Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend

Go down 
+15
rafalx
AgroTrader
barra
Generał
dex
delphia
Reser
kamikaze
EX
zibi
REALISTA
barany
Diablo
thorgall
dziadek
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 11:00

OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
Argos napisał:
Diablo napisał:
Argos napisał:
OpCjOnEr napisał:
Argos napisał:


bo ja tak samo jak babka , mam wiecej doświadczenia zyciowego
i chce Twojego dobra  Very Happy

z tym ze babcia moze bardziej tego chce i o to zabiega  
bo przecież jesteś jej ukochanym wnusiem

Ta, sranie w banię.
Znalazłem swoje zdjęcie gdy miałem z 3 lata, robione ruskim Zenitem czarnobiałym i z tyłu napisane że wnuczek imię i babcia. A póltora roq temu darcie ryja "sqrwysyn ojca gwałci i morduje, szlag cię trafi jasny trafisz do kryminału, sadysta, zbuczeniec i alguhulig" i pismo z proqratury przyszło w sprawie odmowy wszczęcia dochodzenia o znęcanie się syna nad ojcem.
Rzeczywiście "kochana babcia" niedobrze mi
bo teraz babcia już jest stara - a jej rozum jest taki jak Twoj na tym zdjeciu gdy byles dzieckiem
i wymaga od Ciebie opieki i wyrozumiałości dla Niej
czyli wymaga tego wszystkiego co Tobie  dawała gdy ty byleś mały i nieporadny
po prostu  tylko  spłać swój dług wobec babci

a ty s[ac Micha, jesteś rolnikiem, masz kase, do grobu przecież kasy nie weźmiesz a Michowi by się przydała, jego juz nawet na smażony chleb nie stać Evil or Very Mad
dziwne że nie ma od dłuższego czasu wieści o szynszyli Evil or Very Mad

Jak mozesz byc tak okrutny Evil or Very Mad

no dobra , poslucham Twojego apelu
dam mu zatrudnienie z pełnym wyżywieniem

Michu nie jest nauczony pracy, nie wiem czy to przejdzie, lepiej daj mu kase

Smażony chleb??? Nie słyszałem jeszcze o czymś takim Shocked

Michowi nie ma sensu dawać siana bo i tak w kilka dni wjebie każdą ilość to lepiej mu nie dać a wyjdzie na to samo. Basketball To tak jak głodnemu dać co jeść ale jutro problem znowu będzie ten sam itd.

nigdy nie jadłeś? stary to rewelacja
ja tam lubie chleb słowiański, kromeczki smażysz na maśle, po usmażeniu kładziesz cebulkę, ser, pomidorek, ze dwa razy w miesiącu sobie coś takiego szykuje
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 11:00

Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
Argos napisał:
Diablo napisał:
Argos napisał:
OpCjOnEr napisał:


Ta, sranie w banię.
Znalazłem swoje zdjęcie gdy miałem z 3 lata, robione ruskim Zenitem czarnobiałym i z tyłu napisane że wnuczek imię i babcia. A póltora roq temu darcie ryja "sqrwysyn ojca gwałci i morduje, szlag cię trafi jasny trafisz do kryminału, sadysta, zbuczeniec i alguhulig" i pismo z proqratury przyszło w sprawie odmowy wszczęcia dochodzenia o znęcanie się syna nad ojcem.
Rzeczywiście "kochana babcia" niedobrze mi
bo teraz babcia już jest stara - a jej rozum jest taki jak Twoj na tym zdjeciu gdy byles dzieckiem
i wymaga od Ciebie opieki i wyrozumiałości dla Niej
czyli wymaga tego wszystkiego co Tobie  dawała gdy ty byleś mały i nieporadny
po prostu  tylko  spłać swój dług wobec babci

a ty s[ac Micha, jesteś rolnikiem, masz kase, do grobu przecież kasy nie weźmiesz a Michowi by się przydała, jego juz nawet na smażony chleb nie stać Evil or Very Mad
dziwne że nie ma od dłuższego czasu wieści o szynszyli Evil or Very Mad

Jak mozesz byc tak okrutny Evil or Very Mad

no dobra , poslucham Twojego apelu
dam mu zatrudnienie z pełnym wyżywieniem

Michu nie jest nauczony pracy, nie wiem czy to przejdzie, lepiej daj mu kase

Smażony chleb??? Nie słyszałem jeszcze o czymś takim Shocked

Michowi nie ma sensu dawać siana bo i tak w kilka dni wjebie każdą ilość to lepiej mu nie dać a wyjdzie na to samo. Basketball To tak jak głodnemu dać co jeść ale jutro problem znowu będzie ten sam itd.

nigdy nie jadłeś? stary to rewelacja
ja tam lubie chleb słowiański, kromeczki smażysz na maśle, po usmażeniu kładziesz  cebulkę, ser, pomidorek, ze dwa razy w miesiącu sobie coś takiego szykuje

To to takie coś jak bruschetta wychodzi?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 11:04

To jest paradox pomagania potrzebującym: nie dasz głodnemu chleba to umrze, dasz to jutro do ciebie wróci po następny. wariat

Dlatego cza dawać wędkę i uczyc jak nią się posługiwać a nie gotową rybę.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 11:05

OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
Argos napisał:
Diablo napisał:
Argos napisał:

bo teraz babcia już jest stara - a jej rozum jest taki jak Twoj na tym zdjeciu gdy byles dzieckiem
i wymaga od Ciebie opieki i wyrozumiałości dla Niej
czyli wymaga tego wszystkiego co Tobie  dawała gdy ty byleś mały i nieporadny
po prostu  tylko  spłać swój dług wobec babci

a ty s[ac Micha, jesteś rolnikiem, masz kase, do grobu przecież kasy nie weźmiesz a Michowi by się przydała, jego juz nawet na smażony chleb nie stać Evil or Very Mad
dziwne że nie ma od dłuższego czasu wieści o szynszyli Evil or Very Mad

Jak mozesz byc tak okrutny Evil or Very Mad

no dobra , poslucham Twojego apelu
dam mu zatrudnienie z pełnym wyżywieniem

Michu nie jest nauczony pracy, nie wiem czy to przejdzie, lepiej daj mu kase

Smażony chleb??? Nie słyszałem jeszcze o czymś takim Shocked

Michowi nie ma sensu dawać siana bo i tak w kilka dni wjebie każdą ilość to lepiej mu nie dać a wyjdzie na to samo. Basketball To tak jak głodnemu dać co jeść ale jutro problem znowu będzie ten sam itd.

nigdy nie jadłeś? stary to rewelacja
ja tam lubie chleb słowiański, kromeczki smażysz na maśle, po usmażeniu kładziesz  cebulkę, ser, pomidorek, ze dwa razy w miesiącu sobie coś takiego szykuje

To to takie coś jak bruschetta wychodzi?

tak, smażony chleb na maśle wywodzi się z kuchni francuskiej, jak mam grypę to rozgniatam czosnek, kłade na usmażoną kromkę, dodaje mozzarelle z pomidorem. Fajnie smakuje i pomaga w grypie
Powrót do góry Go down
Jaro




Liczba postów : 417
Location : HIOB
Registration date : 17/04/2011

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 11:40

OpCjOnEr napisał:
Argos napisał:
OpCjOnEr napisał:
Wczoraj na spontanie tak z dupy znajomi z Pyrlandii przyjechali po południu... qrwa tak się zjaraliśmy że ja pierdolę dopiero od godziny ogarniam co się dzieje dookoła a oni do Poznania jeszcze musieli wrócić na fazie dobryżart ale jakoś się udało.
A jeszcze winiacz gruziński poszedł i po parę browarów per capita Cool

przeczytaj sobie mój post z poprzedniej strony
i opanuj sie Mad

https://www.google.pl/search?q=zabil+pod+wplywem+narkotyk%C3%B3w+&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=4lEzVaG-J9fVateCgaAC

Nigdy w życiu nie dotykałem nawet amfy i nigdy w życiu nie prowadziłbym będąc pod wpływem czegokolwiek.
Amfa daje strasznie chujowe efekty z tego co widziałem parę razy u innych i nie mam zamiaru nawet tego gówna próbować.

wszysko przed Tobą
rozkrecisz sie
palacze też zaczynali od fajek w Pewexie
a potem sporty i radomskie / 5ty sort tytoniu / były rarytasem
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 12:31

OpCjOnEr napisał:
dex napisał:
Argos napisał:
OpCjOnEr napisał:
Wczoraj na spontanie tak z dupy znajomi z Pyrlandii przyjechali po południu... qrwa tak się zjaraliśmy że ja pierdolę dopiero od godziny ogarniam co się dzieje dookoła a oni do Poznania jeszcze musieli wrócić na fazie dobryżart ale jakoś się udało.
A jeszcze winiacz gruziński poszedł i po parę browarów per capita Cool

przeczytaj sobie mój post z poprzedniej strony
i opanuj sie Mad

https://www.google.pl/search?q=zabil+pod+wplywem+narkotyk%C3%B3w+&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=4lEzVaG-J9fVateCgaAC

Są narkotyki i narkotyki.
Problem w tym, że mało który temat jest otoczony taką ilością stereotypów, bo nasza wiedza o narkotykach jest żadna.

Jeden z najniebezpieczniejszych depresantów, alkohol, nawet nie jest uważany za narkotyk.
Pomimo tego że jest społecznym problemem nr. 1: bardzo uzależnia, promuje zachowania agresywne, i jest szkodliwy dla zdrowia.

Z drugiej strony gandzia, która jest nieszkodliwa, działa uspokajająco, i uzależnia nie bardziej niż kawa? Jest uważana za straszny narkotyk i wymieniana w jednym zdaniu z herą, amfą i koką.

Jest cała grupa psychoaktywnych roślin, których spożycie było praktykowane przez tysiące lat w kontekście religijnym i leczniczym. Badania nad tymi roślinami są bardzo utrudnione, ponieważ posiadanie tych roślin jest nielegalne.

Nielegalne rośliny, paranoja.  wariat

Patrz jakie to ładne:

https://ganjafarmer.pl/1414-blueberry.html

posadziłby choćby dla samego widoq jak się sadzi kwiatki w domu lol!

albo to: https://ganjafarmer.pl/372-critical-kush.html

Spalasz kawałek topka i zatracasz się w fraktalnym pięknie tych roślin Laughing

Tak mieć całą szklarnię jak Matka Boska Zielna

http://www.chamsko.pl/20598/Matka_boska_zielna

dobryżart
Brat z Kirgistanu przywiózł kilka tysięcy nasion odmiany która przeżyje zimę w naszym klimacie.
Kirgizi palą tylko żywicę, to co my palimy to zazwyczaj trzeci sort.
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24679
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 12:46

Myślicie że jesteście tacy mądrzy hejtery?
tak?

a gówno

dobryżart







Ostatnio zmieniony przez thorgall dnia Nie 19 Kwi 2015, 12:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 12:49

OpCjOnEr napisał:
To jest paradox pomagania potrzebującym: nie dasz głodnemu chleba to umrze, dasz to jutro do ciebie wróci po następny. wariat

Dlatego cza dawać wędkę i uczyc jak nią się posługiwać a nie gotową rybę.

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 767691 UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 767691 UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 767691

Zamiast dawać wędkę lepiej głodnemu udzielić kredytu na zakup wędki.
Wędkę odda jako spłatę kapitału a złowione ryby jako spłatę odsetek.

niefartusia

Kredyt oprocentowany powyżej poziomu inflacji to lichwa i musi zostać zdelegalizowany!!!!!!!!!!!

Jest to nieuczciwa praktyka rynkowa i tłumaczenie lichwiarza że za ryzyko utraty kapitału należy mu się zapłata w postaci odsetek jest tak samo niedorzeczne jak tłumaczenie złodzieja, że za ryzyko złapania należą mu się ukradzione rzeczy.
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 13:29

dex napisał:
OpCjOnEr napisał:
To jest paradox pomagania potrzebującym: nie dasz głodnemu chleba to umrze, dasz to jutro do ciebie wróci po następny. wariat

Dlatego cza dawać wędkę i uczyc jak nią się posługiwać a nie gotową rybę.

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 767691 UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 767691 UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 767691

Zamiast dawać wędkę lepiej głodnemu udzielić kredytu na zakup wędki.
Wędkę odda jako spłatę kapitału a złowione ryby jako spłatę odsetek.

niefartusia

Kredyt oprocentowany powyżej poziomu inflacji to lichwa i musi zostać zdelegalizowany!!!!!!!!!!!

Jest to nieuczciwa praktyka rynkowa i tłumaczenie lichwiarza że za ryzyko utraty kapitału należy mu się zapłata w postaci odsetek jest tak samo niedorzeczne jak tłumaczenie złodzieja, że za ryzyko złapania należą mu się ukradzione rzeczy
.

b. madrze i uczciwie postawiona sprawa  UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 767691  UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 767691  UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 767691
z tym ze za kredyt - pożyczenie  pieniedzy należy sie zaplata, marża  - zysk  ,  np. 1 -2  % rocznie


ale wlasnie te oplaty manipulacyjne , prowizje i wyższe odsetki i - bo moze mi zajebie te pieniądze
to tylko zydowskie lichwiarskie wymysły


tak samo przy kupnie tych rzeczy można mówić sprzedajacemu  ze musi nam dac   obniżkę na nie bo moga je nam ukrasc

ps
z ta inflacja to sliski temat
bo zyd bedzie manipulowal danymi zeby wiecej zarobil

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 13:39

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy cofnęła powództwo wytoczone przeciwko znanemu dolnośląskiemu blogerowi Piotrowi Wielguckiemu, znanemu jako MatkaKurka.

Cały tekst: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,17777956,Owsiak_wycofal_pozew_cywilny_przeciwko_MatceKurce.html#ixzz3Xkpx232R


myslo.zbrodnia
kręcenie lodów pod przykrywką dobroczynności jest rzeczą wyjątkowo paskudną.

WOŚP to od lat państwowy cyrk propagandowy, na kształt "inicjatyw obywatelskich" z PRL - "dobrowolne maszerowanie".

Matka Kurka wygrał proces karny z Owsiakiem, który odmówił Sądowi dostarczenia dokumentacji finansowo/księgowej


posenerka
"Nie chcemy kopać leżącego i brnąć z takim człowiekiem w kolejne procesy."

O dlatego złożyliście pozew a potem go wycofaliście? Very Happy
A ja chciałabym wiedzieć ile pan mecenas wziął za ten pozew, ile wziął za wycofanie i kto za to wszystko zapłacił? Komu pan mecenas wystawił fakturę?
Bo z tego co MK publikował, wszystkie faktury mecenasa są wystawiane na WOŚP i to fundacja za nie płaci. Czy po to małe dzieci marzną na mrozie w styczniu, żeby pan mecenas sobie dorobił?



_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 13:51

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,17778147,_Dyrektor_FBI_to_glab___Goscie_Olejnik_ostro_po_slowach.html#Czolka3Img

starzec63

"Zapomniał" jak to rząd USA kazał zamilknąć Żydom z Hollywood i milczeć?. "Zapomniał" jak to ich prezydent pomimo apeli Polaków o zbombardowanie torów wiodących do Aschwitz przy okazji bombardowania zakładów chemicznych leżących obok?. "Zapomniał" jak wydali Niemcom Żydów którzy chcieli się schronić w USA?. Zapomniał że to oni dali pożyczkę Hitlerowi, oraz system dzięki któremu Niemcy mieli skatalogowanych wszystkich Żydów? "Zapomniał" że firmy USA otrzymywały od Niemców przez cały okres wojny dostawały dywidendy, ze swoich zakładów na terenie Niemiec i korzystali z niewolniczej pracy więźniów obozów koncentracyjnych?
Całe to USA to wielkie zakłamanie i obłuda.




henryk domagala

CAŁKOWITĄ WINĘ ZA holokaust Żydów........PONOSZĄ ICH WSPÓŁBRACIA z USA......finansujący Hitlera , jego partię i przemysł Niemiecki.......zabraniający bombardowań powstających i istniejących obozów koncentracyjnych>>..


abc1333
To nie chodzi o prawdę , czy historię. To chodzi o forsę. Żydzi już wydoili niemców za holokaust i teraz szukają innych jeleni do wydojenia. Takie teksty są po to by wskazać przyszłego płatnika dla chciwych żydków i przysposobić opinię publiczną do przyszłych pozwów.

Jeśli taki facet jak szef FBI mówi , ze holocaust to była największa katastrofa i dramat w historii to znaczy , że czyta z kartki pod zamówienie polityczno-biznesowe. On jest tylko wysoko postawionym pionkiem w grze ludzi , którzy trzepią łatwą kasę na grobach swoich współplemieńców.



_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44333
Registration date : 03/09/2007

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 13:59

http://www.forbes.pl/wplyw-luzowania-ilosciowego-quantitative-easing-na-polska-gospodarke,artykuly,193317,1,1.html
tylko OR Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Online
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24679
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 14:01

"Są dwa sposoby na podbicie i  zniewolenie narodu: miecz albo dług" -John Adams 1735- 1826
Powrót do góry Go down
Online
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24679
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 14:08

jeżeli to prawda tzn. że jest synem kurwy i komunisty

http://www.prisonplanet.pl/polityka/obama_przyznaje_ze,p175551481
Powrót do góry Go down
Online
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24679
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 14:14

Co Wy tam Argos odpierdalacie?

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sld-nie-przekaze-juz-pieniedzy-na-kampanie-ogorek/q96c0s

Sojusz popełnił błąd, nie uzgadniając przed kampanią z Magdaleną Ogórek szczegółów programowych.
Laughing
Wolne żarty, a jak mieli uzgodnić? Żeby uzgodnić program trzeba go mieć. dobryżart

skurwysyny bezwstydne Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 14:35

thorgall napisał:
Co Wy tam Argos odpierdalacie?

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sld-nie-przekaze-juz-pieniedzy-na-kampanie-ogorek/q96c0s

Sojusz popełnił błąd, nie uzgadniając przed kampanią z Magdaleną Ogórek szczegółów programowych.
Laughing
Wolne żarty, a jak mieli uzgodnić? Żeby uzgodnić program trzeba go mieć. dobryżart

skurwysyny bezwstydne Evil or Very Mad
pytałem i nie wiedziales ? Very Happy Very Happy

"Argos
Sro 15 Kwi 2015, 20:25
x jest jednym z najlepszycfh kandydatow na prezydenta
a x-a program jest najbardziej zblizony do parti Korwin
Przemysław Wipler


Thorgall o kogo Wiplerowi chodzilo ? o kim tak powiedział ?
"

musze Ci podpowiedziec ze chodzilo o Madzie Very Happy
jeszcze na Nia zaglosujesz
a moze i Dziadek by oddal swoj glos ale jesli by byla sam bez pakietu dodatkowego Very Happy

ale sama u nas w polityce sie nie liczy - musi byc w pakiecie
no chyba ze zagłosujecie na Kukiza i na jego JOWy

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 14:57

Argos napisał:
dex napisał:
OpCjOnEr napisał:
To jest paradox pomagania potrzebującym: nie dasz głodnemu chleba to umrze, dasz to jutro do ciebie wróci po następny. wariat

Dlatego cza dawać wędkę i uczyc jak nią się posługiwać a nie gotową rybę.

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 767691 UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 767691 UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 767691

Zamiast dawać wędkę lepiej głodnemu udzielić kredytu na zakup wędki.
Wędkę odda jako spłatę kapitału a złowione ryby jako spłatę odsetek.

niefartusia

Kredyt oprocentowany powyżej poziomu inflacji to lichwa i musi zostać zdelegalizowany!!!!!!!!!!!

Jest to nieuczciwa praktyka rynkowa i tłumaczenie lichwiarza że za ryzyko utraty kapitału należy mu się zapłata w postaci odsetek jest tak samo niedorzeczne jak tłumaczenie złodzieja, że za ryzyko złapania należą mu się ukradzione rzeczy
.

b. madrze i uczciwie postawiona sprawa  UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 767691  UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 767691  UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 767691
z tym ze za kredyt - pożyczenie  pieniedzy należy sie zaplata, marża  - zysk  ,  np. 1 -2  % rocznie


ale wlasnie te oplaty manipulacyjne , prowizje i wyższe odsetki i - bo moze mi zajebie te pieniądze
to tylko zydowskie lichwiarskie wymysły


tak samo przy kupnie tych rzeczy można mówić sprzedajacemu  ze musi nam dac   obniżkę na nie bo moga je nam ukrasc

ps
z ta inflacja to sliski temat
bo zyd bedzie manipulowal danymi zeby wiecej zarobil

Tak, inflacja to śliski temat, ale bardzo ważny.

Teoretycznie inflacja to tylko zjawisko monetarne wynikające tylko z dodruku -
wystarczy nie drukować i inflacja w długim terminie będzie 0%.
W praktyce niestety pieniądz musi się "psuć" tak jak psują się dobra,
ponieważ niezniszczalność pieniądza prowadzi do spirali deflacyjnej.
Dokładnie dlatego ustala się dodatni cel inflacyjny na poziomie 2%.

Zamiast inflacji 2% wystarczy wprowadzić ujemną stopę procentową -2% i wyjdzie na to samo.
Ujemna stopa dla pieniądza jest tym samym co inflacja, ale ma szereg zalet:
- jest stała - więc RPP jest niepotrzebna
- nie trzeba rewaloryzować wypłat - pracodawca nie jest uprzywilejowany nad pracownikiem
- nie trzeba drukować pieniądzy na wypłaty urzędników poprzez deficyt budżetowy - urzędnicy nie są uprzywilejowani względem obywateli

Jeśli mielibyśmy odpowiednio ujemną stopę procentową dla pieniądza
inflacja będzie wynosiła 0%. Wtedy wystarczy zakazać kredytów oprocentowanych powyżej 0%.
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24679
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 15:18

to takie proste
już 200 lat temu to facet zapowiadał


UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 2lbnukz


http://pl.wikipedia.org/wiki/Fr%C3%A9d%C3%A9ric_Bastiat
Powrót do góry Go down
Online
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 15:25

thorgall napisał:
to takie proste
już 200 lat temu to facet zapowiadał


UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 2lbnukz


http://pl.wikipedia.org/wiki/Fr%C3%A9d%C3%A9ric_Bastiat

Thomas Jefferson 1743-1826

"If the American people ever allow private banks to control the issue of their currency, first by inflation, then by deflation, the banks and corporations that will grow up around them will deprive the people of all property until their children wake up homeless on the continent their Fathers conquered...I believe that banking institutions are more dangerous to our liberties than standing armies... The issuing power should be taken from the banks and restored to the people, to whom it properly belongs."
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 15:53

thorgall napisał:
"Są dwa sposoby na podbicie i  zniewolenie narodu: miecz albo dług" -John Adams 1735- 1826

Dokładnie, monopol państwa i monopol banku.
Monopol banku runie przez ujemne stopy procentowe.
Monopol Państwa runie przez podatek od ziemi.

Ja bym jeszcze dodał monopol kościoła, który zdelegalizował dostęp do świętych roślin i tym samym spowodował, że człowiek zaczął bać się śmierci i oddalił się od Boga. Stąd kościół żyje z pośrednictwa pomiędzy człowiekiem i bogiem obiecując nagrodę po śmierci.

Wiecie,  że przed wypiciem Ayahuaski nie można jeść mięsa przez 24 godziny bo grozi to zatruciem?
To właśnie dlatego w piątek jest post i nie je się mięsa - tyle zostało ze starożytnej mądrości.
Eucharystią nie był chleb i wino, ale soma - wersja ayahuaski z roślin występujących na naszym kontynencie. Niestety przepis na somę zaginął razem z tysiącami "pogańskich" ksiąg i wiedźm spalonych przez kościół.


Ostatnio zmieniony przez dex dnia Nie 19 Kwi 2015, 16:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 16:16

thorgall napisał:
to takie proste
już 200 lat temu to facet zapowiadał


UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 2lbnukz


http://pl.wikipedia.org/wiki/Fr%C3%A9d%C3%A9ric_Bastiat

W skrócie chciał wolnego rynku we wszystkim i w jego czasach to była światła idea, bo świat nie był pełny.

Ale stał się pełny. I wolny rynek nie działa w przypadku tego co z natury rzeczy jest ograniczone. Są tylko dwie takie rzeczy, ziemia i pieniądz - te powinny być regulowane podatkiem od wyłączności na użytkowanie zgodnie z naturalną stopą procentową.

Wszystko poza tym powinno być wolnorynkowe.
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24679
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 16:44

dobryżart

Powrót do góry Go down
Online
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 17:05

kamikaze napisał:
thorgall napisał:
to takie proste
już 200 lat temu to facet zapowiadał


UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 2lbnukz


http://pl.wikipedia.org/wiki/Fr%C3%A9d%C3%A9ric_Bastiat

Thomas Jefferson 1743-1826

"If the American people ever allow private banks to control the issue of their currency, first by inflation, then by deflation, the banks and corporations that will grow up around them will deprive the people of all property until their children wake up homeless on the continent their Fathers conquered...I believe that banking institutions are more dangerous to our liberties than standing armies... The issuing power should be taken from the banks and restored to the people, to whom it properly belongs."

Jefferson był geniuszem.
Żeby zrozumieć kiedy została skrzywiona cała jego koncepcja warto przeczytać: http://libertarianin.org/indywidualizm-vol-1-benjamin-tucker/
Powrót do góry Go down
Jaro




Liczba postów : 417
Location : HIOB
Registration date : 17/04/2011

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 17:19

dex napisał:
OpCjOnEr napisał:
To jest paradox pomagania potrzebującym: nie dasz głodnemu chleba to umrze, dasz to jutro do ciebie wróci po następny. wariat

Dlatego cza dawać wędkę i uczyc jak nią się posługiwać a nie gotową rybę.

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 767691 UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 767691 UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 767691

Zamiast dawać wędkę lepiej głodnemu udzielić kredytu na zakup wędki.
Wędkę odda jako spłatę kapitału a złowione ryby jako spłatę odsetek.

niefartusia

Kredyt oprocentowany powyżej poziomu inflacji to lichwa i musi zostać zdelegalizowany!!!!!!!!!!!

Jest to nieuczciwa praktyka rynkowa i tłumaczenie lichwiarza że za ryzyko utraty kapitału należy mu się zapłata w postaci odsetek jest tak samo niedorzeczne jak tłumaczenie złodzieja, że za ryzyko złapania należą mu się ukradzione rzeczy.

pożycz mi 10k
zapłace ci odsetek tyle co w banku lokata
oddam ci za 5 lat
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 17:36

Jesus napisał:
dex napisał:
OpCjOnEr napisał:
To jest paradox pomagania potrzebującym: nie dasz głodnemu chleba to umrze, dasz to jutro do ciebie wróci po następny. wariat

Dlatego cza dawać wędkę i uczyc jak nią się posługiwać a nie gotową rybę.

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 767691 UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 767691 UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 767691

Zamiast dawać wędkę lepiej głodnemu udzielić kredytu na zakup wędki.
Wędkę odda jako spłatę kapitału a złowione ryby jako spłatę odsetek.

niefartusia

Kredyt oprocentowany powyżej poziomu inflacji to lichwa i musi zostać zdelegalizowany!!!!!!!!!!!

Jest to nieuczciwa praktyka rynkowa i tłumaczenie lichwiarza że za ryzyko utraty kapitału należy mu się zapłata w postaci odsetek jest tak samo niedorzeczne jak tłumaczenie złodzieja, że za ryzyko złapania należą mu się ukradzione rzeczy.

pożycz mi 10k
zapłace ci odsetek tyle co w banku lokata
oddam ci za 5 lat

A na co?
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 18:33

No właśnie, bank dając stosunkowo tani kredyt konsumpcyjny na łącznie ok. 30% nie pyta na co, ale dokładnie sprawdza klienta.
Chwilówki dają kredyt każdemu też nie pytają na co,  nie sprawdzają też zbytnio klienta ale biorą za to od 800% rocznie w górę Laughing

Za to jak bank daje kredyt wiedząc na co, mając zabezpieczenie może dać i na 1,5% w PLN. Tyle w każdym razie mi powiedzieli w BPH na hipoteczny, chcę wybudować nową chatę, a zanim sprzedam starą trzeba mieć za co zbudować. Coś mi się wierzyć nie chce że aż tak spadli, no przy takim % to chyba nie opłaca mi się starej chaty sprzedawać tylko wynająć, spłacać tani kredyt i poczekać na jakąś kolejną bańkę na nieruchomościach  Laughing
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 18:59

Indiana napisał:
No właśnie, bank dając stosunkowo tani kredyt konsumpcyjny na łącznie ok. 30% nie pyta na co, ale dokładnie sprawdza klienta.
Chwilówki dają kredyt każdemu też nie pytają na co,  nie sprawdzają też zbytnio klienta ale biorą za to od 800% rocznie w górę Laughing

Za to jak bank daje kredyt wiedząc na co, mając zabezpieczenie może dać i na 1,5% w PLN. Tyle w każdym razie mi powiedzieli w BPH na hipoteczny, chcę wybudować nową chatę, a zanim sprzedam starą trzeba mieć za co zbudować. Coś mi się wierzyć nie chce że aż tak spadli, no przy takim % to chyba nie opłaca mi się starej chaty sprzedawać tylko wynająć, spłacać tani kredyt i poczekać na jakąś kolejną bańkę na nieruchomościach  Laughing

na 800% rocznie to chyba kaczor daje ?
trafi jednego glupoiego na mc i juz moze na koniach wpierdalać przez caly miesiac kase
ze o pokerze nie wspomne

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 19:05

Indiana napisał:
No właśnie, bank dając stosunkowo tani kredyt konsumpcyjny na łącznie ok. 30% nie pyta na co, ale dokładnie sprawdza klienta.
Chwilówki dają kredyt każdemu też nie pytają na co,  nie sprawdzają też zbytnio klienta ale biorą za to od 800% rocznie w górę Laughing

Za to jak bank daje kredyt wiedząc na co, mając zabezpieczenie może dać i na 1,5% w PLN. Tyle w każdym razie mi powiedzieli w BPH na hipoteczny, chcę wybudować nową chatę, a zanim sprzedam starą trzeba mieć za co zbudować. Coś mi się wierzyć nie chce że aż tak spadli, no przy takim % to chyba nie opłaca mi się starej chaty sprzedawać tylko wynająć, spłacać tani kredyt i poczekać na jakąś kolejną bańkę na nieruchomościach  Laughing

Crowdfunding jest już bardziej efektywny od banków w inwestowaniu, bo ludzie wpłacają nie na lokatę ale na cel.
Im bardziej spadną stopy tym bardziej monopol banku jest zagrożony przez różne Kickstartery itp.
To jest prawdziwa bankowość peer to peer.
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 19:11

generał ratuj !!!!!!!

http://kobieta.fakt.pl/seks-i-emocje/dziewice-po-30-stare-dziewice,artykuly,539097.html

"Mam 40 lat i jestem dziewicą! Kto mi pomoże?

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 19:14

Czy Doda miała majtki?

http://www.fakt.pl/gwiazdy/asystentka-komentuje-sprawe-majtek-dody-w-tancu-z-gwiazdami,artykuly,539410.html

ciekawe jaki to będzie miało wpływ na jutrzejsze otwarcie na GPW ??



A kuku : "wzrok widzów mimowolnie kierował się w stronę krocza piosenkarki". Raczej twój, zboczony pismaku! Idź i ponaciągaj gruchę bo ci zaraz kręgosłup rozerwie.


TEN "FAKT" TO PRAWIE JAK ufo Very Happy Very Happy

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend   UFO  18 - 19 04  2015 r. Weekend - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 18 - 19 04 2015 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO 21 - 22 02 2015 r. Weekend
» UFO 09 -10 05 2015 r. Weekend
» UFO 04 - 05 07 2015 r. Weekend
» UFO 29 - 30 08 2015 r. Weekend
» UFO 17 - 18 10 2015 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: