Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 23-24 04 2022 r. Weekend

Go down 
+10
pike
Bartek
zibi
Kazik Kowalski
Reser
Zygmunt de Bill
REALISTA
AgroTrader
Odyseusz
dziadek
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptySob 23 Kwi 2022, 20:13

Zygmunt de Bill napisał:
REALISTA napisał:
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-ukraina-powinna-sie-poddac-apel-niemieckich-elit-do-olafa-sc,nId,5979110#crp_state=1

"Ukraina powinna się poddać". Apel niemieckich elit do Olafa Scholza

Wszystkich co się pod tym podpisali, pod mur i serią z kałacha naprawić świat. Całego świata się nie uratuje, ale chociaż coś dobrego na małą skalę można zrobić.

Ty się martw żeby ta kacapska qrwa Le Putin nie wygrała jutro wyborów  Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6853
Registration date : 22/12/2011

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptySob 23 Kwi 2022, 20:18

Market Trader napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
Market Trader napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
Market Trader napisał:
Kazik Kowalski napisał:
Market Trader napisał:


Przecież ja mam zmywarkę. Bez niej to juś w ogóle bym sobie nie poradził ale zmywarka nie wszystko wymyje (np. plastiki i drewno trza ręcznie podobnie jak mocno zajebane garnki). A zlew i blat qchenny to kto wymyje? Sracz, umywalkę i resztę. Poza tym samą zmywarkę też trza myć bo się gnój robi pod uszczelką i na stykach drzwiczek. Do tego filtr oczyszczać i w ogóle.
Zasrane sprzątanie i czyszczenie ogólnie czegokolwiek to są tematy, z którymi zupełnie sobie nie radzę.  Twisted Evil  Nie mam do tego motywacji z uwagi na efemeryczność efektu końcowego. Żeby to jeszcze człowiek sprzątnął i miał miesiąc czysto no to by się wtedy chciało a tu się urobię kilka godzin a za dwa-trzy dni znowu zajebane jak było - no robota głupiego qrwa.
To jest jedna z najbardziej znienawidzonych przeze mnie czynności zasrane qrwa sprzątanie.  niedobrze mi
Muszę ile muszę, przejadę odqrzaczem, z grubsza ogarnę Cifem i pier**lę. Raz na jakiś czas Ukrainkę zamówię żeby wypucowała szyby, fronty, podłogę itd bo ja nerwów do tego nie mam i chooy mnie strzela na samą myśl.

Ja tam wszystko wpiedralam do zmywarki, plastiki,drewno,jeden chui. Zasrane gary z grubsza z gruzu trzeba zawsze obmyć w zlewie najsampierw i dopiero potem do zmywary. Tylko aluminium nie wkładam bo reaguje z tabletkami na mycie. A z ukraińskiej pomocy nie korzystaj jak tu koledzy podpowiadają ,bo ci później swoja rodzinę sprowadzi na łeb i się nie opędzisz od nich. Teraz ich zatrzęsienie jest na każdym rogu, qrwa już za dużo nawet moim zdaniem, to na taki punkt jak Twoja chałupa to mogą się czasem w kolejkę ustawiać "sprzątaczki". I wtedy to nie kocur a rottweiler Ci będzie potrzebny 😎

Taaa, żeby mi też przypadkiem złotych liści klonowych nie "sprzątnęły"  affraid

Generalnie sprzątanie to jest problem  Twisted Evil Evil or Very Mad Otwarcie przyznaję, że sobie z nim nie radzę.
Ja jestem od myślenia a mózg mi wydedukował, że sprzątanie to generalnie czynność bezsensowna.  lol!

To gdzie ty trzymasz złote monety? Pod prześcieradłem w szafie? Jpdl, sejf musisz mieć! I wtedy możesz nawet zostawić pięć ukrainek i wyjść z domu.
A jak wyjeżdżasz na rower na miesiąc, to monety zostawisz bez zabezpieczenia w domu? Sejf kosztuje parę stów i nikt ci go nie otworzy, chyba, że źle zamocujesz do ściany, to ci cały sejf z zawartością zapierdolą. Weź fachowców od montażu, bo sam masz dwie lewe ręce jak się domyślam, ale potem już spoqj jest i gotówkę możesz tam trzymać i pamiątki po babci. Zajebista sprawa. Ja mam na jachcie, w domu, u kochanki i jeszcze w paru miejscach, a klucze przy dupie noszę.

Sejf to kwestia tak oczywista, że od razu wiadomo gdzie szukać.
Generalnie wynajmuję skrytkę depozytową i tam napchałem sporo ale aqrat monety 3mam w chałupie. Sejf na kilka monet to bezsens, to można całkiem dobrze poukrywać np. w nóżkach meblowych z Ikei jak pokał ten typ w 9. minecie

https://www.youtube.com/watch?v=ST4NpcIq07s

Sejf może być nawet na środq ściany przy wejściu, i co z tego? To nie jest zabawa w chowanego, tylko zabezpieczenie majątq. Mogę nawet strzałki namalować gdzie jest sejf, skoro go nikt nie otworzy.
Wybucha wojna, bank zamknięty i na chooy ci ta skrzynka depozytowa jak dostępu do niej nie będziesz miał? A jak przyjdą i ci meble zapierdolą, to co zrobisz?

Ja nie mam w bankowym. 
https://www.safebox24.pl/skrytki
24h dostęp na odcisk palca lub skan ryja w czytniq. To nie ma nic wspólnego z bankiem.
W podziemiu kamienicy sejfy są schowane.

1500 zł za rok, ale biznes. A jak dotkniesz i nie rozpozna odcisq palca, bo coś się spierdoli. Awaria będzie? Oddać najwartościowsze rzeczy, na łaskę jakiejś firmy i jeszcze bulić jak za zboże, to nie dla mnie.

AgroTrader lubi tą wiadomość

Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptySob 23 Kwi 2022, 20:32

Wiecie że z Kangi można wypłacać do 50 ETH dziennie z konta bez weryfikacji??? [czyli na fikcyjne dane]

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Kanga10

https://trade.kanga.exchange/market

A Kanga obsługuje niektóre kantory stacjonarne w Polsce. Czyli teoretycznie moge otworzyć konto na dane np. Johnnie Walker i wypłacać cashem z kantoru. Muszę sprawdzić w praktyce jak to działa. Szkoda tylko że nie obsługują XMR.

Binance zmniejszył limit tylko do 0.02 BTC dziennie.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptySob 23 Kwi 2022, 20:37

Zygmunt de Bill napisał:
Market Trader napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
Market Trader napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
Market Trader napisał:
Kazik Kowalski napisał:

Ja tam wszystko wpiedralam do zmywarki, plastiki,drewno,jeden chui. Zasrane gary z grubsza z gruzu trzeba zawsze obmyć w zlewie najsampierw i dopiero potem do zmywary. Tylko aluminium nie wkładam bo reaguje z tabletkami na mycie. A z ukraińskiej pomocy nie korzystaj jak tu koledzy podpowiadają ,bo ci później swoja rodzinę sprowadzi na łeb i się nie opędzisz od nich. Teraz ich zatrzęsienie jest na każdym rogu, qrwa już za dużo nawet moim zdaniem, to na taki punkt jak Twoja chałupa to mogą się czasem w kolejkę ustawiać "sprzątaczki". I wtedy to nie kocur a rottweiler Ci będzie potrzebny 😎

Taaa, żeby mi też przypadkiem złotych liści klonowych nie "sprzątnęły"  affraid

Generalnie sprzątanie to jest problem  Twisted Evil Evil or Very Mad Otwarcie przyznaję, że sobie z nim nie radzę.
Ja jestem od myślenia a mózg mi wydedukował, że sprzątanie to generalnie czynność bezsensowna.  lol!

To gdzie ty trzymasz złote monety? Pod prześcieradłem w szafie? Jpdl, sejf musisz mieć! I wtedy możesz nawet zostawić pięć ukrainek i wyjść z domu.
A jak wyjeżdżasz na rower na miesiąc, to monety zostawisz bez zabezpieczenia w domu? Sejf kosztuje parę stów i nikt ci go nie otworzy, chyba, że źle zamocujesz do ściany, to ci cały sejf z zawartością zapierdolą. Weź fachowców od montażu, bo sam masz dwie lewe ręce jak się domyślam, ale potem już spoqj jest i gotówkę możesz tam trzymać i pamiątki po babci. Zajebista sprawa. Ja mam na jachcie, w domu, u kochanki i jeszcze w paru miejscach, a klucze przy dupie noszę.

Sejf to kwestia tak oczywista, że od razu wiadomo gdzie szukać.
Generalnie wynajmuję skrytkę depozytową i tam napchałem sporo ale aqrat monety 3mam w chałupie. Sejf na kilka monet to bezsens, to można całkiem dobrze poukrywać np. w nóżkach meblowych z Ikei jak pokał ten typ w 9. minecie

https://www.youtube.com/watch?v=ST4NpcIq07s

Sejf może być nawet na środq ściany przy wejściu, i co z tego? To nie jest zabawa w chowanego, tylko zabezpieczenie majątq. Mogę nawet strzałki namalować gdzie jest sejf, skoro go nikt nie otworzy.
Wybucha wojna, bank zamknięty i na chooy ci ta skrzynka depozytowa jak dostępu do niej nie będziesz miał? A jak przyjdą i ci meble zapierdolą, to co zrobisz?

Ja nie mam w bankowym. 
https://www.safebox24.pl/skrytki
24h dostęp na odcisk palca lub skan ryja w czytniq. To nie ma nic wspólnego z bankiem.
W podziemiu kamienicy sejfy są schowane.

1500 zł za rok, ale biznes. A jak dotkniesz i nie rozpozna odcisq palca, bo coś się spierdoli. Awaria będzie? Oddać najwartościowsze rzeczy, na łaskę jakiejś firmy i jeszcze bulić jak za zboże, to nie dla mnie.

To jesteś nie dzisiejszy. Na zachodzie od dawna tak się robi a w takiej Szwajcarii tego typu firm skrytkowych jak psich gówien na trawnikach u nas swego czasu. Na przykład

https://www.degussa-goldhandel.ch/en/services/safe-deposit-boxes-zurich-geneva
https://www.geiger-edelmetalle.ch/en/storage/safety-deposit-boxes/

i co ciekawe nawet podobne ceny wychodzą jak u nas. W Polsce to jest młody jeszcze raczqjący rynek, który się rozwija bo we Wrocq Rzyt otwiera taki skarbiec jakoś w połowie roq

https://mennica-rosenberg.pl/skrytki-wroclaw/

Prędzej ci opierdolą chatę jak wyjedziesz na wakacje niż w takiej skrytce coś zginie.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptySob 23 Kwi 2022, 20:42

Juś mam pomysł jak pozbyć się belki dzięki crypto bez KYC  Rolling Eyes  ale nie będę o tym pisał.

Czas na Bronisława "Bronka" Bronkowskiego  UZIII
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptySob 23 Kwi 2022, 20:49

Na walucie można trochę belkę zniwelować tylko trza dużo zainwestować no i tylko w jedną stronę się da.
Qpić fizyczne $ w kantorze za cash i w tej samej ilości wystawić krótkie pozycje na kontraktach GPW lub na platformie fx (dodatnie swapy).
$ musi róść to wtedy mamy zaxięgowane straty na tych shortach ale pokrywamy je sobie z fizyka, który jest bez rejestracji więc skąd US się dowie? 
Basketball
Przykładowo jak ktoś qpił 100k jankeskiej srajta$my po 4 dutki i ojebał na Pani C. po 4.4 to 40k polskich peelenów przytulił ale na pit wyjdzie 40k (minus swap) straty  albino
Tylko że to musi być za gotówkę w kantorze stacjonarnym a nie przez neta.

To jest śmieszne bo zysk na walucie fizycznej w teorii też jest niby opodatkowany tylko że w praktyce nie do zweryfikowania.

Dlatego gotówka jest tak zajebista. Wprowadzenie CBDC to będzie koniec nas wszystkich  Evil or Very Mad Twisted Evil

zibi and Kazik Kowalski like this post

Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptySob 23 Kwi 2022, 20:57

Warto zasubskrybować kanał tej typiary, ciekawie i mądrze gada.



Amerykanka, ma nieruchy na kilq kontynentach.
Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5912
Registration date : 20/10/2018

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptySob 23 Kwi 2022, 21:17

Market Trader napisał:
Juś mam pomysł jak pozbyć się belki dzięki crypto bez KYC  Rolling Eyes  ale nie będę o tym pisał.

Czas na Bronisława "Bronka" Bronkowskiego  UZIII

Tak, wiemy o tym od lutego
ale nie piszemy o tym

UZIII

farao
Powrót do góry Go down
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9689
Registration date : 21/12/2019

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptySob 23 Kwi 2022, 21:41

Market Trader napisał:
Na walucie można trochę belkę zniwelować tylko trza dużo zainwestować no i tylko w jedną stronę się da.
Qpić fizyczne $ w kantorze za cash i w tej samej ilości wystawić krótkie pozycje na kontraktach GPW lub na platformie fx (dodatnie swapy).
$ musi róść to wtedy mamy zaxięgowane straty na tych shortach ale pokrywamy je sobie z fizyka, który jest bez rejestracji więc skąd US się dowie? 
Basketball
Przykładowo jak ktoś qpił 100k jankeskiej srajta$my po 4 dutki i ojebał na Pani C. po 4.4 to 40k polskich peelenów przytulił ale na pit wyjdzie 40k (minus swap) straty  albino
Tylko że to musi być za gotówkę w kantorze stacjonarnym a nie przez neta.

To jest śmieszne bo zysk na walucie fizycznej w teorii też jest niby opodatkowany tylko że w praktyce nie do zweryfikowania.

Dlatego gotówka jest tak zajebista. Wprowadzenie CBDC to będzie koniec nas wszystkich  Evil or Very Mad Twisted Evil

Fajnie ale jak twe przewidywania się nie sprawdzą, i złotówka zacznie się umacniać zamiast osłabiać to dorobisz sobie belki bez zysku lol! , a tego chyba nie da się trzymać w nieskończoność, bez rolowania żeby zawróciło i z automtu ci zysk zaksięgują Wink Ale z drugiej strony staraj się, teraz 500+ potrzebne także na gówniaków z Ukrainy Wink
Powrót do góry Go down
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9689
Registration date : 21/12/2019

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptySob 23 Kwi 2022, 21:44

Market Trader napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
Market Trader napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
Market Trader napisał:
Kazik Kowalski napisał:
Market Trader napisał:


Przecież ja mam zmywarkę. Bez niej to juś w ogóle bym sobie nie poradził ale zmywarka nie wszystko wymyje (np. plastiki i drewno trza ręcznie podobnie jak mocno zajebane garnki). A zlew i blat qchenny to kto wymyje? Sracz, umywalkę i resztę. Poza tym samą zmywarkę też trza myć bo się gnój robi pod uszczelką i na stykach drzwiczek. Do tego filtr oczyszczać i w ogóle.
Zasrane sprzątanie i czyszczenie ogólnie czegokolwiek to są tematy, z którymi zupełnie sobie nie radzę.  Twisted Evil  Nie mam do tego motywacji z uwagi na efemeryczność efektu końcowego. Żeby to jeszcze człowiek sprzątnął i miał miesiąc czysto no to by się wtedy chciało a tu się urobię kilka godzin a za dwa-trzy dni znowu zajebane jak było - no robota głupiego qrwa.
To jest jedna z najbardziej znienawidzonych przeze mnie czynności zasrane qrwa sprzątanie.  niedobrze mi
Muszę ile muszę, przejadę odqrzaczem, z grubsza ogarnę Cifem i pier**lę. Raz na jakiś czas Ukrainkę zamówię żeby wypucowała szyby, fronty, podłogę itd bo ja nerwów do tego nie mam i chooy mnie strzela na samą myśl.

Ja tam wszystko wpiedralam do zmywarki, plastiki,drewno,jeden chui. Zasrane gary z grubsza z gruzu trzeba zawsze obmyć w zlewie najsampierw i dopiero potem do zmywary. Tylko aluminium nie wkładam bo reaguje z tabletkami na mycie. A z ukraińskiej pomocy nie korzystaj jak tu koledzy podpowiadają ,bo ci później swoja rodzinę sprowadzi na łeb i się nie opędzisz od nich. Teraz ich zatrzęsienie jest na każdym rogu, qrwa już za dużo nawet moim zdaniem, to na taki punkt jak Twoja chałupa to mogą się czasem w kolejkę ustawiać "sprzątaczki". I wtedy to nie kocur a rottweiler Ci będzie potrzebny 😎

Taaa, żeby mi też przypadkiem złotych liści klonowych nie "sprzątnęły"  affraid

Generalnie sprzątanie to jest problem  Twisted Evil Evil or Very Mad Otwarcie przyznaję, że sobie z nim nie radzę.
Ja jestem od myślenia a mózg mi wydedukował, że sprzątanie to generalnie czynność bezsensowna.  lol!

To gdzie ty trzymasz złote monety? Pod prześcieradłem w szafie? Jpdl, sejf musisz mieć! I wtedy możesz nawet zostawić pięć ukrainek i wyjść z domu.
A jak wyjeżdżasz na rower na miesiąc, to monety zostawisz bez zabezpieczenia w domu? Sejf kosztuje parę stów i nikt ci go nie otworzy, chyba, że źle zamocujesz do ściany, to ci cały sejf z zawartością zapierdolą. Weź fachowców od montażu, bo sam masz dwie lewe ręce jak się domyślam, ale potem już spoqj jest i gotówkę możesz tam trzymać i pamiątki po babci. Zajebista sprawa. Ja mam na jachcie, w domu, u kochanki i jeszcze w paru miejscach, a klucze przy dupie noszę.

Sejf to kwestia tak oczywista, że od razu wiadomo gdzie szukać.
Generalnie wynajmuję skrytkę depozytową i tam napchałem sporo ale aqrat monety 3mam w chałupie. Sejf na kilka monet to bezsens, to można całkiem dobrze poukrywać np. w nóżkach meblowych z Ikei jak pokał ten typ w 9. minecie

https://www.youtube.com/watch?v=ST4NpcIq07s

Sejf może być nawet na środq ściany przy wejściu, i co z tego? To nie jest zabawa w chowanego, tylko zabezpieczenie majątq. Mogę nawet strzałki namalować gdzie jest sejf, skoro go nikt nie otworzy.
Wybucha wojna, bank zamknięty i na chooy ci ta skrzynka depozytowa jak dostępu do niej nie będziesz miał? A jak przyjdą i ci meble zapierdolą, to co zrobisz?

Ja nie mam w bankowym. 
https://www.safebox24.pl/skrytki
24h dostęp na odcisk palca lub skan ryja w czytniq. To nie ma nic wspólnego z bankiem.
W podziemiu kamienicy sejfy są schowane.

No ale to mają w twoim mieście siedzibę ? czy w razie W trzeba dymać pół Polski żeby preciosa odebrać ? Bo może się tak zdarzyć że jak dojedziesz to już nie będzie po co Wink
Powrót do góry Go down
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9689
Registration date : 21/12/2019

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptySob 23 Kwi 2022, 21:52

REALISTA napisał:
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-ukraina-powinna-sie-poddac-apel-niemieckich-elit-do-olafa-sc,nId,5979110#crp_state=1

"Ukraina powinna się poddać". Apel niemieckich elit do Olafa Scholza

I to jest właśnie mentalność hitlerowców, ruski ich w 45 dojechał ale najwyraźniej za słabo, co to za kraj co pozwala ruskim manifestacje poparcia dla ruskich robić, żenada, aż musze naszego folksdojcza odświeżyć, jak im dupę liże.

Powrót do góry Go down
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9689
Registration date : 21/12/2019

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptySob 23 Kwi 2022, 22:04

REALISTA napisał:


RPG-76 komar to kolejna polska zabawka doceniona na ukrainie


Ruskie debile myśleli, że to amerykańskie cudeńka, czytanie mu idzie nawet sprawnie ale nie kuma że to po polsku:

Powrót do góry Go down
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6853
Registration date : 22/12/2011

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptySob 23 Kwi 2022, 22:40

pike napisał:
REALISTA napisał:
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-ukraina-powinna-sie-poddac-apel-niemieckich-elit-do-olafa-sc,nId,5979110#crp_state=1

"Ukraina powinna się poddać". Apel niemieckich elit do Olafa Scholza

I to jest właśnie mentalność hitlerowców, ruski ich w 45 dojechał ale najwyraźniej za słabo, co to za kraj co pozwala ruskim manifestacje poparcia dla ruskich robić, żenada, aż musze naszego folksdojcza odświeżyć, jak im dupę liże.


Po coś to wkleił? Po minucie się zrzygałem.
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30905
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptySob 23 Kwi 2022, 23:04

Zygmunt de Bill napisał:
REALISTA napisał:
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-ukraina-powinna-sie-poddac-apel-niemieckich-elit-do-olafa-sc,nId,5979110#crp_state=1

"Ukraina powinna się poddać". Apel niemieckich elit do Olafa Scholza

Wszystkich co się pod tym podpisali, pod mur i serią z kałacha naprawić świat. Całego świata się nie uratuje, ale chociaż coś dobrego na małą skalę można zrobić.

jak się posiada niezliczoną siatkę agentów opłacanych w pewnych decyzyjnych i wysokich kręgach to Ci z pewnością dobrze wykonują swoją robotę kreując pewną rzeczywistość i wciągając w te realia decyzyjne jednostki które zaczynają głosić te "fakty" jako konieczne do zrealizowania Evil or Very Mad Evil or Very Mad

jak to środowisko musi być porządnie zinfiltrowane affraid affraid affraid

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$

AgroTrader lubi tą wiadomość

Powrót do góry Go down
Online
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9689
Registration date : 21/12/2019

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptySob 23 Kwi 2022, 23:07

Zygmunt de Bill napisał:
pike napisał:
REALISTA napisał:
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-ukraina-powinna-sie-poddac-apel-niemieckich-elit-do-olafa-sc,nId,5979110#crp_state=1

"Ukraina powinna się poddać". Apel niemieckich elit do Olafa Scholza

I to jest właśnie mentalność hitlerowców, ruski ich w 45 dojechał ale najwyraźniej za słabo, co to za kraj co pozwala ruskim manifestacje poparcia dla ruskich robić, żenada, aż musze naszego folksdojcza odświeżyć, jak im dupę liże.


Po coś to wkleił? Po minucie się zrzygałem.

To były i przyszły premier Polski, dobrze wiedzieć jaki kierunek będziemy obierać, ruski gaz w kuchence dobrze się pali.
Powrót do góry Go down
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9689
Registration date : 21/12/2019

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptySob 23 Kwi 2022, 23:11

Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30905
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptySob 23 Kwi 2022, 23:11

Zygmunt de Bill napisał:
pike napisał:
REALISTA napisał:
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-ukraina-powinna-sie-poddac-apel-niemieckich-elit-do-olafa-sc,nId,5979110#crp_state=1

"Ukraina powinna się poddać". Apel niemieckich elit do Olafa Scholza

I to jest właśnie mentalność hitlerowców, ruski ich w 45 dojechał ale najwyraźniej za słabo, co to za kraj co pozwala ruskim manifestacje poparcia dla ruskich robić, żenada, aż musze naszego folksdojcza odświeżyć, jak im dupę liże.


Po coś to wkleił? Po minucie się zrzygałem.

ale to jest członek volszturmu a nie folksdojcz lol!

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Online
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptySob 23 Kwi 2022, 23:32

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Img_2_11

AgroTrader lubi tą wiadomość

Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24903
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptyNie 24 Kwi 2022, 00:07

Opcjoner
ja ci te klony mogę przechować
za darmo Twisted Evil

Nie słuchaj Zygi
taki sejf to wyrwą ze ścianą
albo przyjdzie Kwinto Laughing

a u mnie masz jak w banku


na priv podaj swój adres
to przyjadę wszystko uzgodnić

AgroTrader lubi tą wiadomość

Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24903
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptyNie 24 Kwi 2022, 00:23

No, na jachcie to taki sejf najbezpieczniejszy Laughing
Za 100 lat znajdą nurkowie skarb piratów
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50888
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptyNie 24 Kwi 2022, 01:30

1-szy W NOWYM TYGODNIU


_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50888
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptyNie 24 Kwi 2022, 01:34

Budzić Opcjonera!

BO MU ZŁOTO KRADNĄ !!!
Shocked affraid

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50888
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptyNie 24 Kwi 2022, 01:38

Market Trader napisał:
Warto zasubskrybować kanał tej typiary, ciekawie i mądrze gada.



Amerykanka, ma nieruchy na kilq kontynentach.

Chyba była ruchana na kilku kontynentach

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50888
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptyNie 24 Kwi 2022, 01:45

thorgall napisał:
Opcjoner
ja ci te klony mogę przechować
za darmo Twisted Evil

Nie słuchaj Zygi
taki sejf to wyrwą ze ścianą
albo przyjdzie Kwinto Laughing

a u mnie masz jak w banku


na priv podaj swój adres
to przyjadę wszystko uzgodnić

Ja mogę koledze Opcjonerowi busem to złoto przewieźć

ZA DARMOSZKE

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 46210
Registration date : 03/09/2007

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptyNie 24 Kwi 2022, 05:12

https://next.gazeta.pl/next/7,168930,28368989,lockdown-w-chinach-niemcy-ostrzegaja-przedstawiciel-biznesu.html#do_w=57&do_v=428&do_st=RS&do_sid=750&do_a=750&s=BoxOpLink

Jakos cięzko mi uwierzyć, że zamknęli całe miasto akurat teraz. Taki "przypadek" Twisted Evil

Odyseusz lubi tą wiadomość

Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24903
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptyNie 24 Kwi 2022, 07:46

REALISTA napisał:
https://next.gazeta.pl/next/7,168930,28368989,lockdown-w-chinach-niemcy-ostrzegaja-przedstawiciel-biznesu.html#do_w=57&do_v=428&do_st=RS&do_sid=750&do_a=750&s=BoxOpLink

Jakos cięzko mi uwierzyć, że zamknęli całe miasto akurat teraz. Taki "przypadek" Twisted Evil

Nawet nie można się przyczepić do Chińczyka.
Zachód rozumie jak bardzo śmiertelna to choroba
i jak ważne są w tym wypadku lockdowny
Laughing Laughing Laughing

Pada na naszych oczach dobrobyt zachodu

Chińczyk jak w szachach, przewidział kilka ruchów naprzód.

PINGWIN (Z MADAGASKARU) lubi tą wiadomość

Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4842
Age : 53
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptyNie 24 Kwi 2022, 08:35

Market Trader napisał:
Wiecie że z Kangi można wypłacać do 50 ETH dziennie z konta bez weryfikacji??? [czyli na fikcyjne dane]

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Kanga10

https://trade.kanga.exchange/market

A Kanga obsługuje niektóre kantory stacjonarne w Polsce. Czyli teoretycznie moge otworzyć konto na dane np. Johnnie Walker i wypłacać cashem z kantoru. Muszę sprawdzić w praktyce jak to działa. Szkoda tylko że nie obsługują XMR.

Binance zmniejszył limit tylko do 0.02 BTC dziennie.

30ETH

https://support.kanga.exchange/pl/przewodnik/weryfikacja-konta/
Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5912
Registration date : 20/10/2018

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptyNie 24 Kwi 2022, 09:50

Janko Traderroo napisał:
Market Trader napisał:
Wiecie że z Kangi można wypłacać do 50 ETH dziennie z konta bez weryfikacji??? [czyli na fikcyjne dane]

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Kanga10

https://trade.kanga.exchange/market

A Kanga obsługuje niektóre kantory stacjonarne w Polsce. Czyli teoretycznie moge otworzyć konto na dane np. Johnnie Walker i wypłacać cashem z kantoru. Muszę sprawdzić w praktyce jak to działa. Szkoda tylko że nie obsługują XMR.

Binance zmniejszył limit tylko do 0.02 BTC dziennie.

30ETH

https://support.kanga.exchange/pl/przewodnik/weryfikacja-konta/

i co oni tam od nas chcą?

farao
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptyNie 24 Kwi 2022, 11:24

Janko Traderroo napisał:
Market Trader napisał:
Wiecie że z Kangi można wypłacać do 50 ETH dziennie z konta bez weryfikacji??? [czyli na fikcyjne dane]

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Kanga10

https://trade.kanga.exchange/market

A Kanga obsługuje niektóre kantory stacjonarne w Polsce. Czyli teoretycznie moge otworzyć konto na dane np. Johnnie Walker i wypłacać cashem z kantoru. Muszę sprawdzić w praktyce jak to działa. Szkoda tylko że nie obsługują XMR.

Binance zmniejszył limit tylko do 0.02 BTC dziennie.

30ETH

https://support.kanga.exchange/pl/przewodnik/weryfikacja-konta/

Cytat :
Po przekroczeniu progu 60 000 PLN/15 000 EUR łącznej sumy wpłat środków fiducjarnych przelewami bankowymi, wymagane jest złożenie oświadczenia o legalności pochodzenia środków (wraz z odpowiednimi dokumentami), zgodnie z właściwymi przepisami o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.

No czyli wpłacić fiatów nie można więcej jak ta kwota ale wypłacać można - jak rozumiem - do 50eth dziennie bez limitu łącznego.
Ale to właśnie o to chodzi. Przesyłasz z innego portfela na Kangę i wypłacasz do woli.


Ostatnio zmieniony przez Market Trader dnia Nie 24 Kwi 2022, 11:27, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 EmptyNie 24 Kwi 2022, 11:25

Odyseusz napisał:
Janko Traderroo napisał:
Market Trader napisał:
Wiecie że z Kangi można wypłacać do 50 ETH dziennie z konta bez weryfikacji??? [czyli na fikcyjne dane]

UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Kanga10

https://trade.kanga.exchange/market

A Kanga obsługuje niektóre kantory stacjonarne w Polsce. Czyli teoretycznie moge otworzyć konto na dane np. Johnnie Walker i wypłacać cashem z kantoru. Muszę sprawdzić w praktyce jak to działa. Szkoda tylko że nie obsługują XMR.

Binance zmniejszył limit tylko do 0.02 BTC dziennie.

30ETH

https://support.kanga.exchange/pl/przewodnik/weryfikacja-konta/

i co oni tam od nas chcą?

farao

"Uczciwi nie mają się czego obawiać" więc nic dla ciebie ważnego  Very Happy Very Happy
Idź do kościółka się pomodlić, na tacę rzuć i nie wnikaj w takie tematy.  Basketball
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 04 2022 r. Weekend   UFO 23-24 04  2022 r. Weekend - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 23-24 04 2022 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» UFO 19-20 03 2022 r. Weekend
» UFO 14-15 05 2022 r. Weekend
» UFO 11-12 06 2022 r. Weekend
» UFO 10-11 09 2022 r. Weekend
» UFO 20-21 08 2022 r. Weekend

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: