Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 takie luźne rozważania

Go down 
+24
pandorka
betonowe_buty
EX
MedKit*
midas47
Kozoyeb
dziadek
W stronę słońca :)
Jastrząb
franco
Pan Nikt
IronFX
Lennon
inwestor
Dave
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
SYLWESTER
kaczor
Władzió
przemak
Jones
Aligator
chudy mis
Diablo
28 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 32  Next
AutorWiadomość
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptySro 04 Maj 2011, 21:17

Nie mogę tego rozkminić nie ta dziedzina nie ten wiek.A problem jest.Ni z gruchy ni z pietruchy żeby komp zaczął się uruchamiać polecenie Press F2 bo default wciskam jademy cholera na dole na pasku  zaczynam start od 00 po prostu nie ma aktualnej godziny no i w konsekwencji nie mogę otworzyć strony inw, online itd bo brak certyfikatu.Uaktualaniam czas oraz date klikam zastosuj i OK.No wyskoczyła stronka z kłódeczką.Wyłączam komp i problem jest taki sam.Coś chyba z Biosem ale jak to zrobić coby było gites to nie wiem klikam pstrykam i nic.Ender rusz głową może automatyk cuś wymyśli. Cały dzień mam przez to zepsuty a do tego -6 points netto.
PS Automatyku puść ewentualnie wici na główny, paru łebskich tam jest.
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptySro 04 Maj 2011, 21:24

geronimo napisał:
Nie mogę tego rozkminić nie ta dziedzina nie ten wiek.A problem jest.Ni z gruchy ni z pietruchy żeby komp zaczął się uruchamiać polecenie Press F2 bo default wciskam jademy cholera na dole na pasku  zaczynam start od 00 po prostu nie ma aktualnej godziny no i w konsekwencji nie mogę otworzyć strony inw, online itd bo brak certyfikatu.Uaktualaniam czas oraz date klikam zastosuj i OK.No wyskoczyła stronka z kłódeczką.Wyłączam komp i problem jest taki sam.Coś chyba z Biosem ale jak to zrobić coby było gites to nie wiem klikam pstrykam i nic.Ender rusz głową może automatyk cuś wymyśli. Cały dzień mam przez to zepsuty a do tego -6 points netto.
PS Automatyku puść ewentualnie wici na główny, paru łebskich tam jest.
zmień baterie
bios nie trzyma ustawień

a masz komunikat CMOS error ... ?


Ostatnio zmieniony przez Jones dnia Sro 04 Maj 2011, 21:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptySro 04 Maj 2011, 21:27

'Ten wiek' to także 'rozkminianie' zwłaszcza dziedzin dotychczas 'niezaznanych', to dobry czas, nieważne.

Cuś więcej Geronimo, jaki komp, system, ewentualne/ a chyba są/ nakładki producenta i jeszcze /niestety, to się 'gryzie'/ anty- lub ściany, no i certyfikat, niestety.
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptySro 04 Maj 2011, 21:54

Do Jonesa.
CMOS SETTING WRONG
CMOS MEMORY SIZE WRONG.Jest to stary desktop tak że bateri nie ma.
Do Endera
Komp jw,Windows XP,nakładki mów do mnie jeszcze hehe,Avira Anti Vir Personal a certyfikat to na serwer obsługujący rachunek delikwenta.
Cała sprawa wynikła poprzez wahania napięcia wystarczyło pare stopni mrozu i brak naoięcia i szlag trafił neo i tak wkoło Macieju. przez godzin pare.
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptySro 04 Maj 2011, 22:11

geronimo napisał:
Do Jonesa.
CMOS SETTING WRONG
CMOS MEMORY SIZE WRONG.Jest to stary desktop tak że bateri nie ma.
Do Endera
Komp jw,Windows XP,nakładki mów do mnie jeszcze hehe,Avira Anti Vir Personal a certyfikat to na serwer obsługujący rachunek delikwenta.
Cała sprawa wynikła poprzez wahania napięcia wystarczyło pare stopni mrozu i brak naoięcia i szlag trafił neo i tak wkoło Macieju. przez godzin pare.
jak chodzi winXP to nie jest taki stary bateria jest na płycie głównej 3V (kształtem i wielkoscią podobna do 50gr.)
wymień i po sprawie
podaj jak możesz model płyty głównej
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptySro 04 Maj 2011, 22:15

Geronimo, jeżeli stary desktop i nie ma baterii, to musi mieć elektrolit /kondensator elektolityczny/ spełniający rolę akumulatora. Cholera, pamięć już nie ta, nie kojarzę parametrów /pojemności i voltażu/, dowiem się/lub przypomnę/, ale to będzie wymagało kupienia /podam namiary/ i znalezienia na płycie głównej, tudzież wylutowania starego i wlutowania nowego.

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptySro 04 Maj 2011, 22:19

Jones napisał:
geronimo napisał:
Do Jonesa.
CMOS SETTING WRONG
CMOS MEMORY SIZE WRONG.Jest to stary desktop tak że bateri nie ma.
Do Endera
Komp jw,Windows XP,nakładki mów do mnie jeszcze hehe,Avira Anti Vir Personal a certyfikat to na serwer obsługujący rachunek delikwenta.
Cała sprawa wynikła poprzez wahania napięcia wystarczyło pare stopni mrozu i brak naoięcia i szlag trafił neo i tak wkoło Macieju. przez godzin pare.
jak chodzi winXP to nie jest taki stary bateria jest na płycie głównej 3V (kształtem i wielkoscią podobna do 50gr.)
wymień i po sprawie
podaj jak możesz model płyty głównej

Bateria musi być (pastylka) na płycie głównej - zlokalizuj wyjmij i sprawdź napięcie Jeżeli ma 3V tzn że jest z nią ok
Jeżeli bateria słaba to kup najlepiej w komputerowym (poproś do płyty głównej)
Jeżeli i to nie pomoże tzn. że mógł przy tych skokach napięcia uszkodzić się BIOS
Niestety to będzie trzeba wymienić całą płytę główną
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptySro 04 Maj 2011, 22:19

Dzięki Jones jutro zakukam do środka  i coś chyba się ruszy.Nigdy tam jeszcze nie patrzyłem.Kiedyś kiedyś Odra i Fortran i na tym edukację komputerową zakończyłem.Pozdrawiam oczywiście.
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptySro 04 Maj 2011, 22:30

geronimo napisał:
Dzięki Jones jutro zakukam do środka  i coś chyba się ruszy.Nigdy tam jeszcze nie patrzyłem.Kiedyś kiedyś Odra i Fortran i na tym edukację komputerową zakończyłem.Pozdrawiam oczywiście.
jeny odra scratch taa bylo coś takiego na historii uczyli dobryżart
taki zarcik HEJ
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptySro 04 Maj 2011, 22:39

Jones napisał:
geronimo napisał:
Dzięki Jones jutro zakukam do środka  i coś chyba się ruszy.Nigdy tam jeszcze nie patrzyłem.Kiedyś kiedyś Odra i Fortran i na tym edukację komputerową zakończyłem.Pozdrawiam oczywiście.
jeny odra scratch taa bylo coś takiego na historii uczyli dobryżart
taki zarcik HEJ

A FORTRAN to "zapożyczony" żakard od krosien Wink
Perforowane karty
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptySro 04 Maj 2011, 22:50

Ale tam były lampy, w tej Odrze, na tym się drugie śniadanie w postaci jaj na twardo gotowało !

Pozdrawiam oczywiście.



Powrót do góry Go down
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptySro 04 Maj 2011, 22:54

de Bill

Witam,

Nie ma się co śmiać. Miałem to samo: fortran i Odra na pierwszym roku Politechniki, więc też nie pomogę, Geronimo Sad

A jako, że mnie też upośledzono na uczelni to mam pytanie. Nie mogę uruchomić OptionTradera konkursowego na XTB. Używam rzeczywistego na co dzień, ale po wpisaniu konkursowego loginu, hasła i serwera nie identyfikuje. Sprawa jest poważna bo 130% natłukłem na forexie, akcyjne nie 'zdanżam' bo mi zawsze sesje zamkną przed nosem a opcje nie działają. I tak zamiast 130% wychodzi mi tylko 39% i pałętam się w czwartej setce ...

Za pomoc 10% od wygranej.

Pozdrawiam kogo trza.


Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptySro 04 Maj 2011, 23:04

Z tego co wiem, Zygmuncie, to link xtb.pl/getContestFile.php?name=setupOptionTraderContest.exe żeby pobrać.
Hasło i login są takie same jak na forex, ale serwer ma być 'optconta.xtb.com'.

A 10% zachowaj, zawsze może się przydać.

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptySro 04 Maj 2011, 23:28

de Bill

Ender

Udało się. Zainstalowałem na laptoku i poszło. Wcześniej kombinowałem na stacjonarnym w ten sam sposób i ni chu... Najważniejsze, że działa. A że na laptoku tylko to co ... i tak sobie poradzę. Wygram mesia, będę miał dla siebie, a starą furę dam żonie. Taki mam plan.
Dzięki.

Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptyCzw 05 Maj 2011, 06:31

Nie ma śmiechu za napisany w Fortranie program brało się na dwie flaszki.Problem był w tym, że w ZETO,no kto to rozkmini,słabo płacili i człowiek że tak powiem cienką strużką i od ściany się odpadło.Był jeszcze Basic i Pascal ale tu już tylko cuś miarkuje.Gdy w roku 1982 człowiekiem roku  magazynu Time został PC, człowiek w pocie czoła budował socjalizm w przemyśle gdzie o kompach nic nie słyszano hihi.
Pozdrawiam tych co się przyłączyli.
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptyCzw 05 Maj 2011, 11:16

Coby był fun to od rana 75-57 to nie już po 66 odwrotka.Iks razy tak se kręce sam wór.A teraz musze kwitnąć jak pipa i pozirać aby z honorem nie polec czasami.Oczywiście nie twierdze że te 57 by wlazło ale fakt jest że pogrywam jak Cajmer. On sam ze sobą i naprawde trza mieć  stalowe nerwy albo z przymrużeniem oka.Na Lopie różnica ok 300 pkt na takie plewy nawet leci.
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptyCzw 05 Maj 2011, 16:23

Szanowny Inwestorze fala taka siaka furda wrzuć se na podgląd Leryn Franco  sportsmenka.Ja już nuce daj mi te noc.
Pozdrawiam oczywiście.
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptyCzw 05 Maj 2011, 16:34

geronimo napisał:
Szanowny Inwestorze fala taka siaka furda wrzuć se na podgląd Leryn Franco  sportsmenka.Ja już nuce daj mi te noc.
Pozdrawiam oczywiście.

Wink
Ja na zabawach wiejskich śpiewałem
Daj mi w tę noc

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: ios   takie luźne rozważania - Page 27 EmptyPią 06 Maj 2011, 10:05

Konfiguracja Biosu.Włazłem w standard setup mam do zmiany date i cholera jak pipa z rozdziawioną gębą  co dalej bo strach a gdzie tu kontroler multimedialny który chce mnie się zainstalować,.Uparłem się zrobić to sam obym nie cwałował potem do serwisu z rozkojarzonym kompem hehe.
A za pieprzenie o braku bateri to mnie się normalnie w pysk samokrytycznie należy.
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptyPon 09 Maj 2011, 22:30

'Egzorcysta' zakończył występy ?
Będzie, czas, na następne 'wcielenia' na 'e', 'egzekutora' i ' eksterminatora'. Kiedy, któż to wie Laughing ?.
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptyWto 10 Maj 2011, 15:51

Tylko bez chichotów prosze.
Tak mnie naszło i chyba się zdecyduje.Koniec sierpnia triathlon 1.5 km woda no problem 40 rower no problem 10 km nogi tutaj kiepsko jakoś w biegu cienki jestem.Do basenu mam 5 km biegać na pływalnie, no kuku na muniu to niejeden pokaże.Ale przeżyć życie i nie wystartować.Mniej kosztowne niż wyfasowanie nastoletniej kochanki hehe.
Zdegustowanie rynkiem chociaż w tym miechu popłynąłem tylko raz sięgnęło zenitu to i pomysły jakieś się czepiają.
Pozdrawiam tych co zrozumieją.
Ps Embraerem kurwa szybciej i po gospodarsku.
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptySro 11 Maj 2011, 09:22

6 na 10 studentów jest gotowa wyjechać.Japonia druga, zielona wyspa i my a wy no gdzie wy.
W czytaniu Amos Oz-Spokój doskonały.
Koniowi zamelduj cwaniaczku S po 66 pstryk.Ogród.
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptySro 11 Maj 2011, 18:39

Być może, na 'chwilę' odrobina. Na jak długo i jak wysoko, któż to wie Laughing A być może i nie, któż to wie Laughing
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptySro 11 Maj 2011, 22:53

A jeśli, gramy przynajmniej w 'średnioterminowca', na 'biduli, to jaka jest najbliższa kreska, czyli innaczej 'potencjał' ? Choćby na dziennym, proszę.
Powrót do góry Go down
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptyPią 13 Maj 2011, 00:15

de Bill

Witam

Swego czasu do prawdziwego się przygotowywałem. 3,8 / 180 / 42 km, tylko nie żadne zawody, tak, bez ram czasowych byle bez przerwy. Mierzyłem jezioro, samochodem jeżdżąc określiłem pętle na bieg i na rower. Trenowałem ciągnąc ponton z trzema osobami po jeziorze, biegałem po lasach i ............... ale go jeszcze kurwa zrobię! Nie wiem jak i nie wiem kiedy, ale zrobię Sad
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptyPią 13 Maj 2011, 05:03

Ależ Zygmuncie ten to jest wymiar olimpijski ajron men to ja już w życiu nie będe chyba że jako odlew,typowy idiota grający na futures, przed  Giełdeum jeżeli takie kiedyś powstanie.
Problem poważny.Zaaplikowano mi po badaniach kurację na likwidację helicobactera pyroli, przerabiałem to 10 lat temu, efekt jak widać, a do tego były inne fatalne skutki.Konowałka zapewnia że teraz leki są lepsze.Mnie dupa lata i generalnie to jestem niechętny.Coś muszę jednak zrobić, bo przeżywam  męki gastryczne.Czy ewentualnie ktoś  ma jakieś doświadczenie co by mógł się nim podzielić.
Pozdrawiam kogo trza.
Powrót do góry Go down
Jastrząb

Jastrząb


Liczba postów : 5236
Age : 61
Location : Waldenburg
Registration date : 28/08/2007

takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptyPią 13 Maj 2011, 11:24

geronimo napisał:
Ależ Zygmuncie ten to jest wymiar olimpijski ajron men to ja już w życiu nie będe chyba że jako odlew,typowy idiota grający na futures, przed  Giełdeum jeżeli takie kiedyś powstanie.
Problem poważny.Zaaplikowano mi po badaniach kurację na likwidację helicobactera pyroli, przerabiałem to 10 lat temu, efekt jak widać, a do tego były inne fatalne skutki.Konowałka zapewnia że teraz leki są lepsze.Mnie dupa lata i generalnie to jestem niechętny.Coś muszę jednak zrobić, bo przeżywam  męki gastryczne.Czy ewentualnie ktoś  ma jakieś doświadczenie co by mógł się nim podzielić.
Pozdrawiam kogo trza.
Proste - łyżeczka mąki ziemniaczanej, tak kolega mi radził, ale sam nie próbowałem, a ponoć jemu pomaga...
No i pivo na bok... Very Happy
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptyPią 13 Maj 2011, 13:50

Jastrzębiu drogi piwko mi nie przeszkadza  jebane konserwanty w spożywce,wędliny cholera nie wszystkie ale wyczuj co kupić.,to wykończyć może w try miga.Z  mąką nie słyszałem w sytuacji podbramkowej skorzystam.Dzięki i pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptyPią 13 Maj 2011, 18:36

4075 na edku zaliczone, choć to akurat taki punkt 'ni wpięć ni w dziewięć'.
Ponawiam prośbę o ewentualny punkt docelowy, niekoniecznie 'z marszu', może być na dziennych /choć to pewnie i tak 'Berdyczów'/.

Zdrowia Geronimo, czego i sobie życzę, ostatnio.

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 EmptyPią 13 Maj 2011, 22:51

Czas minął, 'więcej pytań miał nie będę', w końcu o starożytną technikę.
Dobranoc.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





takie luźne rozważania - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 27 Empty

Powrót do góry Go down
 
takie luźne rozważania
Powrót do góry 
Strona 27 z 32Idź do strony : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 32  Next
 Similar topics
-
» LUŹNE ROZMOWY UFO NA KANALE IRC -ogólnodotępny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Hyde Park-
Skocz do: