Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 08.07.2013r.

Go down 
+26
Jones
Krzysztof
snajper
Janko Traderroo
MICHU
Piotrek691
MoralnyNiepokój
Windziarz
spacerolog
delphia
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
petgry
betonowe_buty
janek
neuron
barany
Mleczarz
Ezet
Decerter
AgroTrader
dziadek
kaczor
Damian
Reser
Zygmunt de Bill
Dave
30 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorWiadomość
spacerolog




Liczba postów : 2143
Location : ZIEMIA
Registration date : 28/12/2012

UFO - 08.07.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.07.2013r.   UFO - 08.07.2013r. - Page 9 EmptyPon 08 Lip 2013, 21:10

Copiright by spacerolog
Oprócz realnego zysku w gotówce powinno istnieć takie ATP traderów.
Korzyści:
1/ Prezydent gratuluje i odznacza,
2/ Ego tradera rośnie ( lub się kurczy ),
3/ Sygnały tradera z czołówki rozchodzą się jak świeże bułeczki,
4/ Trader dorabia w reklamach, jako coach, komentator CNBC, itp.
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 08.07.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.07.2013r.   UFO - 08.07.2013r. - Page 9 EmptyPon 08 Lip 2013, 22:34

http://www.fakt.pl/Zofia-Zborowska-krytykuje-koncert-Rihanny-Chuj-nie-artystka,artykuly,219531,1.html

Córka Zborowskiego o Rihannie: Ch** nie artystka

Córka Wiktora Zborowskiego, Zofia Zborowska, krytykuje koncert Rihanny w Polsce. Zosia nie ma wątpliwości: "ch*j nie artystka"


W niedzielę 7 lipca Rihanna zaszczyciła Polaków swym występem w Gdyni. Piosenkarka wystąpiła tuż po gdyńskim Open'er Festivalu. Posiadacze czterodniowych karnetów mogli zobaczyć jej występ za darmo, reszta musiała kupić bilet specjalnie na koncert Rihanny.

Wśród tłumu fanów podziwiających występ barbadoskiej gwiazdy znalazła się córka znanego polskiego aktora Wiktora Zborowskiego. Zofii Zborowskiej koncert Rihanny się nie spodobał. Na Facebooku początkująca aktorka dała upust złym emocjom i tymi słowami opisała show zagranicznej gwiazdy:

- Spóźniła się godzinę. Cały czas leciał jej playback, a ona sobie 'dośpiewywała'. Brzmiało to jakby Krystyna z Białogóry się nawaliła w pobliskim barze karaoke. Oprócz tego była wyćpana, show było zerowe - nie przebrała się ani razu, a główna choreografia polegała na macaniu się po psiucie!!!! I skończyła po 1,5h!!! Gnój! I przykro mi strasznie, bo myślałam że da zajebista koncert. Jedyny pozytyw to to, że jest zajebistą dupą i że śniło mi się, że tańczyłyśmy razem i że dała mi bransoletkę ;D (...) Znajomy był na jej koncercie kilka tygodni temu, nie pamiętam gdzie, ale chyba w Amsterdamie i mówił że chu...wo. Więc nie wiem, czy ma Polaków w dupie. Chu...j nie artystka po prostu, bo powinna dawać z siebie 200% ZAWSZE I WSZĘDZIE" - kończy Zborowska.


albino 
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO - 08.07.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.07.2013r.   UFO - 08.07.2013r. - Page 9 EmptyPon 08 Lip 2013, 23:20

PINGWIN Z MADAGASKARU napisał:
http://www.fakt.pl/Zofia-Zborowska-krytykuje-koncert-Rihanny-Chuj-nie-artystka,artykuly,219531,1.html

Córka Zborowskiego o Rihannie: Ch** nie artystka

Córka Wiktora Zborowskiego, Zofia Zborowska, krytykuje koncert Rihanny w Polsce. Zosia nie ma wątpliwości: "ch*j nie artystka"


W niedzielę 7 lipca Rihanna zaszczyciła Polaków swym występem w Gdyni. Piosenkarka wystąpiła tuż po gdyńskim Open'er Festivalu. Posiadacze czterodniowych karnetów mogli zobaczyć jej występ za darmo, reszta musiała kupić bilet specjalnie na koncert Rihanny.

Wśród tłumu fanów podziwiających występ barbadoskiej gwiazdy znalazła się córka znanego polskiego aktora Wiktora Zborowskiego. Zofii Zborowskiej koncert Rihanny się nie spodobał. Na Facebooku początkująca aktorka dała upust złym emocjom i tymi słowami opisała show zagranicznej gwiazdy:

- Spóźniła się godzinę. Cały czas leciał jej playback, a ona sobie 'dośpiewywała'. Brzmiało to jakby Krystyna z Białogóry się nawaliła w pobliskim barze karaoke. Oprócz tego była wyćpana, show było zerowe - nie przebrała się ani razu, a główna choreografia polegała na macaniu się po psiucie!!!! I skończyła po 1,5h!!! Gnój! I przykro mi strasznie, bo myślałam że da zajebista koncert. Jedyny pozytyw to to, że jest zajebistą dupą i że śniło mi się, że tańczyłyśmy razem i że dała mi bransoletkę ;D (...) Znajomy był na jej koncercie kilka tygodni temu, nie pamiętam gdzie, ale chyba w Amsterdamie i mówił że chu...wo. Więc nie wiem, czy ma Polaków w dupie. Chu...j nie artystka po prostu, bo powinna dawać z siebie 200% ZAWSZE I WSZĘDZIE" - kończy Zborowska.


albino 
PRZEBIERALA SIE Z 2 RAZY Z TEGO CO PAMIETAM ALE PEWNEI ZBOROWSKA CHUJOWO WIDZI Laughing 
Powrót do góry Go down
BORowik

BORowik


Liczba postów : 3065
Age : 54
Location : prawie w Wawie?
Registration date : 11/12/2007

UFO - 08.07.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.07.2013r.   UFO - 08.07.2013r. - Page 9 EmptyPon 08 Lip 2013, 23:30


_________________
Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym.

Jedzmy gówno... – Miliony much nie mogą się mylić  Wink

Quidquid agis, prudenter agas et respice finem  Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 08.07.2013r. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.07.2013r.   UFO - 08.07.2013r. - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 08.07.2013r.
Powrót do góry 
Strona 9 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» UFO - 26.03.2013r
» UFO - 23.04.2013r.
» UFO - 17.05.2013r.
» UFO - 19.06.2013r.
» UFO - 29.07.2013r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: