Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 23-24 07 2016 r. Weekend

Go down 
+17
REALISTA
spacerolog
Małolat
delphia
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
MICHU
bog.dan
Osły
zibi
Frater
Reser
kaczor
ból i cierpienie
thorgall
dex
Indiana
dziadek
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 EmptyPon 25 Lip 2016, 00:03

frater napisał:
Cytat :

Cytat :
Cytat :
Cytat :
Cytat :

Islamski radykał zabija ludzi, którzy płacą podatki na bomby zrzucane na muzułmanów.
Więc w jego zachowaniu jest żelazna logika.

My natomiast jesteśmy idiotami, bo bombardujemy ludzi na pustyni, a potem się dziwimy, że mamy zamachy terrorystyczne.
Ilość ofiar terroryzmu to tylko ułamek ofiar naszych bombardowań i sponsorowanych przez nas dyktatur w Afryce i na Bliskim Wschodzie.
Nie wiem jakim trzeba być idiotą, żeby nie umieć tego przyznać.

Przyjeżdżają tu, bo ich bombardujemy na Bliskim Wschodzie, i wykupujemy ziemię w Afryce, przez co murzyńskie dzieci muszą pracować za półdarmo dla zachodnich korporacji.
Bombardujemy ich bo nie chcemy pozwolić im na nacjonalizację ziemi, na której akurat są złoża ropy i dużo taniej, często niepełnoletniej, siły roboczej.
Czemu nie ma buddyjskich ataków terrorystycznych w Europie? Bo ich jeszcze nie bombardujemy!

W 1980, Iran chciał znacjonalizować pola roponośne i rozdawać wszystkim ropę po kosztach wydobycia.
Zachód, żeby do tego nie dopuścić ustanowił w Iraku dyktaturę Saddama, aby zaatakował Iran przez co zginęło ponad milion ludzi.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_iracko-irańska

Kto tu ma gówno zamiast mózgu, oni czy my?

Ale jacy qrwa MY??? Kto ich bombarduje?
JANKES!!!! Głównym prowodyrem wszystkich wojen na Bliskim Wschodzie jest USA to za to muslimy z zemsty niszczą Europę? Przecież to się dupy nie trzyma.

W Azji południowo-wschodniej i Ameryce łacińskiej też jest wyzysk przez zachodnie korporacje, w Kambodży sie pracuje po 16h na dobę za $3 i jakoś ci buddyści i katolicy nie robią zamachów...  jakoś dziwnym "przypadkiem" tylko muslimy.

Qpy się nie trzyma to co napisałeś.

UE ich bombarduje, nie tylko Jankes.
Płacenie podatków w UE to sponsorowanie bombardowań.
Jak mam z wami rozmawiać, jesli żyjecie w bańce niewinności stworzonej Wam przez media?
http://www.altair.com.pl/news/view?news_id=17004
Nie będę oryginalny bo ktoś tu już to napisał: zdrowy to Ty k**wa nie jesteś affraid

Jesli za definicję "zdrowia" przyjmujesz umiejętność "zdrowo dopierdolić słabszemu", to przyznaję - nie jestem w waszym klubie.
Dex, jesteś człowiekiem wykształconym i masz klasę! Powiedz skąd u Ciebie takie wyparcie że nie dopuszczasz do siebie tego że po prostu pierdolisz i robisz to będąc całkowicie impregnowany na realia i zdrowy rozsądek!
Nic do Ciebie nie mam ale Ty po prostu pierdolisz!

Nie jestem wogóle wykształcony, wszystko co wiem nauczyli mnie rodzice, bądź doszedłem do tego sam.
Nigdy nie słyszałem żadnego sensownego argumentu, dlaczego lepiej być biernym płatnikiem podatku dochodowego i starać się nie widzieć skutków wydawania go na bombardowania, co podnosi cenę naszej jeszcze niebombardowanej ziemi. Twoje "po prostu pierdolisz" wpisuje sie w ten smutny trend.


Ostatnio zmieniony przez dex dnia Pon 25 Lip 2016, 00:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 EmptyPon 25 Lip 2016, 00:06

dex napisał:
frater napisał:
Cytat :

Cytat :
Cytat :
Cytat :
Cytat :

Islamski radykał zabija ludzi, którzy płacą podatki na bomby zrzucane na muzułmanów.
Więc w jego zachowaniu jest żelazna logika.

My natomiast jesteśmy idiotami, bo bombardujemy ludzi na pustyni, a potem się dziwimy, że mamy zamachy terrorystyczne.
Ilość ofiar terroryzmu to tylko ułamek ofiar naszych bombardowań i sponsorowanych przez nas dyktatur w Afryce i na Bliskim Wschodzie.
Nie wiem jakim trzeba być idiotą, żeby nie umieć tego przyznać.

Przyjeżdżają tu, bo ich bombardujemy na Bliskim Wschodzie, i wykupujemy ziemię w Afryce, przez co murzyńskie dzieci muszą pracować za półdarmo dla zachodnich korporacji.
Bombardujemy ich bo nie chcemy pozwolić im na nacjonalizację ziemi, na której akurat są złoża ropy i dużo taniej, często niepełnoletniej, siły roboczej.
Czemu nie ma buddyjskich ataków terrorystycznych w Europie? Bo ich jeszcze nie bombardujemy!

W 1980, Iran chciał znacjonalizować pola roponośne i rozdawać wszystkim ropę po kosztach wydobycia.
Zachód, żeby do tego nie dopuścić ustanowił w Iraku dyktaturę Saddama, aby zaatakował Iran przez co zginęło ponad milion ludzi.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_iracko-irańska

Kto tu ma gówno zamiast mózgu, oni czy my?

Ale jacy qrwa MY??? Kto ich bombarduje?
JANKES!!!! Głównym prowodyrem wszystkich wojen na Bliskim Wschodzie jest USA to za to muslimy z zemsty niszczą Europę? Przecież to się dupy nie trzyma.

W Azji południowo-wschodniej i Ameryce łacińskiej też jest wyzysk przez zachodnie korporacje, w Kambodży sie pracuje po 16h na dobę za $3 i jakoś ci buddyści i katolicy nie robią zamachów...  jakoś dziwnym "przypadkiem" tylko muslimy.

Qpy się nie trzyma to co napisałeś.

UE ich bombarduje, nie tylko Jankes.
Płacenie podatków w UE to sponsorowanie bombardowań.
Jak mam z wami rozmawiać, jesli żyjecie w bańce niewinności stworzonej Wam przez media?
http://www.altair.com.pl/news/view?news_id=17004
Nie będę oryginalny bo ktoś tu już to napisał: zdrowy to Ty k**wa nie jesteś affraid

Jesli za definicję "zdrowia" przyjmujesz umiejętność "zdrowo dopierdolić słabszemu", to przyznaję - nie jestem w waszym klubie.
Dex, jesteś człowiekiem wykształconym i masz klasę! Powiedz skąd u Ciebie takie wyparcie że nie dopuszczasz do siebie tego że po prostu pierdolisz i robisz to będąc całkowicie impregnowany na realia i zdrowy rozsądek!
Nic do Ciebie nie mam ale Ty po prostu pierdolisz!

Nie jestem wogóle wykształcony, wszystko co wiem nauczyła mnie mama i ja sam.
Nigdy nie słyszałem żadnego sensownego argumentu, dlaczego lepiej być biernym płatnikiem podatku dochodowego i starać się nie widzieć skutków wydawania go na bombardowania, co podnosi wartość niebombardowanej ziemi. Twoje "po prostu pierdolisz" wpisuje sie w ten smutny trend.

Bzdura ja mowie ze lepiej zeby nie byl ozadnych podatkow ale ty jak kazdy ideolog slyszysz co chcesz slyszec
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30229
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 EmptyPon 25 Lip 2016, 00:10

jak dopuszcza ruskich do olimpiady w Rio to jest to zwykłe skurwysyństwo i tyle , nawet nie ma na to wytłumaczenia
kaczor może i okrakiem stanąć i tak tego fłszerstwa nie da sięisprawiedliwić


tysące ludzi myślą iż ciężką praca dochodzi się do sukcesów , a tu na miękko jakiś rosjanin wpierdala się z łokciami , a po tem po ośmiu latach np kurieram Ci medal olimpijski przesyłają Evil or Very Mad

kuriozum sportu Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38815
Registration date : 25/10/2010

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 EmptyPon 25 Lip 2016, 00:12

Zygmunt de Bill napisał:
kaczor napisał:
Osły napisał:
Indiana napisał:
.....
....

.... jestes jak ten chlop z "wesela" .....

dobryżart

Pingwin ostatnio "Pana Tadeusza" zapodawał ...

TO JEST ELITARNE FORUM. Leszcz bez znajomości literatury, makroekonomii, inżynierii wojskowej, języków obcych, technik kradzieży sklepowej i czarnego pasa którejś ze wschodnich sztuk walki nie ma po co tu wchodzić.

A onegdaj bylo to forum strice finansowe z naciskiem na kontrakty terminowe na wig20, pózniej...kontrakty na inne indeksy lub tez traktujace o kursach walut i surowców tudziez metali szlachetnych.

Obecnie to forum z naciskiem na charakter towarzysko - klubowy.

Nigdzie indziej nie poznasz tak osobliwie ciekawe postaci.

Szczerze polecam sie ja michu- choc bedac daleko z tylu - jako takze uczestnik tego elitarnego forum. Smile


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Pon 25 Lip 2016, 00:29, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 EmptyPon 25 Lip 2016, 00:14

zibi napisał:
jak dopuszcza ruskich do olimpiady  w Rio to jest to zwykłe skurwysyństwo i tyle , nawet nie ma na to wytłumaczenia
kaczor może i okrakiem stanąć i tak tego fłszerstwa nie da sięisprawiedliwić


tysące ludzi myślą iż ciężką praca dochodzi się do sukcesów , a tu na miękko jakiś rosjanin wpierdala się  z łokciami ,  a po tem po ośmiu latach np kurieram Ci medal olimpijski przesyłają Evil or Very Mad

kuriozum sportu Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad    
chyba ci sie cos pomylilo od wlazenia w dupe ruskim tutaj jest mariner i thorgal Laughing Laughing Laughing

Ale jesli cie to pocieszy to i tak kazdy bierze
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 EmptyPon 25 Lip 2016, 00:15

kaczor napisał:
dex napisał:
frater napisał:
Cytat :

Cytat :
Cytat :
Cytat :


Ale jacy qrwa MY??? Kto ich bombarduje?
JANKES!!!! Głównym prowodyrem wszystkich wojen na Bliskim Wschodzie jest USA to za to muslimy z zemsty niszczą Europę? Przecież to się dupy nie trzyma.

W Azji południowo-wschodniej i Ameryce łacińskiej też jest wyzysk przez zachodnie korporacje, w Kambodży sie pracuje po 16h na dobę za $3 i jakoś ci buddyści i katolicy nie robią zamachów...  jakoś dziwnym "przypadkiem" tylko muslimy.

Qpy się nie trzyma to co napisałeś.

UE ich bombarduje, nie tylko Jankes.
Płacenie podatków w UE to sponsorowanie bombardowań.
Jak mam z wami rozmawiać, jesli żyjecie w bańce niewinności stworzonej Wam przez media?
http://www.altair.com.pl/news/view?news_id=17004
Nie będę oryginalny bo ktoś tu już to napisał: zdrowy to Ty k**wa nie jesteś affraid

Jesli za definicję "zdrowia" przyjmujesz umiejętność "zdrowo dopierdolić słabszemu", to przyznaję - nie jestem w waszym klubie.
Dex, jesteś człowiekiem wykształconym i masz klasę! Powiedz skąd u Ciebie takie wyparcie że nie dopuszczasz do siebie tego że po prostu pierdolisz i robisz to będąc całkowicie impregnowany na realia i zdrowy rozsądek!
Nic do Ciebie nie mam ale Ty po prostu pierdolisz!

Nie jestem wogóle wykształcony, wszystko co wiem nauczyła mnie mama i ja sam.
Nigdy nie słyszałem żadnego sensownego argumentu, dlaczego lepiej być biernym płatnikiem podatku dochodowego i starać się nie widzieć skutków wydawania go na bombardowania, co podnosi wartość niebombardowanej ziemi. Twoje "po prostu pierdolisz" wpisuje sie w ten smutny trend.

Bzdura ja mowie ze lepiej zeby nie byl ozadnych podatkow ale ty jak kazdy ideolog slyszysz co chcesz slyszec

Bez podatku inflacyjnego cena pieniądza dąży do nieskończoności więc przestaje on krążyć co skończyło się II WŚ, a bez podatku LVT cena ziemi rośnie do nieskończoności, i nie ma jej redystrybucji co skończy się III WŚ. A jeśli zastanowisz się nad tymi dwoma podatkami, to zrozumiesz, że to nie są podatki, ale rekompensata za brak pomysłu na sensowne wydanie wycofywanych z rynku pieniędzy i za brak pomysłu na użyteczne wykorzystanie zajmowanej przestrzeni na Ziemi. Bo cena pieniądza (czasu), czyli odsetki, i cena ziemi (przestrzeni), czyli renta gruntowa, nie bierze sie z pracy "właściciela", ale z pracy tych, którym zostały ukradzione.


Ostatnio zmieniony przez dex dnia Pon 25 Lip 2016, 00:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30229
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 EmptyPon 25 Lip 2016, 00:20

kaczor to idiota

z 4-5 lat emu pisaliśmy tu że dobrze by to było jakby zmniejszać podatki i je uszczelniać cheers

po czym gdy mamy żady socjalistów i w miarę upływu czasu okazuje isę jednak że po uszczelnieniu podatków powoli można myśleć o ich zmniejszaniu to temu pajacowi jednak to nie pasuje Evil or Very Mad


_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30229
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 EmptyPon 25 Lip 2016, 00:21

kaczor napisał:
zibi napisał:
jak dopuszcza ruskich do olimpiady  w Rio to jest to zwykłe skurwysyństwo i tyle , nawet nie ma na to wytłumaczenia
kaczor może i okrakiem stanąć i tak tego fłszerstwa nie da sięisprawiedliwić


tysące ludzi myślą iż ciężką praca dochodzi się do sukcesów , a tu na miękko jakiś rosjanin wpierdala się  z łokciami ,  a po tem po ośmiu latach np kurieram Ci medal olimpijski przesyłają Evil or Very Mad

kuriozum sportu Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad    
chyba ci sie cos pomylilo od wlazenia w dupe ruskim tutaj jest mariner i thorgal Laughing Laughing Laughing

Ale jesli cie to pocieszy to i tak kazdy bierze

brać to trzeba umieć lol!

dziwię się jako tobie , sportowcowi to łatwo przychodzi coś takiego do porządku dziennego

ciekawe jak bys zapierdalał na maxsa i był czyst y , a przed toba na podium ruski by stanął i nleżało by odśpiewać "sowieckich sojuzow" czy byłbyś wówczas taki tolerancyjny Evil or Very Mad

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 EmptyPon 25 Lip 2016, 00:27

zibi napisał:
kaczor to idiota

z 4-5 lat emu pisaliśmy tu że dobrze by to było jakby zmniejszać podatki  i je uszczelniać cheers

po czym gdy mamy żady socjalistów i w miarę upływu czasu okazuje isę jednak że po uszczelnieniu podatków powoli można  myśleć o ich  zmniejszaniu to temu pajacowi jednak to nie pasuje  Evil or Very Mad


Podatek inflacyjny i LVT byłyby zdecydowanie niższe niż obecne opodatkowanie pracy, które powoduje tzw. zbędne straty społeczne. Ponadto podatku inflacyjnego i LVT nie da się unikać, i są bardzo tanie w zbieraniu.
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30229
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 EmptyPon 25 Lip 2016, 00:30

tania to jest taca do zebrania dobryżart

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 EmptyPon 25 Lip 2016, 00:37

zibi napisał:
dla wszystkich alkoholików

mam bimber zrobiony na śliwowićę 50% mówię wam życia nie znacie Very Happy
...
To co Ty piszesz to nie jest bimber tylko profanacja! wszystko co na śliwkach mus mieć 70% (dla zdrowotności,żeby wątroba wsparcia nie potrzebowała).
Nawet za głębokiej komuny pejsachówka miała 70%. Kolejny teoretyk na forum scratch Question

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 EmptyPon 25 Lip 2016, 00:41

dziadek napisał:
zibi napisał:
dla wszystkich alkoholików

mam bimber zrobiony na śliwowićę 50% mówię wam życia nie znacie Very Happy
...
To co Ty piszesz to nie jest bimber tylko profanacja! wszystko co na śliwkach mus mieć 70% (dla zdrowotności,żeby wątroba wsparcia nie potrzebowała).
Nawet za głębokiej komuny pejsachówka miała 70%. Kolejny teoretyk na forum scratch Question

Teoretycznie to kilka dni temu chciałeś mi odpisać na priv.


Ostatnio zmieniony przez dex dnia Pon 25 Lip 2016, 00:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24673
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 EmptyPon 25 Lip 2016, 00:42

dziadek napisał:
zibi napisał:
dla wszystkich alkoholików

mam bimber zrobiony na śliwowićę 50% mówię wam życia nie znacie Very Happy
...
To co Ty piszesz to nie jest bimber tylko profanacja! wszystko co na śliwkach mus mieć 70% (dla zdrowotności,żeby wątroba wsparcia nie potrzebowała).
Nawet za głębokiej komuny pejsachówka miała 70%. Kolejny teoretyk na forum scratch Question

70% to minimum Twisted Evil
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 EmptyPon 25 Lip 2016, 00:47

dex napisał:
dziadek napisał:
zibi napisał:
dla wszystkich alkoholików

mam bimber zrobiony na śliwowićę 50% mówię wam życia nie znacie Very Happy
...
To co Ty piszesz to nie jest bimber tylko profanacja! wszystko co na śliwkach mus mieć 70% (dla zdrowotności,żeby wątroba wsparcia nie potrzebowała).
Nawet za głębokiej komuny pejsachówka miała 70%. Kolejny teoretyk na forum scratch Question

Teoretycznie to kilka dni temu chciałeś mi odpisać na priv.
...
Vice versa, to Ty miałeś napisąć na jakie pytania mam Ci odpowiedzieć i zamilkłeś. A ja czekam cierpliwie bo w moim wieku cierpliwość mam już wielokrotnie przećwiczoną pzdr dziadek

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 EmptyPon 25 Lip 2016, 00:52

dziadek napisał:
dex napisał:
dziadek napisał:
zibi napisał:
dla wszystkich alkoholików

mam bimber zrobiony na śliwowićę 50% mówię wam życia nie znacie Very Happy
...
To co Ty piszesz to nie jest bimber tylko profanacja! wszystko co na śliwkach mus mieć 70% (dla zdrowotności,żeby wątroba wsparcia nie potrzebowała).
Nawet za głębokiej komuny pejsachówka miała 70%. Kolejny teoretyk na forum scratch Question

Teoretycznie to kilka dni temu chciałeś mi odpisać na priv.
...
Vice versa, to Ty miałeś napisąć na jakie pytania mam Ci odpowiedzieć i zamilkłeś. A ja czekam cierpliwie bo w moim wieku cierpliwość mam już wielokrotnie przećwiczoną pzdr dziadek

A to przepraszam, liczyłem na odpowiedź, czy wogóle przeczytałeś to co napisałem i czy to Cię nadal interesuje po przespaniu się z tematem. Napiszę w ciagu dnia, narazie czas odpocząć.
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 EmptyPon 25 Lip 2016, 00:59


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 23-24 07 2016 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend
» UFO 19 - 20 03 2016 r. Weekend
» UFO 20-21 08 2016 r. Weekend
» UFO 15 - 16 10 2016 r. Weekend
» UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: