalu moglaby byc np 400 pkt wyzej.

a tu mozliwe jazdy:
Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 18537648

jeszcze zwrocilbym uwage na zamkniecie - jesli close jest nad sygnalna przy S lub pod sygnalna przy L to wybicie slabe.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)   Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011) - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Systemowy wątek bieżący nr 1 (luty - czerwiec 2011)
Powrót do góry 
Strona 11 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
 Similar topics
-
» FOREX LUTY 2011
» UFO - 13.01.2011
» UFO - 16.03.2011
» UFO - 21-22.08.2010 - weekend
» UFO - 12.05.2011

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: