Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 takie luźne rozważania

Go down 
+24
pandorka
betonowe_buty
EX
MedKit*
midas47
Kozoyeb
dziadek
W stronę słońca :)
Jastrząb
franco
Pan Nikt
IronFX
Lennon
inwestor
Dave
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
SYLWESTER
kaczor
Władzió
przemak
Jones
Aligator
chudy mis
Diablo
28 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 32  Next
AutorWiadomość
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyWto 17 Sie 2010, 21:20

de Bill

Witam,

Mój target Geronimo to wyjść na zero, ale nawet i ten "sukces" mnie nie powstrzyma, będę grał dalej z pewnością. Założyłem kolejny rachunek, tym razem w Admiralu, niech i im też coś ode mnie skapnie. A zanucić to pasuje:

"... co raz to jeden z drugim trafia za kraty
a mnie nic nie powstrzyma chcę być bogaty ... "

tylko lato szkoda paskudzić gapieniem w monitor. Powracam we wrześniu, to i może częściej coś napiszę.

Pozdrawiam stałych bywalców.


Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptySro 18 Sie 2010, 10:40

Hehe jak to mówią Po targecie go poznacie.
Smuda przerażony poziomem ligi.Trener X to mi kiedyś prawił że takie neptyki przychodzą do klubu  iż on jest załamany.Sprawność ogólna żenująca.
Y właściciel klubu nie młodzieniaszek ale  przerzucający jakieś tony  wpakował się w kilka spraw bo ciągle jakiś ciul który mógłby być jego synem chciał cuś udowodni.
Ogólnie to moim zdaniem  przeciętny obywatel głupieje, kapcanieje ale ma ego ale to ostatnie to przywara histryczna.
Pozdrawiam.
 
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyCzw 19 Sie 2010, 19:44

Milcze nic nie nuce.Philadelphia, Tom i Antonio,tak się nasunęło.Po 99 LS pomroczność jasna przed 16 i wtopa lekka bo lekka ale target się oddalił.
Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyPią 20 Sie 2010, 17:29

Nowe idzieee !!!!! Stare wracaaa affraid !!!!!

Możesz odpowiadać w tematach

Uniwersytet Futures i Opcji :: Uniwersytet Futures i Opcji Shocked

youtube.com/watch?v=Lny-pp221wA

Pozdrawiam oczywiście

ender
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyPią 20 Sie 2010, 18:23

Jak tu cicho i spokojnie
Wink
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyPią 20 Sie 2010, 21:08

No cuś mnie podkusiło rajd do sklepu art podstawowe podrożały potężnie.Pisze o żywności.Ciekawym ile będzie to i owo kosztowało za miesiąc bo cuś trza do piwnicy wrzucić.Jako koleś starej daty zapasy zimowe musze mieć.
Co na  wsi  odkryłem że mieszka tu Dżejsika lat 5 i pomyślałem ani mru mru.
Aha ci co lizneli troche kasy mają yorki kokardka obowiązkowo.Podobna taka jedna po defekacji aplikuje pupilowi Velvet,o jakim zapachu nie ustaliłem.
Teraz nic nie nuce tylko mam widzenie Adjani i Perez pod murem.
Jutro rocznica wg Iksa biegłego w temacie Palach spalił się przez błąd kumple mieli go ugasić nie dali rady.
O i teraz  White Room wiadomo krem.Wpadła mi niedawno w łapy żółta pocztówka dżwiekowa z tym utworem.Odtworzyłem.Przeżycie duże.
Pozdrawiam oczywiście.
 
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyPią 20 Sie 2010, 21:47

Geronimo, zbyt trudne rzeczy piszesz, toż nawet goglami w ten sposób ciężko wyszukać Margot. Palacha łatwiej, tylko czy ktoś coś wie bez szukania ?.
Życie uczy, im dalej 'od', tym więcej 'biegłych' którzy 'znali, widzieli oczami, nawet, mieli gasić'.

Pozdrawiam oczywiście

ender

Powrót do góry Go down
Jastrząb

Jastrząb


Liczba postów : 5236
Age : 61
Location : Waldenburg
Registration date : 28/08/2007

takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyPią 20 Sie 2010, 21:47

Pozdrawiam wygnańców i zapraszam do głównego.
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyPią 20 Sie 2010, 22:02

Jastrząb, jakich wygnańców ?.

Nie wiem jak inni bywalcy, ale ja tu z 'własnej i nieprzymuszonej woli', dobrze mi tu.


Pozdrawiam oczywiście.

ender
Powrót do góry Go down
Jastrząb

Jastrząb


Liczba postów : 5236
Age : 61
Location : Waldenburg
Registration date : 28/08/2007

takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptySob 21 Sie 2010, 00:22

ender napisał:
Jastrząb, jakich wygnańców ?.

Nie wiem jak inni bywalcy, ale ja tu z 'własnej i nieprzymuszonej woli', dobrze mi tu.


Pozdrawiam oczywiście.

ender
Wiem, wiem, zapomniałem cudzysłów wstawić.Odkłaniam sie nisko.

Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyPon 23 Sie 2010, 16:19

Flagellacje.
L z piątku ,dobrane dzisiaj po 45  tutaj pare słów niewybrednych  i dostaje baty.Robie sie za mądry.Co mnie podkusiło z tym S to nie wiem.Cholera DŁAWIK dławik trza zamontować odechce sie maksów.
Nuce  Fool on the hill wiadomo najlepsza grupa jaką znam.
Pozdrawiam oczywiście.
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyWto 24 Sie 2010, 20:52

Uczmy się, 'śpiewać'. Jeszcze przez jakiś czas, na jakiejś ruchliwej ulicy lub w przejściu podziemnym będzie można zarobić, na życie.

ender
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyCzw 26 Sie 2010, 22:21

Coś miałem, aaa, już mi się przypomniało. Sprawdzić zawieszenie i hamulce, podokręcać co się da, od jutra rajd. Tylko w którą stronę, zapomniałem.

ender
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyCzw 26 Sie 2010, 22:26

ender napisał:
Coś miałem, aaa, już mi się przypomniało. Sprawdzić zawieszenie i hamulce, podokręcać co się da, od jutra rajd. Tylko w którą stronę, zapomniałem.

ender

Flacha przygotowana
takie luźne rozważania - Page 15 734767
Wystarczy ją odkorkować
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyPią 27 Sie 2010, 15:46

A był to rajd Elmotu.Sainz,Loeb byli nieobecni.
Jest rzecz istotniejsza smarujący posta tego osiągnął  target miesięczny.Oj wyśrubowany procentowo oj nawet bardzo wyśrubowany.Zabrakło jaj co by hehe poprawnie dokonać po 26 obrotki.
Nuce taki dzień się zdarza raz ale kto  chyba Sośnicka.
Pozdrawiam oczywiście.
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyPią 27 Sie 2010, 18:32

Jaki tam Elmont, to porządny rajd, ze sponsorami. Za pilota robi najlepszy przyjaciel człowieka pies Saba, z tylnego siedzenia podpowiada niejaki Di'dżej a na masce za syrenę robi Edzio. Co prawda pierwszy etap się jeszcze nie skończył, ale udało się bez uszkodzeń pokonać wszystkie ostre zakręty i wziąć premię na odcinku specjalnym.

Pozdrawiam oczywiście

ender
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyPią 27 Sie 2010, 21:29

Eeeeeee podjarany gostek to pipa.Jakoś do dupy wklepałem 2526 zdziwiony że nie weszło hehe z tego wszystkiego 13 anulowałem a na fix jak żem otworzył to jeszcze szybciej zamknąłem.Po co się produkowałem w trakcie.
W związku z powyższym karam się czasowym niepisaniem i nieczytaniem za niemanie siły spokoju.
Cytat z Mankella W ostatniej chwili nikt nie powinien być sam.
Chyba jasne ale jest z tym coraz gorzej.
Pozdrawiam oczywiście I'll be back.Hasta la vista, no bejbi nie napisze bo kiepsko by zabrzmiało.
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyNie 29 Sie 2010, 22:03

Etap zakończony. Rajd trwa. Obiecałem nie opisywać, ale jeżeli już 'który po sytym obiedzie straż jedyną swą zawiedzie ...'.

Ukłony dla Zygmunta i B_P.

Pozdrawiam oczywiście.

ender
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyNie 29 Sie 2010, 22:26

Zaapomniałbym o ukłonach i pozdrowieniach dla Inwestora i Jones'a. Ot tak, po prostu.

Pozdrawiam

ender
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyNie 29 Sie 2010, 23:05

ender napisał:
Zaapomniałbym o ukłonach i pozdrowieniach dla Inwestora i Jones'a. Ot tak, po prostu.

Pozdrawiam

ender
dzieki ender i wzajemnie
HEJ
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyNie 29 Sie 2010, 23:15

ender napisał:
Zaapomniałbym o ukłonach i pozdrowieniach dla Inwestora i Jones'a. Ot tak, po prostu.

Pozdrawiam

ender

Miło, że ktoś pamięta o starcach

Dzięki
Ukłony od niepoprawnego kreślarza (w wojsku nim byłem)
https://www.youtube.com/watch?v=fJ9rUzIMcZQ&ob=av2n
Pozdrawiam
inwestor
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyNie 29 Sie 2010, 23:44

Tusk jest jak wódka
Obiecuje przyjemność a kończy się na kacu
https://www.youtube.com/watch?v=jhUdSt8vENU&feature=player_embedded
Powrót do góry Go down
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyPon 30 Sie 2010, 19:11

de Bill

Witam,

Dzięki za pamięć Ender. Zacząłem teraz też czytać główny, skoro i pisać tam pozwalają. Trochę dłubię w mql4, jakiś system może ... idzie jak krew z nosa, ale jesień długa, może coś urodzi się systemowo? Nucić to chyba tylko... jesień idzie nie ma na to rady.
Na Edku short i zobaczymy.
Czesiu Niemen klawy gość.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyPon 30 Sie 2010, 21:37

Rajd trwa i rządzi się 'swoimi prawami'.

ender
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyPon 30 Sie 2010, 22:07

I tu koniec mojego pisania o rajdzie, wolę 'jazdę indywidualną'.

ender
Powrót do góry Go down
BP
Gość




takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyWto 31 Sie 2010, 20:59

KONTREDANS TRWA.

Klaniam się komu trzeba.
Pozdrawiam wszystkich.

Rozglądam się za aniołkami ..., bo
g, hdk.
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyWto 31 Sie 2010, 21:16

Przypomniały mi się wyliczanki. 'Raz dwa trzy cztery' 'Pięć sześć siedem osiem'. Ot, starcza pprzypadłość.

ender
Powrót do góry Go down
W stronę słońca :)

W stronę słońca :)


Liczba postów : 2490
Registration date : 05/07/2008

takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyWto 31 Sie 2010, 23:30

witam.
https://www.youtube.com/watch?v=BLKiMbC6s2k&feature=fvst
Powrót do góry Go down
W stronę słońca :)

W stronę słońca :)


Liczba postów : 2490
Registration date : 05/07/2008

takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyWto 31 Sie 2010, 23:44

Nie będę wklejał dokładnych rozpisek falowych bi i po co??
Na razie ABC a klasycznym C o budowie 5 falowej zadziałało i to jest istotne.
Dodatkowo juz 24.08 było widac budowę XABCD. Czy wybicie będzie słuszne czas pokaże .
L jeszcze obarczone pewnym ryzykiem ale S jeszcze wiekszym Smile
Ale trza brać co brac daje i nie marudzić ....
Powrót do góry Go down
W stronę słońca :)

W stronę słońca :)


Liczba postów : 2490
Registration date : 05/07/2008

takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 EmptyWto 31 Sie 2010, 23:54

Coś napisze i zaraz dostane opierdol ...
Szukałem systemu...na korki na fx i nic mnie nie zadawala.
Może to przez słowa mojej babci: ??
cyt.: uważaj wnuczku na system bo system jest zly i zrobi wszystko aby cie oszukać...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





takie luźne rozważania - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 15 Empty

Powrót do góry Go down
 
takie luźne rozważania
Powrót do góry 
Strona 15 z 32Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 32  Next
 Similar topics
-
» LUŹNE ROZMOWY UFO NA KANALE IRC -ogólnodotępny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Hyde Park-
Skocz do: