Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 25 04 2017 r.

Go down 
+16
glupi
Nadaje ze Stronia
Brutus
Indiana
kaczor
betonowe_buty
delphia
mariner
Reser
zibi
kamikaze
Aligator
MICHU
REALISTA
zupa z leszcza
dziadek
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 12:05

Brutus napisał:
kamikaze napisał:
53 % Polaków źle i bardzo źle ocenia sądownictwo.

72 % badanych wskazuje na potrzebę reformy sądownictwa – wynika z sondażu przeprowadzonego dla "Dziennika Gazety Prawnej".

Like a Star @ heaven


http://wpolityce.pl/polityka/337027-patryk-jaki-polskie-sadownictwo-zostalo-sprywatyzowane-dla-korporacji-chcemy-by-wrocilo-do-panstwa
Tak samo można zapytać czy podatki są za wysokie czy za niskie, większość odpowie  (nie bez racji ) że za wysokie!
Tylko bolszewicy i trockiści wierzą że wymiar sprawiedliwości zależny od państwa, sterowany ręcznie przez polityków będzie działać lepiej i sprawniej.
To nie są nowe teorie, już w latach 50-tych głosił je wybitny prawnik radziecki Andriej Wyszyńskij.
Dzisiaj głoszą Ziobro, Jaki, Piotrowicz, Kryże............Kamikaze i Realista!

ty rozumiesz w ogóle co czytasz?

"... chcemy, by polskie sądownictwo działało sprawnie i będzie tak m.in. dzięki wprowadzeniu systemu losowania spraw i podzieleniu pracy równo pomiędzy sędziów"

a znasz wypowiedź twojego idola kwaśniewskiego o prokuraturze? tej niesterowanej przez państwo, takiej, jaką uważasz za działającą w stylu zachodnim

KWAŚNIEWSKI O SŁUŻBACH I PROKURATURZE: „To jest dziesięć lat doświadczeń mojej prezydentury. Trzy najbardziej zdemoralizowane instytucje w Polsce to jest po pierwsze – prokuratura, po drugie – służby specjalne, po trzecie – telewizja publiczna. Później jest wielka przepaść. Możesz narzekać na sądy, na administrację. Ale oni się jako tako trzymają. Natomiast te trzy instytucje – kupią, sprzedadzą, zdradzą, zniszczą”.

kuźwa, ręce opadają Mad
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44327
Registration date : 03/09/2007

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 12:06

Brutus napisał:
kamikaze napisał:
53 % Polaków źle i bardzo źle ocenia sądownictwo.

72 % badanych wskazuje na potrzebę reformy sądownictwa – wynika z sondażu przeprowadzonego dla "Dziennika Gazety Prawnej".

Like a Star @ heaven


http://wpolityce.pl/polityka/337027-patryk-jaki-polskie-sadownictwo-zostalo-sprywatyzowane-dla-korporacji-chcemy-by-wrocilo-do-panstwa
Tak samo można zapytać czy podatki są za wysokie czy za niskie, większość odpowie  (nie bez racji ) że za wysokie!
Tylko bolszewicy i trockiści wierzą że wymiar sprawiedliwości zależny od państwa, sterowany ręcznie przez polityków będzie działać lepiej i sprawniej.
To nie są nowe teorie, już w latach 50-tych głosił je wybitny prawnik radziecki Andriej Wyszyńskij.
Dzisiaj głoszą Ziobro, Jaki, Piotrowicz, Kryże............Kamikaze i Realista!

Shocked Shocked Shocked jaaaaa???!!! a w życiu... ja się tylko znam na alkoholach wysokoprocentowych ( choć dalego mi do wiedzy Thorgalla) i na zupkach chińskich
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 12:06

Brutus napisał:
delphia napisał:
Brutus napisał:
@Michu, mam S na DAX X 12472.80 Basketball   Chyba wyrucham tego Twojego Antka chociaż zasadniczo jestem hetero Twisted Evil dymanko lol!

a gdzie SL? na moje oko to nawet w okolice 12800 może jeszcze wędrować. No chyba że S emerytalne z zamiarem zamknięcia na poziomie 9000.
Stop lekko powyżej pinbara  (H4) albo z ręki  bo trzymam rękę. ....... Basketball

jeśli stać Cię na 100 pkt straty to przestaw na 12580 bo powinni po korekcie jeszcze up zrobić
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 12:13

http://wyborcza.pl/7,155287,21671749,zawal-polskich-przedsiebiorcow-z-sektora-zielonej-energii-niech.html#BoxBizLinkImg

ostrzegałem że socjalistyczne pomysły tak się muszą skończyć

to zresztą przykład jak wydatkowane są dotacje unijne - w dużej części pieniądze są przeznaczane na deficytowe projekty. Na ale Łunia każe dotować to się dotuje.

Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44327
Registration date : 03/09/2007

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 12:25

delphia napisał:
http://wyborcza.pl/7,155287,21671749,zawal-polskich-przedsiebiorcow-z-sektora-zielonej-energii-niech.html#BoxBizLinkImg

ostrzegałem że socjalistyczne pomysły tak się muszą skończyć

to zresztą przykład jak wydatkowane są dotacje unijne - w dużej części pieniądze są przeznaczane na deficytowe projekty. Na ale Łunia każe dotować to się dotuje.

takich inwestycji na miarę "Misia" jest całe multum. Dopłaty łunijne służą temu, aby transferować publiczną kasę do prywatnych kieszeni. Spytaj się Osły Laughing
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28481
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 12:31

kamikaze napisał:
Brutus napisał:
kamikaze napisał:
53 % Polaków źle i bardzo źle ocenia sądownictwo.

72 % badanych wskazuje na potrzebę reformy sądownictwa – wynika z sondażu przeprowadzonego dla "Dziennika Gazety Prawnej".

Like a Star @ heaven


http://wpolityce.pl/polityka/337027-patryk-jaki-polskie-sadownictwo-zostalo-sprywatyzowane-dla-korporacji-chcemy-by-wrocilo-do-panstwa
Tak samo można zapytać czy podatki są za wysokie czy za niskie, większość odpowie  (nie bez racji ) że za wysokie!
Tylko bolszewicy i trockiści wierzą że wymiar sprawiedliwości zależny od państwa, sterowany ręcznie przez polityków będzie działać lepiej i sprawniej.
To nie są nowe teorie, już w latach 50-tych głosił je wybitny prawnik radziecki Andriej Wyszyńskij.
Dzisiaj głoszą Ziobro, Jaki, Piotrowicz, Kryże............Kamikaze i Realista!

ty rozumiesz w ogóle co czytasz?

"... chcemy, by polskie sądownictwo działało sprawnie i będzie tak m.in. dzięki wprowadzeniu systemu losowania spraw i podzieleniu pracy równo pomiędzy sędziów"

a znasz wypowiedź twojego idola kwaśniewskiego o prokuraturze? tej niesterowanej przez państwo, takiej, jaką uważasz za działającą w stylu zachodnim

KWAŚNIEWSKI O SŁUŻBACH I PROKURATURZE: „To jest dziesięć lat doświadczeń mojej prezydentury. Trzy najbardziej zdemoralizowane instytucje w Polsce to jest po pierwsze – prokuratura, po drugie – służby specjalne, po trzecie – telewizja publiczna. Później jest wielka przepaść. Możesz narzekać na sądy, na administrację. Ale oni się jako tako trzymają. Natomiast te trzy instytucje – kupią, sprzedadzą, zdradzą, zniszczą”.

kuźwa, ręce opadają  Mad

Kamikadze o co biega bo nie kumam scratch

... PO 3 piwie mam wszystko w gołej doopa scratch

..... jeżeli uważasz, że relacja naszej rzeczywistości przez wiadomości TVP1 lub TVP info jest OK .... to ja nie jestem zbook, alkoholik i ....hazardzista affraid affraid affraid
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 12:37

Jak informuje Sztokholmski Międzynarodowy Instytut Badań nad Pokojem (SIPRI), Rosja pomimo sankcji i spadku cen ropy, zwiększa wydatki na armię. Wyprzedziła już nawet Arabię Saudyjską.

Ropa jest zbyt tania, dlatego szejkowie nie zwiększają już wydatków na zbrojenia. Jednak Rosja idzie w innym kierunku. Pomimo spadku cen ropy i sankcji, Rosja zwiększa finansowanie armii.

- W 2016 roku było to 64 mld euro tj. 5,9 % więcej, niż w roku poprzednim.

Wyprzedzające ją Chiny (#2) i Stany Zjednoczone (#1) też zwiększają swoje budżety wojskowe, odpowiednio 5,4 % do 198 mld euro i 1,7 % do 563 mld euro - informuje SIPRI.

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

nadchodzą niebezpieczne czasy:

  • masowych migracji spowodowanych ocieplaniem się klimatu, brakiem dostępu do wody i pożywienia, wojnami
  • braku pracy dla milionów ludzi (AI, robotyzacja)
  • zawalenia się systemów emerytalnych w krajach Zachodu i Japonii
  • wojen o surowce, o Arktykę
  • globalnej pandemii/wykorzystywania broni biologicznej przez terrorystów, a może i państwa


wszyscy duzi gracze zbroją się na wyścigi kaplica

za jedno pokolenia ropa się Arabom skończy, a tymczasem wpuszcza się do Europy setki tysięcy/miliony muzułmanów z ich groźnym totalitarnym islamem, wspiera zasiłkami ich ekspresowe rozmnażanie oraz pasożytniczy tryb życia, uprawia lewacką propagandę i oszczędza na wydatkach wojskowych
wystarczy dodać dwa do dwóch...
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 12:48

Nadaje ze Stronia napisał:


Kamikadze o co biega bo nie kumam scratch

... PO 3 piwie mam wszystko w gołej doopa scratch

..... jeżeli uważasz, że relacja naszej rzeczywistości przez wiadomości TVP1 lub TVP info jest OK .... to ja nie jestem zbook, alkoholik i ....hazardzista affraid affraid affraid


gdzie napisałem że tvp jest ok? wyssałeś to sobie z palca i robisz mi z tego zarzut

to że krytykuję tvn, nie znaczy że lubię tvp

podstawy logiki się kłaniają

tvp to telewizja publiczna, zawsze niestety jest upolityczniona i stronnicza, ale tvn to stacja prywatna i powinna zachowywać choćby pozory obiektywizmu
a nawet tego nie robi, uprawia propagandę do porzygu jednocześnie kreując się na niezależne, rzetelne media niedobrze mi
ten rozdźwięk pomiędzy praktyką, a kreowanym na potrzeby marketingu obrazem jest wyjątkowo odrażający, i szkodliwy
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28481
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 13:01

kamikaze napisał:
Nadaje ze Stronia napisał:


Kamikadze o co biega bo nie kumam scratch

... PO 3 piwie mam wszystko w gołej doopa scratch

..... jeżeli uważasz, że relacja naszej rzeczywistości przez wiadomości TVP1 lub TVP info jest OK .... to ja nie jestem zbook, alkoholik i ....hazardzista affraid affraid affraid


gdzie napisałem że tvp jest ok? wyssałeś to sobie z palca i robisz mi z tego zarzut

to że krytykuję tvn, nie znaczy że lubię tvp

podstawy logiki się kłaniają

tvp to telewizja publiczna, zawsze niestety jest upolityczniona i stronnicza, ale tvn to stacja prywatna i powinna zachowywać choćby pozory obiektywizmu
a nawet tego nie robi, uprawia propagandę do porzygu jednocześnie kreując się na niezależne, rzetelne media niedobrze mi
ten rozdźwięk pomiędzy praktyką, a kreowanym na potrzeby marketingu obrazem jest wyjątkowo odrażający, i szkodliwy

ogladałem tvn24 wczoraj i dzisiaj, była tam relacja z otwarcia imprezy w Niemczech. Nie Potrzeba z tego robić propagandy władzy. Nie byłem za POmraczną jasną ...ale też nie dam się zmanipulować, że wszystko co robi obecna władza jest git. ........ Wiadomości TVP nie da się oglądać mur mur mur

...nie znaczy to jednak, że nie chylę czoła przed strategią PiS'u w wielu dziedzinach .... choć w wielu kwestaich jestem do nich w oPOzycji Basketball Basketball
Powrót do góry Go down
Brutus

Brutus


Liczba postów : 829
Age : 46
Location : Dom zły!!!
Registration date : 03/09/2007

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 13:05

@Kamikaze, Ty masz czarny pas? Bo tu na forum to taki standard że jak ktoś nie ma racji to pisze że ma czarny pas i przeciwnikowi spuści wpierdol affraid Czasem dorzuca kilka wyzwisk żeby wiadomo było kto tu kozak.
Ja jestem lekko niepełnosprawny więc pas i wpierdol możesz sobie darować ale Twoje pokrzykiwania nie zmienią tego że głosisz poglądy bolszewicko-pisowskie a upewniłem się jak zacytowałeś jako autorytet komucha i opoja filipińskiego. Rzeczywiście, ręce opadają affraid
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 13:06

Brutus napisał:
delphia napisał:
Brutus napisał:
@Michu, mam S na DAX X 12472.80 Basketball   Chyba wyrucham tego Twojego Antka chociaż zasadniczo jestem hetero Twisted Evil dymanko lol!

a gdzie SL? na moje oko to nawet w okolice 12800 może jeszcze wędrować. No chyba że S emerytalne z zamiarem zamknięcia na poziomie 9000.
Stop lekko powyżej pinbara  (H4) albo z ręki  bo trzymam rękę. ....... Basketball

Najważniejsze że w końcu coś zarabiasz.

Promocja. lol!
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 13:08

kamikaze napisał:
http://telewizjarepublika.pl/w-tvn-izolacja-polski-trwa-w-najlepsze,47676.html

W poniedziałek rano z kolei miało miejsce otwarcie pawilonu polskiego na tych targach, w którym znowu uczestniczyły premier Beata Szydło i kanclerz Angela Merkel i sytuacja się powtórzyła, transmisję z tego wydarzenia przeprowadziła tylko telewizja publiczna.

Jak poinformował jeden z wiceministrów uczestniczący w tych uroczystościach, pojawiły się na nich największe agencje informacyjne świata i liczne telewizje, nie było natomiast ani dziennikarzy ani kamer TVN i Polsatu.

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

standardy dziennikarskie rodem z Białorusi, a mordy pełne frazesów o prawie obywateli do rzetelnej informacji niedobrze mi

No widzisz a ja wczoraj i dzisiaj widzialem w TVN24 relacje z tego wydarzenia.

Czy jest jakas granica kompromitacji po pfrzekroczeniu ktorej wezmiesz rozped i jebniesz zdrowo glwoa w sciane?

Powtarzasz caly dzien jakies brednie bez sprawdzenia i na tej podtawie budujesz swoj siatopoglad, zal mi cie czlowieku. Taka internetowa wydmuszka z ciebie, skorupka z newsow z prawicowych portali a w srodku pusto.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 13:13

delphia napisał:
http://wyborcza.pl/7,155287,21671749,zawal-polskich-przedsiebiorcow-z-sektora-zielonej-energii-niech.html#BoxBizLinkImg

ostrzegałem że socjalistyczne pomysły tak się muszą skończyć

to zresztą przykład jak wydatkowane są dotacje unijne - w dużej części pieniądze są przeznaczane na deficytowe projekty. Na ale Łunia każe dotować to się dotuje.


Czylli rynkowe byloby konkurowanie z sektorem wegliwym ktory co jakis czas dostaje miluiardy dotacji?

W USa rynek energii odnawialnej jest wiekszy nzi tradycyjnej bez zadnych dotacji, fakt ze na poludniu USA warunki dla paneli slonecznych sa lepsze, ale daje to do myslenia.

Jak masz do wyboru - dolozyc do produkcji wegla i placic pozniej dodatkowe koszty w postaci nowotworow,szkod gorniczych, chorob pluc i serca czy dolozyc do paneli o ja oczywiscie wybieram zeby do niczego nie dokladac ale zeby warunki rzeczywiscie byly ROWNE. A nie z dupy porownania cen energii bez liczenia kosztow dotacji kopalnii i energetyki
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 13:15

patrząc na te rosnące napięcie wokół Korei Północnej nie byłoby złym pomysłem otwarcie krótkich na KOSPI. Niestety nie mam na platformie.
W każdym razie w przypadku zadymy rykoszetem dostaną też parkiety inne parkiety w Azji więc trzeba na poważnie rozważyć.
Możliwe będzie także że wyjątkowo towarzyszyć będzie temu osłabienie JPY a także takich walut jak AUD i NZD w szczególności w stosunku do walut europejskich a także do USD.
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 13:17

kaczor napisał:
delphia napisał:
http://wyborcza.pl/7,155287,21671749,zawal-polskich-przedsiebiorcow-z-sektora-zielonej-energii-niech.html#BoxBizLinkImg

ostrzegałem że socjalistyczne pomysły tak się muszą skończyć

to zresztą przykład jak wydatkowane są dotacje unijne - w dużej części pieniądze są przeznaczane na deficytowe projekty. Na ale Łunia każe dotować to się dotuje.


Czylli rynkowe byloby konkurowanie z sektorem wegliwym ktory co jakis czas dostaje miluiardy dotacji?

W USa rynek energii odnawialnej jest wiekszy nzi tradycyjnej bez zadnych dotacji, fakt ze na poludniu USA warunki dla paneli slonecznych sa lepsze, ale daje to do myslenia.

Jak masz do wyboru - dolozyc do produkcji wegla i placic pozniej dodatkowe koszty w postaci nowotworow,szkod gorniczych, chorob pluc i serca czy dolozyc do paneli o ja oczywiscie wybieram zeby do niczego nie dokladac ale zeby warunki rzeczywiscie byly ROWNE. A nie z dupy porownania cen energii bez liczenia kosztow dotacji kopalnii i energetyki

ależ skąd - górnictwo trzeba sprywatyzować i zaprzestać jakiegokolwiek dotowania
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 13:27

delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
http://wyborcza.pl/7,155287,21671749,zawal-polskich-przedsiebiorcow-z-sektora-zielonej-energii-niech.html#BoxBizLinkImg

ostrzegałem że socjalistyczne pomysły tak się muszą skończyć

to zresztą przykład jak wydatkowane są dotacje unijne - w dużej części pieniądze są przeznaczane na deficytowe projekty. Na ale Łunia każe dotować to się dotuje.


Czylli rynkowe byloby konkurowanie z sektorem wegliwym ktory co jakis czas dostaje miluiardy dotacji?

W USa rynek energii odnawialnej jest wiekszy nzi tradycyjnej bez zadnych dotacji, fakt ze na poludniu USA warunki dla paneli slonecznych sa lepsze, ale daje to do myslenia.

Jak masz do wyboru - dolozyc do produkcji wegla i placic pozniej dodatkowe koszty w postaci nowotworow,szkod gorniczych, chorob pluc i serca czy dolozyc do paneli o ja oczywiscie wybieram zeby do niczego nie dokladac ale zeby warunki rzeczywiscie byly ROWNE. A nie z dupy porownania cen energii bez liczenia kosztow dotacji kopalnii i energetyki

ależ skąd - górnictwo trzeba sprywatyzować i zaprzestać jakiegokolwiek dotowania
Tyle, ze wteyd moze sie okazac ze nagle OZE sa konkurencyjne.
Jak panstwo ingeruje w rynek to zawsze sa klopoty
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44327
Registration date : 03/09/2007

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 13:31

delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
http://wyborcza.pl/7,155287,21671749,zawal-polskich-przedsiebiorcow-z-sektora-zielonej-energii-niech.html#BoxBizLinkImg

ostrzegałem że socjalistyczne pomysły tak się muszą skończyć

to zresztą przykład jak wydatkowane są dotacje unijne - w dużej części pieniądze są przeznaczane na deficytowe projekty. Na ale Łunia każe dotować to się dotuje.


Czylli rynkowe byloby konkurowanie z sektorem wegliwym ktory co jakis czas dostaje miluiardy dotacji?

W USa rynek energii odnawialnej jest wiekszy nzi tradycyjnej bez zadnych dotacji, fakt ze na poludniu USA warunki dla paneli slonecznych sa lepsze, ale daje to do myslenia.

Jak masz do wyboru - dolozyc do produkcji wegla i placic pozniej dodatkowe koszty w postaci nowotworow,szkod gorniczych, chorob pluc i serca czy dolozyc do paneli o ja oczywiscie wybieram zeby do niczego nie dokladac ale zeby warunki rzeczywiscie byly ROWNE. A nie z dupy porownania cen energii bez liczenia kosztow dotacji kopalnii i energetyki

ależ skąd - górnictwo trzeba sprywatyzować i zaprzestać jakiegokolwiek dotowania
no chyba nikt tutaj nie popierał dotowania górnictwa ?!
OZE to skomplikowana sprawa, ale ucieczki od tego nie ma. Na atom nas nie stać
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 13:43

kaczor napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
http://wyborcza.pl/7,155287,21671749,zawal-polskich-przedsiebiorcow-z-sektora-zielonej-energii-niech.html#BoxBizLinkImg

ostrzegałem że socjalistyczne pomysły tak się muszą skończyć

to zresztą przykład jak wydatkowane są dotacje unijne - w dużej części pieniądze są przeznaczane na deficytowe projekty. Na ale Łunia każe dotować to się dotuje.


Czylli rynkowe byloby konkurowanie z sektorem wegliwym ktory co jakis czas dostaje miluiardy dotacji?

W USa rynek energii odnawialnej jest wiekszy nzi tradycyjnej bez zadnych dotacji, fakt ze na poludniu USA warunki dla paneli slonecznych sa lepsze, ale daje to do myslenia.

Jak masz do wyboru - dolozyc do produkcji wegla i placic pozniej dodatkowe koszty w postaci nowotworow,szkod gorniczych, chorob pluc i serca czy dolozyc do paneli o ja oczywiscie wybieram zeby do niczego nie dokladac ale zeby warunki rzeczywiscie byly ROWNE. A nie z dupy porownania cen energii bez liczenia kosztow dotacji kopalnii i energetyki

ależ skąd - górnictwo trzeba sprywatyzować i zaprzestać jakiegokolwiek dotowania
Tyle, ze wteyd moze sie okazac ze nagle OZE sa konkurencyjne.
Jak panstwo ingeruje w rynek to zawsze sa klopoty

nie jestem przeciw OZE tylko przeciw dopłatom - jeśli będą konkurencyjne to wyprą górnictwo i energetykę węglową
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 13:57

REALISTA napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
http://wyborcza.pl/7,155287,21671749,zawal-polskich-przedsiebiorcow-z-sektora-zielonej-energii-niech.html#BoxBizLinkImg

ostrzegałem że socjalistyczne pomysły tak się muszą skończyć

to zresztą przykład jak wydatkowane są dotacje unijne - w dużej części pieniądze są przeznaczane na deficytowe projekty. Na ale Łunia każe dotować to się dotuje.


Czylli rynkowe byloby konkurowanie z sektorem wegliwym ktory co jakis czas dostaje miluiardy dotacji?

W USa rynek energii odnawialnej jest wiekszy nzi tradycyjnej bez zadnych dotacji, fakt ze na poludniu USA warunki dla paneli slonecznych sa lepsze, ale daje to do myslenia.

Jak masz do wyboru - dolozyc do produkcji wegla i placic pozniej dodatkowe koszty w postaci nowotworow,szkod gorniczych, chorob pluc i serca czy dolozyc do paneli o ja oczywiscie wybieram zeby do niczego nie dokladac ale zeby warunki rzeczywiscie byly ROWNE. A nie z dupy porownania cen energii bez liczenia kosztow dotacji kopalnii i energetyki

ależ skąd - górnictwo trzeba sprywatyzować i zaprzestać jakiegokolwiek dotowania
no chyba nikt tutaj nie popierał dotowania górnictwa ?!
OZE to skomplikowana sprawa, ale ucieczki od tego nie ma. Na atom nas nie stać

Problemem jest ksiegowe kuglowanie i ukrywanie kosztow oraz ich przenoszenie.
teraz wzieto kopalnei wlaczono je do energetyki zeby strate przerzucic do innego wora i de facto ukryc
Gdyby firma prywatna zrobila cos takiego to traktowano by to jako oszustwo ksiegowe
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 14:00

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Scree122

Uffff...... Odsapnijcie sobie troszeczkę.  Laughing

Wasz AntoniuszMaximuss jeszcze nadaje.  Laughing

Chciwe spocone trzęsące się grube łapska już przeliczały kasiorę. lol!
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 14:04

kaczor napisał:
kamikaze napisał:
http://telewizjarepublika.pl/w-tvn-izolacja-polski-trwa-w-najlepsze,47676.html

W poniedziałek rano z kolei miało miejsce otwarcie pawilonu polskiego na tych targach, w którym znowu uczestniczyły premier Beata Szydło i kanclerz Angela Merkel i sytuacja się powtórzyła, transmisję z tego wydarzenia przeprowadziła tylko telewizja publiczna.

Jak poinformował jeden z wiceministrów uczestniczący w tych uroczystościach, pojawiły się na nich największe agencje informacyjne świata i liczne telewizje, nie było natomiast ani dziennikarzy ani kamer TVN i Polsatu.

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

standardy dziennikarskie rodem z Białorusi, a mordy pełne frazesów o prawie obywateli do rzetelnej informacji niedobrze mi

No widzisz a ja wczoraj i dzisiaj widzialem w TVN24 relacje z tego wydarzenia.

Czy jest jakas granica kompromitacji po pfrzekroczeniu ktorej wezmiesz rozped i jebniesz zdrowo glwoa w sciane?

Powtarzasz caly dzien jakies brednie bez sprawdzenia i na tej podtawie budujesz swoj siatopoglad, zal mi cie czlowieku. Taka internetowa wydmuszka z ciebie, skorupka z newsow z prawicowych portali a w srodku pusto.

niech kamikaze lepiej napisze jakie znaczenie mialo to spotkanie, w sumie tylko kurtuazyjne, Szydło z Waszczykowskiem wyzywaja Niemcow od faszystow, ubierają Tuska w niemiecki mundur, nie nawidza Merkel za imigrantow, a w glosowaniu 27:1 głosowali sami "Niemcy", a z drugiej strony stwarzają pozory sympatii do Merkelowej. Była relacja wczoraj na TVN jak Szydło z Merkelową bawiły się mechaniczną nogą ośmiornicy i się dobrze bawiły.


Ostatnio zmieniony przez betonowe_buty dnia Wto 25 Kwi 2017, 14:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44327
Registration date : 03/09/2007

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 14:06

kaczor napisał:
REALISTA napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
http://wyborcza.pl/7,155287,21671749,zawal-polskich-przedsiebiorcow-z-sektora-zielonej-energii-niech.html#BoxBizLinkImg

ostrzegałem że socjalistyczne pomysły tak się muszą skończyć

to zresztą przykład jak wydatkowane są dotacje unijne - w dużej części pieniądze są przeznaczane na deficytowe projekty. Na ale Łunia każe dotować to się dotuje.


Czylli rynkowe byloby konkurowanie z sektorem wegliwym ktory co jakis czas dostaje miluiardy dotacji?

W USa rynek energii odnawialnej jest wiekszy nzi tradycyjnej bez zadnych dotacji, fakt ze na poludniu USA warunki dla paneli slonecznych sa lepsze, ale daje to do myslenia.

Jak masz do wyboru - dolozyc do produkcji wegla i placic pozniej dodatkowe koszty w postaci nowotworow,szkod gorniczych, chorob pluc i serca czy dolozyc do paneli o ja oczywiscie wybieram zeby do niczego nie dokladac ale zeby warunki rzeczywiscie byly ROWNE. A nie z dupy porownania cen energii bez liczenia kosztow dotacji kopalnii i energetyki

ależ skąd - górnictwo trzeba sprywatyzować i zaprzestać jakiegokolwiek dotowania
no chyba nikt tutaj nie popierał dotowania górnictwa ?!
OZE to skomplikowana sprawa, ale ucieczki od tego nie ma. Na atom nas nie stać

Problemem jest ksiegowe kuglowanie i ukrywanie kosztow oraz ich przenoszenie.
teraz wzieto kopalnei wlaczono je do energetyki zeby strate przerzucic do innego wora i de facto ukryc
Gdyby firma prywatna zrobila cos takiego to traktowano by to jako oszustwo ksiegowe
wiem coś o tym bo mialem energetyki; wig20 400 punktów wyżej a te stoją, całe gówno przeniesiono do do nich i stoją na giełdzie jak stoją Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44327
Registration date : 03/09/2007

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 14:06

na ropie hujnia jest i tyle, w ogóle nie konweniuje z rynkami ( albo wyprzedza padakę )
Powrót do góry Go down
zupa z leszcza

zupa z leszcza


Liczba postów : 771
Location : HIOB
Registration date : 06/10/2015

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 15:06

jak wrócą na 2500
to zatoczymy koło
uuums uuums uuums....
trzepanie Leszcza
Powrót do góry Go down
glupi

glupi


Liczba postów : 38
Registration date : 17/10/2016

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 15:31

REALISTA napisał:
na ropie hujnia jest i tyle, w ogóle nie konweniuje z rynkami ( albo wyprzedza padakę )


REALISTA, pozwoliłem sobie zaporzyczyć to twoje zdjęcie z plebanami czyli afera Snikersowa na szczeblu wojewódzkim Smile

bogaty.men/wykresy/
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44327
Registration date : 03/09/2007

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 15:38

REALISTA napisał:
kolejny element z trampkowej hossy się wysypał

http://www.tvn24.pl/trump-wycofal-swoje-zadanie-pieniedzy-na-budowe-muru,734567,s.html
Prezydent Donald Trump wycofał się w poniedziałek ze swego wcześniejszego żądania, aby w budżecie na 2017 rok przewidzieć środki na budowę muru na granicy z Meksykiem. Pomysłowi sprzeciwiali się demokraci i część republikanów, co groziło nieprzyjęciem budżetu.

catepilar 6,5% up jocolor geek
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 15:52

REALISTA napisał:
na ropie hujnia jest i tyle, w ogóle nie konweniuje z rynkami ( albo wyprzedza padakę )

można próbować L na linii trendu z krótkim stopem - teraz około 48,20
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44327
Registration date : 03/09/2007

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 15:54

delphia napisał:
REALISTA napisał:
na ropie hujnia jest i tyle, w ogóle nie konweniuje z rynkami ( albo wyprzedza padakę )

można próbować L na linii trendu z krótkim stopem - teraz około 48,20
STOP NA 48,2 ?
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44327
Registration date : 03/09/2007

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 15:54

glupi napisał:
REALISTA napisał:
na ropie hujnia jest i tyle, w ogóle nie konweniuje z rynkami ( albo wyprzedza padakę )


REALISTA, pozwoliłem sobie zaporzyczyć to twoje zdjęcie z plebanami czyli afera Snikersowa na szczeblu wojewódzkim Smile

bogaty.men/wykresy/
nie mam praw autorskich, a tym bardziej do afery snickersowej Laughing
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44327
Registration date : 03/09/2007

UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 EmptyWto 25 Kwi 2017, 16:02

cat rośnie 6% bo podała, że po 3 miesiącach tego roku sprzedaż im wzrosła o 1% Rolling Eyes  ma problemy od kilku kwartałów i z zysku na akcję weszła w stratę na akcję ; nju haj Shocked Shocked Shocked  to już z całą pewnością jest idiotenhossa Laughing

http://www.marketwatch.com/investing/stock/cat


Ostatnio zmieniony przez REALISTA dnia Wto 25 Kwi 2017, 16:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 04 2017 r.   UFO  25 04  2017 r. - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 25 04 2017 r.
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» UFO 04 01 2017 r.
» UFO 24 01 2017 r.
» UFO 13 02 2017 r.
» UFO 03 03 2017 r.
» UFO 22 03 2017 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: