Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 24 06 2022 r.

Go down 
+8
zibi
AgroTrader
Reser
Odyseusz
REALISTA
Nadaje ze Stronia
thorgall
dziadek
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9532
Registration date : 21/12/2019

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 16:09

No i Hossana, Opcjo gdzie ten k**wa krach co obiecywałeś ?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 16:10

W końcu nasi się obudzili
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 16:11

pike napisał:
No i Hossana, Opcjo gdzie ten k**wa krach co obiecywałeś ?

W dupie  scratch

Widzisz, Zaorski to jest jednak Miszcz - jego się słuchaj nie mnie.
Powrót do góry Go down
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9532
Registration date : 21/12/2019

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 16:13

Market Trader napisał:
pike napisał:
No i Hossana, Opcjo gdzie ten k**wa krach co obiecywałeś ?

W dupie  scratch

Widzisz, Zaorski to jest jednak Miszcz - jego się słuchaj nie mnie.

No ja tam L trzymam, ale gadasz, produkujesz się leszczy nabierasz na krach stulecia a tu elgancki wyciąg tygodniówki zrobili, a Zaorski 10 baniek przyciął dzisiaj.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 16:14

OFICJALNIE DNO BESSY NA GPW STAŁO SIĘ FAKTEM

Będziemy już tylko róść do góry a kryzys światowy został dziś oficjalnie zakończony.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 45079
Registration date : 03/09/2007

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 16:14

Market Trader napisał:
W sumie i tak czerwiec mam mega zajebisty jak od lat nie miałem. Tylko że Rzyt zgasił światło i zamknął kramik i się skończyła ta dochodowa faza rynq.

Trzeba będzie poczekać do jesieni na lepsze ruchy.  niedobrze mi

gówno qrwa

Marnowanie prądu na to pałowanie a podobno jest kryzys energetyczny?? Pewnie to taki sam "kryzys" jak i ten gospodarczy, srecesja, srakflacja, srandemia itd. 
Niedobrze mi się od tego robi.

Ty masz tak samo jak ja: jak jest padaka to masz tłusty miesiąc , na korbie ci gorzej chyba idzie?
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 45079
Registration date : 03/09/2007

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 16:17

Market Trader napisał:
REALISTA napisał:
Market Trader napisał:
nie daj się a zesraj sie 

zajebane debile murzyńskie

"rynki" ufają FED-owi dobryżart  miała byc przejsciowa inflacja, potem że zaraz zniknie, a teraz determinacja w walce z nia ...każdy afro  musi miec na weekend akcje

A że stopy rosną to ciul. Ważne, że jest determinacja.  dobryżart

powaznie taka jest, jak to sie dzis mówi: narracja. a niektórzy krawaciarze przebąkują, że szczyt podwyżek stóp procentowych jest blisko lol! a ropa niezagrożona
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 16:21

REALISTA napisał:
Market Trader napisał:
nie daj się a zesraj sie 

zajebane debile murzyńskie

A OBIECAŁES KRACH Twisted Evil

Ja to jestem zwykły leszczyczek z leszczyczqw. 
Zaorski za to obiecał hossę i jest. Jego się słuchajta.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 45079
Registration date : 03/09/2007

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 16:21

Market Trader napisał:
pike napisał:
No i Hossana, Opcjo gdzie ten k**wa krach co obiecywałeś ?

W dupie  scratch

Widzisz, Zaorski to jest jednak Miszcz - jego się słuchaj nie mnie.

jak zwykle teraz mam dylemat: czy to tylko odbicie wyprzedanego rynku czy coś poważniejszego. Oczywiście rynek wierzy w to, co chce wierzyć bo nie ma żadnych przesłanek fundamentalnych do tego, że stagflacja się rychło skończy. nazdak na 12k to cały czas balon.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 45079
Registration date : 03/09/2007

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 16:23

Market Trader napisał:
REALISTA napisał:
Market Trader napisał:
nie daj się a zesraj sie 

zajebane debile murzyńskie

A OBIECAŁES KRACH Twisted Evil

Ja to jestem zwykły leszczyczek z leszczyczqw. 
Zaorski za to obiecał hossę i jest. Jego się słuchajta.

dobrałem SS na nazdaka, czyli uśredniam SS w góre....to może być kiepska strategia Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 16:27

REALISTA napisał:
Market Trader napisał:
W sumie i tak czerwiec mam mega zajebisty jak od lat nie miałem. Tylko że Rzyt zgasił światło i zamknął kramik i się skończyła ta dochodowa faza rynq.

Trzeba będzie poczekać do jesieni na lepsze ruchy.  niedobrze mi

gówno qrwa

Marnowanie prądu na to pałowanie a podobno jest kryzys energetyczny?? Pewnie to taki sam "kryzys" jak i ten gospodarczy, srecesja, srakflacja, srandemia itd. 
Niedobrze mi się od tego robi.

Ty masz tak samo jak ja: jak jest padaka to masz tłusty miesiąc , na korbie ci gorzej chyba idzie?

No zdecydowanie.  Evil or Very Mad
Ale to nie żebym był przeciwnikiem hoss tylko z uwagi na ich zupełnie inną dynamikę. 
Przy bessie masz ciurkiem czysty ładny trendzik bez pitolenia sie w tańcu a "rośnie" sam widzisz jak... w nocy na bezakcyjnym, cały dzień pałowanie aż nagle wystrzelą w 5min później cofka i sranie w banię ogólne.
Na hossie to się da zarabiać przechodząc na wyższe interwały żeby tolerować częstsze ząbki i dłużej wyczekiwać na to samo co w bessie jest szybciej razy 5. 
Dlatego lepsze sa krachy bo na nich można piękny RUN zrobić szybko i konkretnie a hossa to taka bardziej emerycka BUY&HOLD.

Poza tym trzymałem się trendu, który był jeszcze w zasadzie do dzisiaj rano spadkowy i statystycznie pozycje mi zarabiały zgodnie z tym trendem co w sumie tez było zgodne z fundamentami jakie są. A dziś stał się jakiś cud i chooy wie o co im chodzi ale na wykresach wygląda to na osiągnięte denka.
Krypto w sobotę miały dna, my i DAX wczoraj a Jankes tydzień temu czyli mniej więcej równo z krypto.

REALISTA likes this post

Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 45079
Registration date : 03/09/2007

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 16:29

Market Trader napisał:
REALISTA napisał:
Market Trader napisał:
nie daj się a zesraj sie 

zajebane debile murzyńskie

A OBIECAŁES KRACH Twisted Evil

Ja to jestem zwykły leszczyczek z leszczyczqw. 
Zaorski za to obiecał hossę i jest. Jego się słuchajta.

Żartowalem, to był tylko sarkazm z mojej strony. Jestes wkurwiony jak i ja, że " rynek" nie idzie po naszej mysli...tak bywa
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 45079
Registration date : 03/09/2007

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 16:31

Market Trader napisał:
REALISTA napisał:
Market Trader napisał:
W sumie i tak czerwiec mam mega zajebisty jak od lat nie miałem. Tylko że Rzyt zgasił światło i zamknął kramik i się skończyła ta dochodowa faza rynq.

Trzeba będzie poczekać do jesieni na lepsze ruchy.  niedobrze mi

gówno qrwa

Marnowanie prądu na to pałowanie a podobno jest kryzys energetyczny?? Pewnie to taki sam "kryzys" jak i ten gospodarczy, srecesja, srakflacja, srandemia itd. 
Niedobrze mi się od tego robi.

Ty masz tak samo jak ja: jak jest padaka to masz tłusty miesiąc , na korbie ci gorzej chyba idzie?

No zdecydowanie.  Evil or Very Mad
Ale to nie żebym był przeciwnikiem hoss tylko z uwagi na ich zupełnie inną dynamikę. 
Przy bessie masz ciurkiem czysty ładny trendzik bez pitolenia sie w tańcu a "rośnie" sam widzisz jak... w nocy na bezakcyjnym, cały dzień pałowanie aż nagle wystrzelą w 5min później cofka i sranie w banię ogólne.
Na hossie to się da zarabiać przechodząc na wyższe interwały żeby tolerować częstsze ząbki i dłużej wyczekiwać na to samo co w bessie jest szybciej razy 5. 
Dlatego lepsze sa krachy bo na nich można piękny RUN zrobić szybko i konkretnie a hossa to taka bardziej emerycka BUY&HOLD.

Poza tym trzymałem się trendu, który był jeszcze w zasadzie do dzisiaj rano spadkowy i statystycznie pozycje mi zarabiały zgodnie z tym trendem co w sumie tez było zgodne z fundamentami jakie są. A dziś stał się jakiś cud i chooy wie o co im chodzi ale na wykresach wygląda to na osiągnięte denka.
Krypto w sobotę miały dna, my i DAX wczoraj a Jankes tydzień temu czyli mniej więcej równo z krypto.

Lokalne denka tak, czy absolutne to juz mam watpliwości, poza tym za ostro ida, szybko mogą się wypalić. Na nazdaczku jus sie chyba nażarli akcji ci, co chcieli, teraz czekają na frajerow, którzy od nich je wyżej wezmą, jak sie nie pojawi popyt moze byc róznie.
Ostatnie padaki sa REALNE, wynikają z podazy a te wzrosty fucktycznie , a to w nocy, a to w ostatniej godzinie, nie ma systematycznego, strukturalnego popytu


Ostatnio zmieniony przez REALISTA dnia Pią 24 Cze 2022, 16:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 16:32

REALISTA napisał:
Market Trader napisał:
REALISTA napisał:
Market Trader napisał:
nie daj się a zesraj sie 

zajebane debile murzyńskie

A OBIECAŁES KRACH Twisted Evil

Ja to jestem zwykły leszczyczek z leszczyczqw. 
Zaorski za to obiecał hossę i jest. Jego się słuchajta.

dobrałem SS na nazdaka, czyli uśredniam SS w góre....to może być kiepska strategia Evil or Very Mad

Teraz to już nie wiem. Póki bezkarnie jebali w dół to byłem pewny ale dziś trochę za mocno to idzie i mogą kontynuować w poniedziałek.
Zostanę bez pozycji na weekend.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 45079
Registration date : 03/09/2007

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 16:36

https://stooq.pl/mol/?id=26848

Michigan Sentiment nie rozpieszcza
Tomasz Gessner - Tavex
24 czerwca 2022 16:18


Za nami dane z rynku amerykańskiego, a więc indeks Uniwersytetu Michigan, mierzący prognozy warunków ekonomicznych gospodarstw domowych w przyszłości. Jest to już finalny odczyt za czerwiec, pod który grunt przygotowały wstępne dane z 10 czerwca na poziomie 50,2. Końcowa wartość to równe 50. Poza faktem pogorszenia uwagę zwracać może też rosnąca dynamika jego spadku.


Rozumiem, że giełdy dyskontuja przyszłośc, no ale tearz jaka przyszlośc dyskontuja? Przeciez bedzie w wakacje większa chujnia a nie mniejsza
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 16:37

REALISTA napisał:
Market Trader napisał:
REALISTA napisał:
Market Trader napisał:
W sumie i tak czerwiec mam mega zajebisty jak od lat nie miałem. Tylko że Rzyt zgasił światło i zamknął kramik i się skończyła ta dochodowa faza rynq.

Trzeba będzie poczekać do jesieni na lepsze ruchy.  niedobrze mi

gówno qrwa

Marnowanie prądu na to pałowanie a podobno jest kryzys energetyczny?? Pewnie to taki sam "kryzys" jak i ten gospodarczy, srecesja, srakflacja, srandemia itd. 
Niedobrze mi się od tego robi.

Ty masz tak samo jak ja: jak jest padaka to masz tłusty miesiąc , na korbie ci gorzej chyba idzie?

No zdecydowanie.  Evil or Very Mad
Ale to nie żebym był przeciwnikiem hoss tylko z uwagi na ich zupełnie inną dynamikę. 
Przy bessie masz ciurkiem czysty ładny trendzik bez pitolenia sie w tańcu a "rośnie" sam widzisz jak... w nocy na bezakcyjnym, cały dzień pałowanie aż nagle wystrzelą w 5min później cofka i sranie w banię ogólne.
Na hossie to się da zarabiać przechodząc na wyższe interwały żeby tolerować częstsze ząbki i dłużej wyczekiwać na to samo co w bessie jest szybciej razy 5. 
Dlatego lepsze sa krachy bo na nich można piękny RUN zrobić szybko i konkretnie a hossa to taka bardziej emerycka BUY&HOLD.

Poza tym trzymałem się trendu, który był jeszcze w zasadzie do dzisiaj rano spadkowy i statystycznie pozycje mi zarabiały zgodnie z tym trendem co w sumie tez było zgodne z fundamentami jakie są. A dziś stał się jakiś cud i chooy wie o co im chodzi ale na wykresach wygląda to na osiągnięte denka.
Krypto w sobotę miały dna, my i DAX wczoraj a Jankes tydzień temu czyli mniej więcej równo z krypto.

Lokalne denka tak, czy absolutne to juz mam watpliwości, poza tym za ostro ida, szybko mogą się wypalić. Na nazdaczku jus sie chyba nażarli akcji ci, co chcieli, teraz czekają na frajerow, którzy od nich je wyżej wezmą, jak sie nie pojawi popyt moze byc róznie.
Ostatnie padaki sa REALNE,  wynikają z podazy a te wzrosty fucktycznie , a to w nocy, a to w ostatniej godzinie, nie ma systematycznego, strukturalnego popytu

Może po prostu jakaś bardziej złożona korekta parusesyjna i znowu pocisną. 
Najważniejsze w tej zabawie jest to by się nie dać wieźć jak leszcz na złej pozycji. Jak mawia stare porzekadło giełdowe - lepiej stracić okazję niż pieniądze.
Nie qmam tego zajoba więc nie stawiam kasy bo się sytuacja skomplikowała ale jeśli zobaczę wyprzedaż w poniedziałek czy wtorek, to oczywiście znowu wejdę.
Albo kontynuację tej korby to też wejdę w longi wtedy. Ta sesja jest dzisiaj z dupy.


Ostatnio zmieniony przez Market Trader dnia Pią 24 Cze 2022, 16:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 45079
Registration date : 03/09/2007

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 16:38

Ropka zaraz 4%, jus po korekcie jest...będzie spadek inflacji jak będą dwie Niedziele Palmowe przy kupie Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 16:39

REALISTA napisał:
Ropka zaraz 4%, jus po korekcie jest...będzie spadek inflacji jak będą dwie Niedziele Palmowe przy kupie Twisted Evil

Widzisz, jest dodatnia korelacja z giełdami. 
Rośnie ale giełdy też. Przy sraczce na rynkach akcji ropa też spadnie.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 45079
Registration date : 03/09/2007

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 16:40

Market Trader napisał:
REALISTA napisał:
Market Trader napisał:
REALISTA napisał:
Market Trader napisał:
W sumie i tak czerwiec mam mega zajebisty jak od lat nie miałem. Tylko że Rzyt zgasił światło i zamknął kramik i się skończyła ta dochodowa faza rynq.

Trzeba będzie poczekać do jesieni na lepsze ruchy.  niedobrze mi

gówno qrwa

Marnowanie prądu na to pałowanie a podobno jest kryzys energetyczny?? Pewnie to taki sam "kryzys" jak i ten gospodarczy, srecesja, srakflacja, srandemia itd. 
Niedobrze mi się od tego robi.

Ty masz tak samo jak ja: jak jest padaka to masz tłusty miesiąc , na korbie ci gorzej chyba idzie?

No zdecydowanie.  Evil or Very Mad
Ale to nie żebym był przeciwnikiem hoss tylko z uwagi na ich zupełnie inną dynamikę. 
Przy bessie masz ciurkiem czysty ładny trendzik bez pitolenia sie w tańcu a "rośnie" sam widzisz jak... w nocy na bezakcyjnym, cały dzień pałowanie aż nagle wystrzelą w 5min później cofka i sranie w banię ogólne.
Na hossie to się da zarabiać przechodząc na wyższe interwały żeby tolerować częstsze ząbki i dłużej wyczekiwać na to samo co w bessie jest szybciej razy 5. 
Dlatego lepsze sa krachy bo na nich można piękny RUN zrobić szybko i konkretnie a hossa to taka bardziej emerycka BUY&HOLD.

Poza tym trzymałem się trendu, który był jeszcze w zasadzie do dzisiaj rano spadkowy i statystycznie pozycje mi zarabiały zgodnie z tym trendem co w sumie tez było zgodne z fundamentami jakie są. A dziś stał się jakiś cud i chooy wie o co im chodzi ale na wykresach wygląda to na osiągnięte denka.
Krypto w sobotę miały dna, my i DAX wczoraj a Jankes tydzień temu czyli mniej więcej równo z krypto.

Lokalne denka tak, czy absolutne to juz mam watpliwości, poza tym za ostro ida, szybko mogą się wypalić. Na nazdaczku jus sie chyba nażarli akcji ci, co chcieli, teraz czekają na frajerow, którzy od nich je wyżej wezmą, jak sie nie pojawi popyt moze byc róznie.
Ostatnie padaki sa REALNE,  wynikają z podazy a te wzrosty fucktycznie , a to w nocy, a to w ostatniej godzinie, nie ma systematycznego, strukturalnego popytu

Może po prostu jakaś bardziej złożona korekta parusesyjna i znowu pocisną. 
Najważniejsze w tej zabawie jest to by się nie dać wieźć jak leszcz na złej pozycji. Jak mawia stare porzekadło giełdowe - lepiej stracić okazję niż pieniądze.
Nie qmam tego zajoba więc nie stawiam kasy bo się sytuacja skomplikowała ale jeśli zobaczę wyprzedaż w poniedziałek czy wtorek, to oczywiście znowu wejdę.
Albo kontynuację tej korby to też wejdę w longi wtedy. Ta sesja jest dzisiaj z dupy.

i słusznie, ja zarydzykowałem dobraniem SS na nazdaku i na razie jest obiecująco, ale moze byc róznie, poza tym ja nie żyje z giełdy tak jak Ty, i mogę sobie pozwolic na większe rydzyko
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 45079
Registration date : 03/09/2007

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 16:45

https://stooq.pl/mol/?id=26850

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 01

prosze tego nie traktowac, jako rekomendacji na SS Laughing
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 45079
Registration date : 03/09/2007

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 17:16

Market Trader napisał:
REALISTA napisał:
Ropka zaraz 4%, jus po korekcie jest...będzie spadek inflacji jak będą dwie Niedziele Palmowe przy kupie Twisted Evil

Widzisz, jest dodatnia korelacja z giełdami. 
Rośnie ale giełdy też. Przy sraczce na rynkach akcji ropa też spadnie.

Przesunięcie oczekiwań podwyżki stóp w USA na +50pb w lipcu
Tomasz Gessner - Tavex
24 czerwca 2022 17:03


Ostatnie cofnięcia cen ropy i gazu (USA), o ile zdołają się utrzymać w kolejnych tygodniach, mogą schłodzić nieco dynamikę inflacji, generując ząbek na CPI. Jeśli dołożymy do tego fatalne odczyty Michigan Sentiment, a także spadek oczekiwań inflacyjnych, układ sił przed lipcowym posiedzeniem zaczyna się delikatnie przesuwać z pewnego jeszcze do niedawna +75pb na +50pb. Na bazie wyceny Fed Funds Futures prawdopodobieństwo takiej decyzji rośnie obecnie do 29% z 13% wczoraj. Na tym też bazuje aktualna próba inicjowania korekty na rynkach akcji.

Naciagane te wzrosty, Evil or Very Mad mozna ładowac SS na afro
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28935
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 17:46

......... czy Osioł już na kawalerskim nie tylko morde trenuje scratch

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Z UFO 24 06  2022 r. - Page 5 2Q== UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Z UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcTUoy6m16EGijJvm8wFGGAmOYndD-PE9grG2A&usqp=CAU dymanko dymanko dymanko UFO 24 06  2022 r. - Page 5 2Q== UFO 24 06  2022 r. - Page 5 157471-475518325705cfc1e9faa0f20519bdb6

Bartek likes this post

Powrót do góry Go down
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9532
Registration date : 21/12/2019

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 19:58

To co weekendzik mamy, piwerka już odpalone ? Ameryka już chyba dzisiaj nie odpuści a w poniedziałek wracamy do standardu i luka w góre Wink
Powrót do góry Go down
Bartek




Liczba postów : 6326
Location : polandow
Registration date : 19/05/2010

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 21:12

pike napisał:
To co weekendzik mamy, piwerka już odpalone ? Ameryka już chyba dzisiaj nie odpuści a w poniedziałek wracamy do standardu i luka w góre Wink

Weekend czas zacząć,a jakie piwerko dziś na wieczór rekomenduje Nadajnik?
Powrót do góry Go down
Bartek




Liczba postów : 6326
Location : polandow
Registration date : 19/05/2010

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 21:32

REALISTA napisał:
Market Trader napisał:
REALISTA napisał:
Ropka zaraz 4%, jus po korekcie jest...będzie spadek inflacji jak będą dwie Niedziele Palmowe przy kupie Twisted Evil

Widzisz, jest dodatnia korelacja z giełdami. 
Rośnie ale giełdy też. Przy sraczce na rynkach akcji ropa też spadnie.

Przesunięcie oczekiwań podwyżki stóp w USA na +50pb w lipcu
Tomasz Gessner - Tavex
24 czerwca 2022 17:03


Ostatnie cofnięcia cen ropy i gazu (USA), o ile zdołają się utrzymać w kolejnych tygodniach, mogą schłodzić nieco dynamikę inflacji, generując ząbek na CPI. Jeśli dołożymy do tego fatalne odczyty Michigan Sentiment, a także spadek oczekiwań inflacyjnych, układ sił przed lipcowym posiedzeniem zaczyna się delikatnie przesuwać z pewnego jeszcze do niedawna +75pb na +50pb. Na bazie wyceny Fed Funds Futures prawdopodobieństwo takiej decyzji rośnie obecnie do 29% z 13% wczoraj. Na tym też bazuje aktualna próba inicjowania korekty na rynkach akcji.

Naciagane te wzrosty, Evil or Very Mad  mozna ładowac SS na afro

Es dziś na weekend to raczej zły pomysł
Lepiej poczekać do poniedziałku
Może to być większe odreagowanie up,a może chwilowa radość że w lipcu stopy nie podniesie Fed o 75 a o 50 pkt,w sumie co za różnica i tak to śmieszne działania są,ale jak widać wszystko cieszy
Może już dyskontują bajeczna przyszłość w gosp
Ogólnie widzę że ta polityka ekonom zaczyna wracać do normalności,najebali dodrukow i jak widać wzdęcie mają
Ale co mnie wczoraj zdziwiło,Szwajcaria liderem dodrukow wg PKB,nawet Japonię przebili
I co se dodrukuja i no Berlin wykupią,i gucio,nawet malarz ich nie tyknal
Czemu my tak nie możemy?
Za ostatni dodruk w imię stabilności franka skupili za 180 mld amerykańskich akcjow,de facto za free
Za dopisywanie zer w kompie,i niemiaszek na to pozwala,a tu wielki chalas jak coś Glapa w kompa klepnie
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12646
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 21:46

https://twitter.com/PremierRP/status/1540386273692717056?t=GbeQit85RMgifXIVkMndGg&s=08
I bardzo dobrze ! Przynajmniej bomby nie spadaja Smile
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 45079
Registration date : 03/09/2007

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 21:48

Bartek napisał:
REALISTA napisał:
Market Trader napisał:
REALISTA napisał:
Ropka zaraz 4%, jus po korekcie jest...będzie spadek inflacji jak będą dwie Niedziele Palmowe przy kupie Twisted Evil

Widzisz, jest dodatnia korelacja z giełdami. 
Rośnie ale giełdy też. Przy sraczce na rynkach akcji ropa też spadnie.

Przesunięcie oczekiwań podwyżki stóp w USA na +50pb w lipcu
Tomasz Gessner - Tavex
24 czerwca 2022 17:03


Ostatnie cofnięcia cen ropy i gazu (USA), o ile zdołają się utrzymać w kolejnych tygodniach, mogą schłodzić nieco dynamikę inflacji, generując ząbek na CPI. Jeśli dołożymy do tego fatalne odczyty Michigan Sentiment, a także spadek oczekiwań inflacyjnych, układ sił przed lipcowym posiedzeniem zaczyna się delikatnie przesuwać z pewnego jeszcze do niedawna +75pb na +50pb. Na bazie wyceny Fed Funds Futures prawdopodobieństwo takiej decyzji rośnie obecnie do 29% z 13% wczoraj. Na tym też bazuje aktualna próba inicjowania korekty na rynkach akcji.

Naciagane te wzrosty, Evil or Very Mad  mozna ładowac SS na afro

Es dziś na weekend to raczej zły pomysł
Lepiej poczekać do poniedziałku
Może to być większe odreagowanie up,a może chwilowa radość że w lipcu stopy nie podniesie  Fed o 75 a o 50 pkt,w sumie co za różnica i tak to śmieszne działania są,ale jak widać wszystko cieszy
Może już dyskontują bajeczna przyszłość w gosp
Ogólnie widzę że  ta polityka ekonom zaczyna wracać do normalności,najebali dodrukow i jak widać wzdęcie mają
Ale co mnie wczoraj zdziwiło,Szwajcaria liderem dodrukow wg PKB,nawet Japonię przebili
I co  se dodrukuja i no Berlin wykupią,i gucio,nawet malarz ich nie tyknal
Czemu my tak nie możemy?
Za ostatni dodruk w imię stabilności franka skupili za 180 mld amerykańskich akcjow,de facto za free
Za dopisywanie zer w kompie,i niemiaszek na to pozwala,a tu wielki chalas jak coś Glapa w kompa klepnie

może tak być, że wracamy do tradycyjnych poniedziałkowych luk up ; ktoś ten wzrost ustawił, że nagla z dupy korba bo nie będzie 75 tylko 50 pipsów; korba zrobiona w ostatniej godzinie wczorajszej sesji i dzisiejsza luką; potem płaska deska

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 ?s=^spx&c=1d&t=l&a=lg
Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5659
Registration date : 20/10/2018

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptyPią 24 Cze 2022, 23:00

Kto stracił wiarę
i dał się ponieść trwodze
ten przegrał życie

farao

Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptySob 25 Cze 2022, 06:34

Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28935
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 EmptySob 25 Cze 2022, 07:09

Market Trader napisał:



2-gi  w WEEKEND cheers cheers cheers


PiS ........DAła


....zobacz Pan Laughing ...... POlaczka, NAPOLEONA, czy Hitlera też załatwili chłodem affraid affraid affraid
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 06 2022 r.   UFO 24 06  2022 r. - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 24 06 2022 r.
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO 29 03 2022 r.
» UFO 02 05 2022 r.
» UFO 15 07 2022 r.
» UFO 05 09 2022 r.
» UFO 12 10 2022 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: