Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend

Go down 
+21
ból i cierpienie
Diablo
spacerolog
Mleczarz
rafalx
AgroTrader
kaczor
MICHU
mariner
Generał
_ted
dex
Indiana
thorgall
Reser
gumbas
kamikaze
delphia
barra
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY
dziadek
25 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 16:57

OpCjOnEr napisał:
Aligator napisał:
OpCjOnEr napisał:
Aligator napisał:
Dex odstaw DMT bo ci szkodzi.




On ponoć tylko raz w życiu. Laughing

http://www.wisegeek.org/what-is-dmt.htm

To to też się jara? Myślałem że oralnie jak LSD się przyjmuje.

Z tego co pisza faza jest bardzo krótka

Cytat :
Though the psychedelic trip it creates only lasts 5 to 30 minutes when smoked, the effect is profound and remarkable, with the feeling that the user is transported to a completely different place, immersed in kaleidoscopic sounds and images. In its pure form, the drug is a white to yellow crystalline solid.

ale ponoć rozjebująca w 3 dupy lol!



W sumie spróbowałbym tego z ciekawości, dex zarzuć trochę tego zioła peruwiańskiego Very Happy

http://fashionpathology.com/post/115248293954/robert-leszczynski-nie-zyje-dzwonilem-do-niego

A co to ma wspólnego z powyższym?

pił, cpał, itd.
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 16:59

Podobno guru kaczora strzelił sobie w łeb. What a Face affraid What a Face affraid What a Face affraid What a Face affraid confused
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 17:10

thorgall napisał:
ja pierdole Evil or Very Mad

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polskie-leopardy-tylko-na-zlom-lub-defilade/31788m

a tu reszta

http://dorzeczy.pl/id,6127/Trojwpelzniecie.html#.VTuMznOJ-bU.twitter

jedna rzecz przydałaby się w Polsce, jest tania i mamy odpowiedni know-how
szybko poprawiłby się stan polskiej armii
ta rzecz to pluton egzekucyjny dla paru trepów w generalskich mundurach
ewentualnie dla polityków, jeżeli wymusili na armii niewłaściwe decyzje
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 17:39

delphia napisał:
dla tych co nie wierzą że komuna wraca lub nie pamiętają tamtych czasów

http://www.money.pl/podatki/wiadomosci/artykul/loteria-paragonowa-wygrasz-samochod-,243,0,1773811.html

toż to słynna IRCHa czy Inspekcja Robotniczo Chłopska znana z czasów PRL Smile

o i nawet ORMO wraca Evil or Very Mad

http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,47262,17804907,Wolontariusze_pomoga_kieleckiej_policji__Pierwszy.html#Czolka3Img
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 17:49

Aligator napisał:
OpCjOnEr napisał:
Aligator napisał:
OpCjOnEr napisał:
Aligator napisał:
Dex odstaw DMT bo ci szkodzi.




On ponoć tylko raz w życiu. Laughing

http://www.wisegeek.org/what-is-dmt.htm

To to też się jara? Myślałem że oralnie jak LSD się przyjmuje.

Z tego co pisza faza jest bardzo krótka

Cytat :
Though the psychedelic trip it creates only lasts 5 to 30 minutes when smoked, the effect is profound and remarkable, with the feeling that the user is transported to a completely different place, immersed in kaleidoscopic sounds and images. In its pure form, the drug is a white to yellow crystalline solid.

ale ponoć rozjebująca w 3 dupy lol!



W sumie spróbowałbym tego z ciekawości, dex zarzuć trochę tego zioła peruwiańskiego Very Happy

http://fashionpathology.com/post/115248293954/robert-leszczynski-nie-zyje-dzwonilem-do-niego

A co to ma wspólnego z powyższym?

pił, cpał, itd.

piwo w weekend, oraz palenie marihuany to jakie to ćpanie?? tak się wypowiadają ludzie, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia ale dla zasady muszą sie wypowiedzieć, ja przez 5 lat w technikum elektrycznym paliłem w dzień dzień po kilka razy dziennie trawę, po maturze jak poszedłem na studia to nie paliłem przez następne 5 lat, więc gdzie tu jakiś nałóg jest?? Widzę alkoholików, widzę palaczy tytoniu, to są osoby uzależnione, porównywanie trawki do narkotyków typu hera, LSD czy kokaina to jakiś idiotyzm. Evil or Very Mad To nie ta liga.
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 18:01

Generał napisał:
dex napisał:
mariner napisał:

moje zasoby są moimi zasobami i wara od nich
nie mam zamiaru pozbywać się moich zasobów na tzw"maryśkę"
czy tam inne Ajajaj
moje zasoby to i moja wola co z nimi zrobię
i nikt mi nie będzie mówił co mam z nimi zrobić
na tym polega wolność


Masz więcej niż 212 arów ziemi i $27000?
Jeśli masz mniej to będziesz dostawał, a nie płacił.

Jeśli masz więcej niż $27000 dolarów, ale pożyczysz komuś kto potrzebuje na 0%, to nie zapłacisz.
Jeśli masz więcej niż 212 ale zasadzisz las lub zboże, to zarobisz więcej niż ten, kto ma mniej, ale trzyma nieużytki.

przy twoich wyliczeniach musiałaby być regulowana liczba ludności na świecie - a to jest nie możliwe, albo możliwe pod warunekiem kontrolowanych aborcji

Nie rozumiem czemu ilość ludzi musiałaby być regulowana.
Wystarczy że będzie znana. Dzieci nie mają pieniędzy i ziemi więc nie płacą a tylko dostają - właściwie to dostaje opiekun niepełnoletniego dziecka.
To wystarczy, żeby kobiety nie były pokrzywdzone ekonomiczne z racji tego że wychowują dziecko.
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 18:06

Diablo napisał:
Aligator napisał:
OpCjOnEr napisał:
Aligator napisał:
OpCjOnEr napisał:
Aligator napisał:
Dex odstaw DMT bo ci szkodzi.




On ponoć tylko raz w życiu. Laughing

http://www.wisegeek.org/what-is-dmt.htm

To to też się jara? Myślałem że oralnie jak LSD się przyjmuje.

Z tego co pisza faza jest bardzo krótka

Cytat :
Though the psychedelic trip it creates only lasts 5 to 30 minutes when smoked, the effect is profound and remarkable, with the feeling that the user is transported to a completely different place, immersed in kaleidoscopic sounds and images. In its pure form, the drug is a white to yellow crystalline solid.

ale ponoć rozjebująca w 3 dupy lol!



W sumie spróbowałbym tego z ciekawości, dex zarzuć trochę tego zioła peruwiańskiego Very Happy

http://fashionpathology.com/post/115248293954/robert-leszczynski-nie-zyje-dzwonilem-do-niego

A co to ma wspólnego z powyższym?

pił, cpał, itd.

piwo w weekend, oraz palenie marihuany to jakie to ćpanie?? tak się wypowiadają ludzie, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia ale dla zasady muszą sie wypowiedzieć, ja przez 5 lat w technikum elektrycznym paliłem w dzień dzień po kilka razy dziennie trawę, po maturze jak poszedłem na studia to nie paliłem przez następne 5 lat, więc gdzie tu jakiś nałóg jest?? Widzę alkoholików, widzę palaczy tytoniu, to są osoby uzależnione, porównywanie trawki do narkotyków typu hera, LSD czy kokaina to jakiś idiotyzm. Evil or Very Mad  To nie ta liga.

LSD wrzuciłbym do innego worka niż hera, koka, tytoń i wysokoprocentowy alkohol.
LSD uzależnia mniej więcej tak jak podróżowanie,
jest podobnie męczące, i podobnie jak w podróży bad tripy też się zdarzają.
Mało kto bierze LSD częściej niż jeździ na wakacje.

Nie należy regulować, należy edukować - są dobre narkotyki i takie, które nie są dobre.
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 18:10

OpCjOnEr napisał:
dex: to sie qpy nie trzyma co piszesz

Ziemia wspólna a dobra wyprodukowane prywatne? A skąd pochodza surowce do ich produkcji? Basketball

Dlaczego prywatny ma być np. twój samochód skoro podstawowce surowce do jego produkcji oraz exploatacji pochodza z de facto WSPÓLNEJ ziemi (stal, ropa)? To musiałbyś narzucić fikcyjną arbitralną granicę do którego momentu jest wspólność a powyżej którego jest już prywata.

Nawet obecnie obowiązuje prawo, że jeśli jesteś absolutnym właścicielem gruntu a w jakiś cudowny sposób pojawiłoby się na twojej działce np. złoże ropy czy jakichś cennych gospodarczo surowców, to są one własnością PAŃSTWA a nie twoją!

Jeśli masz surowce na swojej ziemi, i deklarujesz jej niską wartość to każdy będzie chciał ją wykupić.
Więc żeby nie musieć jej sprzedać, będziesz musiał zadeklarować wyższą jej wartość, więc i płacić wyższy podatek.

W skrócie jeśli na swojej ziemi odkryjesz złoże ropy, to będziesz musiał ją wydobywać i sprzedawać aby stać cię było na zapłacenie podatku od jej wartości.

Jeśli wyprodukujesz z dwóch surowców, które są warte po 100PLN coś co jest warte 300PLN to zarabiasz 100PLN i nie płacisz od tego żadnego podatku od wartości dodanej (0% VAT).
Podatek zapłacisz jeśli zostawisz te surowce w swojej ziemi.

Nie widzę żadnej fikcyjnej granicy co jest prywatne a wspólne.
Płacisz podatek tylko od wartości gruntu i tego co w nim jest - tylko to jest wspólne.
Dlatego ziemia musi być cały czas na sprzedaż po zadeklarowanej cenie i opodatkowana naturalną stopą procentową - to jedyna umowa społeczna która jest potrzebna.

Pomyśl co się stanie, jeśli ze swojej ziemi zrobisz wysypisko.
Jej wartość będzie ujemna i będziesz dostawał od ludzi pieniądze za utylizację śmieci.


Ostatnio zmieniony przez dex dnia Nie 26 Kwi 2015, 18:27, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 18:11

thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
ja pierdole Evil or Very Mad

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polskie-leopardy-tylko-na-zlom-lub-defilade/31788m

a tu reszta

http://dorzeczy.pl/id,6127/Trojwpelzniecie.html#.VTuMznOJ-bU.twitter

Czyli że tym razem Szkop nas wydymał?

nas dymają wszyscy Twisted Evil

zamiast "dymają" użyłbym słowa "doją"
widziałeś może jak się doi krowy ???
ciekawe ile ciot się ślini na sam widok???

Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 18:14

kamikaze napisał:
thorgall napisał:
ja pierdole Evil or Very Mad

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polskie-leopardy-tylko-na-zlom-lub-defilade/31788m

a tu reszta

http://dorzeczy.pl/id,6127/Trojwpelzniecie.html#.VTuMznOJ-bU.twitter

jedna rzecz przydałaby się w Polsce, jest tania i mamy odpowiedni know-how
szybko poprawiłby się stan polskiej armii
ta rzecz to pluton egzekucyjny dla paru trepów w generalskich mundurach
ewentualnie dla polityków, jeżeli wymusili na armii niewłaściwe decyzje

trudno się nie zgodzić.

sprawa jest znana od dłuższego czasu. My tak naprawdę kupiliśmy czołgi Leopard BEZ amunicji przeciwpancernej (po kilka szt. amunicji podkalibrowej na czołg). Pisałem o tym w końcu tamtego roku po rozstrzygnięciu przetargu na nową amunicję podkalibrową którą dostarczy MESKO. Dodam tylko że będzie ona mogła być używana jedynie przez Leopardy i nie zapewnia odpowiedniej przebijalności (czyli jest będzie nieskuteczna). PT-91 i T72M które użytkujemy (a stanowią większość naszych sił) nie mają nawet w planach amunicji zdolnej przebijać pancerze nie tylko T90 czy T80 (ruscy ich praktycznie nie używają) ale nawet zmodyfikowanych do wersji T72B3 czołgów T72 (a tych nadal jest zdecydowana większość).

Generalnie sytuacja wygląda tak że nasze główne siły pancerne wyposażone w bardziej nowoczesny sprzęt (Leopard 2 w wersji A4 i A5) pilnują granicy niemieckiej. Najwyraźniej tak się dogadano i rola bufora nam odpowiada (znaczy POlitykom zwłaszcza opcji proniemieckiej czyli Tuskowi i reszcie bandy). Cały czas czekamy też na realizację modernizacji Leopardów A4.
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 18:16

http://kobieta.onet.pl/zdrowie/zycie-i-zdrowie/polski-system-ochrony-zdrowia-jednym-z-najgorszych-w-europie/q3vwwt

Jednym z największych problemów naszej służby zdrowia są bardzo długie terminy oczekiwania do lekarzy specjalistów. Dla przykładu, do ortopedy Polak czeka średnio 11,5 miesiąca, u okulisty znajdzie się po prawie ośmiu miesiącach oczekiwania, nawet do stomatologa trzeba czekać - ok. 5,3 miesiąca.

Like a Star @ heaven

- panie doktorze, ząb mnie boli jak cholera
- zapraszam na wizytę za 5 miesięcy

Laughing

ale będzie jazda jak zamiast brać kasę z unii zaczniemy do niej wpłacać
zwłaszcza że do tego czasu długi jeszcze urosną, Polaków więcej wyemigruje (dostaniemy za to solidny kontyngencik czarnych muślimów na utrzymanie), biurokracji też przybędzie, a ZUS zacznie ciąć emerytury i renty

moim zdaniem to będzie masakra, ale zobaczymy
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 18:29


w TV i prasie relacjonuje się spotkania G7, G20 czy tam w Davos
są wywiady z niby ekonomistami i tzw przywódcami świata

natomiast nie ma żadnych relacji ze spotkań grupy Bilderberg
kto się nie interesuje to nawet nie wie że takie spotkania odbywają się co roku
i kto w nich uczestniczy

no hooj chyba lepiej żyć w nieświadomości

Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 18:59

Diablo napisał:
Aligator napisał:
OpCjOnEr napisał:
Aligator napisał:
OpCjOnEr napisał:
Aligator napisał:
Dex odstaw DMT bo ci szkodzi.




On ponoć tylko raz w życiu. Laughing

http://www.wisegeek.org/what-is-dmt.htm

To to też się jara? Myślałem że oralnie jak LSD się przyjmuje.

Z tego co pisza faza jest bardzo krótka

Cytat :
Though the psychedelic trip it creates only lasts 5 to 30 minutes when smoked, the effect is profound and remarkable, with the feeling that the user is transported to a completely different place, immersed in kaleidoscopic sounds and images. In its pure form, the drug is a white to yellow crystalline solid.

ale ponoć rozjebująca w 3 dupy lol!



W sumie spróbowałbym tego z ciekawości, dex zarzuć trochę tego zioła peruwiańskiego Very Happy

http://fashionpathology.com/post/115248293954/robert-leszczynski-nie-zyje-dzwonilem-do-niego

A co to ma wspólnego z powyższym?

pił, cpał, itd.

piwo w weekend, oraz palenie marihuany to jakie to ćpanie?? tak się wypowiadają ludzie, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia ale dla zasady muszą sie wypowiedzieć, ja przez 5 lat w technikum elektrycznym paliłem w dzień dzień po kilka razy dziennie trawę, po maturze jak poszedłem na studia to nie paliłem przez następne 5 lat, więc gdzie tu jakiś nałóg jest?? Widzę alkoholików, widzę palaczy tytoniu, to są osoby uzależnione, porównywanie trawki do narkotyków typu hera, LSD czy kokaina to jakiś idiotyzm. Evil or Very Mad  To nie ta liga.

widzialem jednego, jaranie 24h, codziennie, wiec mozna, mozna.

opcjoner niech robi jak chce. doping
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 19:41

Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 19:47

Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 19:48

OpCjOnEr napisał:
dex napisał:
mariner napisał:
dex napisał:
OpCjOnEr napisał:
innymi słowy dex jest komunistą lol!


Nie, bo komunizm ustalił przymusową jałmużnę na 100% bez kwoty zwolnionej.
Ja proponuję dobrowolne 3.5% zgodnie z narutalną stopą procentową i z kwotą zwolnioną w zależności od populacji, ilości pieniądza w obrocie i wielkości ziemi.
Nie widzisz różnicy?

Komunizm twierdzi że tramwajem mogą wszyscy jeździć za darmo/
Kapitalizm twierdzi, że tramwajem możesz jeździć jak sobie go kupisz.
Ja twierdzę, że trzeba kupić bilet.

a jak działały/działają
kibuce w Izraelu ???


Kibuce to utopijny komunizm - zakładały, że własność prywatna nie istnieje i wszystko jest wspólne.
Ja mówię że tylko ziemia (i ta część pieniędzy będąca odzwierciedleniem jej wartości) jest wspólna, bo jej nie wyprodukowaliśmy.
Wszystkie ruchomości i nieruchomości oprócz gruntu są jak najbardziej prywatne.

To jak sobie to wyobrażasz? Wybudujesz załóżmy prywatny dom na wspólnej ziemi i ci 20 osób przyjdzie, że ta ziemia jest wspólna (a więc również oni mają prawo do jej korzystania) i np. chcą sobie pobyć przez tydzień na tej ziemi (czyl de facto w twoim domu) bo mają do tego prawo skoro to wspólne lol!

Płacisz reszcie ludzi 3.5% za wyłączność na używanie tej ziemi i ty deklarujesz ile ona jest dla Ciebie warta.
Nikt nie ma wjazdu na twoją ziemię bez twojej zgody, ale każdy może przebić twoją zadeklarowaną cenę i ją od Ciebie wykupić.
Jeśli nie chcesz jej sprzedać, musisz podnieść zadeklarowaną wartość.
Qwa, ile razy mam się powtarzać.
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24673
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 19:54

delphia napisał:

ehh kurwa
są najlepsi cheers
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 19:57

Można by patrzeć w kierunku S na dłużej!

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 72c4tv

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 19:57

dex napisał:
OpCjOnEr napisał:
dex napisał:
mariner napisał:
dex napisał:
OpCjOnEr napisał:
innymi słowy dex jest komunistą lol!


Nie, bo komunizm ustalił przymusową jałmużnę na 100% bez kwoty zwolnionej.
Ja proponuję dobrowolne 3.5% zgodnie z narutalną stopą procentową i z kwotą zwolnioną w zależności od populacji, ilości pieniądza w obrocie i wielkości ziemi.
Nie widzisz różnicy?

Komunizm twierdzi że tramwajem mogą wszyscy jeździć za darmo/
Kapitalizm twierdzi, że tramwajem możesz jeździć jak sobie go kupisz.
Ja twierdzę, że trzeba kupić bilet.

a jak działały/działają
kibuce w Izraelu ???


Kibuce to utopijny komunizm - zakładały, że własność prywatna nie istnieje i wszystko jest wspólne.
Ja mówię że tylko ziemia (i ta część pieniędzy będąca odzwierciedleniem jej wartości) jest wspólna, bo jej nie wyprodukowaliśmy.
Wszystkie ruchomości i nieruchomości oprócz gruntu są jak najbardziej prywatne.

To jak sobie to wyobrażasz? Wybudujesz załóżmy prywatny dom na wspólnej ziemi i ci 20 osób przyjdzie, że ta ziemia jest wspólna (a więc również oni mają prawo do jej korzystania) i np. chcą sobie pobyć przez tydzień na tej ziemi (czyl de facto w twoim domu) bo mają do tego prawo skoro to wspólne lol!

Płacisz reszcie ludzi 3.5% za wyłączność na używanie tej ziemi i ty deklarujesz ile ona jest dla Ciebie warta.
Nikt nie ma wjazdu na twoją ziemię bez twojej zgody, ale każdy może przebić twoją zadeklarowaną cenę i ją od Ciebie wykupić.
Jeśli nie chcesz jej sprzedać, musisz podnieść zadeklarowaną wartość.
Qwa, ile razy mam się powtarzać.

proszę mi tu się nie wyrażać
i trzymać poziom

Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 20:05

mariner napisał:
dex napisał:
OpCjOnEr napisał:
dex napisał:
mariner napisał:
dex napisał:
OpCjOnEr napisał:
innymi słowy dex jest komunistą lol!


Nie, bo komunizm ustalił przymusową jałmużnę na 100% bez kwoty zwolnionej.
Ja proponuję dobrowolne 3.5% zgodnie z narutalną stopą procentową i z kwotą zwolnioną w zależności od populacji, ilości pieniądza w obrocie i wielkości ziemi.
Nie widzisz różnicy?

Komunizm twierdzi że tramwajem mogą wszyscy jeździć za darmo/
Kapitalizm twierdzi, że tramwajem możesz jeździć jak sobie go kupisz.
Ja twierdzę, że trzeba kupić bilet.

a jak działały/działają
kibuce w Izraelu ???


Kibuce to utopijny komunizm - zakładały, że własność prywatna nie istnieje i wszystko jest wspólne.
Ja mówię że tylko ziemia (i ta część pieniędzy będąca odzwierciedleniem jej wartości) jest wspólna, bo jej nie wyprodukowaliśmy.
Wszystkie ruchomości i nieruchomości oprócz gruntu są jak najbardziej prywatne.

To jak sobie to wyobrażasz? Wybudujesz załóżmy prywatny dom na wspólnej ziemi i ci 20 osób przyjdzie, że ta ziemia jest wspólna (a więc również oni mają prawo do jej korzystania) i np. chcą sobie pobyć przez tydzień na tej ziemi (czyl de facto w twoim domu) bo mają do tego prawo skoro to wspólne lol!

Płacisz reszcie ludzi 3.5% za wyłączność na używanie tej ziemi i ty deklarujesz ile ona jest dla Ciebie warta.
Nikt nie ma wjazdu na twoją ziemię bez twojej zgody, ale każdy może przebić twoją zadeklarowaną cenę i ją od Ciebie wykupić.
Jeśli nie chcesz jej sprzedać, musisz podnieść zadeklarowaną wartość.
Qwa, ile razy mam się powtarzać.

proszę mi tu się nie wyrażać
i trzymać poziom


OK, przepraszam.
Ale proszę nie odpowiadać na moje posty jak się ich nie czyta.
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 20:10

thorgall napisał:
delphia napisał:

ehh kurwa
są najlepsi cheers

teraz to raczej wspomnienia zostały po śmierci Hannemana i wyrzuceniu Lombardo

BTW

są 2 kawałki z nowej płyty tej która się ma niedługo ukazać na YT

Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 20:14

dex napisał:
mariner napisał:
dex napisał:
OpCjOnEr napisał:
dex napisał:
mariner napisał:
dex napisał:


Nie, bo komunizm ustalił przymusową jałmużnę na 100% bez kwoty zwolnionej.
Ja proponuję dobrowolne 3.5% zgodnie z narutalną stopą procentową i z kwotą zwolnioną w zależności od populacji, ilości pieniądza w obrocie i wielkości ziemi.
Nie widzisz różnicy?

Komunizm twierdzi że tramwajem mogą wszyscy jeździć za darmo/
Kapitalizm twierdzi, że tramwajem możesz jeździć jak sobie go kupisz.
Ja twierdzę, że trzeba kupić bilet.

a jak działały/działają
kibuce w Izraelu ???


Kibuce to utopijny komunizm - zakładały, że własność prywatna nie istnieje i wszystko jest wspólne.
Ja mówię że tylko ziemia (i ta część pieniędzy będąca odzwierciedleniem jej wartości) jest wspólna, bo jej nie wyprodukowaliśmy.
Wszystkie ruchomości i nieruchomości oprócz gruntu są jak najbardziej prywatne.

To jak sobie to wyobrażasz? Wybudujesz załóżmy prywatny dom na wspólnej ziemi i ci 20 osób przyjdzie, że ta ziemia jest wspólna (a więc również oni mają prawo do jej korzystania) i np. chcą sobie pobyć przez tydzień na tej ziemi (czyl de facto w twoim domu) bo mają do tego prawo skoro to wspólne lol!

Płacisz reszcie ludzi 3.5% za wyłączność na używanie tej ziemi i ty deklarujesz ile ona jest dla Ciebie warta.
Nikt nie ma wjazdu na twoją ziemię bez twojej zgody, ale każdy może przebić twoją zadeklarowaną cenę i ją od Ciebie wykupić.
Jeśli nie chcesz jej sprzedać, musisz podnieść zadeklarowaną wartość.
Qwa, ile razy mam się powtarzać.

proszę mi tu się nie wyrażać
i trzymać poziom


OK, przepraszam.
proszę nie odpowiadać na moje posty jak się ich nie czyta.

po pierwsze primo - czytać a zrozumieć to jedno
po drugie primo - od wyrażania się to tutaj jestem ja
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 20:25

gdyby ktoś miał wątpliwości czyim landem jesteśmy:

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 2uhy26e

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 22ki1d

Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 20:33

mariner napisał:
dex napisał:
mariner napisał:
dex napisał:

Qwa, ile razy mam się powtarzać.

proszę mi tu się nie wyrażać
i trzymać poziom


OK, przepraszam.
proszę nie odpowiadać na moje posty jak się ich nie czyta.

po pierwsze primo - czytać a zrozumieć to jedno
po drugie primo - od wyrażania się to tutaj jestem ja

Chcesz powiedzieć, ze zabraniasz innym wyrażać swoje myśli? Laughing
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 20:42

dex napisał:
mariner napisał:
dex napisał:
mariner napisał:
dex napisał:

Qwa, ile razy mam się powtarzać.

proszę mi tu się nie wyrażać
i trzymać poziom


OK, przepraszam.
proszę nie odpowiadać na moje posty jak się ich nie czyta.

po pierwsze primo - czytać a zrozumieć to jedno
po drugie primo - od wyrażania się to tutaj jestem ja

Chcesz powiedzieć, ze zabraniasz innym wyrażać swoje myśli? Laughing
o

aż tak to nie
ale zaczynałem podejrzewać że niektórym pewne słowa nie przejdą przez gardło
no w ostateczności rzucą jakąś "motylą nogą"
Very Happy
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 20:57

http://www.parkiet.com/artykul/31,1420654-Odplyw-kapitalu-z-Chin.html
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 21:04

dex napisał:
OpCjOnEr napisał:
dex: to sie qpy nie trzyma co piszesz

Ziemia wspólna a dobra wyprodukowane prywatne? A skąd pochodza surowce do ich produkcji? Basketball

Dlaczego prywatny ma być np. twój samochód skoro podstawowce surowce do jego produkcji oraz exploatacji pochodza z de facto WSPÓLNEJ ziemi (stal, ropa)? To musiałbyś narzucić fikcyjną arbitralną granicę do którego momentu jest wspólność a powyżej którego jest już prywata.

Nawet obecnie obowiązuje prawo, że jeśli jesteś absolutnym właścicielem gruntu a w jakiś cudowny sposób pojawiłoby się na twojej działce np. złoże ropy czy jakichś cennych gospodarczo surowców, to są one własnością PAŃSTWA a nie twoją!

Jeśli masz surowce na swojej ziemi, i deklarujesz jej niską wartość to każdy będzie chciał ją wykupić.
Więc żeby nie musieć jej sprzedać, będziesz musiał zadeklarować wyższą jej wartość, więc i płacić wyższy podatek.

W skrócie jeśli na swojej ziemi odkryjesz złoże ropy, to będziesz musiał ją wydobywać i sprzedawać aby stać cię było na zapłacenie podatku od jej wartości.

Jeśli wyprodukujesz z dwóch surowców, które są warte po 100PLN coś co jest warte 300PLN to zarabiasz 100PLN i nie płacisz od tego żadnego podatku od wartości dodanej (0% VAT).
Podatek zapłacisz jeśli zostawisz te surowce w swojej ziemi.

Nie widzę żadnej fikcyjnej granicy co jest prywatne a wspólne.
Płacisz podatek tylko od wartości gruntu i tego co w nim jest - tylko to jest wspólne.
Dlatego ziemia musi być cały czas na sprzedaż po zadeklarowanej cenie i opodatkowana naturalną stopą procentową - to jedyna umowa społeczna która jest potrzebna.

Pomyśl co się stanie, jeśli ze swojej ziemi zrobisz wysypisko.
Jej wartość będzie ujemna i będziesz dostawał od ludzi pieniądze za utylizację śmieci.

Skąd ujebałeś sobie aqrat te -3.5%? scratch  Gdzie i z czego wynika właśnie taka a nie inna liczba?

Jeśli na sprzedaż to oznacza, że ktoś może ją qpić a wtedy stanie się prywatna więc nie będzie wspólna... dalej sprzeczność tu widzę.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 21:10

thorgall napisał:
delphia napisał:

ehh kurwa
są najlepsi cheers

Dobre, kiedyś po cmentarzu naqrwiałem w nocy z walkmanem na uszach na pełnej qrwie z tym kawałkiem. lol!

a to też jest nawet chyba lepsze

- zajebiście szybkie

to mi się też podobało kiedyś:

  - szydera totalna z Debilju Krzaka lol!   (0:54)


a początek vocalu

Cytat :
You were just a waste of sperm...

dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 21:14

Diablo napisał:
Aligator napisał:
OpCjOnEr napisał:
Aligator napisał:
OpCjOnEr napisał:
Aligator napisał:
Dex odstaw DMT bo ci szkodzi.




On ponoć tylko raz w życiu. Laughing

http://www.wisegeek.org/what-is-dmt.htm

To to też się jara? Myślałem że oralnie jak LSD się przyjmuje.

Z tego co pisza faza jest bardzo krótka

Cytat :
Though the psychedelic trip it creates only lasts 5 to 30 minutes when smoked, the effect is profound and remarkable, with the feeling that the user is transported to a completely different place, immersed in kaleidoscopic sounds and images. In its pure form, the drug is a white to yellow crystalline solid.

ale ponoć rozjebująca w 3 dupy lol!



W sumie spróbowałbym tego z ciekawości, dex zarzuć trochę tego zioła peruwiańskiego Very Happy

http://fashionpathology.com/post/115248293954/robert-leszczynski-nie-zyje-dzwonilem-do-niego

A co to ma wspólnego z powyższym?

pił, cpał, itd.

piwo w weekend, oraz palenie marihuany to jakie to ćpanie?? tak się wypowiadają ludzie, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia ale dla zasady muszą sie wypowiedzieć, ja przez 5 lat w technikum elektrycznym paliłem w dzień dzień po kilka razy dziennie trawę, po maturze jak poszedłem na studia to nie paliłem przez następne 5 lat, więc gdzie tu jakiś nałóg jest?? Widzę alkoholików, widzę palaczy tytoniu, to są osoby uzależnione, porównywanie trawki do narkotyków typu hera, LSD czy kokaina to jakiś idiotyzm. Evil or Very Mad  To nie ta liga.

Dobrze prawi waść - lufkę mu podać lol!

Trza jarać póki się młodym jest bo na starość z pikawą może być problem

Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 21:16

Babcia-gandzia




dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart 

Taką babcię bym chciał mieć a nie jakies jebnięte gestapo psychiczne.

Laurki bym jej dawał na dzień babci żeby ciasteczko zapodała Laughing
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend   UFO  25 -26 04  2015 r. Weekend - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 6 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» UFO 05 - 06 12 2015 r. Weekend
» UFO 06 - 08 03 2015 r. Weekend
» UFO 23 - 24 05 2015 r. Weekend
» UFO 18 - 19 07 2015 r. Weekend
» UFO 12 - 13 09 2015 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: