Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 17-18 12 2022 r. Weekend

Go down 
+12
pike
MICHU
Kazik Kowalski
Zygmunt de Bill
Bartek
tarzan
AgroTrader
REALISTA
Reser
Odyseusz
thorgall
dziadek
16 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 13009
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 00:43

UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/
REGULAMIN

1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty/niedzieli.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, waluty (forex) a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
5. Zabrania się reklamowania: płatnych sygnałów, garnków, usług, religii, swoich preferencji i zdolności seksualnych, partii politycznych, idei niezgodnych z polskim prawem jak nazistowskie, czy rasistowskie.
6. Od godz. 18:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
7. Na forum obowiązuje cisza wyborcza zgodnie z polskim prawem tzn. cisza wyborcza rozpoczyna się o północy w dniu poprzedzającym dzień głosowania, a kończy się po zakończeniu głosowania (po zamknięciu lokali wyborczych).
8. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków obraźliwych, powodujących obrzydzenie lub erotycznych.
9. Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
10. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem.
Wyjątkowo dopuszcza się pisanie pod drugim nickiem pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika swojej tożsamości w podpisie (stopce).
W przypadku niedostosowania się do powyższej zasady moderator lub administrator może zablokować takie konto.
11. Nick (nazwa użytkownika) nie może zawierać słów obraźliwych lub wulgarnych - takie konta będą kasowane bez ostrzeżenia.
Osoby podszywające się pod innego użytkownika naśladując avatar (emblemat) i wprowadzający w błąd Nick mogą na wniosek osoby poszkodowanej lub wg uznania administratora otrzymać status "fake profile".
12. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę).
14. Użytkownik forum powinien po fazie notowań ciągłych, ale przed dogrywką (16.50-17.00) podać swoje nastawienie do rynku akcji polskich przez głosowanie w ankiecie danego dnia WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu.
15. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA/ADMINISTRATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkownika moderator/administrator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie żółtą lub czerwoną kartką,
- czasowo na okres od 1 do 7 dni zablokować użytkownika (ban),
- przy recydywie okres blokady konta może zostać wydłużony.
2. W przypadku wyjątkowo rażącego lub uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może:
- zostać zablokowane na okres bezterminowy
- zostać usunięte karnie
3. Moderator/administrator powinien usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie. W przypadku usunięcia tekstu moderator/administrator ma obowiązek wpisać odpowiednią adnotację.
4. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się może zostać usunięte.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
Neuron, Sir Nick, Zibi

Administrator do spraw technicznych: Dziadek

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl

flowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24785
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 02:07

Nie wiem czy wy zdjecie sobie spraqwę co to znaczy być pierwszym po 3 wiedźmach?

w grudniu

w roku parzystym
Basketball

możecie się wylogować i usunąć konto
Twisted Evil

i choćby przyszło tysiąc atletów

i nadaje wypił tysiąc harnasiów
Evil or Very Mad

i Opcjoner został kierownikiem Lidla przez pomyłkę dyrekcji

To ja jestem mistrzem TKŚ
Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5649
Registration date : 20/10/2018

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 02:50

thorgall napisał:
Nie wiem czy wy zdjecie sobie spraqwę co to znaczy być pierwszym po 3 wiedźmach?

w grudniu

w roku parzystym
Basketball

możecie się wylogować i usunąć konto
Twisted Evil

i choćby przyszło tysiąc atletów

i nadaje wypił tysiąc harnasiów
Evil or Very Mad

i Opcjoner został kierownikiem Lidla przez pomyłkę dyrekcji

To ja jestem mistrzem TKŚ

a moczyłeś nogi w solach do stóp?

king
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 04:34

thorgall napisał:
Nie wiem czy wy zdjecie sobie spraqwę co to znaczy być pierwszym po 3 wiedźmach?

w grudniu

w roku parzystym
Basketball

możecie się wylogować i usunąć konto
Twisted Evil

i choćby przyszło tysiąc atletów

i nadaje wypił tysiąc harnasiów
Evil or Very Mad

i Opcjoner został kierownikiem Lidla przez pomyłkę dyrekcji

To ja jestem mistrzem TKŚ

A ile przytuliłeś?
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44938
Registration date : 03/09/2007

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 04:40

Sie ma Leszcze !
Przycięliście cos na trzech wiedżmach?
Liczę na jakąś podbitke w poniedziałek.
Opcjoner, jak było na nocnym strzelaniu? Trafiłes w tarczę ?
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44938
Registration date : 03/09/2007

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 04:42

Odyseusz napisał:
thorgall napisał:
Nie wiem czy wy zdjecie sobie spraqwę co to znaczy być pierwszym po 3 wiedźmach?

w grudniu

w roku parzystym
Basketball

możecie się wylogować i usunąć konto
Twisted Evil

i choćby przyszło tysiąc atletów

i nadaje wypił tysiąc harnasiów
Evil or Very Mad

i Opcjoner został kierownikiem Lidla przez pomyłkę dyrekcji

To ja jestem mistrzem TKŚ

a moczyłeś nogi w solach do stóp?

king

Ja nie, ale odmrażam kalesony.

Odyseusz likes this post

Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44938
Registration date : 03/09/2007

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 04:45

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,29271996,nowy-program-pierwsze-mieszkanie-ekspert-policzyl-rat-kredytu.html#do_w=52&do_v=478&do_st=RS&do_sid=604&do_a=604&s=BoxBizImgLink&do_upid=478_ti&do_utid=29271996&do_uvid=1671209144059

Kolejny transfer pieniędzy podatników do banków i deweloperów.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44938
Registration date : 03/09/2007

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 05:40

Słowo na Niedzielę

Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 05:45

REALISTA napisał:
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,29271996,nowy-program-pierwsze-mieszkanie-ekspert-policzyl-rat-kredytu.html#do_w=52&do_v=478&do_st=RS&do_sid=604&do_a=604&s=BoxBizImgLink&do_upid=478_ti&do_utid=29271996&do_uvid=1671209144059

Kolejny transfer pieniędzy podatników do banków i deweloperów.

U nas 97% leszcza ma kredyty na zmiennej stopie i to jest absolutny ewenement na skalę europejską. 
W takiej Hiszpanii czy Francji stała stopa na pełny okres kredytowania od dawna jest czymś normalnym a w Polsce od niedawna i to jest pseudo-stała bo co 5 lata aktualizowana  lol!  Rzyt dyma naród od dekad. Bankowcy to są złodzieje - od dawna to powtarzam. Jeszcze wielki lament o rzekomych qrwa "stratach" wynikających z wakacji kredytowych. To tak jakby złodziej użałał się, że ukradł mniej niż zakładał, że ukradnie. 
Teraz to chyba coś ~10% jest na hipotekach  What a Face Toż to zgroza! Jeszcze niedawno gotówkowe były tańsze. I klasycznie leszcze w kosmicznych ratach płacą 90% odsetek a kapitaliq tyle co kicia napłakała czyli pasą żyda  niedobrze mi  
Umowy są tak konstruowane, że całkowite i absolutnie niczym nie ograniczone ryzko jest wyłącznie 100% po stronie kredytobiorcy-leszcza a bank zabezpieczoną ma dupę z każdej możliwej strony i nie ryzyqje zupełnie niczym. Nawet w razie licytacji nieruchomości jeśli cena będzie za niska to komornik dalej będzie leszcza ścigał nawet do śmierci albo do ogłoszenia upadłości a powinno być coś takiego jak kredyt za klucz czyli żeby nieruchomość była wszystkim z czego może zaspokoić się Rzyt.  Twisted Evil
To jest qrewska jawna bandyterka w białych kołnierzykach cały ten nasz polski rynek hipotek  niedobrze mi
Najpierw nasadzili pół kraju na pseudofrankowe wadliwe prawnie umowy i wielki płacz, że są unieważniane po latach a ostatnio jakiś sąd zdecydował, że w ogóle stososowanie WIBORu nie miało prawa mieć miejsca a banxterowi należy się wyłącznie goła marża stała przez cały okres kredytowania.  dobryżart
Jakby to spowodowało lawinę złotówkowiczów, to będą qrwy banxterskie miały ciepło.

AgroTrader likes this post

Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 05:54

Bo tak na logikę się zastanowić to właściwie dlaczego leszcze mają spłacać wysokie raty z tego powodu, że stopy wzrosły?  scratch
Przecież w koszcie kredytu jest zawarta marża banq, która jest jego wynagrodzeniem a kapitał został pożyczony jednorazowo w całości przy stopie jaka była w dniu pożyczania. Co więc ma do rzeczy, że ta stopa później wzrosła skoro udzielenie kredytu było jednorazowym aktem?  scratch  To trochę tak jakby raz sprzedać jakiś towar, który później zdrożał i domagać się po latach dopłaty od qpującego  wariat
Dla mnie to jest zwyczajne qrestwo i chamskie złodziejstwo po prostu. 
W uczciwie skonstruowanej umowie powinien być jakiś sprawiedliwy podział ryzyk na bank i klienta a tu jest dymanie jednostronne qqrydzą.
Same QiZy qrwa, współczuć tylko kredyciarzom.  Evil or Very Mad zoofil zoofil zoofil
To nawet nie wysokość rat jest problemem ale ich struktura.... odsetki 90%+ w racie. 
Pieniądz płynie od leszczy do brzuchatych prezesów biorących po pół miliona miesięcznie i tak ten system wygląda.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44938
Registration date : 03/09/2007

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 06:31

Market Trader napisał:
Bo tak na logikę się zastanowić to właściwie dlaczego leszcze mają spłacać wysokie raty z tego powodu, że stopy wzrosły?  scratch
Przecież w koszcie kredytu jest zawarta marża banq, która jest jego wynagrodzeniem a kapitał został pożyczony jednorazowo w całości przy stopie jaka była w dniu pożyczania. Co więc ma do rzeczy, że ta stopa później wzrosła skoro udzielenie kredytu było jednorazowym aktem?  scratch  To trochę tak jakby raz sprzedać jakiś towar, który później zdrożał i domagać się po latach dopłaty od qpującego  wariat
Dla mnie to jest zwyczajne qrestwo i chamskie złodziejstwo po prostu. 
W uczciwie skonstruowanej umowie powinien być jakiś sprawiedliwy podział ryzyk na bank i klienta a tu jest dymanie jednostronne qqrydzą.
Same QiZy qrwa, współczuć tylko kredyciarzom.  Evil or Very Mad zoofil zoofil zoofil
To nawet nie wysokość rat jest problemem ale ich struktura.... odsetki 90%+ w racie. 
Pieniądz płynie od leszczy do brzuchatych prezesów biorących po pół miliona miesięcznie i tak ten system wygląda.

Tak jak napisane: "Bankster i developer na swoim" . Przecież te wszystkie programy nie są po to, żeby zwiększyć dostępność mieszkań, tylko żeby windować ceny nieruchów i żeby kasa szła do banków i developerów.

P.S. jakie dziś miałes "rejony" ?
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48762
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 08:27

Market Trader napisał:
thorgall napisał:
Nie wiem czy wy zdjecie sobie spraqwę co to znaczy być pierwszym po 3 wiedźmach?

w grudniu

w roku parzystym
Basketball

możecie się wylogować i usunąć konto
Twisted Evil

i choćby przyszło tysiąc atletów

i nadaje wypił tysiąc harnasiów
Evil or Very Mad

i Opcjoner został kierownikiem Lidla przez pomyłkę dyrekcji

To ja jestem mistrzem TKŚ

A ile przytuliłeś?

"ILE PRZYTULIŁEŚ "  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  -ale pierdolisz
  Evil or Very Mad  jak zwkle  affraid  affraid

co za znaczenie ma jakies tam dziadowskie przytulanie (dzisiaj przytulisz jutro wpierdolisz ) Evil or Very Mad Evil or Very Mad
wobec takiego światowego sukcesu
-KTORY NAWET ZA STO LAT NIE STRACI BLASKU I SWOJEJ WYBITNEJ -JEDYNEJ W SWOIM  RODZAJU WARTOSCI


JESLI TEGO NIE ROZUMIESZ TO LEPIEJ  IDŹ I ZAĆPAJ SIE  I NIE NARAŻAJ SIEBIE I NAS NA ŚMIESZNOŚĆ Evil or Very Mad Evil or Very Mad

JA W KAŻDYM BĄDŹ  RAZIE LIKWIDUJE ZARAZ TUTAJ SWOJE KONTO I KONCZE GRE NA GIEŁDZIE

BO JESTEM ŚWIADOMYM ZE WOBEC TAKIEGO SUKCESU THORGALLA
wszelkie inne  drobne przytulania i "sukcesy " nie maja najmniejszego sensu i znaczenia
PO PROSTU  - SZCZYT ZOSTAŁ ZDOBYTY I TRZEBA NAM TERAZ GDZIE INDZIEJ  SZUKAĆ  SZANSY DLA SIEBIE

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes

thorgall and Zygmunt de Bill like this post

Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48762
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 09:00

TO JESZCZE PRZED ZLIKWIDOWANIEM KONTA
ZACYTUJE KOLEJNE SZCZYTY -TYM RAZEM KOMENDANTA i PROKURATURY  Twisted Evil  Twisted Evil

to juz chyba czas zlikwidowac wszystkie konta bo wszystkie szczyty zostaly juz zdobyte lol!  lol!

Prokuratura Regionalna w Warszawie wszczęła śledztwo w sprawie zdarzenia mającego miejsce w budynku Komendy Głównej Policji - poinformował rzecznik tej prokuratury prok. Marcin Saduś. Dodał, że postępowanie prowadzone jest w kierunku nieumyślnego spowodowaniu gwałtownego wyzwolenia energii, które zagrażało życiu lub zdrowiu wielu osób albo mieniu w wielkich rozmiarach.

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez AgroTrader dnia Sob 17 Gru 2022, 09:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5649
Registration date : 20/10/2018

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 09:01

AgroTrader napisał:
Market Trader napisał:
thorgall napisał:
Nie wiem czy wy zdjecie sobie spraqwę co to znaczy być pierwszym po 3 wiedźmach?

w grudniu

w roku parzystym
Basketball

możecie się wylogować i usunąć konto
Twisted Evil

i choćby przyszło tysiąc atletów

i nadaje wypił tysiąc harnasiów
Evil or Very Mad

i Opcjoner został kierownikiem Lidla przez pomyłkę dyrekcji

To ja jestem mistrzem TKŚ

A ile przytuliłeś?

"ILE PRZYTULIŁEŚ "  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  -ale pierdolisz
  Evil or Very Mad  jak zwkle  affraid  affraid

co za znaczenie ma jakies tam dziadowskie przytulanie (dzisiaj przytulisz jutro wpierdolisz ) Evil or Very Mad Evil or Very Mad
wobec takiego światowego sukcesu
-KTORY NAWET ZA STO LAT NIE STRACI BLASKU I SWOJEJ WYBITNEJ -JEDYNEJ W SWOIM  RODZAJU WARTOSCI


JESLI TEGO NIE ROZUMIESZ TO LEPIEJ  IDŹ I ZAĆPAJ SIE  I NIE NARAŻAJ SIEBIE I NAS NA ŚMIESZNOŚĆ Evil or Very Mad Evil or Very Mad

JA W KAŻDYM BĄDŹ  RAZIE LIKWIDUJE ZARAZ TUTAJ SWOJE KONTO I KONCZE GRE NA GIEŁDZIE

BO JESTEM ŚWIADOMYM ZE WOBEC TAKIEGO SUKCESU THORGALLA
wszelkie inne  drobne przytulania i "sukcesy " nie maja najmniejszego sensu i znaczenia
PO PROSTU  - SZCZYT ZOSTAŁ ZDOBYTY I TRZEBA NAM TERAZ GDZIE INDZIEJ  SZUKAĆ  SZANSY DLA SIEBIE

Nie spiesz się z ewakuacją.
Jak Thorguś nie moczył stóp w solach
to wiedźmy mają taką moc, że blokują to co jest oczywiste.
Zatem zwycięstwo Thorgusia jest dyskusyjne.

farao
Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5649
Registration date : 20/10/2018

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 09:08

Market Trader napisał:
Bo tak na logikę się zastanowić to właściwie dlaczego leszcze mają spłacać wysokie raty z tego powodu, że stopy wzrosły?  scratch
Przecież w koszcie kredytu jest zawarta marża banq, która jest jego wynagrodzeniem a kapitał został pożyczony jednorazowo w całości przy stopie jaka była w dniu pożyczania. Co więc ma do rzeczy, że ta stopa później wzrosła skoro udzielenie kredytu było jednorazowym aktem?  scratch  To trochę tak jakby raz sprzedać jakiś towar, który później zdrożał i domagać się po latach dopłaty od qpującego  wariat
Dla mnie to jest zwyczajne qrestwo i chamskie złodziejstwo po prostu. 
W uczciwie skonstruowanej umowie powinien być jakiś sprawiedliwy podział ryzyk na bank i klienta a tu jest dymanie jednostronne qqrydzą.
Same QiZy qrwa, współczuć tylko kredyciarzom.  Evil or Very Mad zoofil zoofil zoofil
To nawet nie wysokość rat jest problemem ale ich struktura.... odsetki 90%+ w racie. 
Pieniądz płynie od leszczy do brzuchatych prezesów biorących po pół miliona miesięcznie i tak ten system wygląda.

Bo młode i dynamiczne Leszcze krzyczą, że chcą żeby było rynkowo.
No to jakiś rynek muszą mieć, trzeba im stworzyć nawet na siłę taki system.
Brzuchaci nie chcą tego robić ale spokój społeczny wymaga tego, ze oni muszą.

afro
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48762
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 09:35

Market Trader napisał:
Bo tak na logikę się zastanowić to właściwie dlaczego leszcze mają spłacać wysokie raty z tego powodu, że stopy wzrosły?  scratch
Przecież w koszcie kredytu jest zawarta marża banq, która jest jego wynagrodzeniem a kapitał został pożyczony jednorazowo w całości przy stopie jaka była w dniu pożyczania. Co więc ma do rzeczy, że ta stopa później wzrosła skoro udzielenie kredytu było jednorazowym aktem?  scratch  To trochę tak jakby raz sprzedać jakiś towar, który później zdrożał i domagać się po latach dopłaty od qpującego  wariat
Dla mnie to jest zwyczajne qrestwo i chamskie złodziejstwo po prostu. 
W uczciwie skonstruowanej umowie powinien być jakiś sprawiedliwy podział ryzyk na bank i klienta a tu jest dymanie jednostronne qqrydzą.
Same QiZy qrwa, współczuć tylko kredyciarzom.  Evil or Very Mad zoofil zoofil zoofil
To nawet nie wysokość rat jest problemem ale ich struktura.... odsetki 90%+ w racie. 
Pieniądz płynie od leszczy do brzuchatych prezesów biorących po pół miliona miesięcznie i tak ten system wygląda.

A weź pod uwage jescze jeden fakt w kredytach frankowych - oprocz jawnego zlodziejstwa to takze manipulacja "rynkiem"
Kredyty frankowe to przewaznie były tylko "frankowe " z nazwy czyli indeksowane do franka -przeliczane na franki

Bo zauwaz ze gdyby  banki dawały iles tam miliardow kredytu we franku -zamieniajac złotowki na franka na rynku
to na pewno  jakis wpływ na kurs franka by taki popyt  miał

I DLATEGI MIMO TAKIEGO "POPYTU" KURS  BYL CAŁY CZAS B. NISKI , czyli sztuczny -kolejna manipulacvja zyda Mad

FRANK BYŁ SZTUCZNIE TANI -PRZY BRANIU POŻYCZKI -leszcz zamieniał na pln =sprzedawał franka po 2 zł
a oddawał = kupował franka za pln po 3-4 zł

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48762
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 09:59

Polka mieszkająca w Kalifornii pokazuje, jak "amerykański sen" wygląda w praktyce


Praca po 12 godzin dziennie, także w weekendy, to norma - opowiada Interii Joanna, Polka mieszkająca w USA. Jej umowa o pracę
przewiduje tylko 10 dni urlopu i trzy dni "chorobowego". A chorowała więcej, dwa razy zderzając się z amerykańskim systemem ochrony zdrowia.
Kiedy dostała rachunek z jednego szpitala, mocno się zdziwiła


Cztery dni leczenia. Rachunek - 80 tys. dolarów, większość pokrył ubezpieczyciel




Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-polka-mieszkajaca-w-kalifornii-pokazuje-jak-amerykanski-sen-,nId,6474654#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48762
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 10:16

~..o..- 1 godz. 6 min temu
Te przepisy ogłupiają ludzi, mam pierwszeństwo to idę , a że jedzie auto to trudno. Tryb nieśmiertelny się włącza .
Każdy jest pieszym , i tak się ustępowało, ale skok na kasę z mandatów doprowadza do tragedii.
Współczuję rodzinie  dramat .


~pin- 1 godz. 13 min temu
cmentarze są pełne ludzi którzy mieli pierwszeństwo


KIEROWCA- 45 min temu
Pierszeństwo pierszeństwem, ale nauczcie swoje dzieci dwóch rzeczy: 1) do puki nie masz 100% pewności że kierowca cię widzi
i się nie zatrzyma nie wchodź na drogę. 2) ponad 90% dróg jest DWU JEZDNIOWYCH nawet jeżeli pierwszy cię przepości upewnij się,
że na drugim pasie nic nie jedzie lub też cię puszczają. Jak widzę jak piesi wchodzą na jezdnię to jest masakra, po prostu lezie
bo ma pierwszeństwo i co z tego  jak zima i ciężko wyhamować, jak chlapa ciemno i jest taki moment że światła nadjeżdżającego
samochodu z naprzeciwka cię w pewnym momencie "oślepiają",  "on ma pierwszeństwo"



~JANKO- 1 min temU
MASZ TUTAJ TYCH CO TE IDIOTYZMY WYMYSLAJA

www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/agent.xsp?symbol=SKLADZESP&Zesp=584
+ Marek Konkolewski, były policjant i ekspert od przepisów ruchu drogowego


Czytaj więcej na  https://wydarzenia.interia.pl/wiadomosci-lokalne/news-lubelskie-policja-szuka-kierowcy-ktory-potracil-14-latke-opu,nId,6478996#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24785
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 10:51

dobryżart
https://twitter.com/karatepopolsku/status/1604041024963334144
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48762
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 11:00

13 Posterunek


Emeryt MSWiA- Wczoraj (16:48)Kiedy otrzyma zarzuty za przemyt broni wraz z amunicją przez granicę RP?
Czy świadkowie przemytu zostali już przesłuchani? Czy protokoły zniszczenia mienia w KGP zostały sporządzone
i jaka wartość zniszczeń? Kiedy zostanie pociągnięty do płatności za dokonaną dewastację? Czekamy, Czekamy!!!


Czytaj więcej na  https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-mnoza-sie-watpliwosci-po-wybuchu-w-komendzie-nieoficjalnie-k,nId,6477218#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48762
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 11:13

A NA KRYPTO NADAL JADA MISIE


BTC/USD
16.715,00 -332,0 -1,95%
SHIB/USD
0,00000816 -0,00000045 -5,23%
ETH/USD
1.177,54 -31,87 -2,64%
SAND/USD
0,4765 -0,0371 -7,22%
CRO/USD
0,0562 -0,0038 -6,33%
GALA/USD
0,02067 -0,00192 -8,50%
DOGE/USD
0,07728 -0,005100 -6,19%





_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44938
Registration date : 03/09/2007

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 11:36

https://krytykapolityczna.pl/gospodarka/inflacja-stagflacja-spietrzenie-kryzysow-roubini/

Idzie krach, idzie krach, dzwonią dzwonki sań lol!
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 11:46

Odyseusz napisał:
Market Trader napisał:
Bo tak na logikę się zastanowić to właściwie dlaczego leszcze mają spłacać wysokie raty z tego powodu, że stopy wzrosły?  scratch
Przecież w koszcie kredytu jest zawarta marża banq, która jest jego wynagrodzeniem a kapitał został pożyczony jednorazowo w całości przy stopie jaka była w dniu pożyczania. Co więc ma do rzeczy, że ta stopa później wzrosła skoro udzielenie kredytu było jednorazowym aktem?  scratch  To trochę tak jakby raz sprzedać jakiś towar, który później zdrożał i domagać się po latach dopłaty od qpującego  wariat
Dla mnie to jest zwyczajne qrestwo i chamskie złodziejstwo po prostu. 
W uczciwie skonstruowanej umowie powinien być jakiś sprawiedliwy podział ryzyk na bank i klienta a tu jest dymanie jednostronne qqrydzą.
Same QiZy qrwa, współczuć tylko kredyciarzom.  Evil or Very Mad zoofil zoofil zoofil
To nawet nie wysokość rat jest problemem ale ich struktura.... odsetki 90%+ w racie. 
Pieniądz płynie od leszczy do brzuchatych prezesów biorących po pół miliona miesięcznie i tak ten system wygląda.

Bo młode i dynamiczne Leszcze krzyczą, że chcą żeby było rynkowo.
No to jakiś rynek muszą mieć, trzeba im stworzyć nawet na siłę taki system.
Brzuchaci nie chcą tego robić ale spokój społeczny wymaga tego, ze oni muszą.

afro

A lokaty mamią wielkimi ósemkami na szybach banqw z tym, że to jest 8% ale brutto czyli 6.48% a dodatkowo tylko na pierwszy raz dla nowych leszczy, tylko na kwartał i tylko do 20k żeby czasem Rzyt się nie pochlastał jakby komuś się zapragło miliona wrzucić na rok czy kilka i musieliby uczciwie bulić 80k rocznie rok w rok.  Twisted Evil
Gdy jakieś tzw. "produkty" pasą banxterów, to nie ma żadnego problemu ale gdy czasem się zdarzy, że przypadkiem w wyniq zmiany sytuacji na jakimś "produkcie" klient by zarobił (kosztem banq), to szybko taki "produkt" jest wycofywany.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Kont-r-atak-Klient-zada-przywrocenia-konta-do-oferty-banku-8401271.html

 swrwysyny złodzieje
A czemu pseudofrankowych kredytów nie wycofywali gdy zaczynał chf korbić?
Powrót do góry Go down
tarzan
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior



Liczba postów : 11370
Registration date : 16/09/2007

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 11:53

REALISTA napisał:
https://krytykapolityczna.pl/gospodarka/inflacja-stagflacja-spietrzenie-kryzysow-roubini/

Idzie krach, idzie krach, dzwonią dzwonki sań lol!
jak się patrzy na weekly to chyba jest pozamiatane
nowe dołki na horyzoncie
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 11:59

tarzan napisał:
REALISTA napisał:
https://krytykapolityczna.pl/gospodarka/inflacja-stagflacja-spietrzenie-kryzysow-roubini/

Idzie krach, idzie krach, dzwonią dzwonki sań lol!
jak się patrzy na weekly to chyba jest pozamiatane
nowe dołki na horyzoncie

Tak już straszą kilka lat i na razie nic się nie dzieje za bardzo. Kraczą i wykrakać tego krachu nie mogą. Krachy zazwyczaj bywały niespodziewane a jak ma być niespodziewany krach, na który pół świata czeka od paru lat niczym pustynia na deszcz?
Chyba że tym razem będzie wyjątek i krach zgodny z oczekiwaniami większości  dobryżart
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48762
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 12:01

Być może dzięki FTX świat obudził się w przygnębiającej rzeczywistości, w której kryptowaluty to nic tylko mrzonka rychłego bogactwa kołysząca się na morzu libertariańskiego technobełkotu. Może pora coś z tym zrobić?

LONDYN – Można zrozumieć wołające o pomstę do nieba zarządzanie środkami pieniężnymi (a może to już oszustwo?), które doprowadziło do tego, że obciążone zobowiązaniami krótkoterminowymi na poziomie 9 miliardów dolarów FTX dysponowało niecałym miliardem. Nie takie rzeczy zdarzały się już bankom.

Ale jest rzeczą nie do wybaczenia to, że odkąd 14 lat temu światło dzienne ujrzały pierwsze bitcoiny, kryptobranża nie stworzyła nic, co miałoby jakąkolwiek wartość. Bo jakie fabryki zbudowano za kryptowalutę? Jakie nowe towary czy usługi trafiły na rynek? Który rząd zebrał środki z użyciem kryptowalut? Na pewno nie ten w Salwadorze, który wprowadził bitcoiny jako legalny środek płatniczy i kraj ten znajduje się obecnie na krawędzi bankructwa.

Przyobleczeni w ciemne garnitury technokraci, zarządzający takimi instytucjami jak amerykańska Rezerwa Federalna, Bank of England czy Europejski Bank Centralny w tak koszmarnym roku, jakim jest niewątpliwie 2022, zdołali doprowadzić do utraty siły nabywczej ich walut na poziomie nieco powyżej 10 proc. To poziom deprecjacji odnotowywany przez kryptowaluty często w ciągu jednego dnia, a w przypadku krachów, których jesteśmy ostatnio świadkami – w ciągu zaledwie kilku minut.

https://krytykapolityczna.pl/swiat/nieznosna-bezuzytecznosc-kryptowaluty/

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes

pike likes this post

Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48762
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 12:12

Konsekwencje pandemii i wojny w Ukrainie dotknęły cały świat, ale Wielka Brytania, która boryka się dodatkowo z konsekwencjami brexitu, stoi zdecydowanie gorzej niż wszystkie inne porównywalne kraje. Jesteśmy jedynym krajem z grupy G7, którego gospodarka nie wróciła do poziomu z 2019 roku. A będzie tylko gorzej.

W najbliższych dwóch latach, według OECD, stan gospodarki Wielkiej Brytanii uplasuje nas na najniższej pozycji wśród krajów rozwiniętych. W rankingu grupy G20 za nami została już tylko objęta sankcjami Rosja. Co więcej, nasz poziom życia spada na łeb na szyję nie od dziś – a zaczął spadać na długo przed pandemią. Za nami 12 lat rządów torysów, przed nami k

Żniwa z brexitu zbiera m.in. Holandia. Zyskały holenderskie firmy logistyczne i właściciele magazynów obsługujących brytyjskie biznesy, które przenoszą operacje na kontynent. W 2021 roku komisarz Agencji ds. Inwestycji Zagranicznych rządu Holandii Hilde van der Meer potwierdzała, że w ciągu jednego tylko roku około 600 firm prowadziło rozmowy o przeniesieniu operacji do Holandii, co oznacza otworzenie około 6 tysięcy miejsc pracy (nie dla Brytyjczyków) i ponad pół miliona euro dla holenderskiej gospodarki. Tymczasem 73 proc. właścicieli brytyjskich firm stwierdziło, że ich biznesy nie odczuły żadnego benefitu z brexitu.

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24785
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 13:23

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Fkhfb310

REALISTA and Odyseusz like this post

Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44938
Registration date : 03/09/2007

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 13:25

https://next.gazeta.pl/next/7,172690,29272625,odkryto-dwie-planety-zbudowane-glownie-z-wody-nie-przypominaja.html#s=BoxOpMT

moze Musk tam poleci ? Laughing
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44938
Registration date : 03/09/2007

UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend EmptySob 17 Gru 2022, 13:25

thorgall napisał:
UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Fkhfb310

dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17-18 12 2022 r. Weekend   UFO 17-18 12  2022 r. Weekend Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 17-18 12 2022 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: