Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY

Go down 
+47
leszczyzna
Laik
mobar
ramzes
Edith
sinuee
loko
Lennon
wredniaha
rydzo
gryzliwy
CromCruach
dead_eye
nomad
Bankrut
praktyk
IronFX
HIOB
Damian
Ezet
petgry
barany
Reser
betonowe_buty
filip
MedKit*
Aligator
irc
LeM
jj
radko
PoPo
REALISTA
kydo
BORowik
forex
Dave
gumbas
Rmir
Jones
fabularasa
kamikaze
SYLWESTER
Diablo
tarzan
Nadaje ze Stronia
SzFagier
51 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
AutorWiadomość
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 19:43

OpCjoNeR napisał:
REALISTA napisał:
@opcio
- SPRZĘT MAM FULL WYPAS
- XP JEST LŻEJSZY ( MA MNIEJ BAJERÓW) I JEST BARDZIEJ "LUDZKI" DZIAŁAM NA NIM INTUICYJNIE, NIE OBCIĄŻA SPRZĘCICHA
- BYC MOŻE JESTEM ZA STARY NA VISTĘ Evil or Very Mad TO TAKI MEDIALNY BAJEREK Z ŁADNYMI FOTKAMI
BADŻIEW I TYLE

Nie wiem, ja zainstalowałem oryginała Vistę + wszystkie sterowniki od producenta i qrwa żadnych problemów! Vista jest przede wszystkim STABILNA (stabilniejsza niż XP), graficznie fajniej zrobiona no i zauważyłem też, że obraz wyświetlany pod Vistą jest jakiś taki wyraźniejszy (czcionki lepiej widać) niż pod XP przy identycznej konfiguracji sprzętowej, na tym samym compie i monitorze.
Powoli odchodzę od XP bo zaczyna mnie już wqrwiać tylko na razie muszę czekać na naprawę compa.
No i XP nie zobaczy ci więcej jak 3.25GB RAMu co przy wymagających grach staje się problemem.
Vista to badziew, takiego za przeproszeniem monopolistycznego gówna lepiej niech microsoft nie robi. XP jest intuicyjny i czytelny, nie potrzebuję bajerów żeby obsługiwać komputer, jak będę chciał jakieś fajne przejścia okien to sobie odpalę power pointa. To badziewie wyszło chyba tylko po to żeby zwiększyć zapotrzebowanie na rynku na ram i szybsze procesory. I nie rozumiem jak mająca takie ogromne sumy pieniędzy korporacja schodzi na psy produkując taki mijający się z celem odpustowy kicz. A tylko czytelniejsze czcionki nie przekonują mnie do całości, w samej przeglądarce explorer 7 też zwiększyli czytelność małych czcionek więc to nie jest jakaś rewolucja. Ale właśnie o to chodzi że nikt nie potrzebuje rewolucji, na pewno nie takiej jaką chce nam zamydlić oczy Gates. Pewnego poziomu funkcjonalności, czytelności i estetyki się od tak nie przeskoczy i mogliby to uwzględnić stawiając przede wszystkim na szybkość, bo chyba to powinno być rozwijane i kompatybilność z nowymi technologiami.
Powrót do góry Go down
Bankrut
Admin
Admin
Bankrut


Liczba postów : 3833
Age : 49
Location : Łódź
Registration date : 27/08/2007

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 19:43

OpCjoNeR napisał:
Bankrut napisał:
OpCjoNeR napisał:
I wqrza mnie ponadto te faworyzowanie bachorów ponad resztę ludzi tak jakby dzieciarnia miała większe prawa do zycia z racji tego, że jest młodsza...
Każdy się ma przejmować ile to dzieci chorych leży itp.. a qrwa ile LUDZI (dorosłych) też chorych leży to co - pies? Nimi już nikt się nie przejmuje? Niech zdychają?
Albo traktujemy wszystkich równo i przyznajemy takie same prawa do życia ludziom w każdym wieq albo zróbmy selekcję typu przymusowa eutanazja starców bo "już się nażyli" itp.
To jawna hipokryzja!


QRWA MAĆ! Co za palant.
OPCJONER - widać że nie masz dzieci
inaczej - patrzyłeś kiedyś w oczy kilkuletniemu dziecku które ma 2 m-ce życia przed sobą i co gorsza ma tego świadomość?
Miałem okazję z racji wolontariatu opiekować się kiedyś dziećmi z rodzin patologicznych, dziećmi chorymi na choroby terminalne, upośledzonymi psychicznie i fizycznie.
I jak czytam to co napisałeś wyżej, to najchętniej bym Ci przypierdolił - nie raz - nie dwa, tak konkretnie najchętniej bym Ci dojebał.

No dobra, a co powiesz o człowieq np. 25 lat, który też ma przed sobą 2 m-ce życia i też jest tego świadomy? Takiego by ci nie było żal? Też ma całe życie przed sobą. W czym osoba dorosła pod tym względem jest gorsza?

Każda śmierć jest zła... Ale dzieci, niewinne, ufne do końca
Sorry uniosłem się - ale wierz mi, byłem na kilku pogrzebach swoich podopiecznych i między innymi zrezygnowałem z wolontariatu bo psycha mi zaczęła siadać.
Nawet teraz, po latach oczy mokre się robią jak o tym pomyśle.
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 19:47

bezdomni to przynajmniej w czasie mrozow mogliby w kosciele sie schronic ale niestety liczy sie tylko taca i mszalne w gardełko
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 19:48

Bankrut napisał:
OpCjoNeR napisał:
Bankrut napisał:
OpCjoNeR napisał:
I wqrza mnie ponadto te faworyzowanie bachorów ponad resztę ludzi tak jakby dzieciarnia miała większe prawa do zycia z racji tego, że jest młodsza...
Każdy się ma przejmować ile to dzieci chorych leży itp.. a qrwa ile LUDZI (dorosłych) też chorych leży to co - pies? Nimi już nikt się nie przejmuje? Niech zdychają?
Albo traktujemy wszystkich równo i przyznajemy takie same prawa do życia ludziom w każdym wieq albo zróbmy selekcję typu przymusowa eutanazja starców bo "już się nażyli" itp.
To jawna hipokryzja!


QRWA MAĆ! Co za palant.
OPCJONER - widać że nie masz dzieci
inaczej - patrzyłeś kiedyś w oczy kilkuletniemu dziecku które ma 2 m-ce życia przed sobą i co gorsza ma tego świadomość?
Miałem okazję z racji wolontariatu opiekować się kiedyś dziećmi z rodzin patologicznych, dziećmi chorymi na choroby terminalne, upośledzonymi psychicznie i fizycznie.
I jak czytam to co napisałeś wyżej, to najchętniej bym Ci przypierdolił - nie raz - nie dwa, tak konkretnie najchętniej bym Ci dojebał.

No dobra, a co powiesz o człowieq np. 25 lat, który też ma przed sobą 2 m-ce życia i też jest tego świadomy? Takiego by ci nie było żal? Też ma całe życie przed sobą. W czym osoba dorosła pod tym względem jest gorsza?

Każda śmierć jest zła... Ale dzieci, niewinne, ufne do końca
Sorry uniosłem się - ale wierz mi, byłem na kilku pogrzebach swoich podopiecznych i między innymi zrezygnowałem z wolontariatu bo psycha mi zaczęła siadać.
Nawet teraz, po latach oczy mokre się robią jak o tym pomyśle.

Przecież nie mówię, że z tego się trzeba cieszyć... chodzi mi o co inne. Jesli nam szkoda innego człowieka bo jest ciężko chory itp to powinno to uczucie nie zależeć od ilości lat... tak samo powinno być szkoda 5-latka jak 30-latka jak 60-latka itp. bo inaczej to jest zwyczajny relatywizm moralny.
A z tego co widze i czytam to odnoszę takie wrażenie, że należy ubolewać wyłącznie nad losem dzieci dopóki nimi są a gdy dorosną to mogą zdychać bo już ich "nie szkoda".
Powrót do góry Go down
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 19:49

normalny zdrowy mężczyzna to ucieka od takich zajęć jak ksiądz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 19:49

A przestancie jzu za przeproszeniem pierdolic, kazdy niech postepuje w zgodzie z wlasnym sumieniem nie ma sensi i na sile sie robic na swietego ani na diabla wazne zeby bcy w zgodzie z samym soba.Ja wiem ze chce wam w przyszlym tygodniu zabrac pieniadze na gieldzie a mimo to was lubie Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 19:50

filip napisał:
OpCjoNeR napisał:
filip napisał:
OpCjoNeR napisał:
Ciekawy jestem ile Owsik % przytula z tej Łorkiestry całej... qrwa nie uwierzę, że charytatywnie to robi Twisted Evil

to nie jest wazne ile on za to bierze.
najwazniejsze ze pomaga najwazniejszym osoba na swiecie - dzieciom.

polecam przejsc sie po odzialach dzieciecych - czasami sie zastanawiam czym leczone bylyby dzieci gdyby nie owsiak.

A czemu uważasz, że dzieci są najważniejsze na świecie? To mam rozumieć, że bachor ma większe prawa do życia niż dorosły? A cóż to za relatywizm moralny?

jestes zwyklym kretynem, ty tez byles tym bachorem a matka z ojcem zycie by oddali abys teraz mogl te glupoty wypisywac.
dorosniesz bedziesz ojcem ( teraz na pewno nim nie jestes - nie dorosles do tego Exclamation Exclamation )

zmienisz zdanie.
gwarantuje tobie ze twoj bachor bedzie dla ciebie najwazniejsza osoba na swiecie - przynajmniej w normalnych rodzinach tak jest.

Bachor jest najważniejszy ale dla SWOICH rodziców a nie dla obcych ludzi!
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 19:50

kaczor napisał:
A przestancie jzu za przeproszeniem pierdolic, kazdy niech postepuje w zgodzie z wlasnym sumieniem nie ma sensi i na sile sie robic na swietego ani na diabla wazne zeby bcy w zgodzie z samym soba.Ja wiem ze chce wam w przyszlym tygodniu zabrac pieniadze na gieldzie a mimo to was lubie Twisted Evil

No i powiedział konkretnie co myślał lol! Ja też chcę.
Powrót do góry Go down
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 19:51

a te siostry zakonne to dlaczego chlopa nie mają i nie rodzą jak Stwórca nakazał?
Powrót do góry Go down
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 19:53

kaczor napisał:
A przestancie jzu za przeproszeniem pierdolic, kazdy niech postepuje w zgodzie z wlasnym sumieniem nie ma sensi i na sile sie robic na swietego ani na diabla wazne zeby bcy w zgodzie z samym soba.Ja wiem ze chce wam w przyszlym tygodniu zabrac pieniadze na gieldzie a mimo to was lubie Twisted Evil

wzajemnie, też Cię lubię i też rozchyle Ci posladki żeby wyciągnąć sakwę z groszem.



Laughing
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 19:54

Albo np. taki nagłówek newsa "WYPADEK NA DRODZE NR , ZGINĘŁO 5 OSÓB W TYM 2 DZIECI". Ja nie rozumiem tej bzdury po co to wyszczególnienie ile dzieci? Co to za różnica? 5 osób to 5 osób - pięć istnień ludzkich a po ile mieli lat to takie istotne?
To powinni również napisać ile kobiet ile mężczyzn, ilu zdrowych ilu chorych itp.
No bzdura totalna.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 19:55

filip napisał:
OpCjoNeR napisał:
filip napisał:
OpCjoNeR napisał:
Ciekawy jestem ile Owsik % przytula z tej Łorkiestry całej... qrwa nie uwierzę, że charytatywnie to robi Twisted Evil

to nie jest wazne ile on za to bierze.
najwazniejsze ze pomaga najwazniejszym osoba na swiecie - dzieciom.

polecam przejsc sie po odzialach dzieciecych - czasami sie zastanawiam czym leczone bylyby dzieci gdyby nie owsiak.

A czemu uważasz, że dzieci są najważniejsze na świecie? To mam rozumieć, że bachor ma większe prawa do życia niż dorosły? A cóż to za relatywizm moralny?

jestes zwyklym kretynem, ty tez byles tym bachorem a matka z ojcem zycie by oddali abys teraz mogl te glupoty wypisywac.
dorosniesz bedziesz ojcem ( teraz na pewno nim nie jestes - nie dorosles do tego Exclamation Exclamation )

zmienisz zdanie.
gwarantuje tobie ze twoj bachor bedzie dla ciebie najwazniejsza osoba na swiecie - przynajmniej w normalnych rodzinach tak jest.


dlaczego obrazasz Opcjonera, bo co, bo ma inne zdanie??to ze nie mam dziecka to jestem czyms gorszym?? - moze ja niechce miec dziecka moze za 10 lat zmienie zdanie . Ocjoner pokazuje swoj punkt widzenia zktórym calkowicie sie zgadzam.
W tym kraju troszczy sie losem tylko dzieci a reszta niech zdycha, do dziś niemoge przebolec wycia z bólu mojego dziadka gdy rak byl w ostatnim stadium jestem w stu procentach że jak by to samo mialo dziecko to byłaby reakcja ale że ktos jest stary to szkoda dla niego lekarstw niech wyje z bolu a idżcie w chuj ztaką parszywa moralnoscia
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 19:56

Jerome napisał:
kaczor napisał:
A przestancie jzu za przeproszeniem pierdolic, kazdy niech postepuje w zgodzie z wlasnym sumieniem nie ma sensi i na sile sie robic na swietego ani na diabla wazne zeby bcy w zgodzie z samym soba.Ja wiem ze chce wam w przyszlym tygodniu zabrac pieniadze na gieldzie a mimo to was lubie Twisted Evil

wzajemnie, też Cię lubię i też rozchyle Ci posladki żeby wyciągnąć sakwę z groszem.



Laughing

Daruj se te pedalskie żaluzje Shocked
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 19:57

krt napisał:
filip napisał:
OpCjoNeR napisał:
filip napisał:
OpCjoNeR napisał:
Ciekawy jestem ile Owsik % przytula z tej Łorkiestry całej... qrwa nie uwierzę, że charytatywnie to robi Twisted Evil

to nie jest wazne ile on za to bierze.
najwazniejsze ze pomaga najwazniejszym osoba na swiecie - dzieciom.

polecam przejsc sie po odzialach dzieciecych - czasami sie zastanawiam czym leczone bylyby dzieci gdyby nie owsiak.

A czemu uważasz, że dzieci są najważniejsze na świecie? To mam rozumieć, że bachor ma większe prawa do życia niż dorosły? A cóż to za relatywizm moralny?

jestes zwyklym kretynem, ty tez byles tym bachorem a matka z ojcem zycie by oddali abys teraz mogl te glupoty wypisywac.
dorosniesz bedziesz ojcem ( teraz na pewno nim nie jestes - nie dorosles do tego Exclamation Exclamation )

zmienisz zdanie.
gwarantuje tobie ze twoj bachor bedzie dla ciebie najwazniejsza osoba na swiecie - przynajmniej w normalnych rodzinach tak jest.


dlaczego obrazasz Opcjonera, bo co, bo ma inne zdanie??to ze nie mam dziecka to jestem czyms gorszym?? - moze ja niechce miec dziecka moze za 10 lat zmienie zdanie . Ocjoner pokazuje swoj punkt widzenia zktórym calkowicie sie zgadzam.
W tym kraju troszczy sie losem tylko dzieci a reszta niech zdycha, do dziś niemoge przebolec wycia z bólu mojego dziadka gdy rak byl w ostatnim stadium jestem w stu procentach że jak by to samo mialo dziecko to byłaby reakcja ale że ktos jest stary to szkoda dla niego lekarstw niech wyje z bolu a idżcie w chuj ztaką parszywa moralnoscia

Nie tylko, jeszcze embriony i zygoty są pod ochroną życia Laughing
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 19:59

Ja pierdziu, Tase w kosmos wypierdolił. scratch


Ostatnio zmieniony przez nomad dnia Nie 11 Sty 2009, 20:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 20:00

Dlatego 1% belkowego nie odprowadzam na żadne instytucje, które interesuje los tylko bachorów.
Rok temu dałem te 1% na TOPR - śmigło dla Tatr: oni ratują wszystkich niezależnie czy będzie miał wypadek 12-latek czy 80-latek i to jest sprawiedliwe traktowanie.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 20:00

OpCjoNeR napisał:
krt napisał:
filip napisał:
OpCjoNeR napisał:
filip napisał:
OpCjoNeR napisał:
Ciekawy jestem ile Owsik % przytula z tej Łorkiestry całej... qrwa nie uwierzę, że charytatywnie to robi Twisted Evil

to nie jest wazne ile on za to bierze.
najwazniejsze ze pomaga najwazniejszym osoba na swiecie - dzieciom.

polecam przejsc sie po odzialach dzieciecych - czasami sie zastanawiam czym leczone bylyby dzieci gdyby nie owsiak.

A czemu uważasz, że dzieci są najważniejsze na świecie? To mam rozumieć, że bachor ma większe prawa do życia niż dorosły? A cóż to za relatywizm moralny?

jestes zwyklym kretynem, ty tez byles tym bachorem a matka z ojcem zycie by oddali abys teraz mogl te glupoty wypisywac.
dorosniesz bedziesz ojcem ( teraz na pewno nim nie jestes - nie dorosles do tego Exclamation Exclamation )

zmienisz zdanie.
gwarantuje tobie ze twoj bachor bedzie dla ciebie najwazniejsza osoba na swiecie - przynajmniej w normalnych rodzinach tak jest.


dlaczego obrazasz Opcjonera, bo co, bo ma inne zdanie??to ze nie mam dziecka to jestem czyms gorszym?? - moze ja niechce miec dziecka moze za 10 lat zmienie zdanie . Ocjoner pokazuje swoj punkt widzenia zktórym calkowicie sie zgadzam.
W tym kraju troszczy sie losem tylko dzieci a reszta niech zdycha, do dziś niemoge przebolec wycia z bólu mojego dziadka gdy rak byl w ostatnim stadium jestem w stu procentach że jak by to samo mialo dziecko to byłaby reakcja ale że ktos jest stary to szkoda dla niego lekarstw niech wyje z bolu a idżcie w chuj ztaką parszywa moralnoscia

Nie tylko, jeszcze embriony i zygoty są pod ochroną życia Laughing


Cholera a ja tyle swoich plemników unicestwił Laughing

tak na dobra sprawe to panienki które łykaja to kanibale dobryżart
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 20:03

możne krótko by nie zaśmiecać

Windows 2000 nie znam lepszego
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 20:05

Jones napisał:
możne krótko by nie zaśmiecać

Windows 2000 nie znam lepszego

dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

może Windows 3.1?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 20:08

Jerome napisał:
bezdomni to przynajmniej w czasie mrozow mogliby w kosciele sie schronic ale niestety liczy sie tylko taca i mszalne w gardełko

Ciekawe czy wywieszą cenniki w kościołach:

OPŁATA ZA MSZĘ - CO ŁASKA minimum 10zł cheers
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 20:10

OpCjoNeR napisał:
Jerome napisał:
bezdomni to przynajmniej w czasie mrozow mogliby w kosciele sie schronic ale niestety liczy sie tylko taca i mszalne w gardełko

Ciekawe czy wywieszą cenniki w kościołach:

OPŁATA ZA MSZĘ - CO ŁASKA minimum 10zł cheers


no przeciez tak jest tyle ze zdziebko wiecej niż 10zł oczywiście co łaska ma sie rozumiec Wink
Powrót do góry Go down
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 20:10

OpCjoNeR napisał:
Jerome napisał:
bezdomni to przynajmniej w czasie mrozow mogliby w kosciele sie schronic ale niestety liczy sie tylko taca i mszalne w gardełko

Ciekawe czy wywieszą cenniki w kościołach:

OPŁATA ZA MSZĘ - CO ŁASKA minimum 10zł cheers

o dziwo ludzie znaja taryfy ile ze slub, pogrzeb, mszę itd...normalnie o tym gadają jak o zakupach w markecie
Powrót do góry Go down
irc

irc


Liczba postów : 529
Registration date : 20/06/2008

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 20:12

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 8127d12c212f2370med

Strasznie dokładni są.


Ostatnio zmieniony przez irc dnia Nie 11 Sty 2009, 20:15, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 20:12

Tak się zastanawiam czytając dzisiejsze posty ile prawdy jest we stwierdzeniu, że wśród trejderów odsetek psychopatów jest wyższy niż w całej populacji, hehe...

Tym co bardzo niepokoi, jeśli chodzi o psychopatów, poza ich poczuciem własnej, szczególnej pozycji społecznej, jest całkowity brak empatii w stosunku do normalnych ludzi, ponieważ „typy antyspołeczne (psychopaci) zdają się nie posiadać sumienia, odczuwają słabo albo wręcz wcale nie odczuwają empatii do ludzi, których życia dotykają... typ antyspołeczny bez wysiłku opiera się wszelkim regulacjom, nie jest w stanie spojrzeć z innego niż własny punkt widzenia ani przyjąć standardu dobro kontra zło”

Cool
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 20:14

kulty napisał:
OpCjoNeR napisał:
REALISTA napisał:
@opcio
- SPRZĘT MAM FULL WYPAS
- XP JEST LŻEJSZY ( MA MNIEJ BAJERÓW) I JEST BARDZIEJ "LUDZKI" DZIAŁAM NA NIM INTUICYJNIE, NIE OBCIĄŻA SPRZĘCICHA
- BYC MOŻE JESTEM ZA STARY NA VISTĘ Evil or Very Mad TO TAKI MEDIALNY BAJEREK Z ŁADNYMI FOTKAMI
BADŻIEW I TYLE

Nie wiem, ja zainstalowałem oryginała Vistę + wszystkie sterowniki od producenta i qrwa żadnych problemów! Vista jest przede wszystkim STABILNA (stabilniejsza niż XP), graficznie fajniej zrobiona no i zauważyłem też, że obraz wyświetlany pod Vistą jest jakiś taki wyraźniejszy (czcionki lepiej widać) niż pod XP przy identycznej konfiguracji sprzętowej, na tym samym compie i monitorze.
Powoli odchodzę od XP bo zaczyna mnie już wqrwiać tylko na razie muszę czekać na naprawę compa.
No i XP nie zobaczy ci więcej jak 3.25GB RAMu co przy wymagających grach staje się problemem.
Vista to badziew, takiego za przeproszeniem monopolistycznego gówna lepiej niech microsoft nie robi. XP jest intuicyjny i czytelny, nie potrzebuję bajerów żeby obsługiwać komputer, jak będę chciał jakieś fajne przejścia okien to sobie odpalę power pointa. To badziewie wyszło chyba tylko po to żeby zwiększyć zapotrzebowanie na rynku na ram i szybsze procesory. I nie rozumiem jak mająca takie ogromne sumy pieniędzy korporacja schodzi na psy produkując taki mijający się z celem odpustowy kicz. A tylko czytelniejsze czcionki nie przekonują mnie do całości, w samej przeglądarce explorer 7 też zwiększyli czytelność małych czcionek więc to nie jest jakaś rewolucja. Ale właśnie o to chodzi że nikt nie potrzebuje rewolucji, na pewno nie takiej jaką chce nam zamydlić oczy Gates. Pewnego poziomu funkcjonalności, czytelności i estetyki się od tak nie przeskoczy i mogliby to uwzględnić stawiając przede wszystkim na szybkość, bo chyba to powinno być rozwijane i kompatybilność z nowymi technologiami.

Powiedzmy tak: jeśli ktoś już ma XP i pracuje na nim długo to jasne, że nie musi przeskakiwać na Vistę bo nic rewolucyjnego w niej nie ma jednak jeśli ktoś właśnie qpuje system czy sprzęt to nie zaszkodzi mu Vista.
Przecież ciężko by każda kolejna wersja systemu była rewolucją. Między '95 a '98 też rewolucji nie było podobnie jak miedzy 2000 a Millenium.
Rewolucją były skoki z 3.11 na '95 i z '98/2000/Millenium na XP. Przejście z XP na Vistę rewolucją nie jest ale pewne usprawnienia jednak są.

Ja tam używam Visty z zadowoleniem i nie wiem czemu tak ją wszyscy gnębią, że chujowa itp. Nic się nie wiesza, na 64-bit procesorze wiele aplikacji włączanych na raz elegancko działa bez przymuleń... dobry system, co wy chcecie?
Że dużo miejsca zabiera to co z tego? Pojemności pamięci masowych rosną o kolejne rzędy wielkości a ceny na ryj - 10GB na system to już wcale nie wydaje się dużo jeśli się ma dysk nawet te 250GB nie wspominając już o terabajtowych.
Powrót do góry Go down
filip

filip


Liczba postów : 3719
Registration date : 05/09/2008

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 20:16

krt:
Cytat :
dlaczego obrazasz Opcjonera, bo co, bo ma inne zdanie??to ze nie mam dziecka to jestem czyms gorszym?? - moze ja niechce miec dziecka moze za 10 lat zmienie zdanie . Ocjoner pokazuje swoj punkt widzenia zktórym calkowicie sie zgadzam.
W tym kraju troszczy sie losem tylko dzieci a reszta niech zdycha, do dziś niemoge przebolec wycia z bólu mojego dziadka gdy rak byl w ostatnim stadium jestem w stu procentach że jak by to samo mialo dziecko to byłaby reakcja ale że ktos jest stary to szkoda dla niego lekarstw niech wyje z bolu a idżcie w chuj ztaką parszywa moralnoscia

opcjoner - przepraszam.

moim zdaniem nie rozumiesz istoty problemu.
w tym kraju nie troszczy sie o nikogo.
zasada jest prosta nie masz pieniedzy nie choruj. dlatego ludzie daja swoje prywatne pieniadze raz do roku na ta inicjatywe zeby uratowac czyjes zycie tym bardziej ze efekty sa widoczne golym okiem. nie jest wazne czy to jest dziecko czy dorosly. ta fundacja pomaga dzieciom wiec pisze o dzieciach a nie o 25 i 30 latkach badz osobach podeszlego wieku.
place podwojna skladke zdrowotna - odprowadzana jest przez mojego pracodawce oraz z racji prowadzenia swojej firmy place dodatkowo i nic z tego nie mam - i gdzie tu sprawiedliwosc.

gdyby zebrane pieniadze przekazac do NFZ nie zobaczylibysmy z nich jednej zlotowki.
i nie zgodze sie ze stwierdzeniem ze jest lepsze i gorsze zycie. ta fundacja jest dla dzieci dlatego napisalem o dzieciach. nie chcesz nie dawaj.
przy szpitalach dziala mnostwo fundacji - jezeli masz ochote mozesz je wspomoc - byc moze wtedy pieniadze trafia do 35 lataka, ktorego zycie jest rownie cenne.

tyle w temacie.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 20:17

kamikaze napisał:
Tak się zastanawiam czytając dzisiejsze posty ile prawdy jest we stwierdzeniu, że wśród trejderów odsetek psychopatów jest wyższy niż w całej populacji, hehe...

Tym co bardzo niepokoi, jeśli chodzi o psychopatów, poza ich poczuciem własnej, szczególnej pozycji społecznej, jest całkowity brak empatii w stosunku do normalnych ludzi, ponieważ „typy antyspołeczne (psychopaci) zdają się nie posiadać sumienia, odczuwają słabo albo wręcz wcale nie odczuwają empatii do ludzi, których życia dotykają... typ antyspołeczny bez wysiłku opiera się wszelkim regulacjom, nie jest w stanie spojrzeć z innego niż własny punkt widzenia ani przyjąć standardu dobro kontra zło”

Cool

No do mnie to nie pasuje, niestety. Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 20:20

kamikaze napisał:
Tak się zastanawiam czytając dzisiejsze posty ile prawdy jest we stwierdzeniu, że wśród trejderów odsetek psychopatów jest wyższy niż w całej populacji, hehe...

Tym co bardzo niepokoi, jeśli chodzi o psychopatów, poza ich poczuciem własnej, szczególnej pozycji społecznej, jest całkowity brak empatii w stosunku do normalnych ludzi, ponieważ „typy antyspołeczne (psychopaci) zdają się nie posiadać sumienia, odczuwają słabo albo wręcz wcale nie odczuwają empatii do ludzi, których życia dotykają... typ antyspołeczny bez wysiłku opiera się wszelkim regulacjom, nie jest w stanie spojrzeć z innego niż własny punkt widzenia ani przyjąć standardu dobro kontra zło”

Cool


mnie sprawy spoleczne leżą na sercu ale tu wiekszość to PO-wcy niestety
Powrót do góry Go down
dead_eye

dead_eye


Liczba postów : 5365
Age : 45
Location : Z.G.
Registration date : 13/02/2008

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 20:21

co do kosciola i kasy, kolega za tydzien idzie do ksiedza ksiegowego kurii na spotkanie porozmawiac o lokatach Smile sam jestem ciekaw czego sie dowie i ile tego maja
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 EmptyNie 11 Sty 2009, 20:22

filip napisał:


opcjoner - przepraszam.

moim zdaniem nie rozumiesz istoty problemu.
w tym kraju nie troszczy sie o nikogo.
zasada jest prosta nie masz pieniedzy nie choruj. dlatego ludzie daja swoje prywatne pieniadze raz do roku na ta inicjatywe zeby uratowac czyjes zycie tym bardziej ze efekty sa widoczne golym okiem. nie jest wazne czy to jest dziecko czy dorosly. ta fundacja pomaga dzieciom wiec pisze o dzieciach a nie o 25 i 30 latkach badz osobach podeszlego wieku.
place podwojna skladke zdrowotna - odprowadzana jest przez mojego pracodawce oraz z racji prowadzenia swojej firmy place dodatkowo i nic z tego nie mam - i gdzie tu sprawiedliwosc.

gdyby zebrane pieniadze przekazac do NFZ nie zobaczylibysmy z nich jednej zlotowki.
i nie zgodze sie ze stwierdzeniem ze jest lepsze i gorsze zycie. ta fundacja jest dla dzieci dlatego napisalem o dzieciach. nie chcesz nie dawaj.
przy szpitalach dziala mnostwo fundacji - jezeli masz ochote mozesz je wspomoc - byc moze wtedy pieniadze trafia do 35 lataka, ktorego zycie jest rownie cenne.

tyle w temacie.

Jarzę ale nie uważasz, że generalnie trend faworyzowania dobra dzieci ponad dobro ludzkie w ogólności jest powszechny?
Na fundację ratującą życia DZIECI da większość a na fundację ratującą CHORYCH (ogólnie) już da niewielu.
Jeśli gówniarz na ulicy żebrze to też babcie różne się litują i dają "bo dziecko potrzebuje na bułkę a że to tylko przynęta mafii stojącej za rogiem to już kit" a gdy żebrze dorosły to "na pewno pijak na wódkę potrzebuje, nie dam mu".
Nie jest tak?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY
Powrót do góry 
Strona 8 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» UFO - 25.04.2009 weekendowy
» UFO - 28.02.2009 - weekendowy
» UFO - 04.04.2009 - weekendowy
» UFO - 30.05.2009 weekendowy
» UFO - 31.01.2009 WEEKENDOWY

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: