Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 takie luźne rozważania

Go down 
+24
pandorka
betonowe_buty
EX
MedKit*
midas47
Kozoyeb
dziadek
W stronę słońca :)
Jastrząb
franco
Pan Nikt
IronFX
Lennon
inwestor
Dave
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
SYLWESTER
kaczor
Władzió
przemak
Jones
Aligator
chudy mis
Diablo
28 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 32  Next
AutorWiadomość
W stronę słońca :)

W stronę słońca :)


Liczba postów : 2490
Registration date : 05/07/2008

takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptyWto 31 Sie 2010, 22:01

Lubie ten kawałek i jesli mozna dedykacja dla Babci Janiny Smile
https://www.youtube.com/watch?v=YJuhLnj40vI
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptyCzw 02 Wrz 2010, 17:58

Kiedyś pracowałem. W obsłudze instytucji Reprezentantów Narodu. Ot, przypadek, przyjęty za 'młodu' zaraz po szkole bez specjalnego sprawdzania. 'Słyszałem' trybunały /Gierek, Babiuch, kilku innych/. Słyszałem i widziałem Osmańczyka płaczącego na sali/ot, pytanie, dlaczego/. Słyszałem i widziałem Okrągły Stół, ale i znacznie bardziej ważne w jego ramach komisje. Słyszałem i widziałem zaprzysiężenie Jaruzela, Wałęsy, Mazowieckiego ... .
Słyszałem komisje i posiedzenia klubów tajne łamane przez poufne. Zwłaszcza ówczesnego PC, celowali w tajnych posiedzeniach /zapominali, że zgłosili je wcześniej do rejestracji, bez tego nie można było 'słuchać'/. Widziałem i slyszałem Noc Olszewskiego. Szanuję Balcerowicza, nie tylko za dokonania, raczej za to, co widziałem i słyszałem, co musiał robić, żeby spacyfikować najbardziej absurdalne pomysły naszych Przedstawicieli. Ot, prawie wszystko, co bym niechcąc chciał. Nic nie pamiętam, niczego nie byłbym w stanie powtórzyć. Tylko, czasami, nóż w kieszeni się otwiera słysząc pewne nazwiska. Może dlatego, że od dawna będąc na swoim, ciągle i coraz więcej widzę i słyszę 'zmór przeszłości', które przed 80' bały się nosa wychylić z 'dozwolonej' rzeczywistości

I chyba to by było na tyle.

ender
Powrót do góry Go down
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptyCzw 02 Wrz 2010, 18:01

de Bill

Witam Panowie,

Nie idzie przez główny przebrnąć, choć się człowiek stara. Już lecą epitety, albo jakiś bełkot gościa co sam ze sobą gada. Tragedia. Ja wciąż wpatruję się w słupki H4 na edku wyszukując jakiejś prawidłowości do zaprzęgnięcia w system. Efekty marne, ale wciągająca zabawa.

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptyCzw 02 Wrz 2010, 18:08

Źle trafiłeś Zygmucie, przez moje 'wynurzenia' mamy ty główny wątek, ech.

Pozdrawiam.

ender
Powrót do góry Go down
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptyCzw 02 Wrz 2010, 21:01

de Bill

Gdzie uciekać ? Gdzie uciekać ?
Nucę - " ... obława, obława, na młode wilki obława ... "

Oczywiście Enderze żartuję Smile

Jak 10 lat temu wyrzuciłem na śmietnik telewizor, tak do tej pory nie żałuję decyzji. Radio w samochodzie wyłączam o pełnych godzinach, żeby nie słuchać wiadomości. Błyskotliwe analizy polityczne okraszone własnym komentarzem głośno wypowiadane np. w tramwaju, czy w kolejce do lekarza, nie daj Boże w pracy(!), wywołują u mnie stan podgorączkowy. Owszem, mam swoje zdanie, ale polityka jest łajnem jeszcze gorszym od wklejanek Opcjonera, a już najgorsi są agitatorzy, którym w pewnym momencie zaczynają puszczać hamulce. Uważam, że przez to, forum traci swój niepowtarzalny charakter, a ludzie którzy przecież nie są głupi robią tam kloakę.
Religia jest drugim tematem, który nie powinien być poruszany. I to wszystko nie przez administracyjne zakazy, tylko przez zwykłą kindersztubę.




Powrót do góry Go down
W stronę słońca :)

W stronę słońca :)


Liczba postów : 2490
Registration date : 05/07/2008

takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptyCzw 02 Wrz 2010, 22:16

Nie pytałem wcześniej...
Czy jest taka opcja ze mogę od czasu do czasu ??
Wulgaryzmów uroczyście przyrzekam , świadomie stosować nie będę Smile
Tak mnie się nasunęło jakoś takoś samo przez się :
ELO
https://www.youtube.com/watch?v=UJ25csvQ-IY
To może jeszcze TD-Poland
https://www.youtube.com/watch?v=4PkJgY7NuFk



Powrót do góry Go down
W stronę słońca :)

W stronę słońca :)


Liczba postów : 2490
Registration date : 05/07/2008

takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptyCzw 02 Wrz 2010, 22:30

Maleńczuk & Waglewski - Bo Bóg dokopie
https://www.youtube.com/watch?v=IB7grYuKdCk
Powrót do góry Go down
W stronę słońca :)

W stronę słońca :)


Liczba postów : 2490
Registration date : 05/07/2008

takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptyCzw 02 Wrz 2010, 23:04

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c6cc5b45d6991af6.html
Powrót do góry Go down
W stronę słońca :)

W stronę słońca :)


Liczba postów : 2490
Registration date : 05/07/2008

takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptyCzw 02 Wrz 2010, 23:37

Dowcip na dobranoc?
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d0255ae3f34c2150.html
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptyPią 03 Wrz 2010, 15:06

Po co pytasz Lifek ?
To wolny wątek, piszesz jeśli chcesz i kiedy chcesz, wolno śpiewać nawet w środku nocy.

'A teraz poważnie, jakby coś było z twoim pisaniem nie tak, to zarobisz w ryj' /wężykiem, wężykiem/.

Pozdrawiam oczywiście.

ender
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptyPią 03 Wrz 2010, 15:43

A po co ta 'samokrytyka' Inwestor.

'.... może sa tacy, co kaca nie mieli, ale co oni w życiu czuli, co oni widzieli'.

youtube.com/watch?v=Xk-7pOcox6Q

Pozdrawiam oczywiście.

ender
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptyPią 03 Wrz 2010, 18:34

Cóż, edwardzik robiący za syrenę, nie potrafi sobie na razie poradzić z kreseczką. Da radę ?


ender
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptyPią 03 Wrz 2010, 18:46

ender napisał:
A po co ta 'samokrytyka' Inwestor.

'.... może sa tacy, co kaca nie mieli, ale co oni w życiu czuli, co oni widzieli'.

youtube.com/watch?v=Xk-7pOcox6Q

Pozdrawiam oczywiście.

ender


A no tak mi się jakoś beknęło niedobrze mi
Wypadałoby samokrytykę dokończyć i powiedzieć:

Inwestor, baranie jeden głupi ty
Na kobzę tylko się nadajesz albo na fifkę

Pozdrawiam

Lecz nie jest źle
Mogło być gorzej
Czasem w życiu zdarza się
Pechowy dzień

inwestor


Ostatnio zmieniony przez inwestor dnia Pią 03 Wrz 2010, 18:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptyPią 03 Wrz 2010, 18:47

de Bill

Mój depozyt krzyczy: NIE DA RADY !
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptyPią 03 Wrz 2010, 18:48

Seweryn Krajewski - Pechowy Dzień
https://www.youtube.com/watch?v=-X0wweg8rys
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptySob 04 Wrz 2010, 11:43

Dałem se dyspense jednorazową.
No cuż  z tygodnia mnie ubawiło że w NZS było większe ryzyko jak na fiutach.Post w chlewiku ekshibicyjno-wiwisekcyjny  ciekawy,trza uważać nosi nóż w kieszeni.
Odnośnie gorzkich żali liczy się spryt i esprit,tutaj jest odrobina tautologi, nigdy się nie zhańbiłem przeczytaniem  bedekera giełdowgo zaczynałem ale bardzo szybko rezygnowałem.A już jakieś piątki w trójce  siedemnastej podfali systemy algorytmy fraktale formacje kandelabrowe a idż Pan het.
Co na wsi.Dożynki główny kacyk obwieszony amuletami,straż gminna wyprężona ,gospodynie utrefione a większośc z nich to nawet kota nie ma,będzie kabaret,będzie występ innego szmoncesiaka czyli resume będzie siła i dostatek.Aha zapomniałem silna ekipa bez koloratek tyż nieomieszka się pojawić.
Sąsiadka.O niech popatrzy jaki my se kupili fajny wazon do ogrodu  to jest gazon mówie a ja mówie wazon odpiera poirytowana.
Pozdrawiam oczywiście i znikam.
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptyPon 06 Wrz 2010, 19:49

'Bidula' robiąca za syrenę, kreseczka jedna, kreseczka druga, która ma znaczenie ?

"Dzień, sesja bez znaczenia". Bardzo ciekawe spostrzeżenie.

ender
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptyPon 06 Wrz 2010, 20:20

I tak mi się jeszcze przypomniało, bez związku.
' zgniły parchaty i maria lucia przeleciała'

ender
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptyWto 07 Wrz 2010, 18:21

Ot, bidula 'zrobił niespodziewajkę'. Co dalej i jak dalej z jego rolą 'syreny przewodnika'. Takie sobie pytanie to i odpowiedzi nie oczekuję.

ender
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptySro 08 Wrz 2010, 19:56

Bidulę pozostawiam w spokoju.
Ot, ciekawostka. Fut KGHM przeszedł na nawet spore plusy momentami. Kiedy ostatni raz była taka baza i co to znaczyło, nawet się nie pytam, wyjaśnić nie potrafię /ewentualnie mi się nie chce/.

ender

Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptySro 08 Wrz 2010, 20:06

Pozwól mi nie mówić nic

https://www.youtube.com/watch?v=80F5iSA4X-8&feature=related

inwestor
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptyPią 10 Wrz 2010, 08:27

Nie  idzie wyrobićTak se dzisiaj ślepie w monitor i coraz bardziej widze bezsens tego jobu.Przy swoim stylu hehe górnolotnie zaangażowaniu prawie pod korek bo target target musze zgadywać co ON zrobi i nie opuszczać stanowiska bo wyleszczy w mgnieniu oka.Środa przyjebał na prawie wszystkich rynkach europejskich praktycznie punkt 12.Wiadomo może wszystko może zwalić rynek dzisiaj na 251x po to aby dopakować L a w poniedziałek pobujać pobujać we wtorek to samo jeszcze dopakować i niemiłosiernie przykorbić w dniach następnych.Cholera niby inteligentnym a kombinuje co by wyrwać jakiś ochłap temu ...........Trza zmniejszyć zaangażowanie zapomnieć o targecie zapiąć w jedną lub drugą stronę na fix a o 16 pomyśleć co z tym fantem robić dalej.Osobiście nie widze wogóle jeszcze przedłużenia sesji bo to droga do Tworek.Nuce cuś Jacka White'a wywołując zdziwienie postronnych skąd on to zna.Wieczorem czytam Akunina Gambit turecki a przeczytałem chyba wszystko tego pisarza.No i chybaq dzisiaj cuś łykne ale nastroju nie mam.
Pozdrawiam oczywiście robiąc pstryk wystawiając SL zgodnie z powyższym.No prosze człowiek pisze a on cuś w tym stylu.
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptyPią 10 Wrz 2010, 13:31

Back.Wspominam -ona blondynka starsza o rok jesteśmy na filmie Narzeczona pirata  na ekranie podteksty wiadome ciemno mokro rumieńca nie widać.Teraz podobne pomykają po ulicach .Supermarket , takie same ,w sąsiedztwie liceum.Cios mentalny , kedyś chodziłeś do tej budy.Czy ty wogóle widzisz realia.Wsiadasz do samochodu patrzysz w lusterko.Zagryzasz wargi odpalsz.No jesień i nucisz  a mnie jest szkoda lata i letnich złotych wspomnień niech mówią głupi o mnie a mnie jest żal.Za oknem szaro smutno a jeszcze przed miesiącem no tutaj się zagalopowałem ruski rok a nie miesiąc baranie.
Do poniedziałku;.
Powrót do góry Go down
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptySob 11 Wrz 2010, 19:20

de Bill

Witam,

Szkolenie produktowe pod Warszawą fajne, tylko wątrobie to przetłumacz. Ja, małe zaangażowanie, target niewielki, to i Tworki odwlekam. A tak swoją drogą ciekawe jaki odsetek kuracjuszy stanowią koniarze ?

Pozdrawiam weekendowo
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptyPon 13 Wrz 2010, 20:32

Cóż, nic w przyrodzie nie ginie. Możemy równie dobrze grać na miesięcznych, na takim DJ od ok.7 aż do 11 z dużym kawałkiem, żeby coś zmienić lub czemuś zaprzeczyć. Ja dziękuję za taką grę na kontraktach. Zbyt 'nerwowy' jestem.

Dobranoc.

ender

Powrót do góry Go down
kwiczoł
Gość




takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptyWto 14 Wrz 2010, 06:32

widzę, że tu się wiecej dzieje niż na głównym wątku Wink
pomysł by z powrotem wrócić tylko do paplaniny zalogowanych jak widać jest trefny
było kilku nie zalogowanych co pisało merytorycznie

a co do giełdy hmmm....
mam edka L i myślałem że przez noc dojdą do mojego TP 1,2930
no nic, dalej czekam
Powrót do góry Go down
kkkkk
Gość




takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptyWto 14 Wrz 2010, 07:33

widzę, że tu się wiecej dzieje niż na głównym wątku Wink
pomysł by z powrotem wrócić tylko do paplaniny zalogowanych jak widać jest trefny
było kilku nie zalogowanych co pisało merytorycznie

a co do giełdy hmmm....
mam edka L i myślałem że przez noc dojdą do mojego TP 1,2930
no nic, dalej czekam


poproszę o jeden przykład?? tej merytoryki niezalogowanych??
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptyWto 14 Wrz 2010, 08:06

No nie nie nie i jeszcze raz nie wczoraj po fiksie na odwrotke 41 od 49 zawiecha systemu WBK nic nie widze a jak widze znowu 50.A co widze teraz  ano widze jako dawny sympatyk DiP PT i te sprawy klepną R no ja odwrotka 32 ale w międzyczasie jakieś pare słingów zrobie.
O cuś mnie się przypomniało probosz gromił na kazaniu wiernych że mówią Pochwalony a on jest magistrem i wypadałoby mówić pełną formułkę a nie jak do jakiegoś chłopa na polu.Czytam ci ja ogłoszenia parafialne a tam diecezja nasza organizuje pielgrzymkę do Lurt.
Pozdrawiam oczywiście wszystkich magistrów.
 
 
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptyWto 14 Wrz 2010, 13:30

No to mnie szczęście spotkało za brak przez kilkadziesiąt godzin phone oraz netu dostałem od tepsy zwrot 3 gr sł trzy grosze.Witucki Witucki do boju do boju tepeesa.
 
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 EmptyWto 14 Wrz 2010, 14:28

geronimo napisał:
No to mnie szczęście spotkało za brak przez kilkadziesiąt godzin phone oraz netu dostałem od tepsy zwrot 3 gr sł trzy grosze.Witucki Witucki do boju do boju tepeesa.
 

Będziesz się śmiał Baranim głosem jak Ci każą podatek od tego zapłacić!!! Pozdrawiam dziadek ręką własną

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





takie luźne rozważania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 16 Empty

Powrót do góry Go down
 
takie luźne rozważania
Powrót do góry 
Strona 16 z 32Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 32  Next
 Similar topics
-
» LUŹNE ROZMOWY UFO NA KANALE IRC -ogólnodotępny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Hyde Park-
Skocz do: