Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend

Go down 
+13
Małolat
Frater
Nadaje ze Stronia
REALISTA
BP
neuron
Piotrek691
zibi
HIOB
thorgall
Osły
kamikaze
dziadek
17 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 00:09

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/
REGULAMIN

1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty/niedzieli.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, waluty (forex) a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
5. Zabrania się reklamowania: płatnych sygnałów, garnków, usług, religii, swoich preferencji i zdolności seksualnych, partii politycznych, idei niezgodnych z polskim prawem jak nazistowskie, czy rasistowskie.
6. Od godz. 18:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
7. Na forum obowiązuje cisza wyborcza zgodnie z polskim prawem tzn. cisza wyborcza rozpoczyna się o północy w dniu poprzedzającym dzień głosowania, a kończy się po zakończeniu głosowania (po zamknięciu lokali wyborczych).
8. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków obraźliwych, powodujących obrzydzenie lub erotycznych.
9. Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
10. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem.
Wyjątkowo dopuszcza się pisanie pod drugim nickiem pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika swojej tożsamości w podpisie (stopce).
W przypadku niedostosowania się do powyższej zasady moderator lub administrator może zablokować takie konto.
11. Nick (nazwa użytkownika) nie może zawierać słów obraźliwych lub wulgarnych - takie konta będą kasowane bez ostrzeżenia.
Osoby podszywające się pod innego użytkownika naśladując avatar (emblemat) i wprowadzający w błąd Nick mogą na wniosek osoby poszkodowanej lub wg uznania administratora otrzymać status "fake profile".
12. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę).
14. Użytkownik forum powinien po fazie notowań ciągłych, ale przed dogrywką (16.50-17.00) podać swoje nastawienie do rynku akcji polskich przez głosowanie w ankiecie danego dnia WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu.
15. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA/ADMINISTRATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkownika moderator/administrator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie żółtą lub czerwoną kartką,
- czasowo na okres od 1 do 7 dni zablokować użytkownika (ban),
- przy recydywie okres blokady konta może zostać wydłużony.
2. W przypadku wyjątkowo rażącego lub uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może:
- zostać zablokowane na okres bezterminowy
- zostać usunięte karnie
3. Moderator/administrator powinien usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie. W przypadku usunięcia tekstu moderator/administrator ma obowiązek wpisać odpowiednią adnotację.
4. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się może zostać usunięte.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
BP, Hiob, Neuron, Sir Nick,

Administrator do spraw technicznych: Dziadek

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl

flowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflower sunny flower sunny flower sunny

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 00:17

W związku z nieregulaminową procedurą wynikłą z nieporozumienia, uchylam bany nałożone w dniu wczorajszym!
Równocześnie informuje że za krytykę Administracji nikt nie będzie banowany jeżeli tylko krytyka nie będzie wyrażana wulgarnym czy obscenicznym językiem.
........................................................................ Pozdrawiam, dziadek ręką własną

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 07:30

Scientists have said that the Steamboat Geyser in Yellowstone National Park keeps erupting erratically and they can’t pinpoint a reason. This recent activity is a new record for the geyser.
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 07:38

Florida City Pays $462,000 In Ransom After Second Cyberattack Cripples City's Infrastructure

okup ma być wypłacony w... bitcoinach Twisted Evil
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 08:00

Twitter podejmuje kolejne kroki by aktywnie zwalczać ludzi prezentujących konserwatywne poglądy. Najpierw było tzw. "shadowing", czyli ukrywanie twittów konserwatystów, które wykończyło setki popularnych prawicowych publicystów, teraz na cel wzięty jest Trump, który na Twitterze ma 60 mln obserwujących i odniósł gigantyczny sukces medialny na całym świecie.

To jest kuźwa lewacka wolność wypowiedzi niedobrze mi niedobrze mi
Każdy kto jest w stanie zdobyć się na obiektywizm, niezależnie od swoich sympatii politycznych, widzi politykę twittera tym, czym ona jest: ordynarną cenzurą, podobną do tej znaną z państw totalitarnych.

Nowe zasady:

Cytat :
With this in mind, there are certain cases where it may be in the public’s interest to have access to certain Tweets, even if they would otherwise be in violation of our rules. On the rare occasions when this happens, we’ll place a notice – a screen you have to click or tap through before you see the Tweet – to provide additional context and clarity. We’ll also take steps to make sure the Tweet is not algorithmically elevated on our service, to strike the right balance between enabling free expression, fostering accountability, and reducing the potential harm caused by these Tweets.

Who does this apply to?

We will only consider applying this notice on Tweets from accounts that meet the following criteria. The account must:

Be or represent a government official, be running for public office, or be considered for a government position (i.e., next in line, awaiting confirmation, named successor to an appointed position);

Have more than 100,000 followers; and

Be verified.

That said, there are cases, such as direct threats of violence or calls to commit violence against an individual, that are unlikely to be considered in the public interest.

A co znaczy “feature less prominently on Twitter”:

Cytat :
When a Tweet has this notice placed on it, it will feature less prominently on Twitter, and not appear in:

Safe search

Timeline when switched to Top Tweets

Live events pages

Recommended Tweet push notifications

Notifications tab

Explore

This notice won’t be applied to any Tweets sent before today and, given the conditions outlined above, it’s unlikely you’ll encounter it often. We cannot predict the first time it will be used, but we wanted to give you more information about this new notice before you come across it on Twitter.

Trump już oskarżał Twitter o cenzurowanie jego wypowiedzi, teraz dopiero zobaczy co znaczy lewacka cenzura Twisted Evil Twisted Evil

"Fajnie" to sobie lewaki zorganizowali: wymyślili poprawność polityczną i sami decydują co jest politycznie poprawne, a co nie. Nie pozwolą ludziom samym decydować, robią to za nich.
Wolność wypowiedzi staje się fikcją.
Orwell.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 08:37

Dziadek napisał:
W związku z nieregulaminową procedurą wynikłą z nieporozumienia, uchylam bany nałożone w dniu wczorajszym!
Równocześnie informuje że za krytykę Administracji nikt nie będzie banowany jeżeli tylko krytyka nie będzie wyrażana wulgarnym czy obscenicznym językiem.
........................................................................ Pozdrawiam, dziadek ręką własną

No widzisz , po co Ci tylu pomocników - od rządzenia gdy  sam jesteś do roboty
WĄTKI w środku nocy  NADAL ZAKŁADASZ SAM ??? Evil or Very Mad

a ostatni "pomocnik " Mad Mad - siąść i płakać Evil or Very Mad  skupił sie na banowaniu "na widzimisię "
i wycinaniu treści bez podania przyczyn = znowu za widzimisię  Mad -cenzura jak za PRL
bo dla Niego nie liczą się przepisy ,regulamin
liczy sie Jego ego i jego musi byc  zawsze racja Mad  bo ON TUTAJ RZONDZI
ostatnim takim " naprawiaczem " UFO był  Żaba
a teraz administracja znalazła kolejnego "naprawiacza "
- obaj równie pokręceni Mad

ale jest i jeden plus tego Hiobowego modowania ....
przy jego wyczynach mogłem/możemy  docenić Twoje moderowanie
oazę spokoju  i praworządności  Laughing  
( nie myslalem ze to napisze ale mnie okolicznosci zmusily   ) Very Happy

dało mi to tez wiele do przemyśleń - nad skomplikowaną  naturą  człowieka
 -np. skąd sie biorą tacy (zadaniowi , bez zasad ) urzędnicy , politycy ?
znikąd - sa pośród nas I TYLKO DAĆ IM CZĄSTKĘ -TROSZKĘ WŁADZY
I JUZ POKAZUJĄ SWOJE  OBLICZE - swoją władzę nad innymi
- postawa ludzi słabych ,małych z pokręconą psychiką ....


zastanawiająca jest tez postawa innych userow , ze im to nie przeszkadza
A NAWET TO POPIERAJĄ Shocked  - łamanie prawa= regulaminu
i eliminowanie innych niewygodnych przeciwników chamskimi sposobami Evil or Very Mad

to tyle w skrócie , bo nadal nie chce mi sie pisać
i skoro administracja uważna ze trzeba zrobic tutaj porządek to to sie wycofuje
bo mi " nie po drodze " z takimi  "porządkami"

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24666
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 09:13

Osły napisał:
Dziadek napisał:
W związku z nieregulaminową procedurą wynikłą z nieporozumienia, uchylam bany nałożone w dniu wczorajszym!
Równocześnie informuje że za krytykę Administracji nikt nie będzie banowany jeżeli tylko krytyka nie będzie wyrażana wulgarnym czy obscenicznym językiem.
........................................................................ Pozdrawiam, dziadek ręką własną

No widzisz , po co Ci tylu pomocników - od rządzenia gdy  sam jesteś do roboty
WĄTKI w środku nocy  NADAL ZAKŁADASZ SAM ??? Evil or Very Mad

a ostatni "pomocnik " Mad Mad - siąść i płakać Evil or Very Mad  skupił sie na banowaniu "na widzimisię "
i wycinaniu treści bez podania przyczyn = znowu za widzimisię  Mad -cenzura jak za PRL
bo dla Niego nie liczą się przepisy ,regulamin
liczy sie Jego ego i jego musi byc  zawsze racja Mad  bo ON TUTAJ RZONDZI
ostatnim takim " naprawiaczem " UFO był  Żaba
a teraz administracja znalazła kolejnego "naprawiacza "
- obaj równie pokręceni Mad

ale jest i jeden plus tego Hiobowego modowania ....
przy jego wyczynach mogłem/możemy  docenić Twoje moderowanie
oazę spokoju  i praworządności  Laughing  
( nie myslalem ze to napisze ale mnie okolicznosci zmusily   ) Very Happy

dało mi to tez wiele do przemyśleń - nad skomplikowaną  naturą  człowieka
 -np. skąd sie biorą tacy (zadaniowi , bez zasad ) urzędnicy , politycy ?
znikąd - sa pośród nas I TYLKO DAĆ IM CZĄSTKĘ -TROSZKĘ WŁADZY
I JUZ POKAZUJĄ SWOJE  OBLICZE - swoją władzę nad innymi
- postawa ludzi słabych ,małych z pokręconą psychiką ....


zastanawiająca jest tez postawa innych userow , ze im to nie przeszkadza
A NAWET TO POPIERAJĄ Shocked  - łamanie prawa= regulaminu
i eliminowanie innych niewygodnych przeciwników chamskimi sposobami Evil or Very Mad

to tyle w skrócie , bo nadal nie chce mi sie pisać
i skoro administracja uważna ze trzeba zrobic tutaj porządek to to sie wycofuje
bo mi " nie po drodze " z takimi  "porządkami"

Pozdrawiam

Ja popieram marinera
Powrót do góry Go down
Online
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24666
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 09:20

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Opcjo10
Powrót do góry Go down
Online
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 09:25

Osły napisał:
Dziadek napisał:
W związku z nieregulaminową procedurą wynikłą z nieporozumienia, uchylam bany nałożone w dniu wczorajszym!
Równocześnie informuje że za krytykę Administracji nikt nie będzie banowany jeżeli tylko krytyka nie będzie wyrażana wulgarnym czy obscenicznym językiem.
........................................................................ Pozdrawiam, dziadek ręką własną

No widzisz , po co Ci tylu pomocników - od rządzenia gdy  sam jesteś do roboty
WĄTKI w środku nocy  NADAL ZAKŁADASZ SAM ??? Evil or Very Mad

a ostatni "pomocnik " Mad Mad - siąść i płakać Evil or Very Mad  skupił sie na banowaniu "na widzimisię "
i wycinaniu treści bez podania przyczyn = znowu za widzimisię  Mad -cenzura jak za PRL
bo dla Niego nie liczą się przepisy ,regulamin
liczy sie Jego ego i jego musi byc  zawsze racja Mad  bo ON TUTAJ RZONDZI
ostatnim takim " naprawiaczem " UFO był  Żaba
a teraz administracja znalazła kolejnego "naprawiacza "
- obaj równie pokręceni Mad

ale jest i jeden plus tego Hiobowego modowania ....
przy jego wyczynach mogłem/możemy  docenić Twoje moderowanie
oazę spokoju  i praworządności  Laughing  
( nie myslalem ze to napisze ale mnie okolicznosci zmusily   ) Very Happy

dało mi to tez wiele do przemyśleń - nad skomplikowaną  naturą  człowieka
 -np. skąd sie biorą tacy (zadaniowi , bez zasad ) urzędnicy , politycy ?
znikąd - sa pośród nas I TYLKO DAĆ IM CZĄSTKĘ -TROSZKĘ WŁADZY
I JUZ POKAZUJĄ SWOJE  OBLICZE - swoją władzę nad innymi
- postawa ludzi słabych ,małych z pokręconą psychiką ....


zastanawiająca jest tez postawa innych userow , ze im to nie przeszkadza
A NAWET TO POPIERAJĄ Shocked  - łamanie prawa= regulaminu
i eliminowanie innych niewygodnych przeciwników chamskimi sposobami Evil or Very Mad

to tyle w skrócie , bo nadal nie chce mi sie pisać
i skoro administracja uważna ze trzeba zrobic tutaj porządek to to sie wycofuje
bo mi " nie po drodze " z takimi  "porządkami"

Pozdrawiam

Kolego Osły,
przepiękna przemowa, prawdziwy Cincinnatus z Ciebie Very Happy
To poczucie krzywdy a jednocześnie wydawanie opinii o mojej postawie
jako kimś słabym i z pokręconą psychiką. Pięknie przemycona konstatacja języka przemocy.
Ale czy ktoś słaby jest gotowy oddać władzę?
Otóż kolego Osły, ja jestem gotowy.
Jeśli wyrażasz zgodę to chętnie tego mojego moda Ci przekażę.
Mam nadzieję, że to przyjmiesz i nie będziesz wyniośle obrażony.


Wobec powyższego do Dziadka:
proszę o przekazanie mojego moda, koledze Osły.

Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30192
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 09:30

thorgall napisał:
UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Opcjo10

kartka z wakacji dobryżart

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Online
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 09:45

HIOB napisał:

Kolego Osły,
przepiękna przemowa, prawdziwy Cincinnatus z Ciebie Very Happy
To poczucie krzywdy a jednocześnie wydawanie opinii o mojej postawie
jako kimś słabym i z pokręconą psychiką. Pięknie przemycona konstatacja języka przemocy.
Ale czy ktoś słaby jest gotowy oddać władzę?
Otóż kolego Osły, ja jestem gotowy.
Jeśli wyrażasz zgodę to chętnie tego mojego moda Ci przekażę.
Mam nadzieję, że to przyjmiesz i nie będziesz wyniośle obrażony.


Wobec powyższego do Dziadka:
proszę o przekazanie mojego moda, koledze Osły.


słabi nie oddaja wladzy
oni tracą władzę

Tak jak Ty stracisz to modowanie bo nawet administracja zobaczyła ze to była pomyłka

a juz domyślam sie co usłyszałeś od normalnych z administracji po swoich "wyczynach "
PO PROSTU SIE NIE NADAJESZ

a tak poza tym  to nie oddaj czegoś co nie jest  Twoje
Ty byleś tutaj tylko zadaniowany -wyznaczony do pewnej misji
i spaliłeś się na starcie ( swoją  nadmierną  gorliwością ) Smile

ps

Opcjoner tez pisał Nie 23 Cze 2019, 12:10

Kameleon albo chorągiewka - ustawiać się tak jak aqrat wieje.
Tow. Piotrowicz, Tow. Kwaśniewski, Tow. Realista? Laughing

Tow. HIOB to chyba nieźle się na zakrystii musiał nawyginać za tego moda  dobryżart dobryżart

Ja pier**lę dawniej faszysta obecnie moherowy prawak został modem  dobryżart dobryżart  no świat UFO się kończy.

Cyrk na qłkach. cudofix




ja co prawda jeszcze sobie wtedy z tego żartowałem Embarassed
bo myslalem ze  Opjoner przesadza ALE OPCJONER MIAŁ RACJE

(a co do Realisty to On raczej jaja sobie robi - tak jak ja wtedy )
Powrót do góry Go down
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 10:01

Osły napisał:
HIOB napisał:

Kolego Osły,
przepiękna przemowa, prawdziwy Cincinnatus z Ciebie Very Happy
To poczucie krzywdy a jednocześnie wydawanie opinii o mojej postawie
jako kimś słabym i z pokręconą psychiką. Pięknie przemycona konstatacja języka przemocy.
Ale czy ktoś słaby jest gotowy oddać władzę?
Otóż kolego Osły, ja jestem gotowy.
Jeśli wyrażasz zgodę to chętnie tego mojego moda Ci przekażę.
Mam nadzieję, że to przyjmiesz i nie będziesz wyniośle obrażony.


Wobec powyższego do Dziadka:
proszę o przekazanie mojego moda, koledze Osły.


słabi nie oddaja wladzy
oni tracą władzę

Tak jak Ty stracisz to modowanie bo nawet administracja zobaczyła ze to była pomyłka

a juz domyślam sie co usłyszałeś od normalnych z administracji po swoich "wyczynach "
PO PROSTU SIE NIE NADAJESZ

a tak poza tym  to nie oddaj czegoś co nie jest  Twoje
Ty byleś tutaj tylko zadaniowany -wyznaczony do pewnej misji
i spaliłeś się na starcie ( swoją  nadmierną  gorliwością ) Smile

ps

Opcjoner tez pisał Nie 23 Cze 2019, 12:10

Kameleon albo chorągiewka - ustawiać się tak jak aqrat wieje.
Tow. Piotrowicz, Tow. Kwaśniewski, Tow. Realista? Laughing

Tow. HIOB to chyba nieźle się na zakrystii musiał nawyginać za tego moda  dobryżart dobryżart

Ja pier**lę dawniej faszysta obecnie moherowy prawak został modem  dobryżart dobryżart  no świat UFO się kończy.

Cyrk na qłkach. cudofix




ja co prawda jeszcze sobie wtedy z tego żartowałem Embarassed
bo myslalem ze  Opjoner przesadza ALE OPCJONER MIAŁ RACJE

(a  co do Realisty to On  raczej jaja sobie robi - tak jak ja wtedy )

oj ho, jak dużo emocji jest u Ciebie
tyle napisałeś
ale kontynuuj
wyrzuć to z siebie
i interpretuj jak chcesz
flower
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 10:03

Witam cheers

No to rozmawiamy dalej i 3000 na Sapince w przyszłym tygodniu Laughing

Trump: rozmowy handlowe USA-Chiny znów na właściwej drodze
PAP - Biznes
29 cze 2019, 9:19


https://stooq.pl/n/?f=1303854

Nie wiem czy ktoś został z pozycjami na jankesa na weekend, ale jeśli
to było eSS to ...... nie był to dobry pomysł walec


https://www.ig.com/uk/indices/markets-indices/weekend-wall-street
Powrót do góry Go down
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 10:05

Piotrek691 napisał:
Witam cheers

No to rozmawiamy dalej i 3000 na Sapince w przyszłym tygodniu Laughing

Trump: rozmowy handlowe USA-Chiny znów na właściwej drodze
PAP - Biznes
29 cze 2019, 9:19


https://stooq.pl/n/?f=1303854

Nie wiem czy ktoś został z pozycjami na jankesa na weekend, ale jeśli
to było eSS to ...... nie był to dobry pomysł walec


https://www.ig.com/uk/indices/markets-indices/weekend-wall-street

a jakie lęki były przy 2800
Ty miałeś plan zarobić na krachu przy 2600
i tak to jest
tak to właśnie jest
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9793
Registration date : 29/02/2012

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 10:12

Piotrek691 napisał:
Witam cheers

No to rozmawiamy dalej i 3000 na Sapince w przyszłym tygodniu Laughing

Trump: rozmowy handlowe USA-Chiny znów na właściwej drodze
PAP - Biznes
29 cze 2019, 9:19


https://stooq.pl/n/?f=1303854

Nie wiem czy ktoś został z pozycjami na jankesa na weekend, ale jeśli
to było eSS to ...... nie był to dobry pomysł walec


https://www.ig.com/uk/indices/markets-indices/weekend-wall-street
No wygląda, że teraz to już wszyscy zarobienie będą i w zasadzie nie ma na czym stracić
chinczyk! się poddał czy Amerykanin?

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 10:15

HIOB napisał:

oj ho, jak dużo emocji jest u Ciebie
tyle napisałeś
ale kontynuuj
wyrzuć to z siebie
i interpretuj jak chcesz
flower

Drogi Hiobie flower
Uległeś pokusie władzy i magii guzika "ban"
Nie Ty pierwszy i nie ostatni.
Modowanie na UFO to zawsze był ciężki kawałek chleba.
Zero benefitów i masa g..... wylewanego na głowę.
Zamiast dyskusji, którą niby tak promujesz poszedłeś na łatwiznę
i swoich oponentów wysyłałeś na Żuławy niczym dziadzia Stalin swoich
rodaków pod ścianę. Evil or Very Mad

Z mojej strony prośba. Jak już coś wycinasz z postów
to podaj uzasadnienie bo tego wymaga zwykła uprzejmość.

PS. Zgadzam się z zasadą, że BAN powinien być tylko za chamskie
odzywki ad personam.
Powrót do góry Go down
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 10:24

Piotrek691 napisał:
HIOB napisał:

oj ho, jak dużo emocji jest u Ciebie
tyle napisałeś
ale kontynuuj
wyrzuć to z siebie
i interpretuj jak chcesz
flower

Drogi Hiobie flower
Uległeś pokusie władzy i magii guzika "ban"
Nie Ty pierwszy i nie ostatni.
Modowanie na UFO to zawsze był ciężki kawałek chleba.
Zero benefitów i masa g..... wylewanego na głowę.
Zamiast dyskusji, którą niby tak promujesz poszedłeś na łatwiznę
i swoich oponentów wysyłałeś na Żuławy niczym dziadzia Stalin swoich
rodaków pod ścianę. Evil or Very Mad

Z mojej strony prośba. Jak już coś wycinasz z postów
to podaj uzasadnienie bo tego wymaga zwykła uprzejmość.

PS. Zgadzam się z zasadą, że BAN powinien być tylko za chamskie
odzywki ad personam.

z kolei Wy nie wysililiście się, żeby język wypowiedzi był pozbawiony chamstwa.
Chcecie być prowadzeni za rączkę jak małe dzieci
wyjaśnionko za co banik, za co banik za tamto
przedszkolaczki, które zderzyły się z blitzkriegiem i gumka od gaci Wam strzeliła.
Brakuje Wam odwagi i męskości.
Ale widocznie tacy już jesteście.
flower
Powrót do góry Go down
BP
MOD
MOD
BP


Liczba postów : 939
Registration date : 22/11/2012

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 11:03

BK by BP.

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Wig20_67
UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Fw20_047

Co pęknie?
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44229
Registration date : 03/09/2007

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 11:17

Piotrek691 napisał:
Witam cheers

No to rozmawiamy dalej i 3000 na Sapince w przyszłym tygodniu Laughing

Trump: rozmowy handlowe USA-Chiny znów na właściwej drodze
PAP - Biznes
29 cze 2019, 9:19


https://stooq.pl/n/?f=1303854

Nie wiem czy ktoś został z pozycjami na jankesa na weekend, ale jeśli
to było eSS to ...... nie był to dobry pomysł walec


https://www.ig.com/uk/indices/markets-indices/weekend-wall-street

Trump to już pisze po raz 168-y od jakiś 7 miesięcy, a cła jak były tak są wprowadzane Laughing (nie mam SS) ale nie wierzę, że będa konkrety bo Chińczyk chce przeczołgać Trampka, który ma cisnienie ze względu na wybory ;
reasumując : rynki jak pijany płota chwycił się zakończenia wojny handlowej i korbi od ponad pół roku , aż dziw, że jeszcze "kupuje" tłity trampka
powtarzam : Chińczyk został obrażony i tego nie zapomni ( jak to Azjaci ) ; Chińczyk ma czas, którego brakuje Trampkowi
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44229
Registration date : 03/09/2007

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 11:19

neuron napisał:
Piotrek691 napisał:
Witam cheers

No to rozmawiamy dalej i 3000 na Sapince w przyszłym tygodniu Laughing

Trump: rozmowy handlowe USA-Chiny znów na właściwej drodze
PAP - Biznes
29 cze 2019, 9:19


https://stooq.pl/n/?f=1303854

Nie wiem czy ktoś został z pozycjami na jankesa na weekend, ale jeśli
to było eSS to ...... nie był to dobry pomysł walec


https://www.ig.com/uk/indices/markets-indices/weekend-wall-street
No wygląda,  że teraz to już wszyscy zarobienie będą i w zasadzie nie ma na czym stracić
chinczyk! się poddał czy Amerykanin?

nie ma i nie będzie żadnych konkretów, to jest urzędowy optymizm ; Tak ! wszyscy zarobią na L Laughing
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 11:43

REALISTA napisał:
Piotrek691 napisał:
Witam cheers

No to rozmawiamy dalej i 3000 na Sapince w przyszłym tygodniu Laughing

Trump: rozmowy handlowe USA-Chiny znów na właściwej drodze
PAP - Biznes
29 cze 2019, 9:19


https://stooq.pl/n/?f=1303854

Nie wiem czy ktoś został z pozycjami na jankesa na weekend, ale jeśli
to było eSS to ...... nie był to dobry pomysł walec


https://www.ig.com/uk/indices/markets-indices/weekend-wall-street

Trump to już pisze po raz 168-y od jakiś 7 miesięcy, a cła jak były tak są wprowadzane Laughing  (nie mam SS) ale nie wierzę, że będa konkrety bo Chińczyk chce przeczołgać Trampka, który ma cisnienie ze względu na wybory ;
reasumując : rynki jak pijany płota chwycił się zakończenia wojny handlowej i korbi od ponad pół roku , aż dziw, że jeszcze "kupuje" tłity trampka
powtarzam : Chińczyk został obrażony i tego nie zapomni ( jak to Azjaci ) ; Chińczyk ma czas, którego brakuje Trampkowi

No z tym ciśnieniem na wybory to chyba jeszcze nie. scratch
Wybory dopiero w listopadzie przyszłego roku. Zresztą na dzisiaj to trumpek za bardzo nie ma z kim przegrać. Demokraci są w ciemnej żopie
z kandydatem. Niby Biden był pewny, ale ostatnio nie popisał się za bardzo w debacie kandydatów.
Teraz zachwycają się jakąś muzinką.

https://www.zerohedge.com/news/2019-06-28/johnstone-kamala-harris-oligarchs-wet-dream
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28310
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 12:40

Dziadek dzięki za odbanowanie HIOBowych Żuław alien UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend 767691 UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend 767691 UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend 767691

....a co z POdobnie POtraktowanym Fraterem scratch scratch scratch
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28310
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 12:57

... zanim udam się na przynajmniej 2 miesięczny autoban Sad Sad Sad ...... a może całkowite rozstanie z UFO chciałbym coś POwiedzieć affraid affraid affraid

PO primo

wczorajsza akcja nowego Admina miała znamiona czystki POlitycznej/osobowej inaczej myślących, coś w rodzaju "holokaustu" ONYCH affraid affraid affraid

PO secundo

banowanie alien wysyłanie na Żuławy bez informacji za co i na jak długo przekracza wszelkie normy demokratycznego współżycia. Wprowadzony autorytaryzm przez Hioba niszczy/zniszczył to co było najlepsze na UFO - wolność, równość i swoboda do wyrażania swoich POglądów POlitycznych, światoPOglądowych czy etycznych . Mam głęboko w PiS....dzie w doopa taką demokrację.

FASZYZM, RASIZM TAK, WOLNOŚĆ POGLĄDÓW NIE scratch scratch scratch

PO tertio

Osioł jestem całym swoim jestestwem za Tobą i Twoim osądem o zaistniałych zmianach. UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend 767691 UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend 767691 UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend 767691
Przez te kilkanaście lat bytności UFOcy wybaczcie, że czasami mogłem Was urazić swoją gupotą, pijaństwem lub innym zachowanie.


Do zobaczenia PO wakacjach, albo PO tamtej stronie Laughing Laughing Laughing

Palant Nadający ze Stronia

PiS ...... NIE DA ale zabierze

UZIII UZIII UZIII UZIII UZIII UZIII UZIII UZIII UZIII


PiS bis

Mariner 3maj sie cheers cheers cheers cheers
Powrót do góry Go down
BP
MOD
MOD
BP


Liczba postów : 939
Registration date : 22/11/2012

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 13:33

Nadaje ze Stronia napisał:
Dziadek dzięki za odbanowanie   HIOBowych Żuław alien UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend 767691 UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend 767691 UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend 767691

....a co z POdobnie POtraktowanym Fraterem scratch scratch scratch

Frater nie jest zbanowany, ale raczej obrażony.
Może swobodnie pisać.
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 15:57

BP napisał:
Nadaje ze Stronia napisał:
Dziadek dzięki za odbanowanie   HIOBowych Żuław alien UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend 767691 UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend 767691 UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend 767691

....a co z POdobnie POtraktowanym Fraterem scratch scratch scratch

Frater nie jest zbanowany, ale raczej obrażony.
Może swobodnie pisać.
...
Fratera też odbanowałem nie oceniając zasadności bana (Jemu się raczej należał), jeszcze zanim zdążył mnie postraszyć interwencją Ks. Kanclerza.
I chyba dobrze, po miesiącu na Żuławach mógłby rzucić klątwę na Hioba Twisted Evil

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 16:06

korba będzie:

http://wgospodarce.pl/informacje/65310-trump-ustapil-przed-potega-chin
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30192
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 18:30

kamikaze napisał:
korba będzie:

http://wgospodarce.pl/informacje/65310-trump-ustapil-przed-potega-chin

wszystkim zrobił loda włącznie z Angelą Basketball

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Online
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44229
Registration date : 03/09/2007

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 19:12

2-3 dni temu Trump zagroził wprowadzeniem cel po to, żeby teraz wspaniałomyślnie ich nie wprowadzać. To cos jak z ta kozą i radą Rabiego Laughing

"Ponadto USA i Chiny uzgodniły w Osace rodzaj zawieszenia broni. Na tle sporu handlowego między obydwoma krajami Donald Trump i Xi Jinping porozumieli się na temat wznowienia bilateralnych rozmów handlowych. Trump zapowiedział, że chwilowo nie wprowadzi dalszych ceł karnych na towary z Chin. Obydwie największe gospodarki świata toczą od ponad roku spór handlowy, który obciąża i tak już osłabioną, światową koniunkturę."

Laughing czy w poniedziałek korba ? Tak, przynajmniej w pierwszej części dnia. Czy ustalono cos konkretnego ? Tylko w sprawie hujałej...reszta bez zmian
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44229
Registration date : 03/09/2007

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 19:12

zibi napisał:
kamikaze napisał:
korba będzie:

http://wgospodarce.pl/informacje/65310-trump-ustapil-przed-potega-chin

wszystkim zrobił loda włącznie z Angelą Basketball

moim zdaniem Trump ma słabe karty
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 43
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend EmptySob 29 Cze 2019, 20:02

Nadaje ze Stronia napisał:
Dziadek dzięki za odbanowanie   HIOBowych Żuław alien UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend 767691 UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend 767691 UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend 767691

....a co z POdobnie POtraktowanym Fraterem scratch scratch scratch
Zostałem zbanowany za......no właśnie nie wiem, chyba za przypomnienie Panu Moderatorowi całkiem niedawnych czasów kiedy udawał (lub nie) mini-firera, próbując tu na forum obchodzić rocznicę urodzin zbrodniarza!
Nie wiem kto takiego zjeba mianował Moderatorem, to chyba zemsta odchodzącego Admina żebyśmy Go wspominali z nostalgią Twisted Evil
Teraz hiob chce walczyć z mową wulgarną a jak kolejny zjeb "częstował"wszystkich kurwami i hujami to klaskał.
Cóż, na forum próbuje się zaprowadzić brutalne porządki. Jakby co to pamiętajcie, ja byłem przeciw!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend   UFO 29 - 30 06  2019 r. Weekend Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 29 - 30 06 2019 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: