Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 10.06.2013r.

Go down 
+27
zibi
Jones
barura
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Dave
myśliwyl
Krzysztof
rafalx
Piotrek691
thorgall
neuron
nomad
delphia
kaczor
EX
E X
Reser
MoralnyNiepokój
Ezet
Diablo
AgroTrader
barany
janek
kLeszcz
IronFX
Zahary
BORowik
31 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
BORowik

BORowik


Liczba postów : 3065
Age : 54
Location : prawie w Wawie?
Registration date : 12/12/2007

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 01:15

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/


REGULAMIN
1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
5. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków i innych materiałów nie związanych z tematyką główną (patrz pkt. 4).
Od godz. 22:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
6. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem pod groźbą ujawnienia użytkownika występującego pod wieloma wcieleniami.
Dopuszcza się pisanie pod kilkoma nickami pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika wszystkich swoich tożsamości w podpisie (stopce).
7. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
8. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów.
9. Użytkownik forum powinien po sesji podać swoje nastawienie do rynku przez głosowanie na subforum.
WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu
10. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULUJĄCE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA
1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkowników moderator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie, żółtą lub czerwoną kartką
- wnioskować o czasowe lub bezterminowe wykluczenie użytkownika
2. Moderator ma obowiązek usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie lub usunąć cały post. W przypadku usunięcia tekstu lub posta moderator wypisuje odpowiednią adnotację.
3. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się zostanie usunięte.
4. W przypadku wyjątkowo rażącego i uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może zostać usunięte karnie.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczna odpowiadają moderatorzy
BORowik, Dave, inwestor, Jones, Piotrek691, Dezerter


Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl


flower cheers flower sunny flower cheers flower sunny flower scratch scratch

_________________
Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym.

Jedzmy gówno... – Miliony much nie mogą się mylić  Wink

Quidquid agis, prudenter agas et respice finem  Twisted Evil
Powrót do góry Go down
BORowik

BORowik


Liczba postów : 3065
Age : 54
Location : prawie w Wawie?
Registration date : 12/12/2007

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 01:17

A gdzie Zygmunt? Shocked Laughing

_________________
Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym.

Jedzmy gówno... – Miliony much nie mogą się mylić  Wink

Quidquid agis, prudenter agas et respice finem  Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Zahary




Liczba postów : 1201
Registration date : 17/01/2008

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 01:19

Valdi napisał:
Zahary napisał:
Valdi napisał:
Zahary napisał:
Valdi napisał:
Zahary napisał:
Dezerter napisał:


Tylko że opowieść KRT to nie wymyślona piosenka.
Chyba że coś nie tak zrozumiałem...

No nie wiem, bo tyle sprzeczności w tej opowieści..

A co do piosenki - nie jest wymyślona, a jej treść odwołuje się do Ewangelii:

Cytat :
35 Gdy On jeszcze mówił, przyszli ludzie od przełożonego synagogi i donieśli: «Twoja córka umarła, czemu jeszcze trudzisz Nauczyciela?» 36 Lecz Jezus słysząc, co mówiono, rzekł przełożonemu synagogi: «Nie bój się, wierz tylko!». 37 I nie pozwolił nikomu iść z sobą z wyjątkiem Piotra, Jakuba i Jana, brata Jakubowego. 38 Tak przyszli do domu przełożonego synagogi. Wobec zamieszania, płaczu i głośnego zawodzenia, 39 wszedł i rzekł do nich: «Czemu robicie zgiełk i płaczecie? Dziecko nie umarło, tylko śpi». 40 I wyśmiewali Go. Lecz On odsunął wszystkich, wziął z sobą tylko ojca, matkę dziecka oraz tych, którzy z Nim byli, i wszedł tam, gdzie dziecko leżało. 41 Ująwszy dziewczynkę za rękę, rzekł do niej: «Talitha kum», to znaczy: "Dziewczynko, mówię ci, wstań!" 42 Dziewczynka natychmiast wstała i chodziła, miała bowiem dwanaście lat. I osłupieli wprost ze zdumienia. 43 Przykazał im też z naciskiem, żeby nikt o tym nie wiedział, i polecił, aby jej dano jeść.


Pozdrawiam

Dziwna sprawa, ale jakoś nie dopatrzyłem się sprzeczności w opowiadaniu KRT. Za to w cytacie z Biblii i owszem

No dziwna - bo Argos też zwrócił uwagę na sprzeczności. Ja bym więcej napisał, ale.. wolę to zostawić i uszanować to osobiste wyznanie KRT, a poza tym Dezerter za 2 minuty wątek zamyka (zapewne po swojej odpowiedzi) Very Happy
A co Ci się w tym cytacie z Biblii nie zgadza ?

Pozdrawiam
Jezus powiedział: "żeby nikt o tym nie wiedział"- więc skąd teraz my mamy o tym wiedzieć? Powiększyłem czcionkę- nie widać?

Widziałem - ale na czym polega sprzeczność ? Wiemy o tym z Ewangelii - napisane jest przecież, że przy tym cudzie byli m.in. apostołowie..

Pozdrawiam
W zasadzie to jest jest jedna wielka sprzeczność. Jeżeli Jezus potrafił czynić cuda to dlaczego kazał o tym nie mówić i dlaczego tak rzadko korzystał z tej umiejętności. Wygląda to tak jakby robił cuda dla popisu a nie dla dobra ludzi. Wydaje mi się, że jeżeli zrobił cud raz na jakiś czas to powinien to robić przy jak największej ilości świadków, aby przekonać do siebie jak najwięcej ludzi. Nie rozumiem tego nakazu milczenia. to jest właśnie sprzeczność. Nie mówiąc już o fundamentalnej sprawie:jaki ma sens zabijanie własnego syna, aby udobruchać samego siebie.

Cuda czynił - kiedy się wzruszył nad losem człowieka - nigdy na pokaz. Przeczytaj np. jak się zachował przed Herodem, który oczekiwał "cudu na pokaz"..

Często prosił, aby nie rozpowiadać o tym co uczynił - bo nie cuda były istotą jego przesłania.
Bóg jest wszechmocny - zatem bez problemu mógłby nas "zniewolić cudem" - uczynić nadnaturalną/widowiskową rzecz - tak, że nawet KRT, czy Kaczor by w bojaźni padli na kolana i uwierzyli Very Happy
Ale uwierzyliby "ze strachu" - a nie to jest istotą, Bóg nas nie chce zniewalać - pragnie, abyśmy Go wybrali w wolności i z miłością..

Być może to nie jest idealny przykład - ale to trochę jak w życiu z kobietami i pieniędzmi. Mając pieniądze - możemy "czynić wiele cudów" które "onieśmielają"/rozkochują "w nas" kobiety Very Happy
Ale.. - zawsze pragniemy tej prawdziwej i bezinteresownej miłości do naszej osoby - nie sprowokowanej/wymuszonej "cudami" Very Happy

Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez Zahary dnia Pon 10 Cze 2013, 01:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
BORowik

BORowik


Liczba postów : 3065
Age : 54
Location : prawie w Wawie?
Registration date : 12/12/2007

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 01:22

W zasadzie to też, podobnie jak Dezerter< nie powinienem otwierać nowego wątku, moje tłumaczenie mogę sobie wsadzić i lepsza jest teoria spiskowa, że otworzyłem sobie stary wątek żeby coś dopisać... taki bezsens, że aż nie chce mi się o tym pisać niedobrze mi wariat

_________________
Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym.

Jedzmy gówno... – Miliony much nie mogą się mylić  Wink

Quidquid agis, prudenter agas et respice finem  Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Zahary




Liczba postów : 1201
Registration date : 17/01/2008

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 01:26

BORowik napisał:
W zasadzie to też, podobnie jak Dezerter< nie powinienem otwierać nowego wątku, moje tłumaczenie mogę sobie wsadzić i lepsza jest teoria spiskowa, że otworzyłem sobie stary wątek żeby coś dopisać... taki bezsens, że aż nie chce mi się o tym pisać niedobrze mi wariat


Eee, no chłopaki - "czyńcie swoją powinność" Very Happy Już było po czasie - po prostu byłem zajęty i dopiero zauważyłem, że ktoś do mnie napisał - zatem chciałem odpowiedzieć.
Szczęśliwie - tym razem przezornie miałem kopię w schowku..

Pozdrawiam

PS Niepotrzebnie się spinasz - o tym odblokowanym wątku napisałem w formie żartu. Tak to wyglądało z mojej perspektywy, ale jeżeli twierdzisz, że tak nie było - to ja Ci wierzę i nie ma tematu Very Happy
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 01:46

dostawa sztabek fizycznych

w GM sa chyba 100 gramowe

http://www.goldmoney.com/registered-small-bars.html
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 07:21

Cholera, zapomniałem wczoraj dać na tacę. Embarassed

Ale wygrzebałem starocia:
http://angemt.wrzuta.pl/audio/5DG5ntPSeYL/stephanie_-_irresistible_long_version

Tak patrzę na kangura, jeszcze walczy, żeby ta luka była luką wyczerpania.
Powrót do góry Go down
kLeszcz

kLeszcz


Liczba postów : 7383
Location : Barany Trading Room filia Dworzec PKP Łódź-Widzew
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 07:54

BORowik napisał:
A gdzie Zygmunt? Shocked Laughing
Przyjechali z Suponu i zabrali Zygmunta do nabicia.
Paprotka to jednak zły pomysł. Całą noc z dwóch pięter kursowali. skarpetki i buty mam do wykręcenia. Całe szczęście, że nikomu nie zachciało się nawozić.
aaa, jakby co, to ja tu stałem całą noc
PIERWSZY cheers Laughing
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 07:57

Zahary napisał:
Valdi napisał:
Zahary napisał:
Valdi napisał:
Zahary napisał:
Valdi napisał:
Zahary napisał:


No nie wiem, bo tyle sprzeczności w tej opowieści..

A co do piosenki - nie jest wymyślona, a jej treść odwołuje się do Ewangelii:




Pozdrawiam

Dziwna sprawa, ale jakoś nie dopatrzyłem się sprzeczności w opowiadaniu KRT. Za to w cytacie z Biblii i owszem

No dziwna - bo Argos też zwrócił uwagę na sprzeczności. Ja bym więcej napisał, ale.. wolę to zostawić i uszanować to osobiste wyznanie KRT, a poza tym Dezerter za 2 minuty wątek zamyka (zapewne po swojej odpowiedzi) Very Happy
A co Ci się w tym cytacie z Biblii nie zgadza ?

Pozdrawiam
Jezus powiedział: "żeby nikt o tym nie wiedział"- więc skąd teraz my mamy o tym wiedzieć? Powiększyłem czcionkę- nie widać?

Widziałem - ale na czym polega sprzeczność ? Wiemy o tym z Ewangelii - napisane jest przecież, że przy tym cudzie byli m.in. apostołowie..

Pozdrawiam
W zasadzie to jest jest jedna wielka sprzeczność. Jeżeli Jezus potrafił czynić cuda to dlaczego kazał o tym nie mówić i dlaczego tak rzadko korzystał z tej umiejętności. Wygląda to tak jakby robił cuda dla popisu a nie dla dobra ludzi. Wydaje mi się, że jeżeli zrobił cud raz na jakiś czas to powinien to robić przy jak największej ilości świadków, aby przekonać do siebie jak najwięcej ludzi. Nie rozumiem tego nakazu milczenia. to jest właśnie sprzeczność. Nie mówiąc już o fundamentalnej sprawie:jaki ma sens zabijanie własnego syna, aby udobruchać samego siebie.

Cuda czynił - kiedy się wzruszył nad losem człowieka - nigdy na pokaz. Przeczytaj np. jak się zachował przed Herodem, który oczekiwał "cudu na pokaz"..

Często prosił, aby nie rozpowiadać o tym co uczynił - bo nie cuda były istotą jego przesłania.
Bóg jest wszechmocny - zatem bez problemu mógłby nas "zniewolić cudem" - uczynić nadnaturalną/widowiskową rzecz - tak, że nawet KRT, czy Kaczor by w bojaźni padli na kolana i uwierzyli Very Happy
Ale uwierzyliby "ze strachu" - a nie to jest istotą, Bóg nas nie chce zniewalać - pragnie, abyśmy Go wybrali w wolności i z miłością..

Być może to nie jest idealny przykład - ale to trochę jak w życiu z kobietami i pieniędzmi. Mając pieniądze - możemy "czynić wiele cudów" które "onieśmielają"/rozkochują "w nas" kobiety Very Happy
Ale.. - zawsze pragniemy tej prawdziwej i bezinteresownej miłości do naszej osoby - nie sprowokowanej/wymuszonej "cudami" Very Happy

Pozdrawiam

Przeto czy jecie, czy pijecie, czy cokolwiek innego czynicie, wszystko na chwałę Bożą czyńcie.

Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 07:59

Dzisiaj duże wzrosty, Japoniec daje sygnał
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 08:02

Agros żyjesz? Miałeś okazję wyjść z Japońca z twarzą, ale nie posłuchałeś mnie, teraz już po Tobie.
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48116
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 08:04

barany napisał:
Dzisiaj duże wzrosty, Japoniec daje sygnał

od kiedy to po duzym wzroscie byl kolejny duży ??
przypomniała Ci sie mlodosc i prawdziwa hossa w w-wie

po duzym wzroscie bedzie mala dogrywka na plus i korekta
i nawet pod ta plusowa dogrywke w piatek zrobili spadek na fix
taka "hossa " ze aby dzisiaj troche uroslo na open to musieli w piatek na fix zdolowac

a Ty laduj s bo promocja bedzie krotka

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48116
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 08:07

barany napisał:
Agros żyjesz? Miałeś okazję wyjść z Japońca z twarzą, ale nie posłuchałeś mnie, teraz już po Tobie.

a co sie stalo ??? odbicie sie nalezy dla zdrowego kontytuowania spadków

ja poł roku siedze na S i na mnie takie odbicia nie robia wrażenia
tym bardziej ze juz stany i japoniec sie zrolowal i laduje sobie zyd tluste S na nowej serii

zobacvz sobiue jak hong kongi zaglebiły - to jest kierunek na dzisiaj

a japonca patrz na futy , bo ich indeks to tylko zabkami sie porusza jako zbedny dodatek do futow
i stale za nimi goniący

13.555,50 +345,00 (+2,61%)

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 08:21

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzeczpospolita-wielka-ucieczka-mlodych-polakow,1,5536768,wiadomosc.html

nie kumam tego ze jest obawa exodusu młodych Polaków skoro pracy jest niewiele (dobrze płatnej)* praca owszem jest ale najcześcviej albo na czarno albo umowa śmieciowa, i nie przekracza 1500zł miesiecznie. Nie ma sie znajomości to sobie człowiek tak pracuje z miesiąca na miesiąc i tylko na przezycie starczy. Naturalne jest to że ludzie chcą wyjechać bo mają marzenia o lepszym życiu, jedyny problem to niewydolny system emerytalny, grupy uprzywilejowane, jak ludzie mają utrzymywac system skoro pracują na smieciówkach scratch to jest kompletnie bezsensu.
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48116
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 08:23

w japoni najwieksze wzrosty zawsze byly przy publikacji danych
im wiecej danych tym wieksze wzrosty
i nieważne czy złe czy dobre dane v

jak złe dane tym gorzej dla danych Laughing -od razu korbia
a jak dobre dane to odczekaja troche ,zeby leszcze zwatpily i korbia pod koniec ich sesji Laughing

01:50 JPY PKB (raz na kwartał) 1,0% 0,9% 0,9%
01:50 JPY Pożyczki Bankowe (raz w roku) 1,8% 1,7%
01:50 JPY Saldo obrotów bieżących NSA 0,75T 0,32T 1,25T
01:50 JPY Wskaźnik Cen PKB (raz w roku) -1,1% -1,2% -1,2%
01:50 JPY Wyrównany sezonowo rachunek bieżący 0,85T 0,39T 0,34T
07:00 JPY Zaufanie Gospodarstw Domowych 45,7 44,8 44,5
08:00 JPY Bieżący Wskaźnik Obserwatorów Ekonomii 55,7 56,5

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48116
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 08:30

Diablo (krt) napisał:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzeczpospolita-wielka-ucieczka-mlodych-polakow,1,5536768,wiadomosc.html

nie kumam tego ze jest obawa exodusu młodych Polaków skoro pracy jest niewiele (dobrze płatnej)* praca owszem jest ale najcześcviej albo na czarno albo umowa śmieciowa, i nie przekracza 1500zł miesiecznie. Nie ma sie znajomości to sobie człowiek tak pracuje z miesiąca na miesiąc i tylko na przezycie starczy. Naturalne jest to że ludzie chcą wyjechać bo mają marzenia o lepszym życiu, jedyny problem to niewydolny system emerytalny, grupy uprzywilejowane, jak ludzie mają utrzymywac system skoro pracują na smieciówkach scratch to jest kompletnie bezsensu.

syn pokazal mi wczoraj swoj odcinek płacy - strasznie zabezpieczony przed szpiegowskim odczytaniem , lepiej chyba niz piny do kart Laughing

ja pitole ile tam jest odliczen Shocked Shocked Shocked
w zyciu nie pracowalem za pensje i nigdy bym na takich warunkach nie pracowal

toz to kurwa wszystkich zlodziei musi utrzymywac - us ,zusy ,sluzbe zdrowia i hooy wie kogo jeszcze
a jak pojdzie poxniej do nich z jaks sprawa ,choroba to traktuja jak dziada ktory na żebry przyszedł

ze tez sa jeszcze ludzie ktorzy nie wyjechali z tego burdelu i godza sie na takie warunki Laughing
albo przynajmniej nie uciekli w szara strefę
to jest chore i musi sie zawalic

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 08:35

Argos napisał:
Diablo (krt) napisał:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzeczpospolita-wielka-ucieczka-mlodych-polakow,1,5536768,wiadomosc.html

nie kumam tego ze jest obawa exodusu młodych Polaków skoro pracy jest niewiele (dobrze płatnej)* praca owszem jest ale najcześcviej albo na czarno albo umowa śmieciowa, i nie przekracza 1500zł miesiecznie. Nie ma sie znajomości to sobie człowiek tak pracuje z miesiąca na miesiąc i tylko na przezycie starczy. Naturalne jest to że ludzie chcą wyjechać bo mają marzenia o lepszym życiu, jedyny problem to niewydolny system emerytalny, grupy uprzywilejowane, jak ludzie mają utrzymywac system skoro pracują na smieciówkach scratch to jest kompletnie bezsensu.

syn pokazal mi wczoraj swoj odcinek płacy - strasznie zabezpieczony przed szpiegowskim odczytaniem , lepiej chyba niz piny do kart Laughing

ja pitole ile tam jest odliczen Shocked Shocked Shocked
w zyciu nie pracowalem za pensje i nigdy bym na takich warunkach nie pracowal

toz to kurwa wszystkich zlodziei musi utrzymywac - us ,zusy ,sluzbe zdrowia i hooy wie kogo jeszcze
a jak pojdzie poxniej do nich z jaks sprawa ,choroba to traktuja jak dziada ktory na żebry przyszedł

ze tez sa jeszcze ludzie ktorzy nie wyjechali z tego burdelu i godza sie na takie warunki Laughing
albo przynajmniej nie uciekli w szara strefę
to jest chore i musi sie zawalic

w końcu się zorientowałeś, Korwin o tym mówi od wielu lat, ale dałeś się nabrać lewakom, dewiantom od Paligłupa i na nich oddałeś głos.
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 08:37

Diablo (krt) napisał:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzeczpospolita-wielka-ucieczka-mlodych-polakow,1,5536768,wiadomosc.html

nie kumam tego ze jest obawa exodusu młodych Polaków skoro pracy jest niewiele (dobrze płatnej)* praca owszem jest ale najcześcviej albo na czarno albo umowa śmieciowa, i nie przekracza 1500zł miesiecznie. Nie ma sie znajomości to sobie człowiek tak pracuje z miesiąca na miesiąc i tylko na przezycie starczy. Naturalne jest to że ludzie chcą wyjechać bo mają marzenia o lepszym życiu, jedyny problem to niewydolny system emerytalny, grupy uprzywilejowane, jak ludzie mają utrzymywac system skoro pracują na smieciówkach scratch to jest kompletnie bezsensu.

trzeba winnych ukarać Trybunałem Stanu. Nie może być że niszczą polski naród kosztem innych nacji.
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48116
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 08:40

barany napisał:


w końcu się zorientowałeś, Korwin o tym mówi od wielu lat, ale dałeś się nabrać lewakom, dewiantom od Paligłupa i na nich oddałeś głos.

na dewiantow od Palikota glosowalem z innego powodu - ze ukrócą wladze i wplywy innych dewiantów od Rydzyka

ale oni wszyscy sa siebie warci

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48116
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 08:42

baran ZAMYKAJ L bo Cie zoofil

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 08:42

z netu:
"miliardy czekają w blokach i potencjalna premia za ryzyko wydaje się kusząca - przy tym układzie i ewentualnym odbiciu polskiej gospodarki WIG ma szansę wybić się na maksima wszech czasów wzorem innych giełd."

Kto L będzie bogaczem Very Happy
Powrót do góry Go down
Ezet
Główny Troll UFO
Główny Troll UFO
Ezet


Liczba postów : 12359
Registration date : 30/09/2007

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 08:44

Diablo (krt) napisał:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzeczpospolita-wielka-ucieczka-mlodych-polakow,1,5536768,wiadomosc.html

nie kumam tego ze jest obawa exodusu młodych Polaków skoro pracy jest niewiele (dobrze płatnej)* praca owszem jest ale najcześcviej albo na czarno albo umowa śmieciowa, i nie przekracza 1500zł miesiecznie. Nie ma sie znajomości to sobie człowiek tak pracuje z miesiąca na miesiąc i tylko na przezycie starczy. Naturalne jest to że ludzie chcą wyjechać bo mają marzenia o lepszym życiu, jedyny problem to niewydolny system emerytalny, grupy uprzywilejowane, jak ludzie mają utrzymywac system skoro pracują na smieciówkach scratch to jest kompletnie bezsensu.

To jest smutne Crying or Very sad ale prawdziwe
Ciekawe są komentarze pod artykułem
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 08:47

Argos napisał:
baran ZAMYKAJ L bo Cie zoofil

Ty chyba nigdy się nauczyć jak się zarabia na giełdzie, ja już zarabiam i to jest łatwe.
Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3704
Registration date : 11/03/2010

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 08:48

Dzień Dobry spekulanci! Very Happy

Zarabiacie czy jak zwykle Question pirat

P.S.
Ja w weekend ZERO strat cheers (nie licząc kebaba geek )



Ostatnio zmieniony przez MoralnyNiepokój dnia Pon 10 Cze 2013, 08:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 08:49

Argos napisał:
Diablo (krt) napisał:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzeczpospolita-wielka-ucieczka-mlodych-polakow,1,5536768,wiadomosc.html

nie kumam tego ze jest obawa exodusu młodych Polaków skoro pracy jest niewiele (dobrze płatnej)* praca owszem jest ale najcześcviej albo na czarno albo umowa śmieciowa, i nie przekracza 1500zł miesiecznie. Nie ma sie znajomości to sobie człowiek tak pracuje z miesiąca na miesiąc i tylko na przezycie starczy. Naturalne jest to że ludzie chcą wyjechać bo mają marzenia o lepszym życiu, jedyny problem to niewydolny system emerytalny, grupy uprzywilejowane, jak ludzie mają utrzymywac system skoro pracują na smieciówkach scratch to jest kompletnie bezsensu.

syn pokazal mi wczoraj swoj odcinek płacy - strasznie zabezpieczony przed szpiegowskim odczytaniem , lepiej chyba niz piny do kart Laughing

ja pitole ile tam jest odliczen Shocked Shocked Shocked
w zyciu nie pracowalem za pensje i nigdy bym na takich warunkach nie pracowal

toz to kurwa wszystkich zlodziei musi utrzymywac - us ,zusy ,sluzbe zdrowia i hooy wie kogo jeszcze
a jak pojdzie poxniej do nich z jaks sprawa ,choroba to traktuja jak dziada ktory na żebry przyszedł

ze tez sa jeszcze ludzie ktorzy nie wyjechali z tego burdelu i godza sie na takie warunki Laughing
albo przynajmniej nie uciekli w szara strefę
to jest chore i musi sie zawalic

no wiesz mozesz tak pisac bo masz ziemie, sad i co ci ziemia urodzi to Twoje, ale faktem jest to że młodzi nie garną sie do mieszkania na wsi bo jest nudno, wolą wynajmowac z kimś klitke np w Warszawie, tyle ze ile mozna tak życ, kazdy chce miec swój wygodny kąt.
Dla mnie to jest bezsensu bo co za problem wsiąść do auta i pojechać do miasta, w dni powszednie i tak nikt sie nie bawi bo zapierdalają, a tak siedzisz na swoim - to tez ma swoje koszty bo pogoda, szkodniki etc ale to jest nic w porównaniu do zycia od pierwszego do pierwszego bo powiedzmy sobie szczerze ilu jest kolesi z dobrą płacą?? Smile
do miasta pchają sie kobitki bo w mieście zgrywają księżnizki a na wsi to niestety Laughing


Ostatnio zmieniony przez Diablo (krt) dnia Pon 10 Cze 2013, 08:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48116
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 08:52

WESZŁO PARE PO 98 W XTB = 99 NA GPW

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48116
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 08:56

Argos napisał:
WESZŁO PARE PO 98 W XTB = 99 NA GPW

NADWYZKI ZAMKNIETE PO 92/3

SPADNIE ZAQMYKAM RESZTE /WZROSNIE ODNAWIAM KOLEJNE S

ZA WSZYSTKO BARAN PŁACI Laughing

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 08:58

Nie wiem co was tak w tym śmieszy, że spytałem:

UFO - 10.06.2013r. 0002CEA41WIUQ4EN-C116-F4

Przecież ten szklany budynek wygląda nie jakby odbijał światło ale jakby prześwitywał na drugą stronę. What a Face

Co to w ogóle jest?
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 08:59

Argos napisał:
Argos napisał:
WESZŁO PARE PO 98 W XTB = 99 NA GPW

NADWYZKI ZAMKNIETE PO 92/3

SPADNIE ZAQMYKAM RESZTE /WZROSNIE ODNAWIAM KOLEJNE S

ZA WSZYSTKO BARAN PŁACI Laughing

po odliczeniu podatku plus kosztów transakcyjnych wielki chuj zarobiles na tym
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. EmptyPon 10 Cze 2013, 09:01

OpCjOnEr napisał:
Nie wiem co was tak w tym śmieszy, że spytałem:

UFO - 10.06.2013r. 0002CEA41WIUQ4EN-C116-F4

Przecież ten szklany budynek wygląda nie jakby odbijał światło ale jakby prześwitywał na drugą stronę. What a Face

Co to w ogóle jest?

złudzenie optyczne, przyjrzyj sie dobrze głównemu wejściu
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 10.06.2013r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.06.2013r.   UFO - 10.06.2013r. Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 10.06.2013r.
Powrót do góry 
Strona 1 z 8Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» UFO 11.01.2013r.
» UFO - 04.04.2013r
» UFO - 30.04.2013r.
» UFO - 30.05.2013r.
» UFO - 26.06.2013r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: