Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 23 08 2017 r.

Go down 
+17
zibi
Frater
Retsjam
Olaf
Małolat
Kazik
REALISTA
betonowe_buty
MoralnyNiepokój
Guru giełdy
Osły
kamikaze
MICHU
delphia
Reser
mariner
dziadek
21 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptyWto 22 Sie 2017, 22:31

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/
REGULAMIN

1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty/niedzieli.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, waluty (forex) a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
5. Zabrania się reklamowania: płatnych sygnałów, garnków, usług, religii, swoich preferencji i zdolności seksualnych, partii politycznych, idei niezgodnych z polskim prawem jak nazistowskie, czy rasistowskie.
6. Od godz. 18:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
7. Na forum obowiązuje cisza wyborcza zgodnie z polskim prawem tzn. cisza wyborcza rozpoczyna się o północy w dniu poprzedzającym dzień głosowania, a kończy się po zakończeniu głosowania (po zamknięciu lokali wyborczych).
8. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków obraźliwych, powodujących obrzydzenie lub erotycznych.
9. Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
10. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem.
Wyjątkowo dopuszcza się pisanie pod drugim nickiem pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika swojej tożsamości w podpisie (stopce).
W przypadku niedostosowania się do powyższej zasady moderator lub administrator może zablokować takie konto.
11. Nick (nazwa użytkownika) nie może zawierać słów obraźliwych lub wulgarnych - takie konta będą kasowane bez ostrzeżenia.
Osoby podszywające się pod innego użytkownika naśladując avatar (emblemat) i wprowadzający w błąd Nick mogą na wniosek osoby poszkodowanej lub wg uznania administratora otrzymać status "fake profile".
12. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę).
14. Użytkownik forum powinien po fazie notowań ciągłych, ale przed dogrywką (16.50-17.00) podać swoje nastawienie do rynku akcji polskich przez głosowanie w ankiecie danego dnia WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu.
15. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA/ADMINISTRATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkownika moderator/administrator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie żółtą lub czerwoną kartką,
- czasowo na okres od 1 do 7 dni zablokować użytkownika (ban),
- przy recydywie okres blokady konta może zostać wydłużony.
2. W przypadku wyjątkowo rażącego lub uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może:
- zostać zablokowane na okres bezterminowy
- zostać usunięte karnie
3. Moderator/administrator powinien usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie. W przypadku usunięcia tekstu moderator/administrator ma obowiązek wpisać odpowiednią adnotację.
4. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się może zostać usunięte.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
Dave, dziadek, inwestor,
Sir Nick, BP

Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl

flowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflower sunny flower sunny flower sunny

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptyWto 22 Sie 2017, 22:34

1
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptyWto 22 Sie 2017, 22:42

To co... 2400 na dziś to chyba formalność Shocked
z palcem w dupie
Morderczy wyścig po longi z samego rańca... Huzia na Józia kto szybciej się zaopatrzy.
Czy-czysta w planach.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptyWto 22 Sie 2017, 23:07

Hiob jest gejem? Shocked

No helloł ale normalny koleś nie ma co chwila skojarzeń z chujami lub qqrydzami w dupie wariat

Wiedz, że coś się dzieje dobryżart
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptyWto 22 Sie 2017, 23:16

Niniejsze forum to PATOLOGIA

Wszyscy tutaj (może oprócz mnie) są uzależnieni przede wszystkim od hazardu... Basketball a ponadto paru ma problem alkoholowy, sa też narkomani, lekomani i mitomani.
O zboczeniach płciowych nie wspominając affraid (Kto normalny myśli o chuju w dupie o północy?) dobryżart dobryżart dobryżart

No patologia jak sqrwysyn. Ja jedyny trzymam tutaj wazon normalności ale chyba mi się zaraz wypsnie i potłucze bo coraz ciężej go utrzymać.

I co ja robię tu..
Co ty tutaj robisz?
.........
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptyWto 22 Sie 2017, 23:23


Olaf a ja ponawiam pytanie. Czy naprawdę wierzysz w to, że taka banalna szkolna trygonometria opisuje z natury fraktalne rynki w sposób choćby minimalnie prognostyczny? Bo że do historii dopasować się da wiele to ja wiem ale na tym co juś było nie zarobisz nawet 1 pensa.
Bo kwestia zasadnicza rozbija się o szczegóły. Czy to co wyliczasz z tych funkcji ma działać idealnie w punkt (bo raczej w to nie uwierzę) czy dopuszczasz odchyłki tj. "filtry" tych poziomów? Bo jeśli tak to pozostaje kwestią arbitralną na ile sobie te filtry ustalisz a wówczas znów mamy subiektywne widzimisię.

No nie wierzę, że za pomocą trygonometrii z podstawówki przewidzisz zachowanie tak złożonego systemu w sposób bardziejszy niż zwykły traf.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptyWto 22 Sie 2017, 23:25

Olaf2 napisał:

z resztą ...teraz to mam wyjebane. Jestem z Anette.. jak chcę to ćpam. Jak mamy ochotę to się kochamy namiętnie. Na giełdzie zarabiam - stać mnie na co chcę
nie mam zamiaru słuchać marudzenia - świat do odważnych należy cheers

dziecko mieszka z moją była.. odebrano mi prawa rodzicielskie głównie ze względów że gram na giełdzie

i ni huja dostanie ode mnie więcej alimentów niż sąd zasądził...żeby jeszcze sobie do fryzjera łaziła lub pazury malowała
syn dorośnie to dostanie ode mnie to co moje....przecież do grobu tego nie wezmę... a głupia pi*da niech spierdala

lol! UFO  23 08  2017 r. 767691 UFO  23 08  2017 r. 767691 UFO  23 08  2017 r. 767691 i to jest słuszne podejście do sprawy!

Uznali cię za rodzica wysokiego rydzyka?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptyWto 22 Sie 2017, 23:32

Olaf czy Michu?



Pacjent miał paranoję, słyszał głosy itp.

Warto obejrzeć ten film.
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptyWto 22 Sie 2017, 23:40

nie chce mi się bawić translatorem - ktoś z niemieckim przetłumaczy?

https://www.welt.de/politik/ausland/article167875768/Ploetzlich-wird-London-beim-Brexit-aktiv.html

Podobno nie ma być ceł między EU a GB i faktyczny brak granicy między Irlandią i Ulsterem.
Piszą co będzie ze składką do budżetu EU? Co z wolnym przepływem ludzi? Jakieś kary?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptySro 23 Sie 2017, 00:10

Nie da się przewidzieć tego co będzie. Nie istnieje św. Graal ani żadna magiczna formuła na rynki. Jeśli nawet jakakolwiek zależność zostanie odkryta to będzie ona krótkotrwała lub przypadkowa.
Dokładnie tak samo jak nie da się przewidzieć co się wydarzy w życiu, na drodze czy np. w meczu.
Zadaniem inwestora nie jest więc przewidywanie - zostawmy to wróżbitom. Zadaniem naszym jest dynamiczne reagowanie na bieżąco i tylko to możemy robić jako leszcze.

Jedyną opcję "przewidzenia" co będzie ma tylko ten, kto posiada nad czymś kontrolę lub wiedzę. Przykładowo jeśli ja wiem, że za chwilę wyrzucę śliwkę z balkonu i mam ją w ręce, to niejako to "przewidziałem" ale sąsiad z piętra któregoś niżej lub przypadkowy przechodzień nie jest w stanie tego przewidzieć gdyż z jego punktu widzenia jest to zdarzenie losowe bo nie ma o nim wystarczającej lub wręcz żadnej informacji.
Odnieście to teraz do rynqw.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptySro 23 Sie 2017, 00:30

W końsekwencji można wysnuć wniosek, że losowość jako taka generalnie nie istnieje affraid jest tylko pewną iluzją dla obserwatora nie posiadającego wystarczających informacji o przebiegu zjawisk.
Nie jest to prawda tak całkiem ale coś w tym jest bo na upartego nawet wynik losowania Lotto możnaby post factum teoretycznie wyliczyć znając parametry początkowe stanu w maszynie losującej. Wypadnięcie określonych sześciu piłeczek jest sqtkiem zadziałania konkretnych sił z konkretnymi wektorami na piłeczki między sobą przez czas losowania. Jest to bardzo skomplikowane ale teoretycznie do wyliczenia. W efekcie przypadkowa kombinacja liczb powstaje jako zupełnie nieprzypadkowy efekt działania określonych sił i tylko skomplikowaniość procesu połączony z brakiem wystarczających informacji (a także brakiem czasu i dostępu do przebiegu procesu) stwarzają pozory, że jest to losowe.
Oczywiście napisałem, że dałoby się wyliczyć teoretycznie bo w praktyce każdy pomiar wielkości fizycznej zawsze jest obarczony pewnym błędem a błędy się qmulują na kolejnych etapach procesu czyniąc wynik końcowy rzeczywiście losowym Basketball

Generatory liczb losowych też wcale nie są losowe tylko pseudolosowe. Generalnie im bardziej coś skomplikowane tym bliższe losowości.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptySro 23 Sie 2017, 00:38

Zastanawiam się czy ja nie pier**lę od rzeczy dobryżart

Bo takie rozkminy ostatnio właśnie miałem.

Przykład ze śliwką plum! z okna jest właśnie dobitny, że postrzeganie zdarzenia/procesu jako losowy jest tylko kwestią zasobu informacji na jego temat czyli losowość jest względna?

Dla nas najbliższa świeczka jest losowa a Goldman wie jaką wyrysuje i dla niego jest zaplanowana dobryżart
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptySro 23 Sie 2017, 00:58

OpCjOnEr napisał:
Olaf2 napisał:

z resztą ...teraz to mam wyjebane. Jestem z Anette.. jak chcę to ćpam. Jak mamy ochotę to się kochamy namiętnie. Na giełdzie zarabiam - stać mnie na co chcę
nie mam zamiaru słuchać marudzenia - świat do odważnych należy cheers

dziecko mieszka z moją była.. odebrano mi prawa rodzicielskie głównie ze względów że gram na giełdzie

i ni huja dostanie ode mnie więcej alimentów niż sąd zasądził...żeby jeszcze sobie do fryzjera łaziła lub pazury malowała
syn dorośnie to dostanie ode mnie to co moje....przecież do grobu tego nie wezmę... a głupia pi*da niech spierdala

lol! UFO  23 08  2017 r. 767691 UFO  23 08  2017 r. 767691 UFO  23 08  2017 r. 767691  i to jest słuszne podejście do sprawy!

Uznali cię za rodzica wysokiego rydzyka?

Faktycznie giełda może i zmienia osobowość.
Ale żeby przez to utracić prawa rodzicielskie?
A tego to nie wiedziałem.
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptySro 23 Sie 2017, 04:03

deeskalacja konfliktu usa-nk?

http://www.reuters.com/article/us-northkorea-missiles-trump-idUSKCN1B3096
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptySro 23 Sie 2017, 04:54

po pierwsze primo- jak już to problem alkuholowy

po drugie primo- jak ktoś używa zwrotu "no helloł"- to wiedz że coś jest nie tak z osobnikiem
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptySro 23 Sie 2017, 06:06

OpCjOnEr napisał:

Olaf a ja ponawiam pytanie. Czy naprawdę wierzysz w to, że taka banalna szkolna trygonometria opisuje z natury fraktalne rynki w sposób choćby minimalnie prognostyczny? Bo że do historii dopasować się da wiele to ja wiem ale na tym co juś było nie zarobisz nawet 1 pensa.
Bo kwestia zasadnicza rozbija się o szczegóły. Czy to co wyliczasz z tych funkcji ma działać idealnie w punkt (bo raczej w to nie uwierzę) czy dopuszczasz odchyłki tj. "filtry" tych poziomów? Bo jeśli tak to pozostaje kwestią arbitralną na ile sobie te filtry ustalisz a wówczas znów mamy subiektywne widzimisię.

No nie wierzę, że za pomocą trygonometrii z podstawówki przewidzisz zachowanie tak złożonego systemu w sposób bardziejszy niż zwykły traf.


Olaf wczoraj napisał:

hmm...najlepiej to będzie jak zrobię zdjęcie tego co mam na kartce i wkleję... bo teraz mogłem się gdzieś walnąć z literówką i cały wpis huj szczeli
jak co Indiana to pisz

można by było też osobny wątek do tego utworzyć...bo ja np uważam te informacje za ważne i jak kogoś to także interesuje to można by szybko całość znaleźć i wymienić się spostrzeżeniami

ogólnie to działa i każdy ruch przyjmuje wartość liczby pierwszej - jak ktoś nie wierzy to może zmierzyć sam poszczegolne ruchy

Dlatego odrzucam elliota i fibbonaciego - ich działania to statystyka... ja przedstawiam matematykę

no wlasnie najlepiej utworzcie osobny watek
bo Opcjo "w naukowy " sposob napisal to co i ja mysle
ze te Wasze cuda-dziwy to nic nie dadza na gieldzie - gdzie ostateczny wynik=kurs dowolnie ustala zyd
i w dupie bedzie mial wasze wyliczenia jeśli on na tym miałby stracić

co najwyzej to mozecie spróbować "rozpracować matematycznie " totolotka
bo tam (chyba ?) nikt nie manipuluje-oszukuje  i jakies tam zaszlosci matematyczne w wynikach
pewnie zachodzą ?

ps
a zreszta niedlugo zobaczymy ile Olaf zarobi na swoich odkryciach
bo ze Indiana na tym "zarobi" to jest pewne  Very Happy Very Happy
ale  wiarygodność Indiany w temacie gieldy i zarabiania na niej jest dla mnie zerowa
i mysle ze jest zwyklym naganiaczem - a ze  akurat pracuje w dziale  polskie  futy i akcje
to  na nie nagania


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Sro 23 Sie 2017, 07:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptySro 23 Sie 2017, 06:14

a poza tym  Smile

To czy Olaf jeszcze jest pod prysznicem  z Anette ?? Shocked

martwię sie o Niego ....
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptySro 23 Sie 2017, 06:21

OpCjOnEr napisał:
To co... 2400 na dziś to chyba formalność Shocked
z palcem w dupie
Morderczy wyścig po longi z samego rańca... Huzia na Józia kto szybciej się zaopatrzy.
Czy-czysta w planach.

jeszacze w nocy tak to wygladalo
ale teraz juz wyglada inaczej - czerwone futy w USA

choć moze dlatego nasz okoń otworzy sie wyżej Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Guru giełdy
Fake Profil Hiob Team
Guru giełdy


Liczba postów : 3327
Location : Trejder klasy Guru
Registration date : 31/10/2011

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptySro 23 Sie 2017, 06:27

Osły napisał:
OpCjOnEr napisał:
To co... 2400 na dziś to chyba formalność Shocked
z palcem w dupie
Morderczy wyścig po longi z samego rańca... Huzia na Józia kto szybciej się zaopatrzy.
Czy-czysta w planach.

jeszacze w nocy tak to wygladalo
ale teraz juz wyglada inaczej - czerwone futy w USA

choć moze dlatego nasz okoń otworzy sie wyżej   Very Happy  Very Happy

opcjo pisze o palcu w dupie?
dobryżart
pieszczoszek z niego
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptySro 23 Sie 2017, 06:31

OpCjOnEr napisał:
Nie da się przewidzieć tego co będzie. Nie istnieje św. Graal ani żadna magiczna formuła na rynki. Jeśli nawet jakakolwiek zależność zostanie odkryta to będzie ona krótkotrwała lub przypadkowa.
Dokładnie tak samo jak nie da się przewidzieć co się wydarzy w życiu, na drodze czy np. w meczu.
Zadaniem inwestora nie jest więc przewidywanie - zostawmy to wróżbitom. Zadaniem naszym jest dynamiczne reagowanie na bieżąco i tylko to możemy robić jako leszcze.

Jedyną opcję "przewidzenia" co będzie ma tylko ten, kto posiada nad czymś kontrolę lub wiedzę.  Przykładowo jeśli ja wiem, że za chwilę wyrzucę śliwkę z balkonu i mam ją w ręce, to niejako to "przewidziałem" ale sąsiad z piętra któregoś niżej lub przypadkowy przechodzień nie jest w stanie tego przewidzieć gdyż z jego punktu widzenia jest to zdarzenie losowe bo nie ma o nim wystarczającej lub wręcz żadnej informacji.
Odnieście to teraz do rynqw.
UFO  23 08  2017 r. 767691  UFO  23 08  2017 r. 767691
ciągłe obserwowanie i na bieżąco reagowanie - w grze  na krotki termin  
ale tutaj to zyd ma takie mozliwosci  manipulowania ( z powodu dźwigni )
ze wlasciwie wygranie w dluzszym czasie  jest niemozliwe
no chyba ze mikrolotami

a na dluzszy termin to najskuteczniejszy rzut moneta i postawienie stopa
i masz az ze 20-30 %  szans na wygranie  - nie polowe  bo zyd oszukuje
ale w długim terminie ma duzo mniejsze mozliwosci ustawiania sobie "rynków "
szczególnie forex bo akcje i giełdy to w gore nie ma zadnych odgraniczen - co widac na nsq
a jedynie w dól i to gdy ceny sa na dole ma troche trudniej
ale gdy ceny tam beda "po krachu " to nikt nie odwazy sie tknac nawet najtanszych akcji


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Sro 23 Sie 2017, 07:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptySro 23 Sie 2017, 06:33

Osły napisał:
OpCjOnEr napisał:
To co... 2400 na dziś to chyba formalność Shocked
z palcem w dupie
Morderczy wyścig po longi z samego rańca... Huzia na Józia kto szybciej się zaopatrzy.
Czy-czysta w planach.

jeszacze w nocy tak to wygladalo
ale teraz juz wyglada inaczej - czerwone futy w USA

choć moze dlatego nasz okoń otworzy sie wyżej   Very Happy  Very Happy

kukułeczka ........
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptySro 23 Sie 2017, 06:36

Guru giełdy napisał:
Osły napisał:
OpCjOnEr napisał:
To co... 2400 na dziś to chyba formalność Shocked
z palcem w dupie
Morderczy wyścig po longi z samego rańca... Huzia na Józia kto szybciej się zaopatrzy.
Czy-czysta w planach.

jeszacze w nocy tak to wygladalo
ale teraz juz wyglada inaczej - czerwone futy w USA

choć moze dlatego nasz okoń otworzy sie wyżej   Very Happy  Very Happy

opcjo pisze o palcu w dupie?
dobryżart
pieszczoszek z niego

znaczy się qqrydza ??????? What a Face
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptySro 23 Sie 2017, 06:42

OpCjOnEr napisał:
Zastanawiam się czy ja nie pier**lę od rzeczy dobryżart

Bo takie rozkminy ostatnio właśnie miałem.

Przykład ze śliwką plum! z okna jest właśnie dobitny, że postrzeganie zdarzenia/procesu jako losowy jest tylko kwestią zasobu informacji na jego temat czyli losowość jest względna?

Dla nas najbliższa świeczka jest losowa a Goldman wie jaką wyrysuje i dla niego jest zaplanowana dobryżart
właśnie  nie pierdolisz  
i chyba jako jedyny jestes tutaj normalnym Very Happy Very Happy


ze sliwka b.dobry przyklad i wlasnie te sliwki rzuca zyd każdą i innego balkonu  
a Indiana 90 % z nich łapie dzieki swoim systemom   Very Happy
Olaf dopiero sie uczy je łapać - wyliczac gdzie sliwka spadnie

bo Olaf jeszcze nie wie ze jak On stanie pod jednym balkonem - pod tym ze  swoich wyliczen
to zyd sliwke rzuci z innego  Smile bo dokładnie widzi gdzie on stoi


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Sro 23 Sie 2017, 07:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptySro 23 Sie 2017, 06:52

komunikat dla misiów

do not fight z Morawiecki
Powrót do góry Go down
Guru giełdy
Fake Profil Hiob Team
Guru giełdy


Liczba postów : 3327
Location : Trejder klasy Guru
Registration date : 31/10/2011

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptySro 23 Sie 2017, 06:54



planujecie jakiś urlop?

12:36  " tak, mam bardzo dużo zajebistych przyjaciół ze szpitala psychiatrycznego"
13:07 " znajomości z psychiatryka to jest złoto"

lol!
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptySro 23 Sie 2017, 07:04

wczoraj sie Indiany pytalem o jakiej luce mowila Indianka
o wczorajszej czy dzisiejszej
(chciałem  Go podpuścić zeby raz napisał cos  przed faktem )

to nie usłyszał Smile Smile
woli pisac  o tym co było, co zrobił  Smile ile zarobił Very Happy
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptySro 23 Sie 2017, 07:10

ładnie "śliwki łapią " na zachodzie

luka w dół i korba Shocked Very Happy

i chyba znowu trzeba systemy regulowac =doskonalić lol!
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptySro 23 Sie 2017, 07:22

mariner napisał:
Osły napisał:
OpCjOnEr napisał:
To co... 2400 na dziś to chyba formalność Shocked
z palcem w dupie
Morderczy wyścig po longi z samego rańca... Huzia na Józia kto szybciej się zaopatrzy.
Czy-czysta w planach.

jeszacze w nocy tak to wygladalo
ale teraz juz wyglada inaczej - czerwone futy w USA

choć moze dlatego nasz okoń otworzy sie wyżej   Very Happy  Very Happy

kukułeczka ........

dzięcioł Smile
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptySro 23 Sie 2017, 07:24

mariner napisał:
komunikat dla misiów

do not fight z Morawiecki

to jest Polskie ( prawicowe) forum

i proszę pisać po polskiemu
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. EmptySro 23 Sie 2017, 07:30

dobra , za dużo osła  z rana na forum Mad
żona woła mnie pod prysznic Shocked
to musze iść - zjemy po jabłku i będzie miło Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  23 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 08 2017 r.   UFO  23 08  2017 r. Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 23 08 2017 r.
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO 20 01 2017 r.
» UFO 09 02 2017 r.
» UFO 28 02 2017 r.
» UFO 11 05 2017 r.
» UFO 06 06 2017 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: